2. kolo přeboru družstev staršího žactva
Opava (16. 5. 2016)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 07.29 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 07.72 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 07.80 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Viktor PálkaViktor Pálka | 02 | TJ Start Havířov | 07.83 | 5.50 | ||||||||||||||
Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice | 07.83 | 5.50 | |||||||||||||||
6 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 07.96 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Jan HrdličkaJan Hrdlička | 01 | SSK Vítkovice | 07.97 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Daniel KovalskýDaniel Kovalský | 01 | TJ TŽ Třinec | 08.16 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HenzlJakub Henzl | 01 | TJ Sokol Opava | 07.77 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Marek ŠpokMarek Špok | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 07.99 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | David KyselýDavid Kyselý | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.26 | |||||||||||||||
4 | Martin HetmerMartin Hetmer | 01 | TJ Start Havířov | 08.29 | |||||||||||||||
5 | Daniel MecaDaniel Meca | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.43 | |||||||||||||||
6 | Matěj MačugaMatěj Mačuga | 01 | Sokol Opava B | 08.71 | |||||||||||||||
7 | Adam FeranecAdam Feranec | 02 | SSK Vítkovice | 08.76 | |||||||||||||||
Jakub KulhánekJakub Kulhánek | 01 | TJ TŽ Třinec | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš PlačekMatyáš Plaček | 02 | Sokol Opava B | 08.11 | |||||||||||||||
2 | Kryštof ZárubaKryštof Záruba | 02 | TJ Sokol Opava | 08.21 | |||||||||||||||
3 | Petr ČešlaPetr Češla | 01 | Sokol Opava B | 08.40 | |||||||||||||||
4 | Matěj GregořicaMatěj Gregořica | 02 | TJ Slezan Opava | 08.83 | |||||||||||||||
5 | Jakub PalkovskýJakub Palkovský | 02 | SSK Vítkovice B | 08.94 | |||||||||||||||
6 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 08.96 | |||||||||||||||
7 | David HulaDavid Hula | 02 | Sokol Opava B | 09.30 | |||||||||||||||
8 | Lukáš BurkovičLukáš Burkovič | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.35 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice | 07.91 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Robin ČerníkRobin Černík | 02 | Sokol Opava B | 08.13 | |||||||||||||||
3 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | TJ Start Havířov | 08.27 | |||||||||||||||
4 | Jan SvobodaJan Svoboda | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.56 | |||||||||||||||
5 | Mikuláš MarsinaMikuláš Marsina | 02 | SSK Vítkovice B | 09.76 | |||||||||||||||
MB | Samuel CimingaSamuel Ciminga | 05 | TJ Sokol Opava | DNP | |||||||||||||||
MB | Jan KrčekJan Krček | 05 | TJ Sokol Opava | 09.57 | |||||||||||||||
Tomáš LukšaTomáš Lukša | 02 | SSK Vítkovice B | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JurčekováMichaela Jurčeková | 01 | TJ Sokol Opava | 08.15 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 08.18 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 08.26 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.31 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 08.41 | 4.50 | ||||||||||||||
6 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 08.59 | |||||||||||||||
7 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 02 | SSK Vítkovice | 08.62 | |||||||||||||||
8 | Viktorie MotlochováViktorie Motlochová | 01 | SSK Vítkovice | 08.65 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie StratilováValerie Stratilová | 01 | TJ Sokol Opava | 08.39 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla LegerskáAdéla Legerská | 01 | SSK Vítkovice | 08.50 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 08.56 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.59 | |||||||||||||||
5 | Lucie MertováLucie Mertová | 01 | SSK Vítkovice | 08.64 | |||||||||||||||
6 | Simona ŽiškováSimona Žišková | 02 | TJ Sokol Opava | 08.66 | |||||||||||||||
7 | Tereza PröschlováTereza Pröschlová | 01 | SSK Vítkovice | 09.89 | |||||||||||||||
8 | Lada ReisováLada Reisová | 01 | TJ TŽ Třinec | 10.05 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KaráskováBarbora Karásková | 01 | SSK Vítkovice | 08.41 | 4.50 | ||||||||||||||
2 | Markéta BaroňováMarkéta Baroňová | 02 | TJ Sokol Opava | 08.52 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 08.70 | |||||||||||||||
4 | Kateřina BlažíkováKateřina Blažíková | 01 | TJ Start Havířov | 09.04 | |||||||||||||||
5 | Veronika BenešováVeronika Benešová | 01 | TJ Slezan Opava | 09.33 | |||||||||||||||
6 | Kristýna HořínkováKristýna Hořínková | 01 | SSK Vítkovice | 09.47 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 08.69 | |||||||||||||||
2 | Eliška MarszalekEliška Marszalek | 02 | TJ TŽ Třinec | 08.85 | |||||||||||||||
3 | Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová | 01 | SSK Vítkovice B | 08.87 | |||||||||||||||
4 | Štěpánka ZemanováŠtěpánka Zemanová | 02 | TJ Start Havířov | 08.90 | |||||||||||||||
5 | Petra PicmausováPetra Picmausová | 02 | SSK Vítkovice B | 09.42 | |||||||||||||||
6 | Anna LinhartováAnna Linhartová | 02 | TJ Slezan Opava | 09.43 | |||||||||||||||
7 | Klásková MáriaKlásková Mária | 02 | TJ Slezan Opava | 09.83 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 5 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 08.67 | |||||||||||||||
2 | Beata KupkováBeata Kupková | 02 | Sokol Opava B | 08.83 | |||||||||||||||
3 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice B | 08.84 | |||||||||||||||
4 | Patricie IndrákováPatricie Indráková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.26 | |||||||||||||||
5 | Markéta OndračkováMarkéta Ondračková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.83 | |||||||||||||||
6 | Karolína LičkováKarolína Ličková | 02 | TJ Slezan Opava | 09.90 | |||||||||||||||
Sofie GrodováSofie Grodová | 02 | Sokol Opava B | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 17.88 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 18.78 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 19.15 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Jan HrdličkaJan Hrdlička | 01 | SSK Vítkovice | 19.35 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Marek ŠpokMarek Špok | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 19.36 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | David VarajaDavid Varaja | 01 | SSK Vítkovice | 20.06 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | Daniel MecaDaniel Meca | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 20.96 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský | 01 | SSK Vítkovice | 20.97 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MoravecLukáš Moravec | 01 | SSK Vítkovice | 18.69 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice | 18.82 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj MačugaMatěj Mačuga | 01 | Sokol Opava B | 20.28 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Dominik SchmitDominik Schmit | 01 | SSK Vítkovice B | 20.55 | |||||||||||||||
5 | Petr ČešlaPetr Češla | 01 | Sokol Opava B | 20.66 | |||||||||||||||
6 | Andreas PiskořAndreas Piskoř | 01 | Sokol Opava B | 22.05 | |||||||||||||||
7 | Lukáš BurkovičLukáš Burkovič | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 23.10 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robin ČerníkRobin Černík | 02 | Sokol Opava B | 19.73 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 20.58 | |||||||||||||||
3 | Václav KadlecVáclav Kadlec | 02 | Sokol Opava B | 20.94 | |||||||||||||||
4 | Matěj KupkaMatěj Kupka | 02 | SSK Vítkovice B | 22.09 | |||||||||||||||
5 | Marek SpilkaMarek Spilka | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 22.41 | |||||||||||||||
6 | David HulaDavid Hula | 02 | Sokol Opava B | 22.92 | |||||||||||||||
Tomáš LukšaTomáš Lukša | 02 | SSK Vítkovice B | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba | 02 | Sokol Opava B | 20.80 | |||||||||||||||
2 | Jakub PalkovskýJakub Palkovský | 02 | SSK Vítkovice B | 22.40 | |||||||||||||||
3 | Jan SvobodaJan Svoboda | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 23.51 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 19.13 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 19.71 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela JurčekováMichaela Jurčeková | 01 | TJ Sokol Opava | 19.83 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 19.98 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 20.28 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 20.65 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Kateřina ValikováKateřina Valiková | 02 | TJ Sokol Opava | 21.27 | |||||||||||||||
8 | Natálie KokešováNatálie Kokešová | 02 | TJ Sokol Opava | 22.50 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 20.25 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Nikola SlámováNikola Slámová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 20.66 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Viktorie MotlochováViktorie Motlochová | 01 | SSK Vítkovice | 20.73 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie MertováLucie Mertová | 01 | SSK Vítkovice | 20.99 | |||||||||||||||
5 | Radka EltnerováRadka Eltnerová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 21.15 | |||||||||||||||
6 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 21.24 | |||||||||||||||
7 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 21.39 | |||||||||||||||
8 | Tereza PröschlováTereza Pröschlová | 01 | SSK Vítkovice | 29.80 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KaráskováBarbora Karásková | 01 | SSK Vítkovice | 20.50 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška BartákováEliška Bartáková | 01 | Sokol Opava B | 21.39 | |||||||||||||||
3 | Mariana FrankováMariana Franková | 02 | TJ TŽ Třinec | 21.49 | |||||||||||||||
4 | Simona KowalikováSimona Kowaliková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 21.76 | |||||||||||||||
5 | Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová | 01 | SSK Vítkovice B | 22.20 | |||||||||||||||
6 | Barbora KohutováBarbora Kohutová | 02 | TJ TŽ Třinec | 22.68 | |||||||||||||||
7 | Tereza MartynkováTereza Martynková | 01 | TJ TŽ Třinec | 22.81 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice B | 20.96 | |||||||||||||||
2 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 21.50 | |||||||||||||||
3 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice | 22.46 | |||||||||||||||
4 | Kateřina BlažíkováKateřina Blažíková | 01 | TJ Start Havířov | 22.71 | |||||||||||||||
5 | Eliška LindnerováEliška Lindnerová | 02 | SSK Vítkovice B | 24.15 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beata KupkováBeata Kupková | 02 | Sokol Opava B | 21.53 | |||||||||||||||
2 | Simona ŽiškováSimona Žišková | 02 | TJ Sokol Opava | 21.86 | |||||||||||||||
3 | Sabina KovářováSabina Kovářová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 22.11 | |||||||||||||||
4 | Štěpánka ZemanováŠtěpánka Zemanová | 02 | TJ Start Havířov | 22.14 | |||||||||||||||
5 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 22.38 | |||||||||||||||
6 | Patricie IndrákováPatricie Indráková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 22.64 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MoravecLukáš Moravec | 01 | SSK Vítkovice | 38.42 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 38.65 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 38.87 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Viktor PálkaViktor Pálka | 02 | TJ Start Havířov | 40.71 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš BartusekTomáš Bartusek | 01 | TJ Sokol Opava | 41.15 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | TJ Start Havířov | 41.43 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | 41.71 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Daniel MecaDaniel Meca | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 46.44 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 40.19 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 40.95 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Jan HrdličkaJan Hrdlička | 01 | SSK Vítkovice | 41.80 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | David KyselýDavid Kyselý | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 42.13 | |||||||||||||||
5 | Robin ČerníkRobin Černík | 02 | Sokol Opava B | 43.28 | |||||||||||||||
6 | Šimon MorcinekŠimon Morcinek | 01 | TJ TŽ Třinec | 44.17 | |||||||||||||||
7 | Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba | 02 | Sokol Opava B | 46.95 | |||||||||||||||
Matěj MačugaMatěj Mačuga | 01 | Sokol Opava B | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik LučanPatrik Lučan | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 42.47 | |||||||||||||||
2 | Jiří VláčilJiří Vláčil | 01 | Sokol Opava B | 43.92 | |||||||||||||||
Sammy FrennSammy Frenn | 02 | SSK Vítkovice B | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 41.70 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 43.19 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 44.18 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Nikola SlámováNikola Slámová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 44.79 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Anna DokoupilováAnna Dokoupilová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 44.93 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 44.98 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 45.38 | |||||||||||||||
8 | Natálie KokešováNatálie Kokešová | 02 | TJ Sokol Opava | 47.04 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 44.82 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Isabela KrestováIsabela Krestová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 46.09 | |||||||||||||||
3 | Sabina KrusberskáSabina Krusberská | 01 | TJ Sokol Opava | 46.52 | |||||||||||||||
4 | Eliška BartákováEliška Bartáková | 01 | Sokol Opava B | 47.05 | |||||||||||||||
5 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 47.32 | |||||||||||||||
6 | Anna GrueberováAnna Grueberová | 01 | Sokol Opava B | 49.49 | |||||||||||||||
7 | Lada ReisováLada Reisová | 01 | TJ TŽ Třinec | 56.18 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erika ZahalukováErika Zahaluková | 02 | TJ TŽ Třinec | 44.74 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice B | 45.21 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 45.34 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Klára KuličkováKlára Kuličková | 01 | Sokol Opava B | 47.07 | |||||||||||||||
5 | Kateřina BlažíkováKateřina Blažíková | 01 | TJ Start Havířov | 49.10 | |||||||||||||||
6 | Tereza MartynkováTereza Martynková | 01 | TJ TŽ Třinec | 49.24 | |||||||||||||||
7 | Veronika KonečnáVeronika Konečná | 02 | TJ TŽ Třinec | 57.08 | |||||||||||||||
MB | Kateřina SupikováKateřina Supiková | 03 | TJ TŽ Třinec | 50.43 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KovačechMartin Kovačech | 01 | SSK Vítkovice | 2:02.62 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | TJ Sokol Opava | 2:11.98 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Filip WojnarFilip Wojnar | 01 | TJ TŽ Třinec | 2:13.40 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš BartusekTomáš Bartusek | 01 | TJ Sokol Opava | 2:14.91 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 2:15.13 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Patrik LučanPatrik Lučan | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:16.05 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Šimon VlčekŠimon Vlček | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2:21.71 | 2.00 | ||||||||||||||
8 | Jan VeličkaJan Velička | 01 | TJ Start Havířov | 2:23.26 | 1.00 | ||||||||||||||
9 | Patrik StankovPatrik Stankov | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:25.85 | |||||||||||||||
10 | Jiří VláčilJiří Vláčil | 01 | Sokol Opava B | 2:28.10 | |||||||||||||||
11 | Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský | 01 | SSK Vítkovice | 2:29.48 | |||||||||||||||
12 | Marek SpilkaMarek Spilka | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:29.82 | |||||||||||||||
13 | Jakub HavlíčekJakub Havlíček | 02 | TJ Slezan Opava | 2:32.36 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 2 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KonderlaJakub Konderla | 01 | TJ TŽ Třinec | 2:16.11 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš VíchaLukáš Vícha | 02 | TJ Sokol Opava | 2:19.23 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Václav KadlecVáclav Kadlec | 02 | Sokol Opava B | 2:30.45 | |||||||||||||||
4 | Radim BartošRadim Bartoš | 01 | SSK Vítkovice B | 2:31.37 | |||||||||||||||
5 | Daniel JuřičekDaniel Juřiček | 02 | SSK Vítkovice B | 2:35.89 | |||||||||||||||
6 | Jiří KostkaJiří Kostka | 02 | Sokol Opava B | 2:39.93 | |||||||||||||||
7 | Antonín MikšaníkAntonín Mikšaník | 02 | SSK Vítkovice B | 2:51.84 | |||||||||||||||
8 | Kristián GřešKristián Gřeš | 02 | SSK Vítkovice B | 2:51.89 | |||||||||||||||
9 | Tomáš FolwarcznyTomáš Folwarczny | 02 | TJ Start Havířov | 3:00.96 | |||||||||||||||
10 | Lukáš VojtaLukáš Vojta | 02 | SSK Vítkovice B | 3:03.06 | |||||||||||||||
11 | Marek TesařMarek Tesař | 02 | Sokol Opava B | 3:06.71 | |||||||||||||||
12 | Mikuláš MarsinaMikuláš Marsina | 02 | SSK Vítkovice B | 3:07.01 | |||||||||||||||
MB | Samuel KrýsaSamuel Krýsa | 01 | SSK Vítkovice | 2:24.57 | |||||||||||||||
Matěj JavůrekMatěj Javůrek | 02 | TJ Start Havířov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:26.73 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza JaníkováTereza Janíková | 02 | TJ Sokol Opava | 2:30.63 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Nikol LihotzkáNikol Lihotzká | 01 | TJ Sokol Opava | 2:31.86 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková | 01 | SSK Vítkovice | 2:33.59 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Sabina KovářováSabina Kovářová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2:38.84 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Barbora BrodskáBarbora Brodská | 02 | Sokol Opava B | 2:41.41 | |||||||||||||||
7 | Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:42.94 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SupikováKateřina Supiková | 03 | TJ TŽ Třinec | 2:29.13 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová | 02 | TJ TŽ Třinec | 2:29.17 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Klára ŠimečkováKlára Šimečková | 01 | Sokol Opava B | 2:30.81 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza KunzováTereza Kunzová | 01 | Sokol Opava B | 2:33.01 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Alexandra HromadováAlexandra Hromadová | 02 | Sokol Opava B | 2:35.17 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Barbora MorysováBarbora Morysová | 02 | SSK Vítkovice B | 2:43.35 | |||||||||||||||
7 | Petra PicmausováPetra Picmausová | 02 | SSK Vítkovice B | 2:50.68 | |||||||||||||||
8 | Bára StoklasováBára Stoklasová | 02 | Sokol Opava B | 2:52.54 | |||||||||||||||
9 | Eliška LindnerováEliška Lindnerová | 02 | SSK Vítkovice B | 2:55.04 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 5:06.07 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5:12.90 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza MarszalkováTereza Marszalková | 01 | TJ TŽ Třinec | 5:20.31 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta SikorováMarkéta Sikorová | 01 | TJ TŽ Třinec | 5:22.19 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5:23.00 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice | 5:29.49 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Anna MachačováAnna Machačová | 02 | SSK Vítkovice | 5:37.31 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Vendula StanjurováVendula Stanjurová | 02 | Sokol Opava B | 5:40.19 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová | 01 | SSK Vítkovice | 5:44.79 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Tereza MatějkováTereza Matějková | 01 | Sokol Opava B | 6:09.31 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Veronika KazimírskáVeronika Kazimírská | 01 | Sokol Opava B | 6:17.50 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 13.97 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice | 14.01 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice | 14.70 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice | 16.46 | 5.00 | ||||||||||||||
Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice | DNF | ||||||||||||||||
Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erik HreňkoErik Hreňko | 01 | SSK Vítkovice | 15.08 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice | 15.25 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš StachTomáš Stach | 01 | SSK Vítkovice | 16.72 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki | 02 | TJ TŽ Třinec | 17.18 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice | 17.19 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Dennis RábDennis Ráb | 01 | Sokol Opava B | 22.38 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel UrbanDaniel Urban | 02 | Sokol Opava B | 17.35 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Damián JaníkDamián Janík | 02 | Atletika Poruba z.s. | 17.63 | |||||||||||||||
MB | Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski | 01 | SSK Vítkovice | 16.77 | |||||||||||||||
MB | Marek MacuraMarek Macura | 02 | SSK Vítkovice | 17.89 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 15.07 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 15.37 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Nikol HyjánkováNikol Hyjánková | 01 | TJ Sokol Opava | 15.66 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie HöfrováLucie Höfrová | 01 | TJ Start Havířov | 15.80 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 16.01 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice | 16.13 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta BaroňováMarkéta Baroňová | 02 | TJ Sokol Opava | 16.20 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 16.72 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková | 01 | TJ Sokol Opava | 16.92 | |||||||||||||||
4 | Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 17.24 | |||||||||||||||
5 | Anna HolonováAnna Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 17.91 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára SajdokováBára Sajdoková | 01 | TJ TŽ Třinec | 16.26 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Aneta ŠoltýsováAneta Šoltýsová | 02 | Sokol Opava B | 16.52 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Sabina PopiolkováSabina Popiolková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 16.77 | |||||||||||||||
4 | Valérie BartošováValérie Bartošová | 01 | SSK Vítkovice | 18.69 | |||||||||||||||
5 | Veronika KonečnáVeronika Konečná | 02 | TJ TŽ Třinec | 20.13 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 27.66 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | TJ Sokol Opava | 29.43 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš StachTomáš Stach | 01 | SSK Vítkovice | 30.85 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Jan VicherJan Vicher | 02 | SSK Vítkovice | 31.22 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Marek VečeřaMarek Večeřa | 02 | SSK Vítkovice | 32.36 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ZedníčekJiří Zedníček | 01 | SSK Vítkovice | 30.31 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Adam ŠubíkAdam Šubík | 01 | TJ Sokol Opava | 32.44 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel UrbanDaniel Urban | 02 | Sokol Opava B | 34.53 | 3.00 | ||||||||||||||
Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Matěj JavůrekMatěj Javůrek | 02 | TJ Start Havířov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 30.77 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 31.31 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza JaníkováTereza Janíková | 02 | TJ Sokol Opava | 31.46 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Anna HolonováAnna Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 33.00 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 33.38 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 33.45 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 32.19 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Erika ZahalukováErika Zahaluková | 02 | TJ TŽ Třinec | 33.33 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Nikol KubicováNikol Kubicová | 01 | TJ Start Havířov | 34.62 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Michaela RaszkováMichaela Raszková | 01 | TJ TŽ Třinec | 36.58 | |||||||||||||||
5 | Kateřina HolonováKateřina Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 37.33 | |||||||||||||||
Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ŠoltýsováAneta Šoltýsová | 02 | Sokol Opava B | 33.64 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová | 02 | TJ TŽ Třinec | 35.85 | |||||||||||||||
3 | Štěpánka ZemanováŠtěpánka Zemanová | 02 | TJ Start Havířov | 37.89 | |||||||||||||||
4 | Sabina LincerováSabina Lincerová | 02 | TJ Start Havířov | 41.71 | |||||||||||||||
5 | Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká | 02 | TJ Start Havířov | 52.61 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Finále)
Finále (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola MikulkaNikola Mikulka | 02 | SSK Vítkovice | 5:07.27 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Samuel PiosekSamuel Piosek | 01 | TJ Sokol Opava | 5:10.02 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin BláhaMartin Bláha | 02 | TJ Sokol Opava | 5:10.78 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice | 5:13.31 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Adam KrupaAdam Krupa | 01 | TJ Start Havířov | 5:21.34 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan LubojackiJan Lubojacki | 02 | TJ TŽ Třinec | 5:22.00 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Oliver ZamazalOliver Zamazal | 02 | Sokol Opava B | 5:27.18 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Adam FeranecAdam Feranec | 02 | SSK Vítkovice | 5:27.55 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Matěj VeselýMatěj Veselý | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5:31.19 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Karel BaštýřKarel Baštýř | 01 | Sokol Opava B | 5:32.87 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba z.s. | 5:35.89 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
4 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A: Moravec, Mikulka, Hrabovský, Varaja A: Moravec, Mikulka, Hrabovský, Varaja | SSK Vítkovice | 2:45.68 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A: Bartusek, Bláha, Skýpala, Vícha A: Bartusek, Bláha, Skýpala, Vícha | TJ Sokol Opava | 2:46.52 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Konderla, Lubojacki, Morcinek, Zawada Konderla, Lubojacki, Morcinek, Zawada | TJ TŽ Třinec | 3:01.56 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A: Svoboda, Stanokov, Spilka, Veselý A: Svoboda, Stanokov, Spilka, Veselý | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3:15.11 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Schmit, Kupka, Juříček, Gřes Schmit, Kupka, Juříček, Gřes | SSK Vítkovice B | 3:17.37 | 6.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A: Holanová A., Holanová K.,Šilharová, Krestová A: Holanová A., Holanová K.,Šilharová, Krestová | Atletika Poruba z.s. | 3:04.96 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A: Eltnerová, Slámová, Zemaníková, Nováková A: Eltnerová, Slámová, Zemaníková, Nováková | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3:05.44 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A:Hluchá A., Hluchá T., Kokešová, Magerová A:Hluchá A., Hluchá T., Kokešová, Magerová | TJ Sokol Opava | 3:06.13 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Bartáková, Grueberová, Kuličková,Šimečková Bartáková, Grueberová, Kuličková,Šimečková | Sokol Opava B | 3:12.72 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | A: Sasýnová, Franková, Martynková, Šimurdová A: Sasýnová, Franková, Martynková, Šimurdová | TJ TŽ Třinec | 3:14.40 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | A:Šotková, Ščibrániová,Machačová,Šenková A:Šotková, Ščibrániová,Machačová,Šenková | SSK Vítkovice | 3:18.28 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B: Krusberská S., Lihotská, Valíková, Jurčeková B: Krusberská S., Lihotská, Valíková, Jurčeková | TJ Sokol Opava | 3:07.71 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | B:Šnyrycková,Žurovcová, Pánková, Indráková B:Šnyrycková,Žurovcová, Pánková, Indráková | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3:18.40 | 3.00 | |||||||||||||||
3 | B:Kohutová, Sikorová, Konečná, Marszalková B:Kohutová, Sikorová, Konečná, Marszalková | TJ TŽ Třinec | 3:28.48 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj SrovnalMatěj Srovnal
TJ Sokol Opava |
01 | 1.75 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Marek KretMarek Kret
SSK Vítkovice |
01 | 1.70 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš GodulaTomáš Godula
TJ Sokol Opava |
01 | 1.65 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Šimon MorcinekŠimon Morcinek
TJ TŽ Třinec |
01 | 1.65 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol Opava |
01 | 1.55 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan VicherJan Vicher
SSK Vítkovice |
02 | 1.55 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice |
01 | 1.55 | 4.00 | |||||||||||||||
8= |
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ Třinec |
01 | 1.50 | 1.50 | |||||||||||||||
8= |
Kevin TýmlKevin Týml
TJ Start Havířov |
01 | 1.50 | 1.50 | |||||||||||||||
8= |
Jakub LengsfeldJakub Lengsfeld
TJ Start Havířov |
01 | 1.50 | 1.50 | |||||||||||||||
8= |
Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK Vítkovice |
01 | 1.50 | 1.50 | |||||||||||||||
12 |
Tomáš HruboňTomáš Hruboň
TJ Start Havířov |
01 | 1.50 | ||||||||||||||||
13 |
Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki
TJ TŽ Třinec |
02 | 1.50 | ||||||||||||||||
14 |
Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Slezan Opava |
02 | 1.45 | ||||||||||||||||
15 |
Kryštof ZárubaKryštof Záruba
TJ Sokol Opava |
02 | 1.45 | ||||||||||||||||
MB |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 1.60 | ||||||||||||||||
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s. |
02 | NH | |||||||||||||||||
Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | NH | |||||||||||||||||
Erik HreňkoErik Hreňko
SSK Vítkovice |
01 | NH | |||||||||||||||||
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice |
02 | NH | |||||||||||||||||
Jonáš FoniokJonáš Foniok
TJ Start Havířov |
02 | NH | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 1.70 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Simona KowalikováSimona Kowaliková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 1.61 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jindra VránováJindra Vránová
TJ Sokol Opava |
01 | 1.58 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 1.58 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice |
01 | 1.55 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 1.50 | 5.00 | |||||||||||||||
7= |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 1.50 | 3.50 | |||||||||||||||
7= |
Valérie BartošováValérie Bartošová
SSK Vítkovice |
01 | 1.50 | 3.50 | |||||||||||||||
9 |
Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK Vítkovice |
01 | 1.50 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Sabina KrusberskáSabina Krusberská
TJ Sokol Opava |
01 | 1.50 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Radka EltnerováRadka Eltnerová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
02 | 1.45 | ||||||||||||||||
12 |
Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
TJ Start Havířov |
02 | 1.40 | ||||||||||||||||
13 |
Mia SchwarzerováMia Schwarzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 1.40 | ||||||||||||||||
14 |
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice |
02 | 1.40 | ||||||||||||||||
15= |
Lucie SlovakováLucie Slovaková
SSK Vítkovice B |
02 | 1.40 | ||||||||||||||||
15= |
Aneta ŠoltýsováAneta Šoltýsová
Sokol Opava B |
02 | 1.40 | ||||||||||||||||
17 |
Zuzana MarkováZuzana Marková
TJ Start Havířov |
02 | 1.35 | ||||||||||||||||
Bára StoklasováBára Stoklasová
Sokol Opava B |
02 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol Opava |
01 | 3.12 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Matěj SrovnalMatěj Srovnal
TJ Sokol Opava |
01 | 2.92 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 2.92 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice |
02 | 2.72 | 7.00 | |||||||||||||||
5= |
Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol Opava |
02 | 2.52 | 5.50 | |||||||||||||||
5= |
Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK Vítkovice |
01 | 2.52 | 5.50 | |||||||||||||||
7 |
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ Třinec |
01 | 2.52 | 4.00 | |||||||||||||||
8= |
Daniel KovalskýDaniel Kovalský
TJ TŽ Třinec |
01 | 2.12 | 2.50 | |||||||||||||||
8= |
Matyáš PlačekMatyáš Plaček
Sokol Opava B |
02 | 2.12 | 2.50 | |||||||||||||||
10 |
Karel BaštýřKarel Baštýř
Sokol Opava B |
01 | 1.92 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jan LubojackiJan Lubojacki
TJ TŽ Třinec |
02 | 1.92 | ||||||||||||||||
12 |
Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba
Sokol Opava B |
02 | 1.72 | ||||||||||||||||
MB |
Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava |
05 | 2.12 | ||||||||||||||||
MB |
Samuel CimingaSamuel Ciminga
TJ Sokol Opava |
05 | 1.92 | ||||||||||||||||
František ŠpiclFrantišek Špicl
Sokol Opava B |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 3.25 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | 3.05 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Klára ŠimečkováKlára Šimečková
Sokol Opava B |
01 | 2.05 | 8.00 | |||||||||||||||
3= |
Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 2.05 | 6.50 | |||||||||||||||
3= |
Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová
TJ TŽ Třinec |
01 | 2.05 | 6.50 | |||||||||||||||
6 |
Valérie BartošováValérie Bartošová
SSK Vítkovice |
01 | 2.05 | 5.00 | |||||||||||||||
Sofie GrodováSofie Grodová
Sokol Opava B |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 6.16 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice |
01 | 5.53 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub HenzlJakub Henzl
TJ Sokol Opava |
01 | 5.40 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK Vítkovice |
02 | 5.35 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jakub LengsfeldJakub Lengsfeld
TJ Start Havířov |
01 | 5.23 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
David VarajaDavid Varaja
SSK Vítkovice |
01 | 5.17 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Erik HreňkoErik Hreňko
SSK Vítkovice |
01 | 5.10 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Dominik SchmitDominik Schmit
SSK Vítkovice B |
01 | 4.98 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Andreas PiskořAndreas Piskoř
Sokol Opava B |
01 | 4.84 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice |
02 | 4.80 | 1.00 | |||||||||||||||
Kryštof ZárubaKryštof Záruba
TJ Sokol Opava |
02 | 4.80 | |||||||||||||||||
12 |
Tomáš GodulaTomáš Godula
TJ Sokol Opava |
01 | 4.77 | ||||||||||||||||
13 |
Daniel KovalskýDaniel Kovalský
TJ TŽ Třinec |
01 | 4.74 | ||||||||||||||||
14 |
Martin HetmerMartin Hetmer
TJ Start Havířov |
01 | 4.62 | ||||||||||||||||
15 |
Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK Vítkovice |
01 | 4.58 | ||||||||||||||||
16 |
Sammy FrennSammy Frenn
SSK Vítkovice B |
02 | 4.35 | ||||||||||||||||
17 |
Matěj GregořicaMatěj Gregořica
TJ Slezan Opava |
02 | 3.95 | ||||||||||||||||
18 |
Matěj KupkaMatěj Kupka
SSK Vítkovice B |
02 | 3.72 | ||||||||||||||||
19 |
Marek TesařMarek Tesař
Sokol Opava B |
02 | 3.51 | ||||||||||||||||
Ondřej HorákOndřej Horák
Sokol Opava B |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava |
01 | 5.45 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice |
01 | 5.31 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ Třinec |
02 | 5.05 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol Opava |
02 | 4.90 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 4.87 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice |
02 | 4.78 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | 4.74 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina ValikováKateřina Valiková
TJ Sokol Opava |
02 | 4.70 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start Havířov |
01 | 4.64 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 4.64 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
TJ Start Havířov |
02 | 4.63 | ||||||||||||||||
12 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 4.61 | ||||||||||||||||
13 |
Simona KowalikováSimona Kowaliková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 4.61 | ||||||||||||||||
14 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice |
01 | 4.58 | ||||||||||||||||
15 |
Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice |
01 | 4.57 | ||||||||||||||||
16 |
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 4.50 | ||||||||||||||||
17 |
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice |
02 | 4.48 | ||||||||||||||||
18 |
Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ Třinec |
01 | 4.44 | ||||||||||||||||
19 |
Alžběta GrygarováAlžběta Grygarová
SSK Vítkovice B |
01 | 4.44 | ||||||||||||||||
20 |
Kateřina MalíkováKateřina Malíková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 4.43 | ||||||||||||||||
21 |
Sabina PopiolkováSabina Popiolková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 4.39 | ||||||||||||||||
22 |
Lucie MertováLucie Mertová
SSK Vítkovice |
01 | 4.28 | ||||||||||||||||
23 |
Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ TŽ Třinec |
02 | 4.28 | ||||||||||||||||
24 |
Tereza MatějkováTereza Matějková
Sokol Opava B |
01 | 4.24 | ||||||||||||||||
25 |
Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 4.24 | ||||||||||||||||
26 |
Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Slezan Opava |
01 | 3.97 | ||||||||||||||||
27 |
Anna GrueberováAnna Grueberová
Sokol Opava B |
01 | 3.94 | ||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol Opava |
02 | 11.38 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lucie HöfrováLucie Höfrová
TJ Start Havířov |
01 | 11.33 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 10.44 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková
TJ Sokol Opava |
01 | 10.31 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 09.84 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Nela ŠipošováNela Šipošová
Atletika Poruba z.s. |
02 | 09.64 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice |
02 | 08.82 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start Havířov |
01 | 08.64 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ Třinec |
02 | 08.46 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 08.45 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK Vítkovice |
02 | 08.22 | ||||||||||||||||
12 |
Bára StoklasováBára Stoklasová
Sokol Opava B |
02 | 07.66 | ||||||||||||||||
13 |
Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
Sokol Opava B |
02 | 07.07 | ||||||||||||||||
14 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start Havířov |
01 | 06.88 | ||||||||||||||||
15 |
Simona NedělováSimona Nedělová
Sokol Opava B |
01 | 06.76 | ||||||||||||||||
16 |
Patrície PrášilováPatrície Prášilová
TJ Slezan Opava |
01 | 05.65 | ||||||||||||||||
17 |
Michaela OpuszynskáMichaela Opuszynská
TJ Slezan Opava |
01 | 05.64 | ||||||||||||||||
18 |
Karolína LičkováKarolína Ličková
TJ Slezan Opava |
02 | 04.65 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol Opava |
01 | 14.41 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK Vítkovice |
02 | 12.59 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol Opava |
01 | 12.25 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba z.s. |
01 | 11.58 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK Vítkovice |
01 | 11.22 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Hynek OndráčekHynek Ondráček
TJ Sokol Opava |
01 | 11.06 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub HenzlJakub Henzl
TJ Sokol Opava |
01 | 10.81 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba z.s. |
01 | 10.67 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Vojtěch ZygulaVojtěch Zygula
TJ Slezan Opava |
01 | 10.36 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Vojtěch PoučVojtěch Pouč
TJ Sokol Opava |
01 | 09.64 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Damián JaníkDamián Janík
Atletika Poruba z.s. |
02 | 08.18 | ||||||||||||||||
12 |
Richard NeuwirthRichard Neuwirth
SSK Vítkovice B |
01 | 07.45 | ||||||||||||||||
13 |
Daniel KissDaniel Kiss
Atletika Poruba z.s. |
01 | 06.86 | ||||||||||||||||
David KyselýDavid Kyselý
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol Opava |
02 | 33.40 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková
TJ Sokol Opava |
01 | 26.22 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Aneta HynarováAneta Hynarová
Sokol Opava B |
02 | 23.46 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol Opava |
02 | 22.73 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 22.53 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adéla VelkáAdéla Velká
Atletika Poruba z.s. |
01 | 22.25 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Simona NedělováSimona Nedělová
Sokol Opava B |
01 | 19.85 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ Třinec |
02 | 19.84 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Klára NovákováKlára Nováková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
02 | 17.22 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Anna DokoupilováAnna Dokoupilová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 16.73 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Julie OvšánkováJulie Ovšánková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 14.08 | ||||||||||||||||
12 |
Nela ŠipošováNela Šipošová
Atletika Poruba z.s. |
02 | 13.82 | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK Vítkovice |
02 | 12.86 | ||||||||||||||||
14 |
Michaela OpuszynskáMichaela Opuszynská
TJ Slezan Opava |
01 | 12.02 | ||||||||||||||||
15 |
Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
02 | 11.98 | ||||||||||||||||
16 |
Patrície PrášilováPatrície Prášilová
TJ Slezan Opava |
01 | 11.39 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol Opava |
01 | 42.42 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
David DumbrovskýDavid Dumbrovský
TJ Sokol Opava |
01 | 30.77 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK Vítkovice |
02 | 30.66 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Hynek OndráčekHynek Ondráček
TJ Sokol Opava |
01 | 30.08 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK Vítkovice |
01 | 28.68 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Richard NeuwirthRichard Neuwirth
SSK Vítkovice B |
01 | 27.70 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba z.s. |
01 | 27.30 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Vojtěch PoučVojtěch Pouč
TJ Sokol Opava |
01 | 23.12 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa
Atletika Poruba z.s. |
01 | 21.62 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Daniel KissDaniel Kiss
Atletika Poruba z.s. |
01 | 16.93 | 1.00 | |||||||||||||||
Adam BernatíkAdam Bernatík
SSK Vítkovice B |
01 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol Opava |
02 | 27.88 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK Vítkovice |
02 | 24.33 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start Havířov |
01 | 23.98 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol Opava |
02 | 23.26 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Aneta HynarováAneta Hynarová
Sokol Opava B |
02 | 23.22 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adéla VelkáAdéla Velká
Atletika Poruba z.s. |
01 | 22.63 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Simona NedělováSimona Nedělová
Sokol Opava B |
01 | 22.28 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Anna DokoupilováAnna Dokoupilová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 20.65 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
02 | 19.19 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
02 | 17.63 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Sabina PopiolkováSabina Popiolková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 17.58 | ||||||||||||||||
12 |
Isabela KrestováIsabela Krestová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 16.05 | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina HolonováKateřina Holonová
Atletika Poruba z.s. |
01 | 13.03 | ||||||||||||||||
14 |
Julie OvšánkováJulie Ovšánková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 11.99 | ||||||||||||||||
Klára NovákováKlára Nováková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
02 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK Vítkovice |
02 | 29.47 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba z.s. |
01 | 28.35 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba z.s. |
01 | 27.27 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK Vítkovice |
01 | 27.20 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa
Atletika Poruba z.s. |
01 | 26.92 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adam BernatíkAdam Bernatík
SSK Vítkovice B |
01 | 26.25 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
David DumbrovskýDavid Dumbrovský
TJ Sokol Opava |
01 | 25.12 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba z.s. |
02 | 20.29 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Richard NeuwirthRichard Neuwirth
SSK Vítkovice B |
01 | 17.73 | 2.00 | |||||||||||||||
Vojtěch PoučVojtěch Pouč
TJ Sokol Opava |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 38.94 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
TJ Sokol Opava |
01 | 38.15 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jindra VránováJindra Vránová
TJ Sokol Opava |
01 | 33.49 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 30.49 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 30.46 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start Havířov |
01 | 28.93 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Zuzana HavlíčkováZuzana Havlíčková
TJ Sokol Opava |
01 | 27.07 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
Sokol Opava B |
02 | 26.30 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Adéla VelkáAdéla Velká
Atletika Poruba z.s. |
01 | 25.17 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lucie HöfrováLucie Höfrová
TJ Start Havířov |
01 | 24.95 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Nela ŠipošováNela Šipošová
Atletika Poruba z.s. |
02 | 23.87 | ||||||||||||||||
12 |
Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol Opava |
02 | 23.20 | ||||||||||||||||
13 |
Lucie SlovakováLucie Slovaková
SSK Vítkovice B |
02 | 22.68 | ||||||||||||||||
14 |
Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ Třinec |
02 | 22.30 | ||||||||||||||||
15 |
Klára KuličkováKlára Kuličková
Sokol Opava B |
01 | 20.24 | ||||||||||||||||
16 |
Kristýna HořínkováKristýna Hořínková
SSK Vítkovice |
01 | 18.02 | ||||||||||||||||
17 |
Julie OvšánkováJulie Ovšánková
Atletika Poruba z.s. |
02 | 15.56 | ||||||||||||||||
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol Opava |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (po, 16.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol Opava |
01 | 48.93 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Patrik LučanPatrik Lučan
TJ Slezan Frýdek-Místek |
01 | 44.96 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Matyáš PlačekMatyáš Plaček
Sokol Opava B |
02 | 37.69 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol Opava |
01 | 35.95 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
David DumbrovskýDavid Dumbrovský
TJ Sokol Opava |
01 | 35.15 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa
Atletika Poruba z.s. |
01 | 34.94 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Samuel PiosekSamuel Piosek
TJ Sokol Opava |
01 | 34.59 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki
TJ TŽ Třinec |
02 | 34.10 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Hynek OndráčekHynek Ondráček
TJ Sokol Opava |
01 | 33.00 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ Třinec |
01 | 32.53 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Viktor GebauerViktor Gebauer
TJ Sokol Opava |
01 | 32.26 | ||||||||||||||||
12 |
Sammy FrennSammy Frenn
SSK Vítkovice B |
02 | 29.82 | ||||||||||||||||
13 |
Marek ŠpokMarek Špok
TJ Slezan Frýdek-Místek |
02 | 25.36 | ||||||||||||||||
14 |
Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ Třinec |
02 | 25.22 | ||||||||||||||||
15 |
Patrik StankovPatrik Stankov
TJ Slezan Frýdek-Místek |
02 | 23.33 | ||||||||||||||||
16 |
Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start Havířov |
02 | 23.12 | ||||||||||||||||
17 |
Dennis RábDennis Ráb
Sokol Opava B |
01 | 22.98 | ||||||||||||||||
18 |
Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba z.s. |
01 | 21.39 | ||||||||||||||||
19 |
Daniel KissDaniel Kiss
Atletika Poruba z.s. |
01 | 20.16 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 312.50 | ||||||||||||||||
2 | VITKO VITKO | SSK Vítkovice | 280.50 | ||||||||||||||||
3 | TZTRI TZTRI | TJ TŽ Třinec | 061.00 | ||||||||||||||||
4 | PORUB PORUB | Atletika Poruba z.s. | 059.00 | ||||||||||||||||
5 | STHAV STHAV | TJ Start Havířov | 030.50 | ||||||||||||||||
6 | FMIST FMIST | TJ Slezan Frýdek-Místek | 028.00 | ||||||||||||||||
7 | SOKOPB SOKOPB | Sokol Opava B | 026.50 | ||||||||||||||||
8 | VITKOB VITKOB | SSK Vítkovice B | 021.00 | ||||||||||||||||
9 | SLEOP SLEOP | TJ Slezan Opava | 002.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 100 m př., 100 m př., 60 m, 60 m, 300 m, 200 m př., 150 m, 150 m, 800 m, 4x300 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 249.00 | ||||||||||||||||
2 | FMIST FMIST | TJ Slezan Frýdek-Místek | 141.50 | ||||||||||||||||
3 | TZTRI TZTRI | TJ TŽ Třinec | 125.00 | ||||||||||||||||
VITKO VITKO | SSK Vítkovice | 125.00 | |||||||||||||||||
5 | PORUB PORUB | Atletika Poruba z.s. | 091.50 | ||||||||||||||||
6 | SOKOPB SOKOPB | Sokol Opava B | 059.00 | ||||||||||||||||
7 | STHAV STHAV | TJ Start Havířov | 036.00 | ||||||||||||||||
8 | VITKOB VITKOB | SSK Vítkovice B | 002.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 100 m př., 100 m př., 60 m, 60 m, 300 m, 200 m př., 150 m, 150 m, 800 m, 300 m, 200 m př., 4x300 m, 4x300 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |