2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C
Břeclav (28. 5. 2016)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 28.5.2016) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leon GattermayerLeon Gattermayer | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 11.33 | |||||||||||||||
2 | Matouš VojtekMatouš Vojtek | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 11.60 | |||||||||||||||
3 | Martin MalinaMartin Malina | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 12.01 | |||||||||||||||
4 | Lukáš HálaLukáš Hála | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.23 | |||||||||||||||
5 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.48 | |||||||||||||||
MB | Marek SechraMarek Sechra | 99 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 11.67 | |||||||||||||||
MB | Jakub ŠevčíkJakub Ševčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 12.66 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 28.5.2016) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MatúšJakub Matúš | 96 | Atletický klub Zlín, z.s. | 11.22 | |||||||||||||||
2 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | TJ Sokol Opava | 11.34 | |||||||||||||||
3 | Jiří MorcinekJiří Morcinek | 96 | TJ TŽ Třinec | 11.54 | |||||||||||||||
4 | František BubaFrantišek Buba | 00 | TJ TŽ Třinec | 11.58 | |||||||||||||||
5 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 11.63 | |||||||||||||||
6 | Radek MasařRadek Masař | 84 | SK Hranice, z.s. | 12.53 | |||||||||||||||
MB | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice | 11.11 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 28.5.2016) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavol HlúbikPavol Hlúbik | 97 | TJ TŽ Třinec | 11.53 | |||||||||||||||
2 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 11.72 | |||||||||||||||
3 | Marian OtrubaMarian Otruba | 97 | TJ TŽ Třinec | 11.80 | |||||||||||||||
4 | Pavel HorčičkaPavel Horčička | 00 | TJ Lokomotiva Břeclav | 13.56 | |||||||||||||||
MB | Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11.24 | |||||||||||||||
MB | Dominik OrálekDominik Orálek | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11.48 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 28.5.2016) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MatúšJakub Matúš | 96 | Atletický klub Zlín, z.s. | 11.12 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | TJ Sokol Opava | 11.26 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří MorcinekJiří Morcinek | 96 | TJ TŽ Třinec | 11.43 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Leon GattermayerLeon Gattermayer | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 11.56 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | František BubaFrantišek Buba | 00 | TJ TŽ Třinec | 11.59 | 6.00 | ||||||||||||||
Pavol HlúbikPavol Hlúbik | 97 | TJ TŽ Třinec | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 28.5.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 11.45 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 11.50 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Matouš VojtekMatouš Vojtek | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 11.51 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Marian OtrubaMarian Otruba | 97 | TJ TŽ Třinec | 11.79 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Martin MalinaMartin Malina | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 12.14 | |||||||||||||||
6 | Lukáš HálaLukáš Hála | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.30 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 28.5.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 12.71 | |||||||||||||||
2 | Lenka BrázdilováLenka Brázdilová | 82 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 12.83 | |||||||||||||||
3 | Eva KozmíkováEva Kozmíková | 88 | Atletický klub Zlín, z.s. | 13.07 | |||||||||||||||
4 | Veronika RůžičkováVeronika Růžičková | 00 | TJ TŽ Třinec | 13.21 | |||||||||||||||
5 | Eliška FischerováEliška Fischerová | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 13.31 | |||||||||||||||
6 | Lucie KyseláLucie Kyselá | 00 | TJ TŽ Třinec | 13.58 | |||||||||||||||
7 | Monika ŠevčíkováMonika Ševčíková | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 14.38 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 28.5.2016) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa BučkováDenisa Bučková | 89 | Atletický klub Zlín, z.s. | 12.18 | |||||||||||||||
2 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 12.76 | |||||||||||||||
3 | Tran Vi Thanh PhamTran Vi Thanh Pham | 95 | Atletický klub Zlín, z.s. | 12.93 | |||||||||||||||
4 | Nikola VáclavíkováNikola Václavíková | 00 | TJ Sokol Opava | 13.18 | |||||||||||||||
2 | Barbora BegováBarbora Begová | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13.18 | |||||||||||||||
6 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | TJ TŽ Třinec | 13.57 | |||||||||||||||
7 | Jana LánskáJana Lánská | 91 | TJ Lokomotiva Břeclav | 13.75 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 28.5.2016) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12.51 | |||||||||||||||
2 | Anna VlčkováAnna Vlčková | 98 | TJ Sokol Opava | 12.77 | |||||||||||||||
3 | Petra HarasimováPetra Harasimová | 97 | TJ Sokol Opava | 13.09 | |||||||||||||||
4 | Monika ZeleňákováMonika Zeleňáková | 97 | TJ Sokol Opava | 13.10 | |||||||||||||||
5 | Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 13.37 | |||||||||||||||
6 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 13.73 | |||||||||||||||
7 | Karolína VlčkováKarolína Vlčková | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 13.83 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 28.5.2016) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa BučkováDenisa Bučková | 89 | Atletický klub Zlín, z.s. | 12.36 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12.64 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Anna VlčkováAnna Vlčková | 98 | TJ Sokol Opava | 12.83 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 12.91 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 13.01 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lenka BrázdilováLenka Brázdilová | 82 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 13.07 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 28.5.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika ZeleňákováMonika Zeleňáková | 97 | TJ Sokol Opava | 12.88 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Petra HarasimováPetra Harasimová | 97 | TJ Sokol Opava | 12.99 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Eva KozmíkováEva Kozmíková | 88 | Atletický klub Zlín, z.s. | 13.05 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Tran Vi Thanh PhamTran Vi Thanh Pham | 95 | Atletický klub Zlín, z.s. | 13.13 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Barbora BegováBarbora Begová | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | 13.15 | |||||||||||||||
6 | Nikola VáclavíkováNikola Václavíková | 00 | TJ Sokol Opava | 13.36 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | TJ Sokol Opava | 22.61 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub BottlikJakub Bottlik | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 22.79 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Kamil WilczekKamil Wilczek | 98 | TJ Sokol Opava | 23.09 | 6.00 | ||||||||||||||
Vladimír ŠimíkVladimír Šimík | 90 | Atletický klub Zlín, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Jakub MatúšJakub Matúš | 96 | Atletický klub Zlín, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 23.16 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik KlaškaDominik Klaška | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 23.48 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš HálaLukáš Hála | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 25.69 | |||||||||||||||
Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | Atletický oddíl Slavia Haví... | DNS | ||||||||||||||||
Leon GattermayerLeon Gattermayer | 97 | AC Moravská Slavia Brno | DNS | ||||||||||||||||
Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Haví... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomasz WarzechaTomasz Warzecha | 94 | TJ TŽ Třinec | 22.21 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 23.32 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Dominik KáňaDominik Káňa | 98 | TJ Lokomotiva Břeclav | 23.96 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Martin MalinaMartin Malina | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 24.39 | 1.00 | ||||||||||||||
Pavol HlúbikPavol Hlúbik | 97 | TJ TŽ Třinec | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří MorcinekJiří Morcinek | 96 | TJ TŽ Třinec | 23.05 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jan VašíčekJan Vašíček | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 25.36 | |||||||||||||||
MB | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | SSK Vítkovice | 22.21 | |||||||||||||||
MB | Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | Atletický klub Olomouc z.s. | 22.88 | |||||||||||||||
MB | Lukáš MazurekLukáš Mazurek | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 23.02 | |||||||||||||||
MB | Jakub ŠevčíkJakub Ševčík | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 25.96 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa BučkováDenisa Bučková | 89 | Atletický klub Zlín, z.s. | 24.93 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Sára PolyakováSára Polyaková | 99 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 25.24 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 25.46 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 25.80 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Karin SvrčkováKarin Svrčková | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 25.81 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 25.89 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 26.49 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Nikola VáclavíkováNikola Václavíková | 00 | TJ Sokol Opava | 26.91 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | TJ TŽ Třinec | 27.44 | |||||||||||||||
Tran Vi Thanh PhamTran Vi Thanh Pham | 95 | Atletický klub Zlín, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 28.5.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | TJ Lokomotiva Břeclav | 27.41 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 27.66 | |||||||||||||||
3 | Nikola HoláskováNikola Holásková | 97 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 28.68 | |||||||||||||||
4 | Lucie KyseláLucie Kyselá | 00 | TJ TŽ Třinec | 29.26 | |||||||||||||||
5 | Monika ŠevčíkováMonika Ševčíková | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 29.93 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 28.5.2016) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 26.50 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 27.44 | |||||||||||||||
3 | Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová | 93 | TJ TŽ Třinec | 27.85 | |||||||||||||||
4 | Jana LánskáJana Lánská | 91 | TJ Lokomotiva Břeclav | 29.11 | |||||||||||||||
Daniela LedeckáDaniela Ledecká | 96 | AC Moravská Slavia Brno | DNS | ||||||||||||||||
Dominika CoufalováDominika Coufalová | 94 | AC Moravská Slavia Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamil WilczekKamil Wilczek | 98 | TJ Sokol Opava | 49.84 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej LampaOndřej Lampa | 99 | TJ Sokol Opava | 49.88 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Filip KaštovskýFilip Kaštovský | 99 | TJ Sokol Opava | 50.68 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Filip KotásekFilip Kotásek | 98 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 51.58 | 2.50 | ||||||||||||||
MB | Lukáš MazurekLukáš Mazurek | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 50.92 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SadilJan Sadil | 96 | TJ Sokol Opava | 51.29 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 51.51 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 51.58 | 2.50 | ||||||||||||||
4 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 57.81 | |||||||||||||||
MB | Martin SadilMartin Sadil | 94 | TJ Dukla Praha | 49.80 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomasz WarzechaTomasz Warzecha | 94 | TJ TŽ Třinec | 49.83 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Matouš VojtekMatouš Vojtek | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 51.09 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Dominik KáňaDominik Káňa | 98 | TJ Lokomotiva Břeclav | 55.18 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek | 93 | TJ TŽ Třinec | 56.83 | |||||||||||||||
MB | Marek SechraMarek Sechra | 99 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 51.86 | |||||||||||||||
Marek HoffmannMarek Hoffmann | 98 | TJ Sokol Opava | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 55.45 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | TJ Sokol Opava | 57.77 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Dominika CoufalováDominika Coufalová | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 59.82 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Lucie GabrielováLucie Gabrielová | 98 | Atletický klub Zlín, z.s. | DNS | |||||||||||||||
MB | Paula HabovštiakováPaula Habovštiaková | 89 | Slovensko | 57.24 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 59.18 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Anna VýletováAnna Výletová | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 59.41 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Anna VlčkováAnna Vlčková | 98 | TJ Sokol Opava | 60.77 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 61.74 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika ŠvejnohováVeronika Švejnohová | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 63.91 | 0.50 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 59.77 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Dominika BochníčkováDominika Bochníčková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 60.29 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Nikol MusilováNikol Musilová | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 63.91 | 0.50 | ||||||||||||||
Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková | 95 | TJ Sokol Opava | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Muži (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 1:58.24 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 1:58.80 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Dominik ManišDominik Maniš | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1:59.09 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | David KrálDavid Král | 96 | TJ Sokol Opava | 1:59.67 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Marek ŠtefkaMarek Štefka | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2:00.02 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Dominik KlaškaDominik Klaška | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 2:00.77 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Filip ČechFilip Čech | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 2:03.75 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 2:06.08 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Ondřej VolfOndřej Volf | 95 | TJ Sokol Opava | 2:06.58 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek | 93 | TJ TŽ Třinec | 2:07.56 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Rudolf ŠkaldaRudolf Škalda | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2:08.75 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | TJ Sokol Opava | 2:15.52 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2:16.49 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 2:17.02 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Dominika CoufalováDominika Coufalová | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 2:17.90 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2:18.10 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Barbora LampováBarbora Lampová | 95 | TJ Sokol Opava | 2:19.07 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2:20.80 | 3.00 | ||||||||||||||
8 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2:32.22 | |||||||||||||||
MB | Eliška KutrováEliška Kutrová | 93 | AK Olymp Brno | 2:16.88 | |||||||||||||||
Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková | 95 | TJ Sokol Opava | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie RampírováJulie Rampírová | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2:19.70 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Aneta ChlebikováAneta Chlebiková | 97 | TJ TŽ Třinec | 2:21.22 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Daniela HubíkováDaniela Hubíková | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2:24.41 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Petra JuřenčákováPetra Juřenčáková | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 2:26.12 | |||||||||||||||
5 | Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:26.56 | |||||||||||||||
6 | Veronika ŠvejnohováVeronika Švejnohová | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 2:29.13 | |||||||||||||||
7 | Petra PavláskováPetra Pavlásková | 99 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2:29.85 | |||||||||||||||
8 | Josefína KomínkováJosefína Komínková | 98 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:30.38 | |||||||||||||||
9 | Lucie BelfínováLucie Belfínová | 95 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:31.85 | |||||||||||||||
10 | Anna TomčanováAnna Tomčanová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:39.97 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | René SasynRené Sasyn | 00 | TJ TŽ Třinec | 4:03.37 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel KotyzaDaniel Kotyza | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 4:04.21 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 4:07.51 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš ChwistekLukáš Chwistek | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 4:08.70 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 4:12.86 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Ondřej RosaOndřej Rosa | 88 | AC Moravská Slavia Brno | 4:15.82 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | František MahovskýFrantišek Mahovský | 83 | AC Moravská Slavia Brno | 4:22.86 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Pavel HrdinaPavel Hrdina | 88 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4:30.31 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Adam KufaAdam Kufa | 99 | TJ TŽ Třinec | 4:36.93 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Tadeáš CoufalTadeáš Coufal | 98 | Atletický klub Zlín, z.s. | 4:54.23 | 1.00 | ||||||||||||||
MB | Štefan PrášekŠtefan Prášek | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 4:13.25 | |||||||||||||||
MB | Filip ZátopekFilip Zátopek | 97 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 4:15.77 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4:49.60 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie FilipováLucie Filipová | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 4:51.80 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína MrázkováKarolína Mrázková | 95 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4:54.41 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Aneta ChlebikováAneta Chlebiková | 97 | TJ TŽ Třinec | 4:58.52 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová | 02 | TJ TŽ Třinec | 5:00.82 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5:05.13 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Alice ZachariášováAlice Zachariášová | 87 | TJ Sokol Opava | 5:06.08 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Tereza PřidalováTereza Přidalová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5:08.13 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Hana PeterkováHana Peterková | 98 | TJ TŽ Třinec | 5:09.18 | 2.00 | ||||||||||||||
Markéta NovotnáMarkéta Novotná | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Barbora LampováBarbora Lampová | 95 | TJ Sokol Opava | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karin SvrčkováKarin Svrčková | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 14.68 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | Atletický klub Olomouc z.s. | 14.72 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petra HarasimováPetra Harasimová | 97 | TJ Sokol Opava | 14.86 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna KublováKristýna Kublová | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 16.57 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Monika BaňovičováMonika Baňovičová | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | 23.23 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta PalánováAneta Palánová | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 16.50 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie BaroňováLucie Baroňová | 99 | TJ Sokol Opava | 17.27 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková | 00 | TJ Sokol Opava | 17.52 | 4.00 | ||||||||||||||
Aneta PutnováAneta Putnová | 98 | Atletický klub Zlín, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Radmila VrbováRadmila Vrbová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav SajdokStanislav Sajdok | 83 | TJ TŽ Třinec | 15.14 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 15.51 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Petr ZelinkaPetr Zelinka | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 15.60 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 16.13 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 16.64 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda | 94 | SK Hranice, z.s. | 15.36 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Radek MasařRadek Masař | 84 | SK Hranice, z.s. | 16.75 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Filip BartošFilip Bartoš | 98 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 18.26 | |||||||||||||||
4 | Jakub LacinaJakub Lacina | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 19.88 | |||||||||||||||
Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl | 95 | SK Hranice, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 28.5.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ČechVojtěch Čech | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 16.38 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Jan DvořákJan Dvořák | 77 | AC Moravská Slavia Brno | 16.41 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch LasotaVojtěch Lasota | 99 | TJ TŽ Třinec | 18.01 | 1.00 | ||||||||||||||
Michal StuchlíkMichal Stuchlík | 93 | TJ Sokol Opava | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub BottlikJakub Bottlik | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 53.60 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda | 94 | SK Hranice, z.s. | 54.48 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 58.38 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Adam OravaAdam Orava | 98 | SK Hranice, z.s. | 65.83 | |||||||||||||||
Ondřej BelfínOndřej Belfín | 97 | Atletický klub Zlín, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 57.75 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jan DvořákJan Dvořák | 77 | AC Moravská Slavia Brno | 58.27 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Jan SadilJan Sadil | 96 | TJ Sokol Opava | 59.20 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Filip BartošFilip Bartoš | 98 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 60.62 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludvík SalamonLudvík Salamon | 98 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 59.00 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl | 98 | SK Hranice, z.s. | 63.56 | |||||||||||||||
3 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 64.91 | |||||||||||||||
Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický | 89 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 57.00 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Haví... | 57.65 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Břetislav DudzikBřetislav Dudzik | 98 | TJ TŽ Třinec | 65.52 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch LasotaVojtěch Lasota | 99 | TJ TŽ Třinec | 66.24 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela LedeckáDaniela Ledecká | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 62.01 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 62.46 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Věra HolubářováVěra Holubářová | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 64.33 | 8.00 | ||||||||||||||
MB | Andrea HolleyováAndrea Holleyová | 89 | A. C. TEPO Kladno | 59.21 | |||||||||||||||
MB | Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová | 01 | Atletický klub Zlín, z.s. | 62.85 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela GieselováMichaela Gieselová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 66.49 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KrtkováKateřina Krtková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 67.03 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 67.86 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Monika ZeleňákováMonika Zeleňáková | 97 | TJ Sokol Opava | 71.56 | |||||||||||||||
Barbora BegováBarbora Begová | 00 | Atletický klub Olomouc z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KublováKristýna Kublová | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 66.55 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Sabina KusákováSabina Kusáková | 99 | Atletický klub Zlín, z.s. | 67.20 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Bára LichnovskáBára Lichnovská | 00 | TJ Sokol Opava | 68.05 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Petra KrálováPetra Králová | 99 | TJ Sokol Opava | 68.71 | |||||||||||||||
5 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | TJ Lokomotiva Břeclav | 68.78 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika LazarováVeronika Lazarová | 91 | TJ TŽ Třinec | 67.45 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika KotasováVeronika Kotasová | 99 | TJ TŽ Třinec | 68.63 | |||||||||||||||
3 | Tereza NamyslováTereza Namyslová | 99 | Atletický klub Olomouc z.s. | 73.40 | |||||||||||||||
4 | Marie KrálíkováMarie Králíková | 98 | Atletický klub Olomouc z.s. | 78.73 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
3000 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl | 98 | SK Hranice, z.s. | 09:46.47 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Pavel HrdinaPavel Hrdina | 88 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09:46.49 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Marek ChrascinaMarek Chrascina | 97 | TJ TŽ Třinec | 09:50.77 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | František MahovskýFrantišek Mahovský | 83 | AC Moravská Slavia Brno | 09:55.14 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub AmbrosJakub Ambros | 87 | AC Moravská Slavia Brno | 10:17.01 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub CieslarJakub Cieslar | 98 | TJ TŽ Třinec | 10:44.77 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | David KrálDavid Král | 96 | TJ Sokol Opava | 11:51.08 | 4.00 | ||||||||||||||
MB | Serhij TkačSerhij Tkač | 98 | TJ TŽ Třinec | 09:50.54 | |||||||||||||||
MB | Antonín PalánAntonín Palán | 97 | Atletika Jihlava | 09:57.56 | |||||||||||||||
Jakub KopiarJakub Kopiar | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 11:13.77 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ivana LubojackáIvana Lubojacká | 98 | TJ TŽ Třinec | 12:11.92 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Alice ZachariášováAlice Zachariášová | 87 | TJ Sokol Opava | 12:16.07 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kristýna VicenecováKristýna Vicenecová | 95 | Atletický klub Olomouc z.s. | 12:38.96 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lenka PeterkováLenka Peterková | 98 | TJ TŽ Třinec | 12:40.06 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Petra JuřenčákováPetra Juřenčáková | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 13:05.75 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Josefína KomínkováJosefína Komínková | 98 | TJ Lokomotiva Břeclav | 13:13.06 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Nikola PeterkováNikola Peterková | 98 | TJ TŽ Třinec | 13:44.33 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | A-Buba,Sajdok,Morcinek,Hlúbik A-Buba,Sajdok,Morcinek,Hlúbik | TJ TŽ Třinec | 43.69 | 11.00 | |||||||||||||||
3 | A-Vojtek,Gattemayer,Schoger,Suchánek A-Vojtek,Gattemayer,Schoger,Suchánek | AC Moravská Slavia Brno | 44.15 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A-Zelinka,Formánek,Lacina,Hála A-Zelinka,Formánek,Lacina,Hála | TJ Lokomotiva Břeclav | 45.55 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A-Uvízl,Samaras,Matuška,Orava A-Uvízl,Samaras,Matuška,Orava | SK Hranice, z.s. | 46.42 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | A-Holý,Sláčík,Malina,Matůš A-Holý,Sláčík,Malina,Matůš | Atletický klub Zlín, z.s. | 47.51 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Korejz,Kotásek,Linhart,Bystroň A-Korejz,Kotásek,Linhart,Bystroň | Atletický oddíl Slavia Haví... | 44.03 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | B- Stuchlík,Veverka,Kolašín,Kummer B- Stuchlík,Veverka,Kolašín,Kummer | TJ Sokol Opava | 46.29 | 6.00 | |||||||||||||||
3 | B-Barotš Huták,Witoszek,Ožana B-Barotš Huták,Witoszek,Ožana | Atletický oddíl Slavia Haví... | 47.03 | 4.00 | |||||||||||||||
4 | B-Warzecha,Otruba,Lasota,Grycz B-Warzecha,Otruba,Lasota,Grycz | TJ TŽ Třinec | 47.63 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Zlatníková,Zatloukalová,Geislerová,Begová A-Zlatníková,Zatloukalová,Geislerová,Begová | Atletický klub Olomouc z.s. | 48.03 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A-Polyková,Brázdiková,Resslerová K., Resslerová Š. A-Polyková,Brázdiková,Resslerová K., Resslerová Š. | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 48.28 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A-Pham,Bučková,Vlčková,Kozmíková A-Pham,Bučková,Vlčková,Kozmíková | Atletický klub Zlín, z.s. | 50.60 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | A-Zelňáková,Vlčková,Králová,Václavíková A-Zelňáková,Vlčková,Králová,Václavíková | TJ Sokol Opava | 51.37 | 5.00 | |||||||||||||||
5 | A-Kutková,Lisníková,Rašková,Siebeltová K. A-Kutková,Lisníková,Rašková,Siebeltová K. | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 51.76 | 3.00 | |||||||||||||||
6 | A-Douchová,Klapisová,Lazarová,Kiedroňová A-Douchová,Klapisová,Lazarová,Kiedroňová | TJ TŽ Třinec | 52.37 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-CoufalováK., Ledecká,Freibergová A., Jeřábková A-CoufalováK., Ledecká,Freibergová A., Jeřábková | AC Moravská Slavia Brno | 49.74 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | A-Lánská,Chvílová,Slavětínská,Bravencová A-Lánská,Chvílová,Slavětínská,Bravencová | TJ Lokomotiva Břeclav | 51.30 | 6.00 | |||||||||||||||
3 | B-Růžičková,Činčilová,Kyselá,Kotasová B-Růžičková,Činčilová,Kyselá,Kotasová | TJ TŽ Třinec | 51.54 | 4.00 | |||||||||||||||
4 | B-Smolková,Kantorová,Baroňová,Gerecká B-Smolková,Kantorová,Baroňová,Gerecká | TJ Sokol Opava | 52.21 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B-Bocníčková,Filali,Burianová,Coufalová D. B-Bocníčková,Filali,Burianová,Coufalová D. | AC Moravská Slavia Brno | 51.92 | 2.00 | |||||||||||||||
2 | B-Hanáková,Sláčiková,Koppová,Fráňová B-Hanáková,Sláčiková,Koppová,Fráňová | Atletický klub Zlín, z.s. | 52.88 | ||||||||||||||||
3 | B-Kíblová,Holásková,Rampírová,Pavlásková B-Kíblová,Holásková,Rampírová,Pavlásková | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 54.25 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Kaštovský,Wilczek,Lampa,Sadil A-Kaštovský,Wilczek,Lampa,Sadil | TJ Sokol Opava | 3.27.81 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A-Ožana,Kotásek,Linhart,Šalamoun A-Ožana,Kotásek,Linhart,Šalamoun | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3:29.16 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A-Hubner,Kotyza,Schoger,Klaška A-Hubner,Kotyza,Schoger,Klaška | AC Moravská Slavia Brno | 3:30.00 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A-Drozda,Podjukl,Uvízl,Orava A-Drozda,Podjukl,Uvízl,Orava | SK Hranice, z.s. | 3:33.73 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A- Káňa, Formánek,Lacina,Botlík A- Káňa, Formánek,Lacina,Botlík | TJ Lokomotiva Břeclav | 3:34.56 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | A-Sasyn,Chrascina,Otruba,Lasota A-Sasyn,Chrascina,Otruba,Lasota | TJ TŽ Třinec | 3:37.41 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B-Linhart,Bartoš,Broda,Chwistek B-Linhart,Bartoš,Broda,Chwistek | Atletický oddíl Slavia Haví... | 3:36.20 | 5.00 | |||||||||||||||
2 | B-Dvořák,Čech F.,Mahovský,Rosa B-Dvořák,Čech F.,Mahovský,Rosa | AC Moravská Slavia Brno | 3:45.93 | 3.00 | |||||||||||||||
3 | B-Cieslar,Kufa,Dudzik,Kučírek B-Cieslar,Kufa,Dudzik,Kučírek | TJ TŽ Třinec | 3:50.67 | 2.00 | |||||||||||||||
4 | C-Veverka,Stuchlík,Kummer,Klepek C-Veverka,Stuchlík,Kummer,Klepek | TJ Sokol Opava | 3:53.10 | 1.00 | |||||||||||||||
B-Jarošek,Volf,Král,Smolka B-Jarošek,Volf,Král,Smolka | TJ Sokol Opava | DQ | |||||||||||||||||
Poznámky:DQ 163.3 |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Siebeltová V., Siebeltová K.,Kutková,Kopcová A-Siebeltová V., Siebeltová K.,Kutková,Kopcová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4:01.84 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | A-Lichnovská,Lampová,Jakíková,Zeleňáková A-Lichnovská,Lampová,Jakíková,Zeleňáková | TJ Sokol Opava | 4:08.32 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | A-Mrázková,Belfínová,Svrčková,Lavrinčíková A-Mrázková,Belfínová,Svrčková,Lavrinčíková | Atletický klub Olomouc z.s. | 4:14.49 | 5.00 | |||||||||||||||
4 | A-Douchová,Lazarová,Chlebíková,Sasynová A-Douchová,Lazarová,Chlebíková,Sasynová | TJ TŽ Třinec | 4:17.36 | 3.00 | |||||||||||||||
5 | A-Havlíčková,Musilová,Komínková,Lánská A-Havlíčková,Musilová,Komínková,Lánská | TJ Lokomotiva Břeclav | 4:30.70 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dlabajová,Holubářová,Kusíková,Kašpárková Dlabajová,Holubářová,Kusíková,Kašpárková | Atletický klub Zlín, z.s. | 4:00.22 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A-Bochníčková,Coufalová D.,Freibergová A., Jeřábková A-Bochníčková,Coufalová D.,Freibergová A., Jeřábková | AC Moravská Slavia Brno | 4:06.49 | 8.00 | |||||||||||||||
3 | B-Lojkésková,Rašková,Kublová,Pavlásková B-Lojkésková,Rašková,Kublová,Pavlásková | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4:16.90 | 4.00 | |||||||||||||||
4 | B-Králiková,Tomčanová,Novotná M., Přídalová B-Králiková,Tomčanová,Novotná M., Přídalová | Atletický klub Olomouc z.s. | 4:32.20 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B-Výletová,Coufalová K., Filipová,Tuřehčáková B-Výletová,Coufalová K., Filipová,Tuřehčáková | AC Moravská Slavia Brno | 4:13.48 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | B-Králová,Zachariášová,Šustáková,Škrobánková B-Králová,Zachariášová,Šustáková,Škrobánková | TJ Sokol Opava | 4:26.05 | 2.00 | |||||||||||||||
3 | B-Klapsiová,Kotasová,Lubojácká,Peterková H. B-Klapsiová,Kotasová,Lubojácká,Peterková H. | TJ TŽ Třinec | 4:46.20 | ||||||||||||||||
C-Lisníková,Holásková,Zemaníková,Rampivová C-Lisníková,Holásková,Zemaníková,Rampivová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ Třinec |
83 | 2.10 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s. |
98 | 1.89 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.86 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 1.83 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Dominik KáňaDominik Káňa
TJ Lokomotiva Břeclav |
98 | 1.80 | 6.00 | |||||||||||||||
6= |
Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol Opava |
99 | 1.77 | 4.00 | |||||||||||||||
6= |
Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ Třinec |
99 | 1.77 | 4.00 | |||||||||||||||
6= |
Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s. |
83 | 1.77 | 4.00 | |||||||||||||||
9 |
Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl
SK Hranice, z.s. |
95 | 1.72 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ Třinec |
00 | 1.72 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jakub BystroňJakub Bystroň
Atletický oddíl Slavia Haví... |
99 | 1.72 | ||||||||||||||||
12 |
Marek WitoszekMarek Witoszek
Atletický oddíl Slavia Haví... |
84 | 1.72 | ||||||||||||||||
13 |
Dominik HutákDominik Huták
Atletický oddíl Slavia Haví... |
98 | 1.67 | ||||||||||||||||
14 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.62 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1.65 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 1.65 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol Opava |
00 | 1.62 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 1.62 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 1.62 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol Opava |
97 | 1.57 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 1.52 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Vendula GereckáVendula Gerecká
TJ Sokol Opava |
00 | 1.52 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Petra FráňováPetra Fráňová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 1.52 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 1.52 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ Třinec |
02 | 1.52 | ||||||||||||||||
12 |
Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 1.37 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
AC Moravská Slavia Brno |
89 | 4.90 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol Opava |
93 | 4.64 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub BöhmJakub Böhm
TJ Sokol Opava |
84 | 4.44 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol Opava |
92 | 4.24 | 7.00 | |||||||||||||||
5= |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 3.84 | 5.50 | |||||||||||||||
5= |
Valdemar MatuškaValdemar Matuška
SK Hranice, z.s. |
98 | 3.84 | 5.50 | |||||||||||||||
7 |
Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ Třinec |
00 | 3.84 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Ondřej BelfínOndřej Belfín
Atletický klub Zlín, z.s. |
97 | 3.44 | 3.00 | |||||||||||||||
Tomáš SláčikTomáš Sláčik
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 3.23 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | 3.23 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Petra FráňováPetra Fráňová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 3.13 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Soňa KrajňákováSoňa Krajňáková
AC Moravská Slavia Brno |
96 | 3.13 | 7.00 | |||||||||||||||
5= |
Aneta PutnováAneta Putnová
Atletický klub Zlín, z.s. |
98 | 3.13 | 5.50 | |||||||||||||||
5= |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 3.13 | 5.50 | |||||||||||||||
7 |
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 2.83 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 2.83 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Vendula HanákováVendula Hanáková
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 2.83 | 2.00 | |||||||||||||||
10= |
Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol Opava |
00 | 2.63 | 0.50 | |||||||||||||||
10= |
Andrea SloukováAndrea Slouková
Atletický klub Olomouc z.s. |
89 | 2.63 | 0.50 | |||||||||||||||
12 |
Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol Opava |
98 | 2.63 | ||||||||||||||||
13 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 2.43 | ||||||||||||||||
MB |
Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 2.23 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol Opava |
91 | 6.68 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ Třinec |
97 | 6.54 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Dominik HutákDominik Huták
Atletický oddíl Slavia Haví... |
98 | 6.38 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol Opava |
99 | 6.30 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jakub BystroňJakub Bystroň
Atletický oddíl Slavia Haví... |
99 | 6.22 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia Brno |
94 | 6.07 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Marek WitoszekMarek Witoszek
Atletický oddíl Slavia Haví... |
84 | 6.02 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 5.59 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva Břeclav |
00 | 5.28 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Alexandros SamarasAlexandros Samaras
SK Hranice, z.s. |
97 | 4.94 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol Opava |
95 | 4.88 | ||||||||||||||||
MB |
Dominik OrálekDominik Orálek
Atletický klub Olomouc z.s. |
98 | 6.66 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ChvílováEliška Chvílová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 6.06 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 5.72 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 5.55 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Monika BaňovičováMonika Baňovičová
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 5.49 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
82 | 5.48 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol Opava |
97 | 5.47 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 5.34 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ Třinec |
02 | 5.33 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ Třinec |
00 | 5.23 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 5.20 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 5.07 | ||||||||||||||||
12 |
Aneta PalánováAneta Palánová
TJ Lokomotiva Břeclav |
97 | 5.04 | ||||||||||||||||
13 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 4.93 | ||||||||||||||||
14 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 4.81 | ||||||||||||||||
15 |
Karolína VlčkováKarolína Vlčková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 4.80 | ||||||||||||||||
16 |
Tran Vi Thanh PhamTran Vi Thanh Pham
Atletický klub Zlín, z.s. |
95 | 4.79 | ||||||||||||||||
17 |
Lenka BurianováLenka Burianová
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 4.75 | ||||||||||||||||
18 |
Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol Opava |
99 | 4.70 | ||||||||||||||||
19 |
Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 4.50 | ||||||||||||||||
20 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 4.30 | ||||||||||||||||
21 |
Monika ŠevčíkováMonika Ševčíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 4.22 | ||||||||||||||||
Anísa FilaliAnísa Filali
AC Moravská Slavia Brno |
00 | NM | |||||||||||||||||
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ Třinec |
83 | 14.68 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s. |
96 | 14.67 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 13.55 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol Opava |
91 | 13.32 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec |
00 | 13.20 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl
SK Hranice, z.s. |
95 | 12.52 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Marek WitoszekMarek Witoszek
Atletický oddíl Slavia Haví... |
84 | 12.42 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Dominik HutákDominik Huták
Atletický oddíl Slavia Haví... |
98 | 12.15 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Břetislav DudzikBřetislav Dudzik
TJ TŽ Třinec |
98 | 12.09 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ChvílováEliška Chvílová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 12.35 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
82 | 11.67 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. |
99 | 11.52 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Anísa FilaliAnísa Filali
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 10.93 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
98 | 10.92 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 10.91 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
Atletický klub Zlín, z.s. |
97 | 10.89 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Lenka BurianováLenka Burianová
AC Moravská Slavia Brno |
00 | 10.73 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol Opava |
00 | 10.70 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Anna VlčkováAnna Vlčková
TJ Sokol Opava |
98 | 10.60 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 10.46 | ||||||||||||||||
12 |
Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 10.27 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ Třinec |
88 | 15.42 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 11.43 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Iva MachováIva Machová
Atletický klub Olomouc z.s. |
76 | 11.32 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 11.18 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 11.13 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ Třinec |
92 | 11.13 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
TJ Sokol Opava |
00 | 11.08 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Hana TáborskáHana Táborská
Atletický klub Olomouc z.s. |
89 | 10.96 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Monika VičánkováMonika Vičánková
Atletický klub Zlín, z.s. |
78 | 10.35 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol Opava |
93 | 10.26 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Erika LorencováErika Lorencová
Atletický klub Zlín, z.s. |
91 | 10.02 | ||||||||||||||||
12 |
Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 10.02 | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s. |
96 | 09.67 | ||||||||||||||||
14 |
Veronika WantulokováVeronika Wantuloková
TJ TŽ Třinec |
96 | 08.97 | ||||||||||||||||
15 |
Aneta InochovskáAneta Inochovská
Atletický klub Olomouc z.s. |
92 | 08.96 | ||||||||||||||||
16 |
Markéta LiškováMarkéta Lišková
AC Moravská Slavia Brno |
97 | 08.76 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno |
90 | 15.85 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva Břeclav |
80 | 14.32 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Haví... |
75 | 14.08 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jaroslav VelčovskýJaroslav Velčovský
SK Hranice, z.s. |
87 | 14.06 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva Břeclav |
83 | 13.89 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 13.79 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michal VítMichal Vít
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 12.55 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Martin GabrielMartin Gabriel
AC Moravská Slavia Brno |
84 | 12.52 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol Opava |
94 | 12.48 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jiří DohnalJiří Dohnal
AC Moravská Slavia Brno |
88 | 12.38 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Haví... |
90 | 12.19 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš HelánTomáš Helán
AC Moravská Slavia Brno |
91 | 11.92 | ||||||||||||||||
13 |
Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol Opava |
96 | 10.97 | ||||||||||||||||
14 |
Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický oddíl Slavia Haví... |
92 | 10.52 | ||||||||||||||||
15 |
Lukáš HálaLukáš Hála
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 08.02 | ||||||||||||||||
Jan PolášekJan Polášek
Atletický klub Zlín, z.s. |
83 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 39.22 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva Břeclav |
99 | 37.35 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ Třinec |
92 | 37.10 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Iva MachováIva Machová
Atletický klub Olomouc z.s. |
76 | 35.43 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
TJ Sokol Opava |
00 | 34.42 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ Třinec |
97 | 32.17 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Erika LorencováErika Lorencová
Atletický klub Zlín, z.s. |
91 | 31.81 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Markéta LiškováMarkéta Lišková
AC Moravská Slavia Brno |
97 | 31.34 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s. |
96 | 30.87 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Hana TáborskáHana Táborská
Atletický klub Olomouc z.s. |
89 | 30.64 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
82 | 30.24 | ||||||||||||||||
12 |
Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol Opava |
93 | 29.44 | ||||||||||||||||
13 |
Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 29.10 | ||||||||||||||||
14 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 28.23 | ||||||||||||||||
15 |
Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 27.67 | ||||||||||||||||
16 |
Natálie DurčákováNatálie Durčáková
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 27.40 | ||||||||||||||||
17 |
Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 27.39 | ||||||||||||||||
18 |
Monika VičánkováMonika Vičánková
Atletický klub Zlín, z.s. |
78 | 27.31 | ||||||||||||||||
19 |
Aneta InochovskáAneta Inochovská
Atletický klub Olomouc z.s. |
92 | 23.95 | ||||||||||||||||
20 |
Eva KolářováEva Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
60 | 16.81 | ||||||||||||||||
Eliška FischerováEliška Fischerová
TJ Lokomotiva Břeclav |
97 | NM | |||||||||||||||||
Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ Třinec |
88 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva Břeclav |
80 | 46.66 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva Břeclav |
83 | 43.62 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Haví... |
90 | 42.65 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jiří DohnalJiří Dohnal
AC Moravská Slavia Brno |
88 | 40.09 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický oddíl Slavia Haví... |
92 | 39.89 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol Opava |
94 | 39.84 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno |
84 | 38.63 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Martin GabrielMartin Gabriel
AC Moravská Slavia Brno |
84 | 37.68 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jiří SikoraJiří Sikora
TJ Sokol Opava |
74 | 36.60 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ Třinec |
89 | 36.16 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Dominik SokolaDominik Sokola
TJ Sokol Opava |
96 | 34.12 | ||||||||||||||||
12 |
Jaroslav VelčovskýJaroslav Velčovský
SK Hranice, z.s. |
87 | 33.87 | ||||||||||||||||
13 |
Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Haví... |
75 | 33.59 | ||||||||||||||||
14 |
Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 33.06 | ||||||||||||||||
15 |
Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 30.81 | ||||||||||||||||
16 |
Lukáš PolívkaLukáš Polívka
AC Moravská Slavia Brno |
92 | 29.62 | ||||||||||||||||
Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol Opava |
96 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 55.85 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Hana TáborskáHana Táborská
Atletický klub Olomouc z.s. |
89 | 44.27 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
Atletický klub Zlín, z.s. |
82 | 41.99 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 41.14 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Erika LorencováErika Lorencová
Atletický klub Zlín, z.s. |
91 | 39.80 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ Třinec |
97 | 37.72 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 36.40 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Markéta LiškováMarkéta Lišková
AC Moravská Slavia Brno |
97 | 34.66 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Veronika WantulokováVeronika Wantuloková
TJ TŽ Třinec |
96 | 33.90 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Monika VičánkováMonika Vičánková
Atletický klub Zlín, z.s. |
78 | 33.51 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Iva MachováIva Machová
Atletický klub Olomouc z.s. |
76 | 27.61 | ||||||||||||||||
12 |
Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 27.43 | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s. |
96 | 26.21 | ||||||||||||||||
14 |
Eva KolářováEva Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
60 | 23.74 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci
(so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB |
David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ Třinec |
00 | 37.91 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří SikoraJiří Sikora
TJ Sokol Opava |
74 | 47.38 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno |
84 | 47.10 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Haví... |
75 | 46.40 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ Třinec |
89 | 46.23 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
František VrbkaFrantišek Vrbka
AC Moravská Slavia Brno |
58 | 42.26 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK Hranice, z.s. |
62 | 39.58 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michal VítMichal Vít
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 36.25 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jan PolášekJan Polášek
Atletický klub Zlín, z.s. |
83 | 36.20 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Radomír JosiekRadomír Josiek
TJ TŽ Třinec |
98 | 33.95 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol Opava |
96 | 32.64 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jakub BeilJakub Beil
TJ Sokol Opava |
96 | 31.27 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický oddíl Slavia Haví... |
92 | 30.68 | ||||||||||||||||
13 |
Jan TrefnýJan Trefný
TJ TŽ Třinec |
97 | 30.14 | ||||||||||||||||
14 |
Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | 30.12 | ||||||||||||||||
MB |
Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva Břeclav |
80 | 40.95 | ||||||||||||||||
Jiří DohnalJiří Dohnal
AC Moravská Slavia Brno |
88 | NM | |||||||||||||||||
František DrábFrantišek Dráb
TJ TŽ Třinec |
49 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie DurčákováNatálie Durčáková
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 45.13 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
TJ Sokol Opava |
00 | 40.55 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol Opava |
93 | 40.52 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Zuzana MartincováZuzana Martincová
Atletický klub Zlín, z.s. |
95 | 40.32 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ Třinec |
97 | 38.92 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol Opava |
97 | 37.10 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ Třinec |
92 | 35.60 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 35.06 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Aneta InochovskáAneta Inochovská
Atletický klub Olomouc z.s. |
92 | 33.77 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
96 | 33.33 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol Opava |
98 | 31.55 | ||||||||||||||||
12 |
Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 30.20 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (so, 28.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik SokolaDominik Sokola
TJ Sokol Opava |
96 | 67.12 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ Třinec |
86 | 60.08 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva Břeclav |
80 | 55.46 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš HelánTomáš Helán
AC Moravská Slavia Brno |
91 | 54.85 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Martin PodrazilMartin Podrazil
AC Moravská Slavia Brno |
95 | 54.64 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš VíchaTomáš Vícha
TJ Sokol Opava |
76 | 53.54 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva Břeclav |
83 | 52.74 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Martin GabrielMartin Gabriel
AC Moravská Slavia Brno |
84 | 51.22 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | 48.70 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 48.27 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol Opava |
96 | 47.93 | ||||||||||||||||
12 |
Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Haví... |
90 | 46.12 | ||||||||||||||||
13 |
Lukáš PolívkaLukáš Polívka
AC Moravská Slavia Brno |
92 | 45.05 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno | 217.00 | ||||||||||||||||
2 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 201.50 | ||||||||||||||||
3 | TZTRI TZTRI | TJ TŽ Třinec | 169.00 | ||||||||||||||||
4 | SLHAV SLHAV | Atletický oddíl Slavia Haví... | 161.00 | ||||||||||||||||
5 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 151.00 | ||||||||||||||||
6 | HRANI HRANI | SK Hranice, z.s. | 081.50 | ||||||||||||||||
7 | AKZLI AKZLI | Atletický klub Zlín, z.s. | 061.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 400 m př., 400 m př., 400 m př., 110 m př., 110 m př., 400 m, 400 m, 200 m, 200 m, 200 m, |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 186.50 | ||||||||||||||||
2 | AKLOL AKLOL | Atletický klub Olomouc z.s. | 155.50 | ||||||||||||||||
3 | AKZLI AKZLI | Atletický klub Zlín, z.s. | 130.00 | ||||||||||||||||
4 | UHHRA UHHRA | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 118.00 | ||||||||||||||||
5 | FMIST FMIST | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 112.00 | ||||||||||||||||
6 | TZTRI TZTRI | TJ TŽ Třinec | 112.00 | ||||||||||||||||
7 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno | 097.50 | ||||||||||||||||
8 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 074.50 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 400 m př., 400 m př., 400 m př., 100 m př., 800 m, 400 m, 400 m, 200 m, 200 m, 200 m, 100 m, 100 m, 4x100 m, |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |