Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Břeclav (5. 6. 2016)skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (ne, 5.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ Třinec |
83 | 1.97 | ||||||||||||||||
2 |
Martin HeindlMartin Heindl
JAC Brno |
92 | 1.94 | ||||||||||||||||
3 |
David HájekDavid Hájek
SSK Vítkovice |
96 | 1.91 | ||||||||||||||||
4 |
Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s. |
93 | 1.88 | ||||||||||||||||
5 |
Tomáš MráčekTomáš Mráček
Atletický klub Olomouc z.s. |
95 | 1.80 | ||||||||||||||||
6 |
Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
Atletický klub Olomouc z.s. |
96 | 1.80 | ||||||||||||||||
MS |
Tomáš ZemanTomáš Zeman
Slovensko |
95 | 1.94 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (ne, 5.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej VodákOndřej Vodák
VSK Univerzita Brno |
98 | 1.97 | ||||||||||||||||
2 |
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice |
98 | 1.91 | ||||||||||||||||
3 |
Adam KubicaAdam Kubica
VSK Univerzita Brno |
98 | 1.80 | ||||||||||||||||
4 |
Dominik KáňaDominik Káňa
TJ Lokomotiva Břeclav |
98 | 1.80 | ||||||||||||||||
5 |
Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s. |
97 | 1.75 | ||||||||||||||||
Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice |
98 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 5.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice |
99 | 1.91 | ||||||||||||||||
2 |
Jiří OčenášekJiří Očenášek
Atletický klub Olomouc z.s. |
00 | 1.84 | ||||||||||||||||
3 |
Filip SloukaFilip Slouka
JAC Brno |
99 | 1.81 | ||||||||||||||||
4 |
Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ Třinec |
00 | 1.78 | ||||||||||||||||
5 |
Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ Třinec |
99 | 1.78 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice |
99 | 1.70 | ||||||||||||||||
7= |
Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s. |
99 | 1.65 | ||||||||||||||||
7= |
Matěj DluhošMatěj Dluhoš
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
99 | 1.65 | ||||||||||||||||
7= |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s. |
00 | 1.65 | ||||||||||||||||
Jonáš KolašínJonáš Kolašín
TJ Sokol Opava |
99 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 5.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie KrtičkováLucie Krtičková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
91 | 1.67 | ||||||||||||||||
2 |
Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp Brno |
93 | 1.64 | ||||||||||||||||
3 |
Adéla BalůskováAdéla Balůsková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
91 | 1.58 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 5.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina FialováKateřina Fialová
AK Olymp Brno |
97 | 1.61 | ||||||||||||||||
2 |
Ivona BambuškováIvona Bambušková
AK Olymp Brno |
97 | 1.58 | ||||||||||||||||
3 |
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 1.55 | ||||||||||||||||
4 |
Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo, z.s. |
98 | 1.55 | ||||||||||||||||
5 |
Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
AK Olymp Brno |
98 | 1.50 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 5.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola GavendováNikola Gavendová
SSK Vítkovice |
00 | 1.61 | ||||||||||||||||
2 |
Jiřina MaradováJiřina Maradová
Atletický klub Kyjov |
00 | 1.58 | ||||||||||||||||
3 |
Lucie KantorováLucie Kantorová
TJ Sokol Opava |
00 | 1.58 | ||||||||||||||||
4 |
Vendula GereckáVendula Gerecká
TJ Sokol Opava |
00 | 1.55 | ||||||||||||||||
5 |
Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
TJ Sokol Opava |
00 | 1.55 | ||||||||||||||||
6 |
Petra FráňováPetra Fráňová
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 1.40 | ||||||||||||||||
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start Havířov |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |