1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje
Nová Včelnice (15. 5. 2016)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.06 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin ZrnaMartin Zrna | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.66 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš HavelkaTomáš Havelka | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.95 | |||||||||||||||
4 | Pavel NěmečekPavel Němeček | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 10.00 | |||||||||||||||
5 | Matěj PavlíkMatěj Pavlík | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.42 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zbyněk ZemanZbyněk Zeman | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.43 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jan DubšíkJan Dubšík | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.89 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Martin ŠustrMartin Šustr | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.96 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub KrejčíJakub Krejčí | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.04 | 2.50 | ||||||||||||||
5 | Jakub JiraňJakub Jiraň | 05 | Atletika Prachatice | 09.79 | |||||||||||||||
6 | Antonín ŠustrAntonín Šustr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.86 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.70 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.87 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Petr BořuckýPetr Bořucký | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.04 | 2.50 | ||||||||||||||
4 | Matyáš NečasMatyáš Nečas | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 10.33 | |||||||||||||||
5 | Filip KuncFilip Kunc | 06 | Atletika Prachatice | 10.67 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 15.5.2016) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David JoštDavid Jošt | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.42 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Jan PasákJan Pasák | 04 | Atletika Prachatice | 09.43 | |||||||||||||||
3 | Martin TetourMartin Tetour | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.44 | |||||||||||||||
4 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.73 | |||||||||||||||
5 | Petr SalavaPetr Salava | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 10.76 | |||||||||||||||
MB | Petr LejtnarPetr Lejtnar | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 09.47 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.3 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.4 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta LiškováMarkéta Lišková | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.5 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Zuzana JanouškováZuzana Janoušková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.6 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Barbora HejnováBarbora Hejnová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.9 | 2.50 | ||||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika JuráčkováMonika Juráčková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.7 | 5.50 | ||||||||||||||
2 | Natálie KahudováNatálie Kahudová | 03 | TJ ČZ Strakonice | 08.9 | 2.50 | ||||||||||||||
3 | Natálie FoučkováNatálie Foučková | 04 | TJ ČZ Strakonice | 09.4 | |||||||||||||||
4 | Nicol HodinováNicol Hodinová | 06 | Atletika Prachatice | 09.7 | |||||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.8 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie KrálováLucie Králová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.0 | 0.50 | ||||||||||||||
3 | Kateřina UrbanováKateřina Urbanová | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.0 | |||||||||||||||
4 | Anna Tereza ZemanováAnna Tereza Zemanová | 05 | Atletika Prachatice | 10.5 | |||||||||||||||
Rozálie JunkováRozálie Junková | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Kamila KlímováKamila Klímová | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea NikodémováAndrea Nikodémová | 04 | Atletika Písek, z.s. | 09.0 | 0.50 | ||||||||||||||
2 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.1 | |||||||||||||||
3 | Rosalie PlacháRosalie Plachá | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.5 | |||||||||||||||
4 | Adéla PeckováAdéla Pecková | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.6 | |||||||||||||||
5 | Tereza SlavíkováTereza Slavíková | 04 | TJ ČZ Strakonice | 10.2 | |||||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (ne, 15.5.2016) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra ChalupováPetra Chalupová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.7 | 5.50 | ||||||||||||||
2 | Jana ŠkulinováJana Škulinová | 04 | Atletika Prachatice | 09.1 | |||||||||||||||
3 | Eliška StropkováEliška Stropková | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 10.0 | |||||||||||||||
4 | Adéla RandákováAdéla Randáková | 05 | Atletika Prachatice | 10.2 | |||||||||||||||
5 | Karolína PalivcováKarolína Palivcová | 04 | TJ ČZ Strakonice | 11.4 | |||||||||||||||
Nikola KrškováNikola Kršková | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana NěmcováZuzana Němcová | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.4 | |||||||||||||||
2 | Kateřina TáborováKateřina Táborová | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.6 | |||||||||||||||
3 | Michaela UrbánkováMichaela Urbánková | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 10.1 | |||||||||||||||
4 | Alžběta KozlováAlžběta Kozlová | 04 | Atletika Prachatice | 10.3 | |||||||||||||||
Marie KulíkováMarie Kulíková | 04 | Atletika Písek, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Franziska PerleFranziska Perle | 04 | SKOK J. Hradec, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | Atletika Písek, z.s. | 11.49 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Šimon ŠefránekŠimon Šefránek | 00 | Atletika Písek, z.s. | 11.70 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Stanislav AbsolonStanislav Absolon | 90 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 11.99 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin ČechtickýMartin Čechtický | 98 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 12.46 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | František HořavaFrantišek Hořava | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 12.47 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Patrik NovákPatrik Novák | 96 | TJ Nová Včelnice, z.s. | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KubáňJan Kubáň | 91 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 12.51 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Patrik BartíkPatrik Bartík | 01 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 13.61 | |||||||||||||||
3 | Tomáš PitlíkTomáš Pitlík | 67 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 13.90 | |||||||||||||||
4 | Matěj BínaMatěj Bína | 02 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 14.01 | |||||||||||||||
Zdeněk DidekZdeněk Didek | 98 | TJ Nová Včelnice, z.s. | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 162.7 špatný start |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KonečnýMatěj Konečný | 99 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 12.09 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jan JelínekJan Jelínek | 00 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 12.52 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří SobíšekJiří Sobíšek | 77 | Atletika Písek, z.s. | 12.89 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Adam PrůšaAdam Průša | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 13.43 | 1.00 | ||||||||||||||
Miroslav ValhaMiroslav Valha | 91 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina DrsováMartina Drsová | 91 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 13.47 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová | 01 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 13.78 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 92 | TJ Jiskra Třeboň | 13.97 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie ŠimečkováLucie Šimečková | 96 | TJ Sokol Milevsko | 14.37 | 3.00 | ||||||||||||||
MB | Pavla BrejchováPavla Brejchová | 99 | TJ ČZ Strakonice | 13.17 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna PeckováKristýna Pecková | 01 | TJ Sokol Milevsko | 14.89 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie KrátkáNatálie Krátká | 01 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 15.09 | |||||||||||||||
3 | Iveta ČadováIveta Čadová | 01 | TJ Jiskra Třeboň | 16.30 | |||||||||||||||
Barbora HlasováBarbora Hlasová | 02 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 15.5.2016) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla TůmováPavla Tůmová | 01 | TJ Sokol Milevsko | 14.87 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela ŠenováMichaela Šenová | 01 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 15.15 | |||||||||||||||
3 | Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková | 99 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 15.24 | |||||||||||||||
4 | Daniela ProcházkováDaniela Procházková | 98 | TJ Sokol Milevsko | 15.72 | |||||||||||||||
5 | Radka MrázováRadka Mrázová | 92 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 16.39 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 19.40 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin ŠustrMartin Šustr | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 22.03 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub KrejčíJakub Krejčí | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.34 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Václav ProtivaVáclav Protiva | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 27.47 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ZrnaMartin Zrna | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 20.72 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jan DubšíkJan Dubšík | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 21.43 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Michal BöhmMichal Böhm | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 24.15 | |||||||||||||||
Matyáš PelcMatyáš Pelc | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal TikalMichal Tikal | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 21.20 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Martin TetourMartin Tetour | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.30 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Filip HulaFilip Hula | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.00 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub JiraňJakub Jiraň | 05 | Atletika Prachatice | 24.10 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 15.5.2016) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 20.99 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 03 | Atletika Prachatice | 21.93 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel MihulaDaniel Mihula | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 25.09 | |||||||||||||||
4 | Benedikt PánekBenedikt Pánek | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 26.72 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 20.42 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela DvořákováMichaela Dvořáková | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 22.12 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla VandováAdéla Vandová | 03 | TJ ČZ Strakonice | 24.36 | |||||||||||||||
4 | Karolína PalivcováKarolína Palivcová | 04 | TJ ČZ Strakonice | 29.69 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PokornáKateřina Pokorná | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 21.50 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie KahudováNatálie Kahudová | 03 | TJ ČZ Strakonice | 23.00 | |||||||||||||||
Natálie FoučkováNatálie Foučková | 04 | TJ ČZ Strakonice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB | Michaela PlešákováMichaela Plešáková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 23.19 | |||||||||||||||
MB | Zuzana HůlováZuzana Hůlová | 03 | Atletika Písek, z.s. | 23.79 | |||||||||||||||
MB | Jana AdámkováJana Adámková | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 28.46 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina TáborováKateřina Táborová | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.21 | |||||||||||||||
2 | Sára HauserováSára Hauserová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.73 | |||||||||||||||
3 | Eliška ZaňákováEliška Zaňáková | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 25.25 | |||||||||||||||
Marie KulíkováMarie Kulíková | 04 | Atletika Písek, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana JanouškováZuzana Janoušková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 21.90 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza ŠediváTereza Šedivá | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 22.61 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Eliška KunováEliška Kunová | 03 | Atletika Prachatice | 22.62 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Andrea NikodémováAndrea Nikodémová | 04 | Atletika Písek, z.s. | 22.63 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (ne, 15.5.2016) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura ČutkováLaura Čutková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.68 | 0.50 | ||||||||||||||
2 | Anna DostálováAnna Dostálová | 05 | Atletika Prachatice | 23.04 | |||||||||||||||
3 | Eliška StropkováEliška Stropková | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 25.62 | |||||||||||||||
4 | Berenika DrhováBerenika Drhová | 05 | Atletika Prachatice | 26.75 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 7 (ne, 15.5.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka MaršálkováJitka Maršálková | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.44 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Laura ValáškováLaura Valášková | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 22.68 | 0.50 | ||||||||||||||
3 | Anna Tereza ZemanováAnna Tereza Zemanová | 05 | Atletika Prachatice | 27.06 | |||||||||||||||
Lucie NovotnáLucie Novotná | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 8 (ne, 15.5.2016) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta LiškováMarkéta Lišková | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 21.84 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie MikešováLucie Mikešová | 04 | Atletika Prachatice | 23.20 | |||||||||||||||
3 | Michaela UrbánkováMichaela Urbánková | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 24.13 | |||||||||||||||
4 | Anna KorytarováAnna Korytarová | 05 | Atletika Prachatice | 24.32 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matouš BoudnýMatouš Boudný | 00 | Atletika Písek, z.s. | 23.74 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Šimon ŠefránekŠimon Šefránek | 00 | Atletika Písek, z.s. | 23.97 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Stanislav AbsolonStanislav Absolon | 90 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 26.08 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Martin ČechtickýMartin Čechtický | 98 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 27.47 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KonečnýMatěj Konečný | 99 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 24.34 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Jan JelínekJan Jelínek | 00 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 25.35 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Jan KubáňJan Kubáň | 91 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 26.00 | 4.00 | ||||||||||||||
František HořavaFrantišek Hořava | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav PacholíkStanislav Pacholík | 98 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 24.54 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jaromír LoumaJaromír Louma | 87 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 27.03 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Adam PrůšaAdam Průša | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 28.72 | |||||||||||||||
Jiří SobíšekJiří Sobíšek | 77 | Atletika Písek, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HerdaTomáš Herda | 92 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 25.30 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Pavel FleischmannPavel Fleischmann | 63 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 26.52 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Erik PavlíkErik Pavlík | 96 | Atletika Písek, z.s. | 27.55 | |||||||||||||||
4 | David HašekDavid Hašek | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 30.20 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška NovotnáEliška Novotná | 00 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 27.85 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie ŠimečkováLucie Šimečková | 96 | TJ Sokol Milevsko | 30.34 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Pavla TůmováPavla Tůmová | 01 | TJ Sokol Milevsko | 31.38 | 3.00 | ||||||||||||||
MB | Pavla BrejchováPavla Brejchová | 99 | TJ ČZ Strakonice | 27.29 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna PeckováKristýna Pecková | 01 | TJ Sokol Milevsko | 30.74 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jana DrdováJana Drdová | 99 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 31.78 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla KovářováAdéla Kovářová | 00 | TJ Sokol Milevsko | 32.46 | |||||||||||||||
4 | Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková | 02 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 34.14 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ŠenováMichaela Šenová | 01 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 31.56 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Daniela ProcházkováDaniela Procházková | 98 | TJ Sokol Milevsko | 33.56 | |||||||||||||||
3 | Tereza SlípkováTereza Slípková | 01 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 34.81 | |||||||||||||||
MB | Adéla SedlákováAdéla Sedláková | 01 | TJ BLATNÁ z.s. | 34.48 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:36.06 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Filip HulaFilip Hula | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:41.23 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kryštof SelnarKryštof Selnar | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 2:41.92 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub KrejčíJakub Krejčí | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:42.00 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Norbert HausnerNorbert Hausner | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2:46.76 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Daniel MihulaDaniel Mihula | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2:52.10 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | David PiklDavid Pikl | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:52.53 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Marek LudvíkMarek Ludvík | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:53.56 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Lukáš HeinzlLukáš Heinzl | 03 | Atletika Prachatice | 2:54.01 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Teodor BrckoTeodor Brcko | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:57.60 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Benedikt PánekBenedikt Pánek | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 3:01.26 | |||||||||||||||
12 | Bořek ŠíslBořek Šísl | 04 | Atletika Prachatice | 3:01.34 | |||||||||||||||
13 | Petr SalavaPetr Salava | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3:09.92 | |||||||||||||||
14 | Václav ProtivaVáclav Protiva | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 3:12.39 | |||||||||||||||
MB | Ondřej DrnekOndřej Drnek | 04 | TJ BLATNÁ z.s. | 3:02.10 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HejnováBarbora Hejnová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:42.90 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie MikešováLucie Mikešová | 04 | Atletika Prachatice | 2:45.06 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:48.12 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Natálie VölflováNatálie Völflová | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:55.28 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza LudvíkováTereza Ludvíková | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 3:02.47 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Kristýna ZikováKristýna Ziková | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3:04.35 | |||||||||||||||
7 | Lenka FidlerováLenka Fidlerová | 05 | Atletika Prachatice | 3:04.78 | |||||||||||||||
8 | Tereza KlementováTereza Klementová | 03 | Atletika Prachatice | 3:05.11 | |||||||||||||||
9 | Berenika DrhováBerenika Drhová | 05 | Atletika Prachatice | 3:08.03 | |||||||||||||||
10 | Tereza KnapováTereza Knapová | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3:12.62 | |||||||||||||||
11 | Lucie AdamcováLucie Adamcová | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 3:46.13 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HesováBarbora Hesová | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 2:42.01 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška ZaňákováEliška Zaňáková | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2:49.19 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora BrckováBarbora Brcková | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:49.33 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:54.83 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Rosalie PlacháRosalie Plachá | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 3:02.61 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Karolína JánskáKarolína Jánská | 03 | TJ ČZ Strakonice | 3:09.65 | |||||||||||||||
MB | Jana AdámkováJana Adámková | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | DNS | |||||||||||||||
MB | Magdaléna LisováMagdaléna Lisová | 04 | Atletika Písek, z.s. | 2:58.14 | |||||||||||||||
MB | Eliška JindrováEliška Jindrová | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3:25.63 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk DidekZdeněk Didek | 98 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4:45.31 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Erik PavlíkErik Pavlík | 96 | Atletika Písek, z.s. | 4:49.36 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KubelkaVojtěch Kubelka | 89 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 4:51.87 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jaromír LoumaJaromír Louma | 87 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 4:54.93 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin FukaMartin Fuka | 78 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 4:58.67 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Ladislav KučeraLadislav Kučera | 60 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 5:19.73 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Oliver ErnstOliver Ernst | 91 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 5:33.35 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Pavel StejskalPavel Stejskal | 74 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 5:45.12 | 3.00 | ||||||||||||||
MB | Patrik NovákPatrik Novák | 96 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 4:29.28 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeňka HrdáZdeňka Hrdá | 89 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 6:54.28 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Petra HavlíkováPetra Havlíková | 73 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 7:06.58 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Zdeňka BenedováZdeňka Benedová | 68 | TJ Jiskra Třeboň | 7:17.70 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Linda PolívkováLinda Polívková | 00 | TJ Sokol Milevsko | 7:35.74 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Romana ČechtickáRomana Čechtická | 78 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 7:50.11 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
3000 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman BudilRoman Budil | 69 | Atletika Písek, z.s. | 09:49.30 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin FukaMartin Fuka | 78 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10:29.03 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Pavel StejskalPavel Stejskal | 74 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 12:05.74 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Milan HlasMilan Hlas | 74 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 12:34.15 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch RodrVojtěch Rodr | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 10.13 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 03 | Atletika Prachatice | 10.96 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 11.84 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 12.05 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Václav ŠtikaVáclav Štika | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 12.12 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Tomáš HavelkaTomáš Havelka | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 13.27 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof SelnarKryštof Selnar | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 11.44 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Jan StejskalJan Stejskal | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 12.16 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš JelínekTomáš Jelínek | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 12.22 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 12.25 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Matěj PavlíkMatěj Pavlík | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 12.91 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.32 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina PokornáKateřina Pokorná | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 10.95 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jana ŠkulinováJana Škulinová | 04 | Atletika Prachatice | 12.47 | |||||||||||||||
4 | Lucie ŠikováLucie Šiková | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 12.85 | |||||||||||||||
5 | Ema SvědíkováEma Svědíková | 03 | SKOK J. Hradec, z.s. | 13.62 | |||||||||||||||
Tereza KlementováTereza Klementová | 03 | Atletika Prachatice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 11.40 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie KrálováLucie Králová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 11.96 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Sára HauserováSára Hauserová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 11.97 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna ZikováKristýna Ziková | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 12.24 | |||||||||||||||
5 | Daniela KlečackáDaniela Klečacká | 03 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 12.47 | |||||||||||||||
6 | Anna JiráskováAnna Jirásková | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 12.59 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 15.5.2016) | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HodinováTereza Hodinová | 04 | TJ VS Tábor, z. s. | 11.57 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta ČechováMarkéta Čechová | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 11.87 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 12.00 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora HesováBarbora Hesová | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 12.05 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza ŠímováTereza Šímová | 04 | Atletika Písek, z.s. | 12.09 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Natálie KahudováNatálie Kahudová | 03 | TJ ČZ Strakonice | 13.81 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana DrdováJana Drdová | 99 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 19.89 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška NovotnáEliška Novotná | 00 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 21.51 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Linda PolívkováLinda Polívková | 00 | TJ Sokol Milevsko | 22.25 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich VítJindřich Vít | 90 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 17.04 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan HubkaJan Hubka | 97 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 19.17 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jaromír LoumaJaromír Louma | 87 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 19.53 | 8.00 | ||||||||||||||
Rudolf BlažekRudolf Blažek | 68 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jošt, Šustr, Langmuller, Němeček Jošt, Šustr, Langmuller, Němeček | TJ VS Tábor, z. s. | 2:11.96 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Beran, Bohm, Pikl, Tetour Beran, Bohm, Pikl, Tetour | T. J. Sokol České Budějovice | 2:20.97 | 9.00 | |||||||||||||||
Jiráň, Kunc, Šísl, Pasák Jiráň, Kunc, Šísl, Pasák | Atletika Prachatice | DNS | 8.00 | ||||||||||||||||
Štika, Ludvík, Pavlík, Borucký Štika, Ludvík, Pavlík, Borucký | T. J. Sokol České Budějovice | DQ | 7.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle 170.7 předávka mimo území |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čutková, Králová, Kroupová, Maršálková Čutková, Králová, Kroupová, Maršálková | T. J. Sokol České Budějovice | 2:03.46 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Adámková, Breková, Herdová, Reichenauerová Adámková, Breková, Herdová, Reichenauerová | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:19.51 | 5.00 | |||||||||||||||
3 | Korytárová, Hodinová, Fidlerová, Dostálová Korytárová, Hodinová, Fidlerová, Dostálová | Atletika Prachatice | 2:19.80 | 4.00 | |||||||||||||||
MB | Hůlová, Nikodémová, Lisová, Šímová Hůlová, Nikodémová, Lisová, Šímová | Atletika Písek, z.s. | 2:10.94 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čechová, Hesová, Pokorná, Pohodová Čechová, Hesová, Pokorná, Pohodová | TJ VS Tábor, z. s. | 2:04.59 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Jánská, Foučková N, Foučková ., Slavíková Jánská, Foučková N, Foučková ., Slavíková | TJ ČZ Strakonice | 2:11.57 | 8.00 | |||||||||||||||
3 | Jirásová, Ludvíková, Novotná, Faktorová Jirásová, Ludvíková, Novotná, Faktorová | T. J. Sokol České Budějovice | 2:12.05 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | Ziková, Krejčová, Knapová, Prokýšková Ziková, Krejčová, Knapová, Prokýšková | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2:18.29 | 6.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 400 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kubelka, Herda, Kubáň, Urban Kubelka, Herda, Kubáň, Urban | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 4:00.81 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Šefránek, Houzar, Pavlík, Boudný Šefránek, Houzar, Pavlík, Boudný | Atletika Písek, z.s. | 4:00.94 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Bartík, Bína, Hubka, Fleischman Bartík, Bína, Hubka, Fleischman | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 4:16.61 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Absolon, Čechtický, Rybák, Louma Absolon, Čechtický, Rybák, Louma | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 4:24.27 | 7.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
90 | 1.81 | 11.00 | |||||||||||||||
3 |
Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Nová Včelnice, z.s. |
84 | 1.81 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
00 | 1.56 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Patrik BartíkPatrik Bartík
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
01 | 1.51 | 7.00 | |||||||||||||||
MB |
Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s. |
97 | 1.81 | ||||||||||||||||
Adam PrůšaAdam Průša
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová Včelnice, z.s. |
04 | 1.42 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš HeinzlLukáš Heinzl
Atletika Prachatice |
03 | 1.39 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Marek SchwarzMarek Schwarz
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 1.36 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 1.36 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
David LangmullerDavid Langmuller
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 1.36 | 6.00 | |||||||||||||||
6= |
David JoštDavid Jošt
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 1.26 | 4.50 | |||||||||||||||
6= |
Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
05 | 1.26 | 4.50 | |||||||||||||||
8 |
Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 1.21 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 1.16 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Marek LudvíkMarek Ludvík
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 1.16 | 1.00 | |||||||||||||||
MB |
Ondřej DrnekOndřej Drnek
TJ BLATNÁ z.s. |
04 | 1.21 | ||||||||||||||||
Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
00 | 1.53 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol Milevsko |
88 | 1.42 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Linda PolívkováLinda Polívková
TJ Sokol Milevsko |
00 | 1.36 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Pavla TůmováPavla Tůmová
TJ Sokol Milevsko |
01 | 1.26 | 3.00 | |||||||||||||||
Radka MrázováRadka Mrázová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
92 | NM | |||||||||||||||||
Natálie KrátkáNatálie Krátká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | NM | |||||||||||||||||
MB |
Lenka PlevkováLenka Plevková
TJ ČZ Strakonice |
99 | 1.48 | ||||||||||||||||
MB |
Natálie VlasákováNatálie Vlasáková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 1.26 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína MáškováKarolína Mášková
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 1.46 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 1.39 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 1.36 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Laura ČutkováLaura Čutková
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 1.36 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 1.36 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 1.33 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 1.28 | 4.00 | |||||||||||||||
8= |
Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 1.28 | 2.50 | |||||||||||||||
8= |
Eliška ProkýškováEliška Prokýšková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 1.28 | 2.50 | |||||||||||||||
10 |
Adéla PeckováAdéla Pecková
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 1.28 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 1.23 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 1.23 | ||||||||||||||||
13 |
Monika JuráčkováMonika Juráčková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 1.23 | ||||||||||||||||
14 |
Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 1.23 | ||||||||||||||||
15 |
Daniela KlečackáDaniela Klečacká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
03 | 1.23 | ||||||||||||||||
16 |
Laura ValáškováLaura Valášková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 1.18 | ||||||||||||||||
17 |
Lucie NovotnáLucie Novotná
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 1.18 | ||||||||||||||||
18 |
Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 1.18 | ||||||||||||||||
19 |
Tereza KlementováTereza Klementová
Atletika Prachatice |
03 | 1.13 | ||||||||||||||||
MB |
Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 1.23 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Nová Včelnice, z.s. |
84 | 3.50 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
89 | 3.30 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 2.70 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 2.20 | 7.00 | |||||||||||||||
Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
86 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 1.90 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza SlípkováTereza Slípková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 1.80 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 1.70 | 4.00 | |||||||||||||||
MB |
Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
99 | 2.50 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová Včelnice, z.s. |
98 | 5.84 -1.4 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
97 | 5.81 -0.1 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová Včelnice, z.s. |
00 | 5.54 +0.1 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
František HořavaFrantišek Hořava
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 5.24 -0.8 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jiří KordíkJiří Kordík
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
91 | 5.22 -0.3 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Martin ČechtickýMartin Čechtický
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
98 | 5.18 +1.9 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Stanislav AbsolonStanislav Absolon
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
90 | 5.10 -0.5 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Daniel HouzarDaniel Houzar
Atletika Písek, z.s. |
94 | 4.96 -0.4 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan KubáňJan Kubáň
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
91 | 4.52 +0.9 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
02 | 4.33 -0.6 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Milan HlasMilan Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
74 | 3.95 -0.3 m/s | ||||||||||||||||
Miroslav ValhaMiroslav Valha
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
91 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 4.61 -0.7 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michal TikalMichal Tikal
TJ Nová Včelnice, z.s. |
04 | 4.24 -2.2 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Petr BořuckýPetr Bořucký
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 4.09 +0.1 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vojtěch TurekVojtěch Turek
Atletika Prachatice |
03 | 4.02 +0.7 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 3.99 +0.4 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová Včelnice, z.s. |
04 | 3.83 -1.2 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Daniel MihulaDaniel Mihula
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 3.78 -1.3 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Antonín ŠustrAntonín Šustr
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 3.72 +0.0 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Martin ŠustrMartin Šustr
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 3.68 -0.5 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Pavel NěmečekPavel Němeček
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 3.37 +0.8 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Matyáš NečasMatyáš Nečas
TJ Nová Včelnice, z.s. |
04 | 3.30 -0.4 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Ondřej SukdolOndřej Sukdol
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 3.21 -1.2 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Petr LejtnarPetr Lejtnar
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 3.85 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina DrsováMartina Drsová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
91 | 4.57 -1.6 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ Jiskra Třeboň |
92 | 4.49 +0.2 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 4.38 +0.6 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
99 | 4.27 +2.0 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
5 |
Jana DrdováJana Drdová
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
99 | 4.21 +1.2 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
6 |
Michaela ŠenováMichaela Šenová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 4.20 -0.2 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
7 |
Kristýna PeckováKristýna Pecková
TJ Sokol Milevsko |
01 | 4.15 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol Milevsko |
88 | 4.10 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Lucie ŠimečkováLucie Šimečková
TJ Sokol Milevsko |
96 | 3.97 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
10 |
Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra Třeboň |
99 | 3.97 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Tereza SlípkováTereza Slípková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 3.50 -0.6 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Natálie KrátkáNatálie Krátká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 3.49 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Radka MrázováRadka Mrázová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
92 | 3.49 -0.8 m/s | ||||||||||||||||
Monika HlasováMonika Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
75 | DNS | |||||||||||||||||
Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Sabina HořejšováSabina Hořejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 4.62 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
04 | 4.23 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Barbora HejnováBarbora Hejnová
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 4.14 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Karolína MáškováKarolína Mášková
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 4.13 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 4.01 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 3.89 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 3.83 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Rosalie PlacháRosalie Plachá
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
04 | 3.77 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 3.76 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jana AdámkováJana Adámková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
05 | 3.68 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 3.66 | ||||||||||||||||
12 |
Anna KorytarováAnna Korytarová
Atletika Prachatice |
05 | 3.63 | ||||||||||||||||
13 |
Sára HauserováSára Hauserová
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 3.61 | ||||||||||||||||
14 |
Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 3.60 | ||||||||||||||||
15 |
Karolína FoučkováKarolína Foučková
TJ ČZ Strakonice |
04 | 3.59 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza SlavíkováTereza Slavíková
TJ ČZ Strakonice |
04 | 3.51 | ||||||||||||||||
17 |
Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 3.49 | ||||||||||||||||
18 |
Laura ValáškováLaura Valášková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 3.49 | ||||||||||||||||
19 |
Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
04 | 3.42 | ||||||||||||||||
20 |
Jana ŠkulinováJana Škulinová
Atletika Prachatice |
04 | 3.41 | ||||||||||||||||
21 |
Lucie MikešováLucie Mikešová
Atletika Prachatice |
04 | 3.36 | ||||||||||||||||
22 |
Anna DostálováAnna Dostálová
Atletika Prachatice |
05 | 3.27 | ||||||||||||||||
23 |
Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ Strakonice |
03 | 3.27 | ||||||||||||||||
24 |
Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Atletika Prachatice |
05 | 3.25 | ||||||||||||||||
25 |
Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 3.25 | ||||||||||||||||
26 |
Markéta KrejčováMarkéta Krejčová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
04 | 3.23 | ||||||||||||||||
27 |
Markéta ČechováMarkéta Čechová
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 3.14 | ||||||||||||||||
28 |
Aneta FrajtováAneta Frajtová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
04 | 2.73 | ||||||||||||||||
29 |
Eliška StropkováEliška Stropková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
04 | 2.72 | ||||||||||||||||
30 |
Karolína PalivcováKarolína Palivcová
TJ ČZ Strakonice |
04 | 2.63 | ||||||||||||||||
Marie KulíkováMarie Kulíková
Atletika Písek, z.s. |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Franziska PerleFranziska Perle
SKOK J. Hradec, z.s. |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina MazanáKateřina Mazaná
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 09.46 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 09.42 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
04 | 08.89 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Eliška KunováEliška Kunová
Atletika Prachatice |
03 | 08.38 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 08.14 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Karolína MáškováKarolína Mášková
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 08.05 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 07.84 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Monika JuráčkováMonika Juráčková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 07.79 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 07.77 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
04 | 07.61 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 07.35 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 07.20 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 07.14 | ||||||||||||||||
14 |
Aneta FrajtováAneta Frajtová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
04 | 07.00 | ||||||||||||||||
15 |
Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 06.54 | ||||||||||||||||
16 |
Markéta KrejčováMarkéta Krejčová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
04 | 06.52 | ||||||||||||||||
17 |
Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ Strakonice |
03 | 06.30 | ||||||||||||||||
18 |
Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 06.03 | ||||||||||||||||
19 |
Ema MlsováEma Mlsová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 06.03 | ||||||||||||||||
20 |
Natálie FoučkováNatálie Foučková
TJ ČZ Strakonice |
04 | 05.61 | ||||||||||||||||
21 |
Alžběta KozlováAlžběta Kozlová
Atletika Prachatice |
04 | 05.56 | ||||||||||||||||
22 |
Karolína FoučkováKarolína Foučková
TJ ČZ Strakonice |
04 | 05.34 | ||||||||||||||||
MB |
Adéla SedlákováAdéla Sedláková
TJ BLATNÁ z.s. |
01 | 08.10 | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 10.24 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 08.94 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 07.11 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 06.42 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej SukdolOndřej Sukdol
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 06.37 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan PasákJan Pasák
Atletika Prachatice |
04 | 06.26 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michal BöhmMichal Böhm
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 06.06 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Šimon BeranŠimon Beran
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 05.70 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 05.13 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jan KratochvílJan Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 05.02 | 1.00 | |||||||||||||||
Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
95 | 09.15 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavla HrychováPavla Hrychová
TJ Sokol Milevsko |
90 | 07.66 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol Milevsko |
88 | 07.57 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Tereza PourováTereza Pourová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
89 | 07.53 | 3.00 | |||||||||||||||
5 |
Martina LiškováMartina Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
89 | 07.11 | 2.00 | |||||||||||||||
6 |
Adéla KovářováAdéla Kovářová
TJ Sokol Milevsko |
00 | 07.10 | 1.00 | |||||||||||||||
7 |
Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
98 | 06.64 | ||||||||||||||||
8 |
Daniela ProcházkováDaniela Procházková
TJ Sokol Milevsko |
98 | 06.00 | ||||||||||||||||
9 |
Radka KovaříčkováRadka Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
80 | 05.78 | ||||||||||||||||
10 |
Monika HlasováMonika Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
75 | 05.13 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
97 | 12.24 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
68 | 11.50 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
89 | 11.44 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jiří KordíkJiří Kordík
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
91 | 11.14 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
00 | 10.32 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jiří SobíšekJiří Sobíšek
Atletika Písek, z.s. |
77 | 09.91 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
75 | 09.71 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
75 | 09.57 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
90 | 09.46 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s. |
52 | 06.86 | 1.00 | |||||||||||||||
Jan StarýJan Starý
TJ Nová Včelnice, z.s. |
94 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina LiškováMartina Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
89 | 27.77 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza PourováTereza Pourová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
89 | 19.64 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Radka KovaříčkováRadka Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
80 | 18.57 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
98 | 16.95 | 3.00 | |||||||||||||||
5 |
Pavla HrychováPavla Hrychová
TJ Sokol Milevsko |
90 | 16.10 | 2.00 | |||||||||||||||
MB |
Anna BlažkováAnna Blažková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
01 | 18.47 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
68 | 31.25 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
75 | 29.14 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
75 | 23.52 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s. |
52 | 20.03 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Vojtěch KubelkaVojtěch Kubelka
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
89 | 19.06 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš HerdaTomáš Herda
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
92 | 15.25 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
86 | 13.34 | 4.00 | |||||||||||||||
MB |
Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s. |
82 | 54.02 | ||||||||||||||||
Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
48 | DNS | |||||||||||||||||
Jan StarýJan Starý
TJ Nová Včelnice, z.s. |
94 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
95 | 33.41 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavla HrychováPavla Hrychová
TJ Sokol Milevsko |
90 | 28.41 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra Třeboň |
99 | 27.13 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 24.00 | 3.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
99 | 18.82 | 2.00 | |||||||||||||||
6 |
Zdeňka HrdáZdeňka Hrdá
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
89 | 18.55 | 1.00 | |||||||||||||||
7 |
Iveta ČadováIveta Čadová
TJ Jiskra Třeboň |
01 | 18.04 | ||||||||||||||||
8 |
Adéla KovářováAdéla Kovářová
TJ Sokol Milevsko |
00 | 16.43 | ||||||||||||||||
9 |
Monika HlasováMonika Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
75 | 13.68 | ||||||||||||||||
10 |
Radka KovaříčkováRadka Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
80 | 13.54 | ||||||||||||||||
11 |
Petra HavlíkováPetra Havlíková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
73 | 13.47 | ||||||||||||||||
12 |
Anna BlažkováAnna Blažková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
01 | 10.74 | ||||||||||||||||
13 |
Sabina HořejšováSabina Hořejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 09.78 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
89 | 44.22 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch KubelkaVojtěch Kubelka
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
89 | 41.57 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Daniel HouzarDaniel Houzar
Atletika Písek, z.s. |
94 | 41.23 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jiří KordíkJiří Kordík
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
91 | 40.85 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Nová Včelnice, z.s. |
84 | 40.60 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
75 | 38.62 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová Včelnice, z.s. |
98 | 38.08 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
00 | 36.68 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
75 | 33.51 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš HerdaTomáš Herda
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
92 | 30.85 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Milan HlasMilan Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
74 | 29.97 | ||||||||||||||||
12 |
Pavel FleischmannPavel Fleischmann
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
63 | 28.33 | ||||||||||||||||
13 |
Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
86 | 24.35 | ||||||||||||||||
14 |
Ladislav KučeraLadislav Kučera
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
60 | 20.23 | ||||||||||||||||
15 |
Vlastislav PeckaVlastislav Pecka
TJ Nová Včelnice, z.s. |
52 | 14.26 | ||||||||||||||||
Jan StarýJan Starý
TJ Nová Včelnice, z.s. |
94 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal TikalMichal Tikal
TJ Nová Včelnice, z.s. |
04 | 52.85 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš HeinzlLukáš Heinzl
Atletika Prachatice |
03 | 40.46 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan KratochvílJan Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 39.62 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
David LangmullerDavid Langmuller
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 38.78 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Marek SchwarzMarek Schwarz
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 38.71 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Norbert HausnerNorbert Hausner
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 38.62 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 37.29 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 34.04 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Filip KuncFilip Kunc
Atletika Prachatice |
06 | 32.55 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Bořek ŠíslBořek Šísl
Atletika Prachatice |
04 | 29.17 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Šimon BeranŠimon Beran
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 26.01 | ||||||||||||||||
12 |
Benedikt PánekBenedikt Pánek
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 23.25 | ||||||||||||||||
13 |
Ondřej SukdolOndřej Sukdol
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 23.06 | ||||||||||||||||
Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | DNS | |||||||||||||||||
Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ Nová Včelnice, z.s. |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
04 | 45.15 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina MazanáKateřina Mazaná
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 42.67 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 42.59 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 39.66 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 39.16 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s. |
03 | 36.79 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Daniela KlečackáDaniela Klečacká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
03 | 34.77 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 34.68 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
04 | 34.49 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Eliška ProkýškováEliška Prokýšková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 32.11 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Adéla PeckováAdéla Pecková
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 31.40 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina TáborováKateřina Táborová
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 30.57 | ||||||||||||||||
13 |
Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 27.94 | ||||||||||||||||
14 |
Adéla ReichenauerováAdéla Reichenauerová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 27.75 | ||||||||||||||||
15 |
Tereza ŠímováTereza Šímová
Atletika Písek, z.s. |
04 | 27.54 | ||||||||||||||||
16 |
Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ Strakonice |
03 | 26.55 | ||||||||||||||||
17 |
Adéla RandákováAdéla Randáková
Atletika Prachatice |
05 | 23.40 | ||||||||||||||||
18 |
Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
04 | 20.77 | ||||||||||||||||
19 |
Ema MlsováEma Mlsová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 18.14 | ||||||||||||||||
20 |
Tereza KnapováTereza Knapová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
04 | 18.04 | ||||||||||||||||
21 |
Aneta FrajtováAneta Frajtová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
04 | 17.78 | ||||||||||||||||
MB |
Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 36.93 | ||||||||||||||||
Franziska PerleFranziska Perle
SKOK J. Hradec, z.s. |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Kamila KlímováKamila Klímová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4DVCB 4DVCB | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 158.00 | ||||||||||||||||
2 | NVCEL NVCEL | TJ Nová Včelnice, z.s. | 111.00 | ||||||||||||||||
3 | VESEL VESEL | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 091.00 | ||||||||||||||||
4 | ATPIS ATPIS | Atletika Písek, z.s. | 087.00 | ||||||||||||||||
5 | BECHY BECHY | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 084.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, tyč, výška, 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 200 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NVCEL NVCEL | TJ Nová Včelnice, z.s. | 153.00 | ||||||||||||||||
2 | TABOR TABOR | TJ VS Tábor, z. s. | 098.50 | ||||||||||||||||
3 | 4DVCB 4DVCB | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 093.50 | ||||||||||||||||
4 | SOKCB SOKCB | T. J. Sokol České Budějovice | 074.00 | ||||||||||||||||
5 | ATPRA ATPRA | Atletika Prachatice | 049.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 60 m, 150 m, 800 m, 60 m př., 4x200 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VESEL VESEL | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 100.00 | ||||||||||||||||
2 | MILEV MILEV | TJ Sokol Milevsko | 046.00 | ||||||||||||||||
3 | BECHY BECHY | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 032.00 | ||||||||||||||||
4 | JITRE JITRE | TJ Jiskra Třeboň | 017.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 1500 m, 100 m př., kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 100 m, 200 m, 200 m, 100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TABOR TABOR | TJ VS Tábor, z. s. | 145.00 | ||||||||||||||||
2 | SOKCB SOKCB | T. J. Sokol České Budějovice | 111.50 | ||||||||||||||||
3 | CECCB CECCB | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 092.50 | ||||||||||||||||
4 | VESEL VESEL | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 043.00 | ||||||||||||||||
5 | 4DVCB 4DVCB | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 041.00 | ||||||||||||||||
6 | NVCEL NVCEL | TJ Nová Včelnice, z.s. | 024.00 | ||||||||||||||||
7 | ATPRA ATPRA | Atletika Prachatice | 022.00 | ||||||||||||||||
8 | CZSTR CZSTR | TJ ČZ Strakonice | 010.50 | ||||||||||||||||
9 | SKOKJH SKOKJH | SKOK J. Hradec, z.s. | 005.00 | ||||||||||||||||
10 | ATPIS ATPIS | Atletika Písek, z.s. | 003.50 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 60 m, 150 m, 800 m, 60 m př., 4x200 m, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 800 m, 4x200 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |