Krajský přebor staršího žactva a přípravky
České Budějovice (29. 5. 2016)50 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.91 | |||||||||||||||
2 | Jakub ČuřínJakub Čuřín | 05 | Atletika Písek, z.s. | 07.99 | |||||||||||||||
3 | Šimon SchandlŠimon Schandl | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.25 | |||||||||||||||
4 | Matěj PechaMatěj Pecha | 06 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 08.29 | |||||||||||||||
5 | David KübelbeckDavid Kübelbeck | 05 | TJ ČZ Strakonice | 08.35 | |||||||||||||||
6 | Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.38 | |||||||||||||||
7 | Jakub JandaJakub Janda | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.45 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.58 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej WalterOndřej Walter | 05 | Atletika Písek, z.s. | 08.09 | |||||||||||||||
2 | Jakub ŠustrJakub Šustr | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.51 | |||||||||||||||
3 | Jakub ČechtickýJakub Čechtický | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.72 | |||||||||||||||
4 | Adam PříhodaAdam Příhoda | 05 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 08.75 | |||||||||||||||
5 | Martin Michal BadanovičMartin Michal Badanovič | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.79 | |||||||||||||||
6 | Kryštof TušilKryštof Tušil | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 09.02 | |||||||||||||||
7 | Radovan KrejčíRadovan Krejčí | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.04 | |||||||||||||||
8 | Štěpán HanzlŠtěpán Hanzl | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 09.49 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 29.5.2016) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš RazákAleš Razák | 07 | Atletika Katovice o.s. | 08.86 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KrlínTomáš Krlín | 07 | SKP České Budějovice | 09.02 | |||||||||||||||
3 | Lukáš MalinskýLukáš Malinský | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.05 | |||||||||||||||
4 | Radek HanákRadek Hanák | 07 | Atletika Katovice o.s. | 09.40 | |||||||||||||||
5 | David PísekDavid Písek | 05 | TJ ČZ Strakonice | 09.61 | |||||||||||||||
6 | Antonín HruškaAntonín Hruška | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.35 | |||||||||||||||
Jakub JiraňJakub Jiraň | 05 | Atletika Prachatice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HoloubekJan Holoubek | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.52 | |||||||||||||||
2 | Šimon BártaŠimon Bárta | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.70 | |||||||||||||||
3 | Adam KvasničkaAdam Kvasnička | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.80 | |||||||||||||||
4 | Matěj KofroňMatěj Kofroň | 06 | Atletika Písek, z.s. | 08.84 | |||||||||||||||
5 | Antonín BílekAntonín Bílek | 07 | TJ ČZ Strakonice | 08.93 | |||||||||||||||
6 | Šimon MelicharŠimon Melichar | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 09.23 | |||||||||||||||
7 | Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka | 06 | TJ ČZ Strakonice | 09.37 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 07.69 | |||||||||||||||
2 | Antonín SakAntonín Sak | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.42 | |||||||||||||||
3 | Petr AlexaPetr Alexa | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.46 | |||||||||||||||
4 | Jan ČermákJan Čermák | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.84 | |||||||||||||||
5 | Matyas ShánělMatyas Sháněl | 06 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 09.23 | |||||||||||||||
6 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.32 | |||||||||||||||
7 | Adam CzepiecAdam Czepiec | 05 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 09.50 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 07.62 | |||||||||||||||
2 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.86 | |||||||||||||||
3 | Jakub ČuřínJakub Čuřín | 05 | Atletika Písek, z.s. | 07.91 | |||||||||||||||
4 | Šimon SchandlŠimon Schandl | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.13 | |||||||||||||||
5 | Ondřej WalterOndřej Walter | 05 | Atletika Písek, z.s. | 08.16 | |||||||||||||||
6 | Matěj PechaMatěj Pecha | 06 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 08.36 | |||||||||||||||
7 | Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.47 | |||||||||||||||
David KübelbeckDavid Kübelbeck | 05 | TJ ČZ Strakonice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza GalbaváTereza Galbavá | 05 | TJ ČZ Strakonice | 08.39 | |||||||||||||||
2 | Karolína BartošováKarolína Bartošová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.45 | |||||||||||||||
3 | Barbora KubákováBarbora Kubáková | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.79 | |||||||||||||||
Nela NovotnáNela Novotná | 06 | TJ ČZ Strakonice | 08.79 | ||||||||||||||||
5 | Julie BoháčováJulie Boháčová | 06 | TJ ČZ Strakonice | 08.89 | |||||||||||||||
6 | Thea PetrůThea Petrů | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.94 | |||||||||||||||
7 | Karolína MičkováKarolína Mičková | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.98 | |||||||||||||||
8 | Veronika TylováVeronika Tylová | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.52 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela BláhováNela Bláhová | 05 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 08.22 | |||||||||||||||
2 | Adéla SikorováAdéla Sikorová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.97 | |||||||||||||||
3 | Veronika ŘepováVeronika Řepová | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 09.02 | |||||||||||||||
4 | Markéta PilátováMarkéta Pilátová | 05 | Atletika Prachatice | 09.17 | |||||||||||||||
5 | Tereza FlíčkováTereza Flíčková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.21 | |||||||||||||||
6 | Marie ČervenáMarie Červená | 05 | TJ BLATNÁ z.s. | 09.33 | |||||||||||||||
7 | Kateřina MaláKateřina Malá | 06 | TJ ČZ Strakonice | 09.41 | |||||||||||||||
8 | Anna KurzováAnna Kurzová | 07 | SKP České Budějovice | 10.84 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.50 | |||||||||||||||
2 | Bára BorováBára Borová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.68 | |||||||||||||||
3 | Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková | 07 | TJ ČZ Strakonice | 09.30 | |||||||||||||||
4 | Marika KouřimováMarika Kouřimová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 09.49 | |||||||||||||||
5 | Kateřina PelánováKateřina Pelánová | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.67 | |||||||||||||||
6 | Eva SlavíkováEva Slavíková | 07 | TJ ČZ Strakonice | 09.72 | |||||||||||||||
7 | Aneta RoudenskáAneta Roudenská | 07 | SKP České Budějovice | 10.07 | |||||||||||||||
8 | Barbora StřelečkováBarbora Střelečková | 07 | SKP České Budějovice | 10.51 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 29.5.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna DostálováAnna Dostálová | 05 | Atletika Prachatice | 08.20 | |||||||||||||||
2 | Anna KorytarováAnna Korytarová | 05 | Atletika Prachatice | 08.22 | |||||||||||||||
3 | Adéla StruskováAdéla Strusková | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.56 | |||||||||||||||
4 | Andrea ŠirokáAndrea Široká | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 08.62 | |||||||||||||||
5 | Adéla RandákováAdéla Randáková | 05 | Atletika Prachatice | 08.78 | |||||||||||||||
6 | Barbora BočkayováBarbora Bočkayová | 05 | SKP České Budějovice | 09.10 | |||||||||||||||
7 | Šárka KobrlováŠárka Kobrlová | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.26 | |||||||||||||||
MB | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 08.38 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 29.5.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra NedvědováPetra Nedvědová | 05 | SKOK J. Hradec, z.s. | 07.91 | |||||||||||||||
2 | Kateřina TomáškováKateřina Tomášková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.17 | |||||||||||||||
3 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.28 | |||||||||||||||
4 | Linda MarušováLinda Marušová | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.34 | |||||||||||||||
5 | Eliška HrouzkováEliška Hrouzková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.73 | |||||||||||||||
6 | Sára FoučkováSára Foučková | 06 | Atletika Písek, z.s. | 08.80 | |||||||||||||||
7 | Viola HrouzkováViola Hrouzková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.92 | |||||||||||||||
8 | Anna HruškováAnna Hrušková | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.03 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 6 (ne, 29.5.2016) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 07.74 | |||||||||||||||
2 | Nela ŠteierováNela Šteierová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.82 | |||||||||||||||
3 | Lucie BahenskáLucie Bahenská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.84 | |||||||||||||||
4 | Lucie KutováLucie Kutová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 07.86 | |||||||||||||||
5 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.90 | |||||||||||||||
6 | Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.09 | |||||||||||||||
7 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.16 | |||||||||||||||
8 | Eliška ZikmundováEliška Zikmundová | 06 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.31 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 7 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.57 | |||||||||||||||
2 | Natálie HynkováNatálie Hynková | 05 | Atletika Písek, z.s. | 08.67 | |||||||||||||||
3 | Linda BrzobohatáLinda Brzobohatá | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.93 | |||||||||||||||
4 | Marie JeseničováMarie Jeseničová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.98 | |||||||||||||||
5 | Tereza TučkováTereza Tučková | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.07 | |||||||||||||||
6 | Martina BöhmováMartina Böhmová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.20 | |||||||||||||||
7 | Veronika NováVeronika Nová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 10.18 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 8 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana AdámkováJana Adámková | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 07.96 | |||||||||||||||
2 | Viktorie VolfováViktorie Volfová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.21 | |||||||||||||||
3 | Tereza KozákováTereza Kozáková | 05 | TJ Sokol Milevsko | 08.37 | |||||||||||||||
4 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.55 | |||||||||||||||
5 | Ema AlbrechtováEma Albrechtová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.76 | |||||||||||||||
6 | Lucie ČernáLucie Černá | 05 | TJ Sokol Milevsko | 09.41 | |||||||||||||||
7 | Ema MlsováEma Mlsová | 05 | TJ BLATNÁ z.s. | 09.46 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 9 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elena HyškováElena Hyšková | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.25 | |||||||||||||||
2 | Klára PrůchováKlára Průchová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.34 | |||||||||||||||
3 | Aneta EliáškováAneta Eliášková | 05 | Atletika Písek, z.s. | 08.55 | |||||||||||||||
4 | Klára VolfováKlára Volfová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.60 | |||||||||||||||
5 | Lucie KopencováLucie Kopencová | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.95 | |||||||||||||||
6 | Kateřina GálisováKateřina Gálisová | 05 | Atletika Katovice o.s. | 09.07 | |||||||||||||||
7 | Dominika ŠkrletováDominika Škrletová | 07 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 09.20 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 07.74 | |||||||||||||||
2 | Petra NedvědováPetra Nedvědová | 05 | SKOK J. Hradec, z.s. | 07.79 | |||||||||||||||
3 | Nela ŠteierováNela Šteierová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.82 | |||||||||||||||
4 | Lucie BahenskáLucie Bahenská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.86 | |||||||||||||||
Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.86 | ||||||||||||||||
6 | Jana AdámkováJana Adámková | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 07.87 | |||||||||||||||
7 | Lucie KutováLucie Kutová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 07.92 | |||||||||||||||
8 | Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.18 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.57 | |||||||||||||||
2 | František HořavaFrantišek Hořava | 01 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 07.71 | |||||||||||||||
3 | Erik ŠuteraErik Šutera | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.97 | |||||||||||||||
4 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.12 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.17 | |||||||||||||||
6 | Bohumil SakBohumil Sak | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.18 | |||||||||||||||
Šimon RejkaŠimon Rejka | 01 | TJ ČZ Strakonice | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PavlíkMartin Pavlík | 01 | SKOK J. Hradec, z.s. | 07.84 | |||||||||||||||
2 | Adam PrůšaAdam Průša | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.43 | |||||||||||||||
3 | Lukáš SvědínekLukáš Svědínek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.44 | |||||||||||||||
4 | Jakub PechaJakub Pecha | 03 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 08.50 | |||||||||||||||
5 | Patrik BartíkPatrik Bartík | 01 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 08.58 | |||||||||||||||
6 | Jakub JanáčJakub Janáč | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.70 | |||||||||||||||
7 | František ŠkopekFrantišek Škopek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.51 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 29.5.2016) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David CzepiecDavid Czepiec | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 08.67 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.68 | |||||||||||||||
Daniel JarolímDaniel Jarolím | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.68 | ||||||||||||||||
4 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.81 | |||||||||||||||
5 | Martin ŠustrMartin Šustr | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.96 | |||||||||||||||
6 | Kryštof VansaKryštof Vansa | 03 | TJ Sokol Milevsko | 08.98 | |||||||||||||||
MB | Josef StudenýJosef Studený | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.35 | |||||||||||||||
MB | Lukáš BadanovičLukáš Badanovič | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.28 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.53 | |||||||||||||||
2 | František HořavaFrantišek Hořava | 01 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 07.67 | |||||||||||||||
3 | Martin PavlíkMartin Pavlík | 01 | SKOK J. Hradec, z.s. | 07.68 | |||||||||||||||
4 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 07.93 | |||||||||||||||
5 | Erik ŠuteraErik Šutera | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.98 | |||||||||||||||
6 | Bohumil SakBohumil Sak | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.00 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.04 | |||||||||||||||
8 | Adam PrůšaAdam Průša | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.22 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | Atletika Písek, z.s. | 08.41 | |||||||||||||||
Adéla JedličkováAdéla Jedličková | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.41 | ||||||||||||||||
Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.41 | ||||||||||||||||
4 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.42 | |||||||||||||||
5 | Lucie JinderlováLucie Jinderlová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.63 | |||||||||||||||
6 | Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.66 | |||||||||||||||
7 | Lucie BacíkováLucie Bacíková | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.71 | |||||||||||||||
8 | Simona RaušováSimona Raušová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.81 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 29.5.2016) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.57 | |||||||||||||||
2 | Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.69 | |||||||||||||||
3 | Lucie ČermákováLucie Čermáková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.87 | |||||||||||||||
4 | Adéla ZmeškalováAdéla Zmeškalová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 08.94 | |||||||||||||||
5 | Andrea NikodémováAndrea Nikodémová | 04 | Atletika Písek, z.s. | 09.02 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ZobalováKateřina Zobalová | 02 | Atletika Písek, z.s. | 09.09 | |||||||||||||||
Jana MrázkováJana Mrázková | 01 | TJ ČZ Strakonice | 09.09 | ||||||||||||||||
8 | Kateřina BabickáKateřina Babická | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.11 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila PilíkováKamila Pilíková | 01 | TJ ČZ Strakonice | 08.30 | |||||||||||||||
2 | Zuzana JanouškováZuzana Janoušková | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.69 | |||||||||||||||
3 | Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.91 | |||||||||||||||
4 | Světlana JakšováSvětlana Jakšová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.94 | |||||||||||||||
5 | Lia VilhelmováLia Vilhelmová | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.12 | |||||||||||||||
6 | Ema SvědíkováEma Svědíková | 03 | SKOK J. Hradec, z.s. | 09.56 | |||||||||||||||
7 | Nicol RyskováNicol Rysková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.66 | |||||||||||||||
MB | Monika FlorováMonika Florová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.01 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magda ČížkováMagda Čížková | 01 | Atletika Prachatice | 08.94 | |||||||||||||||
2 | Lenka HekerlováLenka Hekerlová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.02 | |||||||||||||||
3 | Pavla TůmováPavla Tůmová | 01 | TJ Sokol Milevsko | 09.08 | |||||||||||||||
4 | Iveta BindrováIveta Bindrová | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 09.13 | |||||||||||||||
5 | Tereza ŠurátováTereza Šurátová | 02 | TJ BLATNÁ z.s. | 09.49 | |||||||||||||||
6 | Natálie JindrováNatálie Jindrová | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.51 | |||||||||||||||
7 | Natálie OšmerováNatálie Ošmerová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.61 | |||||||||||||||
8 | Eliška JindrováEliška Jindrová | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 11.10 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila PilíkováKamila Pilíková | 01 | TJ ČZ Strakonice | 08.15 | |||||||||||||||
2 | Adéla JedličkováAdéla Jedličková | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.21 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 08.25 | |||||||||||||||
4 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | Atletika Písek, z.s. | 08.31 | |||||||||||||||
5 | Anna ŘezníkováAnna Řezníková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.35 | |||||||||||||||
6 | Lucie JinderlováLucie Jinderlová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.51 | |||||||||||||||
7 | Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.90 | |||||||||||||||
Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Žáci (Finále)
Finále 1 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František HořavaFrantišek Hořava | 01 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 18.84 | |||||||||||||||
2 | Marek KrňanskýMarek Krňanský | 03 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 19.34 | |||||||||||||||
3 | Adam BrabecAdam Brabec | 01 | Atletika Písek, z.s. | 20.10 | |||||||||||||||
4 | Adam PrůšaAdam Průša | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 20.22 | |||||||||||||||
5 | Jakub JanáčJakub Janáč | 02 | TJ ČZ Strakonice | 20.34 | |||||||||||||||
Šimon RejkaŠimon Rejka | 01 | TJ ČZ Strakonice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof VansaKryštof Vansa | 03 | TJ Sokol Milevsko | 21.57 | |||||||||||||||
2 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 21.90 | |||||||||||||||
3 | Tomáš BuchalTomáš Buchal | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 24.11 | |||||||||||||||
MB | Lukáš BadanovičLukáš Badanovič | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.25 | |||||||||||||||
Jan PicekJan Picek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Žákyně (Finále)
Finále 1 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 19.79 | |||||||||||||||
2 | Kamila PilíkováKamila Pilíková | 01 | TJ ČZ Strakonice | 20.15 | |||||||||||||||
3 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | Atletika Písek, z.s. | 20.20 | |||||||||||||||
4 | Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová | 02 | TJ ČZ Strakonice | 20.73 | |||||||||||||||
5 | Lucie BacíkováLucie Bacíková | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 21.36 | |||||||||||||||
6 | Monika DrobilováMonika Drobilová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 22.05 | |||||||||||||||
7 | Adéla ZmeškalováAdéla Zmeškalová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 22.38 | |||||||||||||||
Lucie JinderlováLucie Jinderlová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 2 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka MoravcováLenka Moravcová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 20.22 | |||||||||||||||
2 | Světlana JakšováSvětlana Jakšová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 21.85 | |||||||||||||||
3 | Kateřina BabickáKateřina Babická | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.29 | |||||||||||||||
4 | Andrea NikodémováAndrea Nikodémová | 04 | Atletika Písek, z.s. | 22.57 | |||||||||||||||
5 | Michaela DvořákováMichaela Dvořáková | 04 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 22.58 | |||||||||||||||
Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Veronika ChalupováVeronika Chalupová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále 3 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SukováEliška Suková | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 20.96 | |||||||||||||||
2 | Karolína MáškováKarolína Mášková | 03 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 21.29 | |||||||||||||||
3 | Magda ČížkováMagda Čížková | 01 | Atletika Prachatice | 22.41 | |||||||||||||||
4 | Iveta BindrováIveta Bindrová | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 22.61 | |||||||||||||||
5 | Ema SvědíkováEma Svědíková | 03 | SKOK J. Hradec, z.s. | 23.39 | |||||||||||||||
6 | Ema HruškováEma Hrušková | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 23.59 | |||||||||||||||
7 | Eliška JindrováEliška Jindrová | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 27.07 | |||||||||||||||
MB | Monika FlorováMonika Florová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 21.71 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále 1 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 22.34 | |||||||||||||||
2 | Lukáš RácLukáš Rác | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 23.14 | |||||||||||||||
3 | Jakub ČuřínJakub Čuřín | 05 | Atletika Písek, z.s. | 23.61 | |||||||||||||||
4 | Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 23.99 | |||||||||||||||
5 | Petr AlexaPetr Alexa | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 24.55 | |||||||||||||||
6 | Adam PříhodaAdam Příhoda | 05 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 26.01 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ČechtickýJakub Čechtický | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 24.85 | |||||||||||||||
2 | Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 25.26 | |||||||||||||||
3 | Šimon SchandlŠimon Schandl | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 26.01 | |||||||||||||||
4 | Šimon MelicharŠimon Melichar | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 26.47 | |||||||||||||||
5 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 26.63 | |||||||||||||||
6 | Martin Michal BadanovičMartin Michal Badanovič | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 27.78 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 3 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj PechaMatěj Pecha | 06 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 25.12 | |||||||||||||||
2 | Jan HoloubekJan Holoubek | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 25.56 | |||||||||||||||
3 | Jan ČermákJan Čermák | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 26.25 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KrlínTomáš Krlín | 07 | SKP České Budějovice | 27.12 | |||||||||||||||
5 | Radek HanákRadek Hanák | 07 | Atletika Katovice o.s. | 28.12 | |||||||||||||||
6 | Antonín TomšovicAntonín Tomšovic | 07 | Atletika Katovice o.s. | 30.12 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále 1 (ne, 29.5.2016) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela ŠteierováNela Šteierová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 22.18 | |||||||||||||||
2 | Lucie KutováLucie Kutová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 22.83 | |||||||||||||||
3 | Melanie TurkováMelanie Turková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 22.88 | |||||||||||||||
4 | Gabriela CvrkováGabriela Cvrková | 07 | Atletika Písek, z.s. | 23.29 | |||||||||||||||
5 | Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 23.36 | |||||||||||||||
6 | Anna DostálováAnna Dostálová | 05 | Atletika Prachatice | 23.44 | |||||||||||||||
7 | Kateřina TomáškováKateřina Tomášková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.53 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále 2 (ne, 29.5.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 23.27 | |||||||||||||||
2 | Klára PrůchováKlára Průchová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 24.26 | |||||||||||||||
3 | Sára FoučkováSára Foučková | 06 | Atletika Písek, z.s. | 24.82 | |||||||||||||||
4 | Tína StejskalováTína Stejskalová | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 24.99 | |||||||||||||||
5 | Klára DuškováKlára Dušková | 05 | SKOK J. Hradec, z.s. | 25.44 | |||||||||||||||
6 | Tereza BoháčováTereza Boháčová | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 25.58 | |||||||||||||||
7 | Karolína MičkováKarolína Mičková | 06 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 26.60 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále 3 (ne, 29.5.2016) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana AdámkováJana Adámková | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 22.50 | |||||||||||||||
2 | Bára BorováBára Borová | 07 | TJ VS Tábor, z. s. | 25.23 | |||||||||||||||
3 | Ema AlbrechtováEma Albrechtová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 25.34 | |||||||||||||||
4 | Nela NovotnáNela Novotná | 06 | TJ ČZ Strakonice | 25.89 | |||||||||||||||
5 | Viola HrouzkováViola Hrouzková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 26.68 | |||||||||||||||
6 | Julie BoháčováJulie Boháčová | 06 | TJ ČZ Strakonice | 27.09 | |||||||||||||||
7 | Kateřina MaláKateřina Malá | 06 | TJ ČZ Strakonice | 27.34 | |||||||||||||||
8 | Tereza MochaňováTereza Mochaňová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 29.09 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 4 (ne, 29.5.2016) | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina RadováNina Radová | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 24.68 | |||||||||||||||
2 | Andrea ŠirokáAndrea Široká | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 25.84 | |||||||||||||||
3 | Barbora BočkayováBarbora Bočkayová | 05 | SKP České Budějovice | 27.42 | |||||||||||||||
4 | Marika KouřimováMarika Kouřimová | 07 | TJ ČZ Strakonice | 27.67 | |||||||||||||||
5 | Kateřina PelánováKateřina Pelánová | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 28.20 | |||||||||||||||
6 | Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková | 07 | TJ ČZ Strakonice | 28.44 | |||||||||||||||
7 | Eva SlavíkováEva Slavíková | 07 | TJ ČZ Strakonice | 28.60 | |||||||||||||||
MB | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 24.76 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 5 (ne, 29.5.2016) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anastázie PeškováAnastázie Pešková | 06 | Atletika Katovice o.s. | 23.61 | |||||||||||||||
2 | Lenka FidlerováLenka Fidlerová | 05 | Atletika Prachatice | 24.01 | |||||||||||||||
3 | Lucie BláhovcováLucie Bláhovcová | 06 | TJ BLATNÁ z.s. | 25.34 | |||||||||||||||
4 | Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 25.50 | |||||||||||||||
5 | Klára HubenkováKlára Hubenková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 25.56 | |||||||||||||||
6 | Eliška HrouzkováEliška Hrouzková | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 25.63 | |||||||||||||||
7 | Adéla PulkertováAdéla Pulkertová | 06 | SKP České Budějovice | 27.78 | |||||||||||||||
8 | Veronika NováVeronika Nová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 31.36 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 6 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie BahenskáLucie Bahenská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.48 | |||||||||||||||
2 | Barbora KurzováBarbora Kurzová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 23.66 | |||||||||||||||
3 | Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 24.49 | |||||||||||||||
4 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 24.92 | |||||||||||||||
5 | Kristýna ČechováKristýna Čechová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 25.05 | |||||||||||||||
6 | Adéla RandákováAdéla Randáková | 05 | Atletika Prachatice | 26.05 | |||||||||||||||
7 | Anna HruškováAnna Hrušková | 07 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 27.24 | |||||||||||||||
8 | Anna RůžkováAnna Růžková | 05 | SKOK J. Hradec, z.s. | 28.12 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek StrnadMarek Strnad | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 38.20 | |||||||||||||||
2 | Bohumil SakBohumil Sak | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 40.84 | |||||||||||||||
3 | Patrik BouškaPatrik Bouška | 01 | TJ Chyšky,z.s. | 41.54 | |||||||||||||||
4 | Adam BrabecAdam Brabec | 01 | Atletika Písek, z.s. | 42.50 | |||||||||||||||
5 | Matěj BínaMatěj Bína | 02 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 45.45 | |||||||||||||||
6 | Martin ŠustrMartin Šustr | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 46.43 | |||||||||||||||
Jan PicekJan Picek | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
300 m - Žákyně (Finále)
Finále 1 (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Melissa VozábalováMelissa Vozábalová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 42.29 | |||||||||||||||
2 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 43.59 | |||||||||||||||
3 | Lucie JinderlováLucie Jinderlová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 43.71 | |||||||||||||||
4 | Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 45.32 | |||||||||||||||
5 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 45.99 | |||||||||||||||
6 | Kateřina StruskováKateřina Strusková | 02 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 46.55 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 48.72 | |||||||||||||||
2 | Tereza ViererováTereza Viererová | 02 | Atletika Písek, z.s. | 48.85 | |||||||||||||||
3 | Kristýna KorandováKristýna Korandová | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 49.52 | |||||||||||||||
4 | Ema HruškováEma Hrušková | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 51.12 | |||||||||||||||
5 | Eliška JindrováEliška Jindrová | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 59.01 | |||||||||||||||
MB | Monika FlorováMonika Florová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 46.80 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LemberkaOndřej Lemberka | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1:56.51 | |||||||||||||||
2 | Michal RadaMichal Rada | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 1:59.42 | |||||||||||||||
3 | Teodor BrckoTeodor Brcko | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 1:59.70 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:01.00 | |||||||||||||||
5 | Jan ČokaJan Čoka | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:04.62 | |||||||||||||||
6 | Jakub JandaJakub Janda | 06 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:05.06 | |||||||||||||||
7 | Jakub StrnadJakub Strnad | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2:07.69 | |||||||||||||||
8 | Adam PříhodaAdam Příhoda | 05 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 2:09.66 | |||||||||||||||
9 | Adam KvasničkaAdam Kvasnička | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:09.78 | |||||||||||||||
10 | Tomáš KofroňTomáš Kofroň | 07 | Atletika Písek, z.s. | 2:10.75 | |||||||||||||||
11 | Jakub ŠilhanJakub Šilhan | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 2:12.94 | |||||||||||||||
12 | Jan GrausamJan Grausam | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2:16.16 | |||||||||||||||
13 | Jan TomšovicJan Tomšovic | 07 | Atletika Katovice o.s. | 2:22.22 | |||||||||||||||
14 | Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:34.24 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále 1 (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1:54.70 | |||||||||||||||
2 | Michaela PlešákováMichaela Plešáková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 1:55.64 | |||||||||||||||
3 | Elena HyškováElena Hyšková | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 1:56.84 | |||||||||||||||
4 | Klára HubenkováKlára Hubenková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 2:00.03 | |||||||||||||||
5 | Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2:01.90 | |||||||||||||||
6 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 2:02.48 | |||||||||||||||
7 | Viktorie VolfováViktorie Volfová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:03.90 | |||||||||||||||
8 | Lenka FidlerováLenka Fidlerová | 05 | Atletika Prachatice | 2:07.04 | |||||||||||||||
9 | Tína StejskalováTína Stejskalová | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:10.57 | |||||||||||||||
10 | Barbora KubákováBarbora Kubáková | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:12.95 | |||||||||||||||
11 | Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:14.81 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Finále 2 (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anastázie PeškováAnastázie Pešková | 06 | Atletika Katovice o.s. | 2:04.06 | |||||||||||||||
2 | Berenika DrhováBerenika Drhová | 05 | Atletika Prachatice | 2:05.77 | |||||||||||||||
3 | Nela BláhováNela Bláhová | 05 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 2:07.05 | |||||||||||||||
4 | Veronika ŘepováVeronika Řepová | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2:10.85 | |||||||||||||||
5 | Klára DuškováKlára Dušková | 05 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2:10.93 | |||||||||||||||
6 | Linda BrzobohatáLinda Brzobohatá | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:11.87 | |||||||||||||||
7 | Klára SkučkováKlára Skučková | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 2:20.82 | |||||||||||||||
8 | Aneta EliáškováAneta Eliášková | 05 | Atletika Písek, z.s. | 2:22.15 | |||||||||||||||
9 | Kateřina GálisováKateřina Gálisová | 05 | Atletika Katovice o.s. | 2:22.51 | |||||||||||||||
10 | Tereza FlíčkováTereza Flíčková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:22.76 | |||||||||||||||
11 | Adéla PulkertováAdéla Pulkertová | 06 | SKP České Budějovice | 2:25.69 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek StrnadMarek Strnad | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2:21.23 | |||||||||||||||
2 | David CandraDavid Candra | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:26.99 | |||||||||||||||
3 | Radek KofroňRadek Kofroň | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:30.62 | |||||||||||||||
4 | Jan TibitanclJan Tibitancl | 01 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:34.62 | |||||||||||||||
5 | David CzepiecDavid Czepiec | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2:35.04 | |||||||||||||||
6 | Daniel JarolímDaniel Jarolím | 02 | TJ ČZ Strakonice | 2:35.63 | |||||||||||||||
7 | Petr BořuckýPetr Bořucký | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:35.83 | |||||||||||||||
8 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:35.84 | |||||||||||||||
9 | Václav ŠtikaVáclav Štika | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:37.64 | |||||||||||||||
MB | Josef StudenýJosef Studený | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:42.07 | |||||||||||||||
MB | Jakub CábaJakub Cába | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:42.21 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 2:32.33 | |||||||||||||||
2 | Natálie PotockáNatálie Potocká | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 2:35.13 | |||||||||||||||
3 | Veronika HurtíkováVeronika Hurtíková | 01 | Atletika Písek, z.s. | 2:36.33 | |||||||||||||||
4 | Barbora HejnováBarbora Hejnová | 04 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:37.97 | |||||||||||||||
5 | Tereza BartlováTereza Bartlová | 02 | TJ Jiskra Třeboň | 2:39.27 | |||||||||||||||
6 | Adéla HálováAdéla Hálová | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 2:41.13 | |||||||||||||||
7 | Barbora BrckováBarbora Brcková | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:46.95 | |||||||||||||||
8 | Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:47.09 | |||||||||||||||
9 | Eliška ZaňákováEliška Zaňáková | 04 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 2:47.74 | |||||||||||||||
10 | Lenka HekerlováLenka Hekerlová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:48.06 | |||||||||||||||
11 | Lucie MikešováLucie Mikešová | 04 | Atletika Prachatice | 2:49.90 | |||||||||||||||
12 | Veronika VotíkováVeronika Votíková | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:52.23 | |||||||||||||||
13 | Natálie JindrováNatálie Jindrová | 04 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 2:52.26 | |||||||||||||||
14 | Barbora FloriánováBarbora Floriánová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 2:54.03 | |||||||||||||||
15 | Nicol RyskováNicol Rysková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 3:03.77 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik BouškaPatrik Bouška | 01 | TJ Chyšky,z.s. | 4.55.63 | |||||||||||||||
2 | Ondřej VojtaOndřej Vojta | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 5:28.90 | |||||||||||||||
3 | Matyáš StaněkMatyáš Staněk | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 5:39.28 | |||||||||||||||
4 | Michal PolívkaMichal Polívka | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 5:58.70 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HesováBarbora Hesová | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 5:50.25 | |||||||||||||||
2 | Natálie VölflováNatálie Völflová | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 5:54.80 | |||||||||||||||
3 | Michala VeldováMichala Veldová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 5:58.88 | |||||||||||||||
4 | Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 6:05.94 | |||||||||||||||
5 | Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 6:40.72 | |||||||||||||||
Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
50 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále 1 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LemberkaOndřej Lemberka | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.21 | |||||||||||||||
2 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09.38 | |||||||||||||||
3 | Šimon SchandlŠimon Schandl | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.14 | |||||||||||||||
4 | Jakub StrnadJakub Strnad | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 10.29 | |||||||||||||||
Jakub KršekJakub Kršek | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 2 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon BártaŠimon Bárta | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.43 | |||||||||||||||
2 | Radovan KrejčíRadovan Krejčí | 06 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 10.88 | |||||||||||||||
3 | Kryštof TušilKryštof Tušil | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 11.71 | |||||||||||||||
Marek KantorMarek Kantor | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 3 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KratochvílFilip Kratochvíl | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 10.64 | |||||||||||||||
2 | Šimon MelicharŠimon Melichar | 06 | SKOK J. Hradec, z.s. | 11.27 | |||||||||||||||
3 | Lukáš MalinskýLukáš Malinský | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 11.99 | |||||||||||||||
4 | Lukáš KaniaLukáš Kania | 07 | SKOK J. Hradec, z.s. | 12.96 | |||||||||||||||
5 | Antonín HruškaAntonín Hruška | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 14.12 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 4 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon UrbánekŠimon Urbánek | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 09.95 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.98 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.65 | |||||||||||||||
4 | Antonín SakAntonín Sak | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 11.02 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 5 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal RadaMichal Rada | 07 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.30 | |||||||||||||||
2 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.42 | |||||||||||||||
3 | Jakub ŠilhanJakub Šilhan | 06 | TJ VS Tábor, z. s. | 10.38 | |||||||||||||||
4 | Jakub SkučekJakub Skuček | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 10.68 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
50 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále 1 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna BorováAnna Borová | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.27 | |||||||||||||||
2 | Melanie TurkováMelanie Turková | 05 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.33 | |||||||||||||||
3 | Lucie BahenskáLucie Bahenská | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.47 | |||||||||||||||
4 | Petra NedvědováPetra Nedvědová | 05 | SKOK J. Hradec, z.s. | 10.23 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 2 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová | 05 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 09.85 | |||||||||||||||
2 | Natálie PřibylováNatálie Přibylová | 05 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 10.45 | |||||||||||||||
3 | Julie NovákováJulie Nováková | 05 | TJ ČZ Strakonice | 10.74 | |||||||||||||||
4 | Šárka KobrlováŠárka Kobrlová | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 11.43 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 3 (ne, 29.5.2016) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 10.79 | |||||||||||||||
2 | Tereza TučkováTereza Tučková | 07 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 10.90 | |||||||||||||||
3 | Lucie ČernáLucie Černá | 05 | TJ Sokol Milevsko | 11.43 | |||||||||||||||
4 | Nela KadečkováNela Kadečková | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 11.68 | |||||||||||||||
5 | Veronika TylováVeronika Tylová | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 12.70 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 4 (ne, 29.5.2016) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie HynkováNatálie Hynková | 05 | Atletika Písek, z.s. | 10.42 | |||||||||||||||
2 | Kateřina PelánováKateřina Pelánová | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 11.94 | |||||||||||||||
MB | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 10.44 | |||||||||||||||
MB | Zuzana KubíkováZuzana Kubíková | 05 | TJ BLATNÁ z.s. | 12.13 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 5 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina TomáškováKateřina Tomášková | 05 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.81 | |||||||||||||||
2 | Adéla ChválováAdéla Chválová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 10.81 | |||||||||||||||
3 | Markéta PilátováMarkéta Pilátová | 05 | Atletika Prachatice | 11.90 | |||||||||||||||
4 | Kristýna KolínováKristýna Kolínová | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 13.17 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 13.97 | |||||||||||||||
2 | Štěpán MarousekŠtěpán Marousek | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 15.70 | |||||||||||||||
3 | Lukáš PěknicLukáš Pěknic | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 17.59 | |||||||||||||||
4 | Dominik GyselDominik Gysel | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 18.30 | |||||||||||||||
5 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 18.66 | |||||||||||||||
6 | David HašekDavid Hašek | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 19.30 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále 1 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla BasíkováPavla Basíková | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 15.50 | |||||||||||||||
2 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 16.08 | |||||||||||||||
3 | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 16.57 | |||||||||||||||
4 | Ilona KundrátováIlona Kundrátová | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 16.98 | |||||||||||||||
5 | Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 17.66 | |||||||||||||||
6 | Veronika MolováVeronika Molová | 02 | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 18.73 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka MoravcováLenka Moravcová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 16.86 | |||||||||||||||
2 | Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 18.44 | |||||||||||||||
3 | Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová | 02 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 18.49 | |||||||||||||||
4 | Natálie OšmerováNatálie Ošmerová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 19.85 | |||||||||||||||
5 | Anna BabkováAnna Babková | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 20.28 | |||||||||||||||
Ema BendováEma Bendová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 3 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela PilátováMichaela Pilátová | 01 | Atletika Prachatice | 20.11 | |||||||||||||||
2 | Alexandra FigallováAlexandra Figallová | 02 | Atletika Prachatice | 20.21 | |||||||||||||||
3 | Kristýna KorandováKristýna Korandová | 02 | SKOK J. Hradec, z.s. | 20.31 | |||||||||||||||
4 | Veronika SchmidtováVeronika Schmidtová | 01 | Bechyňský atlet.klub Bechyně | 21.87 | |||||||||||||||
5 | Adéla SedlákováAdéla Sedláková | 01 | TJ BLATNÁ z.s. | 22.16 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Finále)
Finále 1 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav KortusRostislav Kortus | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 30.35 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 30.92 | |||||||||||||||
3 | David CandraDavid Candra | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 31.90 | |||||||||||||||
4 | Lukáš PěknicLukáš Pěknic | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 33.17 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 2 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel JarolímDaniel Jarolím | 02 | TJ ČZ Strakonice | 33.71 | |||||||||||||||
2 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 34.27 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch TurekVojtěch Turek | 03 | Atletika Prachatice | 34.67 | |||||||||||||||
4 | Jan StejskalJan Stejskal | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 41.72 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Finále)
Finále 1 (ne, 29.5.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla BasíkováPavla Basíková | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 31.59 | |||||||||||||||
2 | Tereza BabickáTereza Babická | 03 | T. J. Sokol České Budějovice | 32.22 | |||||||||||||||
3 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 32.82 | |||||||||||||||
4 | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 33.87 | |||||||||||||||
Lenka MoravcováLenka Moravcová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále 2 (ne, 29.5.2016) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 37.47 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ZobalováKateřina Zobalová | 02 | Atletika Písek, z.s. | 37.67 | |||||||||||||||
3 | Michaela PilátováMichaela Pilátová | 01 | Atletika Prachatice | 39.15 | |||||||||||||||
4 | Alexandra FigallováAlexandra Figallová | 02 | Atletika Prachatice | 39.85 | |||||||||||||||
5 | Natálie OšmerováNatálie Ošmerová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 41.77 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B Kratochvíl, Šutera, Beck, Malinský B Kratochvíl, Šutera, Beck, Malinský | T. J. Sokol České Budějovice | 30.26 | ||||||||||||||||
2 | A Augustýn, Candra, Kortus, Marousek A Augustýn, Candra, Kortus, Marousek | T. J. Sokol České Budějovice | 30.75 | ||||||||||||||||
3 | Strnad, Průša, Gysel, Krňanský Strnad, Průša, Gysel, Krňanský | TJ Nová Včelnice, z.s. | 31.06 | ||||||||||||||||
4 | Hořava, Vojta, Pecha, Hašek Hořava, Vojta, Pecha, Hašek | TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. | 32.24 | ||||||||||||||||
5 | Gribbin, Buchal, Kadečka, Jak Gribbin, Buchal, Kadečka, Jak | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 35.37 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Řezníková, Jedličková, Vozábalová, Vozábalová Řezníková, Jedličková, Vozábalová, Vozábalová | T. J. Sokol České Budějovice | 31.53 | ||||||||||||||||
2 | Mrázková, Pilíková, Halounová, Kůtová Mrázková, Pilíková, Halounová, Kůtová | TJ ČZ Strakonice | 32.10 | ||||||||||||||||
3 | Strusková, Čermáková, Janoušková, Krejčí Strusková, Čermáková, Janoušková, Krejčí | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 32.39 | ||||||||||||||||
4 | Zykánová, Basíková, Moravcová, Suková Zykánová, Basíková, Moravcová, Suková | TJ VS Tábor, z. s. | 32.75 | ||||||||||||||||
5 | A Šímová, Raušová, Koutná, Kundrátová A Šímová, Raušová, Koutná, Kundrátová | TJ Nová Včelnice, z.s. | 33.04 | ||||||||||||||||
6 | B Potocká, Vaníčková, Bindrová, Krouzová B Potocká, Vaníčková, Bindrová, Krouzová | TJ Nová Včelnice, z.s. | 34.21 | ||||||||||||||||
7 | Mikešová, Dilátová, Figallová, Čížková Mikešová, Dilátová, Figallová, Čížková | Atletika Prachatice | 35.64 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lemberka, Basík, Skuček, Rác Lemberka, Basík, Skuček, Rác | TJ VS Tábor, z. s. | 36.66 | ||||||||||||||||
2 | Strnad, Kršek, Poslušný, Urbánek Strnad, Kršek, Poslušný, Urbánek | TJ Nová Včelnice, z.s. | 38.05 | ||||||||||||||||
3 | Jelínek, Kulhánek, Grausam, Konia Jelínek, Kulhánek, Grausam, Konia | SKOK J. Hradec, z.s. | 38.19 | ||||||||||||||||
4 | Čuřín, Kofroň, Walter, Kofroň Čuřín, Kofroň, Walter, Kofroň | Atletika Písek, z.s. | 38.70 | ||||||||||||||||
5 | Čermák, Čoka, Kvasnička, Kočvara Čermák, Čoka, Kvasnička, Kočvara | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 38.81 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále 1 (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Kummelová, Borová A., Turková, Kutová A Kummelová, Borová A., Turková, Kutová | TJ VS Tábor, z. s. | 35.92 | ||||||||||||||||
2 | B Průchová, Pospíchalová, Marušová, Rypáčková B Průchová, Pospíchalová, Marušová, Rypáčková | TJ VS Tábor, z. s. | 38.02 | ||||||||||||||||
3 | Chvalová, Foučková, Cvrková, Konfrštová Chvalová, Foučková, Cvrková, Konfrštová | Atletika Písek, z.s. | 38.59 | ||||||||||||||||
4 | Tibitanclová, Strusková, Tučková, Albrechtová Tibitanclová, Strusková, Tučková, Albrechtová | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 39.87 | ||||||||||||||||
5 | Mičková, Hrušková, Havlíková, Kratochvílová Mičková, Hrušková, Havlíková, Kratochvílová | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 40.40 | ||||||||||||||||
6 | Červená, Bláhovcová, Mlsová, Divišová Červená, Bláhovcová, Mlsová, Divišová | TJ BLATNÁ z.s. | 41.51 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šteierivá, Kollarová, Hlaváčová, Dvořáková Šteierivá, Kollarová, Hlaváčová, Dvořáková | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 36.44 | ||||||||||||||||
2 | Kurzová, Sivoková, Zikmundová, Kvíčerová Kurzová, Sivoková, Zikmundová, Kvíčerová | TJ Nová Včelnice, z.s. | 37.52 | ||||||||||||||||
3 | Galbavá, Malá, Boháčová, Nováková Galbavá, Malá, Boháčová, Nováková | TJ ČZ Strakonice | 39.75 | ||||||||||||||||
4 | C Mrzenová, Hubeková, Skučková, Borová B C Mrzenová, Hubeková, Skučková, Borová B | TJ VS Tábor, z. s. | 40.26 | ||||||||||||||||
Mičková, Hrušková, Havtíková, Kratochvílová Mičková, Hrušková, Havtíková, Kratochvílová | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | DNS | |||||||||||||||||
Pilátová, Randáková, Drhová, Fidlerová Pilátová, Randáková, Drhová, Fidlerová | Atletika Prachatice | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 300 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jinderlová, Babická K., Řehoušková, Babická T. Jinderlová, Babická K., Řehoušková, Babická T. | T. J. Sokol České Budějovice | 3:06.11 | ||||||||||||||||
2 | Strusková, Krejčí, Čermáková, Vilhelmová Strusková, Krejčí, Čermáková, Vilhelmová | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 3:14.43 | ||||||||||||||||
3 | Hurtíková, Zobalová, Nikodemová A., Nikodemová N. Hurtíková, Zobalová, Nikodemová A., Nikodemová N. | Atletika Písek, z.s. | 3:18.76 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.261.311.361.411.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.76 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin PavlíkMartin Pavlík
SKOK J. Hradec, z.s. |
01 | 1.78 | ____O__OOOXXOOXOXOXXO | |||||||||||||||
2 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 1.73 | _________O_O_OXXX | |||||||||||||||
3= |
Adam PrůšaAdam Průša
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 1.55 | __OOO_XOOXXX | |||||||||||||||
3= |
Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
02 | 1.55 | ___OOOOOXXX | |||||||||||||||
5 |
Patrik BartíkPatrik Bartík
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
01 | 1.55 | OOXOOOXXOXOXXOXXX | |||||||||||||||
6 |
Jan PodlešákJan Podlešák
TJ BLATNÁ z.s. |
02 | 1.52 | OXOOOXOXOOXXX | |||||||||||||||
7 |
Jakub PechaJakub Pecha
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
03 | 1.49 | OOXOOOXXOXXX | |||||||||||||||
8 |
Adam BerkaAdam Berka
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
02 | 1.41 | OOOOXXX | |||||||||||||||
9 |
Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 1.41 | __XOOXXX | |||||||||||||||
10 |
Robin HavlíkRobin Havlík
TJ BLATNÁ z.s. |
01 | 1.41 | OOXXOOXXX | |||||||||||||||
11 |
Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 1.36 | OXXOOXXX | |||||||||||||||
12 |
Pavel SedláčekPavel Sedláček
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 1.36 | OOXOXXX | |||||||||||||||
13 |
Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 1.36 | OOXXOXXX | |||||||||||||||
14= |
Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 1.31 | OOXXX | |||||||||||||||
14= |
David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 1.31 | _OXXX | |||||||||||||||
16 |
Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 1.26 | XOXXX | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.241.291.341.391.421.451.481.511.541,581,61 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol Milevsko |
02 | 1.58 | -OOOOOOOOOXXX | |||||||||||||||
2 |
Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 1.51 | -OOXOOXOXXOOXXX | |||||||||||||||
2 |
Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 1.51 | -OOOOOOXOXXX | |||||||||||||||
4 |
Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ Strakonice |
02 | 1.48 | OOOXOOOXOXXX | |||||||||||||||
4 |
Monika DrobilováMonika Drobilová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
02 | 1.48 | OOXOOOXXOXXOXXX | |||||||||||||||
6 |
Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ ČZ Strakonice |
02 | 1.45 | OOOOXOOXXX | |||||||||||||||
6 |
Eliška SukováEliška Suková
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 1.45 | OOOXOOXOXXX | |||||||||||||||
8 |
Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
03 | 1.39 | OOOOXXX | |||||||||||||||
9= |
Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s. |
01 | 1.34 | OOOXXX | |||||||||||||||
9= |
Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
02 | 1.34 | OOOXXX | |||||||||||||||
10= |
Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 1.34 | OXOOXXX | |||||||||||||||
10= |
Veronika SchmidtováVeronika Schmidtová
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
01 | 1.34 | OXOOXXX | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.001.051.101.151.191.221.251.281.301.341.37 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 1.28 | _OOOXOOXXOXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | 1.25 | _XOOOOXXOOXXX | |||||||||||||||
3 |
Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 1.22 | OOXOOOOXXX | |||||||||||||||
4 |
Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s. |
05 | 1.19 | _OOOXOXXX | |||||||||||||||
5 |
Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
05 | 1.19 | OOXOOXOXXX | |||||||||||||||
6 |
Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 1.15 | _OXOXOXXX | |||||||||||||||
7 |
Jakub ŠustrJakub Šustr
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 1.05 | XOXOXXX | |||||||||||||||
8 |
Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 1.00 | OXXX | |||||||||||||||
9 |
Jakub KršekJakub Kršek
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1,001,051,101,131,161,191,22 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 1.19 | OO-OOOXXX | |||||||||||||||
2 |
Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 1.19 | OOXOOXOXXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 1.16 | OOOOOXXX | |||||||||||||||
4 |
Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 1.16 | XOOXOXXOOXXX | |||||||||||||||
5 |
Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
05 | 1.16 | XOOOOXOXXX | |||||||||||||||
6 |
Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s. |
06 | 1.16 | OOXOXXOXXOXXX | |||||||||||||||
7 |
Lucie KopencováLucie Kopencová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
05 | 1.13 | XOOXXOOXXX | |||||||||||||||
8 |
Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | 1.13 | OOOXOXXX | |||||||||||||||
9 |
Natálie PřibylováNatálie Přibylová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 1.13 | X-OXOXXOXXX | |||||||||||||||
10 |
Klára VolfováKlára Volfová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 1.10 | OOXOXXX | |||||||||||||||
11= |
Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
TJ VS Tábor, z. s. |
07 | 1.05 | OXOXXX | |||||||||||||||
11= |
Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 1.05 | OXOXXX | |||||||||||||||
11= |
Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. Hradec, z.s. |
05 | 1.05 | -XOXXX | |||||||||||||||
14= |
Berenika DrhováBerenika Drhová
Atletika Prachatice |
05 | 1.00 | OXXX | |||||||||||||||
14= |
Marie JeseničováMarie Jeseničová
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 1.00 | OXXX | |||||||||||||||
14= |
Lucie BláhovcováLucie Bláhovcová
TJ BLATNÁ z.s. |
06 | 1.00 | OXXX | |||||||||||||||
17 |
Marie ČervenáMarie Červená
TJ BLATNÁ z.s. |
05 | 1.00 | XOXXX | |||||||||||||||
MB |
Zuzana KubíkováZuzana Kubíková
TJ BLATNÁ z.s. |
05 | 1.00 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.902,002,102,152,202,252,302,352,402,452,502,552,702,903,05 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 3.05 | ----------O-OOO | |||||||||||||||
2 |
David HašekDavid Hašek
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
02 | 2.50 | -XOOO-OXOOXOOXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 2.20 | -XOOOXXOXXX | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1,801,902,002,10 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 2.00 | OXOOXXX | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František HořavaFrantišek Hořava
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
01 | 5.34 +1.3 m/s | 5.06 | X | 5.34+1,3 | 5.34 | _ | _ | _ | |||||||||
2 |
Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ Strakonice |
01 | 5.21 +1.0 m/s | 5.17 | 5.21+1,0 | _ | 5.21 | _ | _ | _ | |||||||||
3 |
Erik ŠuteraErik Šutera
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 5.00 +0.4 m/s | 4.56 | 5.00+0,4 | 4.96 | 5.00 | 4.57 | 4.75 | 4.89 | |||||||||
4 |
Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 4.99 +1.3 m/s | 4.78 | 4.99+1,3 | 3.24 | 4.99 | 4.56 | 4.58 | 4.81 | |||||||||
5 |
Martin PavlíkMartin Pavlík
SKOK J. Hradec, z.s. |
01 | 4.91 +0.8 m/s | 4.75 | 4.86 | 4.91+0,8 | 4.91 | 4.61 | 4.88 | X | |||||||||
6 |
Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.75 +1.7 m/s | X | 4.75+1,7 | 4.43 | 4.75 | 4.64 | 4.19 | 4.73 | |||||||||
7 |
Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 4.66 +1.5 m/s | 4.24 | 4.66+1,5 | 4.54 | 4.66 | 4.42 | 4.39 | X | |||||||||
8 |
Patrik BartíkPatrik Bartík
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
01 | 4.65 +1.1 m/s | 4.29 | 4.65+1,1 | 4.64 | 4.65 | _ | _ | _ | |||||||||
9 |
Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.64 +0.6 m/s | 4.64+0,6 | 4.45 | 4.09 | 4.64 | ||||||||||||
10 |
Jakub JanáčJakub Janáč
TJ ČZ Strakonice |
02 | 4.63 +0.9 m/s | 4.63+0,9 | 4.23 | 4.48 | 4.63 | ||||||||||||
11 |
Jakub PechaJakub Pecha
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
03 | 4.46 +0.8 m/s | 4.35 | 4.46+0,8 | _ | 4.46 | ||||||||||||
12 |
Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol Milevsko |
03 | 4.06 +0.3 m/s | 3.41 | 4.06+0,3 | 3.94 | 4.06 | ||||||||||||
13 |
Vojtěch TurekVojtěch Turek
Atletika Prachatice |
03 | 4.03 +0.7 m/s | 3.92 | 4.03+0,7 | 3.75 | 4.03 | ||||||||||||
14 |
Pavel SedláčekPavel Sedláček
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 3.99 +0.1 m/s | 3.89 | 3.99+0,1 | 3.76 | 3.99 | ||||||||||||
15 |
Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 3.82 +0.8 m/s | 3.52 | 3.73 | 3.82+0,8 | 3.82 | ||||||||||||
16 |
Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 3.73 +0.3 m/s | 3.73+0,3 | X | 3.62 | 3.73 | ||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nela NikodemováNela Nikodemová
Atletika Písek, z.s. |
01 | 5.03 +1.4 m/s | 4.49 | 4.86 | _ | 4.86 | 5.03+1,4 | 4.99 | X | |||||||||
2 |
Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 5.03 +0.3 m/s | 4.91 | 5.03+0,3 | _ | 5.03 | 4.82 | 4.97 | 4.86 | |||||||||
3 |
Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.95 +0.8 m/s | 4.64 | 4.71 | 4.78 | 4.78 | X | 4.95+0,8 | 2.93 | |||||||||
4 |
Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 4.92 +1.2 m/s | 4.17 | X | 4.92+1,2 | 4.92 | 4.81 | X | 3.63 | |||||||||
5 |
Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ Strakonice |
01 | 4.89 +1.1 m/s | 4.48 | 4.27 | 4.84 | 4.84 | 4.89+1,1 | 4.61 | 4.49 | |||||||||
6 |
Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 4.77 +0.9 m/s | 4.46 | 4.64 | 4.77+0,9 | 4.77 | X | X | 4.53 | |||||||||
7 |
Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České Budějovice |
03 | 4.75 -0.4 m/s | 4.51 | 4.75-0,4 | 4.48 | 4.75 | X | 4.70 | 4.57 | |||||||||
8 |
Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.73 -0.9 m/s | 4.73-0,9 | X | _ | 4.73 | X | 4.46 | 4.63 | |||||||||
9 |
Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.70 +0.0 m/s | 4.65 | 4.700,0 | X | 4.70 | ||||||||||||
10 |
Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 4.60 +0.5 m/s | 4.33 | 4.48 | 4.60+0,5 | 4.60 | ||||||||||||
11 |
Lucie BacíkováLucie Bacíková
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 4.55 -0.1 m/s | 4.55-0,1 | 4.48 | 4.38 | 4.55 | ||||||||||||
12 |
Eliška SukováEliška Suková
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 4.54 -0.1 m/s | 4.41 | 4.48 | 4.54-0,1 | 4.54 | ||||||||||||
13 |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 4.54 +1.4 m/s | 4.37 | 4.47 | 4.54+1,4 | 4.54 | ||||||||||||
14 |
Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ Strakonice |
01 | 4.36 -0.2 m/s | 4.16 | 4.36-0,2 | X | 4.36 | ||||||||||||
15 |
Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
02 | 4.33 +0.0 m/s | X | X | 4.330,0 | 4.33 | ||||||||||||
16 |
Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
04 | 4.31 +0.0 m/s | 4.25 | 4.310,0 | 4.06 | 4.31 | ||||||||||||
17 |
Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
03 | 4.29 -0.4 m/s | 4.25 | 4.16 | 4.29-0,4 | 4.29 | ||||||||||||
18 |
Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ ČZ Strakonice |
02 | 4.25 -0.8 m/s | 4.23 | 4.25-0,8 | _ | 4.25 | ||||||||||||
19 |
Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 4.25 -0.3 m/s | 4.22 | 4.20 | 4.25-0,3 | 4.25 | ||||||||||||
20 |
Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 4.20 +0.7 m/s | 4.20+0,7 | 3.69 | 3.70 | 4.20 | ||||||||||||
21 |
Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
02 | 4.02 +2.5 m/s | 3,64 -1.2 m/s | 4.02+2,5 | 3.64 | 2.62 | 4.02 | |||||||||||
22 |
Adéla HálováAdéla Hálová
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 4.01 -0.2 m/s | 4.01-0,2 | 3.88 | 3.68 | 4.01 | ||||||||||||
23 |
Barbora FloriánováBarbora Floriánová
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 3.36 -1.1 m/s | X | 336-1,1 | X | 336 | ||||||||||||
24 |
Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 3.93 +0.0 m/s | 3.930,0 | X | X | 3.93 | ||||||||||||
25 |
Monika DrobilováMonika Drobilová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
02 | 3.91 +1.8 m/s | 3.84 | 3.91+1,8 | 3.65 | 3.91 | ||||||||||||
26 |
Pavla TůmováPavla Tůmová
TJ Sokol Milevsko |
01 | 3.82 +1.6 m/s | 3.82+1,6 | 3.67 | 3.40 | 3.82 | ||||||||||||
27 |
Tereza ŠurátováTereza Šurátová
TJ BLATNÁ z.s. |
02 | 3.69 +0.9 m/s | 3.69+0,9 | 3.43 | 3.69 | 3.69 | ||||||||||||
Nicol RyskováNicol Rysková
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol Milevsko |
02 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
05 | 4.36 +0.8 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
2 |
Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 3.71 +0.3 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
3 |
Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s. |
05 | 3.57 +0.1 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
4 |
Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | 3.55 +1.0 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
5 |
Jakub JiraňJakub Jiraň
Atletika Prachatice |
05 | 3.53 -0.2 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
6 |
Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
05 | 3.38 +0.0 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
7 |
Lukáš RácLukáš Rác
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 3.36 +0.3 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
8 |
David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ Strakonice |
05 | 3.33 +1.4 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
9 |
Dan KulhánekDan Kulhánek
SKOK J. Hradec, z.s. |
05 | 3.33 -0.6 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
10 |
Matěj KofroňMatěj Kofroň
Atletika Písek, z.s. |
06 | 3.22 -0.6 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
11 |
Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 3.12 +2.1 m/s | 3,04 -1.2 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | |||||||||||
12 |
Antonín SakAntonín Sak
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | 3.04 -0.2 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
13 |
Lukáš KaniaLukáš Kania
SKOK J. Hradec, z.s. |
07 | 3.02 +0.3 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
14 |
Aleš RazákAleš Razák
Atletika Katovice o.s. |
07 | 3.00 -0.1 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
15 |
Jakub ŠustrJakub Šustr
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 2.97 +0.4 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
16 |
Jan TomšovicJan Tomšovic
Atletika Katovice o.s. |
07 | 2.91 -0.2 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
17 |
Matěj PechaMatěj Pecha
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
06 | 2.81 +1.9 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
18 |
Antonín BílekAntonín Bílek
TJ ČZ Strakonice |
07 | 2.80 -1.1 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
19 |
Lukáš MalinskýLukáš Malinský
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 2.78 -1.0 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
20 |
Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 2.69 -0.4 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
21 |
Ondřej HavelkaOndřej Havelka
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 2.61 +0.8 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
22 |
Štěpán HanzlŠtěpán Hanzl
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 2.50 +0.0 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
23 |
Antonín TomšovicAntonín Tomšovic
Atletika Katovice o.s. |
07 | 2.36 -0.3 m/s | X | 2.36-0.3 | 2.23+0.4 | 2.36 | ||||||||||||
Marek KantorMarek Kantor
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
05 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s. |
05 | 3.91 +0.4 m/s | 3.42 | 3.64 | 3.62 | 3.64 | 3.59 | 3.84 | 3.91+0,4 | |||||||||
2 |
Anna BorováAnna Borová
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 3.87 +0.6 m/s | 3.55 | 3.55 | 3.48 | 3.55 | 3.71 | 3.87+0,6 | 3.62 | |||||||||
3 |
Jana AdámkováJana Adámková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
05 | 3.85 +0.1 m/s | 3.52 | 3.31 | 3.58 | 3.58 | 3.59 | 3.85+0,1 | 3.79 | |||||||||
4 |
Anna KorytarováAnna Korytarová
Atletika Prachatice |
05 | 3.67 +0.5 m/s | 3.43 | 3.58 | 3.05 | 3.58 | 3.67+0,5 | 3.56 | 3.62 | |||||||||
5 |
Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 3.66 +0.4 m/s | 3.23 | 3.38 | 3.46 | 3.46 | 3.38 | 3.46 | 3.66+0,4 | |||||||||
6 |
Barbora KurzováBarbora Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 3.56 +0.0 m/s | 3.35 | 3.46 | 3.09 | 3.46 | 3.56+0,0 | 3.45 | 3.35 | |||||||||
7 |
Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
05 | 3.52 +0.5 m/s | 3.39 | 3.19 | 3.30 | 3.39 | 3.39 | 3.52+0,5 | 3.38 | |||||||||
8 |
Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 3.46 +1.0 m/s | 3.12 | 3.46+0,6 | 2.53 | 3.46 | 3.09 | 3.17 | X | |||||||||
9 |
Anna DostálováAnna Dostálová
Atletika Prachatice |
05 | 3.37 +0.1 m/s | 3.20 | 3.37+0,1 | X | 3.37 | ||||||||||||
10 |
Tereza GalbaváTereza Galbavá
TJ ČZ Strakonice |
05 | 3.34 +1.0 m/s | 2.47 | 3.34+1,0 | 3.18 | 3.34 | ||||||||||||
12 |
Andrea ŠirokáAndrea Široká
SKOK J. Hradec, z.s. |
07 | 3.34 -0.1 m/s | 3.11 | X | 3.34-0,1 | 3.34 | ||||||||||||
12 |
Gabriela CvrkováGabriela Cvrková
Atletika Písek, z.s. |
07 | 3.33 +0.6 m/s | 2.94 | 3.33+0,6 | 3.27 | 3.33 | ||||||||||||
13 |
Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
06 | 3.32 +0.7 m/s | 3.32+0,7 | 3.32+0,8 | 3.32+0,4 | 3.32 | ||||||||||||
14 |
Lívie SivokováLívie Sivoková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 3.31 +0.2 m/s | X | 3.01 | 3.31+0,2 | 3.31 | ||||||||||||
15 |
Viktorie VolfováViktorie Volfová
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 3.20 +0.0 m/s | 3.20+0.0 | 2.64 | 2.47 | 3.20 | ||||||||||||
16 |
Nela BláhováNela Bláhová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
05 | 3.16 +0.9 m/s | 2.85 | 3.16+0,9 | 3.13 | 3.16 | ||||||||||||
17 |
Aneta EliáškováAneta Eliášková
Atletika Písek, z.s. |
05 | 3.09 -0.3 m/s | 2.84 | 3.09-0,3 | 2.35 | 3.09 | ||||||||||||
18 |
Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 3.07 +0.0 m/s | 3.07+0,0 | X | X | 3.07 | ||||||||||||
19 |
Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 3.06 -0.4 m/s | 2.91 | 2.96 | 3.06-0,4 | 3.06 | ||||||||||||
20 |
Eliška HrouzkováEliška Hrouzková
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 3.05 +0.6 m/s | 2.81 | 3.05+0,6 | 3.05+0,1 | 3.05 | ||||||||||||
21 |
Nela NovotnáNela Novotná
TJ ČZ Strakonice |
06 | 3.02 -0.1 m/s | 2.93 | 3.02-0,1 | X | 3.02 | ||||||||||||
22 |
Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 3.01 +1.0 m/s | 2.86 | 3.01+1,0 | 2.45 | 3.01 | ||||||||||||
23 |
Markéta KratochvílováMarkéta Kratochvílová
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 2.96 -0.8 m/s | 2.91 | 2.75 | 2.96-0,8 | 2.96 | ||||||||||||
24 |
Viola HrouzkováViola Hrouzková
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 2.95 +0.2 m/s | 2.95+0,2 | 2.95 | 2.83 | 2.95 | ||||||||||||
25 |
Anastázie PeškováAnastázie Pešková
Atletika Katovice o.s. |
06 | 2.94 -0.4 m/s | X | 2.89 | 2.94-0,4 | 2.94 | ||||||||||||
26 |
Nela KadečkováNela Kadečková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | 2.88 +0.3 m/s | 2.88+0.3 | 2.52 | 2.79 | 2.88 | ||||||||||||
27 |
Karolína BartošováKarolína Bartošová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 2.86 +0.6 m/s | 2.86+0,6 | 2.65 | 2.50 | 2.86 | ||||||||||||
28 |
Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s. |
06 | 2.84 +0.1 m/s | 2.84+0,1 | 2.73 | 2.74 | 2.84 | ||||||||||||
29 |
Klára DuškováKlára Dušková
SKOK J. Hradec, z.s. |
05 | 2.78 +0.7 m/s | 2.78+0,7 | 2.34 | 2.37 | 2.78 | ||||||||||||
30 |
Adéla SikorováAdéla Sikorová
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 2.71 +1.1 m/s | 2.71+1,1 | 2.49 | 2.70 | 2.71 | ||||||||||||
31 |
Tereza MochaňováTereza Mochaňová
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 2.60 -0.2 m/s | 2.46 | 2.10 | 2.60-0,2 | 2.60 | ||||||||||||
33 |
Linda MarušováLinda Marušová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 2.60 +1.0 m/s | 2.60+1,0 | X | X | 2.60 | ||||||||||||
33 |
Julie NovákováJulie Nováková
TJ ČZ Strakonice |
05 | 2.59 +1.0 m/s | 2.42 | 2.59+1,0 | 2.39 | 2.59 | ||||||||||||
34 |
Kateřina GálisováKateřina Gálisová
Atletika Katovice o.s. |
05 | 2.55 -0.2 m/s | X | 2.55-0.2 | 2.40 | 2.55 | ||||||||||||
35 |
Lucie ČernáLucie Černá
TJ Sokol Milevsko |
05 | 2.53 -0.7 m/s | 2.27 | 2.53-0,7 | 2.49 | 2.53 | ||||||||||||
36 |
Veronika ŘepováVeronika Řepová
SKOK J. Hradec, z.s. |
07 | 2.51 -0.4 m/s | 2.51-0,4 | 2.16 | 2.47 | 2.51 | ||||||||||||
37 |
Linda BrzobohatáLinda Brzobohatá
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 2.44 -0.3 m/s | 2.30 | X | 2.44-0,3 | 2.44 | ||||||||||||
38 |
Barbora BočkayováBarbora Bočkayová
SKP České Budějovice |
05 | 2.39 -0.5 m/s | 2.39-0,5 | 2.35 | X | 2.39 | ||||||||||||
39 |
Aneta RoudenskáAneta Roudenská
SKP České Budějovice |
07 | 2.38 -0.4 m/s | 2.07 | 2.38-0,4 | 2.25 | 2.38 | ||||||||||||
40 |
Anna KurzováAnna Kurzová
SKP České Budějovice |
07 | 2.09 -1.0 m/s | 2.09-1,0 | X | 1.80 | 2.09 | ||||||||||||
41 |
Barbora StřelečkováBarbora Střelečková
SKP České Budějovice |
07 | 2.08 -0.2 m/s | X | X | 2.08-0,2 | 2.08 | ||||||||||||
MB |
Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 3.60 -0.8 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 42 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 11.41 | 11.39 | 11.22 | 11.33 | 11.39 | 11.41 | 10.98 | 11.21 | |||||||||
2 |
Anna KotounováAnna Kotounová
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
01 | 10.67 | 08.38 | 10.67 | X | 10.67 | 09.49 | 10.15 | 09.84 | |||||||||
3 |
Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 10.32 | 09.84 | X | 10.15 | 10.15 | 09.98 | 10.32 | 10.10 | |||||||||
4 |
Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 10.08 | 09.92 | 09.33 | 09.86 | 09.92 | 10.08 | 09.96 | 09.87 | |||||||||
5 |
Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 09.95 | 09.39 | 09.95 | 09.69 | 09.95 | 09.40 | 09.13 | 09.56 | |||||||||
6 |
Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 07.86 | 07.66 | 07.11 | 07.66 | 07.66 | 07.25 | 07.86 | X | |||||||||
7 |
Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 07.80 | 06.73 | 06.52 | 07.80 | 07.80 | 07.68 | 07.21 | 06.67 | |||||||||
8 |
Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 07.71 | 07.71 | 07.22 | 07.33 | 07.71 | 07.53 | - | - | |||||||||
9 |
Anna BlažkováAnna Blažková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
01 | 07.55 | 07.55 | 07.15 | 06.46 | 07.55 | ||||||||||||
10 |
Kristýna KorandováKristýna Korandová
SKOK J. Hradec, z.s. |
02 | 07.27 | 07.22 | 07.27 | 07.08 | 07.27 | ||||||||||||
11 |
Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 07.15 | 07.15 | 06.68 | 06.25 | 07.15 | ||||||||||||
12 |
Veronika VotíkováVeronika Votíková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 06.67 | X | 06.55 | 06.67 | 06.67 | ||||||||||||
13 |
Adéla SedlákováAdéla Sedláková
TJ BLATNÁ z.s. |
01 | 06.50 | X | X | 06.50 | 06.50 | ||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek MazanýMarek Mazaný
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 11.55 | 09.57 | 11.09 | 10.29 | 11.09 | 11.10 | X | 11.55 | |||||||||
2 |
Adam BerkaAdam Berka
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
02 | 10.19 | 08.84 | 09.42 | 09.52 | 09.52 | X | 09.31 | 10.19 | |||||||||
3 |
Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 09.94 | 09.01 | 09.57 | 09.41 | 09.57 | 09.46 | 09.45 | 09.94 | |||||||||
4 |
Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
02 | 09.87 | 09.47 | 09.11 | X | 09.47 | 08.81 | 09.87 | X | |||||||||
5 |
Patrik BouškaPatrik Bouška
TJ Chyšky,z.s. |
01 | 09.20 | 08.93 | 08.60 | X | 08.93 | 07.87 | 07.46 | 09.20 | |||||||||
6 |
Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 09.07 | 09.07 | _ | 08.46 | 09.07 | _ | _ | _ | |||||||||
7 |
Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 08.62 | 08.40 | 08.08 | X | 08.40 | 08.62 | X | X | |||||||||
8 |
Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 07.67 | 06.66 | 06.46 | 07.67 | 07.67 | 07.63 | 07.16 | 07.61 | |||||||||
9 |
Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 07.00 | 06.31 | 06.68 | 07.00 | 07.00 | ||||||||||||
10 |
František ŠkopekFrantišek Škopek
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 06.20 | 06.20 | 05.82 | _ | 06.20 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
00 | 14.25 | 13.74 | 13.83 | 14.25 | 14.25 | ||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 24.78 | X | 14.33 | X | 14.33 | ||||||||||||
2 |
Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 23.70 | X | 14.33 | X | 14.33 | ||||||||||||
3 |
Anna KotounováAnna Kotounová
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
01 | 22.95 | X | 14.33 | X | 14.33 | ||||||||||||
4 |
Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 22.38 | X | 14.33 | X | 14.33 | ||||||||||||
5 |
Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 19.36 | X | 14.33 | X | 14.33 | ||||||||||||
6 |
Anna BlažkováAnna Blažková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
01 | 19.21 | X | 14.33 | X | 14.33 | ||||||||||||
7 |
Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 18.68 | X | 14.33 | X | 14.33 | ||||||||||||
8 |
Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
04 | 17.22 | X | 14.33 | X | 14.33 | ||||||||||||
9 |
Michala VeldováMichala Veldová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 16.90 | X | 14.33 | X | 14.33 | ||||||||||||
10 |
Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 15.49 | X | 14.33 | X | 14.33 | ||||||||||||
11 |
Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 14.33 | X | 14.33 | X | 14.33 | ||||||||||||
Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek MazanýMarek Mazaný
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 28.62 | 25.33 | 26.44 | 28.62 | 28.62 | 26.65 | 23.79 | 28.58 | |||||||||
2 |
Adam BerkaAdam Berka
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
02 | 27.30 | 27.05 | X | 27.30 | 27.30 | 22.48 | X | 24.70 | |||||||||
3 |
Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 27.28 | 23.37 | 27.28 | 25.00 | 27.28 | 22.51 | 23.51 | 25.19 | |||||||||
4 |
Jan PodlešákJan Podlešák
TJ BLATNÁ z.s. |
02 | 26.58 | 16.96 | 26.58 | 17.84 | 26.58 | 22.08 | 20.02 | 25.81 | |||||||||
5 |
Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 26.10 | X | 20.25 | 21.25 | 21.25 | 24.20 | 26.10 | 24.90 | |||||||||
6 |
Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 21.80 | 20.67 | X | 21.80 | 21.80 | 16.53 | 20.91 | 20.26 | |||||||||
7 |
Jan TibitanclJan Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
01 | 21.41 | X | X | 21.41 | 21.41 | X | X | X | |||||||||
8 |
Robin HavlíkRobin Havlík
TJ BLATNÁ z.s. |
01 | 19.36 | 16.45 | 17.55 | 19.13 | 19.13 | 16.48 | 14.90 | 19.36 | |||||||||
9 |
Lukáš KadečkaLukáš Kadečka
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 18.08 | 18.08 | X | 17.72 | 18.08 | ||||||||||||
10 |
Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 16.98 | X | X | 16.98 | 16.98 | ||||||||||||
11 |
František ŠkopekFrantišek Škopek
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 15.23 | X | 13.51 | 15.23 | 15.23 | ||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
00 | 38.88 | 31.22 | 38.48 | 38.88 | 38.88 | - | - | - | |||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 25.93 | X | 12.69 | 10.91 | 12.69 | ||||||||||||
2 |
Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 24.06 | X | 12.69 | 10.91 | 12.69 | ||||||||||||
3 |
Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 22.55 | X | 12.69 | 10.91 | 12.69 | ||||||||||||
4 |
Anna BlažkováAnna Blažková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
01 | 22.29 | X | 12.69 | 10.91 | 12.69 | ||||||||||||
5 |
Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s. |
01 | 19.09 | X | 12.69 | 10.91 | 12.69 | ||||||||||||
6 |
Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
04 | 17.56 | X | 12.69 | 10.91 | 12.69 | ||||||||||||
7 |
Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 17.21 | X | 12.69 | 10.91 | 12.69 | ||||||||||||
8 |
Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 15.98 | X | 12.69 | 10.91 | 12.69 | ||||||||||||
9 |
Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 12.69 | X | 12.69 | 10.91 | 12.69 | ||||||||||||
Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek MazanýMarek Mazaný
TJ VS Tábor, z. s. |
01 | 30.31 | 29.70 | 30.31 | 30.15 | 30.31 | 28.59 | 29.60 | 30.14 | |||||||||
2 |
Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 27.63 | 27.47 | 27.63 | 27.52 | 27.63 | 24.49 | X | X | |||||||||
3 |
Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 25.65 | 20.53 | X | 22.95 | 22.95 | 24.39 | 25.65 | X | |||||||||
4 |
Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 23.29 | 23.29 | 22.53 | 22.58 | 23.29 | X | X | 21.32 | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ Strakonice |
01 | 31.46 | 31.46 | 29.42 | 30.07 | 31.46 | 29.45 | 28.92 | 24.32 | |||||||||
2 |
Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 28.85 | X | 28.45 | 28.85 | 28.85 | 24.41 | 25.57 | 27.37 | |||||||||
3 |
Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ Sokol Milevsko |
02 | 23.86 | 23.04 | 20.91 | 19.36 | 23.04 | 19.71 | 23.86 | 20.51 | |||||||||
4 |
Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ ČZ Strakonice |
02 | 23.07 | 22.53 | X | 19.65 | 22.53 | 23.07 | 22.05 | 20.68 | |||||||||
5 |
Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 22.52 | 19.34 | 20.40 | 17.53 | 20.40 | 22.52 | X | 21.22 | |||||||||
6 |
Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 19.03 | 19.03 | 16.91 | 15.81 | 19.03 | X | X | X | |||||||||
7 |
Veronika ChalupováVeronika Chalupová
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 18.45 | 14.20 | X | X | 14.20 | 16.72 | 16.55 | 18.45 | |||||||||
8 |
Veronika VotíkováVeronika Votíková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 17.17 | X | 17.17 | X | 17.17 | 15.96 | 15.06 | X | |||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Erik ŠuteraErik Šutera
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 44.12 | 37.95 | 36.69 | 44.12 | 44.12 | 41.82 | 40.07 | 39.65 | |||||||||
2 |
Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
02 | 33.86 | 27.80 | 27.42 | 27.80 | 27.80 | 33.86 | 30.93 | 26.58 | |||||||||
3 |
Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 33.41 | 27.21 | 30.05 | 30.34 | 30.34 | 32.18 | 29.21 | 33.41 | |||||||||
4 |
Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 32.06 | 27.28 | 30.27 | 31.47 | 31.47 | 29.56 | 31.36 | 32.06 | |||||||||
5 |
Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 31.60 | 24.55 | 25.37 | 28.17 | 28.17 | 27.60 | 31.60 | 30.43 | |||||||||
6 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 30.97 | 30.97 | 26.00 | 26.11 | 30.97 | 30.81 | X | 29.87 | |||||||||
7 |
Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. |
02 | 29.64 | X | 25.65 | 21.10 | 25.65 | 28.84 | 26.94 | 29.64 | |||||||||
8 |
Robin HavlíkRobin Havlík
TJ BLATNÁ z.s. |
01 | 27.98 | 16.75 | 27.94 | 24.76 | 27.94 | 23.50 | 27.98 | 24.65 | |||||||||
9 |
Jan PodlešákJan Podlešák
TJ BLATNÁ z.s. |
02 | 24.20 | 23.05 | 24.20 | 20.66 | 24.20 | ||||||||||||
10 |
Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 23.40 | 21.75 | 21.84 | 23.40 | 23.40 | ||||||||||||
11 |
Jan TibitanclJan Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
01 | 22.56 | X | 22.56 | 22.20 | 22.56 | ||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB |
Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ Strakonice |
00 | 57.23 | ||||||||||||||||
MB |
Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
99 | 44.97 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub PferleJakub Pferle
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 46.32 | 41.41 | 41.41 | 46.32 | |||||||||||||
2 |
Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 45.04 | 45.04 | 45.04 | 44.07 | |||||||||||||
3 |
Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 43.24 | 38.54 | 38.54 | 43.24 | |||||||||||||
4 |
Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 43.18 | 39.55 | 39.55 | 43.18 | |||||||||||||
5 |
Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
05 | 42.77 | 41.58 | 41.58 | 42.77 | |||||||||||||
6 |
Martin ValekMartin Valek
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 42.70 | 37.58 | 37.58 | 42.70 | |||||||||||||
7 |
Ondřej WalterOndřej Walter
Atletika Písek, z.s. |
05 | 37.61 | 34.45 | 34.45 | 37.61 | |||||||||||||
8 |
Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 36.63 | 36.63 | 36.63 | 35.46 | |||||||||||||
9 |
Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice |
07 | 34.42 | 34.42 | 34.42 | ||||||||||||||
10 |
Šimon BártaŠimon Bárta
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 33.03 | 33.03 | 33.03 | ||||||||||||||
11 |
Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová Včelnice, z.s. |
06 | 31.27 | 31.27 | 31.27 | ||||||||||||||
12 |
Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka
TJ ČZ Strakonice |
06 | 31.16 | 31.16 | 31.16 | ||||||||||||||
13 |
Petr AlexaPetr Alexa
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 30.17 | 30.17 | 30.17 | ||||||||||||||
14 |
Martin Michal BadanovičMartin Michal Badanovič
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 29.93 | 29.93 | 29.93 | ||||||||||||||
15 |
Tomáš KofroňTomáš Kofroň
Atletika Písek, z.s. |
07 | 29.73 | 29.73 | 29.73 | ||||||||||||||
16 |
Radovan KrejčíRadovan Krejčí
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
06 | 27.46 | 27.46 | 27.46 | ||||||||||||||
17 |
Dan KulhánekDan Kulhánek
SKOK J. Hradec, z.s. |
05 | 26.06 | 26.06 | 26.06 | ||||||||||||||
18 |
Jan TomšovicJan Tomšovic
Atletika Katovice o.s. |
07 | 25.96 | 25.96 | 25.96 | ||||||||||||||
19 |
David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ Strakonice |
05 | 24.13 | 24.13 | 24.13 | ||||||||||||||
20 |
David PísekDavid Písek
TJ ČZ Strakonice |
05 | 23.94 | 23.94 | 23.94 | ||||||||||||||
21 |
Jan GrausamJan Grausam
SKOK J. Hradec, z.s. |
06 | 22.78 | 22.78 | 22.78 | ||||||||||||||
22 |
Antonín BílekAntonín Bílek
TJ ČZ Strakonice |
07 | 21.28 | 21.28 | 21.28 | ||||||||||||||
23 |
Jan HoloubekJan Holoubek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
07 | 19.97 | 19.97 | 19.97 | ||||||||||||||
24 |
Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 18.85 | 18.85 | 18.85 | ||||||||||||||
25 |
Antonín HruškaAntonín Hruška
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 16.74 | 16.74 | 16.74 | ||||||||||||||
MB |
Vladislav KůraVladislav Kůra
Písek - pan Čech |
06 | 38.54 | ||||||||||||||||
Marek KantorMarek Kantor
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
05 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza KozákováTereza Kozáková
TJ Sokol Milevsko |
05 | 41.54 | 39.82 | - | - | 39.82 | 41.54 | - | - | |||||||||
2 |
Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
06 | 33.90 | 28.40 | - | - | 28.40 | 33.90 | - | - | |||||||||
3 |
Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 32.93 | 31.34 | - | - | 31.34 | 32.93 | - | - | |||||||||
4 |
Kateřina MrzenováKateřina Mrzenová
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 32.78 | 32.78 | - | - | 32.78 | 31.08 | - | - | |||||||||
5 |
Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
06 | 32.70 | 32.70 | - | - | 32.70 | 29.93 | - | - | |||||||||
6 |
Barbora VaškováBarbora Vašková
Atletika Písek, z.s. |
05 | 30.68 | 29.40 | - | - | 29.40 | 30.68 | - | - | |||||||||
7 |
Kristýna KvíčerováKristýna Kvíčerová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 29.39 | 28.73 | - | - | 28.73 | 29.39 | - | - | |||||||||
8 |
Natálie PřibylováNatálie Přibylová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 26.31 | 26.31 | - | - | 26.31 | 25.61 | - | - | |||||||||
9 |
Tereza SvobodováTereza Svobodová
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 25.74 | 25.74 | - | - | 25.74 | ||||||||||||
10 |
Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. Hradec, z.s. |
05 | 25.44 | 25.44 | - | - | 25.44 | ||||||||||||
11 |
Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 25.04 | 25.04 | - | - | 25.04 | ||||||||||||
12 |
Karolína BartošováKarolína Bartošová
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 24.25 | 24.25 | - | - | 24.25 | ||||||||||||
13 |
Šárka KobrlováŠárka Kobrlová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
05 | 23.83 | 23.83 | - | - | 23.83 | ||||||||||||
14 |
Karolína ProkešováKarolína Prokešová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
06 | 21.23 | 21.23 | - | - | 21.23 | ||||||||||||
15 |
Tereza MochaňováTereza Mochaňová
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 20.67 | 20.67 | - | - | 20.67 | ||||||||||||
16 |
Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | 19.28 | 19.28 | - | - | 19.28 | ||||||||||||
17 |
Tereza FlíčkováTereza Flíčková
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 18.35 | 18.35 | - | - | 18.35 | ||||||||||||
18 |
Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s. |
06 | 18.02 | 18.02 | - | - | 18.02 | ||||||||||||
19 |
Kristýna ČechováKristýna Čechová
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 17.77 | 17.77 | - | - | 17.77 | ||||||||||||
20 |
Kristýna KolínováKristýna Kolínová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 16.50 | 16.50 | - | - | 16.50 | ||||||||||||
21 |
Adéla PulkertováAdéla Pulkertová
SKP České Budějovice |
06 | 14.63 | 14.63 | - | - | 14.63 | ||||||||||||
MB |
Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 41.08 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin ValekMartin Valek
T. J. Sokol České Budějovice |
06 | 10.12 | 07.96 | 08.46 | 08.86 | 08.86 | 08.28 | 10.12 | 09.78 | |||||||||
2 |
Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 09.45 | 08.83 | 08.86 | 09.20 | 09.20 | 09.28 | 08.84 | 09.45 | |||||||||
3 |
Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
05 | 09.09 | 08.82 | 09.09 | 07.31 | 09.09 | 08.89 | 09.07 | 08.37 | |||||||||
4 |
Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | 08.62 | 07.76 | 07.91 | 07.97 | 07.97 | 08.24 | 08.34 | 08.62 | |||||||||
5 |
Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová Včelnice, z.s. |
06 | 07.98 | 06.94 | 07.98 | 07.50 | 07.98 | 06.94 | 07.81 | 07.11 | |||||||||
6 |
Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 07.86 | 07.05 | 07.86 | 06.85 | 07.86 | 07.79 | 07.12 | 06.58 | |||||||||
7 |
Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
05 | 07.41 | 06.94 | 07.27 | 06.83 | 07.27 | 07.06 | 07.41 | 07.38 | |||||||||
8 |
Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 07.26 | X | 07.26 | 06.55 | 07.26 | _ | 06.81 | _ | |||||||||
9 |
Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 06.73 | 06.13 | 06.73 | X | 06.73 | ||||||||||||
10 |
Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | 06.41 | 06.22 | 06.38 | 06.41 | 06.41 | ||||||||||||
11 |
Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka
TJ ČZ Strakonice |
06 | 05.98 | X | 05.25 | 05.98 | 05.98 | ||||||||||||
12 |
Aleš RazákAleš Razák
Atletika Katovice o.s. |
07 | 05.64 | 05.14 | 05.64 | 05.58 | 05.64 | ||||||||||||
13 |
Jakub ŠilhanJakub Šilhan
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 05.47 | _ | X | 05.47 | 05.47 | ||||||||||||
14 |
Antonín TomšovicAntonín Tomšovic
Atletika Katovice o.s. |
07 | 05.28 | 04.57 | 05.28 | 04.81 | 05.28 | ||||||||||||
15 |
David PísekDavid Písek
TJ ČZ Strakonice |
05 | 04.97 | X | 04.97 | 04.60 | 04.97 | ||||||||||||
16 |
Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 04.70 | 04.22 | 04.70 | 04.60 | 04.70 | ||||||||||||
17 |
Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 04.44 | 04.08 | 03.64 | 04.44 | 04.44 | ||||||||||||
18 |
Radek HanákRadek Hanák
Atletika Katovice o.s. |
07 | 02.73 | X | 02.73 | X | 02.73 | ||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (ne, 29.5.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 10.94 | 10.94 | 10.67 | 10.31 | 10.94 | 10.94 | 10.86 | 10.72 | |||||||||
2 |
Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
06 | 10.30 | 08.88 | 08.91 | 09.01 | 09.01 | 09.12 | 09.48 | 10.30 | |||||||||
3 |
Klára VolfováKlára Volfová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 10.00 | 09.02 | 08.88 | 09.06 | 09.06 | 09.32 | 09.58 | 10.00 | |||||||||
4 |
Anna KorytarováAnna Korytarová
Atletika Prachatice |
05 | 09.50 | 08.65 | 09.50 | 08.66 | 09.50 | 08.78 | 09.13 | 09.39 | |||||||||
5 |
Tereza KozákováTereza Kozáková
TJ Sokol Milevsko |
05 | 08.78 | 08.45 | X | 08.65 | 08.65 | 08.36 | 08.78 | 07.96 | |||||||||
6 |
Kristýna KvíčerováKristýna Kvíčerová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 08.36 | 07.71 | 08.36 | 08.28 | 08.36 | X | 08.12 | 08.01 | |||||||||
7 |
Kristýna ČechováKristýna Čechová
T. J. Sokol České Budějovice |
05 | 08.00 | 07.37 | X | 07.84 | 07.84 | 08.00 | 07.82 | 07.63 | |||||||||
8 |
Kateřina MrzenováKateřina Mrzenová
TJ VS Tábor, z. s. |
05 | 07.66 | 07.66 | 05.66 | 06.43 | 07.66 | 06.44 | 04.77 | X | |||||||||
9 |
Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s. |
06 | 07.33 | 07.33 | 07.30 | 06.98 | 07.33 | ||||||||||||
10 |
Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s. |
06 | 07.13 | 06.94 | 07.13 | X | 07.13 | ||||||||||||
11 |
Marika KouřimováMarika Kouřimová
TJ ČZ Strakonice |
07 | 07.10 | 07.00 | 07.10 | X | 07.10 | ||||||||||||
12 |
Nela KadečkováNela Kadečková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | 07.03 | 07.03 | 06.56 | 06.76 | 07.03 | ||||||||||||
13 |
Lívie SivokováLívie Sivoková
TJ Nová Včelnice, z.s. |
05 | 06.85 | 06.69 | 06.85 | 06.69 | 06.85 | ||||||||||||
14 |
Barbora VaškováBarbora Vašková
Atletika Písek, z.s. |
05 | 06.76 | 06.76 | 06.37 | 06.57 | 06.76 | ||||||||||||
15 |
Karolína ProkešováKarolína Prokešová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
06 | 06.52 | 06.52 | 06.39 | 06.26 | 06.52 | ||||||||||||
16 |
Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková
TJ ČZ Strakonice |
07 | 06.10 | 06.10 | 04.64 | 04.96 | 06.10 | ||||||||||||
17 |
Kristýna KolínováKristýna Kolínová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 05.64 | 05.60 | X | 05.64 | 05.64 | ||||||||||||
18 |
Eva SlavíkováEva Slavíková
TJ ČZ Strakonice |
07 | 05.33 | 04.95 | 05.33 | 05.11 | 05.33 | ||||||||||||
19 |
Ema MlsováEma Mlsová
TJ BLATNÁ z.s. |
05 | 05.23 | X | 05.04 | 05.23 | 05.23 | ||||||||||||
MB |
Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |