1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje
Nová Včelnice (15. 5. 2016)skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
90 | 1.81 | 11.00 | |||||||||||||||
3 |
Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Nová Včelnice, z.s. |
84 | 1.81 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
00 | 1.56 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Patrik BartíkPatrik Bartík
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
01 | 1.51 | 7.00 | |||||||||||||||
MB |
Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s. |
97 | 1.81 | ||||||||||||||||
Adam PrůšaAdam Průša
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová Včelnice, z.s. |
04 | 1.42 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš HeinzlLukáš Heinzl
Atletika Prachatice |
03 | 1.39 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Marek SchwarzMarek Schwarz
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 1.36 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 1.36 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
David LangmullerDavid Langmuller
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 1.36 | 6.00 | |||||||||||||||
6= |
David JoštDavid Jošt
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 1.26 | 4.50 | |||||||||||||||
6= |
Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
05 | 1.26 | 4.50 | |||||||||||||||
8 |
Tobiáš DvořákTobiáš Dvořák
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 1.21 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 1.16 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Marek LudvíkMarek Ludvík
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 1.16 | 1.00 | |||||||||||||||
MB |
Ondřej DrnekOndřej Drnek
TJ BLATNÁ z.s. |
04 | 1.21 | ||||||||||||||||
Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
00 | 1.53 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol Milevsko |
88 | 1.42 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Linda PolívkováLinda Polívková
TJ Sokol Milevsko |
00 | 1.36 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Pavla TůmováPavla Tůmová
TJ Sokol Milevsko |
01 | 1.26 | 3.00 | |||||||||||||||
Radka MrázováRadka Mrázová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
92 | NM | |||||||||||||||||
Natálie KrátkáNatálie Krátká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | NM | |||||||||||||||||
MB |
Lenka PlevkováLenka Plevková
TJ ČZ Strakonice |
99 | 1.48 | ||||||||||||||||
MB |
Natálie VlasákováNatálie Vlasáková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 1.26 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 15.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína MáškováKarolína Mášková
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 1.46 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 1.39 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 1.36 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Laura ČutkováLaura Čutková
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 1.36 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 1.36 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 1.33 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 1.28 | 4.00 | |||||||||||||||
8= |
Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 1.28 | 2.50 | |||||||||||||||
8= |
Eliška ProkýškováEliška Prokýšková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 1.28 | 2.50 | |||||||||||||||
10 |
Adéla PeckováAdéla Pecková
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 1.28 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ VS Tábor, z. s. |
03 | 1.23 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ VS Tábor, z. s. |
04 | 1.23 | ||||||||||||||||
13 |
Monika JuráčkováMonika Juráčková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 1.23 | ||||||||||||||||
14 |
Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České Budějovice |
04 | 1.23 | ||||||||||||||||
15 |
Daniela KlečackáDaniela Klečacká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
03 | 1.23 | ||||||||||||||||
16 |
Laura ValáškováLaura Valášková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
03 | 1.18 | ||||||||||||||||
17 |
Lucie NovotnáLucie Novotná
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 1.18 | ||||||||||||||||
18 |
Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 1.18 | ||||||||||||||||
19 |
Tereza KlementováTereza Klementová
Atletika Prachatice |
03 | 1.13 | ||||||||||||||||
MB |
Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 1.23 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |