výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze

Stříbro (21. 5. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 07.68
2 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.13
3 Lukáš VolfLukáš Volf 021116 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.14
4 Michal PokornýMichal Pokorný 020110 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.17
5 Jan PurkartJan Purkart 020418 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.76
6 Radek AndrleRadek Andrle 020926 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.57
2 Miloslav PrášekMiloslav Prášek 010320 TJ SušiceTJ Sušice 07.92
3 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 011130 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.20
4 Martin KrálMartin Král 021225 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.45
5 Ondřej LukešOndřej Lukeš 020815 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.53
6 Václav MlčochVáclav Mlčoch 020917 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ČechŠtěpán Čech 010620 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.68
2 Tomáš HendrichTomáš Hendrich 010711 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.86
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.07
4 Jiří KehartJiří Kehart 020802 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.56
5 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 021121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.89
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.5.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Artur UldrichArtur Uldrich 020115 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.99
2 Vojtěch VaníčekVojtěch Vaníček 020104 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.14
3 Tomáš NovýTomáš Nový 020908 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.48
4 Jakub JurášJakub Juráš 021212 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.63
Jonáš KořenekJonáš Kořenek 010221 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.55
2 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 07.66
3 Štěpán ČechŠtěpán Čech 010620 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.75
4 Tomáš HendrichTomáš Hendrich 010711 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.87
5 Miloslav PrášekMiloslav Prášek 010320 TJ SušiceTJ Sušice 07.94
6 Artur UldrichArtur Uldrich 020115 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.07
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.46
2 Dominik VlčekDominik Vlček 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.88
3 David KolářDavid Kolář 030411 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08.93
4 Šimon SvobodaŠimon Svoboda 031217 TJ SušiceTJ Sušice 08.95
5 Vojtěch FraněkVojtěch Franěk 040315 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.88
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 030121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.18
2 Filip ŠauliFilip Šauli 030504 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.65
3 Ondřej ParuchOndřej Paruch 040304 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.89
4 Josef MinaříkJosef Minařík 040625 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.75
5 Šimon KraftŠimon Kraft 040508 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.80
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KováříkTomáš Kovářík 030625 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.11
2 Josef VáchalJosef Váchal 030527 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.67
3 Martin VostatekMartin Vostatek 030708 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.91
4 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 040209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.02
Ivan HolečekIvan Holeček 040806 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MeierMichal Meier 031203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.22
2 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 040521 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.03
3 Tomáš ČechTomáš Čech 040806 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 09.05
4 Karel JahnKarel Jahn 030519 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.14
5 Jan VýškaJan Výška 040524 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.54
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.5.2016) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 030202 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.25
2 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 030531 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.54
3 Petr CharvátPetr Charvát 040906 AK SokolovAK Sokolov 09.02
4 Ondřej SahulaOndřej Sahula 030223 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.12
5 Vít HašekVít Hašek 040305 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.71
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 030501 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.41
2 Tomáš KozaTomáš Koza 040806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.88
3 Jan RoháčJan Roháč 031125 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 08.93
4 David BerkaDavid Berka 040205 AK SokolovAK Sokolov 09.13
5 Václav ChuchlíkVáclav Chuchlík 040806 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.94
Marek ŠpácMarek Špác 031028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 030202 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.17
2 Tomáš KováříkTomáš Kovářík 030625 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.24
3 Michal MeierMichal Meier 031203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.38
4 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 030121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.38
5 Hynek JurečkaHynek Jurečka 030501 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.58
6 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.73
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.41
2 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.00
3 Tereza BrotánkováTereza Brotánková 025412 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.01
4 Eliška ČernickáEliška Černická 015515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.27
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna TrávováKristýna Trávová 025516 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.28
2 Jana MalánováJana Malánová 026216 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.44
3 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.46
4 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.51
5 Eliška MrázováEliška Mrázová 015628 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.69
6 Barbora HufeislováBarbora Hufeislová 026015 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JírováAdéla Jírová 025615 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.13
2 Veronika TřískováVeronika Třísková 025415 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.42
3 Ivana EichlerováIvana Eichlerová 025730 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.56
4 Lucie HudečkováLucie Hudečková 015908 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.01
5 Tereza BlažkováTereza Blažková 026015 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.05
6 Anna KačínováAnna Kačínová 026123 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.5.2016) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 08.33
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 AK SokolovAK Sokolov 08.37
3 Lenka KřesťanováLenka Křesťanová 025706 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.79
4 Kristýna WisterováKristýna Wisterová 015205 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.09
5 Anna BenešováAnna Benešová 025403 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.54
6 Martina JarošováMartina Jarošová 015512 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela PickováGabriela Picková 026125 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.38
2 Lucie FialováLucie Fialová 025404 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.40
3 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.43
4 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.26
5 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 025421 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.37
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 21.5.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.09
2 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.43
3 Karolína JunkováKarolína Junková 026102 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.53
4 Jitka GregorováJitka Gregorová 015930 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 09.08
5 Zuzana MatúškováZuzana Matúšková 025903 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.16
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 015608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.15
2 Linda ČechováLinda Čechová 016228 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 08.19
3 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 025311 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.60
4 Agáta ŠůsováAgáta Šůsová 015331 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.60
5 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.71
6 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.16
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.06
2 Adéla JírováAdéla Jírová 025615 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.16
3 Linda ČechováLinda Čechová 016228 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 08.28
4 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 015608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.28
5 Kristýna TrávováKristýna Trávová 025516 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.35
6 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 08.39
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.43
2 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 045123 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.19
3 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 045405 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.26
4 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová 046215 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.46
5 Eliška VeseláEliška Veselá 045911 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.68
6 Nikola HekelováNikola Hekelová 046205 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie PelcováValérie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.30
2 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 045111 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.73
3 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 035928 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.13
4 Valerie HerzováValerie Herzová 045501 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.23
5 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 045617 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.34
6 Klára MarkofováKlára Markofová 036111 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva SuchánkováEva Suchánková 035702 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.96
2 Veronika VeseláVeronika Veselá 045118 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.03
3 Adéla KrálováAdéla Králová 045809 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.21
4 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 036201 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.59
5 Vanesa KoenigsteinováVanesa Koenigsteinová 045811 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.67
6 Iva KejzarováIva Kejzarová 036110 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BurianováKateřina Burianová 035123 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 08.47
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.05
3 Johanka VohnoutováJohanka Vohnoutová 035214 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.16
4 Viktorie ČervenáViktorie Červená 036002 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.50
5 Natálie HekelováNatálie Hekelová 046205 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.68
6 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 046113 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina KůtkováKristina Kůtková 035422 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.65
2 Lenka GárskáLenka Gárská 045529 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 09.24
3 Lucie DenkováLucie Denková 046223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.97
4 Nikoleta Maria ParisisNikoleta Maria Parisis 045714 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.40
5 Hana RabasováHana Rabasová 045705 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 11.66
Zuzana LöblováZuzana Löblová 035302 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 21.5.2016) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata HusárkováRenata Husárková 036019 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.62
2 Františka HorákováFrantiška Horáková 045713 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.58
3 Anna RaškováAnna Rašková 045510 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.00
4 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 035327 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.03
5 Klára ŠampalíkováKlára Šampalíková 045319 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.32
6 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 036002 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.76
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 21.5.2016) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JaneckáMichaela Janecká 045415 AK SokolovAK Sokolov 08.66
2 Barbora DezortováBarbora Dezortová 045710 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.95
3 Viktorie KronychováViktorie Kronychová 045318 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.18
4 Kristýna PrůchováKristýna Průchová 035126 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.25
5 Veronika BěhounkováVeronika Běhounková 035728 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.36
6 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 046015 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 21.5.2016) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 045926 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.91
2 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 045309 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.09
3 Kateřina ŠauliKateřina Šauli 046127 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.56
4 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 035803 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.61
5 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.64
Celkem 5 závodníků
Rozběh 9 (so, 21.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 035528 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.02
2 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 035628 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.23
3 Agáta JanováAgáta Janová 045630 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.51
4 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 045326 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.59
5 Andrea HubkováAndrea Hubková 046026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.69
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie PelcováValérie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.20
2 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.40
3 Kateřina BurianováKateřina Burianová 035123 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 08.48
4 Renata HusárkováRenata Husárková 036019 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.60
5 Michaela JaneckáMichaela Janecká 045415 AK SokolovAK Sokolov 08.65
6 Kristina KůtkováKristina Kůtková 035422 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.87
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín VrbaAntonín Vrba 050608 AK SokolovAK Sokolov 09.09
2 Filip VetenglFilip Vetengl 051212 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.29
3 Michal PerglerMichal Pergler 050420 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.34
4 Pavel VacekPavel Vacek 060626 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.54
5 Jan ŠveňhaJan Šveňha 060702 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.54
6 Ondřej FuchsOndřej Fuchs 060608 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.19
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof SkalaKryštof Skala 050314 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.36
2 Kevin LeupoldKevin Leupold 050904 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.38
3 Jakub VojířJakub Vojíř 051007 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.50
4 Lukáš KrbecLukáš Krbec 060715 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.72
5 Tomáš HájekTomáš Hájek 050410 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.84
6 Martin BartošMartin Bartoš 050910 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.88
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZeronikFilip Zeronik 060911 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.04
2 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 060610 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.26
3 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 050811 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.37
4 JAN KARLÍKJAN KARLÍK 060816 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.39
5 František ObešloFrantišek Obešlo 060513 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 10.58
Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 051014 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 21.5.2016) Vítr: -3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavířOndřej Havíř 060317 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.04
2 Jan DuchekJan Duchek 060616 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.76
3 FILIP KAŠÍKFILIP KAŠÍK 060501 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.93
4 Ondřej ŽemličkaOndřej Žemlička 060321 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.97
5 Jan VranýJan Vraný 050530 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.24
6 Matouš BlažekMatouš Blažek 050527 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.57
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 21.5.2016) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 060125 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.44
2 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben 051015 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.04
3 Tobiáš FricTobiáš Fric 060511 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.70
4 Tomáš SekeraTomáš Sekera 050122 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.20
5 Matěj KubíkMatěj Kubík 060319 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.44
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 21.5.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bruno AlbrechtBruno Albrecht 051106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.82
2 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.94
3 Boris PikaliBoris Pikali 070320 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10.38
4 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 080531 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.64
5 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.75
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 065807 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.25
2 Vanessa KašíkováVanessa Kašíková 055409 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.32
3 Anna PeřinováAnna Peřinová 055429 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 09.44
4 Patricie TokárováPatricie Tokárová 055425 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.51
5 Eliška VozárováEliška Vozárová 055605 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.70
6 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 065814 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.83
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BurešováLenka Burešová 055619 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.50
2= Tereza SkalováTereza Skalová 065818 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.55
2= Dominika HejdováDominika Hejdová 055405 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.55
4 Kateřina VysloužilováKateřina Vysloužilová 055426 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.82
5 Lucie ImpellizzeriLucie Impellizzeri 065612 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.09
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 065128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.58
2 Lana KazdováLana Kazdová 055219 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 09.85
3 Lucie KinzlerováLucie Kinzlerová 055119 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.19
4 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 075304 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.59
5 Tereza BurlováTereza Burlová 065721 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.72
6 Aneta MatúškováAneta Matúšková 075928 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11.00
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulováAdéla Sahulová 065129 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.57
2 Natálie SeberováNatálie Seberová 055222 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.81
3 Nikola AzariNikola Azari 055125 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.94
4 Terezie DrobnáTerezie Drobná 065418 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.99
5 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 055907 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.20
6 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 056023 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.25
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JanákováHelena Janáková 066028 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.89
2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 055723 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.93
3 Lucie MaškováLucie Mašková 065516 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.95
4 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 056011 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.12
5 Linda UbryováLinda Ubryová 056217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.15
6 Adriana DesenskáAdriana Desenská 055528 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.17
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BělováAneta Bělová 055120 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.68
2 Emma VinšováEmma Vinšová 055426 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.74
3 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 055226 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.07
4 Ivana ČesákováIvana Česáková 055924 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.18
5 Kateřina SchwarzováKateřina Schwarzová 056030 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.78
6 Ema FaschingbauerováEma Faschingbauerová 085202 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.10
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela ProvalilováStela Provalilová 055421 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.26
2 Adéla BönischováAdéla Bönischová 075322 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.85
3 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 065418 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.85
4 Eliška DobešováEliška Dobešová 055621 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.95
5 Alice ČesákováAlice Česáková 075518 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.29
6 Eva UrbánkováEva Urbánková 065421 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.69
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 065521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.28
2 Martina ŠmídováMartina Šmídová 065202 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.29
3 Ellen Emilia HavlínEllen Emilia Havlín 075315 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.72
4 Tereza HůrkováTereza Hůrková 076120 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11.02
5 Andrea KuglerováAndrea Kuglerová 066122 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.26
6 Nikol StrejčkováNikol Strejčková 065319 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.36
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nella TrinerováNella Trinerová 075311 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.97
2 Tereza KosováTereza Kosová 066109 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.41
3 Klaudie ŠetlíkováKlaudie Šetlíková 065603 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.45
4 Veronika BenešováVeronika Benešová 065904 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.47
5 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 065411 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.56
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (so, 21.5.2016) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 055329 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.67
2 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 055427 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.15
3 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 065203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.37
4 Nadia SchrageováNadia Schrageová 055129 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.80
5 Laura HengstermannLaura Hengstermann 056009 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.05
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.00
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 18.39
3 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.68
4 Ondřej SteinerOndřej Steiner 011209 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 18.87
Tomáš HendrichTomáš Hendrich 010711 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNS
Štěpán ČechŠtěpán Čech 010620 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David TermerDavid Termer 020325 AK SokolovAK Sokolov 19.31
2 Artur UldrichArtur Uldrich 020115 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.37
3 Michal PokornýMichal Pokorný 020110 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.00
4 Tomáš BoudaTomáš Bouda 010313 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.41
5 Radek AndrleRadek Andrle 020926 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 21.15
Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 011130 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.56
2 Václav MlčochVáclav Mlčoch 020917 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.74
3 Ondřej LukešOndřej Lukeš 020815 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.93
4 Adam MatulkaAdam Matulka 010723 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 21.59
5 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 021121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 21.96
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ČechŠtěpán Čech 010620 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.86
2 Tomáš HendrichTomáš Hendrich 010711 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 18.88
3 Miloslav PrášekMiloslav Prášek 010320 TJ SušiceTJ Sušice 19.00
4 Martin KrálMartin Král 021225 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 20.81
5 Jan PurkartJan Purkart 020418 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 21.93
6 Adam PincAdam Pinc 011220 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 23.07
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KováříkTomáš Kovářík 030625 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.83
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.81
3 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.35
4 Jan KundrátJan Kundrát 030825 AK SokolovAK Sokolov 21.63
5 Jakub BednářJakub Bednář 030320 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.27
6 Ondřej ParuchOndřej Paruch 040304 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 23.25
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr CharvátPetr Charvát 040906 AK SokolovAK Sokolov 21.79
2 Šimon SvobodaŠimon Svoboda 031217 TJ SušiceTJ Sušice 21.90
3 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 030823 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.05
4 David BerkaDavid Berka 040205 AK SokolovAK Sokolov 22.47
5 Karel JahnKarel Jahn 030519 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 23.32
Václav ChuchlíkVáclav Chuchlík 040806 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SahulaOndřej Sahula 030223 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 22.39
2 Dominik VlčekDominik Vlček 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.69
3 Kryštof BaxaKryštof Baxa 040602 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.12
4 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 031014 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.59
5 Ivan HolečekIvan Holeček 040806 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.55
6 Dominik HeinrichDominik Heinrich 030801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.06
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.24
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.63
3 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.07
4 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 20.27
5 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 015401 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.34
6 Gabriela PickováGabriela Picková 026125 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 20.35
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JírováAdéla Jírová 025615 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 19.84
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 AK SokolovAK Sokolov 19.97
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 015608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.22
4 Sandra VágnerováSandra Vágnerová 015109 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.41
5 Jana MalánováJana Malánová 026216 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.84
5 Veronika TřískováVeronika Třísková 025415 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20.84
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.65
2 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.85
3 Barbora PivoňkováBarbora Pivoňková 025311 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 21.06
4 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 21.14
5 Karolína JunkováKarolína Junková 026102 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.30
6 Marie ŠčasnárováMarie Ščasnárová 025413 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 21.85
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 21.5.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie TřískováAmálie Třísková 025107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.66
2 Ivana EichlerováIvana Eichlerová 025730 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.02
3 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 21.35
4 Lenka KřesťanováLenka Křesťanová 025706 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.82
5 Tereza BrotánkováTereza Brotánková 025412 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.06
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 21.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HorákováEliška Horáková 016108 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 21.01
2 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.24
3 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková 025802 AK SokolovAK Sokolov 21.42
4 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 016109 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.48
5 Natálie KoptováNatálie Koptová 025509 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.49
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 21.5.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.03
2 Andrea SoukupováAndrea Soukupová 025108 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.37
3 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.39
4 Kristýna WisterováKristýna Wisterová 015205 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.58
5 Marie RajchartováMarie Rajchartová 015906 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 23.15
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (so, 21.5.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.52
2 Petra JuliusováPetra Juliusová 026012 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 23.81
3 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 026110 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 23.98
4 Karolína KřenkováKarolína Křenková 015215 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 24.81
5 Barbora PojarováBarbora Pojarová 025224 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 25.17
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 21.5.2016) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 025514 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 21.14
2 Nikola VackováNikola Vacková 015805 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.33
3 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 025421 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 23.01
4 Aneta JanečkováAneta Janečková 016206 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 23.49
Kristýna TrávováKristýna Trávová 025516 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie PelcováValérie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 20.18
2 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 21.09
3 Aneta BrabcováAneta Brabcová 035517 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.70
4 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 045228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.22
Michaela JaneckáMichaela Janecká 045415 AK SokolovAK Sokolov DNS
Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 035628 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie HerzováValerie Herzová 045501 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.56
2 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 035402 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.85
3 Lenka GárskáLenka Gárská 045529 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 22.88
4 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 035928 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.50
5 Kateřina ŠauliKateřina Šauli 046127 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 23.89
6 Viktorie ČervenáViktorie Červená 036002 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 24.10
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Františka HorákováFrantiška Horáková 045713 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 23.80
2 Karolína VojtováKarolína Vojtová 035630 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 24.09
3 Tereza PreislerováTereza Preislerová 046010 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 24.78
4 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 035327 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.08
5 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 036002 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 27.11
Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 036201 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 21.5.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 035528 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.73
2 Ester GutwirtováEster Gutwirtová 036219 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.33
3 Viktorie KronychováViktorie Kronychová 045318 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.58
4 Sára NěmečkováSára Němečková 036225 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.75
5 Denisa TyrováDenisa Tyrová 045721 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.56
6 Lucie DenkováLucie Denková 046223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.19
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 21.5.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta HradskáAneta Hradská 045126 AK SokolovAK Sokolov 21.78
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 045706 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 22.06
3 Barbora DezortováBarbora Dezortová 045710 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.78
4 Nikola HekelováNikola Hekelová 046205 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 23.74
5 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 046113 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 23.75
6 Eliška VeseláEliška Veselá 045911 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.30
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 21.5.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 045926 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 22.07
2 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 045405 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.67
3 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 045326 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 24.12
Klaudie MarxováKlaudie Marxová 045404 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Iva KejzarováIva Kejzarová 036110 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (so, 21.5.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 035917 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.36
2 Nikol EderováNikol Ederová 035909 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.77
3 Bára KořínkováBára Kořínková 035920 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 23.06
4 Agáta JanováAgáta Janová 045630 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.82
5 Anna RaškováAnna Rašková 045510 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 25.13
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 37.77
2 Ondřej SteinerOndřej Steiner 011209 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 39.03
3 Lukáš RichtrLukáš Richtr 020401 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 41.72
Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 41.02
2 Jan NachmullerJan Nachmuller 010217 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 43.23
3 Tomáš NovýTomáš Nový 020908 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.59
Lukáš VolfLukáš Volf 021116 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PerglerJan Pergler 030612 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 44.61
2 Josef TerčJosef Terč 030202 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 44.80
3 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 45.55
4 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 030329 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 46.36
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.11
2 Hynek JurečkaHynek Jurečka 030501 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 45.17
3 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 030531 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.36
4 Ondřej SladkýOndřej Sladký 030301 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 47.13
5 Josef VáchalJosef Váchal 030527 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 49.06
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠauliFilip Šauli 030504 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 47.15
2 Dominik VlčekDominik Vlček 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.52
3 Adam WeberAdam Weber 040813 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 50.88
4 Matyáš MyslíkMatyáš Myslík 030516 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 52.34
5 Tadeáš PěknýTadeáš Pěkný 040805 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 55.82
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KundrátJan Kundrát 030825 AK SokolovAK Sokolov 45.87
2 Radek HrubýRadek Hrubý 041230 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 47.49
3 Jan VýškaJan Výška 040524 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 52.83
4 Vojtěch FraněkVojtěch Franěk 040315 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.92
Michal MeierMichal Meier 031203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Poznámky:
Meier - DQ - pravidlo 163.3a
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sandra VágnerováSandra Vágnerová 015109 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.24
2 Amálie TřískováAmálie Třísková 025107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.74
3 Karolína EgersdorfováKarolína Egersdorfová 015322 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 43.80
4 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 44.68
5 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 025131 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 46.59
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie FialováLucie Fialová 025404 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.50
2 Adéla BronišováAdéla Bronišová 016021 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 46.65
3 Denisa VysloužilováDenisa Vysloužilová 025309 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 48.25
4 Eliška HozákováEliška Hozáková 025124 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 50.72
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FořtováAdéla Fořtová 016104 TJ SušiceTJ Sušice 46.02
2 Marie ŠčasnárováMarie Ščasnárová 025413 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 48.02
3 Anna KačínováAnna Kačínová 026123 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.16
4 Natálie KoptováNatálie Koptová 025509 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 50.24
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 045309 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.30
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 47.92
3 Helena HusníkováHelena Husníková 035620 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 50.00
4 Kristina KůtkováKristina Kůtková 035422 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.05
5 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 035628 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 52.94
Valérie PelcováValérie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DezortováBarbora Dezortová 045710 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 47.55
2 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 47.98
3 Aneta BrabcováAneta Brabcová 035517 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 48.28
4 Eva SuchánkováEva Suchánková 035702 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 48.48
5 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 035917 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 49.92
6 Karolína NováKarolína Nová 046129 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 51.09
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 045405 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.48
2 Bára KořínkováBára Kořínková 035920 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 51.08
3 Veronika BěhounkováVeronika Běhounková 035728 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.96
4 Klára ŠkorpilováKlára Škorpilová 036108 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 52.76
5 Andrea HubkováAndrea Hubková 046026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.98
6 Eliška SvobodováEliška Svobodová 045906 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 53.32
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 045706 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 48.14
2 Natálie HekelováNatálie Hekelová 046205 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 52.96
3 Sára NěmečkováSára Němečková 036225 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.43
4 Mariana ŽďárkováMariana Žďárková 045312 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.54
5 Helena EngováHelena Engová 036017 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.19
Viktorie ČervenáViktorie Červená 036002 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 045111 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.91
2 Veronika SimetováVeronika Simetová 035912 TJ SušiceTJ Sušice 47.58
3 Amálie MádrováAmálie Mádrová 036203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.13
4 Eliška ČesákováEliška Česáková 045528 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 54.03
5 Sára JuratovacováSára Juratovacová 046106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.66
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal PerglerMichal Pergler 050420 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1:47.26
2 Filip VetenglFilip Vetengl 051212 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1:54.87
3 Ondřej HavířOndřej Havíř 060317 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1:57.66
4 Jan ŠveňhaJan Šveňha 060702 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:00.77
5 Pavel VacekPavel Vacek 060626 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:02.49
6 Jakub VojířJakub Vojíř 051007 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:05.37
7 František ObešloFrantišek Obešlo 060513 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2:06.17
8 Jan DuchekJan Duchek 060616 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:08.27
9 Tomáš SekeraTomáš Sekera 050122 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:08.73
10 Jan ŠkarbanJan Škarban 060119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:09.42
11 Martin BartošMartin Bartoš 050910 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:19.66
12 FILIP KAŠÍKFILIP KAŠÍK 060501 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:26.13
Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben 051015 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:50.7
2 Antonín VrbaAntonín Vrba 050608 AK SokolovAK Sokolov 1:54.5
3 Filip NovákFilip Novák 050620 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 2:00.6
4 Jiří RejzekJiří Rejzek 070719 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:02.3
5 Filip ZeronikFilip Zeronik 060911 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:05.4
6 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 050811 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:05.7
7 Tomáš HájekTomáš Hájek 050410 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:10.2
8 Bruno AlbrechtBruno Albrecht 051106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:15.5
9 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 080531 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:18.3
10 Ondřej FuchsOndřej Fuchs 060608 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:21.4
11 Tobiáš FricTobiáš Fric 060511 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:26.7
12 Jan VranýJan Vraný 050530 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:30.8
Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 060125 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Poznámky:
Ruční měření.
Celkem 13 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 055226 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:04.88
2 Tereza KosováTereza Kosová 066109 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:11.64
3 Nikola AzariNikola Azari 055125 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:13.98
4 Nella TrinerováNella Trinerová 075311 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:15.21
5 Helena JanákováHelena Janáková 066028 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:17.37
6 Veronika BenešováVeronika Benešová 065904 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:18.28
7 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 065411 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:20.12
8 Martina ŠmídováMartina Šmídová 065202 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:20.52
9 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 065203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:24.52
10 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 056023 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:27.32
11 Andrea KuglerováAndrea Kuglerová 066122 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:27.69
12 Karolína PospíšilováKarolína Pospíšilová 055731 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:27.79
13 Klaudie ŠetlíkováKlaudie Šetlíková 065603 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:32.66
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Stela ProvalilováStela Provalilová 055421 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1:57.09
2 Barbora MifkováBarbora Mifková 055801 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:02.57
3 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 065521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:05.31
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 065128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:06.74
5 Adéla BönischováAdéla Bönischová 075322 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:08.97
6 Patricie TokárováPatricie Tokárová 055425 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:12.17
7 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 065418 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:15.34
8 Terezie DrobnáTerezie Drobná 065418 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:16.42
9 Nikola StrnadováNikola Strnadová 066219 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:19.28
10 Eliška DobešováEliška Dobešová 055621 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:20.84
11 Ivana ČesákováIvana Česáková 055924 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:21.16
12 Alice ČesákováAlice Česáková 075518 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:21.16
13 Eva UrbánkováEva Urbánková 065421 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:29.22
Celkem 13 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna PeřinováAnna Peřinová 055429 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1:52.25
2 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 075319 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1:59.22
3 Zuzana ŠtudlarováZuzana Študlarová 055910 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:00.26
4 Lenka BurešováLenka Burešová 055619 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:01.55
5 Tereza BurlováTereza Burlová 065721 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:02.02
6 Kateřina VysloužilováKateřina Vysloužilová 055426 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:02.72
7 Aneta BělováAneta Bělová 055120 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:07.13
8 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 055427 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:07.27
9 Lucie KinzlerováLucie Kinzlerová 055119 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:07.86
10 Nadia SchrageováNadia Schrageová 055129 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:10.97
11 Lucie ImpellizzeriLucie Impellizzeri 065612 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:14.40
12 Eliška VozárováEliška Vozárová 055605 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:15.83
13 Ema FaschingbauerováEma Faschingbauerová 085202 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:36.19
Celkem 13 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan SlámaJan Sláma 010320 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:11.16
2 Marek ŠtochlMarek Štochl 010704 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:13.46
3 Dominik FialaDominik Fiala 011207 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 2:14.13
4 Jan NachmullerJan Nachmuller 010217 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 2:25.39
5 Adam MatulkaAdam Matulka 010723 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:28.84
6 Jan ŠeboJan Šebo 020718 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:28.86
7 David JiříkDavid Jiřík 010929 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:30.46
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:15.74
2 Jan PerglerJan Pergler 030612 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:16.63
3 Filip ŠkardaFilip Škarda 030308 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:26.63
4 Radek HrubýRadek Hrubý 041230 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:33.95
5 Jan KundrátJan Kundrát 030825 AK SokolovAK Sokolov 2:34.40
6 Ondřej SladkýOndřej Sladký 030301 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2:42.29
7 David ŠpaleDavid Špale 030427 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:42.77
8 René ZoaitterRené Zoaitter 041110 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 2:48.63
9 Ondřej HartlOndřej Hartl 040831 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:52.22
10 Jan KocourekJan Kocourek 030325 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3:03.96
11 Dominik HeinrichDominik Heinrich 030801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:04.33
12 Marek BubelíniMarek Bubelíni 040115 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3:09.25
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KorbováAnna Korbová 016205 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:31.15
2 Kristina NováKristina Nová 025903 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:31.59
3 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:32.15
4 Anna GerberováAnna Gerberová 016110 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:39.15
5 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 025519 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:39.94
6 Eliška HorákováEliška Horáková 016108 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:40.02
7 Eliška ČernickáEliška Černická 015515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:41.97
8 Magda VokáčováMagda Vokáčová 025110 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:45.57
9 Elena BrožováElena Brožová 026220 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:54.32
10 Barbora PojarováBarbora Pojarová 025224 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2:54.86
11 Valentýna DuškováValentýna Dušková 015721 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:55.88
12 Dominika HýťhováDominika Hýťhová 025323 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:57.36
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 045617 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2:34.13
2 Viola BárkováViola Bárková 035601 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:36.20
3 Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:36.34
4 Veronika SimetováVeronika Simetová 035912 TJ SušiceTJ Sušice 2:38.58
5 Zuzana PiknerováZuzana Piknerová 035817 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:39.32
6 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:40.57
7 Daniela FürstováDaniela Fürstová 035720 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:48.02
8 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:48.50
9 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 045228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:50.28
10 Michaela FialováMichaela Fialová 045420 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:52.04
11 Ester GutwirtováEster Gutwirtová 036219 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:54.10
12 Adéla MíkováAdéla Míková 035226 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:55.75
13 Kateřina ŠauliKateřina Šauli 046127 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:55.78
14 Denisa TyrováDenisa Tyrová 045721 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:04.06
Klaudie MarxováKlaudie Marxová 045404 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš RichtrLukáš Richtr 020401 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:56.27
2 Martin PlhaMartin Plha 020325 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4:57.90
3 Štěpán MarekŠtěpán Marek 010328 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:59.25
4 Michal DuroňMichal Duroň 010118 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:16.82
5 Marek NovákMarek Novák 011009 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 5:29.08
6 Adam PincAdam Pinc 011220 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5:29.30
7 Jan SchafhauserJan Schafhauser 010708 TJ SušiceTJ Sušice 5:43.07
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5:15.13
2 René ZoaitterRené Zoaitter 041110 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 5:19.11
3 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 041027 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:22.93
4 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 040521 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:28.13
5 Matyáš MyslíkMatyáš Myslík 030516 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:38.45
6 Kryštof BaxaKryštof Baxa 040602 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:44.30
7 Adam WeberAdam Weber 040813 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:49.43
8 Josef MinaříkJosef Minařík 040625 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:50.80
9 Marek VůchMarek Vůch 031026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:55.82
10 Václav VajcVáclav Vajc 040126 PROFI SPORT Cheb z.s.PROFI SPORT Cheb z.s. 6:05.37
11 Petr KlíčekPetr Klíček 060216 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 6:06.07
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov 5:21.15
2 Adéla FořtováAdéla Fořtová 016104 TJ SušiceTJ Sušice 5:24.98
3 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 015215 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5:27.09
4 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5:27.68
5 Hana ZápotockáHana Zápotocká 015301 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5:41.35
6 Natálie NováNatálie Nová 015116 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:41.50
7 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 026110 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:50.82
8 Eliška BraumováEliška Braumová 015404 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:53.64
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KučerováEliška Kučerová 056004 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 5:30.94
2 Karolína BlažkováKarolína Blažková 035501 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5:39.99
3 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 055322 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 5:45.42
4 Sára JuratovacováSára Juratovacová 046106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:52.72
5 Klára ŠkorpilováKlára Škorpilová 036108 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:54.30
6 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 035103 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:55.66
7 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5:56.90
8 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 045414 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:11.61
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 030329 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.01
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.58
3 Tomáš KozaTomáš Koza 040806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.22
4 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 040209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.79
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 031014 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.19
2 Josef VáchalJosef Váchal 030527 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.57
3 Jakub BednářJakub Bednář 030320 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.83
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 035609 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10.48
2 Aneta BrabcováAneta Brabcová 035517 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.62
3 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 045706 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.13
4 Ester GutwirtováEster Gutwirtová 036219 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.20
5 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 035803 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.34
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 036107 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 12.38
2 Nikol EderováNikol Ederová 035909 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.55
3 Eliška SvobodováEliška Svobodová 045906 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.84
4 Helena EngováHelena Engová 036017 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.17
5 Mariana ŽďárkováMariana Žďárková 045312 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.88
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 035928 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.49
2 Adéla KrálováAdéla Králová 045809 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.42
3 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 035103 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.80
4 Tereza FaitováTereza Faitová 045919 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.01
5 Nikoleta Maria ParisisNikoleta Maria Parisis 045714 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.17
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 21.5.2016) Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johanka VohnoutováJohanka Vohnoutová 035214 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.68
2 Eliška KuglerováEliška Kuglerová 036016 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 13.92
3 Amálie MádrováAmálie Mádrová 036203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.92
4 Klára ŠampalíkováKlára Šampalíková 045319 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.97
5 Tereza KahounováTereza Kahounová 045713 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.69
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ČechŠtěpán Čech 010620 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.42
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.44
3 Michael RubášMichael Rubáš 011108 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 17.71
Jakub JurášJakub Juráš 021212 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNF
Vojtěch VaníčekVojtěch Vaníček 020104 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Jan SuchýJan Suchý 010105 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivana TomíčkováIvana Tomíčková 015621 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.11
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 015608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.42
3 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 015401 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 16.50
4 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 16.68
5 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.86
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BurešováVeronika Burešová 015529 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 16.73
2 Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková 015407 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 17.73
3 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 18.28
4 Nikola SteinerováNikola Steinerová 025405 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 18.43
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.87
2 Tomáš BoudaTomáš Bouda 010313 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 30.95
3 Jakub JurášJakub Juráš 021212 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 32.30
Jonáš KořenekJonáš Kořenek 010221 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Poznámky:
Kořenek Jonáš - DNF - zakopl na poslední překážce a při pádu si zlomil levou ruku. Odvezen RZS do nemocnice.
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 31.31
2 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 015401 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 31.89
3 Veronika BurešováVeronika Burešová 015529 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 32.07
4 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 32.55
5 Jitka GregorováJitka Gregorová 015930 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 39.47
Adéla BronišováAdéla Bronišová 016021 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 30.15
2 Ivana TomíčkováIvana Tomíčková 015621 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 32.58
3 Lucie AdlerováLucie Adlerová 015425 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 32.65
4 Karolína EgersdorfováKarolína Egersdorfová 015322 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 33.89
5 Nikola VackováNikola Vacková 015805 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 36.89
6 Magdalena PeleškováMagdalena Pelešková 015407 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 38.82
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bouda T, Pokorný M, Čech Š, Procházka J Bouda T, Pokorný M, Čech Š, Procházka J AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.52
2 Vaidiš D, Ulrich A, Had A, Petrikovič L Vaidiš D, Ulrich A, Had A, Petrikovič L SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 30.35
3 Vyšín, Marek, Steiner, Davidík Vyšín, Marek, Steiner, Davidík TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 30.57
4 Rubáš M, Suchý J, Jahn K, Váchal J Rubáš M, Suchý J, Jahn K, Váchal J AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 32.63
5 Matulka, Andrle, Gabriško, Trávníček Matulka, Andrle, Gabriško, Trávníček TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 33.49
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Škarda, Meier, Klečka, Vlček Škarda, Meier, Klečka, Vlček AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 33.05
2 Šauli, Paruch, Bednář, Jurečka Šauli, Paruch, Bednář, Jurečka AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 34.02
3 Kovařík, Hrubý, Baxa, Výška Kovařík, Hrubý, Baxa, Výška TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 34.86
4 Hůrka, Chadim, Kolář, Švajner Hůrka, Chadim, Kolář, Švajner MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 35.65
5 Vůch, Minařík, Franěk, Heidelmeier Vůch, Minařík, Franěk, Heidelmeier AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 37.10
6 Weber, Roll, Heinrich, Chuchlík Weber, Roll, Heinrich, Chuchlík TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 41.03
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Uhlová, Škrnová, Hanykýřová, Jarošová Uhlová, Škrnová, Hanykýřová, Jarošová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 31.03
2 Bronišová, Košíková, Korbová Jírová Bronišová, Košíková, Korbová Jírová TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 32.26
3 Vysloužilová, Třísková, Gabrišová, Kovářová Vysloužilová, Třísková, Gabrišová, Kovářová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 32.66
4 Strechová, Maršálková, Šťastná, Vágnerová Strechová, Maršálková, Šťastná, Vágnerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 32.71
5 Lévová, Sobotková, Hrabáková, Sládková Lévová, Sobotková, Hrabáková, Sládková AK SokolovAK Sokolov 32.81
Janečková, Šůsová, Kohoutová, Pícková Janečková, Šůsová, Kohoutová, Pícková Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Malánová, Steinerová, Kušnierová, Hettlerová Malánová, Steinerová, Kušnierová, Hettlerová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 30.78
2 Pelcová, Sedlecká, Štěrbová Burešová Pelcová, Sedlecká, Štěrbová Burešová TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 31.65
3 Křesťanová, Egersdorfová, Pelíšková, Junková Křesťanová, Egersdorfová, Pelíšková, Junková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 32.12
4 Pivoňková, Mrázová, Gerberová, Brotánková Pivoňková, Mrázová, Gerberová, Brotánková AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 32.52
5 Hozáková, Dvořáková, Ludvíková, Loufková Hozáková, Dvořáková, Ludvíková, Loufková TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 33.04
6 Nohejlová, Poláková, Maydlová, Eichlerová Nohejlová, Poláková, Maydlová, Eichlerová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 33.12
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kůtková K, Suková K, Syková M, Šebestová M Kůtková K, Suková K, Syková M, Šebestová M SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 34.07
2 Brabcová, Petrušová, Eichackerová, Hanzlíková Brabcová, Petrušová, Eichackerová, Hanzlíková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 34.64
3 Nová K, Svobodová E, Herbánszká T, Ederová N Nová K, Svobodová E, Herbánszká T, Ederová N TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 36.27
4 Rybáčková, Šauli, Průchová, Vojtová Rybáčková, Šauli, Průchová, Vojtová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 36.86
5 Rašková A, Šleisová A, Šebestová K, Červená V Rašková A, Šleisová A, Šebestová K, Červená V AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 37.18
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Babyncová V, Herzová V, Králová A, Krutinová Z Babyncová V, Herzová V, Králová A, Krutinová Z SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 34.87
2 Bouzková, Šárová, Mádrová, Běhounková Bouzková, Šárová, Mádrová, Běhounková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 35.19
3 Janová, Weinfurterová, Kronychová, Žďárková Janová, Weinfurterová, Kronychová, Žďárková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 37.80
4 Horáková, Hekelová Nikola, Hekelová Natálie, Česáková Horáková, Hekelová Nikola, Hekelová Natálie, Česáková TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 37.84
Dezortová, Gutwirtová, Tyrová, Viktorová Dezortová, Gutwirtová, Tyrová, Viktorová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartoš, Krbec, Abdellatif B, Leupold Bartoš, Krbec, Abdellatif B, Leupold TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 37.09
2 Vacek, Duchek, Havíř, Pergler Vacek, Duchek, Havíř, Pergler ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 37.98
3 Škarban J, Fric T, Albrecht B, Skala K Škarban J, Fric T, Albrecht B, Skala K AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 38.94
4 Sekera T, Žemlička O, Zeronik F, Hájek T Sekera T, Žemlička O, Zeronik F, Hájek T TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 39.04
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Burešová L, Drobná L, Drobná T, Tokárová P Burešová L, Drobná L, Drobná T, Tokárová P TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 37.16
2 Hejdová D, Hynková K, Študlarová Z, Ubryová L Hejdová D, Hynková K, Študlarová Z, Ubryová L SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 37.84
3 Andrlová, Krajčíková, Záhořová, Vysloužilová Andrlová, Krajčíková, Záhořová, Vysloužilová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 38.32
4 Ivasienková A, Pospíšilová K, Seberová N, Jánská V Ivasienková A, Pospíšilová K, Seberová N, Jánská V AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 40.94
5 Faschingbauerová E, Kinzlerová L, Šetlíková Barbora, Šetlíková Klaudie Faschingbauerová E, Kinzlerová L, Šetlíková Barbora, Šetlíková Klaudie AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 42.34
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mašková L, Skalová T, Desenská A, Vinšová E Mašková L, Skalová T, Desenská A, Vinšová E SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 38.27
2 Trinerová, Kosová, Seifertová, Bönischová Trinerová, Kosová, Seifertová, Bönischová TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 39.41
Česáková Alice, Česáková Ivana, Schwarzová K, Pokrupová A Česáková Alice, Česáková Ivana, Schwarzová K, Pokrupová A TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DQ
Čermáková, Prokopová, Schrageová, Sedláčková Čermáková, Prokopová, Schrageová, Sedláčková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Poznámky:
Ostrov - DQ - pravidlo 170.7
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vyšín, Marek, Steiner, Davidík Vyšín, Marek, Steiner, Davidík TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:43.83
2 Richter L, Čech Š, Procházka J, Pokorný M Richter L, Čech Š, Procházka J, Pokorný M AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:48.21
3 Rubáš, Suchý, Jahn, Váchal Rubáš, Suchý, Jahn, Váchal AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:10.46
4 Gabrisko, Trávníček, Krejčí, Anderle Gabrisko, Trávníček, Krejčí, Anderle TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:15.91
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bronišová, Košíková, Korbová Jírová Bronišová, Košíková, Korbová Jírová TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:59.02
2 Kačinová, Fialová, Tomičková, Třísková Kačinová, Fialová, Tomičková, Třísková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:05.49
3 Hozáková, Dvořáková, Ludvíková, Loufková Hozáková, Dvořáková, Ludvíková, Loufková TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:15.79
4 Lévová, Sobotková, Hrabáková, Sládková Lévová, Sobotková, Hrabáková, Sládková AK SokolovAK Sokolov 3:17.63
5 Jahnová, Kohoutová, Husníková, Šůsová Jahnová, Kohoutová, Husníková, Šůsová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:20.29
Kušnierová, Steinerová, Malánová, Hettlerová Kušnierová, Steinerová, Malánová, Hettlerová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.411.461.511.561.591.621.651.681.711.741.77 Body
1 Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
010105 1.74 ---OOOOOXOXXOXXOXXX
2 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
010202 1.71 --O-OOOOOXXOXXX
3 Michael RubášMichael Rubáš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
011108 1.59 OOOOOOXXX
4 Kryštof BínaKryštof Bína
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
020409 1.51 OOXXOXOXXX
5 Tomáš VránaTomáš Vrána
TJ SušiceTJ Sušice
010327 1.41 OXOXXX
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.211.261.311.361.411.441.471.501.531.561.59 Body
1 Jan RoháčJan Roháč
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
031125 1.41 XOOOOXOXXX
2 Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
030301 1.31 XXOXOOXXX
3 Tadeáš PěknýTadeáš Pěkný
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
040805 1.31 OXXOXOXXX
4 Marek VůchMarek Vůch
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
031026 1.26 OOXXX
5 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
040209 1.21 XOXXX
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.261.311.361.411.461.491.521.551.581.611.64 Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
015508 1.49 --OOXOXXOXXX
2 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
015307 1.46 OOOOOXXX
3 Marie ŠčasnárováMarie Ščasnárová
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
025413 1.46 OOOOXOXXX
4= Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
025910 1.41 OOOOXXX
4= Nikola VackováNikola Vacková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
015805 1.41 OOOOXXX
4= Ivana TomíčkováIvana Tomíčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
015621 1.41 OOOOXXX
7 Tereza BlažkováTereza Blažková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
026015 1.41 OOXOOXXX
8 Jana KohoutováJana Kohoutová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
026023 1.36 OOOXXX
9 Barbora ŠteinerováBarbora Šteinerová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
026008 1.36 OXXOOXXX
10 Karolína StraškováKarolína Strašková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
025906 1.31 OXXOXXX
11 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
025131 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.211.261.311.361.391.421.451.471.511.541.571.601.631.66 Body
1 Renata HusárkováRenata Husárková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
036019 1.45 OOOOOOOXXX
2 Barbora ŠárováBarbora Šárová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
035203 1.42 OOOXOXOOXXX
3 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
035609 1.39 OOOXOOXXX
4 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ SušiceTJ Sušice
035105 1.36 OOXOOXXX
5 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
045926 1.36 OXOXOOXXX
6 Miloslava ŠlajerováMiloslava Šlajerová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
036107 1.31 OOOXXX
7 Daniela FürstováDaniela Fürstová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
035720 1.31 OXOOXXX
8 Eva SuchánkováEva Suchánková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
035702 1.26 OXOXXX
9 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
045117 1.26 XOXOXXX
10 Eliška KuglerováEliška Kuglerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
036016 1.21 OXXX
11 Lenka GárskáLenka Gárská
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
045529 1.21 XOXXX
12 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
045414 1.21 XXOXX-
Kateřina BurianováKateřina Burianová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
035123 DNS
Tereza FaitováTereza Faitová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
045919 NM
Michaela FialováMichaela Fialová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
045420 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
020202 5.73 5.735.73
2 Marek VyšínMarek Vyšín
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
010417 5.65 5.655.65
3 Jan SuchýJan Suchý
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
010105 5.61 5.615.61
4 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
011130 5.18 5.185.18
5 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
020314 5.07 5.075.07
6 Miloslav PrášekMiloslav Prášek
TJ SušiceTJ Sušice
010320 5.05 5.055.05
7 David TermerDavid Termer
AK SokolovAK Sokolov
020325 5.02 5.025.02
8 Tomáš HendrichTomáš Hendrich
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
010711 5.01 5.015.01
9 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
021202 4.88 4.884.88
10 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
020110 4.54 4.544.54
11 Jindřich MazanecJindřich Mazanec
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
011213 4.36 4.364.36
12 Jiří KehartJiří Kehart
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
020802 4.34 4.344.34
13 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
021121 4.05 4.054.05
Jonáš KořenekJonáš Kořenek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
010221 DNS
Kryštof BínaKryštof Bína
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
020409 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
031028 5.13 5.135.13
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
031227 4.61 4.614.61
3 Josef StanislavskýJosef Stanislavský
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
030121 4.59 4.594.484.59
4 Michal MeierMichal Meier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
031203 4.59 4.594.404.59
5 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
030329 4.55 4.554.55
6 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
030202 4.52 4.524.52
7 Josef VáchalJosef Váchal
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
030527 4.17 4.174.17
8 Tomáš ČechTomáš Čech
Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz...
040806 4.03 4.034.03
9 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
030823 3.93 3.933.93
10 Ondřej ParuchOndřej Paruch
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
040304 3.88 3.883.88
11 Jakub BednářJakub Bednář
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
030320 3.85 3.853.85
12 Tomáš KlečkaTomáš Klečka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
030531 3.81 3.813.81
13 Radek HrubýRadek Hrubý
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
041230 3.80 3.803.80
14 Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
030708 3.71 3.713.71
15 Tadeáš BímanTadeáš Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
040521 3.70 3.703.70
16 Tomáš KováříkTomáš Kovářík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
030625 3.69 3.693.69
17 Tadeáš PěknýTadeáš Pěkný
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
040805 3.65 3.653.65
18 Hynek JurečkaHynek Jurečka
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
030501 3.64 3.643.64
19 Karel JahnKarel Jahn
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
030519 3.36 3.363.36
20 Marek BubelíniMarek Bubelíni
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
040115 3.31 3.313.31
21 Josef MinaříkJosef Minařík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
040625 3.29 3.293.29
22 Šimon SvobodaŠimon Svoboda
TJ SušiceTJ Sušice
031217 2.64 2.642.64
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
025405 5.16 4.94XX4.94X5.165.13
2 Veronika TřískováVeronika Třísková