výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD starších žáků a žákyň

Svitavy (8. 5. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 8.5.2016) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FlekačTomáš Flekač 020616 AC PardubiceAC Pardubice 07.75
2 David ŠmídDavid Šmíd 020121 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.89
3 Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka 010702 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.13
4 Martin RydloMartin Rydlo 021225 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.17
5 Jakub KarlíkJakub Karlík 010914 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.26
6 Štěpán KorecŠtěpán Korec 030201 AC PardubiceAC Pardubice 08.51
7 Jan DoležálekJan Doležálek 020523 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.63
Jakub ŽinčíkJakub Žinčík 020102 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.5.2016) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.69
2 Matyáš NovákMatyáš Novák 020608 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 07.75
3 David NěmečekDavid Němeček 010211 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.81
4 Matěj DobrýMatěj Dobrý 021123 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.05
5 Jan RichterJan Richter 010902 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.23
6 Josef DušekJosef Dušek 020626 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.24
7 Michal HofmannMichal Hofmann 020328 AC PardubiceAC Pardubice 08.95
8 Martin ProcházkaMartin Procházka 011209 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 09.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 8.5.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PřikrylJakub Přikryl 020601 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 08.05
2 Jiří PokornýJiří Pokorný 010924 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 08.16
3= Jakub MrštíkJakub Mrštík 020716 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.28
3= Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný 010623 AC PardubiceAC Pardubice 08.28
5 Lukáš TichýLukáš Tichý 010703 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.33
6 Richard VrátnýRichard Vrátný 010622 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 08.73
7 Václav LockerVáclav Locker 030806 AC PardubiceAC Pardubice 10.41
MS Jakub KolářJakub Kolář 010317 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.44
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 8.5.2016) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.72 11.00
2 Matyáš NovákMatyáš Novák 020608 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 07.78 9.00
3 Tomáš FlekačTomáš Flekač 020616 AC PardubiceAC Pardubice 07.82 8.00
4 David NěmečekDavid Němeček 010211 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07.91 7.00
5 Jakub PřikrylJakub Přikryl 020601 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 08.00 6.00
6 David ŠmídDavid Šmíd 020121 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.07 5.00
7 Matěj DobrýMatěj Dobrý 021123 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.09 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (ne, 8.5.2016) Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka 010702 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.03 3.00
2 Jiří PokornýJiří Pokorný 010924 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 08.06 2.00
3 Martin RydloMartin Rydlo 021225 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.18 1.00
4 Josef DušekJosef Dušek 020626 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.23
5 Jan RichterJan Richter 010902 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.28
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 8.5.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 025429 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.36
2 Adéla ZikováAdéla Ziková 015614 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.48
3 Eliška HezkáEliška Hezká 025507 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.62
4 Karolína HermanováKarolína Hermanová 026109 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.81
5 Lucie HolčákováLucie Holčáková 016107 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 09.29
6 Simona MílováSimona Mílová 026022 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.30
7 Julie ČáslavkováJulie Čáslavková 040611 AC PardubiceAC Pardubice 10.10
Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 036111 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.5.2016) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie BalcarováNatálie Balcarová 025517 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.40
2 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková 015113 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.61
3 Natálie HrabcováNatálie Hrabcová 035623 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.65
4 Darja NavrátilováDarja Navrátilová 015222 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.76
5 Victoria LangrováVictoria Langrová 035328 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.95
6 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 035924 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.00
7 Ema StratílkováEma Stratílková 025113 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.45
Anežka DvořáčkováAnežka Dvořáčková 040615 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 8.5.2016) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina HabrmanováSabina Habrmanová 015924 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.41
2 Jitka ŘádkováJitka Řádková 026022 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.05
3 Anna ČáslavkováAnna Čáslavková 015925 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.06
4 Tereza VáchováTereza Váchová 036213 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.20
5 Kateřina FišerováKateřina Fišerová 026001 AC PardubiceAC Pardubice 09.68
6 Pavla KopeckáPavla Kopecká 036019 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09.75
Andrea HolubováAndrea Holubová 015703 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 8.5.2016) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 016109 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.13
2 Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová 025202 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.16
3 Amálie NovákováAmálie Nováková 015210 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.17
4 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 016102 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.27
5 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 025312 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.67
6 Barbora KarlíkováBarbora Karlíková 025820 AC PardubiceAC Pardubice 08.89
7 Karolína BartošováKarolína Bartošová 015716 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 09.21
Lucie DvořákováLucie Dvořáková 035527 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 8.5.2016) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 015210 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.06 11.00
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 016109 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.14 9.00
3 Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová 025202 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.23 8.00
4 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 025429 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.40 7.00
5 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 016102 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.43 6.00
6 Natálie BalcarováNatálie Balcarová 025517 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.46 5.00
7 Adéla ZikováAdéla Ziková 015614 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.53 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (ne, 8.5.2016) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina HabrmanováSabina Habrmanová 015924 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.41 3.00
2 Eliška HezkáEliška Hezká 025507 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.49 2.00
3 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 025312 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.56 1.00
4 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková 015113 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.61
5 Darja NavrátilováDarja Navrátilová 015222 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.70
6 Natálie HrabcováNatálie Hrabcová 035623 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.71
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David NěmečekDavid Němeček 010211 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 40.71 11.00
2 Robert DykastRobert Dykast 021123 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 40.72 9.00
3 Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka 010702 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 42.67 5.00
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 021112 AC PardubiceAC Pardubice 44.39 1.00
Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 020712 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Ondřej TomášOndřej Tomáš 020106 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VítekJan Vítek 010219 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 44.03 2.00
2 Jakub MrštíkJakub Mrštík 020716 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 45.80
3 Dominik ProcházkaDominik Procházka 030608 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 57.28
MS František SteklýFrantišek Steklý 030606 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. DNS
MS Tomáš SeveraTomáš Severa 020818 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 44.13
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BašeFilip Baše 010926 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 45.14
2 Filip SteinerFilip Steiner 040720 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 50.68
3 David LustykDavid Lustyk 040810 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 62.91
MS Jakub KolářJakub Kolář 010317 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 41.79
Jakub ŽinčíkJakub Žinčík 020102 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NovákMatyáš Novák 020608 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 41.32 8.00
2 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 42.04 7.00
3 Jan StejskalJan Stejskal 020614 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 42.37 6.00
4 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 020226 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 44.83
5 Michal TulisMichal Tulis 010309 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 45.04
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin RydloMartin Rydlo 021225 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 42.76 4.00
2 Jakub MachJakub Mach 011130 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 43.87 3.00
3 Josef DušekJosef Dušek 020626 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 44.84
4 Jan KührJan Kühr 010606 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 45.77
5 Petr ŠimůnekPetr Šimůnek 021210 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 48.33
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HezkáEliška Hezká 025507 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 44.19 11.00
2 Karolína UrstaKarolína Ursta 025101 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 47.01 1.00
3 Eliška MusílkováEliška Musílková 035812 AC PardubiceAC Pardubice 49.24
4 Aneta SpilkováAneta Spilková 016207 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 50.29
MS Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 43.03
MS Lucie HolčákováLucie Holčáková 016107 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 51.62
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová 025202 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 45.15 9.00
2 Kateřina MenclíkováKateřina Menclíková 015727 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 46.29 6.00
3 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 025312 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 46.72 4.00
4 Vendula NekvindováVendula Nekvindová 025424 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 57.01
Natálie BalcarováNatálie Balcarová 025517 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNS
Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 036111 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 016125 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 45.38 8.00
2 Adéla KolářováAdéla Kolářová 035413 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 49.27
3 Vendula FrantováVendula Frantová 036103 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 49.50
4 Simona SpěvákováSimona Spěváková 025212 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 50.05
5 Marie SýkorováMarie Sýkorová 035207 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 50.53
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MervartováTereza Mervartová 025707 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 45.88 7.00
2 Sabina JirmanováSabina Jirmanová 015419 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 46.95 2.00
3 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová 035210 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 51.16
4 Natálie ZmátlíkováNatálie Zmátlíková 035301 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 53.77
Karolína BartošováKarolína Bartošová 015716 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára DoležalováBára Doležalová 025110 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 47.75
2 Markéta BuderováMarkéta Buderová 015729 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 48.96
3 Simona MílováSimona Mílová 026022 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 51.04
4 Daniela ČernáDaniela Černá 035527 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 52.42
5 Kateřina ŠimůnkováKateřina Šimůnková 045919 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 61.74
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda DuškováLinda Dušková 015321 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 47.25
2 Magdaléna PernáMagdaléna Perná 025315 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 47.60
3 Darja NavrátilováDarja Navrátilová 015222 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 47.99
4 Viktorie ChrapanováViktorie Chrapanová 025327 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 49.76
Lucie DvořákováLucie Dvořáková 035527 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 46.56 5.00
2 Ester KvirencováEster Kvirencová 015821 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 46.90 3.00
3 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 016016 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 47.50
4 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 015628 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 48.29
Magdaléna HruškováMagdaléna Hrušková 025610 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan VítekJan Vítek 010219 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:28.76 11.00
2 Martin RydloMartin Rydlo 021225 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:30.34 9.00
3 Ondřej MuzikářOndřej Muzikář 020226 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:35.56 8.00
4 Jakub MachJakub Mach 011130 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:38.66 7.00
5 David VlasákDavid Vlasák 020620 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:40.14 6.00
6 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 020327 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:45.49 5.00
7 Martin HejzlarMartin Hejzlar 020519 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2:50.99 4.00
8 Matyáš SodomekMatyáš Sodomek 021101 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3:02.88 3.00
Kryštof SedlákKryštof Sedlák 020724 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína KrupováKarolína Krupová 015915 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:35.09 11.00
2 Linda DuškováLinda Dušková 015321 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:38.22 9.00
3 Sabina JirmanováSabina Jirmanová 015419 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:38.76 8.00
4 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 016016 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2:39.84 7.00
5 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 025131 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:40.58 6.00
6 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 016125 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2:40.81 5.00
7 Tereza MervartováTereza Mervartová 025707 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:41.86 4.00
8 Kateřina LeksováKateřina Leksová 016202 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:42.74 3.00
9 Simona SpěvákováSimona Spěváková 025212 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:52.86 2.00
10 Magdaléna HruškováMagdaléna Hrušková 025610 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:57.15 1.00
11 Markéta DoležalováMarkéta Doležalová 045826 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2:59.94
12 Simona MílováSimona Mílová 026022 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:00.21
13 Veronika ChyškováVeronika Chyšková 026201 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:03.10
14 Vanessa MráčkováVanessa Mráčková 015628 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 3:13.06
Aneta JedličkováAneta Jedličková 015830 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNF
Kateřina FišerováKateřina Fišerová 026001 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Kateřina MenclíkováKateřina Menclíková 015727 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bonifác BoháčBonifác Boháč 010601 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4:49.36 11.00
2 Miloš RejfekMiloš Rejfek 010228 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5:18.76 9.00
3 Filip SteinerFilip Steiner 040720 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5:37.78 8.00
4 Kryštof HavelKryštof Havel 031113 AC PardubiceAC Pardubice 5:49.04 7.00
5 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 010522 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5:59.45 6.00
6 Dominik ProcházkaDominik Procházka 030608 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6:36.24 5.00
Václav LockerVáclav Locker 030806 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ChudomelVáclav Chudomel 010528 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 15.48 11.00
2 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký 010620 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 15.90 9.00
3 Daniel BrablecDaniel Brablec 010420 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 16.03 8.00
4 Radim ŠpačekRadim Špaček 010412 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 17.12 7.00
5 Jakub KarlíkJakub Karlík 010914 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 17.93 6.00
6 Kryštof SedlákKryštof Sedlák 020724 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 19.73 5.00
7 Petr ŠimůnekPetr Šimůnek 021210 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 20.53 4.00
8 Martin ProcházkaMartin Procházka 011209 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 20.58 3.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 015430 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 15.88 11.00
2 Andrea PilařováAndrea Pilařová 016011 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 18.59 8.00
3 Sára SádeckáSára Sádecká 015122 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 19.03 5.00
4 Kristýna SchusterováKristýna Schusterová 025512 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 20.05 0.50
5 Tereza NovotnáTereza Novotná 025312 AC PardubiceAC Pardubice 23.21
6 Julie ČáslavkováJulie Čáslavková 040611 AC PardubiceAC Pardubice 34.45
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.5.2016) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola MandysováNikola Mandysová 016210 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 18.60 7.00
2 Barbora KarlíkováBarbora Karlíková 025820 AC PardubiceAC Pardubice 18.64 6.00
3 Aneta NovotnáAneta Novotná 035222 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 19.39 4.00
4 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 016016 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 19.81 3.00
5 Eliška VávrováEliška Vávrová 025704 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 20.05 0.50
6 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 035924 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 20.23
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.5.2016) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila ŠmahováKamila Šmahová 015628 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16.38 9.00
2 Adéla MilčinskáAdéla Milčinská 025530 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 19.84 2.00
3 Anna HlavničkováAnna Hlavničková 040614 AC PardubiceAC Pardubice 22.59
4 Aneta JedličkováAneta Jedličková 015830 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 26.98
MS Sára ZámečníkováSára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 14.58
Celkem 5 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna 020309 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5:55.42 11.00
2 Štěpán KorecŠtěpán Korec 030201 AC PardubiceAC Pardubice 6:01.40 9.00
3 David KošárekDavid Košárek 020715 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6:13.32 8.00
4 Jan KapounJan Kapoun 030225 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 6:31.42 7.00
5 Jaromír DoležalJaromír Doležal 020616 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6:54.44 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Baše, Dušek, Stejskal, Burian "A" Baše, Dušek, Stejskal, Burian ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 31.53 11.00
2 "A" Richter, Šmíd, Vítek, Vlasák "A" Richter, Šmíd, Vítek, Vlasák Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 31.65 9.00
3 "A" Dobrý, Kühr, Rejfek, Meduna "A" Dobrý, Kühr, Rejfek, Meduna Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 32.01 8.00
4 Havel H., Havel K., Sádovský, Flekač Havel H., Havel K., Sádovský, Flekač AC PardubiceAC Pardubice 33.25 7.00
5 "B" Doležal,, Košárek, Sedlák, Vosecký "B" Doležal,, Košárek, Sedlák, Vosecký Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 35.62 6.00
6 "B" Sodomek, Havlíček, Nosek, Gutten "B" Sodomek, Havlíček, Nosek, Gutten ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 35.78 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Štulpová, Ziková, Navrátilová, Bartošová "A" Štulpová, Ziková, Navrátilová, Bartošová TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 32.59 11.00
2 "A" Čáslavková, Bartošová, Hermanová, Habrmanová "A" Čáslavková, Bartošová, Hermanová, Habrmanová TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 32.80 9.00
3 "A" Doležalová, Chrapanová, Nováková, Řádková "A" Doležalová, Chrapanová, Nováková, Řádková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 33.19 7.00
4 "A" Gottvaldová, Perná, Krupová, Hooper "A" Gottvaldová, Perná, Krupová, Hooper ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 33.62 5.00
5 Novotná, Kopecká, Hrušková, Švecová Novotná, Kopecká, Hrušková, Švecová TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 35.77 1.00
6 Musílková, Hynková, Chalupová, Novotná Musílková, Hynková, Chalupová, Novotná AC PardubiceAC Pardubice 37.48
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "B" Menslíková, Hrabcová, Schusterová, Ustra "B" Menslíková, Hrabcová, Schusterová, Ustra TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 33.18 8.00
2 "B" Hájková, Milotová, Škrabalová, Prokešová "B" Hájková, Milotová, Škrabalová, Prokešová TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 33.28 6.00
3 "B" Hochmanová, Milčínská, Pilařová, Langrová "B" Hochmanová, Milčínská, Pilařová, Langrová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 34.57 4.00
4 "B" Mráčková, Sádecká, Černá, Zmátlíková "B" Mráčková, Sádecká, Černá, Zmátlíková ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 35.08 3.00
5 "C" Přikrylová, Fadrná, Frantová, Navrátilová "C" Přikrylová, Fadrná, Frantová, Navrátilová TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 35.13 2.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
010620 1.70 11.00
2 Radim ŠpačekRadim Špaček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010412 1.63 9.00
3 Robert DykastRobert Dykast
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
021123 1.55 8.00
4 Martin ProcházkaMartin Procházka
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
011209 1.50 7.00
5= Jan VostrovskýJan Vostrovský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
011031 1.50 5.50
5= Adam UrbánekAdam Urbánek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
020613 1.50 5.50
7 Bonifác BoháčBonifác Boháč
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
010601 1.50 4.00
8 Jiří PokornýJiří Pokorný
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
010924 1.50 3.00
9 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
030201 1.45 2.00
10 Martin BurianMartin Burian
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
020510 1.40 1.00
11= Richard VrátnýRichard Vrátný
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
010622 1.35
11= Vilém FousekVilém Fousek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
020612 1.35
13 Hynek HavelHynek Havel
AC PardubiceAC Pardubice
020405 1.35
MS Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
030104 1.40
MS Tomáš SeveraTomáš Severa
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
020818 1.40
MS Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
040423 1.35
Jakub ZitkoJakub Zitko
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
010208 DNS
Michal HofmannMichal Hofmann
AC PardubiceAC Pardubice
020328 NM
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Karolína KrupováKarolína Krupová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015915 1.52 11.00
2 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
015703 1.48 9.00
3 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
016125 1.48 8.00
4 Michaela ProkešováMichaela Prokešová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
015603 1.44 7.00
5 Bára DoležalováBára Doležalová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
025110 1.44 6.00
6= Tereza MervartováTereza Mervartová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
025707 1.40 4.50
6= Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
015103 1.40 4.50
8 Aneta NovotnáAneta Novotná
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
035222 1.35 3.00
9 Marie SýkorováMarie Sýkorová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
035207 1.35 2.00
10 Eliška DrdlováEliška Drdlová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
020101 1.30 1.00
11 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015113 1.25
12 Miriam GruberováMiriam Gruberová
AC PardubiceAC Pardubice
045113 1.20
MS Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK DobruškaSK Dobruška
015814 1.40
MS Adéla HanákováAdéla Hanáková
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
02 1.35
Petra BartošováPetra Bartošová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
025815 DNS
Anna HlavničkováAnna Hlavničková
AC PardubiceAC Pardubice
040614 NM
Aneta SpilkováAneta Spilková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
016207 NM
Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
035403 NM
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
010202 3.80 11.00
2 Jan VostrovskýJan Vostrovský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
011031 3.20 9.00
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010528 3.00 8.00
4 Viktor VoseckýViktor Vosecký
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
021119 2.00 7.00
5 Daniel BrablecDaniel Brablec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010420 2.00 6.00
6 Jaromír DoležalJaromír Doležal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
020616 2.00 5.00
7 Jan TrunecJan Trunec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
020102 1.60 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015210 2.80 11.00
2 Nikola MandysováNikola Mandysová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
016210 2.20 9.00
3 Sára SádeckáSára Sádecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015122 2.00 8.00
4= Eliška VávrováEliška Vávrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
025704 1.60 6.50
4= Veronika ChyškováVeronika Chyšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
026201 1.60 6.50
6 Adéla MilčinskáAdéla Milčinská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
025530 1.60 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robert DykastRobert Dykast
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
021123 5.39 11.00
2 Jan KührJan Kühr
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
010606 5.23 9.00
3 Jakub PřikrylJakub Přikryl
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
020601 5.18 8.00
4 David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
010211 5.07 7.00
5 David ŠmídDavid Šmíd
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
020121 4.92 6.00
6 Jan StejskalJan Stejskal
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
020614 4.83 5.00
7 Michal PazderaMichal Pazdera
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
020402 4.70 4.00
8 David VlasákDavid Vlasák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
020620 4.60 3.00
9 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
010623 4.57 2.00
10 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
020106 4.48 1.00
11 Jiří PokornýJiří Pokorný
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
010924 4.42
12 Adam UrbánekAdam Urbánek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
020613 4.39
13 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
020523 4.32
14 Hynek HavelHynek Havel
AC PardubiceAC Pardubice
020405 4.30
15 Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010702 4.26
16 Vilém FousekVilém Fousek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
020612 4.06
17 Jakub MrštíkJakub Mrštík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
020716 3.82
18 Kryštof HavelKryštof Havel
AC PardubiceAC Pardubice
031113 3.64
19 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
020712 3.21
20 Václav LockerVáclav Locker
AC PardubiceAC Pardubice
030806 3.14
Jakub ZitkoJakub Zitko
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
010208 DNS
Martin HejzlarMartin Hejzlar
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
020519 NM
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015430 4.68 11.00
2 Karolína UrstaKarolína Ursta
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
025101 4.61 9.00
3 Adéla ZikováAdéla Ziková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
015614 4.60 8.00
4 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
016109 4.56 7.00
5 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015113 4.51 6.00
6 Sabina HabrmanováSabina Habrmanová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
015924 4.47 5.00
7 Eliška HezkáEliška Hezká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
025507 4.46 4.00
8 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
015821 4.37 3.00
9 Petra BartošováPetra Bartošová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
025815 4.23 2.00
10 Kateřina MenclíkováKateřina Menclíková
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
015727 4.18 1.00
11 Karolína HermanováKarolína Hermanová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
026109 4.16
12 Natálie HrabcováNatálie Hrabcová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
035623 4.16
13 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
015112 4.12
14 Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
035413 4.11
15 Petra MlejnkováPetra Mlejnková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
025429 4.10
16 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
016125 4.08
17 Viktorie ChrapanováViktorie Chrapanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
025327 4.01
18 Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
025202 3.98
19 Kateřina LeksováKateřina Leksová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
016202 3.98
20 Andrea PilařováAndrea Pilařová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
016011 3.93
21 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
016125 3.91
22 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
015703 3.90
23 Veronika HynkováVeronika Hynková
AC PardubiceAC Pardubice
026105 3.90
24 Jitka ŘádkováJitka Řádková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
026022 3.76
25 Natálie ZmátlíkováNatálie Zmátlíková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
035301 3.75
26 Barbora KarlíkováBarbora Karlíková
AC PardubiceAC Pardubice
025820 3.72
27 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
035924 3.66
28 Daniela ČernáDaniela Černá
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
035527 3.63
29 Eliška MusílkováEliška Musílková
AC PardubiceAC Pardubice
035812 3.53
30 Victoria LangrováVictoria Langrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
035328 3.52
31 Kateřina FišerováKateřina Fišerová
AC PardubiceAC Pardubice
026001 3.48
32 Karolína HochmanováKarolína Hochmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
025625 3.45
33 Adéla ChalupováAdéla Chalupová
AC PardubiceAC Pardubice
026202 3.23
34 Tereza NovotnáTereza Novotná
AC PardubiceAC Pardubice
025312 3.16
35 Julie ČáslavkováJulie Čáslavková
AC PardubiceAC Pardubice
040611 3.01
MS Sára ZámečníkováSára Zámečníková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
015311 5.15
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
035527 DNS
Tereza VáchováTereza Váchová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
036213 DNS
Celkem 38 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
015515 10.38 11.00
2 Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
025627 09.60 9.00
3 Hana HájkováHana Hájková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
025426 08.98 8.00
4 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015802 08.79 7.00
5 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
015112 08.72 6.00
6 Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015521 08.66 5.00
7 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
025306 08.36 4.00
8 Markéta BuderováMarkéta Buderová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015729 08.30 3.00
9 Nikola MandysováNikola Mandysová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
016210 08.25 2.00
10 Michaela ProkešováMichaela Prokešová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
015603 07.94 1.00
11 Eliška DrdlováEliška Drdlová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
020101 07.40
12 Ema StratílkováEma Stratílková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
025113 07.37
13 Anna SlušnáAnna Slušná
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
026028 07.35
14 Kristýna KudláčkováKristýna Kudláčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015503 07.22
15 Nikola DufkováNikola Dufková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015814 07.05
16 Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
016109 07.01
17 Hana HlávkováHana Hlávková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
025414 06.92
18 Adéla BártováAdéla Bártová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015614 06.73
19 Zuzana NoskováZuzana Nosková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
025506 06.61
20 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
035210 06.56
21 Patricie MilotováPatricie Milotová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
020101 06.51
22 Dana KopsováDana Kopsová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
016110 06.42
23 Gabriela SpoustováGabriela Spoustová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
015822 06.29
24 Vanessa MráčkováVanessa Mráčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015628 06.19
25 Miriam GruberováMiriam Gruberová
AC PardubiceAC Pardubice
045113 05.38
26 Anna HlavničkováAnna Hlavničková
AC PardubiceAC Pardubice
040614 05.08
27 Kateřina ŠimůnkováKateřina Šimůnková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
045919 04.57
28 Zuzana VanclováZuzana Vanclová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
045508 03.89
MS Lucie HolčákováLucie Holčáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
011107 06.59
Celkem 29 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
010416 15.20 11.00
2 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
010202 11.40 9.00
3 Lukáš TichýLukáš Tichý
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010703 10.49 8.00
4 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
021121 10.10 7.00
5 Richard VrátnýRichard Vrátný
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
010622 08.40 6.00
6 Tom SmlsalTom Smlsal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
010612 08.23 5.00
7 Jan TrunecJan Trunec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
020102 07.34 4.00
8 Jan KapounJan Kapoun
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
030225 07.31 3.00
9 Petr ŠimůnekPetr Šimůnek
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
021210 06.88 2.00
10 Filip ŠtefecFilip Štefec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
020504 06.62 1.00
11 Adam UrbánekAdam Urbánek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
020613 06.61
12 Bedřich FrydrychBedřich Frydrych
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
031204 05.25
13 David LustykDavid Lustyk
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
040810 03.89
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
025627 24.48 11.00
2 Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015521 23.66 9.00
3 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
015821 22.59 8.00
4 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
016109 22.38 7.00
5 Kristýna LupačováKristýna Lupačová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015530 22.36 6.00
6 Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
016109 22.34 5.00
7 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
015112 22.27 4.00
8 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
026111 20.21 3.00
9 Nikola DufkováNikola Dufková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015814 19.07 2.00
10 Karolína HochmanováKarolína Hochmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
025625 18.65 1.00
11 Anna SlušnáAnna Slušná
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
026028 17.57
12 Marie SýkorováMarie Sýkorová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
035207 17.43
12 Hana HlávkováHana Hlávková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
025414 17.43
14 Adéla BártováAdéla Bártová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015614 16.48
15 Markéta DoležalováMarkéta Doležalová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
045826 15.85
16 Zuzana VanclováZuzana Vanclová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
045508 07.58
Lucie BurešováLucie Burešová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
015515 NM
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
010416 43.06 11.00
2 Radim ŠpačekRadim Špaček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010412 31.58 9.00
3 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
010620 30.02 8.00
4 Jan VostrovskýJan Vostrovský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
011031 29.34 7.00
5 Michal TulisMichal Tulis
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
010309 28.73 6.00
6 Tom SmlsalTom Smlsal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
010612 28.49 5.00
7 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
021121 26.37 4.00
8 Václav ChudomelVáclav Chudomel
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010528 24.95 3.00
9 Lukáš KrálLukáš Král
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
020621 22.48 2.00
10 Filip MedunaFilip Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
021202 20.43 1.00
11 Jan KapounJan Kapoun
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
030225 18.52
12 Filip ŠtefecFilip Štefec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
020504 17.43
13 Josef NosekJosef Nosek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
020506 17.19
14 Bedřich FrydrychBedřich Frydrych
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
031204 13.42
15 Tomáš GuttenTomáš Gutten
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010910 13.36
Daniel BrablecDaniel Brablec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010420 NM
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015521 26.48 11.00
2 Hana HlávkováHana Hlávková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
025414 24.10 9.00
3 Kristýna LupačováKristýna Lupačová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015530 22.75 8.00
4 Dana KopsováDana Kopsová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
016110 21.52 7.00
5 Anna SlušnáAnna Slušná
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
026028 20.52 6.00
6 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015802 20.44 5.00
7 Nikola DufkováNikola Dufková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015814 19.00 4.00
8 Kristýna KudláčkováKristýna Kudláčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015503 18.31 3.00
9 Zuzana NoskováZuzana Nosková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
025506 15.46 2.00
10 Markéta BuderováMarkéta Buderová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015729 11.05 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tom SmlsalTom Smlsal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
010612 26.42 11.00
2 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
010202 24.65 9.00
3 Filip BašeFilip Baše
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010926 24.37 8.00
4 Michal TulisMichal Tulis
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
010309 21.42 7.00
5 Filip MedunaFilip Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
021202 17.72 6.00
6 Tomáš GuttenTomáš Gutten
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010910 17.11 5.00
7 Filip ŠtefecFilip Štefec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
020504 17.10 4.00
8 Matyáš SodomekMatyáš Sodomek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
021101 15.02 3.00
9 Jan TrunecJan Trunec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
020102 13.11 2.00
Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
020327 DNS
Josef NosekJosef Nosek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
020506 NM
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
015515 29.82 11.00
2 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015802 27.63 9.00
3 Hana HájkováHana Hájková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
025426 26.72 8.00
4 Ema StratílkováEma Stratílková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
025113 26.70 7.00
5 Natálie BalcarováNatálie Balcarová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
025517 26.21 6.00
6 Kristýna LupačováKristýna Lupačová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015530 24.84 5.00
7 Magdaléna ŠvecováMagdaléna Švecová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
025306 23.13 4.00
8 Magdaléna PernáMagdaléna Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
025315 22.68 3.00
9 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
035403 21.45 2.00
10 Gabriela SpoustováGabriela Spoustová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
015822 21.40 1.00
11 Eliška DrdlováEliška Drdlová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
020101 20.49
12 Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
035413 20.07
13 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
026111 19.92
14 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
016102 19.17
15 Kristýna KudláčkováKristýna Kudláčková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015503 19.14
16 Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
016109 17.31
17 Kristýna SchusterováKristýna Schusterová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
025512 16.77
18 Markéta DoležalováMarkéta Doležalová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
045826 16.03
19 Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
025627 15.22
20 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
015430 15.20
21 Patricie MilotováPatricie Milotová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
020101 14.55
22 Zuzana VanclováZuzana Vanclová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
045508 11.22
23 Miriam GruberováMiriam Gruberová
AC PardubiceAC Pardubice
045113 08.91
24 Veronika HynkováVeronika Hynková
AC PardubiceAC Pardubice
026105 08.25
25 Adéla ChalupováAdéla Chalupová
AC PardubiceAC Pardubice
026202 06.09
MS Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK DobruškaSK Dobruška
015814 27.32
Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
015103 NM
Celkem 27 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miloš SedlmajerMiloš Sedlmajer
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
010416 38.69 11.00
2 Martin BurianMartin Burian
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
020510 33.25 9.00
3 Jakub KarlíkJakub Karlík
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010914 32.15 8.00
4 Bonifác BoháčBonifác Boháč
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
010601 31.72 7.00
5 Lukáš TichýLukáš Tichý
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
010703 30.80 6.00
6 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
021121 29.74 5.00
7 Jan RichterJan Richter
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
010902 27.27 4.00
8 Filip MedunaFilip Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
021202 26.30 3.00
9 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
010623 25.56 2.00
10 Vilém FousekVilém Fousek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
020612 24.15 1.00
11 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
020106 23.90
12 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
020309 23.62
13 David KošárekDavid Košárek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
020715 22.91
14 Matěj DobrýMatěj Dobrý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
021123 22.87
15 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
021112 20.72
16 Jakub PřikrylJakub Přikryl
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
020601 19.14
17 Tomáš FlekačTomáš Flekač
AC PardubiceAC Pardubice
020616 18.06
18 Bedřich FrydrychBedřich Frydrych
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
031204 17.48
19 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
020712 15.76
20 Michal HofmannMichal Hofmann
AC PardubiceAC Pardubice
020328 14.78
21 Viktor VoseckýViktor Vosecký
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
021119 13.44
Celkem 21 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim, z.s.{8} 260.50
2 HVEPA HVEPA Hvězda Pardubice z.s.{8} 160.00
3 SAKPU SAKPU ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí{8} 159.00
4 CHOCE CHOCE AC Choceň, spolek{8} 073.00
5 ATPOL ATPOL ATLETIKA Polička, spolek{8} 039.00
6 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 038.00
7 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.{8} 006.50
Poznámky:
Stav po: 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 1500 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 60 m, 60 m, 4x60 m, 300 m, 300 m, 300 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim, z.s.{8} 170.00
2 SAKPU SAKPU ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí{8} 129.00
3 HVEPA HVEPA Hvězda Pardubice z.s.{8} 103.00
4 SVITA SVITA TJ Svitavy, z . s.{8} 098.00
5 USORL USORL TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.{8} 056.50
6 LITOM LITOM TJ Jiskra Litomyšl{8} 044.00
7 CHOCE CHOCE AC Choceň, spolek{8} 033.00
8 VMYTO VMYTO AC Vysoké Mýto{8} 014.50
9 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 014.00
Poznámky:
Stav po: 300 m, 800 m, 100 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 60 m, 60 m, 4x60 m, 100 m př., 100 m př., 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 4x60 m
Celkem 9 závodníků