výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo

Třinec (5. 5. 2016)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 030620 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.72 5.00
2 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.83 2.50
3 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek 040111 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.96
4 Tomáš LisákTomáš Lisák 030830 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.12
5 Michal HrochMichal Hroch 040816 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.85
Martin SkotákMartin Skoták 031025 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNP
Šimon PustkaŠimon Pustka 040511 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej StaśOndřej Staś 030326 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.26 9.00
2 Šimon KollerŠimon Koller 030308 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 08.45 7.00
3 Jakub DzidaJakub Dzida 040301 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.80 4.00
4 Jonáš StryjaJonáš Stryja 040602 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.49
5 Jakub PadisákJakub Padisák 030414 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.72
6 Štěpán BrožŠtěpán Brož 031126 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.97
7 Jan KretJan Kret 040722 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.38
Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 050224 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07.97 11.00
2 Ota BenešOta Beneš 030803 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.11
Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.11
4 Jiří HančilJiří Hančil 030814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.23
5 Jakub WilczekJakub Wilczek 040330 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.28
6 Matěj HoppMatěj Hopp 040515 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.70
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNP
Filip KrumlFilip Kruml 040716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš SikoraMikuláš Sikora 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.49 6.00
2 Petr VyskočilPetr Vyskočil 030329 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.10
3 Štěpán KnapŠtěpán Knap 040222 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.15
4 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.37
5 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.49
6 Adam HrčekAdam Hrček 041005 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.52
7 Alex KiszaAlex Kisza 031105 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.80
8 Daniel VránaDaniel Vrána 040304 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.91
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard JelínekRichard Jelínek 040610 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.83 2.50
2 Tomáš NávratTomáš Návrat 030915 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.91 1.00
3 David EndtDavid Endt 030507 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.43
4 Patrik TylečekPatrik Tyleček 031121 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.67
5 Ludvík MartynekLudvík Martynek 041128 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.04
6 Filip BernardFilip Bernard 030901 Sokol Opava BSokol Opava B 10.22
Karel MichlíkKarel Michlík 040913 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SkotákMartin Skoták 031025 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.43 8.00
2 Filip ZielinaFilip Zielina 040321 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.98
3 Tomáš KřižanTomáš Křižan 030812 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.71
4 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.72
5 Karel MichlíkKarel Michlík 040913 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.96
6 Martin PorubaMartin Poruba 040421 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.24
7 Adam BordovskýAdam Bordovský 040520 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.32
Viktor SzlauerViktor Szlauer 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.62 8.00
2 Daniela BártováDaniela Bártová 046101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.90 2.00
3 Kateřina BockováKateřina Bocková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.42
4 Kateřina BřeskováKateřina Břesková 036115 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.70
5 Kamila BardoňováKamila Bardoňová 036031 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.92
6 Jana BednářováJana Bednářová 045211 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.17
7 Amálie BarvíkováAmálie Barvíková 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 10.99
8 Markéta BártováMarkéta Bártová 05 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 12.05
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.46 11.00
2 Karolína BuchtováKarolína Buchtová 035910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.22
3 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.23
4 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 09.66
5 Natálie FraniokováNatálie Franioková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.68
6 Natálie FreislerováNatálie Freislerová 040526 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 09.94
7 Bára FajkusováBára Fajkusová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 10.88
Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 055424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina FrolešováKristina Frolešová 035412 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.17
2 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková 035529 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.44
3 Vendula HendrychováVendula Hendrychová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.47
4 Tereza GajduškováTereza Gajdušková 045427 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.87
5 Kateřina HomolováKateřina Homolová 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 09.96
6 Valerie HradilováValerie Hradilová 031121 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 10.03
7 Jana HorečkováJana Horečková 045126 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.05
MB Valentýna HomolkováValentýna Homolková 045301 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.66
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 035123 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.60 9.00
2 Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková 035324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.72 6.50
3 Štěpánka ChrenováŠtěpánka Chrenová 035930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.96
4 Veronika JavorkováVeronika Javorková 035615 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.16
5 Žaneta JuřičnáŽaneta Juřičná 045208 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.17
6 Amélie JaníčkováAmélie Janíčková 035702 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.37
7 Sára JanákováSára Janáková 055611 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.55
8 Kateřina KaločováKateřina Kaločová 035827 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.65
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KovaříkováEva Kovaříková 045621 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.80 5.00
2 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 055410 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.91 1.00
3 Timea KonštackáTimea Konštacká 035722 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.45
4 Magdaléna CzechováMagdaléna Czechová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.62
5 Karolína KlechováKarolína Klechová 046021 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.77
6 Lucie KnapováLucie Knapová 03 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 10.08
7 Aneta KapriAneta Kapri 046104 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.23
MB Tereza KorpaňováTereza Korpaňová 036127 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.19
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema LangerováEma Langerová 035703 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.03
2 Tereza LukoszováTereza Lukoszová 045211 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.74
3 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 040426 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 09.95
4 Tara NabielcováTara Nabielcová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 09.97
Monika MužnáMonika Mužná 045325 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.97
6 Nikol MusialováNikol Musialová 030906 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 10.29
7 Zuzana NapravilováZuzana Napravilová 035514 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 10.74
Dorota MalchováDorota Malchová 045715 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana SoukalováHana Soukalová 045726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.15
2 Andrea SakalováAndrea Sakalová 036129 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.28
3 Natálie RafaelisováNatálie Rafaelisová 035425 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.47
4 Adriana SlováčkováAdriana Slováčková 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 09.59
5 Barbora RuprichováBarbora Ruprichová 930702 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 09.60
6 Nela SovováNela Sovová 040526 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 10.14
7 Nikol SpratkováNikol Spratková 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 10.24
Klára StaniekováKlára Stanieková 055507 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.83 3.00
2 Zina PindorováZina Pindorová 045223 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.11
3 Melánie PejšováMelánie Pejšová 046115 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.16
4 Klára NierostkováKlára Nierostková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.23
5 Simona PadyšákováSimona Padyšáková 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.39
6 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 040824 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 09.84
7 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 10.18
8 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 10.48
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠimečkováSimona Šimečková 035509 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.81 4.00
2 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 09.22
3 Marie ŠípkováMarie Šípková 045105 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.23
4 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 035304 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.55
5 Tereza TeichmannováTereza Teichmannová 041113 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 09.65
6 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 10.12
7 Klára SztefkováKlára Sztefková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.46
MB Nikola StružíkováNikola Stružíková 045513 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.24
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 045623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.72 6.50
2 Klaudie VitáskováKlaudie Vitásková 030609 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 09.05
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 055311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.09
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 045608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.12
5 Kateřina ŽebráčkováKateřina Žebráčková 035823 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.30
6 Julie WójcikováJulie Wójciková 035319 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.37
7 Sabina VolkováSabina Volková 041022 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 09.68
Vendula ZajícováVendula Zajícová 035325 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MartynkováEliška Martynková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.61
2 Agáta ValíčkováAgáta Valíčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.78
3 Nikol HolenkováNikol Holenková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.08
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18.19 11.00
2 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.06 8.00
3 Jakub DzidaJakub Dzida 040301 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.10 7.00
4 Robin DorotíkRobin Dorotík 030623 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21.12 6.00
5 Ota BenešOta Beneš 030803 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.75 1.00
6 Jan HrabecJan Hrabec 041006 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 24.30
7 Filip BernardFilip Bernard 030901 Sokol Opava BSokol Opava B 25.31
Richard JelínekRichard Jelínek 040610 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KollerŠimon Koller 030308 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 20.54 9.00
2 Zdeněk LičkaZdeněk Lička 030326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.51 4.00
3 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.92 3.00
4 Jan KupkaJan Kupka 030707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.33 2.00
5 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.20
6 Štěpán KnapŠtěpán Knap 040222 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23.46
7 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 24.18
Tomáš LisákTomáš Lisák 030830 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠárkaDavid Šárka 030213 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.13 5.00
2 Jiří PavelekJiří Pavelek 031029 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23.00
3 Radim ŠudákRadim Šudák 040302 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 23.38
4 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 23.70
5 Jakub PadisákJakub Padisák 030414 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 24.72
Šimon PustkaŠimon Pustka 040511 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub WilczekJakub Wilczek 040330 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 22.87
2 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 23.01
3 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 Sokol Opava BSokol Opava B 24.65
4 Daniel VránaDaniel Vrána 040304 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 25.48
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mojisola AkereleMojisola Akerele 035901 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22.21 1.50
2 Simona BartošováSimona Bartošová 045907 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.25
3 Lucie BačováLucie Bačová 046122 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 23.37
4 Klára BittnerováKlára Bittnerová 036107 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.38
5 Alžběta BarvíkováAlžběta Barvíková 036210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.78
6 Kamila BardoňováKamila Bardoňová 036031 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 25.03
7 Jana BednářováJana Bednářová 045211 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 25.80
8 Amálie BarvíkováAmálie Barvíková 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 28.63
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.45 11.00
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 035501 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.95 9.00
3 Bára GratzováBára Gratzová 035522 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.72
4 Kateřina BockováKateřina Bocková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.16
5 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková 035529 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23.41
6 Vendula HendrychováVendula Hendrychová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.84
7 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 046213 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 25.05
Bára FajkusováBára Fajkusová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 035123 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21.02 8.00
2 Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková 035324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22.14 3.00
3 Žaneta JuřičnáŽaneta Juřičná 045208 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22.91
4 Hana HerudkováHana Herudková 045216 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.58
5 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 24.94
6 Kateřina HomolováKateřina Homolová 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 25.48
7 Tereza KalmusováTereza Kalmusová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 26.35
Amélie JaníčkováAmélie Janíčková 035702 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.67 5.00
2 Markéta KrčmářováMarkéta Krčmářová 035117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 23.05
3 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 045921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.54
4 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 040426 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 24.73
5 Markéta MarečkováMarkéta Marečková 045705 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.39
6 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 25.87
7 Bára KubisováBára Kubisová 045901 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.42
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 055410 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.79 4.00
2 Nina PetrováNina Petrová 046209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 23.32
3 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 040824 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 24.79
4 Nikol MusialováNikol Musialová 030906 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 25.39
5 Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 27.00
6 Tereza MichelováTereza Michelová 045623 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 29.09
Zuzana NapravilováZuzana Napravilová 035514 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP
Simona PadyšákováSimona Padyšáková 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠimečkováSimona Šimečková 035509 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.60 7.00
2 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 035423 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.21 1.50
3 Hana SoukalováHana Soukalová 045726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22.33
4 Andrea SakalováAndrea Sakalová 036129 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23.42
5 Barbora RuprichováBarbora Ruprichová 030702 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 23.73
6 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 24.19
7 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 25.02
Klára StaniekováKlára Stanieková 055507 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 055311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 22.48
2 Vivien UvírováVivien Uvírová 035103 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.75
3 Bára VitáskováBára Vitásková 036001 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.86
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 045608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.87
5 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 045712 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23.08
6 Marie ŠípkováMarie Šípková 045105 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 23.32
7 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 035304 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23.34
8 Tereza TeichmannováTereza Teichmannová 041113 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 24.45
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 24.95
2 Tara NabielcováTara Nabielcová 03 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 25.37
3 Nela SovováNela Sovová 040526 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 26.15
MB Valentýna HomolkováValentýna Homolková 045301 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 23.98
Timea KonštackáTimea Konštacká 035722 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 045623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.61 6.00
2 Nela VyklickáNela Vyklická 035905 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.36
3 Tereza KorpaňováTereza Korpaňová 036127 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.67
4 Kateřina ŽebráčkováKateřina Žebráčková 035823 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.98
5 Sabina VolkováSabina Volková 04 Sokol Opava BSokol Opava B 24.46
6 Agáta ValíčkováAgáta Valíčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.59
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 39.91 11.00
2 Jakub DzidaJakub Dzida 040301 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.41 9.00
3 Robin DorotíkRobin Dorotík 030623 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 45.97 8.00
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030907 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 46.71 6.00
5 Adam HrčekAdam Hrček 041005 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 50.91 3.00
6 Matěj DaněkMatěj Daněk 050323 Sokol Opava BSokol Opava B 54.80
7 Tomáš DořičákTomáš Dořičák 040425 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 56.40
Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl 050224 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard JelínekRichard Jelínek 040610 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 46.14 7.00
2 Adam ChalupaAdam Chalupa 030304 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.26 5.00
3 Jakub SlanýJakub Slaný 031129 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.69 4.00
4 David PatrňákDavid Patrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 55.48
5 David PanuškaDavid Panuška 040621 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 60.49
6 Jan KretJan Kret 040722 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 61.23
7 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 64.03
Tomáš KřižanTomáš Křižan 030812 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub StoklasaJakub Stoklasa 03 Sokol Opava BSokol Opava B 51.72 2.00
2 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 Sokol Opava BSokol Opava B 53.00 1.00
3 Tomáš VinckerTomáš Vincker 050926 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 55.29
Celkem 3 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.71 11.00
2 Mojisola AkereleMojisola Akerele 035901 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 48.97 6.00
3 Beáta BuczkováBeáta Buczková 035526 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 49.81 4.50
4 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 51.45
5 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 51.97
6 Klára BittnerováKlára Bittnerová 036107 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.22
7 Helena BalabánováHelena Balabánová 035727 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 54.95
8 Markéta BártováMarkéta Bártová 05 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 66.94
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KazimírskáKlára Kazimírská 035512 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.76 8.00
2 Anna GlučováAnna Glučová 035504 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 49.81 4.50
3 Štěpánka ChrenováŠtěpánka Chrenová 035930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 50.22 2.00
4 Hana HerudkováHana Herudková 045216 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.87
5 Amélie JaníčkováAmélie Janíčková 035702 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 53.87
6 Sára JanákováSára Janáková 055611 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 53.98
7 Lucie KnapováLucie Knapová 03 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 60.17
Tereza GajduškováTereza Gajdušková 045427 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 055410 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 49.93 3.00
2 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 040426 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 52.19
3 Nelly MichopuluNelly Michopulu 035104 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 53.17
4 Markéta MarečkováMarkéta Marečková 045705 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.41
5 Valérie LuzarováValérie Luzarová 036015 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 56.91
6 Bára KubisováBára Kubisová 045901 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.31
Dorota MalchováDorota Malchová 045715 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zina PindorováZina Pindorová 045223 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 47.00 9.00
2 Adriana SlováčkováAdriana Slováčková 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 52.43
3 Barbora RuprichováBarbora Ruprichová 030702 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 52.91
4 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 040824 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 53.56
5 Natálie RafaelisováNatálie Rafaelisová 035425 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 54.01
6 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 055812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 55.31
7 Lucie RaidováLucie Raidová 030917 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 57.57
Nela SovováNela Sovová 040526 Atletika Proruba BAtletika Proruba B DQ
Poznámky:
DQ - doběh v jiné dráze
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela VyklickáNela Vyklická 035905 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.79 7.00
2 Klaudie VitáskováKlaudie Vitásková 030609 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 50.23 1.00
3 Julie WójcikováJulie Wójciková 035319 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 50.43
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 045608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 52.75
5 Sabina VolkováSabina Volková 041022 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 55.33
6 Tereza TeichmannováTereza Teichmannová 041113 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 55.34
Simona ŠimečkováSimona Šimečková 035509 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ZahradníkováNela Zahradníková 045907 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 58.60
MB Tereza KorpaňováTereza Korpaňová 036127 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 52.59
MB Nikola StružíkováNikola Stružíková 045513 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 52.60
Vendula ZajícováVendula Zajícová 035325 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:34.38 11.00
2 David ŠárkaDavid Šárka 030213 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:34.63 9.00
3 Adam HazuchaAdam Hazucha 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:39.91 8.00
4 Jan HrabecJan Hrabec 041006 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:43.72 7.00
5 Jonáš RyškaJonáš Ryška 040527 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:45.01 6.00
6 Daniel HudecDaniel Hudec 040912 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:50.66 5.00
7 Radim KavanRadim Kavan 040614 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:50.68 4.00
8 Jonáš HolušaJonáš Holuša 040124 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:51.09 3.00
9 Jonáš StryjaJonáš Stryja 040602 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:51.44 2.00
10 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:53.04 1.00
11 Lukáš VáchaLukáš Vácha 040716 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:53.07
12 Max BartoňMax Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:54.90
13 Samuel SmolínSamuel Smolín 041228 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:55.17
14 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň 050324 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:59.63
15 Vojtěch ZupkaVojtěch Zupka 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3:18.70
16 Jan DedekJan Dedek 041209 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:19.52
Jan TkáčJan Tkáč 031118 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... DNP
Oskar MartiňákOskar Martiňák 031017 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Matěj KrušberskýMatěj Krušberský 030820 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Matěj KrušberskýMatěj Krušberský 030820 Sokol Opava BSokol Opava B DNP
Filip ČervenkaFilip Červenka 040602 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 21 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ivana MáchováIvana Máchová 035913 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:37.23 8.00
2 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:37.97 7.00
3 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 035423 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:39.82 6.00
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 055424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:41.08 5.00
5 Petra JančarováPetra Jančarová 035831 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:48.30
6 Adriana ŠarköziováAdriana Šarköziová 036008 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:48.66
7 Karolína KlechováKarolína Klechová 046021 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:51.27
8 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 035101 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:51.53
9 Anna GlučováAnna Glučová 035504 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2:52.19
10 Anna BeňovičováAnna Beňovičová 045113 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:53.22
11 Nikola VálkováNikola Válková 046103 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:56.76
12 Bára KaňokováBára Kaňoková 035414 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:58.01
13 Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:03.43
14 Tereza KreissováTereza Kreissová 045530 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:04.17
15 Aneta KapriAneta Kapri 046104 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:17.19
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:36.34 11.00
2 Simona BartošováSimona Bartošová 045907 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:37.17 9.00
3 Vivien UvírováVivien Uvírová 035103 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:41.55 4.00
4 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 045712 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:45.86 3.00
5 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 045921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:46.49 2.00
6 Klára TomoszkováKlára Tomoszková 035222 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:46.57 1.00
7 Nelly MichopuluNelly Michopulu 035104 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2:50.68
8 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 2:55.13
9 Michaela PlachkáMichaela Plachká 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2:55.14
10 Amalie BartákováAmalie Bartáková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:59.70
11 Monika MužnáMonika Mužná 045325 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3:06.42
12 Natálie FreislerováNatálie Freislerová 040526 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 3:09.97
13 Eliška CeltováEliška Celtová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:23.27
MB Jana PolákováJana Poláková 035419 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2:43.20
MB Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 045820 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2:54.47
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal NovákMichal Novák 041110 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:15.59 11.00
2 František SzkatulaFrantišek Szkatula 040224 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:19.42 9.00
3 Adam ValíkAdam Valík 030509 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:24.00 8.00
4 Jakub DočekalJakub Dočekal 031228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:25.44 7.00
5 Jiří PavelekJiří Pavelek 031029 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:33.08 6.00
6 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 030525 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:34.32 5.00
7 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 040504 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:38.60 4.00
8 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 040618 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:40.55 3.00
9 David BednářDavid Bednář 040211 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:53.09 2.00
10 Petr NavrátilPetr Navrátil 030521 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:09.05 1.00
11 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 040618 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:09.80
Celkem 11 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.81 11.00
2 Marek KrčmářMarek Krčmář 030117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.11 9.00
3 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030907 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.22 8.00
4 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 030729 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.66 7.00
5 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030624 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.74 6.00
6 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek 040111 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.42 3.00
7 Filip MarkovičFilip Markovič 030815 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.32
8 Alex RudinskýAlex Rudinský 040805 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.77
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KněžínekKryštof Kněžínek 030726 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.05 5.00
2 Radim ŠudákRadim Šudák 040302 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.20 4.00
3 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 030525 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.73 2.00
4 Jakub SlanýJakub Slaný 031129 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.22 1.00
5 David PatrňákDavid Patrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12.27
6 Jakub StoklasaJakub Stoklasa 03 Sokol Opava BSokol Opava B 13.24
7 Matěj DaněkMatěj Daněk 050323 Sokol Opava BSokol Opava B 13.35
8 Filip BernardFilip Bernard 030901 Sokol Opava BSokol Opava B 13.46
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela VyklickáNela Vyklická 035905 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.35 5.00
2 Barbora KorusováBarbora Korusová 035302 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.72 2.00
3 Lucie PiskováLucie Pisková 035617 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.81
4 Tereza KreissováTereza Kreissová 045530 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.63
5 Laura PruskováLaura Prusková 036102 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.04
6 Nina PetrováNina Petrová 046209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 13.48
7 Nikol MusialováNikol Musialová 030906 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 13.95
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela DržiakováDaniela Držiaková 035223 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 10.26 11.00
2 Nela DrozdováNela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.50 9.00
3 Anežka BojkováAnežka Bojková 045204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.08 8.00
4 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková 035430 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.78 1.00
5 Kateřina BřeskováKateřina Břesková 036115 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.91
6 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12.46
7 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.00
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.16 7.00
2 Ema LangerováEma Langerová 035703 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.18 6.00
3 Veronika JavorkováVeronika Javorková 035615 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.70 3.00
4 Anna JavorkováAnna Javorková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.74
5 Valerie HradilováValerie Hradilová 031121 Atletika Proruba BAtletika Proruba B 13.17
6 Natálie KlusováNatálie Klusová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.42
MB Valentýna HomolkováValentýna Homolková 045301 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12.56
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KrčmářováMarkéta Krčmářová 035117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.68 4.00
2 Klára OlszowskáKlára Olszowská 03 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 11.85
3 Bára KaňokováBára Kaňoková 035414 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.31
4 Bára VitáskováBára Vitásková 036001 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.35
5 Magdalena CzechováMagdalena Czechová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.52
6 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 12.55
7 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 036212 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.73
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorotík,Pavelek J.,Pavelek V.,Pavelek O. Dorotík,Pavelek J.,Pavelek V.,Pavelek O. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 34.91 11.00
2 A-Lisák,Lička,Hroch,Navrátil A-Lisák,Lička,Hroch,Navrátil SSK VítkoviceSSK Vítkovice 35.57 9.00
3 A-Chalupa,Hančil,Holuša,Glocman A-Chalupa,Hančil,Holuša,Glocman TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35.81 8.00
4 A-Bartoň,Hrček,Hauzelka,Michlík A-Bartoň,Hrček,Hauzelka,Michlík Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 37.35 6.00
5 A-Endt,Hrabec,Kupka,Padisák A-Endt,Hrabec,Kupka,Padisák Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 39.64 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Beneš,Kněžínek,SKalička,Navrátil B-Beneš,Kněžínek,SKalička,Navrátil TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.82 7.00
2 C-Mazucha,Kavan R,Kavan Š, Markovič C-Mazucha,Kavan R,Kavan Š, Markovič TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 37.43 5.00
3 B-M.Bartoň,T.Bartoň,Kratochvíl,Dařičák B-M.Bartoň,T.Bartoň,Kratochvíl,Dařičák Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 39.67 3.00
4 B-Brož,Dočekal,Chovanec,Liška B-Brož,Dočekal,Chovanec,Liška Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 40.12 2.00
5 B-Proske,Smětík,Kret,Smolín B-Proske,Smětík,Kret,Smolín SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41.04 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Bártová,Toová,Fialová,Zdražilová A-Bártová,Toová,Fialová,Zdražilová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 34.03 11.00
2 A-Kovaříková,Lukoszová,Nierosková,Pindorová A-Kovaříková,Lukoszová,Nierosková,Pindorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 34.83 9.00
3 A-Hrnčárková,Feilhauerová,Soukalová,Buchtová A-Hrnčárková,Feilhauerová,Soukalová,Buchtová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 35.53 8.00
4 A-Navrátilová S.,Korusová,Kleková,Bužgová A-Navrátilová S.,Korusová,Kleková,Bužgová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 35.99 7.00
5 A-Bartošová,Kazimírská,Langerová,Vitásková A-Bartošová,Kazimírská,Langerová,Vitásková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.33 6.00
6 A-Wójciková,Glučová,Nemtudová,Držiaková A-Wójciková,Glučová,Nemtudová,Držiaková AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 36.76 4.00
7 A-Ťahanová,Bizoňová,Sakalová,Gajdošíková A-Ťahanová,Bizoňová,Sakalová,Gajdošíková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 37.47 1.00
8 A-Dlouhá, Klasková, Spratková, Stankovičová A-Dlouhá, Klasková, Spratková, Stankovičová SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 38.96
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C-Jenišová,Sopuchová,Horáková,Gajdušková C-Jenišová,Sopuchová,Horáková,Gajdušková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 39.79
2 B-Barvíková,Navrátilová,Nabielcová,Šigutová B-Barvíková,Navrátilová,Nabielcová,Šigutová SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B 40.56
3 C-Kubisová,Marečková,Celtová,Bartáková C-Kubisová,Marečková,Celtová,Bartáková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.75
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Válková N.Smetanová,Krištofová,Šarköziová B-Válková N.Smetanová,Krištofová,Šarköziová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 36.34 5.00
2 B-Mužná,Buczková,Bednářová,Štalzerová B-Mužná,Buczková,Bednářová,Štalzerová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 37.05 3.00
3 B-Beňovičová,Gratzová,Luzaková,Navrátilová B-Beňovičová,Gratzová,Luzaková,Navrátilová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 37.24 2.00
4 B-Bocková,Kapri,Mauritzová,Tomoszková B-Bocková,Kapri,Mauritzová,Tomoszková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 37.57
5 B-Balabánová,Bittnerová,Kaňkovová,Prusková B-Balabánová,Bittnerová,Kaňkovová,Prusková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 38.41
6 B-Šebestiková,Máchová,Janáková B-Šebestiková,Máchová,Janáková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 38.43
7 B-Michopulu,Malinková,Napravilová,Bártová B-Michopulu,Malinková,Napravilová,Bártová AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 42.91
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030117 1.49 11.00
2 Mikuláš SikoraMikuláš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.43 9.00
3 Radim ŠudákRadim Šudák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
040302 1.40 8.00
4 Radim MartynekRadim Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.40 7.00
5 Jonáš RyškaJonáš Ryška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
040527 1.35 6.00
6 Petr VyskočilPetr Vyskočil
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
030329 1.30 5.00
7 Dan VčelkaDan Včelka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 1.25 4.00
8 Michal HrochMichal Hroch
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040816 1.20 3.00
9 Tomáš NávratTomáš Návrat
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
030915 1.20 2.00
10= Jonáš HolušaJonáš Holuša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040124 1.15 0.33
10= Jakub SlanýJakub Slaný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
031129 1.15 0.33
10= Vojtěch PařezVojtěch Pařez
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
040124 1.15 0.33
Filip ČervenkaFilip Červenka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040602 DNP
Ludvík MartynekLudvík Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
041128 DNP
Pavel HalátekPavel Halátek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040123 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035430 1.33 11.00
2 Žaneta JuřičnáŽaneta Juřičná
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
045208 1.30 9.00
3 Nikola VálkováNikola Válková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
046103 1.30 8.00
4= Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
035323 1.25 6.00
4= Anna JavorkováAnna Javorková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.25 6.00
4= Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
046118 1.25 6.00
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
055311 1.25 4.00
8 Barbora KorusováBarbora Korusová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035302 1.25 3.00
9 Alžběta BarvíkováAlžběta Barvíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
036210 1.20 2.00
10 Zuzana KostkováZuzana Kostková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.20 1.00
11 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
036006 1.20
12 Bára StrumienskáBára Strumienská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
035513 1.15
13 Marcela MauritzováMarcela Mauritzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.15
14 Simona PadyšákováSimona Padyšáková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 1.10
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
035419 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030324 5.18 11.00
2 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
030326 5.01 9.00
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030620 4.70 8.00
4 Zdeněk LičkaZdeněk Lička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030326 4.67 7.00
5 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030907 4.43 6.00
6 Ondřej PavelekOndřej Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
040618 4.37 5.00
7 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030729 4.36 4.00
8 Šimon KollerŠimon Koller
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
030308 4.34 3.00
9 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
040111 4.23 2.00
10 Adam ChalupaAdam Chalupa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030304 4.15 1.00
11 Jakub WilczekJakub Wilczek
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
040330 4.14
12 Tomáš NávratTomáš Návrat
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
030915 4.09
13 Jiří HančilJiří Hančil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030814 4.07
Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
031025 4.07
15 David PatrňákDavid Patrňák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030501 4.04
16 Jonáš RyškaJonáš Ryška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
040527 3.85
17 Dan VčelkaDan Včelka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 3.84
18 Vojtěch ZupkaVojtěch Zupka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 3.81
19 Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
040912 3.77
20 Jonáš StryjaJonáš Stryja
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
040602 3.76
21 Štěpán BrožŠtěpán Brož
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
031126 3.64
22 Tomáš KřižanTomáš Křižan
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030812 3.63
23 Jakub DočekalJakub Dočekal
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
031228 3.57
24 Ludvík MartynekLudvík Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
041128 3.52
25 Lukáš VáchaLukáš Vácha
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
040716 3.39
26 Daniel VránaDaniel Vrána
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
040304 2.87
Jan TkáčJan Tkáč
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
031118 DNP
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
035123 4.77 11.00
2 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035430 4.59 9.00
3 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035501 4.53 8.00
4 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
035419 4.49 7.00
5 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035821 4.31 6.00
6 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035617 4.30 5.00
7 Eva KovaříkováEva Kovaříková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
045621 4.28 4.00
8 Simona ŠimečkováSimona Šimečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035509 4.22 3.00
9 Štěpánka ChrenováŠtěpánka Chrenová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035930 4.16 2.00
10 Daniela DržiakováDaniela Držiaková
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
035223 4.12 1.00
11 Markéta KrčmářováMarkéta Krčmářová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035117 4.08
12 Beáta BuczkováBeáta Buczková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
035526 4.06
13 Klára KazimírskáKlára Kazimírská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035512 4.03
14 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
045204 3.90
15 Veronika JavorkováVeronika Javorková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035615 3.84
16 Bára GratzováBára Gratzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035522 3.82
17 Simona PopiolkováSimona Popiolková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 3.82
18 Timea KonštackáTimea Konštacká
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
035722 3.81
19 Kateřina BřeskováKateřina Břesková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
036115 3.80
20 Eliška MartynkováEliška Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 3.78
21 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
055424 3.71
22 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
035323 3.70
23 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
046209 3.68
24 Karolína BuchtováKarolína Buchtová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
035910 3.67
25 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035908 3.66
26 Kateřina KaločováKateřina Kaločová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035827 3.65
27 Natálie RafaelisováNatálie Rafaelisová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035425 3.60
28 Melánie PejšováMelánie Pejšová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
046115 3.59
29 Klára TomoszkováKlára Tomoszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
035222 3.58
30 Kateřina ŽebráčkováKateřina Žebráčková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035823 3.50
31 Kristina FrolešováKristina Frolešová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
035412 3.46
32 Magdalena CzechováMagdalena Czechová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 3.40
33 Anna JavorkováAnna Javorková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3.39
34 Anna BeňovičováAnna Beňovičová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
045113 3.26
35 Karolína KlechováKarolína Klechová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
046021 3.17
36 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045115 3.14
37 Nikola JeníšováNikola Jeníšová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045303 3.14
38 Zuzana NapravilováZuzana Napravilová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
035514 3.11
39 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045907 2.94
40 Natálie KlusováNatálie Klusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 2.77
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
036006 DNP
Celkem 41 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035206 11.77 11.00
2 Sabina HorákováSabina Horáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
035623 10.19 9.00
3 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035211 09.27 8.00
4 Simona PopiolkováSimona Popiolková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 09.04 7.00
5 Nikola NemtudováNikola Nemtudová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 08.95 6.00
6 Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035730 08.74 5.00
7 Eliška KašpárkováEliška Kašpárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035223 08.69 4.00
8 Beata MalinkováBeata Malinková
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
035213 08.28 3.00
9 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045419 07.98 2.00
10 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
036015 07.35 1.00
11 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
036006 06.91
12 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
036212 06.76
13 Simona KrištofováSimona Krištofová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
045327 06.68
14 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
046101 06.60
15 Hana NavrátilováHana Navrátilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035521 06.58
16 Eliška CeltováEliška Celtová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 06.13
17 Tereza KalmusováTereza Kalmusová
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
03 05.78
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuláš SikoraMikuláš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 12.24 11.00
2 Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
031025 11.37 9.00
3 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040622 09.21 8.00
4 Kryštof KněžínekKryštof Kněžínek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030726 08.57 7.00
5 Alex KiszaAlex Kisza
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
031105 08.41 6.00
6 Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
040629 08.24 5.00
7 David ProskeDavid Proske
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040322 07.97 4.00
8 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030624 07.51 3.00
9 Mikoláš BartoňMikoláš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
030824 07.40 2.00
10 Martin ŠpiláčekMartin Špiláček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 07.22 1.00
11 Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040805 07.05
12 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040520 07.04
13 Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
030306 06.75
14 Jakub KionkaJakub Kionka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 06.62
15 Michal GlocmanMichal Glocman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 06.58
16 David EndtDavid Endt
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030507 06.53
17 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
040405 06.11
18 Filip VocetkaFilip Vocetka
Sokol Opava BSokol Opava B
030718 05.66
19 Martin KřívaMartin Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
040509 05.39
20 Martin PorubaMartin Poruba
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040421 05.38
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030324 64.70 11.00
2 David ŠárkaDavid Šárka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030213 54.72 9.00
3 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
040618 49.02 8.00
4 Petr NavrátilPetr Navrátil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030521 48.97 7.00
5 Michal GlocmanMichal Glocman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 47.14 6.00
6 Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
030306 45.37 5.00
7 Mikoláš BartoňMikoláš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
030824 43.81 4.00
8 Radim MartynekRadim Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 42.97 3.00
9 Alex KiszaAlex Kisza
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
031105 42.23 2.00
10 Jan KupkaJan Kupka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030707 42.02 1.00
11 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030624 41.45
12 David ProskeDavid Proske
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040322 41.27
13 František SzkatulaFrantišek Szkatula
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
040224 41.08
14 Matěj HoppMatěj Hopp
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
040515 40.91
15 Matěj KrušberskýMatěj Krušberský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030820 40.90
16 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030117 40.23
17 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
060628 40.04
18 Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
040629 40.02
19 Vojtěch ZupkaVojtěch Zupka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 39.18
20 Tomáš DořičákTomáš Dořičák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
040425 39.02
21 Petr VyskočilPetr Vyskočil
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
030329 38.34
22 Martin PorubaMartin Poruba
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040421 38.23
23 Martin ŠpiláčekMartin Špiláček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 38.12
24 Filip VocetkaFilip Vocetka
Sokol Opava BSokol Opava B
030718 37.58
25 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
030729 37.52
26 Jakub KionkaJakub Kionka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 37.48
27 Karel MichlíkKarel Michlík
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
040913 37.20
28 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
050324 37.11
29 David PatrňákDavid Patrňák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030501 35.87
30 Adam ZajíčekAdam Zajíček
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030509 35.12
31 David BednářDavid Bednář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
040211 34.85
32 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
050324 34.78
33 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 34.75
34 Martin KřívaMartin Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
040509 33.70
35 Vojtěch PařezVojtěch Pařez
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
040124 33.58
36 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
040405 33.39
37 Daniel HudecDaniel Hudec
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
040912 32.94
38 Alex RudinskýAlex Rudinský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040805 32.67
39 Patrik TylečekPatrik Tyleček
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
031121 32.15
40 Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040520 30.86
41 Lukáš VáchaLukáš Vácha
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
040716 29.32
42 Adam SmělíkAdam Smělík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
040325 29.06
43 Samuel SmolínSamuel Smolín
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
041228 28.43
44 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
040718 27.85
45 Vojtěch MilataVojtěch Milata
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
041221 22.68
46 Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 21.50
47 Filip ZielinaFilip Zielina
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
040321
Viktor SzlauerViktor Szlauer
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 DNP
Matěj KrušberskýMatěj Krušberský
Sokol Opava BSokol Opava B
030820 DNP
Celkem 49 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 5.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela DržiakováDaniela Držiaková
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
035223 53.31 11.00
2 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035211 49.54 9.00
3 Sabina HorákováSabina Horáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
035623 48.57 8.00
4 Eliška KašpárkováEliška Kašpárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035223 47.43 7.00
5 Kateřina KaločováKateřina Kaločová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035827 45.75 6.00
6 Simona PopiolkováSimona Popiolková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 43.84 5.00
7 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
046213 42.75 4.00
8 Eliška MartynkováEliška Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 39.97 3.00
9 Ivana MáchováIvana Máchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
035913 38.66 2.00
10 Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035730 38.08 1.00
11 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
035304 36.95
12 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035206 36.17
13 Klára OlszowskáKlára Olszowská
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 35.88
14 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035908 35.86
15 Julie WójcikováJulie Wójciková
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
035319 35.57
16 Hana HerudkováHana Herudková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
045216 35.41
17 Tereza KreissováTereza Kreissová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
045530 34.79
18 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045115 34.14
19 Adriana ŠarköziováAdriana Šarköziová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
036008 34.02
20 Hana NavrátilováHana Navrátilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035521 32.78
21 Lucie BačováLucie Bačová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
046122 32.75
22 Marcela MauritzováMarcela Mauritzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 32.63
23 Laura PruskováLaura Prusková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
036102 32.56
24 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
055812 31.58
25 Petra JančarováPetra Jančarová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
035831 31.44
Amalie BartákováAmalie Bartáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 31.44
27 Simona KrištofováSimona Krištofová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
045327 31.39
28 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
036212 31.20
Kamila BardoňováKamila Bardoňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
036031 31.20
30 Jana HorečkováJana Horečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
045126 31.19
31 Tereza GajduškováTereza Gajdušková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045427 30.46
32 Vendula HendrychováVendula Hendrychová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 30.25
33 Zuzana NapravilováZuzana Napravilová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
035514 30.16
34 Tereza LukoszováTereza Lukoszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
045211 30.11
35 Nikola JeníšováNikola Jeníšová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045303 29.97
36 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
045921 29.84
37 Nikola NemtudováNikola Nemtudová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
03 29.44
38 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
035529 29.37
39 Bára StrumienskáBára Strumienská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
035513 29.23
40 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035508 28.85
41 Zuzana KostkováZuzana Kostková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 28.81
42 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045419 28.65
43 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035727 28.56
44 Nikol SpratkováNikol Spratková
SSK Vítkovice BSSK Vítkovice B
04 28.20
45 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035617 26.82
46 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
045907 26.70
47 Tereza MichelováTereza Michelová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
045623 25.57
48 Nikol HolenkováNikol Holenková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 25.56
49 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
035323 25.37
50 Natálie KlusováNatálie Klusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 23.20
51 Karolína KionkováKarolína Kionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 19.98
52 Beata MalinkováBeata Malinková
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
035213 18.54
53 Klára SztefkováKlára Sztefková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 16.10
Celkem 53 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol Opava{8} 184.16
2 PORUB PORUB Atletika Poruba z.s.{8} 090.00
3 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.{8} 084.00
4 AKEZK AKEZK Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice{8} 065.00
5 VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 063.00
6 STHAV STHAV TJ Start Havířov{8} 057.83
7 TZTRI TZTRI TJ TŽ Třinec{8} 050.00
8 SLEOP SLEOP TJ Slezan Opava, z.s.{8} 019.00
9 SOK B SOK B Sokol Opava B{8} 003.00
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 PORUB PORUB Atletika Poruba z.s.{8} 118.00
2 SOKOP SOKOP TJ Sokol Opava{8} 101.00
3 VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 098.00
4 AKEZK AKEZK Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice{8} 071.50
5 TZTRI TZTRI TJ TŽ Třinec{8} 066.00
6 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.{8} 060.00
7 BOHUM BOHUM AK Bohumín, o.s.{8} 040.50
8 STHAV STHAV TJ Start Havířov{8} 004.00
9 POR B POR B Atletika Proruba B{8} 001.00
Celkem 9 závodníků