výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Tábor (28. 5. 2016)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.5.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.77
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 881028 AK BílinaAK Bílina 11.14
3 Michael UrbanMichael Urban 970503 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.38
4 Martin VachataMartin Vachata 850122 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.38
5 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 961006 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.73
6 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.76
7 Jan SmržJan Smrž 000117 AK BílinaAK Bílina 12.12
MB Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.5.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.05
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.13
3 Ladislav KřížekLadislav Křížek 820408 AK BílinaAK Bílina 11.26
4 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.63
5 Radek VopršálekRadek Vopršálek 900214 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.84
6 Adam ZachAdam Zach 930328 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.00
7 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 990709 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.01
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.17
2 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.25
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.32
4 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.39
5 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.45
6 Luboš MastnyLuboš Mastny 990331 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.48
7 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 950414 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.62
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 28.5.2016) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.78 11.00
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.06 9.00
3 Petr NejedlýPetr Nejedlý 881028 AK BílinaAK Bílina 11.15 8.00
4 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.18 7.00
5 David RichterDavid Richter 981120 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.26 6.00
6 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.31 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 28.5.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav KřížekLadislav Křížek 820408 AK BílinaAK Bílina 11.12 4.00
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.24 3.00
3 Martin VachataMartin Vachata 850122 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.31 2.00
4 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.39 1.00
5 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.53
6 Michael UrbanMichael Urban 970503 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.57
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.20
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.73
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.80
4 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.87
5 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.35
6 Ivana EichlerováIvana Eichlerová 025730 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.5.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.46
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.62
3 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.95
4 Iveta KubováIveta Kubová 835615 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.02
5 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.41
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.29
2 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.54
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.60
4 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.88
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.40
6 Beata SanveneroBeata Sanvenero 025416 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Anna ŠvecováAnna Švecová 945411 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.47
MB Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.64
MB Heike MartinHeike Martin 725701 LAC ChemnitzLAC Chemnitz 12.66
MB Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 005706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.91
MB Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 005214 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.10
MB Nela KorešováNela Korešová 005222 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 13.27
MB Tereza JakschováTereza Jakschová 955901 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.37
MB Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.47
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 28.5.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.78 11.00
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.24 9.00
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.26 8.00
4 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.39 7.00
5 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.63 6.00
6 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.76 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 28.5.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.56 4.00
2 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.78 3.00
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.80 2.00
4 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.82 1.00
5 Iveta KubováIveta Kubová 835615 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.92
6 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.97
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.81 11.00
2 David RichterDavid Richter 981120 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.25 8.00
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.30 7.00
4 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 22.39 4.00
5 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.70 2.50
6 Matěj NádheraMatěj Nádhera 000609 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.22
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.24 9.00
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 881028 AK BílinaAK Bílina 22.33 6.00
3 Jan PetákJan Peták 981113 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 22.78 1.00
4 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.92
5 Tomáš NevoleTomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.34
6 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 950809 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.73
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.35 5.00
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.70 2.50
3 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.98
4 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 961006 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.49
5 Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 23.91
Martin BartošMartin Bartoš 971014 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.61
MB Pavel ČernýPavel Černý 911105 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.17
MB Václav BarákVáclav Barák 901022 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.46
MB Jan ValášekJan Valášek 940920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.06
MB Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.78
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.20 11.00
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 995612 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.31 9.00
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 005829 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 25.61 8.00
4 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.86 7.00
5 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.77
MB Tereza PetržilkováTereza Petržilková 935910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.89
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.05 6.00
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.13 5.00
3 Hana OndrkováHana Ondrková 976009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.40 3.00
4 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.63 1.00
5 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 896126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.74
Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DQ
Poznámky:
Čtvrtá dráha DQ, pravidlo 162.6.
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.5.2016) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 925830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.29 4.00
2 Barbora BurianováBarbora Burianová 965218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.59 2.00
3 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.86
4 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.24
5 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.73
6 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.28
Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 025704 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 28.5.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 AK MostAK Most 26.33
MB Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.34
MB Heike MartinHeike Martin 725701 LAC ChemnitzLAC Chemnitz 26.67
MB Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 005706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.82
MB Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 005214 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.26
MB Nela KorešováNela Korešová 005222 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 27.36
MB Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.50
MB Tereza JakschováTereza Jakschová 955901 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.96
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 47.88 11.00
2 Hakim SalehHakim Saleh 960521 AK BílinaAK Bílina 49.12 9.00
3 Jan PetákJan Peták 981113 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 49.91 7.00
4 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.22 3.00
Jiří GregorJiří Gregor 940311 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 950304 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.28 8.00
2 Jan ValášekJan Valášek 940920 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 49.96 6.00
3 Jakub HoftaJakub Hofta 970309 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 50.31 5.00
4 Lukáš FetterLukáš Fetter 821130 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.38 2.00
Jan HanzlJan Hanzl 780101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 50.84 4.00
2 Jan JirotkaJan Jirotka 880920 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 51.53 1.00
3 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 53.89
4 Tomáš HatkaTomáš Hatka 890520 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 54.71
Martin ŽežulkaMartin Žežulka 950809 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.62 11.00
2 Kateřina TurkováKateřina Turková 916102 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.24 9.00
3 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 57.80 7.00
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 896126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.86 6.00
5 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 906119 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 59.15 4.00
6 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 59.34 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 925830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.68 8.00
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 58.53 5.00
3 Barbora BurianováBarbora Burianová 965218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.50 2.00
4 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 986026 AK MostAK Most 61.83 1.00
5 Denisa PouchováDenisa Pouchová 976016 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.92
6 Pavlína SlezákováPavlína Slezáková 985412 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 63.74
Karolína BarešováKarolína Barešová 996208 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Celkem 7 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hakim SalehHakim Saleh 960521 AK BílinaAK Bílina 1:54.83 11.00
2 Jan PokornýJan Pokorný 880623 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:55.43 9.00
3 Jakub HoftaJakub Hofta 970309 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:56.20 8.00
4 Jiří GregorJiří Gregor 940311 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:56.28 7.00
5 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:57.16 6.00
6 Josef RyglJosef Rygl 921209 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1:58.37 4.00
7 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:59.54 3.00
8 Josef PavlátJosef Pavlát 960730 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:02.33 2.00
9 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠtefekDavid Štefek 990324 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:58.34 5.00
2 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 950809 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:02.42 1.00
3 Šimon EklŠimon Ekl 960518 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:02.74
4 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 920409 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:03.18
5 Matyáš RusekMatyáš Rusek 000214 AK BílinaAK Bílina 2:04.46
6 David WollerDavid Woller 931030 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:05.31
7 Daniel NovýDaniel Nový 980602 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:08.81
8 František PodroužekFrantišek Podroužek 820220 AK BílinaAK Bílina 2:10.60
9 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 931230 AK BílinaAK Bílina 2:10.96
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 915316 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:14.60 11.00
2 Lenka ČechováLenka Čechová 015131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:16.18 9.00
3 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:16.28 8.00
4 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:16.53 7.00
5 Anežka KoubkováAnežka Koubková 905604 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:16.81 6.00
6 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:17.04 5.00
7 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:18.30 4.00
8 Moira StewartováMoira Stewartová 955609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:21.70 3.00
9 Michaela KučerováMichaela Kučerová 976025 AK MostAK Most 2:33.68 2.00
10 Barbora LučanováBarbora Lučanová 005630 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:38.59 1.00
Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 925117 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNF
Lucie SvobodováLucie Svobodová 966102 AK MostAK Most DNS
Poznámky:
Soutěžící Pulgretová Katerina závodila s číslem 320, nikoliv 318.
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 880623 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:02.32 11.00
2 Josef RyglJosef Rygl 921209 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4:03.24 9.00
3 Tomáš MartínekTomáš Martínek 000518 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:04.31 8.00
4 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:04.38 7.00
5 Ondřej VáchalOndřej Váchal 940424 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:06.44 6.00
6 Filip ŽižkaFilip Žižka 930306 AK BílinaAK Bílina 4:06.70 5.00
7 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 921202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:10.10 4.00
8 Adam JindraAdam Jindra 901223 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:12.94 3.00
9 Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 990811 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:13.59 2.00
10 Gerron StewartGerron Stewart 980921 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:15.12 1.00
11 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 950609 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:16.86
12 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 920409 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:17.84
13 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:22.32
14 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 920908 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:22.37
15 Josef PavlátJosef Pavlát 960730 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:25.95
David BohmannDavid Bohmann 941029 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 915316 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:37.50 11.00
2 Moira StewartováMoira Stewartová 955609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:38.99 9.00
3 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 966026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:44.65 8.00
4 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 825201 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:46.53 7.00
5 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 906119 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:52.21 6.00
6 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 015422 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:52.56 5.00
7 Anežka KoubkováAnežka Koubková 905604 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:52.62 4.00
8 Klára HubrováKlára Hubrová 885310 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:56.79 3.00
9 Adéla CivínováAdéla Civínová 985905 AK MostAK Most 4:57.65 2.00
10 Klára ŽáčkováKlára Žáčková 885528 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:00.23 1.00
11 Hana PavelkováHana Pavelková 006028 AK MostAK Most 5:00.81
12 Hanka RandákováHanka Randáková 865331 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:03.41
13 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 006220 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5:10.86
Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 925117 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Poznámky:
Soutěžící Hubrová Klára neběžela s číslem 258, ale s číslem 259.
Celkem 14 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 AK MostAK Most 14.48 11.00
2 Kavínová Hana SládkováKavínová Hana Sládková 855409 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.02 9.00
3= Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.04 7.50
3= Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.04 7.50
5 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.25 6.00
6 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.69 5.00
7 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16.42 2.00
Poznámky:
Dráhy 5 a 3 shodný čas i podle fotografie. Nelze určit pořadí.
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra FairaislováPetra Fairaislová 845206 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15.82 4.00
2 Julie WeissováJulie Weissová 985711 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.03 3.00
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.62 1.00
4 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová 986003 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16.77
5 Eliška HodkováEliška Hodková 005504 AK MostAK Most 17.31
6 Hana OndrkováHana Ondrková 976009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.37
7 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.91
8 Patricie TóthováPatricie Tóthová 005426 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.01
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 971117 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.40 11.00
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.62 9.00
3 Vít RejmonVít Rejmon 860714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.76 8.00
4 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.01 7.00
5 Ivan HupkaIvan Hupka 910326 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.07 6.00
6 David LinhartDavid Linhart 890625 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16.08 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.31 4.00
2 Josef ŠmídJosef Šmíd 921121 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 16.44 3.00
3 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 950622 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 16.73 2.00
MB Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.40
Martin VolákMartin Volák 890728 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Petr KřenekPetr Křenek 810103 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 971117 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 51.61 11.00
2 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.95 9.00
3 Vít RejmonVít Rejmon 860714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.56 8.00
4 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 54.72 7.00
5 Antonín JanetkaAntonín Janetka 991224 AK BílinaAK Bílina 55.73 6.00
6 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 56.74 5.00
7 Ivan HupkaIvan Hupka 910326 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 60.98 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LinhartDavid Linhart 890625 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 56.88 4.00
2 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 990709 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.24 3.00
3 Martin BartošMartin Bartoš 971014 AK BílinaAK Bílina 60.66 2.00
4 Nikolas DomínNikolas Domín 880629 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 62.71
5 Filip CenefelsFilip Cenefels 940905 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 64.25
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 980515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.78 11.00
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 875213 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.72 9.00
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 61.82 8.00
4 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.51 7.00
5 Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 64.52 5.00
6 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 906119 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 64.78 4.00
7 Kavínová Hana SládkováKavínová Hana Sládková 855409 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 64.85 2.00
8 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 65.34 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.14 6.00
2 Julie WeissováJulie Weissová 985711 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.83 3.00
3 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 65.94
4 Nikola PlocováNikola Plocová 995925 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 66.81
5 Petra FairaislováPetra Fairaislová 845206 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 67.24
6 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 976005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 68.22
7 Lenka KuberkováLenka Kuberková 995603 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 71.53
8 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 72.24
Celkem 8 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŠípJan Šíp 950417 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09:38.54 11.00
2 Vojtěch KoželuchVojtěch Koželuch 921011 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09:44.57 9.00
3 Jaroslav LučJaroslav Luč 870417 AK BílinaAK Bílina 09:49.24 8.00
4 Martin VaněkMartin Vaněk 840217 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09:57.28 7.00
5 Milan HochmutMilan Hochmut 871226 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:57.98 6.00
6 Martin KostohryzMartin Kostohryz 960420 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:01.65 5.00
7 David BohmannDavid Bohmann 941029 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:05.02 4.00
8 Filip CenefelsFilip Cenefels 940905 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10:57.58 3.00
9 Pavel FišerPavel Fišer 661228 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13:03.52 2.00
Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 920908 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Celkem 11 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10:54.52 11.00
2 Anna KryškováAnna Kryšková 965707 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:38.48 9.00
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová 966102 AK MostAK Most 12:08.67 8.00
4 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12:24.68 7.00
5 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 006208 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12:26.17 6.00
6 Dana FickerováDana Fickerová 855330 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12:40.72 5.00
7 Simona ŠamanováSimona Šamanová 005912 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13:08.28 4.00
8 Anna JirsováAnna Jirsová 975617 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13:49.96 3.00
9 Jana SvobodováJana Svobodová 995102 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 15:01.48 2.00
Celkem 9 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Feher, Šulc, Fischer, Benda A - Feher, Šulc, Fischer, Benda Spartak Praha 4Spartak Praha 4 41.80 11.00
2 A - Urban, Mach, Růžička, Vorlíček A - Urban, Mach, Růžička, Vorlíček TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 43.35 9.00
3 A - Bludňovský, Hes, Maruštík, Richter A - Bludňovský, Hes, Maruštík, Richter AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.40 8.00
4 A - Nejedlý, Křížek, Strnad, Janetka A - Nejedlý, Křížek, Strnad, Janetka AK BílinaAK Bílina 43.57 7.00
5 A - Štogl, Čada, Kubát, Vachata A - Štogl, Čada, Kubát, Vachata TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 44.08 6.00
6 A - Osinek, Bešta L., Jirotka, Bešta J. A - Osinek, Bešta L., Jirotka, Bešta J. Atletika KlatovyAtletika Klatovy 45.24 2.00
A - Tauer, Šnajdr, Valášek, Bladský A - Tauer, Šnajdr, Valášek, Bladský AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DQ
Poznámky:
7. dráha DQ pravidlo 170.7 - nepředání v předávacím území
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Hupka, Kocánek, Koutník, Nevole B - Hupka, Kocánek, Koutník, Nevole Spartak Praha 4Spartak Praha 4 44.29 5.00
2 B - Peták, Pivoňka, Mastná, Gregor B - Peták, Pivoňka, Mastná, Gregor AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 44.63 4.00
3 B - Ličman, Krůta, Beran, Větrovský B - Ličman, Krůta, Beran, Větrovský AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.00 3.00
4 B - Smrž, Bartoš, Lepeška, Podroužek B - Smrž, Bartoš, Lepeška, Podroužek AK BílinaAK Bílina 46.18 1.00
5 C - Volák, Štepánik, Šroubek, Slavíček C - Volák, Štepánik, Šroubek, Slavíček AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.07
B - Linhart, Zach, Jisl, Hatka B - Linhart, Zach, Jisl, Hatka Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Hlaváčková, Ulrichová, Kalvová, Svojanovská A - Hlaváčková, Ulrichová, Kalvová, Svojanovská ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.09 11.00
2 A - Benešová, Přástková, Adlerová, Štychová A - Benešová, Přástková, Adlerová, Štychová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 48.23 9.00
3 A - Rajmonová, Kubicová, Strejčková, Ondrková A - Rajmonová, Kubicová, Strejčková, Ondrková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 49.05 8.00
4 A - Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarošová A - Tiralová, Petrikovičová, Sabadinová, Jarošová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 49.54 7.00
5 B - Jeníková, Weissová, DAmbrosca, Veverková B - Jeníková, Weissová, DAmbrosca, Veverková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.13 6.00
6 A - Petriláková, Holubová, Dyrynková, Jíková A - Petriláková, Holubová, Dyrynková, Jíková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 50.97 5.00
A - Štolová, Nájemníková, Hodková, Kollárová A - Štolová, Nájemníková, Hodková, Kollárová AK MostAK Most DQ
Poznámky:
DQ pravidlo70/18 - delší náběhové území.
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Pouchová, Kaletová, Plíhalová, Bruhová B - Pouchová, Kaletová, Plíhalová, Bruhová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.96 4.00
2 C - Tothová, Kozáková, Kunčická, Bílková C - Tothová, Kozáková, Kunčická, Bílková SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 52.38 3.00
3 B - Uhlová, Hanykýřová, Maydlová, Eichlerová B - Uhlová, Hanykýřová, Maydlová, Eichlerová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 52.72 2.00
A - Cerhová, Tvrdá, Barešová, Mikešová A - Cerhová, Tvrdá, Barešová, Mikešová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DQ
Poznámky:
DQ pravidlo 170.7 - nepředání v předávacím území
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Končický, Fetter, Rejmon, Fischer A - Končický, Fetter, Rejmon, Fischer Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:20.59 11.00
2 A - Peták, Gregor, Šnajdr, Pivoňka A - Peták, Gregor, Šnajdr, Pivoňka AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:20.77 9.00
3 A - Beran, Ličman, Krůta, Hes A - Beran, Ličman, Krůta, Hes AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:28.19 8.00
4 B - Šilhavý, Tauer, Blacký, Valášek B - Šilhavý, Tauer, Blacký, Valášek AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:29.07 7.00
5 A - Štefek, Váchal, Bešta, Jirotka A - Štefek, Váchal, Bešta, Jirotka Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:30.45 6.00
6 B - Veselý, Zach, Vysušil, Martínek B - Veselý, Zach, Vysušil, Martínek Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:33.72 2.00
7 A - Lepeška, Bartoš, Janetka, Saleh A - Lepeška, Bartoš, Janetka, Saleh AK BílinaAK Bílina 3:33.92 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Stewart, Kovíník, Auersvald, Kocánek B - Stewart, Kovíník, Auersvald, Kocánek Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:32.97 5.00
2 A - Růžička, Rygl, Vorlíček, Bartoš A - Růžička, Rygl, Vorlíček, Bartoš TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:33.20 4.00
3 A - Žežulka, Vaněk, Jindra, Pokorný A - Žežulka, Vaněk, Jindra, Pokorný TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:33.21 3.00
4 B - Štepáník, Šroubek, Slavíček, Vetrovský B - Štepáník, Šroubek, Slavíček, Vetrovský AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:35.42
5 C - Mastný, Ekl, Šíp, Vychopeň C - Mastný, Ekl, Šíp, Vychopeň AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:35.53
6 B - Podroužek, Rusek, Smrž, Krčmář B - Podroužek, Rusek, Smrž, Krčmář AK BílinaAK Bílina 3:43.26
7 B - Nový, Cenefels, Krýsl, Koželuch B - Nový, Cenefels, Krýsl, Koželuch Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:44.31
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Burianová, Ulrichová, Hausenblasová, Šimková B - Burianová, Ulrichová, Hausenblasová, Šimková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:51.48 11.00
2 A - Čechová L.,Čechová E., Korelová, Veselá A - Čechová L.,Čechová E., Korelová, Veselá Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:51.92 9.00
3 A - Taclíková, Veverková, Treglerová, Turková A - Taclíková, Veverková, Treglerová, Turková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:59.53 8.00
4 A - Žáková, Šafránková, Petriláková, Hofmannová A - Žáková, Šafránková, Petriláková, Hofmannová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:06.48 7.00
5 A - Plíhalová, Koubková, Pouchová, Strejčková A - Plíhalová, Koubková, Pouchová, Strejčková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:08.11 6.00
6 A - Šedivá, Pulgretová, Novotná, Brázdová A - Šedivá, Pulgretová, Novotná, Brázdová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:08.94 5.00
7 A - Sentenská, Nájemníková, Malá, Štolová A - Sentenská, Nájemníková, Malá, Štolová AK MostAK Most 4:09.12 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Slezáková, Hubrová, Sládková, Sabadosh B - Slezáková, Hubrová, Sládková, Sabadosh Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:16.38 3.00
2 A - Šantinová, Petrikovičová, Lučanová, Sabadinová A - Šantinová, Petrikovičová, Lučanová, Sabadinová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:23.63 2.00
3 B - Kučerová, Civínová, Tauezková, Svobodová B - Kučerová, Civínová, Tauezková, Svobodová AK MostAK Most 4:24.75 1.00
4 B - Láska, Bílková, Rančevová, Sanvenero B - Láska, Bílková, Rančevová, Sanvenero SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4:31.34
B - Šamanová, Prouzová, Bezuchová, Doskočilová B - Šamanová, Prouzová, Bezuchová, Doskočilová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.631,691,751,811,861,911,941,97 Body
1 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
951208 1.94 --OXOOXXOOXXX 11.00
2 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
980802 1.94 ---OOXOXOXXX 9.00
3 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 1.91 -OXOOOXXOXXX 8.00
4= Martin ZeinertMartin Zeinert
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
880722 1.81 --XOOXXX 6.50
4= Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
880920 1.81 OOXOOX- 6.50
6 Radek StránskýRadek Stránský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
980825 1.81 -XOXOOXXX 5.00
7 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
940331 1.81 OOOXOXXX 4.00
8 Martin BartošMartin Bartoš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980521 1.81 OOXXOXXOXXX 3.00
9 Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
971119 1.75 OOOXXX 2.00
10 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
980830 1.75 OOXXOXXX 1.00
11 Václav JislVáclav Jisl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
000705 1.69 XOOXXX
12 Jakub ŽižkaJakub Žižka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980804 1.69 OXOXXX
13 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
990914 1.69 XOXOXXX
14 Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910704 1.69 OXXOXXX
Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890728 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1,441,511,561,591,621,651,671,691,72 Body
1 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995515 1.67 -OOOOOOX-XX 11.00
2 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995625 1.65 -XOOOOOXXX 9.00
3 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
965428 1.62 -OOOOXXX 8.00
4 Kavínová Hana SládkováKavínová Hana Sládková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
855409 1.62 --XOXOOX--XX 7.00
5 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
995901 1.59 OOOOXXX 6.00
6 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015928 1.59 -XOOOXXX 5.00
7 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
015827 1.59 -OOXOXXX 4.00
8 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 1.59 OOXXOXOXXX 3.00
9 Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995206 1.56 OOOXXX 2.00
10 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995616 1.56 OOXOXXX 1.00
11= Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
015827 1.56 OOXXOXXX
11= Romana KrobováRomana Krobová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
915813 1.56 OOXXOXXX
13= Eliška HodkováEliška Hodková
AK MostAK Most
005504 1.51 OOXXX
13= Barbora MikešováBarbora Mikešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
995321 1.51 OOXXX
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2,953,253,503,653,833,934,034,134,23 Body
1 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
930328 3.93 ---OXXOOXXX 11.00
2 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 3.93 -OOOOXOXXX 9.00
3 Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910704 3.83 --OOOXXX 8.00
4 Josef ŠmídJosef Šmíd
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
921121 3.83 ---OXOXXX 7.00
5 Petr CerinaPetr Cerina
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
840921 3.50 XOOOXX-R 6.00
6 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
970925 3.50 --XXO-XXX 5.00
7 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
000715 3.25 XOXXOXXX 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202,452,652,852,953,053,153,253,353,45 Body
1 Eva JeníkováEva Jeníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
926128 3.35 ------XOOOXXX 11.00
2 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
005419 3.35 -----XOOXXOOXXX 9.00
3 Jerneja WritzlJerneja Writzl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
855314 2.95 -O-OXOXXX 8.00
4 Josefína MerhoutováJosefína Merhoutová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005424 2.85 -OOXXOXXX 7.00
5 Simona ŠamanováSimona Šamanová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
005912 2.65 OOOXXX 6.00
6 Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
015422 2.65 OOXOXXX 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
980625 6.95 -1.7 m/s X-0,96.92-0,56.23-0,46.92X-0,4X-0,36.95-1,7 11.00
2 Martin VachataMartin Vachata
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
850122 6.92 -1.6 m/s 6.76+0,0----6.766.74-0,36.92-1,6X-0,4 9.00
3 Lukáš FetterLukáš Fetter
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
821130 6.57 +0.2 m/s 6.05-0,26.22+0,06.42+0,06.426.46-0,56.57+0,2-- 8.00
4 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 6.49 -0.7 m/s 6.35-0,55.79-0,86.30-1,36.356.49-0,76.11+0,1X+0,3 7.00
5 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
960404 6.45 -1.1 m/s 5.97+0,46.41+0,85.50-0,36.416.45-1,16.37-0,5X-0,2 6.00
6 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
951208 6.43 -1.2 m/s 6.41-0,26.43-1,26.40-0,66.436.38-2,3X-0,9X-1,6 5.00
7 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
980409 6.37 +0.0 m/s 4.52+0,66.37+0,0X+0,06.37----- 4.00
8 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
850129 6.33 -0.4 m/s 6.22-1,1X-0,66.27-0,76.276.21-0,36.30-1,76.33-0,4 3.00
9 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
960714 6.24 -0.8 m/s 6.01-0,76.05-2,06.24-0,86.24--- 2.00
10 Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
880920 6.19 -0.7 m/s 6.08-0,36.19-0,7X-0,66.19--- 1.00
11 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
970925 6.12 +0.0 m/s 5.92-0,33.99+0,56.12+0,06.12---
12 Jan MeissnerJan Meissner
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
890622 6.11 -0.5 m/s X-1,36.11-0,5X-0,66.11---
13 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010603 6.10 -0.8 m/s 6.10-0,86.04-0,55.84-1,26.10---
14 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
960920 6.04 -0.3 m/s X-0,36.04-0,3X+0,06.04---
15 Nikolas DomínNikolas Domín
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
880629 6.01 -0.1 m/s 5.67-1,25.82-0,46.01-0,16.01---
16 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
940331 5.72 +0.4 m/s X-0,6X+0,05.72+0,45.72---
17 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
950414 5.71 -1.2 m/s 3.98-0,65.71-1,23.99-0,55.71---
18 Petr CerinaPetr Cerina
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
840921 5.62 +0.0 m/s 5.62+0,0X-1,65.54-1,55.62---
19 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
970111 5.47 -1.2 m/s 5.43-0,55.47-1,23.89-0,95.47---
Radek VopršálekRadek Vopršálek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
900214 NM
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
996113 5.78 +0.0 m/s X-0,55.57-1,4X-0,85.575.78+0,05.50-0,35.59-0,7 11.00
2 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 5.65 +0.0 m/s 5.48-0,55.58-0,85.54-0,95.585.65+0,05.45-1,3X+0,6 9.00
3 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015928 5.62 +0.0 m/s 4.93-0,64.86-0,85.41+0,05.415.62+0,05.39-1,35.34-1,1 8.00
4 Iveta KubováIveta Kubová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
835615 5.50 +0.0 m/s 5.18-1,45.33-1,05.48-1,35.485.50+0,05.43-1,05.39+0,0 7.00
5 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
836108 5.32 -0.5 m/s 4.79-0,5X-1,05.30-1,05.305.29-0,6X-0,45.32-0,5 6.00
6 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995612 5.28 -0.4 m/s 5.00-0,6X+0,05.10-1,05.105.28-0,4X+0,35.22+0,4 5.00
8 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
885909 5.28 -1.3 m/s 5.16+0,65.15-0,4X-0,35.165.28-1,3X-0,65.16+0,0 4.00
8 Patricie TóthováPatricie Tóthová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
005426 5.18 -1.4 m/s 5.18-1,44.95+0,34.78-0,95.184.79-0,85.08-0,34.66-1,6 3.00
9 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
976006 4.97 -0.3 m/s 4.97-0,34.84-1,3X-1,24.97 2.00
10 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
025123 4.96 +0.7 m/s 4.94-0,74.96+0,74.85-0,74.96 1.00
11 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
995906 4.84 -0.7 m/s X-1,44.84-0,74.69+0,04.84
12 Karolína HonkeováKarolína Honkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015430 4.80 -0.6 m/s 4.76-0,74.76+0,04.80-0,64.80
13 Adéla KollárováAdéla Kollárová
AK MostAK Most
985921 4.77 +0.0 m/s 4.73-0,64.67+0,04.77+0,04.77
15 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025120 4.77 -1.2 m/s 4.43-0,64.62+0,04.77-1,24.77
15 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
005419 4.72 -0.8 m/s X-0,4X-0,54.72-0,84.72
16 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
955421 4.68 +1.2 m/s 4.64-1,54.68+1,24.46-1,64.68
18 Anežka KunčickáAnežka Kunčická
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
006012 4.68 +0.0 m/s 4.59-0,94.45-0,64.68+0,04.68
18 Marie CerhováMarie Cerhová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
985427 4.66 -1.2 m/s 4.56+0,7X-0,64.66-1,24.66
19 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
976204 4.51 -0.2 m/s 4.51-0,24.23-1,24.40-1,04.51
MB Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
815408 6.27 -1.3 m/s
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
980409 14.44 +0.0 m/s 14.19-0,8X-0,514.42-0,714.42X-0,814.44+0,013.82-1,5 11.00
2 Martin VachataMartin Vachata
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
850122 14.12 -1.2 m/s 13.85-0,3X-1,113.89+0,013.8913.95-0,514.12-1,2-- 9.00
3 Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
810620 13.96 -0.4 m/s 13.29-0,713.75-1,213.96-0,413.9613.78-0,7---- 8.00
4 Martin RůžičkaMartin Růžička
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
951229 13.76 +0.0 m/s 13.57-1,513.38-0,913.32-0,613.57X-0,713.40-0,513.76+0,0 7.00
5 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910729 13.62 -1.2 m/s 12.93-1,7X-1,013.39-0,513.39X-0,713.62-1,213.29-0,8 6.00
6 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
960714 13.32 -0.6 m/s 12.88-0,813.01-0,812.75+0,013.01--12.99-1,513.32-0,6 5.00
7 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
960920 13.12 -0.4 m/s 12.30-1,212.95-0,612.71-0,512.9512.74-1,012.65-0,213.12-0,4 4.00
8 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
810620 13.02 -0.3 m/s 12.36-0,413.02-0,3X-0,513.02----X-0,6 3.00
9 Jan PokornýJan Pokorný
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
880623 12.75 -0.8 m/s 12.46+0,012.75-0,812.74-0,412.75 2.00
10 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
850129 12.51 +0.0 m/s 12.17-0,812.47-1,012.51+0,012.51 1.00
11 Jan MeissnerJan Meissner
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
890622 12.50 -0.4 m/s 12.50-0,4X+0,0X-1,112.50
12 David LinhartDavid Linhart
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
890625 12.43 +0.0 m/s 12.18-0,912.43+0,012.25-0,312.43
13 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
980802 12.34 -0.3 m/s 12.00+0,712.34-0,312.33+0,012.34
14 Martin ZeinertMartin Zeinert
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
880722 12.30 -0.6 m/s 11.89-1,112.29-0,212.30-0,612.30
15 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
940331 12.23 -0.5 m/s 11.88-0,811.94+0,012.23-0,512.23
16 Martin BartošMartin Bartoš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980521 12.20 -0.7 m/s 12.20-0,7X-0,6X-0,512.20
17 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
950414 12.03 +0.0 m/s 12.03+0,011.99-0,8X-0,512.03
18 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
981005 11.64 +0.0 m/s X-1,011.64+0,0X+0,011.64
19 Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
971119 0
20 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
970111 0
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
836108 11.51 +0.0 m/s 11.51+0,010.14-0,411.51-0,811.5111.33+0,011.40+0,011.34+0,0 11.00
2 Tina KititiTina Kititi
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
996030 11.38 -0.4 m/s X+0,010.83+0,011.38-0,411.3811.06-0,6X-0,6X+0,0 9.00
3 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
976006 11.37 -0.3 m/s 11.27-1,011.37-0,311.25-0,611.3711.14+0,010.93-0,911.26+0,0 8.00
4 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
885909 10.96 -0.7 m/s 10.68-0,310.96-0,710.91-0,310.9610.93+0,010.96+0,0-- 7.00
5 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
996113 10.95 -0.5 m/s 10.95-0,510.67+0,010.89-0,710.95--- 6.00
6 Adéla KollárováAdéla Kollárová
AK MostAK Most
985921 10.89 -0.4 m/s 10.86+0,010.68-0,910.89-0,410.8910.75-0,610.56-0,6-- 5.00
7 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
995429 10.81 -1.3 m/s 10.55-0,310.62-0,310.73-0,410.7310.81-1,3X-0,410.76+0,0 4.00
8 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
995901 10.80 -0.6 m/s 10.77-0,510.68-0,610.51-0,510.7710.63-0,710.80-0,610.60+0,0 3.00
9 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
976204 10.73 +0.0 m/s 10.50-0,610.73+0,010.60-0,310.73 2.00
10 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
955421 10.59 -0.4 m/s X-0,410.47-1,110.59-0,410.59 1.00
11 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
986003 10.09 -0.7 m/s X-0,610.09-0,709.87-0,210.09
12 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
996111 09.92 -0.3 m/s X-1,209.92-0,309.72+0,009.92
MB Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
945411 12.26 +0.0 m/s
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
915820 15.97 14.0515.2115.6415.6415.9715.6515.30 11.00
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 11.97 10.8711.35-11.3510.9611.3011.97 9.00
3 Lenka DlouháLenka Dlouhá
AK MostAK Most
885313 11.63 10.7010.3211.3211.32X11.63X 8.00
4 Barbora NovákováBarbora Nováková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
935105 11.04 11.0410.4310.5911.0410.6310.7610.84 7.00
5 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
985108 10.82 10.7510.8210.4210.8210.44X10.17 6.00
6 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965814 10.77 10.1010.77X10.7710.3110.1710.66 5.00
7 Lucie SalaiLucie Salai
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
896007 10.39 10.3909.34-10.39--- 4.00
8 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
995129 10.37 10.2509.9309.6610.2510.3709.6909.99 3.00
9 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
006204 10.09 09.0909.1410.0910.09 2.00
10 Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
985705 10.02 X10.02X10.02 1.00
11 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
985805 09.86 09.2909.8609.4809.86
12 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
975701 09.45 09.4509.4509.2509.45
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
921102 16.12 X14.7015.2415.2415.8716.12X 11.00
2 Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
950401 14.86 13.1213.9113.4813.9114.1014.8614.17 9.00
3 Jan TylčeJan Tylče
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
821205 14.84 14.3014.3114.2814.3114.2614.8414.67 8.00
4 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
841010 14.22 13.94X13.5013.9414.2214.00X 7.00
5 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
761013 13.94 13.1713.06X13.1712.9313.94X 6.00
6 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890718 13.87 13.57X13.3913.5713.8713.7313.68 5.00
7 Milan SyrovátkaMilan Syrovátka
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
700831 13.26 12.5312.57X12.5712.8712.8313.26 4.00
8 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980417 13.11 12.6012.8213.1113.11XX- 3.00
9 Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
930929 11.94 11.8411.7811.9411.94 2.00
10 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
970111 11.35 X11.35X11.35 1.00
11 Jakub DeckerJakub Decker
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
901029 11.09 11.0911.0811.0511.09
Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
850129 DNS
Jaroslav KvětJaroslav Květ
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
821026 NM
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980310 NM
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 50.15 46.4648.6350.1550.1549.9946.6848.57 11.00
2 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
915820 44.76 29.9643.0644.7644.76XXX 9.00
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
995129 36.44 33.5836.44X36.4435.2532.2734.62 8.00
4 Lenka DlouháLenka Dlouhá
AK MostAK Most
885313 36.23 X34.8835.3635.3633.3736.23X 7.00
5 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
955421 35.44 31.9635.4434.7335.44--- 6.00
6 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 32.95 30.7632.1930.4032.19X32.95X 5.00
7 Lucie SalaiLucie Salai
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
896007 31.60 26.91X31.6031.6031.58X31.35 4.00
8 Barbora NovákováBarbora Nováková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
935105 29.71 29.1427.1029.7129.7128.3928.62X 3.00
9 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
975701 29.20 28.97X29.2029.20--- 2.00
10 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
985108 23.79 19.6722.9723.7923.79--- 1.00
11 Karolína HonkeováKarolína Honkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
015430 22.85 X21.1622.8522.85---
12 Jana ValešováJana Valešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
875911 19.28 18.96X19.2819.28---
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
921102 47.60 45.6447.6047.0047.60XXX 11.00
2 Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
950401 45.99 45.99XX45.99XXX 9.00
3 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
841010 41.98 41.8841.98X41.98X40.73X 8.00
4 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
761013 40.51 39.9939.6140.5140.51X39.68X 7.00
5 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890718 40.01 37.3139.8639.4539.8640.01X40.01 6.00
6 Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
850910 39.98 39.1038.53X39.1038.88X39.98 5.00
7 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980310 36.60 X32.4836.6036.6034.5535.7335.58 4.00
8 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
970724 35.83 X35.83X35.8333.72XX 3.00
9 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980417 35.47 35.47XX35.47 2.00
10 Jakub DeckerJakub Decker
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
901029 33.96 33.96X33.7633.96 1.00
11 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961231 31.21 31.21X31.0131.21
12 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
930328 30.03 21.4129.0130.0330.03
13 Martin FederMartin Feder
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
980512 24.95 24.95XX24.95
Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
910826 DNS
Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
930929 DNS
Celkem 15 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
915820 47.71 45.6747.71-47.71X-- 11.00
2 Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
985705 43.16 X43.1642.3143.16X41.5742.30 9.00
3 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965814 42.79 XX40.5840.58X42.7941.58 8.00
4 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
745324 40.98 X39.17X39.17XX40.98 7.00
5 Gabriela LandováGabriela Landová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
976221 38.72 36.0738.3036.5438.3038.72X36.81 6.00
6 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005511 38.21 38.2137.56X38.21XXX 5.00
7 Barbora VodičkováBarbora Vodičková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
995406 37.48 37.4834.2932.3137.48X33.22X 4.00
8 Jana ValešováJana Valešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
875911 35.25 32.9932.2135.2535.2534.3235.11X 3.00
9 Lucie SalaiLucie Salai
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
896007 35.12 33.2332.1735.1235.12 2.00
10 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 33.29 32.8331.6633.2933.29 1.00
11 Lenka DlouháLenka Dlouhá
AK MostAK Most
885313 32.96 32.13X32.9632.96
12 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005707 32.46 X32.4132.4632.46
13 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
995104 31.50 31.3131.50X31.50
14 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
985805 28.36 26.7328.3627.6428.36
15 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
985108 24.54 22.4523.9124.5424.54
Celkem 15 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
950401 61.70 56.0258.4857.7858.4858.5061.70X 11.00
2 Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
910826 50.16 47.7150.16X50.16XX49.40 9.00
3 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890718 48.46 XX45.4545.4547.6347.0848.46 8.00
4 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961231 47.94 43.9446.4146.7746.7746.14X47.94 7.00
5 Petr SuchomelPetr Suchomel
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
671023 44.83 44.1843.7944.8344.83X44.70X 6.00
6 Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
930929 44.14 42.9544.14X44.14XXX 5.00
7 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
690525 43.18 42.2843.18X43.18XX42.24 4.00
8 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
970724 40.98 40.3240.98X40.98XX- 3.00
9 Martin FederMartin Feder
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
980512 40.09 37.1538.2640.0940.09--- 2.00
10 Adam KamírAdam Kamír
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
000103 39.44 36.3236.9739.4439.44--- 1.00
11 Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
850910 38.84 38.8438.76X38.84---
12 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
960112 37.03 35.5935.8637.0337.03---
13 Martin KubíkMartin Kubík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
860126 36.88 36.7936.88X36.88---
14 Tomáš OttTomáš Ott
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
980531 33.49 33.4932.8832.9533.49---
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005306 43.84 37.3240.8839.2240.8840.8943.8442.76 11.00
2 Pavla VozárováPavla Vozárová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
915410 40.77 39.26X37.3039.2640.7738.14X 9.00
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995914 40.60 36.8239.7735.5739.7735.5437.3140.60 8.00
4 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
955109 40.40 40.4040.3940.2940.4037.00X- 7.00
5 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
975701 39.45 X38.9439.4539.45X37.4536.26 6.00
6 Lucie MojdlováLucie Mojdlová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
905114 38.99 37.81X35.3737.8138.9938.7838.12 5.00
7 Eliška ČechováEliška Čechová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
015131 38.31 XX38.3138.3132.31XX 4.00
8 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
996111 36.00 36.0035.1732.4736.0031.49X34.42 3.00
9 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 34.57 34.5731.7532.0034.57--- 2.00
10 Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
845206 33.37 32.2331.4633.3733.37--- 1.00
11 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
006204 31.21 28.3228.5331.2131.21---
12 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
995104 30.95 X30.95X30.95---
13 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
995129 30.28 30.2826.4527.7030.28---
MB Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
996208 31.97
Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
985805 DNS
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr BělunekPetr Bělunek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
790405 62.97 57.8659.64X59.6460.3562.97X 11.00
2 Václav CardaVáclav Carda
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
810506 57.12 56.6954.0055.6656.6957.1254.89X 9.00
3 Jaroslav KvětJaroslav Květ
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
821026 56.30 56.3053.54X56.30-X55.15 8.00
4 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
761013 55.52 53.2154.6355.5255.5252.80X54.93 7.00
5 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980417 51.40 51.4049.67X51.40--- 6.00
6 Martin BartošMartin Bartoš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980521 49.59 42.97X49.5949.59XX- 5.00
7 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
990914 48.13 48.13XX48.1345.97XX 4.00
8 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
841010 47.87 47.1847.8747.3047.87--X 3.00
9 Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
971119 47.13 45.59X47.1347.13 2.00
10 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
690525 47.10 47.10XX47.10 1.00
11 Radek JůdaRadek Jůda
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
991130 45.71 45.59X45.7145.71
12 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
981005 44.36 44.36XX44.36
13 Josef ŠmídJosef Šmíd
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
921121 42.36 40.4537.9342.3642.36
14 Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910704 41.06 41.06XX41.06
15 Jakub DeckerJakub Decker
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
901029 40.88 40.0040.88X40.88
Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
850910 DNS
Celkem 16 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 28.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš GornerTomáš Gorner 811128 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.00
2 Josef KalátJosef Kalát 551206 AK BílinaAK Bílina 9.00
3 Zdeněk BittenglZdeněk Bittengl 610512 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 8.00
4 Robert HebkýRobert Hebký 501018 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7.00
5 Milan ZeibertMilan Zeibert 630216 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6.00
6 Pavel FišerPavel Fišer 661228 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 5.00
7 Jiří MalysaJiří Malysa 910515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4.00
8 Jaroslav PtákJaroslav Pták 470407 AK BílinaAK Bílina 3.00
9 Stanislav MarekStanislav Marek 421105 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2.00
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4{8} 168.50
2 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 146.50
3 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 129.50
4 STOPR STOPR TJ Stodůlky Praha, o.s.{8} 128.00
5 DOMAZ DOMAZ AC Domažlice, z. s.{8} 125.00
6 ATKLA ATKLA Atletika Klatovy{8} 122.50
7 STBOL STBOL Atletika Stará Boleslav, z.s.{8} 119.00
8 BILIN BILIN AK Bílina{8} 116.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 100 m, 4x100 m, 4x400 m, 800 m, 110 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 400 m, 400 m, 4x100 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 246.50
2 STBOL STBOL Atletika Stará Boleslav, z.s.{8} 157.50
3 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4{8} 131.00
4 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-Petřín{8} 120.00
BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 120.00
6 TABOR TABOR TJ VS Tábor, z. s.{8} 111.00
7 AKMOS AKMOS AK Most{8} 080.00
8 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 030.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x100 m, 4x400 m, 100 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 400 m, 4x100 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků