Májové závody
Karlovy Vary (1. 5. 2016)skok daleký - Muži (Finále)
Finále (ne, 1.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy Vary |
89 | 5.58 | ||||||||||||||||
2 |
Jan UllmannJan Ullmann
ŠAK Chodov, z. s. |
00 | 5.29 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 1.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek NetíkMarek Netík
AK Sokolov |
02 | 5.61 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK Chodov, z. s. |
01 | 5.05 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš HendrichTomáš Hendrich
SC Start Karlovy Vary |
01 | 5.00 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 1.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 4.50 | ||||||||||||||||
2 |
Jan KundrátJan Kundrát
AK Sokolov |
03 | 4.49 | ||||||||||||||||
3 |
Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský
AK Sokolov |
03 | 3.98 | ||||||||||||||||
4 |
Lukáš DruneckýLukáš Drunecký
TRIATLET Karlovy Vary |
04 | 3.98 | ||||||||||||||||
5 |
Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben
TRIATLET Karlovy Vary |
05 | 3.93 | ||||||||||||||||
6 |
Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK Chodov, z. s. |
03 | 3.79 | ||||||||||||||||
7 |
Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary |
05 | 3.46 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 1.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy Vary |
00 | 4.55 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 1.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM Ostrov |
02 | 4.53 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie LevováLucie Levová
AK Sokolov |
01 | 4.49 | ||||||||||||||||
3 |
Veronika BurešováVeronika Burešová
TJ MDDM Ostrov |
01 | 4.49 | ||||||||||||||||
4 |
Hana ZápotockáHana Zápotocká
ŠAK Chodov, z. s. |
01 | 4.38 | ||||||||||||||||
5 |
Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
02 | 4.35 | ||||||||||||||||
6 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy Vary |
01 | 4.29 | ||||||||||||||||
7 |
Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletiky |
02 | 4.20 | ||||||||||||||||
8 |
Veronika SládkováVeronika Sládková
AK Sokolov |
02 | 4.13 | ||||||||||||||||
9 |
Miluška StrečanskáMiluška Strečanská
TRIATLET Karlovy Vary |
02 | 4.04 | ||||||||||||||||
10 |
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
AK Sokolov |
02 | 4.01 | ||||||||||||||||
11 |
Eliška ČechvalováEliška Čechvalová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
01 | 3.60 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 1.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová
TRIATLET Karlovy Vary |
04 | 4.09 | ||||||||||||||||
2 |
Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary |
04 | 4.06 | ||||||||||||||||
3 |
Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - klub atletiky |
03 | 3.90 | ||||||||||||||||
4 |
Eliška HlavatáEliška Hlavatá
AK Sokolov |
03 | 3.90 | ||||||||||||||||
5 |
Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
03 | 3.85 | ||||||||||||||||
6 |
Karolína NováKarolína Nová
TJ MDDM Ostrov |
04 | 3.67 | ||||||||||||||||
7 |
Veronika ŠalátováVeronika Šalátová
TRIATLET Karlovy Vary |
05 | 3.52 | ||||||||||||||||
8 |
Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary |
06 | 3.31 | ||||||||||||||||
9 |
Natálie SeifertováNatálie Seifertová
TRIATLET Karlovy Vary |
06 | 3.15 | ||||||||||||||||
10 |
Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín
TRIATLET Karlovy Vary |
04 | 2.88 | ||||||||||||||||
11 |
Karolína VodrážkováKarolína Vodrážková
AK Sokolov |
03 | 2.85 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |