2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Břeclav (21. 5. 2016)hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB |
Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 38.80 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrícia SlošárováPatrícia Slošárová
AK Olymp Brno |
98 | 39.88 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Karolína SmrekováKarolína Smreková
TJ Lokomotiva Břeclav |
98 | 36.40 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Natálie VeseláNatálie Veselá
AK Olymp Brno |
97 | 35.62 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michaela VedrováMichaela Vedrová
TJ Sokol Opava |
00 | 35.62 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Veronika BártováVeronika Bártová
SSK Vítkovice |
98 | 35.12 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp Brno |
98 | 32.17 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Markéta LiškováMarkéta Lišková
AK Olymp Brno |
97 | 31.70 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
97 | 29.86 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
SSK Vítkovice |
98 | 26.97 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Alena LangováAlena Langová
TJ Šumperk |
98 | 26.22 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Veronika MuchováVeronika Muchová
AK Kroměříž |
98 | 25.39 | ||||||||||||||||
Eliška FischerováEliška Fischerová
AK Olymp Brno B |
97 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 21.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK Vítkovice |
99 | 38.55 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno |
99 | 32.89 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 29.40 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kristýna KlossováKristýna Klossová
ASK Blansko |
99 | 29.05 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Johana PrudkáJohana Prudká
SSK Vítkovice |
00 | 28.51 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
99 | 27.26 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina BužíkováKateřina Bužíková
AK Šternberk |
99 | 27.06 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 25.35 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
99 | 23.21 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Zita HubáčkováZita Hubáčková
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 21.80 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Veronika HejdováVeronika Hejdová
AK Olymp Brno |
00 | 21.49 | ||||||||||||||||
12 |
Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp Brno |
00 | 17.30 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |