výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor staršího žactva a přípravky

České Budějovice (29. 5. 2016)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.91
2 Jakub ČuřínJakub Čuřín 051108 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 07.99
3 Šimon SchandlŠimon Schandl 050403 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.25
4 Matěj PechaMatěj Pecha 060209 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 08.29
5 David KübelbeckDavid Kübelbeck 051201 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.35
6 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 060409 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.38
7 Jakub JandaJakub Janda 060130 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.45
8 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz 050913 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.58
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej WalterOndřej Walter 050301 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.09
2 Jakub ŠustrJakub Šustr 060819 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.51
3 Jakub ČechtickýJakub Čechtický 060218 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.72
4 Adam PříhodaAdam Příhoda 051230 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 08.75
5 Martin Michal BadanovičMartin Michal Badanovič 051107 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.79
6 Kryštof TušilKryštof Tušil 051022 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.02
7 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 060423 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.04
8 Štěpán HanzlŠtěpán Hanzl 050616 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 29.5.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš RazákAleš Razák 07 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 08.86
2 Tomáš KrlínTomáš Krlín 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 09.02
3 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.05
4 Radek HanákRadek Hanák 07 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.40
5 David PísekDavid Písek 050713 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.61
6 Antonín HruškaAntonín Hruška 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.35
Jakub JiraňJakub Jiraň 051108 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.52
2 Šimon BártaŠimon Bárta 050902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.70
3 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 070202 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.80
4 Matěj KofroňMatěj Kofroň 060128 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.84
5 Antonín BílekAntonín Bílek 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.93
6 Šimon MelicharŠimon Melichar 060116 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.23
7 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka 061105 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.37
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.69
2 Antonín SakAntonín Sak 060305 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.42
3 Petr AlexaPetr Alexa 050819 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.46
4 Jan ČermákJan Čermák 070510 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.84
5 Matyas ShánělMatyas Sháněl 060525 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.23
6 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 050405 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.32
7 Adam CzepiecAdam Czepiec 050318 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.50
Celkem 7 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.62
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.86
3 Jakub ČuřínJakub Čuřín 051108 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 07.91
4 Šimon SchandlŠimon Schandl 050403 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.13
5 Ondřej WalterOndřej Walter 050301 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.16
6 Matěj PechaMatěj Pecha 060209 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 08.36
7 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 060409 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.47
David KübelbeckDavid Kübelbeck 051201 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNS
Celkem 8 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 29.5.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza GalbaváTereza Galbavá 055103 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.39
2 Karolína BartošováKarolína Bartošová 066221 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.45
3 Barbora KubákováBarbora Kubáková 075414 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.79
Nela NovotnáNela Novotná 066228 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.79
5 Julie BoháčováJulie Boháčová 066106 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.89
6 Thea PetrůThea Petrů 065315 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.94
7 Karolína MičkováKarolína Mičková 065920 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.98
8 Veronika TylováVeronika Tylová 065829 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.52
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela BláhováNela Bláhová 055926 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 08.22
2 Adéla SikorováAdéla Sikorová 056218 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.97
3 Veronika ŘepováVeronika Řepová 075326 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.02
4 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 055516 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.17
5 Tereza FlíčkováTereza Flíčková 056105 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.21
6 Marie ČervenáMarie Červená 056110 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 09.33
7 Kateřina MaláKateřina Malá 065625 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.41
8 Anna KurzováAnna Kurzová 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 10.84
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 29.5.2016) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.50
2 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.68
3 Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.30
4 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.49
5 Kateřina PelánováKateřina Pelánová 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.67
6 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.72
7 Aneta RoudenskáAneta Roudenská 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 10.07
8 Barbora StřelečkováBarbora Střelečková 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 10.51
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 29.5.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DostálováAnna Dostálová 055624 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.20
2 Anna KorytarováAnna Korytarová 055427 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.22
3 Adéla StruskováAdéla Strusková 066103 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.56
4 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.62
5 Adéla RandákováAdéla Randáková 055802 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.78
6 Barbora BočkayováBarbora Bočkayová 055827 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 09.10
7 Šárka KobrlováŠárka Kobrlová 056021 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.26
MB Tereza LáchováTereza Láchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.38
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (ne, 29.5.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra NedvědováPetra Nedvědová 056104 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 07.91
2 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 055820 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.17
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 065517 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.28
4 Linda MarušováLinda Marušová 066025 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.34
5 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková 065622 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.73
6 Sára FoučkováSára Foučková 066126 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.80
7 Viola HrouzkováViola Hrouzková 065622 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.92
8 Anna HruškováAnna Hrušková 075205 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.03
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (ne, 29.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 055508 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 07.74
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 055730 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.82
3 Lucie BahenskáLucie Bahenská 055918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.84
4 Lucie KutováLucie Kutová 055330 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 07.86
5 Lenka KollarováLenka Kollarová 055904 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.90
6 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 055620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.09
7 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 075208 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.16
8 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 065222 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 7 (ne, 29.5.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 075302 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.57
2 Natálie HynkováNatálie Hynková 055927 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.67
3 Linda BrzobohatáLinda Brzobohatá 055610 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.93
4 Marie JeseničováMarie Jeseničová 055418 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.98
5 Tereza TučkováTereza Tučková 076218 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.07
6 Martina BöhmováMartina Böhmová 065713 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.20
7 Veronika NováVeronika Nová 076222 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 8 (ne, 29.5.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana AdámkováJana Adámková 055113 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.96
2 Viktorie VolfováViktorie Volfová 055131 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.21
3 Tereza KozákováTereza Kozáková 056107 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.37
4 Tereza SvobodováTereza Svobodová 055204 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.55
5 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 076108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.76
6 Lucie ČernáLucie Černá 055228 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.41
7 Ema MlsováEma Mlsová 055726 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 09.46
Celkem 7 závodníků
Rozběh 9 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena HyškováElena Hyšková 056021 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.25
2 Klára PrůchováKlára Průchová 055921 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.34
3 Aneta EliáškováAneta Eliášková 055930 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.55
4 Klára VolfováKlára Volfová 055330 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.60
5 Lucie KopencováLucie Kopencová 055510 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.95
6 Kateřina GálisováKateřina Gálisová 056006 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 09.07
7 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 076024 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.20
Celkem 7 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 055508 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 07.74
2 Petra NedvědováPetra Nedvědová 056104 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 07.79
3 Nela ŠteierováNela Šteierová 055730 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.82
4 Lucie BahenskáLucie Bahenská 055918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.86
Lenka KollarováLenka Kollarová 055904 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.86
6 Jana AdámkováJana Adámková 055113 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.87
7 Lucie KutováLucie Kutová 055330 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 07.92
8 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 055620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.18
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.57
2 František HořavaFrantišek Hořava 010409 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 07.71
3 Erik ŠuteraErik Šutera 020920 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.97
4 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.12
5 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 010101 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.17
6 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.18
Šimon RejkaŠimon Rejka 011211 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.5.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PavlíkMartin Pavlík 010918 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 07.84
2 Adam PrůšaAdam Průša 020201 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.43
3 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 020420 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.44
4 Jakub PechaJakub Pecha 030403 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 08.50
5 Patrik BartíkPatrik Bartík 010319 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.58
6 Jakub JanáčJakub Janáč 021003 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.70
7 František ŠkopekFrantišek Škopek 021103 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 29.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CzepiecDavid Czepiec 030627 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.67
2 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 020905 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.68
Daniel JarolímDaniel Jarolím 021215 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.68
4 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.81
5 Martin ŠustrMartin Šustr 030101 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.96
6 Kryštof VansaKryštof Vansa 030825 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.98
MB Josef StudenýJosef Studený 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.35
MB Lukáš BadanovičLukáš Badanovič 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.28
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.53
2 František HořavaFrantišek Hořava 010409 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 07.67
3 Martin PavlíkMartin Pavlík 010918 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 07.68
4 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.93
5 Erik ŠuteraErik Šutera 020920 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.98
6 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.00
7 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 010101 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.04
8 Adam PrůšaAdam Průša 020201 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.22
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 29.5.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.41
Adéla JedličkováAdéla Jedličková 016206 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.41
Anna ŘezníkováAnna Řezníková 026026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.41
4 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 025303 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.42
5 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 015705 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.63
6 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.66
7 Lucie BacíkováLucie Bacíková 015122 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.71
8 Simona RaušováSimona Raušová 025729 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.81
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.5.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.57
2 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 015722 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.69
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 035609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.87
4 Adéla ZmeškalováAdéla Zmeškalová 025327 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 08.94
5 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 045224 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.02
6 Kateřina ZobalováKateřina Zobalová 025528 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.09
Jana MrázkováJana Mrázková 015802 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.09
8 Kateřina BabickáKateřina Babická 016024 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 29.5.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila PilíkováKamila Pilíková 015417 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.30
2 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 036020 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.69
3 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 025608 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.91
4 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 025211 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.94
5 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 045814 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.12
6 Ema SvědíkováEma Svědíková 035410 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.56
7 Nicol RyskováNicol Rysková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.66
MB Monika FlorováMonika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.01
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magda ČížkováMagda Čížková 016009 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.94
2 Lenka HekerlováLenka Hekerlová 025309 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.02
3 Pavla TůmováPavla Tůmová 016212 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.08
4 Iveta BindrováIveta Bindrová 015802 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.13
5 Tereza ŠurátováTereza Šurátová 025926 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 09.49
6 Natálie JindrováNatálie Jindrová 046018 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.51
7 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.61
8 Eliška JindrováEliška Jindrová 015422 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.10
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila PilíkováKamila Pilíková 015417 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.15
2 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 016206 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.21
3 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 025303 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.25
4 Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.31
5 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 026026 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.35
6 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 015705 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.51
7 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 015722 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.90
Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František HořavaFrantišek Hořava 010409 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 18.84
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 19.34
3 Adam BrabecAdam Brabec 011221 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 20.10
4 Adam PrůšaAdam Průša 020201 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 20.22
5 Jakub JanáčJakub Janáč 021003 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.34
Šimon RejkaŠimon Rejka 011211 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNS
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 29.5.2016) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof VansaKryštof Vansa 030825 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 21.57
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 21.90
3 Tomáš BuchalTomáš Buchal 020928 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.11
MB Lukáš BadanovičLukáš Badanovič 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.25
Jan PicekJan Picek 020616 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 29.5.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.79
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 015417 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.15
3 Nela NikodemováNela Nikodemová 015410 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 20.20
4 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 025303 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.73
5 Lucie BacíkováLucie Bacíková 015122 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 21.36
6 Monika DrobilováMonika Drobilová 026022 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 22.05
7 Adéla ZmeškalováAdéla Zmeškalová 025327 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 22.38
Lucie JinderlováLucie Jinderlová 015705 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka MoravcováLenka Moravcová 015828 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 20.22
2 Světlana JakšováSvětlana Jakšová 025211 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.85
3 Kateřina BabickáKateřina Babická 016024 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.29
4 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 045224 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 22.57
5 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 045413 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 22.58
Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 025608 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Veronika ChalupováVeronika Chalupová 025910 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 7 závodníků
Finále 3 (ne, 29.5.2016) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SukováEliška Suková 015701 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 20.96
2 Karolína MáškováKarolína Mášková 035427 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 21.29
3 Magda ČížkováMagda Čížková 016009 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 22.41
4 Iveta BindrováIveta Bindrová 015802 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 22.61
5 Ema SvědíkováEma Svědíková 035410 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 23.39
6 Ema HruškováEma Hrušková 035121 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.59
7 Eliška JindrováEliška Jindrová 015422 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 27.07
MB Monika FlorováMonika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.71
Celkem 8 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále 1 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.34
2 Lukáš RácLukáš Rác 050517 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 23.14
3 Jakub ČuřínJakub Čuřín 051108 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 23.61
4 Jan ČokaJan Čoka 070417 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.99
5 Petr AlexaPetr Alexa 050819 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.55
6 Adam PříhodaAdam Příhoda 051230 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 26.01
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 29.5.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČechtickýJakub Čechtický 060218 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 24.85
2 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 060409 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 25.26
3 Šimon SchandlŠimon Schandl 050403 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.01
4 Šimon MelicharŠimon Melichar 060116 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 26.47
5 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 050405 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 26.63
6 Martin Michal BadanovičMartin Michal Badanovič 051107 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.78
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (ne, 29.5.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PechaMatěj Pecha 060209 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 25.12
2 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 25.56
3 Jan ČermákJan Čermák 070510 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.25
4 Tomáš KrlínTomáš Krlín 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 27.12
5 Radek HanákRadek Hanák 07 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 28.12
6 Antonín TomšovicAntonín Tomšovic 07 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 30.12
Celkem 6 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále 1 (ne, 29.5.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 055730 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.18
2 Lucie KutováLucie Kutová 055330 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 22.83
3 Melanie TurkováMelanie Turková 055903 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 22.88
4 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 075511 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 23.29
5 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 055508 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 23.36
6 Anna DostálováAnna Dostálová 055624 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 23.44
7 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 055820 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.53
Celkem 7 závodníků
Finále 2 (ne, 29.5.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 055712 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 23.27
2 Klára PrůchováKlára Průchová 055921 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 24.26
3 Sára FoučkováSára Foučková 066126 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 24.82
4 Tína StejskalováTína Stejskalová 065509 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.99
5 Klára DuškováKlára Dušková 055616 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 25.44
6 Tereza BoháčováTereza Boháčová 065320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.58
7 Karolína MičkováKarolína Mičková 065920 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 26.60
Celkem 7 závodníků
Finále 3 (ne, 29.5.2016) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana AdámkováJana Adámková 055113 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 22.50
2 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 25.23
3 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 076108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 25.34
4 Nela NovotnáNela Novotná 066228 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 25.89
5 Viola HrouzkováViola Hrouzková 065622 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.68
6 Julie BoháčováJulie Boháčová 066106 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 27.09
7 Kateřina MaláKateřina Malá 065625 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 27.34
8 Tereza MochaňováTereza Mochaňová 055113 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.09
Celkem 8 závodníků
Finále 4 (ne, 29.5.2016) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.68
2 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 25.84
3 Barbora BočkayováBarbora Bočkayová 055827 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 27.42
4 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 27.67
5 Kateřina PelánováKateřina Pelánová 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 28.20
6 Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 28.44
7 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 28.60
MB Tereza LáchováTereza Láchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 24.76
Celkem 8 závodníků
Finále 5 (ne, 29.5.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anastázie PeškováAnastázie Pešková 065206 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 23.61
2 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 056222 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 24.01
3 Lucie BláhovcováLucie Bláhovcová 065922 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 25.34
4 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 055913 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.50
5 Klára HubenkováKlára Hubenková 056208 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 25.56
6 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková 065622 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.63
7 Adéla PulkertováAdéla Pulkertová 065917 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 27.78
8 Veronika NováVeronika Nová 076222 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 31.36
Celkem 8 závodníků
Finále 6 (ne, 29.5.2016) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 055918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.48
2 Barbora KurzováBarbora Kurzová 056027 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 23.66
3 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 075208 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.49
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 065517 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.92
5 Kristýna ČechováKristýna Čechová 055401 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.05
6 Adéla RandákováAdéla Randáková 055802 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 26.05
7 Anna HruškováAnna Hrušková 075205 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 27.24
8 Anna RůžkováAnna Růžková 055929 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 28.12
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 38.20
2 Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 40.84
3 Patrik BouškaPatrik Bouška 010125 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 41.54
4 Adam BrabecAdam Brabec 011221 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 42.50
5 Matěj BínaMatěj Bína 020922 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 45.45
6 Martin ŠustrMartin Šustr 030101 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 46.43
Jan PicekJan Picek 020616 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 7 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 025228 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 42.29
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 43.59
3 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 015705 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 43.71
4 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 025608 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 45.32
5 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 025131 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 45.99
6 Kateřina StruskováKateřina Strusková 025131 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 46.55
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 025904 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 48.72
2 Tereza ViererováTereza Viererová 026018 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 48.85
3 Kristýna KorandováKristýna Korandová 026014 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 49.52
4 Ema HruškováEma Hrušková 035121 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 51.12
5 Eliška JindrováEliška Jindrová 015422 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 59.01
MB Monika FlorováMonika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.80
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 050212 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1:56.51
2 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:59.42
3 Teodor BrckoTeodor Brcko 060106 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1:59.70
4 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 050121 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:01.00
5 Jan ČokaJan Čoka 070417 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:04.62
6 Jakub JandaJakub Janda 060130 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:05.06
7 Jakub StrnadJakub Strnad 051023 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:07.69
8 Adam PříhodaAdam Příhoda 051230 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2:09.66
9 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 070202 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:09.78
10 Tomáš KofroňTomáš Kofroň 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:10.75
11 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 060208 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:12.94
12 Jan GrausamJan Grausam 060106 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:16.16
13 Jan TomšovicJan Tomšovic 07 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:22.22
14 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík 070818 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:34.24
Celkem 14 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále 1 (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 055712 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1:54.70
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 055224 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1:55.64
3 Elena HyškováElena Hyšková 056021 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1:56.84
4 Klára HubenkováKlára Hubenková 056208 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:00.03
5 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková 056024 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:01.90
6 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 065819 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:02.48
7 Viktorie VolfováViktorie Volfová 055131 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.90
8 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 056222 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:07.04
9 Tína StejskalováTína Stejskalová 065509 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:10.57
10 Barbora KubákováBarbora Kubáková 075414 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:12.95
11 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová 055913 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:14.81
Celkem 11 závodníků
Finále 2 (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anastázie PeškováAnastázie Pešková 065206 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:04.06
2 Berenika DrhováBerenika Drhová 056108 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:05.77
3 Nela BláhováNela Bláhová 055926 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2:07.05
4 Veronika ŘepováVeronika Řepová 075326 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:10.85
5 Klára DuškováKlára Dušková 055616 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:10.93
6 Linda BrzobohatáLinda Brzobohatá 055610 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:11.87
7 Klára SkučkováKlára Skučková 066115 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:20.82
8 Aneta EliáškováAneta Eliášková 055930 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:22.15
9 Kateřina GálisováKateřina Gálisová 056006 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:22.51
10 Tereza FlíčkováTereza Flíčková 056105 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:22.76
11 Adéla PulkertováAdéla Pulkertová 065917 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2:25.69
Celkem 11 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 010719 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:21.23
2 David CandraDavid Candra 010412 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:26.99
3 Radek KofroňRadek Kofroň 021230 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:30.62
4 Jan TibitanclJan Tibitancl 011214 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:34.62
5 David CzepiecDavid Czepiec 030627 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:35.04
6 Daniel JarolímDaniel Jarolím 021215 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:35.63
7 Petr BořuckýPetr Bořucký 030607 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:35.83
8 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:35.84
9 Václav ŠtikaVáclav Štika 030109 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:37.64
MB Josef StudenýJosef Studený 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:42.07
MB Jakub CábaJakub Cába 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:42.21
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 025131 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:32.33
2 Natálie PotockáNatálie Potocká 016110 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:35.13
3 Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková 016015 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:36.33
4 Barbora HejnováBarbora Hejnová 045729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:37.97
5 Tereza BartlováTereza Bartlová 025516 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:39.27
6 Adéla HálováAdéla Hálová 025206 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:41.13
7 Barbora BrckováBarbora Brcková 045220 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:46.95
8 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 025904 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:47.09
9 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 045407 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:47.74
10 Lenka HekerlováLenka Hekerlová 025309 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:48.06
11 Lucie MikešováLucie Mikešová 046104 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:49.90
12 Veronika VotíkováVeronika Votíková 016006 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:52.23
13 Natálie JindrováNatálie Jindrová 046018 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:52.26
14 Barbora FloriánováBarbora Floriánová 015110 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:54.03
15 Nicol RyskováNicol Rysková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:03.77
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik BouškaPatrik Bouška 010125 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 4.55.63
2 Ondřej VojtaOndřej Vojta 020929 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 5:28.90
3 Matyáš StaněkMatyáš Staněk 021201 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5:39.28
4 Michal PolívkaMichal Polívka 011010 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:58.70
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HesováBarbora Hesová 035811 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5:50.25
2 Natálie VölflováNatálie Völflová 036119 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5:54.80
3 Michala VeldováMichala Veldová 026104 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:58.88
4 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 015722 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 6:05.94
5 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 025527 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6:40.72
Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková 015330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále 1 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 050212 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.21
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.38
3 Šimon SchandlŠimon Schandl 050403 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.14
4 Jakub StrnadJakub Strnad 051023 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.29
Jakub KršekJakub Kršek 050510 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon BártaŠimon Bárta 050902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.43
2 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 060423 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.88
3 Kryštof TušilKryštof Tušil 051022 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11.71
Marek KantorMarek Kantor 050725 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 060605 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.64
2 Šimon MelicharŠimon Melichar 060116 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 11.27
3 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.99
4 Lukáš KaniaLukáš Kania 070520 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 12.96
5 Antonín HruškaAntonín Hruška 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14.12
Celkem 5 závodníků
Finále 4 (ne, 29.5.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 050720 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.95
2 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 050121 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.98
3 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz 050913 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.65
4 Antonín SakAntonín Sak 060305 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.02
Celkem 4 závodníků
Finále 5 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.30
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.42
3 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 060208 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.38
4 Jakub SkučekJakub Skuček 050107 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.68
Celkem 4 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále 1 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna BorováAnna Borová 055308 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.27
2 Melanie TurkováMelanie Turková 055903 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.33
3 Lucie BahenskáLucie Bahenská 055918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.47
4 Petra NedvědováPetra Nedvědová 056104 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10.23
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 055620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.85
2 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 056118 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.45
3 Julie NovákováJulie Nováková 055716 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.74
4 Šárka KobrlováŠárka Kobrlová 056021 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.43
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (ne, 29.5.2016) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 055204 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.79
2 Tereza TučkováTereza Tučková 076218 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.90
3 Lucie ČernáLucie Černá 055228 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.43
4 Nela KadečkováNela Kadečková 066026 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.68
5 Veronika TylováVeronika Tylová 065829 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.70
Celkem 5 závodníků
Finále 4 (ne, 29.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HynkováNatálie Hynková 055927 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.42
2 Kateřina PelánováKateřina Pelánová 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.94
MB Tereza LáchováTereza Láchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.44
MB Zuzana KubíkováZuzana Kubíková 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 12.13
Celkem 4 závodníků
Finále 5 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 055820 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.81
2 Adéla ChválováAdéla Chválová 065714 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.81
3 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 055516 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 11.90
4 Kristýna KolínováKristýna Kolínová 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.17
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.97
2 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 010317 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.70
3 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 020217 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 17.59
4 Dominik GyselDominik Gysel 020313 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 18.30
5 Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.66
6 David HašekDavid Hašek 021219 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 19.30
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BasíkováPavla Basíková 025820 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 15.50
2 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 16.08
3 Lenka ZykánováLenka Zykánová 025913 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 16.57
4 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 015623 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 16.98
5 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 025307 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.66
6 Veronika MolováVeronika Molová 025901 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 18.73
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka MoravcováLenka Moravcová 015828 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 16.86
2 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 026002 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 18.44
3 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová 026110 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 18.49
4 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 19.85
5 Anna BabkováAnna Babková 025301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.28
Ema BendováEma Bendová 025330 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PilátováMichaela Pilátová 015620 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 20.11
2 Alexandra FigallováAlexandra Figallová 026102 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 20.21
3 Kristýna KorandováKristýna Korandová 026014 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 20.31
4 Veronika SchmidtováVeronika Schmidtová 015615 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 21.87
5 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 015828 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 22.16
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále 1 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav KortusRostislav Kortus 020402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 30.35
2 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 010101 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 30.92
3 David CandraDavid Candra 010412 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 31.90
4 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 020217 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 33.17
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (ne, 29.5.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel JarolímDaniel Jarolím 021215 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 33.71
2 Petr BahenskýPetr Bahenský 020219 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 34.27
3 Vojtěch TurekVojtěch Turek 030410 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 34.67
4 Jan StejskalJan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 41.72
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále 1 (ne, 29.5.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla BasíkováPavla Basíková 025820 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 31.59
2 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 32.22
3 Johana ŠímováJohana Šímová 025815 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 32.82
4 Lenka ZykánováLenka Zykánová 025913 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 33.87
Lenka MoravcováLenka Moravcová 015828 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (ne, 29.5.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 026002 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 37.47
2 Kateřina ZobalováKateřina Zobalová 025528 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 37.67
3 Michaela PilátováMichaela Pilátová 015620 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 39.15
4 Alexandra FigallováAlexandra Figallová 026102 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 39.85
5 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 41.77
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Kratochvíl, Šutera, Beck, Malinský B Kratochvíl, Šutera, Beck, Malinský T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 30.26
2 A Augustýn, Candra, Kortus, Marousek A Augustýn, Candra, Kortus, Marousek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 30.75
3 Strnad, Průša, Gysel, Krňanský Strnad, Průša, Gysel, Krňanský TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 31.06
4 Hořava, Vojta, Pecha, Hašek Hořava, Vojta, Pecha, Hašek TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 32.24
5 Gribbin, Buchal, Kadečka, Jak Gribbin, Buchal, Kadečka, Jak SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 35.37
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Řezníková, Jedličková, Vozábalová, Vozábalová Řezníková, Jedličková, Vozábalová, Vozábalová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 31.53
2 Mrázková, Pilíková, Halounová, Kůtová Mrázková, Pilíková, Halounová, Kůtová TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 32.10
3 Strusková, Čermáková, Janoušková, Krejčí Strusková, Čermáková, Janoušková, Krejčí TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 32.39
4 Zykánová, Basíková, Moravcová, Suková Zykánová, Basíková, Moravcová, Suková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 32.75
5 A Šímová, Raušová, Koutná, Kundrátová A Šímová, Raušová, Koutná, Kundrátová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 33.04
6 B Potocká, Vaníčková, Bindrová, Krouzová B Potocká, Vaníčková, Bindrová, Krouzová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 34.21
7 Mikešová, Dilátová, Figallová, Čížková Mikešová, Dilátová, Figallová, Čížková Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 35.64
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lemberka, Basík, Skuček, Rác Lemberka, Basík, Skuček, Rác TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 36.66
2 Strnad, Kršek, Poslušný, Urbánek Strnad, Kršek, Poslušný, Urbánek TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 38.05
3 Jelínek, Kulhánek, Grausam, Konia Jelínek, Kulhánek, Grausam, Konia SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 38.19
4 Čuřín, Kofroň, Walter, Kofroň Čuřín, Kofroň, Walter, Kofroň Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 38.70
5 Čermák, Čoka, Kvasnička, Kočvara Čermák, Čoka, Kvasnička, Kočvara TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 38.81
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále 1 (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Kummelová, Borová A., Turková, Kutová A Kummelová, Borová A., Turková, Kutová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 35.92
2 B Průchová, Pospíchalová, Marušová, Rypáčková B Průchová, Pospíchalová, Marušová, Rypáčková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 38.02
3 Chvalová, Foučková, Cvrková, Konfrštová Chvalová, Foučková, Cvrková, Konfrštová Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 38.59
4 Tibitanclová, Strusková, Tučková, Albrechtová Tibitanclová, Strusková, Tučková, Albrechtová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 39.87
5 Mičková, Hrušková, Havlíková, Kratochvílová Mičková, Hrušková, Havlíková, Kratochvílová TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 40.40
6 Červená, Bláhovcová, Mlsová, Divišová Červená, Bláhovcová, Mlsová, Divišová TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 41.51
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šteierivá, Kollarová, Hlaváčová, Dvořáková Šteierivá, Kollarová, Hlaváčová, Dvořáková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 36.44
2 Kurzová, Sivoková, Zikmundová, Kvíčerová Kurzová, Sivoková, Zikmundová, Kvíčerová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 37.52
3 Galbavá, Malá, Boháčová, Nováková Galbavá, Malá, Boháčová, Nováková TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 39.75
4 C Mrzenová, Hubeková, Skučková, Borová B C Mrzenová, Hubeková, Skučková, Borová B TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 40.26
Mičková, Hrušková, Havtíková, Kratochvílová Mičková, Hrušková, Havtíková, Kratochvílová TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... DNS
Pilátová, Randáková, Drhová, Fidlerová Pilátová, Randáková, Drhová, Fidlerová Atletika PrachaticeAtletika Prachatice DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jinderlová, Babická K., Řehoušková, Babická T. Jinderlová, Babická K., Řehoušková, Babická T. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:06.11
2 Strusková, Krejčí, Čermáková, Vilhelmová Strusková, Krejčí, Čermáková, Vilhelmová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:14.43
3 Hurtíková, Zobalová, Nikodemová A., Nikodemová N. Hurtíková, Zobalová, Nikodemová A., Nikodemová N. Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3:18.76
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.261.311.361.411.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.76 Body
1 Martin PavlíkMartin Pavlík
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
010918 1.78 ____O__OOOXXOOXOXOXXO
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020122 1.73 _________O_O_OXXX
3= Adam PrůšaAdam Průša
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
020201 1.55 __OOO_XOOXXX
3= Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
020929 1.55 ___OOOOOXXX
5 Patrik BartíkPatrik Bartík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
010319 1.55 OOXOOOXXOXOXXOXXX
6 Jan PodlešákJan Podlešák
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
020315 1.52 OXOOOXOXOOXXX
7 Jakub PechaJakub Pecha
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
030403 1.49 OOXOOOXXOXXX
8 Adam BerkaAdam Berka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
020629 1.41 OOOOXXX
9 Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020206 1.41 __XOOXXX
10 Robin HavlíkRobin Havlík
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
010524 1.41 OOXXOOXXX
11 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020822 1.36 OXXOOXXX
12 Pavel SedláčekPavel Sedláček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
020331 1.36 OOXOXXX
13 Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
020329 1.36 OOXXOXXX
14= Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040708 1.31 OOXXX
14= David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
030627 1.31 _OXXX
16 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020928 1.26 XOXXX
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.241.291.341.391.421.451.481.511.541,581,61 Body
1 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
025531 1.58 -OOOOOOOOOXXX
2 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025307 1.51 -OOXOOXOXXOOXXX
2 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
015623 1.51 -OOOOOOXOXXX
4 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
025303 1.48 OOOXOOOXOXXX
4 Monika DrobilováMonika Drobilová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
026022 1.48 OOXOOOXXOXXOXXX
6 Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
025315 1.45 OOOOXOOXXX
6 Eliška SukováEliška Suková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
015701 1.45 OOOXOOXOXXX
8 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
035427 1.39 OOOOXXX
9= Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
015128 1.34 OOOXXX
9= Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
025901 1.34 OOOXXX
10= Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
026110 1.34 OXOOXXX
10= Veronika SchmidtováVeronika Schmidtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
015615 1.34 OXOOXXX
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.051.101.151.191.221.251.281.301.341.37 Body
1 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050720 1.28 _OOOXOOXXOXOXXX
2 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
061007 1.25 _XOOOOXXOOXXX
3 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050129 1.22 OOXOOOOXXX
4 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
051107 1.19 _OOOXOXXX
5 Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
051027 1.19 OOXOOXOXXX
6 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050107 1.15 _OXOXOXXX
7 Jakub ŠustrJakub Šustr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
060819 1.05 XOXOXXX
8 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
070620 1.00 OXXX
9 Jakub KršekJakub Kršek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050510 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1,001,051,101,131,161,191,22 Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
055224 1.19 OO-OOOXXX
2 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
055712 1.19 OOXOOXOXXOXXX
3 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
065307 1.16 OOOOOXXX
4 Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
065713 1.16 XOOXOXXOOXXX
5 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
056024 1.16 XOOOOXOXXX
6 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
065714 1.16 OOXOXXOXXOXXX
7 Lucie KopencováLucie Kopencová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
055510 1.13 XOOXXOOXXX
8 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
065509 1.13 OOOXOXXX
9 Natálie PřibylováNatálie Přibylová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
056118 1.13 X-OXOXXOXXX
10 Klára VolfováKlára Volfová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
055330 1.10 OOXOXXX
11= Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
075302 1.05 OXOXXX
11= Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
065315 1.05 OXOXXX
11= Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
055929 1.05 -XOXXX
14= Berenika DrhováBerenika Drhová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
056108 1.00 OXXX
14= Marie JeseničováMarie Jeseničová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055418 1.00 OXXX
14= Lucie BláhovcováLucie Bláhovcová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
065922 1.00 OXXX
17 Marie ČervenáMarie Červená
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
056110 1.00 XOXXX
MB Zuzana KubíkováZuzana Kubíková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 1.00
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.902,002,102,152,202,252,302,352,402,452,502,552,702,903,05 Body
1 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
020313 3.05 ----------O-OOO
2 David HašekDavid Hašek
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
021219 2.50 -XOOO-OXOOXOOXOXXX
3 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
010806 2.20 -XOOOXXOXXX
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1,801,902,002,10 Body
1 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
015623 2.00 OXOOXXX
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František HořavaFrantišek Hořava
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
010409 5.34 +1.3 m/s 5.06X5.34+1,35.34___
2 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
011211 5.21 +1.0 m/s 5.175.21+1,0_5.21___
3 Erik ŠuteraErik Šutera
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020920 5.00 +0.4 m/s 4.565.00+0,44.965.004.574.754.89
4 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020726 4.99 +1.3 m/s 4.784.99+1,33.244.994.564.584.81
5 Martin PavlíkMartin Pavlík
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
010918 4.91 +0.8 m/s 4.754.864.91+0,84.914.614.88X
6 Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020206 4.75 +1.7 m/s X4.75+1,74.434.754.644.194.73
7 Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
020217 4.66 +1.5 m/s 4.244.66+1,54.544.664.424.39X
8 Patrik BartíkPatrik Bartík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
010319 4.65 +1.1 m/s 4.294.65+1,14.644.65___
9 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020420 4.64 +0.6 m/s 4.64+0,64.454.094.64
10 Jakub JanáčJakub Janáč
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
021003 4.63 +0.9 m/s 4.63+0,94.234.484.63
11 Jakub PechaJakub Pecha
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
030403 4.46 +0.8 m/s 4.354.46+0,8_4.46
12 Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
030825 4.06 +0.3 m/s 3.414.06+0,33.944.06
13 Vojtěch TurekVojtěch Turek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
030410 4.03 +0.7 m/s 3.924.03+0,73.754.03
14 Pavel SedláčekPavel Sedláček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
020331 3.99 +0.1 m/s 3.893.99+0,13.763.99
15 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020905 3.82 +0.8 m/s 3.523.733.82+0,83.82
16 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020928 3.73 +0.3 m/s 3.73+0,3X3.623.73
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela NikodemováNela Nikodemová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
015410 5.03 +1.4 m/s 4.494.86_4.865.03+1,44.99X
2 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
016206 5.03 +0.3 m/s 4.915.03+0,3_5.034.824.974.86
3 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025228 4.95 +0.8 m/s 4.644.714.784.78X4.95+0,82.93
4 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
025820 4.92 +1.2 m/s 4.17X4.92+1,24.924.81X3.63
5 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
015417 4.89 +1.1 m/s 4.484.274.844.844.89+1,14.614.49
6 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
025815 4.77 +0.9 m/s 4.464.644.77+0,94.77XX4.53
7 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
035628 4.75 -0.4 m/s 4.514.75-0,44.484.75X4.704.57
8 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
026026 4.73 -0.9 m/s 4.73-0,9X_4.73X4.464.63
9 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025307 4.70 +0.0 m/s 4.654.700,0X4.70
10 Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025301 4.60 +0.5 m/s 4.334.484.60+0,54.60
11 Lucie BacíkováLucie Bacíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
015122 4.55 -0.1 m/s 4.55-0,14.484.384.55
12 Eliška SukováEliška Suková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
015701 4.54 -0.1 m/s 4.414.484.54-0,14.54
13 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
015803 4.54 +1.4 m/s 4.374.474.54+1,44.54
14 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
015802 4.36 -0.2 m/s 4.164.36-0,2X4.36
15 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
025131 4.33 +0.0 m/s XX4.330,04.33
16 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
045814 4.31 +0.0 m/s 4.254.310,04.064.31
17 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
036020 4.29 -0.4 m/s 4.254.164.29-0,44.29
18 Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
025315 4.25 -0.8 m/s 4.234.25-0,8_4.25
19 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015722 4.25 -0.3 m/s 4.224.204.25-0,34.25
20 Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
025729 4.20 +0.7 m/s 4.20+0,73.693.704.20
21 Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
025901 4.02 +2.5 m/s 3,64 -1.2 m/s 4.02+2,53.642.624.02
22 Adéla HálováAdéla Hálová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
025206 4.01 -0.2 m/s 4.01-0,23.883.684.01
23 Barbora FloriánováBarbora Floriánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
015110 336 -1.1 m/s X336-1,1X336
24 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
026002 3.93 +0.0 m/s 3.930,0XX3.93
25 Monika DrobilováMonika Drobilová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
026022 3.91 +1.8 m/s 3.843.91+1,83.653.91
26 Pavla TůmováPavla Tůmová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
016212 3.82 +1.6 m/s 3.82+1,63.673.403.82
27 Tereza ŠurátováTereza Šurátová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
025926 3.69 +0.9 m/s 3.69+0,93.433.693.69
Nicol RyskováNicol Rysková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 0 0
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
025531 0 0
Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
025913 0 0
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
050112 4.36 +0.8 m/s 3.89+1.53.93+0.63.93-0.83.934.06+1.34.36+0.8X
2 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050121 3.71 +0.3 m/s 3.63+0.23.41-0.13.71+0.33.713.62-0.3X3.56+0.9
3 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
051107 3.57 +0.1 m/s X3.39-0.13.57+0.13.573.11-1.22.88+0.7X
4 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
061007 3.55 +1.0 m/s 3.51+0.13.11-0.13.44-0.23.513.49-0.73.55+1.03.07+1.5
5 Jakub JiraňJakub Jiraň
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
051108 3.53 -0.2 m/s 3.53-0.2--3.53XXX
6 Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
051027 3.38 +0.0 m/s 3.32+2.33.00-0,53.38+0.03.38
7 Lukáš RácLukáš Rác
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050517 3.36 +0.3 m/s 3.10+0.53.36+0.33.29-0.53.363.20-0.63.07+0.81.98+0.4
8 David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
051201 3.33 +1.4 m/s 3.31-0.23.33+1.43.17+0.23.333.05+0.0X3.00+1.2
9 Dan KulhánekDan Kulhánek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
050419 3.33 -0.6 m/s X3.22-0.23.33-0.63.33X3.12+0.9X
10 Matěj KofroňMatěj Kofroň
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
060128 3.22 -0.6 m/s XX3.22-0.63.22
11 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
060605 3.12 +2.1 m/s 3,04 -1.2 m/s 3.12+2.12.98-0.23.04-1.23.12
12 Antonín SakAntonín Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
060305 3.04 -0.2 m/s 2.99+1.43.04-0.21.62-0.73.04
13 Lukáš KaniaLukáš Kania
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
070520 3.02 +0.3 m/s 2.77-0.6X3.02+0.33.02
14 Aleš RazákAleš Razák
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
07 3.00 -0.1 m/s 2.87+0.13.00-0.1X3.00
15 Jakub ŠustrJakub Šustr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
060819 2.97 +0.4 m/s XX2.97+0.42.97
16 Jan TomšovicJan Tomšovic
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
07 2.91 -0.2 m/s 2.75+0.22.91-0.22.68+0.52.91
17 Matěj PechaMatěj Pecha
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
060209 2.81 +1.9 m/s X2.81+1.9X2.81
18 Antonín BílekAntonín Bílek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 2.80 -1.1 m/s 2.69-0.22.78+0.82.80-1.12.80
19 Lukáš MalinskýLukáš Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 2.78 -1.0 m/s 2.57+0,12.11+0,22.78-1,02.78
20 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
070620 2.69 -0.4 m/s 2.53x2.69-0.42.03+0.12.69
21 Ondřej HavelkaOndřej Havelka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050405 2.61 +0.8 m/s 2.61+0.8X-2.61
22 Štěpán HanzlŠtěpán Hanzl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050616 2.50 +0.0 m/s X2.44+1.62.50+0.02.50
23 Antonín TomšovicAntonín Tomšovic
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
07 2.36 -0.3 m/s X2.36-0.32.23+0.42.36
Marek KantorMarek Kantor
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
050725 DNS
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
056104 3.91 +0.4 m/s 3.423.643.623.643.593.843.91+0,4
2 Anna BorováAnna Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
055308 3.87 +0.6 m/s 3.553.553.483.553.713.87+0,63.62
3 Jana AdámkováJana Adámková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
055113 3.85 +0.1 m/s 3.523.313.583.583.593.85+0,13.79
4 Anna KorytarováAnna Korytarová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
055427 3.67 +0.5 m/s 3.433.583.053.583.67+0,53.563.62
5 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
055904 3.66 +0.4 m/s 3.233.383.463.463.383.463.66+0,4
6 Barbora KurzováBarbora Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
056027 3.56 +0.0 m/s 3.353.463.093.463.56+0,03.453.35
7 Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
056021 3.52 +0.5 m/s 3.393.193.303.393.393.52+0,53.38
8 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
065307 3.46 +1.0 m/s 3.123.46+0,62.533.463.093.17X
9 Anna DostálováAnna Dostálová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
055624 3.37 +0.1 m/s 3.203.37+0,1X3.37
10 Tereza GalbaváTereza Galbavá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
055103 3.34 +1.0 m/s 2.473.34+1,03.183.34
12 Andrea ŠirokáAndrea Široká
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 3.34 -0.1 m/s 3.11X3.34-0,13.34
12 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
075511 3.33 +0.6 m/s 2.943.33+0,63.273.33
13 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
065222 3.32 +0.7 m/s 3.32+0,73.32+0,83.32+0,43.32
14 Lívie SivokováLívie Sivoková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
056117 3.31 +0.2 m/s X3.013.31+0,23.31
15 Viktorie VolfováViktorie Volfová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055131 3.20 +0.0 m/s 3.20+0.02.642.473.20
16 Nela BláhováNela Bláhová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
055926 3.16 +0.9 m/s 2.853.16+0,93.133.16
17 Aneta EliáškováAneta Eliášková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
055930 3.09 -0.3 m/s 2.843.09-0,32.353.09
18 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
065505 3.07 +0.0 m/s 3.07+0,0XX3.07
19 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 3.06 -0.4 m/s 2.912.963.06-0,43.06
20 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
065622 3.05 +0.6 m/s 2.813.05+0,63.05+0,13.05
21 Nela NovotnáNela Novotná
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
066228 3.02 -0.1 m/s 2.933.02-0,1X3.02
22 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
075414 3.01 +1.0 m/s 2.863.01+1,02.453.01
23 Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055913 2.96 -0.8 m/s 2.912.752.96-0,82.96
24 Viola HrouzkováViola Hrouzková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
065622 2.95 +0.2 m/s 2.95+0,22.952.832.95
25 Anastázie PeškováAnastázie Pešková
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
065206 2.94 -0.4 m/s X2.892.94-0,42.94
26 Nela KadečkováNela Kadečková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
066026 2.88 +0.3 m/s 2.88+0.32.522.792.88
27 Karolína BartošováKarolína Bartošová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
066221 2.86 +0.6 m/s 2.86+0,62.652.502.86
28 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
065819 2.84 +0.1 m/s 2.84+0,12.732.742.84
29 Klára DuškováKlára Dušková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
055616 2.78 +0.7 m/s 2.78+0,72.342.372.78
30 Adéla SikorováAdéla Sikorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
056218 2.71 +1.1 m/s 2.71+1,12.492.702.71
31 Tereza MochaňováTereza Mochaňová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055113 2.60 -0.2 m/s 2.462.102.60-0,22.60
33 Linda MarušováLinda Marušová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
066025 2.60 +1.0 m/s 2.60+1,0XX2.60
33 Julie NovákováJulie Nováková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
055716 2.59 +1.0 m/s 2.422.59+1,02.392.59
34 Kateřina GálisováKateřina Gálisová
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
056006 2.55 -0.2 m/s X2.55-0.22.402.55
35 Lucie ČernáLucie Černá
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
055228 2.53 -0.7 m/s 2.272.53-0,72.492.53
36 Veronika ŘepováVeronika Řepová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
075326 2.51 -0.4 m/s 2.51-0,42.162.472.51
37 Linda BrzobohatáLinda Brzobohatá
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055610 2.44 -0.3 m/s 2.30X2.44-0,32.44
38 Barbora BočkayováBarbora Bočkayová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
055827 2.39 -0.5 m/s 2.39-0,52.35X2.39
39 Aneta RoudenskáAneta Roudenská
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
07 2.38 -0.4 m/s 2.072.38-0,42.252.38
40 Anna KurzováAnna Kurzová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
07 2.09 -1.0 m/s 2.09-1,0X1.802.09
41 Barbora StřelečkováBarbora Střelečková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
07 2.08 -0.2 m/s XX2.08-0,22.08
MB Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.60 -0.8 m/s
Celkem 42 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
015803 11.41 11.3911.2211.3311.3911.4110.9811.21
2 Anna KotounováAnna Kotounová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
015628 10.67 08.3810.67X10.6709.4910.1509.84
3 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
025106 10.32 09.84X10.1510.1509.9810.3210.10
4 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
015607 10.08 09.9209.3309.8609.9210.0809.9609.87
5 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015215 09.95 09.3909.9509.6909.9509.4009.1309.56
6 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025207 07.86 07.6607.1107.6607.6607.2507.86X
7 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
015509 07.80 06.7306.5207.8007.8007.6807.2106.67
8 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025910 07.71 07.7107.2207.3307.7107.53--
9 Anna BlažkováAnna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
015605 07.55 07.5507.1506.4607.55
10 Kristýna KorandováKristýna Korandová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
026014 07.27 07.2207.2707.0807.27
11 Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035121 07.15 07.1506.6806.2507.15
12 Veronika VotíkováVeronika Votíková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
016006 06.67 X06.5506.6706.67
13 Adéla SedlákováAdéla Sedláková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
015828 06.50 XX06.5006.50
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
010223 11.55 09.5711.0910.2911.0911.10X11.55
2 Adam BerkaAdam Berka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
020629 10.19 08.8409.4209.5209.52X09.3110.19
3 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
021013 09.94 09.0109.5709.4109.5709.4609.4509.94
4 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
020922 09.87 09.4709.11X09.4708.8109.87X
5 Patrik BouškaPatrik Bouška
TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s.
010125 09.20 08.9308.60X08.9307.8707.4609.20
6 Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020206 09.07 09.07_08.4609.07___
7 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
020729 08.62 08.4008.08X08.4008.62XX
8 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
021013 07.67 06.6606.4607.6707.6707.6307.1607.61
9 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020822 07.00 06.3106.6807.0007.00
10 František ŠkopekFrantišek Škopek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
021103 06.20 06.2005.82_06.20
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
001022 14.25 13.7413.8314.2514.25
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
015803 24.78 X23.30X23.3022.3024.78X
2 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015215 23.70 XX21.6821.6821.3422.3723.70
3 Anna KotounováAnna Kotounová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
015628 22.95 22.95X22.4522.9520.28X22.95
4 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
015607 22.38 21.0221.1222.0622.06X21.9022.38
5 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
025924 19.36 19.3017.2118.5719.3019.3619.1818.25
6 Anna BlažkováAnna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
015605 19.21 XX19.2119.21X17.6918.70
7 Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
026110 18.68 X16.3317.9817.9817.00X18.68
8 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
045413 17.22 16.9815.1717.2217.22
9 Michala VeldováMichala Veldová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
026104 16.90 16.9016.5816.0116.90
10 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025330 15.49 15.4913.57X15.49
11 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
015509 14.33 X14.33X14.33
Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015330 0
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
010223 28.62 25.3326.4428.6228.6226.6523.7928.58
2 Adam BerkaAdam Berka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
020629 27.30 27.05X27.3027.3022.48X24.70
3 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
021013 27.28 23.3727.2825.0027.2822.5123.5125.19
4 Jan PodlešákJan Podlešák
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
020315 26.58 16.9626.5817.8426.5822.0820.0225.81
5 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
010806 26.10 X20.2521.2521.2524.2026.1024.90
6 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
021013 21.80 20.67X21.8021.8016.5320.9120.26
7 Jan TibitanclJan Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
011214 21.41 XX21.4121.41XXX
8 Robin HavlíkRobin Havlík
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
010524 19.36 16.4517.5519.1319.1316.4814.9019.36
9 Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020822 18.08 18.08X17.7218.08
10 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
020729 16.98 XX16.9816.98
11 František ŠkopekFrantišek Škopek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
021103 15.23 X13.5115.2315.23
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
001022 38.88 31.2238.4838.8838.88---
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
015607 25.93 24.11X24.5524.5523.4325.4625.93
2 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
025924 24.06 20.0223.1624.0624.0621.44X21.18
3 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025207 22.55 20.93X22.5522.5521.51X20.19
4 Anna BlažkováAnna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
015605 22.29 20.9522.2919.7622.2919.6219.4219.54
5 Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
015128 19.09 15.8519.0918.6019.0918.2817.2018.12
6 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
045413 17.56 15.8116.6417.5617.56X15.7515.52
7 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
015509 17.21 11.1215.7515.0315.7515.0915.1017.21
8 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
025527 15.98 15.3415.98X15.98X14.46X
9 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025330 12.69 X12.6910.9112.69
Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015330 0
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
010223 30.31 29.7030.3130.1530.3128.5929.6030.14
2 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
021013 27.63 27.4727.6327.5227.6324.49XX
3 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
020729 25.65 20.53X22.9522.9524.3925.65X
4 Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
020329 23.29 23.2922.5322.5823.29XX21.32
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
015802 31.46 31.4629.4230.0731.4629.4528.9224.32
2 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
015215 28.85 X28.4528.8528.8524.4125.5727.37
3 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
025531 23.86 23.0420.9119.3623.0419.7123.8620.51
4 Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
025315 23.07 22.53X19.6522.5323.0722.0520.68
5 Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
025106 22.52 19.3420.4017.5320.4022.52X21.22
6 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025207 19.03 19.0316.9115.8119.03XXX
7 Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
025910 18.45 14.20XX14.2016.7216.5518.45
8 Veronika VotíkováVeronika Votíková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
016006 17.17 X17.17X17.1715.9615.06X
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erik ŠuteraErik Šutera
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020920 44.12 37.9536.6944.1244.1241.8240.0739.65
2 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
020922 33.86 27.8027.4227.8027.8033.8630.9326.58
3 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020402 33.41 27.2130.0530.3430.3432.1829.2133.41
4 Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
010806 32.06 27.2830.2731.4731.4729.5631.3632.06
5 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
021013 31.60 24.5525.3728.1728.1727.6031.6030.43
6 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
020313 30.97 30.9726.0026.1130.9730.81X29.87
7 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
020929 29.64 X25.6521.1025.6528.8426.9429.64
8 Robin HavlíkRobin Havlík
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
010524 27.98 16.7527.9424.7627.9423.5027.9824.65
9 Jan PodlešákJan Podlešák
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
020315 24.20 23.0524.2020.6624.20
10 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
020905 23.40 21.7521.8423.4023.40
11 Jan TibitanclJan Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
011214 22.56 X22.5622.2022.56
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
000719 57.23
MB Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
991119 44.97
Celkem 2 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 29.5.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub PferleJakub Pferle
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 46.32 41.4141.4146.32
2 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050711 45.04 45.0445.0444.07
3 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050129 43.24 38.5438.5443.24
4 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
060605 43.18 39.5539.5543.18
5 Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
050318 42.77 41.5841.5842.77
6 Martin ValekMartin Valek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060119 42.70 37.5837.5842.70
7 Ondřej WalterOndřej Walter
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
050301 37.61 34.4534.4537.61
8 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050103 36.63 36.6336.6335.46
9 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 34.42 34.4234.42
10 Šimon BártaŠimon Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050902 33.03 33.0333.03
11 Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
060525 31.27 31.2731.27
12 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
061105 31.16 31.1631.16
13 Petr AlexaPetr Alexa
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050819 30.17 30.1730.17
14 Martin Michal BadanovičMartin Michal Badanovič
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
051107 29.93 29.9329.93
15