výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pohár rozhlasu - okresní kolo Semily, město

Turnov (12. - 12. 5. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel FarskýPavel Farský 00 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 07.76 631
2 Jan BílýJan Bílý 01 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 07.96 571
3 Václav FloumaVáclav Flouma 99 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 08.63 391
4 Daniel DušekDaniel Dušek 01 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 08.68 378
5 Lukáš GavelčíkLukáš Gavelčík 00 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 08.77 357
6 Daniel GollDaniel Goll 01 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 08.82 345
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HronJaroslav Hron 00 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 07.72 643
2 Tomáš HolmannTomáš Holmann 01 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 08.14 520
3 Martin JínaMartin Jína 01 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 08.21 500
4 Jakub JanoušekJakub Janoušek 00 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 08.22 498
5 Dominik HrabčákDominik Hrabčák 01 ZŠ LibštátZŠ Libštát 09.15 272
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik JíraPatrik Jíra 01 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 08.27 484
2 Dominik KnížekDominik Knížek 00 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 08.40 449
3 Jan KaňaJan Kaňa 01 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 08.42 444
4 Kirill KavalerKirill Kavaler 00 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 08.49 426
5 David KoňákDavid Koňák 00 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 08.92 322
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav KosinaMiroslav Kosina 00 ZŠ LibštátZŠ Libštát 08.09 534
2 Roman MarešRoman Mareš 00 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 08.10 531
3 Ondřej KouckýOndřej Koucký 00 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 08.16 514
4 Tomáš Martin MatušůTomáš Martin Matušů 01 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 08.18 509
5 Tomáš LengálTomáš Lengál 01 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 09.24 253
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal NovotnýMichal Novotný 00 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 08.11 528
2 Adam PrášilAdam Prášil 01 ZŠ LibštátZŠ Libštát 08.14 520
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 00 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 08.24 492
4 Josef ŠaldaJosef Šalda 01 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 08.43 441
5 Jakub SkalskýJakub Skalský 00 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 09.10 282
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ZemanecTomáš Zemanec 00 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 08.13 523
2 Tomáš VeselýTomáš Veselý 00 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 08.43 441
3 Lukáš ZelenkaLukáš Zelenka 00 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 08.57 406
4 David ŠolcDavid Šolc 00 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 08.63 391
Pavel VčelákPavel Včelák 01 ZŠ LibštátZŠ Libštát DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard BraunerRichard Brauner 02 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 08.42 444
2 Dominik BučekDominik Buček 02 ZŠ LibštátZŠ Libštát 09.02 300
3 Jiří ČernýJiří Černý 02 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 09.49 205
4 Filip DědekFilip Dědek 02 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 09.51 201
5 Martin BartoníčekMartin Bartoníček 02 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 09.61 183
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof HájekKryštof Hájek 03 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 09.14 274
2 Josef FrýdaJosef Frýda 03 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 09.54 196
3 Štěpán DolenskýŠtěpán Dolenský 02 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 09.57 190
4 Ondřej FriesOndřej Fries 04 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 10.00 120
5 David ŠolcDavid Šolc 03 ZŠ LibštátZŠ Libštát 10.17 97
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš JansaLukáš Jansa 02 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 09.08 287
2 Martin KubánekMartin Kubánek 02 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 09.18 266
3 Marek HrdinaMarek Hrdina 02 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 09.33 235
4 Šimon KendíkŠimon Kendík 03 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 09.62 181
5 Adam MalýAdam Malý 04 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 09.75 159
MS Michal HanykMichal Hanyk 02 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 08.26 487
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PlatilJakub Platil 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 08.56 408
2 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 08.94 318
3 Ondřej MedekOndřej Medek 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 09.05 293
4 Alex MartinecAlex Martinec 02 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 09.14 274
5 Lukáš PeukertLukáš Peukert 02 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 09.50 203
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 03 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 08.45 436
2 Tomáš RejmanTomáš Rejman 02 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 08.46 434
3 Aleš ŠádekAleš Šádek 02 ZŠ LibštátZŠ Libštát 08.56 408
4 Šimon PleslŠimon Plesl 03 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 09.17 268
5 Radek PrášilRadek Prášil 02 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 09.31 239
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ŠmídTomáš Šmíd 02 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 08.29 478
2 Ondřej ValentaOndřej Valenta 02 Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 08.36 460
3 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 02 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 08.64 388
4 Jakub ŠolcJakub Šolc 03 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 09.05 293
5 Ondřej ZajpOndřej Zajp 03 Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 09.57 190
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula BrožováVendula Brožová 01 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 08.90 592
2 Veronika BubákováVeronika Bubáková 00 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 09.00 566
3 Kristýna BrožováKristýna Brožová 00 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 09.04 556
4 Eliška BočkováEliška Bočková 01 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 09.10 541
5 Anita BuckováAnita Bucková 01 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 09.19 518
6 Jana BuchtováJana Buchtová 01 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 10.07 322
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HájkováBarbora Hájková 01 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 08.55 687
2 Andrea HolatováAndrea Holatová 01 Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 09.57 428
3 Veronika HendrychováVeronika Hendrychová 01 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 09.67 406
4 Valentina IvanytskáValentina Ivanytská 01 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 09.76 386
5 Hana DoanováHana Doanová 01 Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 10.11 314
6 Alena DivišováAlena Divišová 01 ZŠ LibštátZŠ Libštát 10.15 306
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KroupováNikola Kroupová 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 08.98 571
2 Zdeňka KieuováZdeňka Kieuová 00 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 09.36 477
3 Kateřina KocourkováKateřina Kocourková 00 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 09.39 470
4 Michaela KoublováMichaela Koublová 01 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 09.52 440
5 Pavlína KokyováPavlína Kokyová 00 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 10.40 259
Zuzana KousalováZuzana Kousalová 01 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie OpočenskáLucie Opočenská 01 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 08.93 584
2 Natálie NožičkováNatálie Nožičková 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 09.06 551
3 Jana ProkopováJana Prokopová 00 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 09.11 538
4 Adéla MitrusováAdéla Mitrusová 00 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 09.40 468
5 Tereza NoskováTereza Nosková 00 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 09.98 340
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 01 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 09.03 558
2 Vendula StránskáVendula Stránská 01 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 09.45 456
3 Dana RydvalováDana Rydvalová 01 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 09.47 451
4 Anna TvrzníkováAnna Tvrzníková 02 Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 09.69 402
5 Klára ŠimůnkováKlára Šimůnková 00 ZŠ LibštátZŠ Libštát 09.89 359
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová 01 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 08.20 788
2 Nikola UrbanováNikola Urbanová 01 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 08.90 592
3 Liliana VrbatováLiliana Vrbatová 02 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 09.27 499
4 Veronika VanclováVeronika Vanclová 02 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 09.78 382
Adéla ZajícováAdéla Zajícová 01 ZŠ LibštátZŠ Libštát DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dita BartuškováDita Bartušková 02 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 09.62 417
2 Anna ČapkováAnna Čapková 04 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 09.62 417
3 Ema BrillováEma Brillová 03 Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 09.70 400
4 Michaela DivišováMichaela Divišová 03 ZŠ LibštátZŠ Libštát 09.71 397
5 Justina BohatáJustina Bohatá 03 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 09.97 342
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HolmannováKlára Holmannová 02 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 08.87 600
2 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 09.00 566
3 Theresia Anna HakenováTheresia Anna Hakenová 02 Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 09.12 536
4 Štěpánka HatašováŠtěpánka Hatašová 03 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 09.18 521
5 Kateřina HalováKateřina Halová 02 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 09.46 454
6 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 09.53 438
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 09.09 543
2 Dagmar LipenskáDagmar Lipenská 02 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 09.20 516
3 Nikola HrádkováNikola Hrádková 03 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 09.62 417
4 Natálie MatěchováNatálie Matěchová 03 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 09.66 408
5 Eliška KudrnáčováEliška Kudrnáčová 04 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 10.00 336
6 Natálie KučerováNatálie Kučerová 04 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 10.02 332
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PávováSára Pávová 02 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 08.99 569
2 Romana MrázováRomana Mrázová 03 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 09.56 431
3 Natálie NechanickáNatálie Nechanická 02 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 09.59 424
4 Daniela NýdrlováDaniela Nýdrlová 04 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 09.64 413
5 Lenka MoravcováLenka Moravcová 03 ZŠ LibštátZŠ Libštát 10.10 316
6 Natálie PeterkováNatálie Peterková 02 Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 10.25 287
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 09.14 531
2 Kateřina RyšaváKateřina Ryšavá 02 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 09.40 468
3 Tereza PodzimkováTereza Podzimková 04 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 10.19 299
4 Šárka SýkorovýŠárka Sýkorový 04 ZŠ LibštátZŠ Libštát 10.39 261
Eliška ŠádkováEliška Šádková 04 ZŠ LibštátZŠ Libštát DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VelíškováBarbora Velíšková 02 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 09.09 543
2 Nikola ŠupováNikola Šupová 03 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 09.55 433
3 Nikola VanickáNikola Vanická 03 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 09.66 408
4 Aneta VinklářováAneta Vinklářová 03 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 09.68 404
5 Jana ŠálkováJana Šálková 03 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 09.90 357
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza GaumannováTereza Gaumannová 04 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 1:55.69 574
2 Adéla KyselováAdéla Kyselová 03 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 1:57.55 545
3 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 2:01.06 493
4 Hana KadlecováHana Kadlecová 02 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 2:04.03 451
5 Sissi PeukertováSissi Peukertová 03 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 2:04.64 443
6 Eva ČermákováEva Čermáková 02 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 2:05.55 430
7 Jaroslava BuckováJaroslava Bucková 03 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 2:06.48 417
8 Veronika MedkováVeronika Medková 03 Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 2:07.12 409
9 Eliška KřenkováEliška Křenková 03 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2:08.23 394
10 Adriana HačkováAdriana Hačková 03 ZŠ LibštátZŠ Libštát 2:10.64 363
11 Pavlína BartoníčkováPavlína Bartoníčková 03 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 2:12.90 335
12 Natálie PeterkováNatálie Peterková 02 Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 2:13.81 324
13 Sarah PekařováSarah Pekařová 03 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 2:17.11 286
14 Kristýna FaistaverováKristýna Faistaverová 02 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 2:18.61 270
15 Adéla JebaváAdéla Jebavá 02 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 2:19.71 258
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 1:52.42 626
2 Marie RysulováMarie Rysulová 02 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 1:54.11 599
3 Renata ZnamenáčkováRenata Znamenáčková 02 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 1:55.67 574
4 Julie ZárybnickáJulie Zárybnická 03 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 1:57.45 547
5 Eliška StřihavkováEliška Střihavková 03 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2:00.14 507
6 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 02 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 2:02.03 479
7 Kateřina RyšaváKateřina Ryšavá 02 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 2:07.42 405
8 Anna VlčkováAnna Vlčková 03 ZŠ LibštátZŠ Libštát 2:09.13 383
9 Michaela ZamastilováMichaela Zamastilová 04 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 2:09.31 380
10 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 2:09.59 377
11 Patricie RajtrováPatricie Rajtrová 04 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2:10.27 368
12 Lenka ŠritrováLenka Šritrová 02 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 2:10.51 365
13 Monika ZamastilováMonika Zamastilová 04 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 2:12.34 342
14 Žaneta VeitováŽaneta Veitová 03 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 2:14.71 314
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 2:46.67 499
2 Barbora BurešováBarbora Burešová 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 2:49.20 472
3 Pavlína BrožováPavlína Brožová 01 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 2:50.55 458
4 Eliška BakešováEliška Bakešová 01 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 2:58.82 376
5 Anita BuckováAnita Bucková 01 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 3:01.30 353
6 Gabriela JakoubkováGabriela Jakoubková 00 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 3:08.27 292
7 Kateřina KocourkováKateřina Kocourková 00 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 3:09.76 280
8 Zdeňka KieuováZdeňka Kieuová 00 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 3:12.27 260
9 Michaela KoublováMichaela Koublová 01 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 3:16.40 228
10 Barbora JírováBarbora Jírová 01 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 3:18.09 215
11 Michaela HorákováMichaela Horáková 01 ZŠ LibštátZŠ Libštát 3:22.68 183
12 Eliška KocourkováEliška Kocourková 00 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 3:24.10 174
13 Pavlína KokyováPavlína Kokyová 00 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 3:27.31 153
Anna MinarčíkováAnna Minarčíková 01 ZŠ LibštátZŠ Libštát DNS
Tereza HloušováTereza Hloušová 01 ZŠ LibštátZŠ Libštát DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana PekařováJana Pekařová 02 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 2:42.54 544
2 Martina PospíchalováMartina Pospíchalová 02 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 2:49.40 470
3 Kateřina ZávěrkováKateřina Závěrková 02 Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 2:54.47 418
4 Magdaléna ŠlaufováMagdaléna Šlaufová 01 Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 2:54.97 413
5 Veronika VanclováVeronika Vanclová 02 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 2:55.81 405
6 Anna PekárkováAnna Pekárková 02 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 2:59.84 367
7 Natálie NožičkováNatálie Nožičková 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3:02.63 341
8 Veronika VíškováVeronika Víšková 01 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 3:05.01 320
9 Vendula StránskáVendula Stránská 01 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 3:06.71 305
10 Michaela VundererováMichaela Vundererová 01 Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 3:09.53 282
11 Dana RydvalováDana Rydvalová 01 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 3:10.08 277
12 Anna RozkovcováAnna Rozkovcová 00 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 3:10.63 273
13 Klára MockováKlára Mocková 01 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 3:10.95 270
14 Natálie TaclíkováNatálie Taclíková 01 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 3:12.74 256
15 Šárka StřelkováŠárka Střelková 01 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 3:26.95 156
Anna VlčkováAnna Vlčková 03 ZŠ LibštátZŠ Libštát DNS
Tereza PolachováTereza Polachová 01 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov DNS
Eliška ZamrazilováEliška Zamrazilová 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov DNS
Celkem 18 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš DavidLukáš David 03 Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 3:19.34 487
2 Matěj HejdukMatěj Hejduk 03 Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 3:28.50 412
3 Martin KubánekMartin Kubánek 02 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 3:28.88 409
4 Jiří ČermákJiří Čermák 02 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 3:30.01 400
5 Jakub KudrnáčJakub Kudrnáč 02 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 3:30.02 400
6 Kryštof HájekKryštof Hájek 03 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 3:33.39 375
7 Šimon CandrákŠimon Candrák 03 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 3:39.64 329
8 Matěj JanataMatěj Janata 02 ZŠ LibštátZŠ Libštát 3:45.77 287
9 Matěj PavlataMatěj Pavlata 03 Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 3:46.30 283
10 Štěpán DolenskýŠtěpán Dolenský 02 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 3:47.50 275
11 Tomáš BachtíkTomáš Bachtík 02 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 3:55.39 226
12 František JanataFrantišek Janata 03 ZŠ LibštátZŠ Libštát 3:55.58 225
13 Emil HejdukEmil Hejduk 02 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 3:56.43 220
14 Martin BartoníčekMartin Bartoníček 02 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 3:56.95 217
15 Filip ČástekFilip Částek 04 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 4:10.99 142
16 Vojtěch KochlíkVojtěch Kochlík 03 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 4:16.41 117
Damián HrnčířDamián Hrnčíř 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov DNS
Jakub BursaJakub Bursa 03 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov DNS
Celkem 18 závodníků
Běh 2 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj PonocnýMatěj Ponocný 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3:06.02 606
2 Tomáš RejmanTomáš Rejman 02 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 3:08.20 586
3 Matěj StrnádekMatěj Strnádek 03 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 3:17.73 501
4 Matyáš VotočekMatyáš Votoček 03 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 3:17.80 500
5 Lukáš PaulusLukáš Paulus 02 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 3:24.11 447
6 Adam MalýAdam Malý 04 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 3:26.46 428
7 Jakub LacinaJakub Lacina 04 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 3:28.30 414
8 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3:28.58 412
9 Zdeněk MáderZdeněk Máder 03 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 3:32.42 382
10 Jiří LamačJiří Lamač 02 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 3:35.07 362
11 Damián HrnčířDamián Hrnčíř 02 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3:36.20 354
12 Jonáš MellanJonáš Mellan 03 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 3:36.65 350
13 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 3:36.73 350
14 Eduard LeitnerEduard Leitner 04 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 3:41.75 314
15 Lukáš PeukertLukáš Peukert 02 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 3:45.65 287
16 Lukáš TůmaLukáš Tůma 03 ZŠ LibštátZŠ Libštát 3:55.21 227
Ladislav PrášilLadislav Prášil 02 ZŠ LibštátZŠ Libštát DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 4:43.09 661
2 Tomáš LengyelTomáš Lengyel 01 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 4:51.28 611
3 Ondřej MachOndřej Mach 01 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 5:02.12 548
4 Daniel BrožDaniel Brož 00 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 5:04.66 533
5 Jan LukešJan Lukeš 01 ZŠ LibštátZŠ Libštát 5:09.98 504
6 Daniel DostrašilDaniel Dostrašil 00 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 5:14.00 482
7 Tobiáš JaškoTobiáš Jaško 01 ZŠ LibštátZŠ Libštát 5:24.84 425
8 Aleš HartigAleš Hartig 00 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 5:25.01 424
9 Lukáš JágrLukáš Jágr 00 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 5:26.89 415
10 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera 02 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 5:29.45 402
11 Jan KaňaJan Kaňa 01 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 5:32.39 388
12 Vojtěch GrzešVojtěch Grzeš 00 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 6:22.16 181
13 Tomáš LengálTomáš Lengál 01 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 7:00.97 71
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eduard VyšanskýEduard Vyšanský 00 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 4:55.53 586
2 Richard PintaRichard Pinta 00 ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 5:04.45 534
3 Tomáš PolyákTomáš Polyák 01 ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 5:05.30 530
4 Ondřej SoukupOndřej Soukup 00 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 5:07.50 517
5 Denis PitroDenis Pitro 00 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 5:16.70 467
6 Oldřich MacháčekOldřich Macháček 02 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 5:17.58 463
7 Marek SoukeníkMarek Soukeník 00 Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 5:27.59 411
8 Jiří ŠírekJiří Šírek 01 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 5:28.10 409
9 Petr SvobodaPetr Svoboda 00 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5:37.00 366
10 Martin SzücsMartin Szücs 01 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 5:38.13 360
11 Tadeáš MrázikTadeáš Mrázik 00 ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5:38.86 357
12 Otakar RezlerOtakar Rezler 01 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 5:40.05 351
13 Radek PokornýRadek Pokorný 00 ZŠ LibštátZŠ Libštát 5:44.56 331
Celkem 13 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svoboda, Mareš, Studený, Hreha Svoboda, Mareš, Studený, Hreha ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 31.12 513
2 Včelák Pa., Kosina, Prášil, Včelák Pe. Včelák Pa., Kosina, Prášil, Včelák Pe. ZŠ LibštátZŠ Libštát 32.00 452
3 Goll, Koňák, Janeček, Haloun Goll, Koňák, Janeček, Haloun Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 32.64 410
4 Tomáš, Šalda, Lukeš, Antony Tomáš, Šalda, Lukeš, Antony ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 32.87 396
5 Klemš, Kocián. Soukup, Král Klemš, Kocián. Soukup, Král ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 33.74 342
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zemanec, Grzeš, Novotný, Hartig Zemanec, Grzeš, Novotný, Hartig ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 31.73 470
2 Hron, Bílý, Pitro, Szücs Hron, Bílý, Pitro, Szücs ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 31.75 469
3 Vávra, Kavaler, Mrázik, Borovička Vávra, Kavaler, Mrázik, Borovička ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 33.06 384
4 Borůvka, Brož, Palič, Polyák Borůvka, Brož, Palič, Polyák ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 33.33 367
5 Vávra, Bartoníček, Candrák, Dolenský Vávra, Bartoníček, Candrák, Dolenský ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 35.59 241
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vyšanský, Farský, Holmann, Dušek Vyšanský, Farský, Holmann, Dušek ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 31.59 480
2 Matušů, Flouma, Zelenka, Svoboda Matušů, Flouma, Zelenka, Svoboda ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 31.67 475
3 Hanyk, Gavelčík, Koucký, Drahoňovský Hanyk, Gavelčík, Koucký, Drahoňovský ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 31.83 464
4 Jíra, Jína, Císař, Dufek Jíra, Jína, Císař, Dufek ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 32.75 403
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Platil, Ponocný, Schmidt, Medek Platil, Ponocný, Schmidt, Medek ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 31.95 456
2 Martinec, Paulus, Šolc, Malý Martinec, Paulus, Šolc, Malý ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 33.76 341
3 Hájek, Sedlický, Hlavatý, Rozkovec Hájek, Sedlický, Hlavatý, Rozkovec Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 35.05 269
David, Valenta, Veselý, Zajpt David, Valenta, Veselý, Zajpt Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 35.05 269
5 Šádek, Buček, Janata F., Dejmek Šádek, Buček, Janata F., Dejmek ZŠ LibštátZŠ Libštát 35.61 240
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brauner, Podzimek, Macháček, Zajíc Brauner, Podzimek, Macháček, Zajíc ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 33.07 383
2 Šťastný, Máder, Votoček, Švandrlík, Šťastný, Máder, Votoček, Švandrlík, ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 35.11 266
3 Vávra, Bartoníček, Candrák, Dolenský Vávra, Bartoníček, Candrák, Dolenský ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 35.77 232
4 Opočenský, Černý, Peukert, Bursa Opočenský, Černý, Peukert, Bursa ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 36.31 206
Hrdina, Cejnar, Farský, Haase Hrdina, Cejnar, Farský, Haase ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Polách, Šafář, Hrnčíř, Huťka Polách, Šafář, Hrnčíř, Huťka ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 32.62 412
2 Šmíd, Bachtík, Kudrnáč, Pičman Šmíd, Bachtík, Kudrnáč, Pičman ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 34.59 294
3 Lukáč M., Šidlichovský J., Macháček, Zajíc Lukáč M., Šidlichovský J., Macháček, Zajíc ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 35.53 244
4 Plesl, Čermák, Pohl, Hejduk Plesl, Čermák, Pohl, Hejduk ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 36.16 213
5 Lacina, Fries, Mládek, Malý Lacina, Fries, Mládek, Malý ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 36.45 199
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokopová, Bakešová, Hájková, Rozkovcová Prokopová, Bakešová, Hájková, Rozkovcová ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 34.22 582
2 Víšková, Bubáková, Hendrychová, Brožová Víšková, Bubáková, Hendrychová, Brožová Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 34.64 554
3 Brožová, Mitrusová, Bočková, Brebtová Brožová, Mitrusová, Bočková, Brebtová ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 34.82 543
4 Kotulová, Opočenská, Vanclová, Kieouvá Kotulová, Opočenská, Vanclová, Kieouvá ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 35.50 500
5 Hubařová, Nosková, Koublová, Buchtová Hubařová, Nosková, Koublová, Buchtová ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 37.67 375
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nožičková, Schmeilerová, Burešová, Voglová Nožičková, Schmeilerová, Burešová, Voglová ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 35.23 517
2 Rychlovská, Frková, Brožová, Urbanová Rychlovská, Frková, Brožová, Urbanová ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 35.51 500
3 Šimůnková, Švitorková, Roztočilová, Šlaufová Šimůnková, Švitorková, Roztočilová, Šlaufová Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 36.35 449
4 Doležalová, Stránská, Rydvaldová, Bubeníková Doležalová, Stránská, Rydvaldová, Bubeníková ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 36.42 445
5 Morávková, Pekárková, Duštová, Tůmová Morávková, Pekárková, Duštová, Tůmová ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 37.63 377
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sojková, Kroupová, Zikmundová, Hanzlová Sojková, Kroupová, Zikmundová, Hanzlová ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 32.61 692
2 Martínková, Vinšová, Vrbatová, Bucková Martínková, Vinšová, Vrbatová, Bucková ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 34.63 555
3 Richtrová, Kynčlová, Pospíchalová, Jakoubková Richtrová, Kynčlová, Pospíchalová, Jakoubková ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 38.28 343
4 Zajícová, Šimůnková, Divišová, Horáková Zajícová, Šimůnková, Divišová, Horáková ZŠ LibštátZŠ Libštát 40.88 220
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Horáčková, Svobodová, Holmannová, Půlpánová Horáčková, Svobodová, Holmannová, Půlpánová ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 34.04 594
2 Zárybnická, Velíšková, Sajdlová, Zikmundová Zárybnická, Velíšková, Sajdlová, Zikmundová Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 35.33 511
3 Blažková, Vojtíšková, Strnadová, Lipenská Blažková, Vojtíšková, Strnadová, Lipenská ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 35.92 475
4 Matěchová, Strnadová, Nýdrlová, Bartušková Matěchová, Strnadová, Nýdrlová, Bartušková ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 36.25 455
5 Šádková, Divišová, Moravcová, Sýkorová Šádková, Divišová, Moravcová, Sýkorová ZŠ LibštátZŠ Libštát 37.82 367
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havlová, Mrázová, Volfová, Peukertová Havlová, Mrázová, Volfová, Peukertová ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 36.70 429
2 Vinklářová, Rysulová, Jakouběová, Paulusová Vinklářová, Rysulová, Jakouběová, Paulusová ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 36.78 424
3 Brillová, Plívová, Medková, Hakenová Brillová, Plívová, Medková, Hakenová Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 36.88 419
4 Janatková, Johanová, Faistaverová, Preisslerová Janatková, Johanová, Faistaverová, Preisslerová ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 37.20 401
5 Ouvínová, Šálková, Křenková, Rajtrová Ouvínová, Šálková, Křenková, Rajtrová ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 38.74 319
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čapková, Pávová, Gaubmannová, Čermáková Čapková, Pávová, Gaubmannová, Čermáková ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 34.98 533
2 Střihavková, Janatková, Hatašová, Kudrnáčová Střihavková, Janatková, Hatašová, Kudrnáčová ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 35.72 487
3 Hobelantová, Bohatá, Sojková, Hrádková Hobelantová, Bohatá, Sojková, Hrádková ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 36.31 452
4 Nechanická, Zuzánková, Ryšavá, Šupová Nechanická, Zuzánková, Ryšavá, Šupová ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 36.35 449
5 Vanická, Kučerová, Reichlová, Podzimková Vanická, Kučerová, Reichlová, Podzimková ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 37.22 400
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan HrehaJan Hreha
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 1.68 528
2 Jan LukešJan Lukeš
ZŠ LibštátZŠ Libštát
01 1.65 504
3 Tadeáš MrázikTadeáš Mrázik
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 1.62 480
4= Tomáš ZemanecTomáš Zemanec
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
00 1.53 411
4= Lukáš BorůvkaLukáš Borůvka
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
01 1.53 411
4= Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
00 1.53 411
4= Denis PitroDenis Pitro
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
00 1.53 411
4= Tomáš HolmannTomáš Holmann
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
01 1.53 411
9= Vojta HořeníVojta Hoření
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
01 1.50 389
9= Marek ČapekMarek Čapek
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
00 1.50 389
9= Jan AntonyJan Antony
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
01 1.50 389
9= Milan DufekMilan Dufek
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
00 1.50 389
9= Aleš HartigAleš Hartig
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
00 1.50 389
14 Jan HalounJan Haloun
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 1.45 352
15= Ladislav CísařLadislav Císař
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
00 1.40 317
15= Lukáš JágrLukáš Jágr
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
00 1.40 317
15= Tomáš KalousTomáš Kalous
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
00 1.40 317
15= Jan KlemšJan Klemš
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
01 1.40 317
15= Jakub KociánJakub Kocián
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
00 1.40 317
20 Petr HajnýPetr Hajný
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
02 1.35 283
21= Sebastián JonSebastián Jon
ZŠ LibštátZŠ Libštát
01 1.30 250
21= Matyáš ChlumskýMatyáš Chlumský
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
01 1.30 250
23= Tomáš VeselýTomáš Veselý
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 1.25 218
23= Martin MisařMartin Misař
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
01 1.25 218
23= Aleš BrátAleš Brát
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
01 1.25 218
Vojtěch MásloVojtěch Máslo
ZŠ LibštátZŠ Libštát
01 DNS
Celkem 26 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Filip HuťkaFilip Huťka
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 1.48 374
2 Tomáš ŠmídTomáš Šmíd
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
02 1.45 352
3 Aleš ŠádekAleš Šádek
ZŠ LibštátZŠ Libštát
02 1.42 331
4= Alex MartinecAlex Martinec
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
02 1.39 310
4= Matěj StrnádekMatěj Strnádek
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
03 1.39 310
6 Matěj PonocnýMatěj Ponocný
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 1.36 290
7= Jan ŠidlichovskýJan Šidlichovský
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
02 1.33 270
7= Filip FarskýFilip Farský
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
02 1.33 270
7= Michal ŠťastnýMichal Šťastný
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
02 1.33 270
10= Lukáš PoláchLukáš Polách
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 1.30 250
10= Josef FrýdaJosef Frýda
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
03 1.30 250
10= Jiří ČermákJiří Čermák
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
02 1.30 250
10= Filip JirmanFilip Jirman
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
02 1.30 250
14= Milan MládekMilan Mládek
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
03 1.25 218
14= Jindřich ProcházkaJindřich Procházka
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
03 1.25 218
14= Michal ŘehákMichal Řehák
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
03 1.25 218
14= Evžen MalýEvžen Malý
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
03 1.25 218
14= Jan ChuchlíkJan Chuchlík
ZŠ LibštátZŠ Libštát
02 1.25 218
19= Jakub VávraJakub Vávra
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
02 1.20 188
19= Jan HlavatýJan Hlavatý
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
02 1.20 188
21= Vítek ChlupáčVítek Chlupáč
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
02 1.15 159
21= Matěj PavlataMatěj Pavlata
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
03 1.15 159
21= Marek HrdinaMarek Hrdina
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
02 1.15 159
21= Vojtěch RozkovecVojtěch Rozkovec
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
03 1.15 159
25= Filip DědekFilip Dědek
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
02 1.10 131
25= Karel KorandaKarel Koranda
ZŠ LibštátZŠ Libštát
03 1.10 131
Lukáš TůmaLukáš Tůma
ZŠ LibštátZŠ Libštát
03 DNS
Dominik BučekDominik Buček
ZŠ LibštátZŠ Libštát
02 DNS
Tomáš VítekTomáš Vítek
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
02 DNS
Celkem 29 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Anna VinšováAnna Vinšová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
02 1.48 599
1= Barbora BurešováBarbora Burešová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 1.48 599
3= Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
01 1.40 512
3= Daniela TůmováDaniela Tůmová
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
01 1.40 512
3= Aneta BubeníkováAneta Bubeníková
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
01 1.40 512
3= Sabina BrebtováSabina Brebtová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
01 1.40 512
7= Eliška MlejnkováEliška Mlejnková
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
01 1.35 460
7= Eliška BočkováEliška Bočková
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
01 1.35 460
7= Pavlína MorávkováPavlína Morávková
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
01 1.35 460
10= Martina PospíchalováMartina Pospíchalová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
02 1.30 409
10= Lucie VondráčkováLucie Vondráčková
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
01 1.30 409
10= Lucie DuštováLucie Duštová
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
00 1.30 409
10= Kateřina FrkováKateřina Frková
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
00 1.30 409
14= Jana DoležalováJana Doležalová
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
01 1.25 359
14= Anežka NejedlováAnežka Nejedlová
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
01 1.25 359
14= Nikola KroupováNikola Kroupová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 1.25 359
17= Pavlína BrožováPavlína Brožová
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
01 1.20 312
17= Eliška MartínkováEliška Martínková
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
02 1.20 312
17= Karolína ŠvitorkováKarolína Švitorková
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
01 1.20 312
17= Adéla VotrubcováAdéla Votrubcová
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
02 1.20 312
17= Natálie JurenkováNatálie Jurenková
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
01 1.20 312
17= Magdaléna ŠlaufováMagdaléna Šlaufová
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
01 1.20 312
17= Adéla ZajícováAdéla Zajícová
ZŠ LibštátZŠ Libštát
01 1.20 312
24= Barbora JírováBarbora Jírová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
01 1.15 266
24= Tereza HloušováTereza Hloušová
ZŠ LibštátZŠ Libštát
01 1.15 266
26= Eliška ZamrazilováEliška Zamrazilová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 1.10 222
26= Jitka HubařováJitka Hubařová
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
01 1.10 222
Jaroslava JirůtkováJaroslava Jirůtková
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
02 NM
Alena DivišováAlena Divišová
ZŠ LibštátZŠ Libštát
01 NM
Celkem 29 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Magdaléna PulpánováMagdaléna Pulpánová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
03 1.43 544
2 Tereza VojtíškováTereza Vojtíšková
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
02 1.40 512
3= Karolína JanatkováKarolína Janatková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 1.31 419
3= Natálie NechanickáNatálie Nechanická
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
02 1.31 419
3= Nikola JanatováNikola Janatová
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
02 1.31 419
3= Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
03 1.31 419
3= Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
02 1.31 419
8= Natálie DolenskáNatálie Dolenská
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
02 1.28 389
8= Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
03 1.28 389
10= Nikola HlavováNikola Hlavová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
03 1.25 359
10= Dita BartuškováDita Bartušková
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
02 1.25 359
12= Karolína FrisováKarolína Frisová
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
03 1.20 312
12= Natálie MoravcováNatálie Moravcová
ZŠ LibštátZŠ Libštát
03 1.20 312
12= Kateřina ProkůpkováKateřina Prokůpková
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
03 1.20 312
12= Adéla KyselováAdéla Kyselová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
03 1.20 312
12= Adéla LhotákováAdéla Lhotáková
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
03 1.20 312
12= Valentýna BlažkováValentýna Blažková
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
02 1.20 312
18= Sára VyhlídkováSára Vyhlídková
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
04 1.15 266
18= Adéla StrnadováAdéla Strnadová
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
03 1.15 266
18= Karolína MelichováKarolína Melichová
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
02 1.15 266
18= Sissi PeukertováSissi Peukertová
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
03 1.15 266
18= Anna KlusováAnna Klusová
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
03 1.15 266
18= Amálie PoršováAmálie Poršová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
02 1.15 266
18= Kamila PlívováKamila Plívová
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
02 1.15 266
25= Tereza ŠupováTereza Šupová
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
02 1.05 180
25= Sára LanghammerováSára Langhammerová
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
02 1.05 180
25= Andrea OuvínováAndrea Ouvínová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 1.05 180
25= Jana ŠálkováJana Šálková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 1.05 180
25= Tereza ŽidůTereza Židů
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
02 1.05 180
30= Anna MifkováAnna Mifková
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
03 1.00 141
30= Anna VlčkováAnna Vlčková
ZŠ LibštátZŠ Libštát
03 1.00 141
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav HronJaroslav Hron
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
00 5.90 565
2 Jan HrehaJan Hreha
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 5.64 510
3 Pavel FarskýPavel Farský
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
00 5.52 485
4 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
00 5.34 449
5 Jan BílýJan Bílý
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
01 5.33 447
6 Martin SzücsMartin Szücs
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
01 5.24 429
7 Martin JínaMartin Jína
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
01 5.10 402
8 Jan HalounJan Haloun
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 5.05 392
9 Michal NovotnýMichal Novotný
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
00 4.94 371
10 Jiří SůvaJiří Sůva
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
02 4.90 363
11 Miroslav DrahoňovskýMiroslav Drahoňovský
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
00 4.89 361
12 Jan AntonyJan Antony
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
01 4.86 356
13 Vojtěch GrzešVojtěch Grzeš
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
00 4.85 354
14 Filip JanečekFilip Janeček
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 4.85 354
15 David ŠolcDavid Šolc
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
00 4.77 339
16 Jakub StudenýJakub Studený
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 4.76 337
17 Ondřej KouckýOndřej Koucký
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
00 4.69 324
18 Tomáš Martin MatušůTomáš Martin Matušů
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
01 4.47 285
19 Daniel DušekDaniel Dušek
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
01 4.40 273
20 Filip VávraFilip Vávra
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 4.36 266
21 Pavel VčelákPavel Včelák
ZŠ LibštátZŠ Libštát
01 4.36 266
22 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
01 4.33 261
23 David KoňákDavid Koňák
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 4.26 249
24 Dominik HrabčákDominik Hrabčák
ZŠ LibštátZŠ Libštát
01 4.22 242
25 Adam PrášilAdam Prášil
ZŠ LibštátZŠ Libštát
01 4.03 211
26 Václav FloumaVáclav Flouma
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
99 4.02 209
27 Martin MisařMartin Misař
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
01 4.00 206
28 Marek KrálMarek Král
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
02 3.61 146
Miroslav KosinaMiroslav Kosina
ZŠ LibštátZŠ Libštát
00 DNS
Ladislav PrášilLadislav Prášil
ZŠ LibštátZŠ Libštát
02 DNS
Jan LukešJan Lukeš
ZŠ LibštátZŠ Libštát
01 DNS
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub PlatilJakub Platil
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 4.72 330
2 Ondřej MedekOndřej Medek
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 4.71 328
3 Tomáš BachtíkTomáš Bachtík
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
02 4.41 274
4 Richard BraunerRichard Brauner
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
02 4.34 262
5 Jakub ŠafářJakub Šafář
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
04 4.30 255
6 Lukáš DavidLukáš David
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
03 4.22 242
7 Evžen MalýEvžen Malý
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
03 4.13 227
8 Filip OpočenskýFilip Opočenský
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
02 4.13 227
9 Milan MládekMilan Mládek
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
03 4.07 217
10 Vojtěch SedlickýVojtěch Sedlický
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
02 4.05 214
11 Jakub LacinaJakub Lacina
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
04 3.98 203
12 Jan HlavatýJan Hlavatý
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
02 3.95 198
13 Lukáš PaulusLukáš Paulus
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
02 3.95 198
14 Šimon PleslŠimon Plesl
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
03 3.93 195
15 Filip ŠimekFilip Šimek
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
04 3.81 176
16 Michal ŘehákMichal Řehák
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
03 3.77 170
17 Jakub VávraJakub Vávra
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
02 3.76 168
18 Antonín DejmekAntonín Dejmek
ZŠ LibštátZŠ Libštát
02 3.74 165
19 František ŠvandrlíkFrantišek Švandrlík
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
02 3.73 164
20 Ondřej ZajpOndřej Zajp
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
03 3.70 159
21 Jakub KudrnáčJakub Kudrnáč
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
02 3.68 156
22 Jan ŠidlichovskýJan Šidlichovský
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
02 3.61 146
23 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
02 3.53 135
24 Filip NetušilFilip Netušil
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
03 3.53 135
25 Radek PrášilRadek Prášil
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
02 3.52 133
26 Ondřej DrobnýOndřej Drobný
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
02 3.49 129
27 Jiří ČernýJiří Černý
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
02 3.14 83
28 Daniel HluchýDaniel Hluchý
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
03 3.07 74
29 Matěj BošekMatěj Bošek
ZŠ LibštátZŠ Libštát
03 2.97 62
30 Martin NajmanMartin Najman
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
03 2.96 61
31 Adam FejfarAdam Fejfar
ZŠ LibštátZŠ Libštát
03 2.07 0
Denis AntonyDenis Antony
ZŠ LibštátZŠ Libštát
03 DNS
František JanataFrantišek Janata
ZŠ LibštátZŠ Libštát
03 DNS
Vítek ChlupáčVítek Chlupáč
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
02 DNS
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola SojkováNikola Sojková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 4.96 548
2 Barbora HájkováBarbora Hájková
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
01 4.72 485
3 Lucie OpočenskáLucie Opočenská
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
01 4.43 411
4 Anežka NejedlováAnežka Nejedlová
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
01 4.26 369
5 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
01 4.14 340
6 Jana DoležalováJana Doležalová
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
01 4.14 340
7 Jana SchmeilerováJana Schmeilerová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
01 4.11 333
8 Liliana VrbatováLiliana Vrbatová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
02 4.09 329
9 Vendula BrožováVendula Brožová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
01 4.05 319
10 Monika KotulováMonika Kotulová
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
00 4.05 319
11 Nikola UrbanováNikola Urbanová
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
01 4.00 308
12 Pavlína MorávkováPavlína Morávková
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
01 3.99 306
13 Karolína ŠvitorkováKarolína Švitorková
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
01 3.94 294
14 Veronika BubákováVeronika Bubáková
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 3.89 283
15 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
01 3.82 267
16 Valentina IvanytskáValentina Ivanytská
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
01 3.80 263
17 Nikola RychlovskáNikola Rychlovská
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
00 3.79 261
18 Veronika HendrychováVeronika Hendrychová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
01 3.77 257
19 Eliška MlejnkováEliška Mlejnková
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
01 3.66 233
20 Michaela HorákováMichaela Horáková
ZŠ LibštátZŠ Libštát
01 3.64 229
21 MIchaela MartínkováMIchaela Martínková
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
01 3.62 225
22 Jitka HubařováJitka Hubařová
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
01 3.58 216
23 Anna ŠádkováAnna Šádková
ZŠ LibštátZŠ Libštát
01 3.56 212
24 Hana DoanováHana Doanová
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
01 3.55 210
25 Štěpánka KynčlováŠtěpánka Kynčlová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
01 3.44 188
26 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
01 3.41 182
27 Klára ŠimůnkováKlára Šimůnková
ZŠ LibštátZŠ Libštát
00 3.24 150
28 Adéla ZajptováAdéla Zajptová
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
02 3.09 122
29 Jaroslava JirůtkováJaroslava Jirůtková
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
02 3.06 117
Jana BuchtováJana Buchtová
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
01 DNS
Alena DivišováAlena Divišová
ZŠ LibštátZŠ Libštát
01 DNS
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie HoráčkováLucie Horáčková
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
04 4.21 357
2 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
02 4.09 329
3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
04 4.04 317
4 Andrea FotrováAndrea Fotrová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
03 4.03 315
5 Theresia Anna HakenováTheresia Anna Hakenová
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
02 3.95 296
6 Veronika StrnadováVeronika Strnadová
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
03 3.92 290
7 Lucie PaulusováLucie Paulusová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
04 3.86 276
8 Eliška StřihavkováEliška Střihavková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 3.77 257
9 Dagmar LipenskáDagmar Lipenská
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
02 3.64 229
10 Sára PávováSára Pávová
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
02 3.58 216
11 Amálie ŠtejfováAmálie Štejfová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 3.58 216
12 Sára MihalováSára Mihalová
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
03 3.58 216
13 Natálie MatěchováNatálie Matěchová
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
03 3.55 210
14 Adéla StrnadováAdéla Strnadová
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
03 3.54 208
15 Hana KadlecováHana Kadlecová
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
02 3.51 202
16 Eliška ŠádkováEliška Šádková
ZŠ LibštátZŠ Libštát
04 3.47 194
17 Tereza ŠupováTereza Šupová
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
02 3.45 190
18 Romana MrázováRomana Mrázová
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
03 3.45 190
19 Nikola ŠupováNikola Šupová
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
03 3.44 188
20 Eliška KřenkováEliška Křenková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 3.36 172
21 Anna KlusováAnna Klusová
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
03 3.35 170
22 Štěpánka KačírkováŠtěpánka Kačírková
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
02 3.34 168
23 Jana ZikmundováJana Zikmundová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
02 3.30 161
24 Daniela NýdrlováDaniela Nýdrlová
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
04 3.29 159
25 Lenka MoravcováLenka Moravcová
ZŠ LibštátZŠ Libštát
03 3.27 155
26 Ema BrillováEma Brillová
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
03 3.19 140
27 Veronika MedkováVeronika Medková
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
03 3.17 137
28 Kristýna SojkováKristýna Sojková
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
03 3.14 131
29 Natálie JohanováNatálie Johanová
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
02 3.13 130
30 Alena KadlecováAlena Kadlecová
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
02 2.89 89
31 Šárka SýkorovýŠárka Sýkorový
ZŠ LibštátZŠ Libštát
04 2.85 83
32 Kateřina JanevováKateřina Janevová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
03 2.85 83
MS Klára HolmannováKlára Holmannová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
02 3.99 306
Michaela DivišováMichaela Divišová
ZŠ LibštátZŠ Libštát
03 DNS
Barbora VelíškováBarbora Velíšková
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
02 DNS
Tereza VojtíškováTereza Vojtíšková
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
02 DNS
Celkem 36 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie HanzlováMarie Hanzlová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 10.90 589
2 Nikola SojkováNikola Sojková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 09.74 512
3 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
01 09.10 471
4 Adéla JankůAdéla Janků
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 08.84 454
5 Adéla MitrusováAdéla Mitrusová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
00 08.73 447
6 Alena BíbováAlena Bíbová
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
00 08.30 419
7 Kristýna VoglováKristýna Voglová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
01 08.16 410
8 Lucie BorůvkobáLucie Borůvkobá
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
01 08.07 404
9 Anna VinšováAnna Vinšová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
02 07.97 397
10 Tereza NoskováTereza Nosková
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
00 07.97 397
11 Kateřina FrkováKateřina Frková
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
00 07.82 388
12 Michaela HorákováMichaela Horáková
ZŠ LibštátZŠ Libštát
01 07.77 385
13 Nikola RychlovskáNikola Rychlovská
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
00 07.72 381
14 Sabina BrebtováSabina Brebtová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
01 07.65 377
15 Zuzana HradeckáZuzana Hradecká
ZŠ LibštátZŠ Libštát
01 07.47 365
16 Jana HodíkováJana Hodíková
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
02 07.44 363
17 Aneta BubeníkováAneta Bubeníková
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
01 07.38 359
18 Kristýna MilkovičováKristýna Milkovičová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 07.30 354
19 Monika KotulováMonika Kotulová
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
00 07.30 354
20 Kateřina ŠulavováKateřina Šulavová
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
00 07.18 347
21 Anna RozkovcováAnna Rozkovcová
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
00 07.10 341
22 Tereza DuchoňováTereza Duchoňová
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
01 07.10 341
23 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
01 07.00 335
24 Alena BerkyováAlena Berkyová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
01 06.96 332
25 Zuzana KousalováZuzana Kousalová
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
01 06.84 325
26 Anna KřížováAnna Křížová
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
00 06.83 324
27 Nikol VodnárkováNikol Vodnárková
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
02 06.61 310
28 Jana TůmováJana Tůmová
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
01 05.52 241
Anna PekárkováAnna Pekárková
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
02 DNS
Celkem 29 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav DrahoňovskýMiroslav Drahoňovský
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
00 12.58 642
2 Milan DufekMilan Dufek
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
00 12.03 608
3 Filip MachačnýFilip Machačný
ZŠ LibštátZŠ Libštát
99 11.60 582
4 Martin HořčičkaMartin Hořčička
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
00 11.18 557
5 Marek HalamkaMarek Halamka
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
00 10.84 536
6 Filip JanečekFilip Janeček
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 10.73 530
7 Josef ŠaldaJosef Šalda
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
01 10.70 528
8 Jakub KociánJakub Kocián
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
00 10.58 521
9 Eduard VyšanskýEduard Vyšanský
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
00 10.36 507
10 Jan MrázJan Mráz
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
00 10.16 495
11 Ladislav CísařLadislav Císař
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
00 10.15 495
12 Vojtěch PaličVojtěch Palič
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
01 10.01 486
13 Jakub StudenýJakub Studený
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 09.83 475
14 Daniel ŠabatkaDaniel Šabatka
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
02 09.83 475
15 Richard LukáčRichard Lukáč
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
00 09.76 471
16 Jan KlemšJan Klemš
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
01 09.70 468
17 Štěpán DlouhýŠtěpán Dlouhý
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
02 09.63 463
18 Miroslav KosinaMiroslav Kosina
ZŠ LibštátZŠ Libštát
00 09.36 447
19 Ladislav MorávekLadislav Morávek
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
02 09.18 437
20 Martin BarbaneagraMartin Barbaneagra
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
01 09.04 428
21 Jakub SkalskýJakub Skalský
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
00 09.00 426
22 Marek SoukeníkMarek Soukeník
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
00 08.85 417
23 Oldřich MacháčekOldřich Macháček
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
02 08.60 402
24 Vojtěch MásloVojtěch Máslo
ZŠ LibštátZŠ Libštát
01 08.60 402
25 Kirill KavalerKirill Kavaler
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 07.85 357
26 Filip VávraFilip Vávra
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 07.85 357
27 Petr HajnýPetr Hajný
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
02 07.84 357
Petr VčelákPetr Včelák
ZŠ LibštátZŠ Libštát
01 DNS
Celkem 28 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ValentaOndřej Valenta
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
02 61.90 410
2 Daniel CejnarDaniel Cejnar
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
02 58.20 378
3 Vojtěch SedlickýVojtěch Sedlický
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
02 57.22 370
4 Jakub ŠolcJakub Šolc
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
03 54.09 343
5 Lukáš JansaLukáš Jansa
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
02 53.64 339
6 Jan MacháčekJan Macháček
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
02 53.57 338
7 Jakub ŠafářJakub Šafář
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
04 52.64 330
8 Lukáš PoláchLukáš Polách
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 50.53 312
9 Matěj LukáčMatěj Lukáč
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
02 49.86 307
10 Vojtěch CoufalVojtěch Coufal
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
02 49.79 306
11 Samuel HaaseSamuel Haase
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
03 48.99 299
12 Ondřej FriesOndřej Fries
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
04 48.18 292
13 Damián HrnčířDamián Hrnčíř
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
02 47.81 289
14 Filip ŠimekFilip Šimek
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
04 47.45 286
15 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
03 46.69 280
16 Tadeáš ZajícTadeáš Zajíc
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
02 45.65 271
17 Jakub BursaJakub Bursa
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
03 43.87 256
18 František ŠvandrlíkFrantišek Švandrlík
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
02 43.80 256
19 Tomáš VítekTomáš Vítek
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
02 42.63 246
20 Marek ValentaMarek Valenta
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
02 42.52 245
21 Šimon KendíkŠimon Kendík
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
03 42.11 242
22 Šimon CandrákŠimon Candrák
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
03 41.51 237
23 Ján PatzJán Patz
ZŠ LibštátZŠ Libštát
02 41.42 236
24 Daniel HluchýDaniel Hluchý
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
03 39.86 223
25 Jan PodzimekJan Podzimek
ZŠ LibštátZŠ Libštát
02 39.84 223
26 Emil HejdukEmil Hejduk
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
02 38.96 216
27 Ondřej DrobnýOndřej Drobný
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
02 37.04 200
28 Matěj JanataMatěj Janata
ZŠ LibštátZŠ Libštát
02 36.69 197
29 Vojtěch RozkovecVojtěch Rozkovec
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
03 35.84 190
30 Matyáš VotočekMatyáš Votoček
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
03 34.86 182
Matěj BošekMatěj Bošek
ZŠ LibštátZŠ Libštát
03 DNS
Dominik BučekDominik Buček
ZŠ LibštátZŠ Libštát
02 DNS
Filip FarskýFilip Farský
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
02 DNS
Celkem 33 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 12.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta HorákováMarkéta Horáková
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
02 53.34 521
2 Natálie DolenskáNatálie Dolenská
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
02 50.63 487
3 Magdaléna PulpánováMagdaléna Pulpánová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
03 47.30 446
4 Karolína JanatkováKarolína Janatková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 41.85 378
5 Adéla JebaváAdéla Jebavá
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
02 40.90 366
6 Štěpánka KačírkováŠtěpánka Kačírková
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
02 39.81 353
7 Kristýna SojkováKristýna Sojková
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
03 38.14 333
8 Kateřina JanevováKateřina Janevová
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
03 37.55 325
9 Radka ProcházkováRadka Procházková
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
02 37.52 325
10 Lucie PaulusováLucie Paulusová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
04 36.93 318
11 Jaroslava BuckováJaroslava Bucková
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
03 36.23 310
12 Julie ZárybnickáJulie Zárybnická
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
03 35.55 301
13 Natálie MoravcováNatálie Moravcová
ZŠ LibštátZŠ Libštát
03 35.29 298
14 Štěpánka HatašováŠtěpánka Hatašová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
03 34.04 283
15 Olha BorykOlha Boryk
ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra
03 33.81 280
16 Sára MihalováSára Mihalová
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
03 33.14 272
17 Eliška ŠádkováEliška Šádková
ZŠ LibštátZŠ Libštát
04 33.00 271
18 Patricie RajtrováPatricie Rajtrová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
04 32.13 260
19 Kateřina BryknarováKateřina Bryknarová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
02 32.04 259
20 Michaela ZuzánkováMichaela Zuzánková
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
02 31.93 258
21 Tereza BobišováTereza Bobišová
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
02 31.49 253
22 Veronika PreisslerováVeronika Preisslerová
ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha
02 31.37 251
23 Tereza GaumannováTereza Gaumannová
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
04 31.02 247
24 Natálie LacinováNatálie Lacinová
ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily
03 30.99 247
25 Jana ZikmundováJana Zikmundová
Gymnázium TurnovGymnázium Turnov
02 29.62 231
26 Sarah PekařováSarah Pekařová
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
03 29.31 227
27 Johana VondrákováJohana Vondráková
ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov
03 28.57 218
28 Anna ŠvitorkováAnna Švitorková
ZŠ LibštátZŠ Libštát
03 27.57 207
29 Tereza VojtíškováTereza Vojtíšková
ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop.
02 25.49 183
30 Anna JelínkováAnna Jelínková
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
03 20.55 127
31 Dominika NovotnáDominika Novotná
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
02 17.80 96
32 Sára LanghammerováSára Langhammerová
Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily
02 16.19 79
Adéla VotrubcováAdéla Votrubcová
ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov
02 DNS
Celkem 33 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZSTUR2 ZSTUR2 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 5347
2 ZSJIL1 ZSJIL1 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 5248
3 ZSZIZK ZSZIZK ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 5191
4 ZSTGML ZSTGML ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 4966
5 ZSSEM2 ZSSEM2 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 4960
6 ZSSKAL ZSSKAL ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 4946
7 ZSLIBS ZSLIBS ZŠ LibštátZŠ Libštát 4726
8 ZSJIL2 ZSJIL2 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 4645
9 GYTURN GYTURN Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 4470
10 ZSSEM1 ZSSEM1 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 3722
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZSSKAL ZSSKAL ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 4282
2 ZSTGML ZSTGML ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 3981
3 ZSJIL1 ZSJIL1 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 3573
4 ZSJIL2 ZSJIL2 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 3366
5 GIOSEM GIOSEM Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 3192
6 ZSZIZK ZSZIZK ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 3068
7 GYTURN GYTURN Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 2840
8 ZSSEM1 ZSSEM1 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 2754
9 ZSLIBS ZSLIBS ZŠ LibštátZŠ Libštát 2697
10 ZSSEM2 ZSSEM2 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 2496
11 ZSTUR2 ZSTUR2 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 2486
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZSSKAL ZSSKAL ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 5804
2 ZSTGML ZSTGML ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 4793
3 GYTURN GYTURN Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 4766
4 ZSTUR2 ZSTUR2 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 4761
5 ZSJIL1 ZSJIL1 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 4741
6 ZSZIZK ZSZIZK ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 4656
7 ZSJIL2 ZSJIL2 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 4359
8 GIOSEM GIOSEM Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 4150
9 ZSSEM1 ZSSEM1 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 4054
10 ZSSEM2 ZSSEM2 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 2856
11 ZSLIBS ZSLIBS ZŠ LibštátZŠ Libštát 2837
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZSJIL1 ZSJIL1 ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského 5323
2 GYTURN GYTURN Gymnázium TurnovGymnázium Turnov 4787
3 ZSTGML ZSTGML ZŠ TGM Lomnice n. Pop.ZŠ TGM Lomnice n. Pop. 4391
4 ZSZIZK ZSZIZK ZŠ Žižkova TurnovZŠ Žižkova Turnov 4056
5 ZSSKAL ZSSKAL ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov 3999
6 ZSJIL2 ZSJIL2 ZŠ Jilemnice J. HarrachaZŠ Jilemnice J. Harracha 3865
7 ZSSEM1 ZSSEM1 ZŠ I. O. SemilyZŠ I. O. Semily 3803
8 ZSSEM2 ZSSEM2 ZŠ Semily F. L. RiegraZŠ Semily F. L. Riegra 3798
9 ZSTUR2 ZSTUR2 ZŠ 28. října TurnovZŠ 28. října Turnov 3613
10 ZSLIBS ZSLIBS ZŠ LibštátZŠ Libštát 3197
11 GIOSEM GIOSEM Gymnázium I. O. SemilyGymnázium I. O. Semily 3193
Celkem 11 závodníků