výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Bílina (14. 5. 2016)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 14.5.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.57
2 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.71
3 Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.10
4 Samuel FabianSamuel Fabian 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.35
5 Ondřej VápeníkOndřej Vápeník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.92
6 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 14.5.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.13
2 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 11.64
3 Pavel PetříkPavel Petřík 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.73
4 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.17
5 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.78
Pavel PeteříkPavel Peteřík 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 14.5.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 AK MostAK Most 11.37
2 David ŠimekDavid Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.54
3 Roman BabicaRoman Babica 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.80
4 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.91
5 Lukáš PeremskýLukáš Peremský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.94
6 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 14.5.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusilJan Musil 00 AK MostAK Most 11.60
2 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 11.64
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.01
4 Jan ŠubaJan Šuba 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.13
5 Ondřej GrimOndřej Grim 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.23
6 Jan VlachJan Vlach 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 14.5.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.49
2 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.50
3 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.51
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.87
5 Jaroslav ChumJaroslav Chum 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.03
MB Jakub SteinbrecherJakub Steinbrecher 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.43
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 14.5.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.88 11.00
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 AK MostAK Most 11.15 9.00
3 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.33 8.00
4 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.35 7.00
5 David ŠimekDavid Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.38 6.00
6 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.45 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 14.5.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.41 4.00
2 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.48 3.00
3 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 11.51 2.00
4 Jan MusilJan Musil 00 AK MostAK Most 11.57 1.00
5 Pavel PetříkPavel Petřík 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.61
6 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 11.61
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.62
2 Adéla JírováAdéla Jírová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.01
3 Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.25
4 Diana PeštováDiana Peštová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.86
5 Lucie MaršíkováLucie Maršíková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.31
Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 ASK LovosiceASK Lovosice DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 14.5.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.94
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.58
3 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 13.85
4 Jana BursováJana Bursová 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 14.19
5 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 14.92
Rozálie ElmanováRozálie Elmanová 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 14.5.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.74
2 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.28
3 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.39
4 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.56
5 Lucie MedkováLucie Medková 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.68
6 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 14.5.2016) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.24
2 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.36
3 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 13.42
4 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.49
5 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.71
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 14.5.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.10
2 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.49
3 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.56
4 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.63
5 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 14.21
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 14.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.86
2 Veronika BenkováVeronika Benková 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 13.31
3 Markéta ŠkorpilováMarkéta Škorpilová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.57
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.71
5 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.16
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (so, 14.5.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.46
2 Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.47
MB Tereza PflégrováTereza Pflégrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.55
MB Anna TF35 LuxováAnna TF35 Luxová 97 Spastic HandicapSpastic Handicap 17.26
MB Lenka T35 KadetováLenka T35 Kadetová 90 Spastic HandicapSpastic Handicap 17.61
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 14.5.2016) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.45 11.00
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.54 9.00
3 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.71 8.00
4 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.87 7.00
5 Adéla JírováAdéla Jírová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.95 6.00
6 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.97 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 14.5.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.15 4.00
2 Veronika BenkováVeronika Benková 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 13.19 3.00
3 Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.20 2.00
4 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.23 1.00
5 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.56
6 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.60
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 14.5.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.52 11.00
2 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.15 7.00
3 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 AK MostAK Most 23.31 5.50
4 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.58 2.00
5 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.75 1.00
6 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 AK MostAK Most 24.81
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 14.5.2016) Vítr: -4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.31 5.50
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.52 4.00
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.84
4 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.94
5 Jan DeckerJan Decker 95 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 24.10
6 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 24.31
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 14.5.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 23.12 8.00
2 Václav LuhanVáclav Luhan 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.79
3 Jan MusilJan Musil 00 AK MostAK Most 23.92
4 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 24.54
5 Jan ŠubaJan Šuba 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 24.94
6 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 24.99
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 14.5.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SoučekJakub Souček 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.17
2 Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.75
3 Jan SchützJan Schütz 99 AK MostAK Most 25.01
4 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 25.11
5 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.37
6 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 26.84
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 14.5.2016) Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.56 3.00
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.08
3 Samuel FabianSamuel Fabian 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.76
4 Ondřej VápeníkOndřej Vápeník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.83
5 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 27.18
Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 14.5.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim KůtaRadim Kůta 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.67 9.00
2 Ondřej GrimOndřej Grim 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.73
3 Pavel PeteříkPavel Peteřík 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.89
4 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.01
MB Petr PoselPetr Posel 98 ASK LovosiceASK Lovosice 23.58
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 14.5.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 26.44 9.00
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.01 8.00
3 Adéla JírováAdéla Jírová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 27.09 6.00
4 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 27.63 3.00
5 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 27.76 2.00
6 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 27.96
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 14.5.2016) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.86
2 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.12
3 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.13
4 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.94
5 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.20
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 14.5.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 27.08 7.00
2 Aneta MandováAneta Mandová 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 28.97
3 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 29.18
4 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 29.38
5 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.23
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 14.5.2016) Vítr: -3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 27.32 5.00
2 Markéta ŠkorpilováMarkéta Škorpilová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.84 1.00
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 27.88
4 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 28.18
5 Lucie MedkováLucie Medková 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.46
6 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.34
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 14.5.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 25.99 11.00
2 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.73
3 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.15
4 Tereza KlečkováTereza Klečková 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 32.49
Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 14.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 27.47 4.00
2 Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 28.49
3 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 95 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 30.72
MB Tereza SamkováTereza Samková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.73
MB Anna TF35 LuxováAnna TF35 Luxová 97 Spastic HandicapSpastic Handicap 37.54
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 51.77 8.00
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 52.28 6.00
3 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.98 5.00
4 Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.24 1.00
5 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.53
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim KůtaRadim Kůta 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 49.87 11.00
2 Michal ŠístekMichal Šístek 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 51.30 9.00
3 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.00 7.00
4 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 54.80 2.00
5 Jan JanečekJan Janeček 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 55.29
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.41 4.00
2 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.73 3.00
3 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 55.25
4 Jan VlachJan Vlach 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 57.13
MB Petr PoselPetr Posel 98 ASK LovosiceASK Lovosice 52.26
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 60.18 11.00
2 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 61.81 9.00
3 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 63.31 7.00
4 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 64.33 3.00
5 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 65.83 2.00
6 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 69.60
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 63.46 6.00
2 Lucie JiránkováLucie Jiránková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 63.62 5.00
3 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 67.17
4 Eliška HozákováEliška Hozáková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 67.85
5 Barbora HiekováBarbora Hieková 01 ASK LovosiceASK Lovosice 69.39
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 62.60 8.00
2 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 64.14 4.00
3 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 66.73 1.00
4 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 66.78
5 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 68.90
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1:58.03 11.00
2 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:00.02 9.00
3 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:02.95 8.00
4 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:06.71 7.00
5 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:08.11 6.00
6 Jiří AlferiJiří Alferi 80 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:23.33 5.00
7 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:25.74 4.00
MB Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 AK ŽatecAK Žatec 2:04.23
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa SeverováDenisa Severová 76 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:28.08 11.00
2 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:28.36 9.00
3 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:29.63 8.00
4 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:30.31 7.00
5 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:31.53 6.00
6 Kateřina ZapletalováKateřina Zapletalová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:32.08 5.00
7 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 95 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:40.33 4.00
8 Nicola DobiášováNicola Dobiášová 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:51.54 3.00
9 Adriana ČernáAdriana Černá 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:54.94 2.00
10 Viktorie EliášováViktorie Eliášová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:59.13 1.00
MB Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:30.92
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:22.34 11.00
2 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:33.12 9.00
3 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:39.02 8.00
4 Jan KarchňákJan Karchňák 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4:45.77 7.00
5 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 4:47.26 6.00
6 Svatopluk ŠkutaSvatopluk Škuta 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:48.14 5.00
MB Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:38.98
MB Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:46.89
MB Luboš KrátkýLuboš Krátký 00 AK ŽatecAK Žatec 4:47.71
MB Pavel RyzákPavel Ryzák 77 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:50.09
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa SeverováDenisa Severová 76 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:19.20 11.00
2 Jarmila Halířová-SobeckáJarmila Halířová-Sobecká 77 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:22.59 9.00
3 Kateřina ZapletalováKateřina Zapletalová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5:25.31 8.00
4 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5:28.62 7.00
5 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 5:32.00 6.00
6 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5:41.08 5.00
7 Zuzana FicenecováZuzana Ficenecová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 5:46.96 4.00
MB Zuzana ZdvořáčkováZuzana Zdvořáčková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6:15.92
Celkem 8 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jarmila Halířová-SobeckáJarmila Halířová-Sobecká 77 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19:20.78 11.00
2 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 20:26.77 9.00
3 Hana WeiserováHana Weiserová 89 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20:41.32 8.00
4 Helena BuchlováHelena Buchlová 87 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 21:09.36 7.00
5 Gabriela ŠvejdarováGabriela Švejdarová 72 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 22:47.06 6.00
6 Nicola DobiášováNicola Dobiášová 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 23:36.34 5.00
7 Adriana ČernáAdriana Černá 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 24:39.96 4.00
Celkem 7 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Luboš HurbanLuboš Hurban 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35:19.81 11.00
2 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35:39.69 9.00
3 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 36:05.60 8.00
4 Jiří AlferiJiří Alferi 80 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 37:23.70 7.00
5 Tomáš ParnicaTomáš Parnica 80 AK MostAK Most 37:27.11 6.00
6 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 38:11.78 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 14.5.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 16.02 10.00
2 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 16.68 7.00
3 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 18.12 3.00
4 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 18.36 2.00
5 Anežka PancováAnežka Pancová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 19.28
Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 14.5.2016) Vítr: +3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 16.02 10.00
2 Vendula VelcováVendula Velcová 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 16.25 8.00
3 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.06 6.00
4 Nikola KinclováNikola Kinclová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.61 5.00
5 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 17.66 4.00
6 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.50 1.00
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 16.05 11.00
2 David ŠimekDavid Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 16.61 9.00
3 Jan DeckerJan Decker 95 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 17.09 8.00
4 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 19.36 7.00
5 Michael DobošMichael Doboš 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.88 6.00
Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNP
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 58.32 9.00
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 AK MostAK Most 61.20 5.00
3 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 62.03 4.00
4 Michael DobošMichael Doboš 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 65.21 2.00
David GábelDavid Gábel 78 AK MostAK Most DNP
Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 56.24 11.00
2 David ŠimekDavid Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 58.85 8.00
3 Jakub SoučekJakub Souček 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 59.77 7.00
4 Jan NešporJan Nešpor 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 60.46 6.00
5 Jan JanečekJan Janeček 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 62.43 3.00
Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka PšajdlováLenka Pšajdlová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 69.46 9.00
2 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 70.42 8.00
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 71.70 6.00
4 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 72.44 5.00
5 Anežka PancováAnežka Pancová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 80.87 3.00
6 Johana FeixováJohana Feixová 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 84.37 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 67.83 11.00
2 Vendula VelcováVendula Velcová 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 70.84 7.00
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 77.29 4.00
4 Marie SkalickáMarie Skalická 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 90.73 1.00
5 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 97.51
Rozálie ElmanováRozálie Elmanová 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Šimek Da., Šístek, Kůta, Svoboda A-Šimek Da., Šístek, Kůta, Svoboda Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 44.19 11.00
2 Drobný, Krivák, Musil, Sýkora Drobný, Krivák, Musil, Sýkora AK MostAK Most 44.51 9.00
3 A-Urbánek, Decker, Luhan, Slavíček A-Urbánek, Decker, Luhan, Slavíček TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 44.65 8.00
4 A-Michal, Prozr, Pasler, Nevole A-Michal, Prozr, Pasler, Nevole Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.06 7.00
5 Hanák, Pejšman, Bureš, Šuba Hanák, Pejšman, Bureš, Šuba SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 48.31 3.00
A-Kašpar, Fiala, Kadlec, Hašek A-Kašpar, Fiala, Kadlec, Hašek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C-Souček, Petřík, Pe¨kárek, Grim C-Souček, Petřík, Pe¨kárek, Grim Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 45.53 6.00
2 C-Bernášek J., Kříž, Bernášek K., Chum C-Bernášek J., Kříž, Bernášek K., Chum A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.46 5.00
3 B-Babica, Fabián, Seidl, Doboš B-Babica, Fabián, Seidl, Doboš Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 46.47 4.00
4 B-Zelenda, Nešpor, Vápeník, Kašpar B-Zelenda, Nešpor, Vápeník, Kašpar Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.33 2.00
5 B-Páleník, Chloupek J., Zahrádka, Drda B-Páleník, Chloupek J., Zahrádka, Drda TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 49.21 1.00
B-Peteřík, Popelka, Olič, Herák B-Peteřík, Popelka, Olič, Herák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Caisová, Maštalířová, Cikánová, Tiplicová A - Caisová, Maštalířová, Cikánová, Tiplicová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 49.66 11.00
2 A - Čurdová, Chocholová, Junová, Vosyková A - Čurdová, Chocholová, Junová, Vosyková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.73 8.00
3 A - Mrzenová, Wožnická, Štyksová, Malířová A - Mrzenová, Wožnická, Štyksová, Malířová ASK LovosiceASK Lovosice 52.69 6.00
4 Chlapcová, Vyskočilová, Porubčanová, Benková Chlapcová, Vyskočilová, Porubčanová, Benková Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 54.05 3.00
5 A - Polívková, Medková, Pšajdlová, Šulcová A - Polívková, Medková, Pšajdlová, Šulcová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.25 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lesniková, Řeháková, Janku, Tokarová Lesniková, Řeháková, Janku, Tokarová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 50.75 9.00
2 Banovičová, Hořejší, Škorpilová, Fisková T. Banovičová, Hořejší, Škorpilová, Fisková T. TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 52.08 7.00
3 B - Macháčková, Coufalová, Uhlíková, Titěrová B - Macháčková, Coufalová, Uhlíková, Titěrová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.24 5.00
4 B - Velcová, Rybářová, Tomášová, Zárubová B - Velcová, Rybářová, Tomášová, Zárubová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 53.47 4.00
B - Červenková, Vondrovská, Ryzáková, Jíranková B - Červenková, Vondrovská, Ryzáková, Jíranková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Kirbsová, Heřmánková, Hieková B., Čutíková B - Kirbsová, Heřmánková, Hieková B., Čutíková ASK LovosiceASK Lovosice 55.49 1.00
2 C - Bursová, Feixová, Mandová, Klečková C - Bursová, Feixová, Mandová, Klečková Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 56.29
3 C - Eliášová, Najmanová, Burgrová, Pekařová C - Eliášová, Najmanová, Burgrová, Pekařová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.27
4 C - Maršíková, Hymplová, Skalická, Peštová C - Maršíková, Hymplová, Skalická, Peštová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.88
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.651.701.751.781.811.841.87 Body
1 Adam PekárekAdam Pekárek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 1.84 -OOOXXOXOOXXX 11.00
2 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
91 1.84 -OOXOOOXOXXX 9.00
3= Dmitry BocharovDmitry Bocharov
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 1.75 -OOOXXX 7.00
3= Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 1.75 OOOOXXX 7.00
3= Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.75 O-OOXXX 7.00
6 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.75 OOOXOXXX 5.00
7 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 1.75 -OXOXOXXX 4.00
8 Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.75 -OXXOXOXXX 3.00
9 Václav LuhanVáclav Luhan
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 1.75 -XOOXXOXXX 2.00
10 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 1.70 O-XOXXX 1.00
11 Jan SchützJan Schütz
AK MostAK Most
99 1.65 OOXXX
MB Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.75
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.76 Body
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.71 -------OOO-XOXXX 11.00
2 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.62 -----OOOOXXX 9.00
3 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 1.59 ---OOOXOXXOXXX 8.00
4= Tereza HusákováTereza Husáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 1.53 -OOOXXOOXXX 6.00
4= Emma MaštalířováEmma Maštalířová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 1.53 -OOXOXOOXXX 6.00
4= Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.53 --OOXXOOXXX 6.00
7 Karolína HiekováKarolína Hieková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.53 --OXOOXXOXXX 4.00
8= Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 1.50 OOOOXOXXX 2.50
8= Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.50 --OOXOXXX 2.50
10= Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.45 --OOXXX 0.50
10= Denisa ZárubováDenisa Zárubová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 1.45 OOOOXXX 0.50
12 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 1.45 OOXOOXXX
13 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 1.45 OOOXOXXX
14 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.45 OOXOXOXXX
15 Johana FeixováJohana Feixová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
98 1.40 OOXOXXX
16 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
02 1.35 OOXXX
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.803.003.203.403.503.603.804.00 Body
1 Tomáš CapouchTomáš Capouch
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
97 3.80 --OOOOXXOXXX 11.00
2 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 3.50 --XOXXOXXOXXX 9.00
3 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 3.20 OXOO-XXX 8.00
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 3.20 OOXOXXX 7.00
5 Kryštof SoučekKryštof Souček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.20 OOXXOXXX 6.00
MB Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 3.00
MB Kryštof VilkKryštof Vilk
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
98 2.80
Patrik SeidlPatrik Seidl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 NM
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 NM
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.302.402.502.602.702.803.00 Body
1 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
82 2.80 -XOXOOOOOOXOXXX 11.00
2 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2.70 --OOOOOXOXXX 9.00
3 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2.60 --OOOOXXOXXX 8.00
4 Štěpánka LužákováŠtěpánka Lužáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
95 2.40 -OOXOXOXXX 7.00
5 Dana JunováDana Junová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 2.30 -OOOXXX 6.00
6 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
ASK LovosiceASK Lovosice
00 NM XXX
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
91 6.50 +3.1 m/s 5.93 +0.0 m/s 5.93+0,01.61-4,86.33+4,16.336.50+3,1X+0,06.44+3,1 11.00
2 Adam PekárekAdam Pekárek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 6.34 +2.8 m/s 6.12 +1.8 m/s 5.97+0,06.02-2,76.34+2,86.346.24+2,46.07-0,26.12+1,8 9.00
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 6.26 +2.0 m/s X-3,35.88+1,05.81+3,15.886.07+1,2X+1,76.26+2,0 8.00
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
92 6.22 +1.2 m/s 5.79-1,25.78+0,36.22+1,26.224.22+1,36.10+2,86.11+0,7 7.00
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6.13 +2.4 m/s 6.06 +1.5 m/s 6.13+2,45.95+2,15.85+1,56.135.80+4,05.78+1,26.06+1,5 6.00
6 Dominik PopelkaDominik Popelka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6.13 +2.7 m/s 5.94 +0.2 m/s 5.94+0,25.73+0,03.60-0,45.94X+2,26.04+2,16.13+2,7 5.00
7 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6.10 +0.0 m/s 5.75+1,95.99+0,05.98-2,25.99X+2,76.10+0,05.72+1,7 4.00
8 Roman BabicaRoman Babica
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 5.91 +1.0 m/s 5.87+1,45.91+1,05.43-1,15.91X5.67+2,45.72-0,9 3.00
9 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 5.87 +1.1 m/s 5.44+1,05.16-2,25.87+1,15.87 2.00
10 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.76 +2.9 m/s 5.54 -1.4 m/s 5.54-1,45.76+2,95.13-0,75.76 1.00
11 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 5.68 +0.0 m/s 5.65+0,25.64-0,95.68+0,05.68
12 Jakub SýkoraJakub Sýkora
AK MostAK Most
98 5.60 -1.7 m/s 5.13+0,04.82+0,05.60-1,75.60
13 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 5.55 +3.5 m/s 2.30 +0.0 m/s 5.55+3,52.19-0,92.30+0,05.55
14 Samuel FabianSamuel Fabian
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
97 5.53 +1.4 m/s 4.90-1,25.53+1,45.39+0,05.53
15 Jan SchützJan Schütz
AK MostAK Most
99 5.36 -1.0 m/s 5.34-0,85.13-1,45.36-1,05.36
16 Ondřej VápeníkOndřej Vápeník
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 5.30 +2.3 m/s 5.08 +0.0 m/s 4.89+0,35.08+0,05.30+2,35.30
17 Václav ŽižkaVáclav Žižka
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
97 5.27 +1.3 m/s 4.53-1,45.27+1,34.90-0,85.27
18 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 5.20 +1.6 m/s 4.76+0,55.20+1,64.82-1,25.20
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
92 5.44 +1.3 m/s 5.221,14.620,5X1,45.225.36-0,85.40+0,05.441,3 11.00
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 5.19 +0.5 m/s X+0,04.98-0,35.12-1,95.124.970,35.190,53.581,8 9.00
3 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 5.16 +2.1 m/s 5.02 +0.6 m/s 5.020,64.95+0,04.95+0,05.024.80-0,6X-0,65.162,1 8.00
4 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5.11 +0.0 m/s 4.981,84.94-0,14.91-1,24.985.11+0,04.90-0,3X1,7 7.00
5 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 5.07 +0.0 m/s 4.861,94.833,04.89+0,04.89X-1,14.87+0,05.07+0,0 6.00
6 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.76 +1.0 m/s 4.761,04.46-2,84.57-2,24.764.75-1,54.70-1,2Xx 5.00
7 Diana PeštováDiana Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.76 +1.1 m/s 4.761,1X0,44.341,74.764.34-0,74.570,5X0,8 4.00
8 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.72 -1.2 m/s X0,44.711,4X-0,14.714.72-1,24.56+0,0X-0,4 3.00
9 Tereza HusákováTereza Husáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 4.69 +0.9 m/s 4.681,04.690,9X1,04.69 2.00
10 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 4.69 +1.0 m/s 4.691,04.55-0,74.50-0,64.69 1.00
11 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.67 -0.8 m/s X2,64.49-1,44.67-0,84.67
12 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.57 +0.0 m/s X0,1X1,34.57+0,04.57
13 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
95 4.50 +0.0 m/s 4.480,94.50+0,04.341,54.50
14 Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 4.50 +1.3 m/s 4.501,33.892,44.38-0,74.50
15 Adéla ChramcováAdéla Chramcová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 4.43 +1.0 m/s 4.302,64.292,44.431,04.43
16 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 4.36 +1.6 m/s 4.361,64.102,34.071,34.36
17 Tereza ČihařováTereza Čihařová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 4.35 +2.8 m/s 3.94 +1.8 m/s 3.941,84.352,83.62+0,04.35
18 Karolína RokosováKarolína Rokosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.33 +1.4 m/s 4.190,24.272,34.331,44.33
19 Dominika RybářováDominika Rybářová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
98 4.11 +0.0 m/s 4.11+0,03.852,93.81+0,04.11
20 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.03 +0.0 m/s X3,33.890,34.03+0,04.03
21 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3.86 -1.0 m/s 3.86-1,03.742,8Xx3.86
MB Tereza PflégrováTereza Pflégrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.15 +2.4 m/s
MB Veronika VoskováVeronika Vosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.12 +1.9 m/s
Kateřina BanovičováKateřina Banovičová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 DNP 0
Celkem 24 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik PopelkaDominik Popelka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 13.09 +0.8 m/s 12.17-2,613.09+0,8X13.0912.35-1,613.09-1,412.69+0,3 11.00
2 Petr KašparPetr Kašpar
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 12.77 -0.6 m/s 12.52-1,912.75-0,812.77-0,612.7712.40-1,212.69-1,312.49-0,2 9.00
3 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 12.41 +0.7 m/s X-0,7X-1,812.41+0,712.4112.03+1,2X-1,112.18-1,1 8.00
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 12.27 -1.9 m/s 12.27-1,9--12.27--- 7.00
5 David GábelDavid Gábel
AK MostAK Most
78 12.21 -0.8 m/s 11.91-2,5X12.21-0,812.21XXX 6.00
6 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 11.13 +0.0 m/s X-2,511.13+0,0X-0,211.13--- 5.00
Václav ŽižkaVáclav Žižka
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
97 NM XXX0XXX
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
92 11.72 +4.0 m/s 11.55 +0.9 m/s 11.050,811.10-1,111.17+0,011.1711.372,711.724,011.550,9 11.00
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 11.19 +0.2 m/s X-4,5X-1,010.942,510.9410.613,410.950,211.190,2 9.00
3 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 10.75 +1.7 m/s X-2,410.240,110.453,010.4510.524,110.321,810.751,7 8.00
4 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 10.58 +0.7 m/s 09.97-1,410.13-3,110.580,710.58X3,110.22-1,410.22+0,0 7.00
5 Jana PolívkováJana Polívková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
85 10.42 +0.0 m/s 10.28-2,4X-2,310.42+0,010.4210.32+1,5-- 6.00
MB Veronika VoskováVeronika Vosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 NM
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ženy

(so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Eva F37 BernáEva F37 Berná
Spastic HandicapSpastic Handicap
86 11.07
MB Anna TF35 LuxováAnna TF35 Luxová
Spastic HandicapSpastic Handicap
97 07.32
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 11.10 10.3509.3909.6610.3510.7011.1008.98 11.00
2 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 10.52 10.5210.0009.9910.5210.1909.9510.32 9.00
3 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 10.22 09.6210.01X10.0109.6510.22X 8.00
4 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 09.77 09.0309.5409.7709.77XX09.37 7.00
5 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 09.40 08.7408.7909.4009.4008.9708.8108.30 6.00
6 Simona ScholzováSimona Scholzová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
72 09.02 09.0209.02X09.02XX08.91 5.00
7 Adéla SomrováAdéla Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 08.97 08.4908.7608.9708.9708.8108.82X 4.00
8 Blanka FischerováBlanka Fischerová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
58 07.87 07.4807.6407.7707.7707.7607.5007.87 3.00
9 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 06.65 06.6206.4606.6506.65 2.00
10 Tereza KlečkováTereza Klečková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
98 06.20 05.8706.2005.2406.20 1.00
MB Martina F44 ŠimonováMartina F44 Šimonová
Spastic HandicapSpastic Handicap
88 07.35
Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 DNP XXX0
Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
ASK LovosiceASK Lovosice
00 NM 0
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 5kg - Muži

(so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Michal F37 PallagMichal F37 Pallag
Spastic HandicapSpastic Handicap
89 09.89
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Muži

(so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jaroslav F42 PetroušJaroslav F42 Petrouš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 10.24
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 17.64 16.35X17.2217.2217.3317.64X 11.00
2 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 14.78 14.59X14.4314.59X14.2414.78 9.00
3 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 14.40 14.24XX14.24XX14.40 8.00
4 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 14.14 13.92X14.0014.00XX14.14 7.00
5 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 12.33 12.0212.33X12.33 6.00
6 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 12.24 10.9611.9711.3011.97XX12.24 5.00
7 David ŽitnýDavid Žitný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 12.22 11.6612.1812.2212.22XXX 4.00
8 Radim HanzlíkRadim Hanzlík
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
80 11.94 11.5511.94X11.94XXX 3.00
9 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 11.84 11.8111.8410.8411.84 2.00
10 Radek ŘezáčRadek Řezáč
AK MostAK Most
72 11.62 11.6210.4911.4911.62 1.00
11 Petr LovašPetr Lovaš
AK MostAK Most
80 11.33 10.80X11.3311.33
12 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 10.31 09.3510.1610.3110.31
13 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 10.05 X10.05X10.05
Jan WernerJan Werner
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
84 DNP
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Muži

(so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Michal F37 PallagMichal F37 Pallag
Spastic HandicapSpastic Handicap
89 33.28
MB Jiří F37 KohoutJiří F37 Kohout
Spastic HandicapSpastic Handicap
86 27.10
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 41.17 11.00
2 Vendula VelcováVendula Velcová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
90 31.53 9.00
3 Petra PodroužkováPetra Podroužková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
92 27.78 8.00
4 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 27.57 7.00
5 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 27.47 6.00
6 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 27.03 5.00
7 Simona ScholzováSimona Scholzová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
72 25.70 4.00
8 Adéla SomrováAdéla Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 24.70 3.00
9 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 22.22 2.00
10 Veronika JáskováVeronika Jásková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 21.48 1.00
11 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 21.41
12 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 21.35
13 Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 20.58
14 Anna DoubravováAnna Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 19.39
15 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 19.06
MB Eva F37 BernáEva F37 Berná
Spastic HandicapSpastic Handicap
86 29.76
MB Martina F44 ŠimonováMartina F44 Šimonová
Spastic HandicapSpastic Handicap
88 17.15
MB Tereza SamkováTereza Samková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 14.85
Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 DNP
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Muži

(so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jaroslav F42 PetroušJaroslav F42 Petrouš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 34.09
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 53.98 11.00
2 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 45.21 9.00
3 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 41.74 8.00
4 David ŽitnýDavid Žitný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 40.68 7.00
5 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 40.20 6.00
6 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 40.09 5.00
7 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 37.32 4.00
8 Radek ŘezáčRadek Řezáč
AK MostAK Most
72 37.22 3.00
9 Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 33.92 2.00
10 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 32.57 1.00
11 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 32.16
12 Jakub KubálekJakub Kubálek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 28.20
Jan WernerJan Werner
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
84 NM
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 40.44 11.00
2 Anna DoubravováAnna Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 37.85 9.00
3 Denisa GunarováDenisa Gunarová
ASK LovosiceASK Lovosice
81 26.80 8.00
4 Blanka FischerováBlanka Fischerová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
58 25.67 7.00
MB Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 28.06
Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 DNP
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 49.43 11.00
2 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 46.74 9.00
3 Jan VacekJan Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
72 42.68 8.00
4 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 42.36 7.00
5 Jiří TáborskýJiří Táborský
AK MostAK Most
63 42.00 6.00
6 Jakub KubálekJakub Kubálek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 40.08 5.00
7 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 39.97 4.00
8 Pavel VrbaPavel Vrba
AK MostAK Most
89 38.34 3.00
9 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 36.53 2.00
10 David ŽitnýDavid Žitný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 33.92 1.00
11 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 31.74
12 Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 30.40
Jan WernerJan Werner
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
84 DNP
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Muži

(so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jiří F37 KohoutJiří F37 Kohout
Spastic HandicapSpastic Handicap
86 30.57
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 41.66 11.00
2 Simona ScholzováSimona Scholzová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
72 36.04 9.00
3 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 33.45 8.00
4 Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 33.09 7.00
5 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 32.36 6.00
6 Veronika ČutíkováVeronika Čutíková
ASK LovosiceASK Lovosice
93 31.70 5.00
7 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 31.54 4.00
8 Aneta MandováAneta Mandová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
97 30.42 3.00
9 Veronika JáskováVeronika Jásková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 29.56 2.00
10 Petra PodroužkováPetra Podroužková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
92 27.98 1.00
11 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 26.15
12 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 25.94
13 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 25.48
14 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
94 18.34
15 Lucie MaršíkováLucie Maršíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 15.23
Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 DNP
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
84 57.80 11.00
2 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 49.42 9.00
3 Adam LiteraAdam Litera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 47.85 8.00
4 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 47.83 7.00
5 David GábelDavid Gábel
AK MostAK Most
78 46.82 6.00
6 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 45.97 5.00
7 Petr LovašPetr Lovaš
AK MostAK Most
80 44.75 4.00
8 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 43.83 3.00
9 Jakub SoučekJakub Souček
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
98 42.23 2.00
10 Petr UrbánekPetr Urbánek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
98 37.78 1.00
11 Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 37.72
12 Jan DeckerJan Decker
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
95 35.40
MB David ŠtiblickýDavid Štiblický
AK MostAK Most
00 37.11
Jiří MatoušekJiří Matoušek
AK MostAK Most
87 DNP
Celkem 14 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 14.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 01:00:59.00 11.00
2 Vladimír KánskýVladimír Kánský 40 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 01:01:38.00 9.00
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 230.00
2 KLAST KLAST TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 162.50
3 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 152.00
4 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 133.00
5 SCSKV SCSKV SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 115.00
6 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 112.50
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 100 m, 400 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x100 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 169.00
2 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 157.50
3 LITVI LITVI Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 130.00
4 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 115.00
5 TRIKV TRIKV TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 100.50
6 LOVOS LOVOS ASK LovosiceASK Lovosice 082.00
7 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 080.00
8 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 055.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m př., 100 m př., 100 m, 100 m, 400 m, 400 m, 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x100 m, 4x100 m
Celkem 8 závodníků