výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Májové závody

Karlovy Vary (1. 5. 2016)

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 930511 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.54 700
2 Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 980709 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 07.97 568
3 Vojtěch SkopovýVojtěch Skopový 811218 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.08 537
4 Filip FujdaFilip Fujda 890510 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.14 520
5 Václav SkopovýVáclav Skopový 811218 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.17 511
Celkem 5 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.38 752
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.49 716
3 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.62 675
4 Jakub ŽižkaJakub Žižka 980804 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.76 631
5 Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.81 616
6 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen 981231 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.07 540
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.30 779
2 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 001108 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.59 684
3 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.80 619
4 Roman HanákRoman Hanák 000317 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.95 574
5 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.17 511
6 Patrik PažďoraPatrik Pažďora 000418 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.89 329
Matěj KlimentMatěj Kliment 990830 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil BabinskýKamil Babinský 010607 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.94 577
2 Tomáš HendrichTomáš Hendrich 010711 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.98 565
3 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 020603 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.05 545
4 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.11 528
5 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.12 525
6 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 011130 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.17 511
7 Jakub JurášJakub Juráš 021212 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.86 336
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.12 525
2 Tibor StaněkTibor Staněk 010218 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.19 506
3 Filip VaškůFilip Vašků 010507 AK SokolovAK Sokolov 08.21 500
4 Václav MlčochVáclav Mlčoch 020917 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.73 366
5 Artur UldrichArtur Uldrich 020115 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.07 289
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 030202 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.38 454
2 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 030329 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.93 320
3 Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský 030416 AK SokolovAK Sokolov 09.01 302
4 Petr CharvátPetr Charvát 040906 AK SokolovAK Sokolov 09.05 293
5 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.12 278
6 David BerkaDavid Berka 040205 AK SokolovAK Sokolov 09.18 266
7 Ondřej SladkýOndřej Sladký 030301 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 09.31 239
8 Šimon KraftŠimon Kraft 040508 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.37 72
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel ŠpeciánKarel Špecián 031213 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 09.36 229
2 Martin BartošMartin Bartoš 050910 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.90 135
3 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 060610 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.19 94
4 Petr KlíčekPetr Klíček 060216 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.41 67
5 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 070327 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.70 38
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.38 735
2 Patricie TóthováPatricie Tóthová 005426 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.54 690
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.72 640
4 Pavlína KocurováPavlína Kocurová 985327 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 09.61 419
Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov DNS
Barbora KalátováBarbora Kalátová 985518 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 08.21 785
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.29 761
3 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.39 732
4 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 005504 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.49 704
5 Adéla BrožováAdéla Brožová 995521 TJ SušiceTJ Sušice 08.64 662
Adéla ChramcováAdéla Chramcová 005328 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PatočkováMichaela Patočková 006020 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.90 592
2 Barbora LučanováBarbora Lučanová 005630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.05 553
3 Hana KročákováHana Kročáková 006111 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.47 451
Natálie VítkováNatálie Vítková 995623 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JírováAdéla Jírová 025615 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.27 767
2 Veronika BurešováVeronika Burešová 015529 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.47 709
3 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.49 704
4 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.50 701
5 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.88 597
6 Eliška HozákováEliška Hozáková 025124 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.89 595
7 Miluška StrečanskáMiluška Strečanská 026225 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.25 504
8 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová 015907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.28 496
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 AK SokolovAK Sokolov 08.41 726
2 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 08.51 698
3 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 025514 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.77 626
4 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 016125 AK SokolovAK Sokolov 08.77 626
5 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.81 616
6 Eliška HorákováEliška Horáková 016108 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.83 610
7 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková 025802 AK SokolovAK Sokolov 09.02 561
Natálie KoptováNatálie Koptová 025509 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 1.5.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola SteinerováNikola Steinerová 025405 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.54 690
2 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.68 651
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 015508 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.96 576
4 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.18 521
5 Jana SlachováJana Slachová 015826 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.33 484
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 015508 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.60 422
7 Nikole ŠestákováNikole Šestáková 016009 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 09.74 391
Eliška PerutkováEliška Perutková 015618 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 1.5.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.64 662
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov 09.19 518
3 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.28 496
4 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.44 458
5 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.52 440
6 Beata SanveneroBeata Sanvenero 025416 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.54 435
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.25 773
2 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.54 690
3 Veronika SládkováVeronika Sládková 025910 AK SokolovAK Sokolov 08.73 637
4 Jitka GregorováJitka Gregorová 015930 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.99 569
5 Hana ZápotockáHana Zápotocká 015301 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 09.00 566
6 Denisa ChadimováDenisa Chadimová 025825 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.06 551
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.59 676
2 Kristina KůtkováKristina Kůtková 035422 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.93 584
3 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 045123 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.14 531
4 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.16 526
5 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 035928 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.46 454
6 Barbora MatochováBarbora Matochová 035407 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.26 285
Markéta VoráčkováMarkéta Voráčková 035607 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.34 482
2 Františka HorákováFrantiška Horáková 045713 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.34 482
3 Karolína NováKarolína Nová 046129 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.37 475
4 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.87 363
5 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 036201 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.10 316
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 1.5.2016) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie PelcováValérie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.50 701
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 045706 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.93 584
3 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 055322 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.61 419
4 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 065309 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.73 393
5 Ellen Emilia HavlínEllen Emilia Havlín 075315 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.08 320
Jana StreicherováJana Streicherová 045108 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Lenka BurešováLenka Burešová 055619 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Karolína VodrážkováKarolína Vodrážková 035729 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.19 518
2 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 045228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.24 506
3 Eliška HlavatáEliška Hlavatá 035030 AK SokolovAK Sokolov 09.39 470
4 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 045630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.48 449
5 Adéla KrálováAdéla Králová 045809 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.51 442
6 Adéla B"onischováAdéla B"onischová 075322 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.82 374
7 Klára MarkofováKlára Markofová 036111 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.09 318
8 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 046015 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.42 256
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 930511 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.05 641
2 Vojtěch SkopovýVojtěch Skopový 811218 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.95 476
3 Václav SkopovýVáclav Skopový 811218 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 13.13 446
4 Petr PavelkaPetr Pavelka 610429 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.05 305
Mikuláš PejšmanMikuláš Pejšman 980709 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.34 786
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.65 721
3 Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.07 637
4 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.07 637
5 Jakub ŽižkaJakub Žižka 980804 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.21 610
6 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen 981231 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.67 525
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.45 763
2 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 001108 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.09 633
3 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.21 610
4 Roman HanákRoman Hanák 000317 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.72 516
5 Tomáš MichálekTomáš Michálek 000905 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.80 502
6 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.08 454
Celkem 6 závodníků

100 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil BabinskýKamil Babinský 010607 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.29 595
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.51 554
3 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.68 523
4 David TermerDavid Termer 020325 AK SokolovAK Sokolov 12.80 502
5 Jakub HavránekJakub Havránek 020828 AK SokolovAK Sokolov 12.97 473
6 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.88 199
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Artur UldrichArtur Uldrich 020115 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.82 499
2 Václav MlčochVáclav Mlčoch 020917 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.71 354
3 Jakub JurášJakub Juráš 021212 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.16 290
Celkem 3 závodníků

100 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 030202 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 13.63 367
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.57 236
3 Petr CharvátPetr Charvát 040906 AK SokolovAK Sokolov 14.77 212
4 David BerkaDavid Berka 040205 AK SokolovAK Sokolov 14.95 191
5 Ondřej SladkýOndřej Sladký 030301 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 14.95 191
6 Martin BartošMartin Bartoš 050910 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 15.89 98
7 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben 051015 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 15.97 91
8 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 060610 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 16.56 49
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 030329 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.13 294
Matyáš ProkopMatyáš Prokop 070327 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 2 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.12 749
2 Patricie TóthováPatricie Tóthová 005426 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.55 676
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.93 615
4 Hana KročákováHana Kročáková 006111 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 16.04 324
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 12.59 842
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.92 783
3 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 005328 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.21 733
4 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.22 731
5 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 005504 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 13.32 715
6 Adéla BrožováAdéla Brožová 995521 TJ SušiceTJ Sušice 13.53 680
7 Barbora LučanováBarbora Lučanová 005630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.80 485
Natálie VítkováNatálie Vítková 995623 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JírováAdéla Jírová 025615 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.21 733
2 Nikola SteinerováNikola Steinerová 025405 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 13.81 634
3 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 14.03 599
4 Eliška HozákováEliška Hozáková 025124 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.37 547
5 Jitka GregorováJitka Gregorová 015930 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 14.44 537
6 Denisa ChadimováDenisa Chadimová 025825 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 14.56 519
7 Michaela BekováMichaela Beková 025527 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 14.56 519
8 Jana SlachováJana Slachová 015826 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.99 458
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.62 665
1= Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.62 665
3 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.86 626
4 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.44 537
5 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová 015907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.69 501
6 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.71 498
7 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.90 471
8 Nikole ŠestákováNikole Šestáková 016009 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 15.13 439
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 1.5.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.27 723
2 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.57 673
3 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 016125 AK SokolovAK Sokolov 14.09 590
4 Eliška HorákováEliška Horáková 016108 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.33 553
5 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.93 467
6 Beata SanveneroBeata Sanvenero 025416 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.01 455
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 1.5.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 AK SokolovAK Sokolov 13.29 720
2 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 13.49 686
3 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková 025802 AK SokolovAK Sokolov 14.34 552
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.77 489
5 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 045630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.50 390
Celkem 5 závodníků

100 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie PelcováValérie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.63 663
2 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 045123 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 14.78 488
3 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 035402 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.91 469
4 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 15.27 420
5 Františka HorákováFrantiška Horáková 045713 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 16.02 326
6 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 065521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 16.76 243
7 Ellen Emilia HavlínEllen Emilia Havlín 075315 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 17.95 134
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 045228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.83 481
2 Eliška HlavatáEliška Hlavatá 035030 AK SokolovAK Sokolov 15.01 455
3 Adéla KrálováAdéla Králová 045809 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.46 395
4 Adéla B"onischováAdéla B"onischová 075322 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 15.66 370
5 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 065309 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 15.79 354
6 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 036201 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 16.04 324
7 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 046015 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 16.97 222
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SkopovýVojtěch Skopový 811218 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 25.24 586
2 Václav SkopovýVáclav Skopový 811218 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 26.65 474
3 Petr PavelkaPetr Pavelka 610429 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 29.74 266
Celkem 3 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.26 857
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.73 811
3 Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 24.07 687
4 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.11 683
5 Jakub ŽižkaJakub Žižka 980804 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.95 610
6 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen 981231 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.58 558
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan UllmannJan Ullmann 000524 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 23.51 738
2 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 001108 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.19 676
3 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 991016 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.38 659
4 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.34 498
Celkem 4 závodníků

200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.40 573
2 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.46 568
3 Artur UldrichArtur Uldrich 020115 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.33 498
4 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.13 303
Tomáš ŠichTomáš Šich 021129 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Kamil BabinskýKamil Babinský 010607 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.28 502
2 Filip VaškůFilip Vašků 010507 AK SokolovAK Sokolov 27.28 427
3 Václav MlčochVáclav Mlčoch 020917 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.59 337
Jakub HavránekJakub Havránek 020828 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 4 závodníků

200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 030202 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 27.34 423
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.14 303
3 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 030329 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 29.45 284
4 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 040324 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 31.34 180
5 Karel ŠpeciánKarel Špecián 031213 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 32.26 138
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 26.10 788
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.18 781
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.36 766
4 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.84 643
5 Patricie TóthováPatricie Tóthová 005426 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 28.48 594
6 Anežka PancováAnežka Pancová 005727 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 30.39 455
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 27.79 647
2 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 005328 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 28.11 622
3 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 005504 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 28.76 572
4 Adéla BrožováAdéla Brožová 995521 TJ SušiceTJ Sušice 28.76 572
5 Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 29.22 538
Celkem 5 závodníků

200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JírováAdéla Jírová 025615 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 27.15 699
2 Nikola SteinerováNikola Steinerová 025405 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 28.56 587
3 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 28.61 584
4 Eliška HozákováEliška Hozáková 025124 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 29.06 550
5 Denisa ChadimováDenisa Chadimová 025825 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 30.20 468
6 Jana SlachováJana Slachová 015826 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 30.60 441
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.62 744
2 Veronika SládkováVeronika Sládková 025910 AK SokolovAK Sokolov 28.84 566
3 Agáta BöhmováAgáta Böhmová 016125 AK SokolovAK Sokolov 29.42 523
4 Hana ZápotockáHana Zápotocká 015301 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 29.82 495
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 AK SokolovAK Sokolov 27.40 679
2 Veronika BurešováVeronika Burešová 015529 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 27.43 676
3 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.61 662
4 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.41 599
5 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 025514 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 28.70 577
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 1.5.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.06 626
2 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.90 562
3 Eliška HorákováEliška Horáková 016108 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 29.87 491
4 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková 025802 AK SokolovAK Sokolov 30.09 476
5 Beata SanveneroBeata Sanvenero 025416 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 30.51 447
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.92 488
2 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 30.14 472
3 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 30.20 468
Celkem 3 závodníků

200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 1.5.2016) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 045706 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 30.03 480
2 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 045228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 30.74 432
3 Magdaléna WagnerováMagdaléna Wagnerová 035213 AK SokolovAK Sokolov 30.86 424
4 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 036201 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 32.75 307
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie PelcováValérie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 28.27 610
2 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 045630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 31.71 369
3 Adéla KrálováAdéla Králová 045809 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 32.07 347
4 Adéla B"onischováAdéla B"onischová 075322 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 33.07 289
5 Ellen Emilia HavlínEllen Emilia Havlín 075315 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 37.36 96
Celkem 5 závodníků

500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KarchňákJan Karchňák 981005 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:14.83
Celkem 1 závodníků

500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MichálekTomáš Michálek 000905 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1:11.34
Celkem 1 závodníků

500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin PlhaMartin Plha 020325 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:16.08
2 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 020603 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:17.40
3 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:24.24
Celkem 3 závodníků

500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KundrátJan Kundrát 030825 AK SokolovAK Sokolov 1:27.17
2 Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský 030416 AK SokolovAK Sokolov 1:35.93
Celkem 2 závodníků

500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:21.95
2 Anna KorbováAnna Korbová 016205 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:22.70
3 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1:22.76
4 Kristina NováKristina Nová 025903 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:24.74
Celkem 4 závodníků

500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:25.32
2 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:28.68
Celkem 2 závodníků

1000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KarchňákJan Karchňák 981005 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:55.06 713
Celkem 1 závodníků

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 010118 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:53.42 730
Celkem 1 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:22.51 461
2 Lukáš HamataLukáš Hamata 050906 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:34.85 364
3 Robert KučeraRobert Kučera 061009 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:40.29 324
4 Ondřej HartlOndřej Hartl 040831 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:43.76 300
5 Radek SochůrekRadek Sochůrek 050103 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:49.30 264
6 Petr KlíčekPetr Klíček 060216 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:56.23 221
Celkem 6 závodníků

1000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora LučanováBarbora Lučanová 005630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:26.69
Celkem 1 závodníků

1000 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov 3:26.18
Celkem 1 závodníků

1000 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KučerováEliška Kučerová 056004 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:22.91
2 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 055322 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:36.47
3 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:37.05
4 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 055226 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:49.42
5 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 065521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:52.39
6 Karolína VodrážkováKarolína Vodrážková 035729 AK SokolovAK Sokolov 4:15.22
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JurášJakub Juráš 021212 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.34 316
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 030329 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.67 421
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.16 877
2 Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.14 686
3 Anežka PancováAnežka Pancová 005727 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.17 509
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MatochováBarbora Matochová 035407 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.53 196
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
890510 5.58 498
2 Jan UllmannJan Ullmann
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
000524 5.29 439
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
020202 5.61 504
2 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
011130 5.05 392
3 Tomáš HendrichTomáš Hendrich
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
010711 5.00 382
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
030202 4.50 290
2 Jan KundrátJan Kundrát
AK SokolovAK Sokolov
030825 4.49 288
3 Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský
AK SokolovAK Sokolov
030416 3.98 203
4 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
040324 3.98 203
5 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
051015 3.93 195
6 Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
030301 3.79 173
7 Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
050910 3.46 125
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
005101 4.55 441
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
025514 4.53 436
2 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
015312 4.49 426
3 Veronika BurešováVeronika Burešová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
015529 4.49 426
4 Hana ZápotockáHana Zápotocká
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
015301 4.38 398
5 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025120 4.35 391
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
015508 4.29 376
7 Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025802 4.20 355
8 Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
025910 4.13 338
9 Miluška StrečanskáMiluška Strečanská
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
026225 4.04 317
10 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
AK SokolovAK Sokolov
026026 4.01 310
11 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
015907 3.60 220
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
045123 4.09 329
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
045706 4.06 322
3 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035422 3.90 285
4 Eliška HlavatáEliška Hlavatá
AK SokolovAK Sokolov
035030 3.90 285
5 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035928 3.85 274
6 Karolína NováKarolína Nová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
046129 3.67 235
7 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
055322 3.52 204
8 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
065309 3.31 163
9 Natálie SeifertováNatálie Seifertová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
065521 3.15 133
10 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
046015 2.88 87
11 Karolína VodrážkováKarolína Vodrážková
AK SokolovAK Sokolov
035729 2.85 83
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035402 09.86
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
036107 09.44
3 Magdaléna WagnerováMagdaléna Wagnerová
AK SokolovAK Sokolov
035213 09.07
4 Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
036111 08.56
5 Barbora BílkováBarbora Bílková
AK SokolovAK Sokolov
046003 07.65
Tereza VlčkováTereza Vlčková
AK SokolovAK Sokolov
035410 DNS
Markéta VoráčkováMarkéta Voráčková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
035607 DNS
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof HrazdíraKryštof Hrazdíra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030618 09.24 440
2 Karel ŠpeciánKarel Špecián
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
031213 07.82 356
3 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
040508 07.79 354
4 Petr CharvátPetr Charvát
AK SokolovAK Sokolov
040906 06.81 296
5 David BerkaDavid Berka
AK SokolovAK Sokolov
040205 06.45 275
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
006020 12.71 708
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana BulkováJana Bulková
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
015817 10.04 532
2 Tereza FruncováTereza Fruncová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025510 07.90 393
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
010717 11.56 580
2 Tibor StaněkTibor Staněk
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
010218 11.51 577
3 Tomáš HendrichTomáš Hendrich
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
010711 09.80 474
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína KocurováPavlína Kocurová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
985327 12.66 705
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik PažďoraPatrik Pažďora
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
000418 09.03 428
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luboš SochůrelLuboš Sochůrel
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
700000 09.27 442
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
025527 27.17
2 Romana ŠkrnováRomana Škrnová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
016107 22.66
3 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
036107 21.90
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
AK SokolovAK Sokolov
026026 19.10
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
020410 32.91 340
2 David TermerDavid Termer
AK SokolovAK Sokolov
020325 31.25 317
3 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
011130 30.34 304
4 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
010717 29.21 288
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
890510 46.76 541
2 Lukáš KraftLukáš Kraft
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
790428 31.20 316
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (ne, 1.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
980521 43.29 490
2 Gia Huy NguyenGia Huy Nguyen
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
981231 27.36 262
Celkem 2 závodníků