výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Břeclav (21. 5. 2016)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NavrátilFilip Navrátil 970419 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.08 11.00
2 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.25 8.00
3 František BubaFrantišek Buba 000414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.34 7.00
4 Martin HlavinkaMartin Hlavinka 970712 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.38 5.50
5 Boris PribilBoris Pribil 980617 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.46 4.00
6 Tomáš JanečekTomáš Janeček 981216 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.66 2.00
Dominik OrálekDominik Orálek 981008 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 000725 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik VachutkaDominik Vachutka 981222 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.38 5.50
2 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan 971218 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.68 1.00
3 Michal MecháčekMichal Mecháček 980512 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.73
4 Daniel SojákDaniel Soják 970918 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.76
5 Marian OtrubaMarian Otruba 970925 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.96
6 Marek ZelinkaMarek Zelinka 990505 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.07
7 Petr LisníkPetr Lisník 000720 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12.80
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KubicaAdam Kubica 981013 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.19 9.00
2 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.61 3.00
3 Lukáš KubátLukáš Kubát 990409 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.95
Jonáš KolašínJonáš Kolašín 990614 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Leon GattermayerLeon Gattermayer 970115 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Dominik LažaDominik Laža 980611 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DQ
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 000216 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.17 11.00
2 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.48 9.00
3 Vít JánošVít Jánoš 000224 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.55 8.00
4 Lukáš HabrLukáš Habr 000914 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.59 7.00
5 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.65 6.00
6 Jiří LátalJiří Látal 991031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.77 5.00
7 Jakub KozubekJakub Kozubek 990907 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.82 4.00
8 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.84 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Martin MalinaMartin Malina 000416 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.25
3 Adam SmíšekAdam Smíšek 000409 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.34
4 Denis KukelkaDenis Kukelka 990627 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.44
5 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 000328 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.65
6 Martin BelfínMartin Belfín 001205 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.73
7 Adam IvičičAdam Ivičič 001106 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12.74
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 991118 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.88 2.00
2 Lukáš GibalaLukáš Gibala 001122 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.09 1.00
3 Jan KramolišJan Kramoliš 990201 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.25
4 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 990211 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.36
5 Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík 990412 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.76
6 Jan NavrátilJan Navrátil 990103 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.91
MB Jan VašíčekJan Vašíček 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.36
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.89 11.00
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.06 9.00
3 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.75 8.00
4 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.87 7.00
5 Tereza ŠkodováTereza Škodová 995811 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.10 4.00
6 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 005410 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.26 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 976013 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 13.05 6.00
2 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 005313 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.35 2.00
3 Anna PliskováAnna Plisková 985319 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.77
4 Lucie KonvičkováLucie Konvičková 995605 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 14.39
Sabina KramnáSabina Kramná 985909 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Eliška FischerováEliška Fischerová 97 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 13.07 5.00
2 Kateřina HeimováKateřina Heimová 976108 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.44 1.00
3 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 985505 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.82
4 Zuzana DrábkováZuzana Drábková 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14.04
5 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 005408 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14.16
MB Karin ŠtiffelováKarin Štiffelová 98 SlovenskoSlovensko 12.68
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 995913 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.26 11.00
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.37 9.00
3 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 ASK BlanskoASK Blansko 12.66 7.00
4 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.86 5.00
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.14 3.50
6 Barbora BegováBarbora Begová 005324 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.25
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.22 1.00
2 Marie JoanniduMarie Joannidu 996231 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.35
3 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 995422 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.46
4 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.67
5 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 995501 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.68
6 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 996129 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 13.85
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana MičánkováJohana Mičánková 005509 ASK BlanskoASK Blansko 13.19 2.00
2 Natálie HianikováNatálie Hianiková 005806 ASK BlanskoASK Blansko 13.51
3 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 995916 AC ProstějovAC Prostějov 13.71
4 Lucie HoškováLucie Hošková 995810 ASK BlanskoASK Blansko 13.82
5 Tereza NamyslováTereza Namyslová 996217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.04
6 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 995704 ASK BlanskoASK Blansko 14.86
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RizmanováMichaela Rizmanová 99 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 12.65 8.00
2 Gabriela ČelkováGabriela Čelková 99 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 12.72 6.00
3 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 13.14 3.50
4 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 13.61
5 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová 005413 AC ProstějovAC Prostějov 14.24
Celkem 5 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 000725 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.15 11.00
2 Dominik VachutkaDominik Vachutka 981222 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.64 9.00
3 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.65 8.00
4 Boris PribilBoris Pribil 980617 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.77 7.00
5 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.07 5.00
Kamil WilczekKamil Wilczek 980314 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MecháčekMichal Mecháček 980512 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22.85 6.00
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.37 3.00
3 Daniel SojákDaniel Soják 970918 TJ ŠumperkTJ Šumperk 23.48 2.00
4 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 991116 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.84
5 Adam KufaAdam Kufa 990731 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 27.00
Leon GattermayerLeon Gattermayer 970115 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 23.29 4.00
2 Filip ZemanFilip Zeman 990823 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.03 1.00
3 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 000626 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 24.38
4 Martin KomínekMartin Komínek 981023 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.46
5 Marek ZelinkaMarek Zelinka 990505 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.68
Dominik KáňaDominik Káňa 980912 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BendaJakub Benda 000714 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.25 11.00
2 Jan VáchaJan Vácha 990323 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.26 9.00
3 Eliáš UrbanEliáš Urban 000211 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.97 8.00
4 Matěj NamysloMatěj Namyslo 991217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 23.04 7.00
5 Vít JánošVít Jánoš 000224 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.65 2.00
Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 000216 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 23.14 6.00
2 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 000324 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 23.16 5.00
3 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.43 4.00
4 Jiří LátalJiří Látal 991031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 23.46 3.00
Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SláčikTomáš Sláčik 001102 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 24.30
2 Martin MalinaMartin Malina 000416 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 24.54
3 Adam SmíšekAdam Smíšek 000409 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.66
4 Jan PalašJan Palaš 991006 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.07
5 Adam IvičičAdam Ivičič 001106 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 25.57
Jiří BrtníkJiří Brtník 000111 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KozubekJakub Kozubek 990907 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.03 1.00
2 Lukáš GibalaLukáš Gibala 001122 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 25.38
3 Jan KramolišJan Kramoliš 990201 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.93
Petr KukuczkaPetr Kukuczka 990211 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Jan VáchaJan Vácha 990323 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNS
MB Jan VašíčekJan Vašíček 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.40
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 24.69 11.00
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 985526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.17 9.00
3 Edita SklenskáEdita Sklenská 995402 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.64 8.00
4 Dominika LangerováDominika Langerová 995816 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.35 7.00
5 Tereza ŠkodováTereza Škodová 995811 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.62 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 005410 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.78 5.00
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 27.19 4.00
3 Kateřina HeimováKateřina Heimová 976108 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 27.66 1.00
4 Nikola HoláskováNikola Holásková 975825 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.37
Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zita DušánkováZita Dušánková 985921 TJ ŠumperkTJ Šumperk 28.14
2 Zuzana DrábkováZuzana Drábková 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 28.75
3 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 005408 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 30.73
Sabina KramnáSabina Kramná 985909 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 976013 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 27.26 3.00
2 Eliška FischerováEliška Fischerová 97 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 27.38 2.00
3 Aneta KovářováAneta Kovářová 97 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 28.25
MB Karin ŠtiffelováKarin Štiffelová 98 SlovenskoSlovensko 26.08
MB Klaudia FarkašovskáKlaudia Farkašovská 98 SlovenskoSlovensko 26.34
MB Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 965729 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.23
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 995913 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.09 11.00
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.18 8.00
3 Leona MarečkováLeona Marečková 006029 ASK BlanskoASK Blansko 26.35 6.00
4 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.65 5.00
5 Anna VýletováAnna Výletová 995217 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.97 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.66 4.00
2 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.28 2.00
3 Adéla ŠrůtkováAdéla Šrůtková 995202 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 28.33
4 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 995916 AC ProstějovAC Prostějov 29.12
Andrea PlhalováAndrea Plhalová 996129 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 996227 ASK BlanskoASK Blansko 28.38
2 Natálie HianikováNatálie Hianiková 005806 ASK BlanskoASK Blansko 28.52
3 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.73
4 Vendula FrůňkováVendula Frůňková 006119 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 30.54
5 Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 995704 ASK BlanskoASK Blansko 31.07
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.68 9.00
2 Klára VildomcováKlára Vildomcová 005519 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 28.95
Lucie HoškováLucie Hošková 995810 ASK BlanskoASK Blansko DNS
Jana DittrichováJana Dittrichová 005207 AK ŠternberkAK Šternberk DNS
Julie SýkorováJulie Sýkorová 995819 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RizmanováMichaela Rizmanová 99 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 26.26 7.00
2 Iva SkalickáIva Skalická 99 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 27.26 3.00
MB Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 99 SlovenskoSlovensko 27.90
MB Barbora MikušováBarbora Mikušová 02 SlovenskoSlovensko 29.49
MB Kristina VíglaskáKristina Víglaská 996007 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boris PribilBoris Pribil 980617 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 49.26 11.00
2 Kamil WilczekKamil Wilczek 980314 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.49 8.00
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.73 7.00
4 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 51.04 6.00
5 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 51.14 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 50.19 9.00
2 Dominik KlaškaDominik Klaška 980206 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.67 4.00
3 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.09 3.00
4 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 981023 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 54.49
5 Michal MecháčekMichal Mecháček 980512 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 56.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.59 2.00
2 Filip ZemanFilip Zeman 990823 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 53.70 1.00
3 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 990215 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 53.83
4 Martin KomínekMartin Komínek 981023 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 54.73
5 Adam BojanovskýAdam Bojanovský 981204 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 55.07
6 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 000626 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 55.34
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 René SasynRené Sasyn 000920 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 54.10
2 Adam HladkýAdam Hladký 000610 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 54.49
3 Jakub ŠkojecJakub Škojec 000813 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 55.14
4 Adam KufaAdam Kufa 990731 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 58.17
5 Dominik LažaDominik Laža 980611 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 58.47
MB Imrich BérešImrich Béreš 971219 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 57.99
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SechraMarek Sechra 991230 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.13 11.00
2 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.41 9.00
3 Lukáš WinklerLukáš Winkler 990428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 52.13 7.00
4 Jiří BrtníkJiří Brtník 000111 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 53.00 6.00
5 Adam KopecAdam Kopec 990909 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 54.52 4.00
6 Daniel VašekDaniel Vašek 000916 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 54.89 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 000324 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 52.01 8.00
2 Dominik ManišDominik Maniš 991115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 53.25 5.00
3 Jan KarafiátJan Karafiát 990710 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 55.28 2.00
4 Jan PalašJan Palaš 991006 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 55.45 1.00
5 Tobiáš MoravčíkTobiáš Moravčík 990412 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 56.93
MB Marek ŠtefkaMarek Štefka 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 52.77
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.38 11.00
2 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 60.89 9.00
3 Hana TrundováHana Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 61.16 8.00
4 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 995625 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 61.84 5.00
Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 61.78 6.50
2 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 985520 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 61.78 6.50
3 Kristýna SchindlerováKristýna Schindlerová 005602 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 65.26 2.00
Sabina KramnáSabina Kramná 985909 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Nikola HoláskováNikola Holásková 975825 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 63.09 4.00
2 Petra PavláskováPetra Pavlásková 996210 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 63.65 3.00
Eliška KalousováEliška Kalousová 985217 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
MB Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 965729 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 61.56
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 58.24 11.00
2 Jana NovákováJana Nováková 005717 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 59.38 9.00
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.93 8.00
4 Anna VýletováAnna Výletová 995217 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 60.68 7.00
5 Adéla ŠrůtkováAdéla Šrůtková 995202 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 64.65 3.00
MB Klára StrnadováKlára Strnadová 015204 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 62.05
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 62.27 6.00
2 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 005418 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 63.40 5.00
3 Terezie GrézlováTerezie Grézlová 995127 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 64.36 4.00
4 Klára VildomcováKlára Vildomcová 005519 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 65.14 2.00
5 Kateřina BužíkováKateřina Bužíková 995224 AK ŠternberkAK Šternberk 66.28 1.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:57.70 11.00
2 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:59.52 9.00
3 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:00.29 8.00
4 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:00.82 7.00
5 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:02.45 6.00
6 René SasynRené Sasyn 000920 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:03.67 5.00
7 Štefan PrášekŠtefan Prášek 000401 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:04.64 4.00
8 Adam HajdukAdam Hajduk 980326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:04.90 3.00
9 Jakub ŠkojecJakub Škojec 000813 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:05.27 2.00
10 Jan MilarJan Milar 970909 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:05.76 1.00
11 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 970808 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:06.17
12 Filip LukšaFilip Lukša 990619 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2:08.39
13 Jakub CieslarJakub Cieslar 981006 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:08.76
14 Adam HladkýAdam Hladký 000610 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:09.24
15 Adam KufaAdam Kufa 990731 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:15.34
Celkem 15 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik ManišDominik Maniš 991115 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:00.57 11.00
2 Karel SýkoraKarel Sýkora 991130 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:02.35 9.00
3 Daniel VašekDaniel Vašek 000916 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:07.75 8.00
4 Rudolf ŠkaldaRudolf Škalda 000621 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:13.02 7.00
5 Samuel KolářSamuel Kolář 000723 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:13.90 6.00
6 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 000518 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:14.17 5.00
7 Vojtěch DušekVojtěch Dušek 000703 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:14.45 4.00
8 Lukáš SzekeresLukáš Szekeres 000127 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:14.79 3.00
9 Jakub FoltýnJakub Foltýn 000927 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2:29.16 2.00
MB Marek ŠtefkaMarek Štefka 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:00.74
Celkem 10 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:17.39 11.00
2 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:18.31 9.00
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 995507 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:18.46 8.00
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:19.29 7.00
5 Alice ProkešováAlice Prokešová 996026 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:21.21 6.00
6 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 985520 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:22.27 5.00
7 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 986120 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:26.58 4.00
8 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 975625 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:27.97 3.00
9 Anna ŠpačkováAnna Špačková 976014 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:29.04 2.00
10 Aneta KovářováAneta Kovářová 97 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 2:29.90 1.00
11 Lenka PeterkováLenka Peterková 985419 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:38.99
12 Alena NecidováAlena Necidová 97 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 2:52.57
Celkem 12 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:19.24 11.00
2 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 995331 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:20.33 9.00
3 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 005418 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:22.44 8.00
4 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:23.12 7.00
5 Terezie GrézlováTerezie Grézlová 995127 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:32.18 6.00
6 Kateřina TlolkováKateřina Tlolková 005204 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:37.59 5.00
7 Nikol RotnáglováNikol Rotnáglová 015102 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:55.82 4.00
8 Natálie HronováNatálie Hronová 005914 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:56.58 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970426 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:07.05 11.00
2 Filip ČechFilip Čech 981009 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:10.93 9.00
3 Filip FurišFilip Furiš 971005 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:13.70 8.00
4 Adam GötzAdam Götz 970531 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:16.03 7.00
5 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 970808 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:19.04 6.00
Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNF
Andrej FialaAndrej Fiala 980809 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KarafiátJan Karafiát 990710 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:27.87 11.00
2 Jan BergerJan Berger 000329 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:28.05 9.00
3 Jan KunčickýJan Kunčický 990111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:29.56 8.00
4 Radek TylRadek Tyl 000314 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:32.41 7.00
5 Martin FatěnaMartin Fatěna 001018 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5:00.09 6.00
6 Matěj MikulecMatěj Mikulec 001015 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5:00.87 5.00
Jakub StoklásekJakub Stoklásek 991107 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Michal SittaMichal Sitta 990514 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 975625 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:57.46 11.00
2 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 975703 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:57.96 9.00
3 Tereza BeranováTereza Beranová 986123 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:04.43 8.00
4 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:10.53 7.00
5 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 985212 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:19.78 6.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie ČervinkováJulie Červinková 016021 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:01.55 11.00
2 Michaela KieselováMichaela Kieselová 005219 ASK BlanskoASK Blansko 5:14.38 9.00
3 Daniela HubíkováDaniela Hubíková 016214 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:22.00 8.00
4 Iveta JedličkováIveta Jedličková 005527 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:35.28 7.00
5 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 995303 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:35.98 6.00
Celkem 5 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mikuláš BernardMikuláš Bernard 980723 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09:21.28 11.00
2 David WittekDavid Wittek 981026 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:34.19 9.00
3 Ondřej MartinekOndřej Martinek 971027 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:49.77 8.00
4 Martin VodičkaMartin Vodička 000118 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10:18.45 7.00
5 David MrkousDavid Mrkous 970803 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10:57.63 6.00
Dominik BartoníkDominik Bartoník 980926 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. DNS 5.00
Celkem 6 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří PodešvaJiří Podešva 990312 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09:26.02 11.00
2 Tomáš KrylTomáš Kryl 990525 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:47.02 9.00
3 Jakub SmetanaJakub Smetana 990227 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09:56.61 8.00
4 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 000518 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10:30.16 7.00
5 Lukáš SzekeresLukáš Szekeres 000127 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12:11.99 6.00
MB Gabriel ŠtěpánekGabriel Štěpánek 990202 JAC BrnoJAC Brno 09:35.07
MB Roman SmolkaRoman Smolka 010215 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10:34.90
MB Adam JelínekAdam Jelínek 991016 JAC BrnoJAC Brno 10:41.87
Celkem 8 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika BednarskáVeronika Bednarská 975514 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11:20.90 11.00
2 Hana PeterkováHana Peterková 985419 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:33.20 9.00
3 Nikola PeterkováNikola Peterková 985419 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:01.83 8.00
4 Vendula BlahnováVendula Blahnová 985925 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12:11.21 7.00
5 Veronika KubenkováVeronika Kubenková 985715 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12:12.55 6.00
6 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 005324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12:58.43 5.00
7 Romana FickováRomana Ficková 005727 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13:16.54 4.00
8 Magdalena LonkováMagdalena Lonková 005222 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13:20.84 3.00
9 Aneta RuskáAneta Ruská 995324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14:45.57 2.00
10 Tereza BencováTereza Bencová 995528 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15:29.67 1.00
Monika ČaganováMonika Čaganová 985921 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNF
Celkem 11 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 995927 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10:32.09 11.00
2 Aneta JedličkováAneta Jedličková 005527 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.44.97 9.00
3 Julie JakubíčkováJulie Jakubíčková 995312 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12:46.06 8.00
4 Barbora ElblováBarbora Elblová 995315 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13:19.93 7.00
MB Zuzana KozákováZuzana Kozáková 99 SlovenskoSlovensko 13:27.30
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra HarasimováPetra Harasimová 976027 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.72 11.00
2 Zita DušánkováZita Dušánková 985921 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.97 9.00
3 Bára LichnovskáBára Lichnovská 005324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.64 4.00
4 Lucie BaroňováLucie Baroňová 995218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.66 3.00
MB Simona TakáczováSimona Takáczová 98 SlovenskoSlovensko 14.78
MB Rafaela BurdaRafaela Burda 986201 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16.22
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 16.52 8.00
2 Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.73 7.00
3 Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 17.25 6.00
4 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 005528 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.62 5.00
5 Eva SlovákováEva Slováková 985701 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 17.71 2.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.32 11.00
2 Gabriela ČelkováGabriela Čelková 99 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 14.47 9.00
3 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 995317 AC ČejkoviceAC Čejkovice 15.34 8.00
4 Eliška KreiselováEliška Kreiselová 006120 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.61 7.00
5 Marie HeimováMarie Heimová 995320 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 16.11 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 995604 AC ČejkoviceAC Čejkovice 16.37 5.00
4 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 995513 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 17.11 4.00
5 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 005617 ASK BlanskoASK Blansko 17.39 3.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie NeumanováLucie Neumanová 005619 AC ProstějovAC Prostějov 23.76 2.00
MB Natália GyomraiováNatália Gyomraiová 99 SlovenskoSlovensko 15.87
MB Nikola PlocováNikola Plocová 995925 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.99
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dawid ŽebrowskiDawid Žebrowski 970108 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.72 11.00
2 Matúš MelušMatúš Meluš 980430 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.04 9.00
3 Erik JelínekErik Jelínek 981103 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.34 8.00
4 Miroslav NyklMiroslav Nykl 971014 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 15.44 6.00
5 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.57 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 14.86 7.00
2 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.61 4.00
3 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 981109 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 17.17 3.00
4 Dominik KáňaDominik Káňa 980912 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 17.89 2.00
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.14 11.00
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.27 8.00
3 Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.29 7.00
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.42 6.00
5 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.05 5.00
6 Jakub BendaJakub Benda 000714 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16.35 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.16 9.00
2 Jan PíšekJan Píšek 001104 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.45 3.00
3 Adam KopecAdam Kopec 990909 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 16.86 2.00
4 Petr BužgaPetr Bužga 000821 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.29 1.00
5 Michal ZamazalMichal Zamazal 990728 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 17.37
MB Tomáš MezlíkTomáš Mezlík 000225 JAC BrnoJAC Brno 15.45
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 000228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 40.48 9.00
2 Jan VojtekJan Vojtek 990210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41.49 8.00
3 Jaromír MecaJaromír Meca 001123 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41.63 7.00
4 Jan PíšekJan Píšek 001104 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.29 5.00
Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 39.62 11.00
2 Michal ZamazalMichal Zamazal 990728 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 42.96 6.00
3 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 000424 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 45.40 3.00
4 Vojtěch BeňovičVojtěch Beňovič 000513 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.83
MB Filip LukšaFilip Lukša 99 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 44.42
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KopecAdam Kopec 990909 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 44.63 4.00
2 Petr BužgaPetr Bužga 000821 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 47.18 2.00
3 Jan NavrátilJan Navrátil 990103 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 48.33 1.00
4 Martin BelfínMartin Belfín 001205 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 49.89
Celkem 4 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 015627 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 43.84 11.00
2 Věra HolubářováVěra Holubářová 005604 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 46.02 9.00
3 Barbora BegováBarbora Begová 005324 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 46.85 7.00
4 Anísa FilaliAnísa Filali 006010 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 47.48 6.00
5 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 995513 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 52.42
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BurianováLenka Burianová 005621 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 47.68 5.00
2 Sabina KusákováSabina Kusáková 996119 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 47.99 4.00
3 Eliška KreiselováEliška Kreiselová 006120 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.95 3.00
4 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 995422 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 50.27 1.00
5 Tereza NamyslováTereza Namyslová 996217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 50.38
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 46.57 8.00
2 Nikola DvorskáNikola Dvorská 005724 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 49.30 2.00
3 Marie JoanniduMarie Joannidu 996231 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 50.72
4 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 005617 ASK BlanskoASK Blansko 51.40
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková 995825 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 58.20
MB Nikola PlocováNikola Plocová 995925 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 46.77
MB Bára LichnovskáBára Lichnovská 005324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.69
MB Veronika KotasováVeronika Kotasová 996005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 49.40
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik JelínekErik Jelínek 981103 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.23 11.00
2 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 57.61 9.00
3 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 59.36 8.00
4 Miroslav NyklMiroslav Nykl 971014 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 60.83 7.00
5 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 980523 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 66.02 6.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 67.12 11.00
2 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 985512 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 67.20 9.00
3 Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 69.41 8.00
4 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 69.76 6.00
MB Radka ŠkovránováRadka Škovránová 995423 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 66.54
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PliskováAnna Plisková 985319 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 69.42 7.00
2 Eva SlovákováEva Slováková 985701 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 73.45 5.00
3 Nela KocurkováNela Kocurková 986109 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 73.83 4.00
4 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 985505 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 76.06 3.00
5 Sára PavlíčkováSára Pavlíčková 97 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 80.26 2.00
Celkem 5 závodníků

1500 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 986120 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:35.64 11.00
2 Josefína KomínkováJosefína Komínková 985612 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:52.71 9.00
3 Tereza UherkováTereza Uherková 995207 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:53.09 8.00
4 Lenka PeterkováLenka Peterková 985419 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:58.39 7.00
5 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 985325 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6:08.56 6.00
6 Marie KrálíkováMarie Králíková 986201 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6:12.34 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie FilipováLucie Filipová 005229 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:15.58 11.00
2 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 005112 ASK BlanskoASK Blansko 5:52.12 9.00
3 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 995617 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:56.49 8.00
4 Radmila CentnerováRadmila Centnerová 005510 ASK BlanskoASK Blansko 6:27.31 7.00
Celkem 4 závodníků

2000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David FollerDavid Foller 990807 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6:06.63 11.00
2 Serhij TkačSerhij Tkač 980825 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:17.78 9.00
3 Martin RebendaMartin Rebenda 981125 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6:18.65 8.00
4 Antonín PalánAntonín Palán 971124 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6:23.00 7.00
5 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 980601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:30.12 6.00
6 Jakub CieslarJakub Cieslar 981006 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6:47.06 5.00
7 Matúš SprinzMatúš Sprinz 970704 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6:52.37 4.00
8 Lukáš KynickýLukáš Kynický 971222 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6:55.10 3.00
9 Štěpán JelenŠtěpán Jelen 001119 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7:57.07 2.00
10 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 991130 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8:32.96 1.00
Celkem 10 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel KrausPavel Kraus 000418 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:33.02 11.00
2 Patrik SlanýPatrik Slaný 990603 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:52.68 9.00
3 Michal DžuberaMichal Džubera 991030 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:58.41 8.00
4 Jiří MartinkaJiří Martinka 000508 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7:02.59 7.00
5 Aleš KučeraAleš Kučera 000913 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7:20.79 6.00
MB Marek KalousMarek Kalous 000308 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6:48.21
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Lampa, Vilczek, Smolka, Kaštovský A - Lampa, Vilczek, Smolka, Kaštovský TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:28.18 11.00
2 A - Mecháček, Pribil, Dvořák, Voborník A - Mecháček, Pribil, Dvořák, Voborník Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3:31.40 9.00
3 A - Kotyza, Klaška, Suchánek, Prášek A - Kotyza, Klaška, Suchánek, Prášek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:31.79 8.00
4 A - Hajduk, Salamon, Kotásek, Staberyn A - Hajduk, Salamon, Kotásek, Staberyn SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:31.94 7.00
5 Sasyn, Cieslar, Otruba, Lasota Sasyn, Cieslar, Otruba, Lasota TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:38.08 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Foler, Bojanovský, Hladký, Zeman B - Foler, Bojanovský, Hladký, Zeman VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:38.34 5.00
2 B - Jahn, Jelínek, Král, Palzer B - Jahn, Jelínek, Král, Palzer TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:39.06 4.00
3 B - Bernard, Chwistek, Scholaster, Vachutka B - Bernard, Chwistek, Scholaster, Vachutka SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:39.35 3.00
4 B - Škojec, Pernica, Malánik, Nikl B - Škojec, Pernica, Malánik, Nikl Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3:45.34 2.00
5 C - Komínek, Insanič, Vodička, Čech C - Komínek, Insanič, Vodička, Čech VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:54.31 1.00
6 C - Černín, Jelen, Witlek, Savaras C - Černín, Jelen, Witlek, Savaras TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:19.53
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Kunčický, Meca, Podešva, Vašek A - Kunčický, Meca, Podešva, Vašek SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:49.18 11.00
2 B - Kozubek, Kraus, Palaš, Smíšek B - Kozubek, Kraus, Palaš, Smíšek SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:58.17 9.00
3 Jánoš, Mikulec, Romanchenkov, Majerčák Jánoš, Mikulec, Romanchenkov, Majerčák AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4:00.84 8.00
4 Fatěna, Foltýn, Karafiát, Ivičič Fatěna, Foltýn, Karafiát, Ivičič Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:05.52 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Rašková, Šprochová, Krtková, Pavlásková A - Rašková, Šprochová, Krtková, Pavlásková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:16.76 11.00
2 Šustáková, Schindlerová, Lichnovská B., Václavíková Šustáková, Schindlerová, Lichnovská B., Václavíková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:20.85 9.00
3 Chlebíková, Lubojacká, Kotasová, Růžičková Chlebíková, Lubojacká, Kotasová, Růžičková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:22.29 8.00
4 B - Bencová, Lisniková, Uherová, Hajdušková B - Bencová, Lisniková, Uherová, Hajdušková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:05.93 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kusáková, Kašpárková, Frůňková, Červínková Kusáková, Kašpárková, Frůňková, Červínková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4:23.31 11.00
2 Konečná, Hlaváčková, Centnerová, Klinkovská Konečná, Hlaváčková, Centnerová, Klinkovská ASK BlanskoASK Blansko 4:38.96 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
970419 2.00 11.00
2 Adam KubicaAdam Kubica
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
981013 1.93 9.00
3 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980407 1.90 8.00
4 Filip JahnFilip Jahn
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
970602 1.82 7.00
5 Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
980710 1.82 6.00
6= Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
991116 1.77 4.50
6= Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
990614 1.77 4.50
8= Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980911 1.77 2.50
8= Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
970919 1.77 2.50
10 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
981109 1.72 1.00
Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
970205 NM
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David AlštockDavid Alštock
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990625 1.92 11.00
2= Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990930 1.89 8.50
2= Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990210 1.89 8.50
4 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
000424 1.72 7.00
5= František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
991220 1.67 5.50
5= Matěj DluhošMatěj Dluhoš
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
991118 1.67 5.50
MB Filip SloukaFilip Slouka
JAC BrnoJAC Brno
990505 1.77
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina FialováKateřina Fialová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
975725 1.69 11.00
2 Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005116 1.60 9.00
3 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
976008 1.55 8.00
4 Šárka PoláškováŠárka Polášková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
986130 1.55 7.00
5 Adriana PospěchováAdriana Pospěchová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005209 1.50 6.00
6 Hana BlažejováHana Blažejová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
006218 1.45 5.00
7 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
986202 1.45 4.00
8 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
985129 1.40 3.00
MB Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
985827 1.69
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiřina MaradováJiřina Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
005520 1.66 11.00
2 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
005812 1.63 9.00
3= Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
005724 1.40 7.50
3= Anísa FilaliAnísa Filali
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
006010 1.40 7.50
5 Leona MarečkováLeona Marečková
ASK BlanskoASK Blansko
006029 1.40 6.00
6 Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková
ASK BlanskoASK Blansko
995807 1.40 5.00
7 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
AC ProstějovAC Prostějov
005413 1.35 4.00
8 Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
005307 1.35 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Valdemar MatuškaValdemar Matuška
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
980119 3.92 11.00
2 Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
970205 3.82 9.00
3 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000705 3.82 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš SláčikTomáš Sláčik
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
001102 3.82 11.00
František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
991220 NM
Lukáš WinklerLukáš Winkler
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
990428 NM
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005528 3.02 11.00
2 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
986202 2.82 9.00
3 Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
986218 2.82 8.00
4 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
985101 2.42 7.00
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
995317 3.62 11.00
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
996103 3.12 9.00
3 Petra FráňováPetra Fráňová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
005116 3.12 8.00
4 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
005311 2.92 7.00
5= Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
025114 2.92 5.50
5= Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
995604 2.92 5.50
7= Kateřina PoláškováKateřina Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
005809 2.42 3.50
7= Veronika KoppováVeronika Koppová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
005626 2.42 3.50
9 Klára VáclavkováKlára Václavková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
996027 2.42 2.00
10 Andrea KrejčováAndrea Krejčová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995921 2.22 1.00
11 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská
ASK BlanskoASK Blansko
005112 2.02
MB Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
986201 3.22
Anežka ČernáAnežka Černá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
996203 NM
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
970419 7.13 11.00
2 Dominik OrálekDominik Orálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
981008 6.79 9.00
3 Adam KubicaAdam Kubica
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
981013 6.67 8.00
4 Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
981216 6.38 7.00
5 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
970925 6.37 6.00
6 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000414 6.28 5.00
7 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
980423 6.23 4.00
8 Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
990614 6.19 3.00
9 Lukáš KubátLukáš Kubát
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
990409 6.13 2.00
10 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
971218 6.09 1.00
11 Dominik ČermínDominik Čermín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
980308 5.75
12 Valdemar MatuškaValdemar Matuška
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
980119 5.74
13 Senad InsaničSenad Insanič
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
980607 5.56
14 Filip JahnFilip Jahn
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
970602 5.56
Alexandros SamarasAlexandros Samaras
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
970806 NM
Marek ZelinkaMarek Zelinka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
990505 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
990417 7.02 11.00
2 Jakub BendaJakub Benda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
000714 6.39 9.00
3 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990930 6.32 8.00
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
000128 6.28 7.00
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
000430 6.24 6.00
6 Eliáš UrbanEliáš Urban
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
000211 6.22 5.00
7 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
991217 6.07 4.00
8 Vojtěch DušekVojtěch Dušek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
000703 5.61 3.00
9 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
000424 5.55 2.00
10 Martin KocourekMartin Kocourek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
000701 5.54 1.00
11 Ondřej KadlecOndřej Kadlec
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
000309 5.46
12 Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
990301 5.26
13 Martin TaberiMartin Taberi
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 4.55
MB Vilém StráskýVilém Stráský
JAC BrnoJAC Brno
990703 6.41
MB Filip SloukaFilip Slouka
JAC BrnoJAC Brno
990505 6.24
MB Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
JAC BrnoJAC Brno
000225 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
985512 5.47 11.00
2 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
975627 5.37 9.00
3 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
985818 5.32 8.00
4 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
976008 5.30 7.00
5 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
005313 5.25 6.00
6 Petra HarasimováPetra Harasimová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
976027 5.25 5.00
7 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
985101 4.97 4.00
8 Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
996031 4.83 3.00
9 Zita DušánkováZita Dušánková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
985921 4.76 2.00
10 Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005620 4.73 1.00
11= Michaela SkórováMichaela Skórová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
985424 4.73
11= Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
995218 4.73
13 Lucie KonvičkováLucie Konvičková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
995605 4.28
14 Alžběta ZdražilováAlžběta Zdražilová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
995114 4.26
15 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
985129 4.08
16 Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
005524 4.02
17 Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
975116 3.59
MB Klaudia FarkašovskáKlaudia Farkašovská
SlovenskoSlovensko
98 5.34
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995223 5.58 11.00
2 Anísa FilaliAnísa Filali
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
006010 5.43 9.00
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
996103 5.37 8.00
4 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
005621 5.00 7.00
5 Andrea PlhalováAndrea Plhalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
996129 4.95 6.00
6 Johana MičánkováJohana Mičánková
ASK BlanskoASK Blansko
005509 4.91 5.00
7 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
005724 4.90 4.00
8 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
995501 4.80 3.00
9 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
025114 4.67 2.00
10 Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
005923 4.62 1.00
11 Petra FritschováPetra Fritschová
ASK BlanskoASK Blansko
995814 4.62
12 Aneta KuželováAneta Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
005923 4.54
13 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
99 4.42
14 Barbora KrejčiříkováBarbora Krejčiříková
ASK BlanskoASK Blansko
995807 4.42
MB Valerie JankůValerie Janků
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
025904 4.49
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
910902 15.60
MB Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
901210 15.34
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
980701 14.00 11.00
2 Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
981216 13.65 9.00
3 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
000414 13.09 8.00
4 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
970919 12.86 7.00
5 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
970115 12.72 6.00
6 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
980423 12.40 5.00
7 Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
980710 12.33 4.00
Břetislav DudzikBřetislav Dudzik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
980523 NM
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
000128 12.20 11.00
2 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
990627 11.57 9.00
MB Vilém StráskýVilém Stráský
JAC BrnoJAC Brno
990703 13.05
MB Filip SloukaFilip Slouka
JAC BrnoJAC Brno
990505 12.94
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra HarasimováPetra Harasimová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
976027 11.98 11.00
2 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
985818 11.60 9.00
3 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
975627 11.50 8.00
4 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
985101 11.05 7.00
5 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005324 10.84 6.00
6 Šárka PoláškováŠárka Polášková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
986130 10.67 5.00
7 Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
996031 10.42 4.00
8 Iveta RaškováIveta Rašková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
985806 10.20 3.00
9 Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005620 09.58 2.00
Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
975810 NM
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
996103 11.35 11.00
2 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995809 11.05 9.00
3 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
005812 10.57 8.00
4 Petra FritschováPetra Fritschová
ASK BlanskoASK Blansko
995814 10.55 7.00
5 Eliška KreiselováEliška Kreiselová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
006120 10.47 6.00
6 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
005621 10.36 5.00
7 Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
005307 10.00 4.00
8 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995513 09.92 3.00
9 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005711 09.66 2.00
Klára RovenskáKlára Rovenská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995313 NM
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
005421 12.72 11.00
2 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995410 12.19 9.00
3 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
996217 11.90 8.00
4 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005108 11.84 7.00
5 Radka ŠkovránováRadka Škovránová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995423 11.16 6.00
6 Kristýna KlossováKristýna Klossová
ASK BlanskoASK Blansko
996125 11.14 5.00
7 Zita HubáčkováZita Hubáčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
005428 11.14 4.00
8 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
005208 11.10 3.00
9 Marie HeimováMarie Heimová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
995320 10.04 2.00
10 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995509 09.96 1.00
11 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
995813 09.58
12 Veronika HejdováVeronika Hejdová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
005629 09.14
13 Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
006206 09.14
14 Michaela HoškováMichaela Hošková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
995810 08.92
15 Barbora HudcováBarbora Hudcová
ASK BlanskoASK Blansko
006030 08.61
MB Barbora VrzalováBarbora Vrzalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
985920 10.61
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrícia SlošárováPatrícia Slošárová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985129 13.68 11.00
2 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
986028 12.62 9.00
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
975111 11.94 8.00
4 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985524 11.80 7.00
5 Veronika MuchováVeronika Muchová
AK KroměřížAK Kroměříž
986002 09.96 6.00
6 Markéta LiškováMarkéta Lišková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
975423 09.15 5.00
7 Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
985120 08.74 4.00
8 Monika ČaganováMonika Čaganová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
985921 07.46 3.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel BílskýPavel Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990814 15.24 11.00
2 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
000316 14.79 9.00
3 Tomáš BortelTomáš Bortel
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990929 14.27 8.00
4 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
000508 14.05 7.00
5 Dominik HorkýDominik Horký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
991207 13.78 6.00
6 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
991202 13.77 5.00
7 Jakub ZelinkaJakub Zelinka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
001013 12.72 4.00
8 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990105 12.46 3.00
9 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
990827 12.02 2.00
10 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
000824 11.38 1.00
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KonečnýMartin Konečný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
971220 15.42 11.00
2 Jan UhrinJan Uhrin
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
970212 14.80 9.00
3 Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
970223 13.19 8.00
4 Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
981226 12.58 7.00
5 Petr TancerPetr Tancer
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
970812 12.21 6.00
6 Daniel KrálDaniel Král
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
981113 11.44 5.00
7 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
970919 11.24 4.00
8 Daniel ŠírDaniel Šír
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
990522 10.98 3.00
9 Denis SlavíkDenis Slavík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980630 10.45 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
935523 38.80
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrícia SlošárováPatrícia Slošárová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985129 39.88 11.00
2 Karolína SmrekováKarolína Smreková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
985117 36.40 9.00
3 Natálie VeseláNatálie Veselá
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
975704 35.62 8.00
4 Michaela VedrováMichaela Vedrová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005122 35.62 7.00
5 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
986028 35.12 6.00
6 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
985524 32.17 5.00
7 Markéta LiškováMarkéta Lišková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
975423 31.70 4.00
8 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
975111 29.86 3.00
9 Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
985120 26.97 2.00
10 Alena LangováAlena Langová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
985514 26.22 1.00
11 Veronika MuchováVeronika Muchová
AK KroměřížAK Kroměříž
986002 25.39
Eliška FischerováEliška Fischerová
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
97 NM
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995410 38.55 11.00
2 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
996217 32.89 9.00
3 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
005208 29.40 8.00
4 Kristýna KlossováKristýna Klossová
ASK BlanskoASK Blansko
996125 29.05 7.00
5 Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005108 28.51 6.00
6 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
995813 27.26 5.00
7 Kateřina BužíkováKateřina Bužíková
AK ŠternberkAK Šternberk
995224 27.06 4.00
8 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
005421 25.35 3.00
9 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995509 23.21 2.00
10 Zita HubáčkováZita Hubáčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
005428 21.80 1.00
11 Veronika HejdováVeronika Hejdová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
005629 21.49
12 Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
006206 17.30
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HorkýDominik Horký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
991207 46.60 11.00
2 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
991202 41.31 9.00
3 Pavel BílskýPavel Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990814 41.13 8.00
4 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
990105 39.82 7.00
5 Jiří JunekJiří Junek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
000603 36.80 6.00
6 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
990827 35.56 5.00
7 Jakub ZelinkaJakub Zelinka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
001013 32.32 4.00
8 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
000316 30.60 3.00
9 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
000508 23.50 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
981226 43.48 11.00
2 Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
970223 38.98 9.00
3 Jan UhrinJan Uhrin
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
970212 38.44 8.00
4 Martin KonečnýMartin Konečný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
971220 37.84 7.00
5 Petr TancerPetr Tancer
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
970812 33.70 6.00
6 Daniel ŠírDaniel Šír
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
990522 33.16 5.00
7 Jan NovákJan Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
980920 31.56 4.00
8 Daniel KrálDaniel Král
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
981113 29.97 3.00
9 Bohumír BrhelBohumír Brhel
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
980714 29.34 2.00
10 Denis SlavíkDenis Slavík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980630 29.07 1.00
11 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
AK KroměřížAK Kroměříž
980902 25.18
12 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
001112 22.36
13 Jan DavidJan David
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
990719 21.23
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
005208 50.39 11.00
2 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
005421 46.24 9.00
3 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
995509 43.25 8.00
4 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
995410 40.00 7.00
5 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
995813 35.38 6.00
6 Veronika HejdováVeronika Hejdová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
005629 33.75 5.00
7 Marie HeimováMarie Heimová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
995320 26.86 4.00
8 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005711 26.10 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
986028 48.24 11.00
2 Natálie VeseláNatálie Veselá
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
975704 38.23 9.00
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
975423 37.57 8.00
4 Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
985120 37.51 7.00
5 Karolína SmrekováKarolína Smreková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
985117 31.42 6.00
6 Michaela VedrováMichaela Vedrová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005122 29.75 5.00
7 Veronika MuchováVeronika Muchová
AK KroměřížAK Kroměříž
986002 26.28 4.00
8 Monika ČaganováMonika Čaganová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
985921 23.78 3.00
9 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
975810 20.04 2.00
10 Klára KuchařováKlára Kuchařová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
005321 19.97 1.00
MB Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
935523 54.94
Alena LangováAlena Langová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
985514 NM
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
991202 53.05 11.00
2 Lukáš VrožinaLukáš Vrožina
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
000316 51.82 9.00
3 Pavel BílskýPavel Bílský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
990814 41.21 8.00
4 Dominik HorkýDominik Horký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
991207 39.90 7.00
5 Jakub ZelinkaJakub Zelinka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
001013 31.03 6.00
MB Jakub BartošJakub Bartoš
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
000218 DNS
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denis SlavíkDenis Slavík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980630 49.43 11.00
2 Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
981226 48.82 9.00
3 Bohumír BrhelBohumír Brhel
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
980714 41.58 8.00
4 Radomír JosiekRadomír Josiek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
980531 40.27 7.00
5 Jan TrefnýJan Trefný
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
971121 40.03 6.00
6 David LadomirjakDavid Ladomirjak
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
001112 34.24 5.00
7 Jan DavidJan David
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
990719 32.58 4.00
8 Jozef PolákJozef Polák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
980719 31.50 3.00
9 Petr TancerPetr Tancer
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
970812 27.36 2.00
10 Jan UhrinJan Uhrin
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
970212 27.24 1.00
Jan NovákJan Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
980920 NM
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.5.2016) Excel