Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze
Praha - Eden (3. - 4. 6. 2016)100 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 3.6.2016) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 11.15 | |||||||||||||||
2 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | 11.36 | |||||||||||||||
3 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha | 11.50 | |||||||||||||||
4 | David ŠimekDavid Šimek | 97 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11.61 | |||||||||||||||
5 | Henrich DrobnýHenrich Drobný | 97 | AK Most | 11.65 | |||||||||||||||
6 | Matěj VyskočilMatěj Vyskočil | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 11.80 | |||||||||||||||
7 | Marek PeřichMarek Peřich | 98 | Spartak Praha 4 | 11.94 | |||||||||||||||
8 | Václav SantolíkVáclav Santolík | 97 | PSK Olymp Praha,z.s. | 12.21 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 3.6.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 11.47 | |||||||||||||||
2 | Michael UrbanMichael Urban | 97 | ASK Slavia Praha | 11.53 | |||||||||||||||
3 | Matěj ZunaMatěj Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha | 11.74 | |||||||||||||||
4 | Christophe BordesChristophe Bordes | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | 12.11 | |||||||||||||||
5 | Martin MikulaMartin Mikula | 98 | TJ Dukla Praha | 12.23 | |||||||||||||||
6 | Dominik EichlerDominik Eichler | 97 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 12.75 | |||||||||||||||
David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Ondřej ŠtoglOndřej Štogl | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Junioři (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 11.14 | |||||||||||||||
2 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | 11.39 | |||||||||||||||
3 | Michael UrbanMichael Urban | 97 | ASK Slavia Praha | 11.45 | |||||||||||||||
4 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha | 11.47 | |||||||||||||||
5 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 11.50 | |||||||||||||||
6 | David ŠimekDavid Šimek | 97 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11.68 | |||||||||||||||
7 | Henrich DrobnýHenrich Drobný | 97 | AK Most | 11.74 | |||||||||||||||
8 | Matěj ZunaMatěj Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha | 11.81 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 3.6.2016) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KlímaJan Klíma | 99 | ASK Slavia Praha | 11.27 | |||||||||||||||
2 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 11.82 | |||||||||||||||
3 | Aldo ProzrAldo Prozr | 99 | Spartak Praha 4 | 11.93 | |||||||||||||||
4 | Karel NaxeraKarel Naxera | 00 | Spartak Praha 4 | 12.35 | |||||||||||||||
5 | Michal VávraMichal Vávra | 00 | TJ Dukla Praha | 12.35 | |||||||||||||||
6 | David KozelkaDavid Kozelka | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 12.64 | |||||||||||||||
7 | Joel DavidenkoJoel Davidenko | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.78 | |||||||||||||||
8 | Václav BrůhaVáclav Brůha | 00 | Spartak Praha 4 | 13.28 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 3.6.2016) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 11.70 | |||||||||||||||
2 | Adam PekárekAdam Pekárek | 99 | ASK Slavia Praha | 11.91 | |||||||||||||||
3 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.99 | |||||||||||||||
4 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 12.12 | |||||||||||||||
5 | Lukáš NovotnýLukáš Novotný | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 12.49 | |||||||||||||||
6 | Pavel BartusíkPavel Bartusík | 00 | ATLETIK RUDNÁ | 12.50 | |||||||||||||||
7 | Dan DvořákDan Dvořák | 00 | ASK Slavia Praha | 13.36 | |||||||||||||||
Marek SmékalMarek Smékal | 00 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 3.6.2016) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal MačekMichal Maček | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11.61 | |||||||||||||||
2 | Roman BabicaRoman Babica | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11.67 | |||||||||||||||
3 | Jakub MráčekJakub Mráček | 99 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 12.03 | |||||||||||||||
4 | Daniel BambasDaniel Bambas | 00 | Spartak Praha 4 | 12.16 | |||||||||||||||
5 | Martin KasanMartin Kasan | 99 | ASK Slavia Praha | 12.32 | |||||||||||||||
6 | Jan ŠedivýJan Šedivý | 00 | ŠAK Novoborská Praha | 12.61 | |||||||||||||||
7 | Daniel KvapilDaniel Kvapil | 99 | TJ Dukla Praha | 12.75 | |||||||||||||||
Martin JínaMartin Jína | 00 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 3.6.2016) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JirásekJan Jirásek | 00 | TJ Dukla Praha | 11.52 | |||||||||||||||
2 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | A. C. Sparta Praha | 11.86 | |||||||||||||||
3 | Tomáš RubíkTomáš Rubík | 00 | ATLETIK RUDNÁ | 11.89 | |||||||||||||||
4 | Adam PalisaAdam Palisa | 99 | ASK Slavia Praha | 12.02 | |||||||||||||||
5 | Jan KociánJan Kocián | 99 | A. C. Sparta Praha | 12.53 | |||||||||||||||
Jakub KapalínJakub Kapalín | 99 | ATLETIK RUDNÁ | DNP | ||||||||||||||||
Maciej GorskiMaciej Gorski | 00 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Michal BenešMichal Beneš | 00 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenci (Finále)
Finále A (pá, 3.6.2016) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KlímaJan Klíma | 99 | ASK Slavia Praha | 11.14 | |||||||||||||||
2 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 11.32 | |||||||||||||||
3 | Michal MačekMichal Maček | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11.43 | |||||||||||||||
4 | Jan JirásekJan Jirásek | 00 | TJ Dukla Praha | 11.54 | |||||||||||||||
5 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 11.77 | |||||||||||||||
6 | Roman BabicaRoman Babica | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11.83 | |||||||||||||||
7 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | A. C. Sparta Praha | 11.95 | |||||||||||||||
8 | Tomáš RubíkTomáš Rubík | 00 | ATLETIK RUDNÁ | 11.99 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (pá, 3.6.2016) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.78 | |||||||||||||||
2 | Aldo ProzrAldo Prozr | 99 | Spartak Praha 4 | 11.87 | |||||||||||||||
3 | Jakub MráčekJakub Mráček | 99 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 12.01 | |||||||||||||||
4 | Adam PekárekAdam Pekárek | 99 | ASK Slavia Praha | 12.04 | |||||||||||||||
5 | Adam PalisaAdam Palisa | 99 | ASK Slavia Praha | 12.16 | |||||||||||||||
6 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 12.17 | |||||||||||||||
7 | Daniel BambasDaniel Bambas | 00 | Spartak Praha 4 | 12.28 | |||||||||||||||
8 | Martin KasanMartin Kasan | 99 | ASK Slavia Praha | 12.29 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Juniorky (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Vítr: 0.5m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | ASK Slavia Praha | 12.28 | |||||||||||||||
2 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 12.61 | |||||||||||||||
3 | Dominika PaťkováDominika Paťková | 97 | TJ Dukla Praha | 12.78 | |||||||||||||||
4 | Hana OndrkováHana Ondrková | 97 | Spartak Praha 4 | 12.97 | |||||||||||||||
5 | Aneta SladovníkováAneta Sladovníková | 97 | ASK Slavia Praha | 13.09 | |||||||||||||||
6 | Klára HolečkováKlára Holečková | 98 | ASK Slavia Praha | 13.21 | |||||||||||||||
7 | Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková | 98 | SK Kotlářka Praha | 13.34 | |||||||||||||||
8 | Tereza TitěrováTereza Titěrová | 97 | Spartak Praha 4 | 13.50 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 3.6.2016) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 12.69 | |||||||||||||||
2 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.75 | |||||||||||||||
3 | Tina KititiTina Kititi | 99 | ŠAK Novoborská Praha | 13.45 | |||||||||||||||
4 | Tereza RučkováTereza Ručková | 00 | SK Kotlářka Praha | 14.00 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová | 99 | ASK Slavia Praha | 14.04 | |||||||||||||||
6 | Dita HanzalováDita Hanzalová | 99 | PSK Olymp Praha,z.s. | 14.18 | |||||||||||||||
7 | Adéla ČermákováAdéla Čermáková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 14.37 | |||||||||||||||
8 | Lucie ŠimonováLucie Šimonová | 00 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 15.39 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 3.6.2016) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 12.61 | |||||||||||||||
2 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 13.31 | |||||||||||||||
3 | Kateřina FloriánováKateřina Floriánová | 99 | ASK Slavia Praha | 13.72 | |||||||||||||||
4 | Martina KroaMartina Kroa | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 13.80 | |||||||||||||||
5 | Martina DvořákováMartina Dvořáková | 99 | ASK Slavia Praha | 13.95 | |||||||||||||||
6 | Veronika MarešováVeronika Marešová | 00 | ASK Slavia Praha | 14.09 | |||||||||||||||
7 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 99 | ASK Slavia Praha | 14.39 | |||||||||||||||
8 | Tereza BřezinováTereza Březinová | 00 | A. C. Sparta Praha | 14.91 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 3.6.2016) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 12.91 | |||||||||||||||
2 | Kristýna CoufalováKristýna Coufalová | 00 | Spartak Praha 4 | 13.40 | |||||||||||||||
3 | Anežka SoučkováAnežka Součková | 00 | SK Kotlářka Praha | 13.68 | |||||||||||||||
4 | Barbora MatoušováBarbora Matoušová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 13.77 | |||||||||||||||
5 | Viktorie MajoberováViktorie Majoberová | 00 | SK Kotlářka Praha | 13.96 | |||||||||||||||
6 | Nikola NagyováNikola Nagyová | 99 | ASK Slavia Praha | 14.09 | |||||||||||||||
MS | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | ASK Slavia Praha | 13.20 | |||||||||||||||
Julie MackováJulie Macková | 99 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 3.6.2016) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 13.23 | |||||||||||||||
2 | Karolína KondrátováKarolína Kondrátová | 00 | SK Kotlářka Praha | 13.42 | |||||||||||||||
3 | Karolína MichkováKarolína Michková | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 14.03 | |||||||||||||||
4 | Anežka HuňáčkováAnežka Huňáčková | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 14.95 | |||||||||||||||
5 | Natálie Veronik KotalíkováNatálie Veronik Kotalíková | 00 | ASK Slavia Praha | 15.65 | |||||||||||||||
Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Markéta SmutkováMarkéta Smutková | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Terezie BláhováTerezie Bláhová | 00 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenky (Finále)
Finále A (pá, 3.6.2016) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 12.36 | |||||||||||||||
2 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 12.43 | |||||||||||||||
3 | Johana KaiserováJohana Kaiserová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.44 | |||||||||||||||
4 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 12.88 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 12.94 | |||||||||||||||
6 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 13.07 | |||||||||||||||
7 | Kristýna CoufalováKristýna Coufalová | 00 | Spartak Praha 4 | 13.16 | |||||||||||||||
8 | Karolína KondrátováKarolína Kondrátová | 00 | SK Kotlářka Praha | 13.24 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (pá, 3.6.2016) | Vítr: 0.6m m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tina KititiTina Kititi | 99 | ŠAK Novoborská Praha | 13.29 | |||||||||||||||
2 | Anežka SoučkováAnežka Součková | 00 | SK Kotlářka Praha | 13.59 | |||||||||||||||
3 | Kateřina FloriánováKateřina Floriánová | 99 | ASK Slavia Praha | 13.67 | |||||||||||||||
4 | Martina KroaMartina Kroa | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 13.78 | |||||||||||||||
5 | Tereza RučkováTereza Ručková | 00 | SK Kotlářka Praha | 13.87 | |||||||||||||||
6 | Martina DvořákováMartina Dvořáková | 99 | ASK Slavia Praha | 13.99 | |||||||||||||||
Barbora MatoušováBarbora Matoušová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | DNP | ||||||||||||||||
Viktorie MajoberováViktorie Majoberová | 00 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 22.09 | |||||||||||||||
2 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | 22.82 | |||||||||||||||
3 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 22.94 | |||||||||||||||
4 | Matěj VyskočilMatěj Vyskočil | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.73 | |||||||||||||||
5 | Václav MejstříkVáclav Mejstřík | 98 | TJ Dukla Praha | 24.07 | |||||||||||||||
6 | Martin FaměraMartin Faměra | 98 | TJ Dukla Praha | 24.73 | |||||||||||||||
Jakub FaměraJakub Faměra | 98 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Henrich DrobnýHenrich Drobný | 97 | AK Most | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 4.6.2016) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KlímaJan Klíma | 99 | ASK Slavia Praha | 22.33 | |||||||||||||||
2 | Tomáš NevoleTomáš Nevole | 00 | Spartak Praha 4 | 22.87 | |||||||||||||||
3 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | PSK Olymp Praha,z.s. | 22.90 | |||||||||||||||
4 | Michal MačekMichal Maček | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.61 | |||||||||||||||
5 | Matyáš KoškaMatyáš Koška | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 23.84 | |||||||||||||||
Václav KrejčíVáclav Krejčí | 99 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 4.6.2016) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik MachotkaDominik Machotka | 00 | A. C. Sparta Praha | 24.03 | |||||||||||||||
2 | Aldo ProzrAldo Prozr | 99 | Spartak Praha 4 | 24.17 | |||||||||||||||
3 | Tomáš RubíkTomáš Rubík | 00 | ATLETIK RUDNÁ | 24.60 | |||||||||||||||
4 | Lukáš NovotnýLukáš Novotný | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 24.67 | |||||||||||||||
5 | Jan KociánJan Kocián | 99 | A. C. Sparta Praha | 25.08 | |||||||||||||||
6 | Daniel KvapilDaniel Kvapil | 99 | TJ Dukla Praha | 25.69 | |||||||||||||||
Daniel BambasDaniel Bambas | 00 | Spartak Praha 4 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 4.6.2016) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal VávraMichal Vávra | 00 | TJ Dukla Praha | 24.85 | |||||||||||||||
2 | Ivan FulyarovIvan Fulyarov | 99 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 25.40 | |||||||||||||||
3 | Václav BrůhaVáclav Brůha | 00 | Spartak Praha 4 | 26.05 | |||||||||||||||
4 | Dan DvořákDan Dvořák | 00 | ASK Slavia Praha | 26.77 | |||||||||||||||
Martin JínaMartin Jína | 00 | SK Kotlářka Praha | DNS | ||||||||||||||||
Michal BenešMichal Beneš | 00 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 4.6.2016) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 24.80 | |||||||||||||||
2 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | ASK Slavia Praha | 24.87 | |||||||||||||||
3 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 25.74 | |||||||||||||||
4 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | ASK Slavia Praha | 26.06 | |||||||||||||||
5 | Aneta SladovníkováAneta Sladovníková | 97 | ASK Slavia Praha | 26.52 | |||||||||||||||
6 | Hana OndrkováHana Ondrková | 97 | Spartak Praha 4 | 26.89 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 4.6.2016) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa PouchováDenisa Pouchová | 97 | Spartak Praha 4 | 26.76 | |||||||||||||||
2 | Kateřina HusákováKateřina Husáková | 98 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 27.51 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 97 | SK Kotlářka Praha | 27.96 | |||||||||||||||
4 | Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 28.24 | |||||||||||||||
5 | Tereza KlečkováTereza Klečková | 98 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 31.66 | |||||||||||||||
Klára HolečkováKlára Holečková | 98 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 4.6.2016) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta KolingerováAgáta Kolingerová | 99 | ASK Slavia Praha | 25.35 | |||||||||||||||
2 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 25.48 | |||||||||||||||
3 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 25.99 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ŠimkováKateřina Šimková | 00 | ASK Slavia Praha | 26.98 | |||||||||||||||
5 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 27.25 | |||||||||||||||
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 4.6.2016) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 26.93 | |||||||||||||||
2 | Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková | 00 | ASK Slavia Praha | 27.27 | |||||||||||||||
3 | Aneta PalaštukováAneta Palaštuková | 00 | ASK Slavia Praha | 27.28 | |||||||||||||||
4 | Veronika MacháčkováVeronika Macháčková | 99 | Spartak Praha 4 | 27.41 | |||||||||||||||
5 | Barbora MatoušováBarbora Matoušová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 27.91 | |||||||||||||||
6 | Karolína KondrátováKarolína Kondrátová | 00 | SK Kotlářka Praha | 28.03 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 4.6.2016) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna CoufalováKristýna Coufalová | 00 | Spartak Praha 4 | 27.85 | |||||||||||||||
2 | Tereza RučkováTereza Ručková | 00 | SK Kotlářka Praha | 28.29 | |||||||||||||||
3 | Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková | 00 | ASK Slavia Praha | 28.38 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová | 99 | ASK Slavia Praha | 28.48 | |||||||||||||||
5 | Barbora JanebováBarbora Janebová | 00 | Spartak Praha 4 | 28.85 | |||||||||||||||
6 | Veronika MarešováVeronika Marešová | 00 | ASK Slavia Praha | 28.90 | |||||||||||||||
Terezie BláhováTerezie Bláhová | 00 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (so, 4.6.2016) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie MajoberováViktorie Majoberová | 00 | SK Kotlářka Praha | 28.51 | |||||||||||||||
2 | Martina DvořákováMartina Dvořáková | 99 | ASK Slavia Praha | 28.67 | |||||||||||||||
3 | Anna DaťkováAnna Daťková | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 28.75 | |||||||||||||||
4 | Nikola NagyováNikola Nagyová | 99 | ASK Slavia Praha | 28.81 | |||||||||||||||
5 | Alžběta JanovskáAlžběta Janovská | 99 | Spartak Praha 4 | 29.75 | |||||||||||||||
Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNS | ||||||||||||||||
Emma FoottitEmma Foottit | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 5 (so, 4.6.2016) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ŽivnáLucie Živná | 99 | SK Kotlářka Praha | 28.94 | |||||||||||||||
2 | Valentýna MalíkováValentýna Malíková | 00 | TJ Dukla Praha | 29.17 | |||||||||||||||
3 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 99 | ASK Slavia Praha | 29.50 | |||||||||||||||
4 | Eliška MartínkováEliška Martínková | 99 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 30.40 | |||||||||||||||
5 | Natálie Veronik KotalíkováNatálie Veronik Kotalíková | 00 | ASK Slavia Praha | 32.00 | |||||||||||||||
Markéta SmutkováMarkéta Smutková | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNS | ||||||||||||||||
Nikola ElmerováNikola Elmerová | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNS | ||||||||||||||||
Julie MackováJulie Macková | 99 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda | 97 | TJ Dukla Praha | 50.37 | |||||||||||||||
2 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 50.87 | |||||||||||||||
3 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 51.26 | |||||||||||||||
4 | Jakub SoučekJakub Souček | 98 | ASK Slavia Praha | 52.33 | |||||||||||||||
Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal | 97 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VodičkaTomáš Vodička | 97 | SC Radotín Praha | 51.73 | |||||||||||||||
2 | Martin CoubalMartin Coubal | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 52.36 | |||||||||||||||
3 | Damián VíchDamián Vích | 98 | TJ Dukla Praha | 52.88 | |||||||||||||||
4 | Gerron StewartGerron Stewart | 98 | Spartak Praha 4 | 52.90 | |||||||||||||||
5 | Václav MejstříkVáclav Mejstřík | 98 | TJ Dukla Praha | 53.16 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hynek HampelHynek Hampel | 99 | PSK Olymp Praha,z.s. | 50.66 | |||||||||||||||
2 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 51.56 | |||||||||||||||
3 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 51.97 | |||||||||||||||
4 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 53.44 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MráčekJakub Mráček | 99 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 53.11 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch MichalVojtěch Michal | 99 | Spartak Praha 4 | 53.74 | |||||||||||||||
3 | Martin DvořákMartin Dvořák | 99 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 54.50 | |||||||||||||||
4 | Jakub RadaJakub Rada | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 54.55 | |||||||||||||||
5 | Jan ŠpačekJan Špaček | 99 | TJ Dukla Praha | 56.37 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 58.50 | |||||||||||||||
2 | Julie WeissováJulie Weissová | 98 | ASK Slavia Praha | 59.09 | |||||||||||||||
3 | Denisa PouchováDenisa Pouchová | 97 | Spartak Praha 4 | 60.97 | |||||||||||||||
4 | Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková | 98 | SK Kotlářka Praha | 61.02 | |||||||||||||||
5 | Tereza TitěrováTereza Titěrová | 97 | Spartak Praha 4 | 63.35 | |||||||||||||||
Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HoftováBarbora Hoftová | 97 | ASK Slavia Praha | 62.81 | |||||||||||||||
2 | Kateřina KrálováKateřina Králová | 97 | SK Aktis Praha | 63.07 | |||||||||||||||
3 | Kateřina HusákováKateřina Husáková | 98 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 63.49 | |||||||||||||||
4 | Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 63.69 | |||||||||||||||
5 | Jana SantolíkováJana Santolíková | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | 71.11 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 57.63 | |||||||||||||||
2 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 59.28 | |||||||||||||||
3 | Alžběta MaloškováAlžběta Malošková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 59.35 | |||||||||||||||
4 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 59.89 | |||||||||||||||
5 | Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková | 00 | ASK Slavia Praha | 60.33 | |||||||||||||||
6 | Anežka SoučkováAnežka Součková | 00 | SK Kotlářka Praha | 60.84 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková | 00 | TJ Dukla Praha | 62.75 | |||||||||||||||
2 | Tereza ŠpačkováTereza Špačková | 00 | SC Radotín Praha | 62.93 | |||||||||||||||
3 | Tereza RučkováTereza Ručková | 00 | SK Kotlářka Praha | 63.32 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová | 99 | ASK Slavia Praha | 63.33 | |||||||||||||||
5 | Adéla TomáškováAdéla Tomášková | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 63.55 | |||||||||||||||
6 | Veronika KrálováVeronika Králová | 99 | SK Kotlářka Praha | 63.75 | |||||||||||||||
7 | Denisa SlámováDenisa Slámová | 00 | SK Aktis Praha | 66.29 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana KovandováJana Kovandová | 00 | SK Kotlářka Praha | 65.40 | |||||||||||||||
2 | Martina KroaMartina Kroa | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 65.48 | |||||||||||||||
3 | Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková | 00 | ASK Slavia Praha | 67.50 | |||||||||||||||
4 | Tereza BřezinováTereza Březinová | 00 | A. C. Sparta Praha | 67.88 | |||||||||||||||
5 | Alžběta JanovskáAlžběta Janovská | 99 | Spartak Praha 4 | 68.99 | |||||||||||||||
6 | Eliška MartínkováEliška Martínková | 99 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 69.35 | |||||||||||||||
Nikola ElmerováNikola Elmerová | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik PaslerDominik Pasler | 98 | Spartak Praha 4 | 2:00.34 | |||||||||||||||
2 | Martin MikulaMartin Mikula | 98 | TJ Dukla Praha | 2:01.52 | |||||||||||||||
3 | Pavel SieglPavel Siegl | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | 2:08.40 | |||||||||||||||
Gerron StewartGerron Stewart | 98 | Spartak Praha 4 | DNS | ||||||||||||||||
Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal | 97 | SK Kotlářka Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PrunarJakub Prunar | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 1:58.52 | |||||||||||||||
2 | Šimon ProcházkaŠimon Procházka | 00 | TJ Dukla Praha | 1:59.24 | |||||||||||||||
3 | Quido ČečetkaQuido Čečetka | 99 | TJ Dukla Praha | 2:05.14 | |||||||||||||||
4 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | SC Radotín Praha | 2:05.71 | |||||||||||||||
5 | Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | TJ Dukla Praha | 2:08.49 | |||||||||||||||
6 | Jakub RadaJakub Rada | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:09.10 | |||||||||||||||
7 | Matěj PavingerMatěj Pavinger | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:11.37 | |||||||||||||||
8 | Michal BoudníkMichal Boudník | 99 | TJ Dukla Praha | 2:16.46 | |||||||||||||||
9 | Jakub KönigJakub König | 00 | ASK Slavia Praha | 2:17.97 | |||||||||||||||
10 | Radim BrožRadim Brož | 00 | A. C. Sparta Praha | 2:21.36 | |||||||||||||||
Jan JanovskýJan Janovský | 00 | AC Praha 1890 | DNF | ||||||||||||||||
Benjamin VáchaBenjamin Vácha | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | DNF | ||||||||||||||||
Mikuláš ValoMikuláš Valo | 00 | SK Aktis Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HoftováBarbora Hoftová | 97 | ASK Slavia Praha | 2:24.17 | |||||||||||||||
2 | Jana ProzrováJana Prozrová | 97 | Spartak Praha 4 | 2:26.61 | |||||||||||||||
3 | Lea ChvalovskáLea Chvalovská | 98 | SK Kotlářka Praha | 2:26.84 | |||||||||||||||
4 | Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková | 98 | SK Kotlářka Praha | 2:28.04 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KrálováKateřina Králová | 97 | SK Aktis Praha | 2:35.79 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka SoučkováAnežka Součková | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:18.78 | |||||||||||||||
2 | Adéla JehličkováAdéla Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:20.31 | |||||||||||||||
3 | Klára KačerovskáKlára Kačerovská | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:21.38 | |||||||||||||||
4 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 2:22.01 | |||||||||||||||
5 | Anežka ŠímováAnežka Šímová | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:30.35 | |||||||||||||||
6 | Jiřina MarešováJiřina Marešová | 00 | TJ Dukla Praha | 2:31.43 | |||||||||||||||
7 | Veronika KrálováVeronika Králová | 99 | SK Kotlářka Praha | 2:33.01 | |||||||||||||||
8 | Tereza HulákováTereza Huláková | 00 | A. C. Sparta Praha | 2:34.30 | |||||||||||||||
9 | Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová | 99 | ASK Slavia Praha | 2:35.97 | |||||||||||||||
10 | Tina ProzrováTina Prozrová | 00 | Spartak Praha 4 | 2:36.51 | |||||||||||||||
Marika VávrováMarika Vávrová | 00 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Junioři (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal | 97 | SK Kotlářka Praha | 4:12.71 | |||||||||||||||
2 | Jan HockJan Hock | 98 | TJ Dukla Praha | 4:15.65 | |||||||||||||||
3 | Pavel SieglPavel Siegl | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | 4:28.52 | |||||||||||||||
Štěpán RejentŠtěpán Rejent | 97 | Spartak Praha 4 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ota ŠkvorOta Škvor | 99 | ASK Slavia Praha | 4:33.80 | |||||||||||||||
2 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | SC Radotín Praha | 4:34.81 | |||||||||||||||
3 | Benjamin VáchaBenjamin Vácha | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 4:42.23 | |||||||||||||||
4 | Martin PavelMartin Pavel | 99 | A. C. Sparta Praha | 4:45.12 | |||||||||||||||
5 | Alex WalaAlex Wala | 00 | A. C. Sparta Praha | 4:46.76 | |||||||||||||||
6 | Michal BoudníkMichal Boudník | 99 | TJ Dukla Praha | 4:47.03 | |||||||||||||||
7 | Richard GründlerRichard Gründler | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 4:48.51 | |||||||||||||||
8 | Tomáš HrdinaTomáš Hrdina | 99 | Spartak Praha 4 | 4:53.06 | |||||||||||||||
9 | Radim BrožRadim Brož | 00 | A. C. Sparta Praha | 4:53.10 | |||||||||||||||
10 | David KalnýDavid Kalný | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 4:59.02 | |||||||||||||||
Lukáš PřibylLukáš Přibyl | 00 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Juniorky (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 4:57.66 | |||||||||||||||
2 | Lea ChvalovskáLea Chvalovská | 98 | SK Kotlářka Praha | 5:06.30 | |||||||||||||||
3 | Natália KuželkováNatália Kuželková | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | 5:33.76 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka VlachováRadka Vlachová | 99 | SK Kotlářka Praha | 5:37.94 | |||||||||||||||
2 | Tereza SvobodováTereza Svobodová | 99 | Spartak Praha 4 | 5:38.74 | |||||||||||||||
3 | Jiřina MarešováJiřina Marešová | 00 | TJ Dukla Praha | 5:38.87 | |||||||||||||||
4 | Laura ŠimonováLaura Šimonová | 00 | A. C. Sparta Praha | 6:04.13 | |||||||||||||||
Johana StarkováJohana Starková | 00 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
3000 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HockJan Hock | 98 | TJ Dukla Praha | 09:32.98 | |||||||||||||||
2 | Petr HanušPetr Hanuš | 98 | SK Kotlářka Praha | 09:33.38 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
3000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomáš HůleTomáš Hůle | 99 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
3000 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína FiksováKarolína Fiksová | 98 | SK Kotlářka Praha | 13:02.41 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 97 | SK Kotlářka Praha | 13:05.10 | |||||||||||||||
3 | Kateřina KrálováKateřina Králová | 97 | SK Aktis Praha | 13:06.66 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
3000 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 13:11.43 | |||||||||||||||
2 | Lenka PanýrkováLenka Panýrková | 99 | AC Praha 1890 | 14:34.03 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 14.27 | |||||||||||||||
2 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | ASK Slavia Praha | 15.21 | |||||||||||||||
3 | Hana OndrkováHana Ondrková | 97 | Spartak Praha 4 | 17.94 | |||||||||||||||
4 | Alena SkácelováAlena Skácelová | 98 | SK Kotlářka Praha | 19.12 | |||||||||||||||
Julie WeissováJulie Weissová | 98 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 3.6.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | PSK Olymp Praha,z.s. | 13.90 | |||||||||||||||
2 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Atletika Jižní Město z.s. | 14.94 | |||||||||||||||
3 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 15.13 | |||||||||||||||
4 | Petra UhlíkováPetra Uhlíková | 00 | Spartak Praha 4 | 18.03 | |||||||||||||||
Natálie SovováNatálie Sovová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | DNP | ||||||||||||||||
Barbora HolasováBarbora Holasová | 00 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 3.6.2016) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 14.48 | |||||||||||||||
2 | Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 14.63 | |||||||||||||||
3 | Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková | 00 | ASK Slavia Praha | 17.35 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková | 00 | SC Radotín Praha | 17.90 | |||||||||||||||
Adéla ZindulkováAdéla Zindulková | 99 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | DNF | ||||||||||||||||
Denisa ZárubováDenisa Zárubová | 99 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 3.6.2016) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 14.93 | |||||||||||||||
2 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 15.19 | |||||||||||||||
3 | Lucie ŽivnáLucie Živná | 99 | SK Kotlářka Praha | 17.21 | |||||||||||||||
4 | Kateřina HobzováKateřina Hobzová | 99 | SC Radotín Praha | 17.52 | |||||||||||||||
5 | Marie SkalickáMarie Skalická | 00 | Spartak Praha 4 | 22.33 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BendováNikola Bendová | 99 | PSK Olymp Praha,z.s. | 13.59 | |||||||||||||||
2 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 14.51 | |||||||||||||||
3 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 15.14 | |||||||||||||||
4 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 15.19 | |||||||||||||||
5 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 15.23 | |||||||||||||||
6 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | Atletika Jižní Město z.s. | 15.24 | |||||||||||||||
7 | Lucie ŽivnáLucie Živná | 99 | SK Kotlářka Praha | 16.85 | |||||||||||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 3.6.2016) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David SklenářDavid Sklenář | 97 | PSK Olymp Praha,z.s. | 14.25 | |||||||||||||||
2 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 14.76 | |||||||||||||||
3 | Vincent VečeřaVincent Večeřa | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 15.38 | |||||||||||||||
4 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 15.51 | |||||||||||||||
5 | Jan ZunaJan Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha | 16.69 | |||||||||||||||
6 | Jan HečkoJan Hečko | 97 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 17.23 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 3.6.2016) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Spartak Vlašim | 15.43 | |||||||||||||||
2 | David ŠimekDavid Šimek | 97 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 15.76 | |||||||||||||||
3 | Matěj ZunaMatěj Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha | 15.84 | |||||||||||||||
4 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 16.16 | |||||||||||||||
5 | Daniel CheníčekDaniel Cheníček | 98 | SC Radotín Praha | 18.24 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David SklenářDavid Sklenář | 97 | PSK Olymp Praha,z.s. | 14.26 | |||||||||||||||
2 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 14.56 | |||||||||||||||
3 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 15.28 | |||||||||||||||
4 | Vincent VečeřaVincent Večeřa | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | 15.29 | |||||||||||||||
5 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Spartak Vlašim | 15.74 | |||||||||||||||
6 | David ŠimekDavid Šimek | 97 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 15.96 | |||||||||||||||
7 | Matěj ZunaMatěj Zuna | 98 | SK Kotlářka Praha | 16.06 | |||||||||||||||
8 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 16.44 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 3.6.2016) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 14.83 | |||||||||||||||
2 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 15.00 | |||||||||||||||
3 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 15.55 | |||||||||||||||
4 | Jan SchützJan Schütz | 99 | ASK Slavia Praha | 15.67 | |||||||||||||||
5 | Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík | 00 | ASK Slavia Praha | 16.79 | |||||||||||||||
6 | Adam VymazalAdam Vymazal | 00 | ASK Slavia Praha | 17.37 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 3.6.2016) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 14.77 | |||||||||||||||
2 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 15.07 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 16.08 | |||||||||||||||
4 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ASK Slavia Praha | 16.25 | |||||||||||||||
Dominik KrivákDominik Krivák | 99 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
--- ------ --- | -- | SK Aktis Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 14.48 | |||||||||||||||
2 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 14.93 | |||||||||||||||
3 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 15.11 | |||||||||||||||
4 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 15.13 | |||||||||||||||
5 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 15.58 | |||||||||||||||
6 | Jan SchützJan Schütz | 99 | ASK Slavia Praha | 15.74 | |||||||||||||||
7 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ASK Slavia Praha | 16.06 | |||||||||||||||
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 39.10 | |||||||||||||||
2 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 39.35 | |||||||||||||||
3 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 39.92 | |||||||||||||||
4 | Vladislav SadirovVladislav Sadirov | 99 | ASK Slavia Praha | 40.42 | |||||||||||||||
5 | Matyáš VíchMatyáš Vích | 99 | ASK Slavia Praha | 40.58 | |||||||||||||||
6 | Jan SchützJan Schütz | 99 | ASK Slavia Praha | 41.58 | |||||||||||||||
7 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ASK Slavia Praha | 41.94 | |||||||||||||||
8 | Adam VymazalAdam Vymazal | 00 | ASK Slavia Praha | 43.53 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik SeidlPatrik Seidl | 99 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 41.39 | |||||||||||||||
2 | Jan JanečekJan Janeček | 99 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 42.28 | |||||||||||||||
3 | Ondřej BurešOndřej Bureš | 99 | A. C. Sparta Praha | 42.51 | |||||||||||||||
4 | Bořek PeštaBořek Pešta | 00 | Spartak Praha 4 | 43.35 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch MichalVojtěch Michal | 99 | Spartak Praha 4 | 43.37 | |||||||||||||||
6 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 00 | Spartak Praha 4 | 43.55 | |||||||||||||||
7 | Jakub KroftaJakub Krofta | 00 | AC Praha 1890 | 43.71 | |||||||||||||||
8 | Filip KrálFilip Král | 99 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 44.33 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 43.76 | |||||||||||||||
2 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 43.78 | |||||||||||||||
3 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 46.24 | |||||||||||||||
4 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | ASK Slavia Praha | 48.67 | |||||||||||||||
5 | Kateřina HobzováKateřina Hobzová | 99 | SC Radotín Praha | 49.19 | |||||||||||||||
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KovandováMichaela Kovandová | 99 | SK Kotlářka Praha | 49.69 | |||||||||||||||
2 | Karolína MichkováKarolína Michková | 00 | PSK Olymp Praha,z.s. | 50.37 | |||||||||||||||
3 | Adéla ZindulkováAdéla Zindulková | 99 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 50.80 | |||||||||||||||
4 | Adéla TomáškováAdéla Tomášková | 00 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 51.58 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková | 00 | SC Radotín Praha | 51.96 | |||||||||||||||
6 | Karolína UhrováKarolína Uhrová | 99 | SK Kotlářka Praha | 54.14 | |||||||||||||||
7 | Tereza VernerováTereza Vernerová | 00 | SK Kotlářka Praha | 58.46 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠimekDavid Šimek | 97 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 56.07 | |||||||||||||||
2 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 56.10 | |||||||||||||||
3 | Petr RadaPetr Rada | 97 | PSK Olymp Praha,z.s. | 57.02 | |||||||||||||||
4 | Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 59.20 | |||||||||||||||
5 | Jakub SoučekJakub Souček | 98 | ASK Slavia Praha | 65.24 | |||||||||||||||
Jan JanoušekJan Janoušek | 98 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 65.12 | |||||||||||||||
2 | Julie WeissováJulie Weissová | 98 | ASK Slavia Praha | 66.20 | |||||||||||||||
3 | Alena SkácelováAlena Skácelová | 98 | SK Kotlářka Praha | 77.47 | |||||||||||||||
4 | Johana FeixováJohana Feixová | 98 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 81.36 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VernerováTereza Vernerová | 00 | SK Kotlářka Praha | 6:36.49 | |||||||||||||||
2 | Laura ŠimonováLaura Šimonová | 00 | A. C. Sparta Praha | 7:04.52 | |||||||||||||||
3 | Kamila PitřincováKamila Pitřincová | 00 | Atletika Jižní Město z.s. | 7:26.13 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
2000 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BurešOndřej Bureš | 99 | A. C. Sparta Praha | 6:57.18 | |||||||||||||||
2 | David ŠtrosDavid Štros | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 7:02.96 | |||||||||||||||
3 | Matěj VišňaMatěj Višňa | 99 | SC Radotín Praha | 7:04.31 | |||||||||||||||
4 | Martin PavelMartin Pavel | 99 | A. C. Sparta Praha | 7:34.87 | |||||||||||||||
5 | Jakub RusekJakub Rusek | 99 | AC Praha 1890 | 7:46.29 | |||||||||||||||
6 | Vilém MertaVilém Merta | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 7:53.76 | |||||||||||||||
7 | Tomáš CílekTomáš Cílek | 99 | ASK Slavia Praha | 8:06.74 | |||||||||||||||
Alex WalaAlex Wala | 00 | A. C. Sparta Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
2000 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SieglováAnna Sieglová | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | 8:40.77 | |||||||||||||||
Natália KuželkováNatália Kuželková | 98 | PSK Olymp Praha,z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
3000 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán KurišŠtěpán Kuriš | 98 | ASK Slavia Praha | 10:33.78 | |||||||||||||||
2 | Vilém HorákVilém Horák | 98 | ASK Slavia Praha | 13:40.39 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 100 m - Junioři (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A: Večeřa, Vyskočil, Oberdorfer, Davidenko A: Večeřa, Vyskočil, Oberdorfer, Davidenko | Univerzitní sportovní klub ... | 45.05 | ||||||||||||||||
2 | A: Čečetka, Svoboda Š., Mikula, Mejstřík A: Čečetka, Svoboda Š., Mikula, Mejstřík | TJ Dukla Praha | 45.22 | ||||||||||||||||
3 | A: Dvořák, Ulman, Seidl, Šimek A: Dvořák, Ulman, Seidl, Šimek | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 46.89 | ||||||||||||||||
4 | B: Boudník, Kvapil, Faměra J., Faměra M. B: Boudník, Kvapil, Faměra J., Faměra M. | TJ Dukla Praha | 47.86 | ||||||||||||||||
MS | Zuna, Zuna, Obhlídal, Ayeboua Zuna, Zuna, Obhlídal, Ayeboua | SK Kotlářka Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 100 m - Dorostenci (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A: Maček, Mráček, Zavřel, Babica A: Maček, Mráček, Zavřel, Babica | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 45.03 | ||||||||||||||||
A: Michal, Prozr, Pešta, Nevole A: Michal, Prozr, Pešta, Nevole | Spartak Praha 4 | DNF | |||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 100 m - Juniorky (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A: Coufalová, Pouchová, Rájmonová, Ondrková A: Coufalová, Pouchová, Rájmonová, Ondrková | Spartak Praha 4 | 50.15 | ||||||||||||||||
2 | A: Živná, Procházková, Kondrátová, Petráková A: Živná, Procházková, Kondrátová, Petráková | SK Kotlářka Praha | 53.01 | ||||||||||||||||
3 | A: Mandová, Feixová, Klečková, Rybářová A: Mandová, Feixová, Klečková, Rybářová | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 54.95 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 100 m - Dorostenky (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A: Šťastná, Husáková, Cikánová, Tiplicová A: Šťastná, Husáková, Cikánová, Tiplicová | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 49.94 | ||||||||||||||||
2 | A: Marešová, Bělohlávková, Šimková, Palaštuková A: Marešová, Bělohlávková, Šimková, Palaštuková | ASK Slavia Praha | 51.64 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 400 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A: Michal, Pasler, Nevole, Stewart A: Michal, Pasler, Nevole, Stewart | Spartak Praha 4 | 3:30.68 | ||||||||||||||||
2 | Ulman, Janeček, Šimek, Seidl Ulman, Janeček, Šimek, Seidl | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 3:37.02 | ||||||||||||||||
3 | B: Prozr, Kulhánek, Pešta, Pavlica B: Prozr, Kulhánek, Pešta, Pavlica | Spartak Praha 4 | 3:39.80 | ||||||||||||||||
4 | A: Havlas, Rusek, Janovský, Krofta A: Havlas, Rusek, Janovský, Krofta | AC Praha 1890 | 3:46.93 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 400 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A: Tomášková, Cikánová, Zindulková, Tiplicová A: Tomášková, Cikánová, Zindulková, Tiplicová | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 4:15.07 | ||||||||||||||||
2 | A: Králová, Ručková, Majoberová, Součková A: Králová, Ručková, Majoberová, Součková | SK Kotlářka Praha | 4:18.34 | ||||||||||||||||
3 | A: Matoušková, Šimková, Polívková, Nagyová A: Matoušková, Šimková, Polívková, Nagyová | ASK Slavia Praha | 4:18.52 | ||||||||||||||||
4 | Daťková, Brečkayová, Šímová, Kroa Daťková, Brečkayová, Šímová, Kroa | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 4:28.91 | ||||||||||||||||
5 | B: Kovandová M., Živná, Kovandová J., Kondrátová B: Kovandová M., Živná, Kovandová J., Kondrátová | SK Kotlářka Praha | 4:33.57 | ||||||||||||||||
A: Řežábková, Malíková, Marešová, Starková A: Řežábková, Malíková, Marešová, Starková | TJ Dukla Praha | DNF | |||||||||||||||||
Poznámky:Při kolizi na předávce štafety 4x400m zraněna závodnice Johana Starková (TJ Dukla Praha). Levé koleno ošetřeno zdravotníkem závodu, odvoz zajištěn vlastní dopravou. |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
ASK Slavia Praha |
98 | 1.92 | ||||||||||||||||
2 |
Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4 |
98 | 1.84 | ||||||||||||||||
3 |
Matěj ZunaMatěj Zuna
SK Kotlářka Praha |
98 | 1.70 | ||||||||||||||||
4 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 1.65 | ||||||||||||||||
Jan HečkoJan Hečko
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
97 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 1.84 | ||||||||||||||||
2 |
Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia Praha |
99 | 1.81 | ||||||||||||||||
3 |
Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4 |
99 | 1.78 | ||||||||||||||||
4 |
Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK DVOJKA Praha z.s. |
99 | 1.70 | ||||||||||||||||
5 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 1.70 | ||||||||||||||||
6= |
Ondřej VojtaššákOndřej Vojtaššák
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 1.65 | ||||||||||||||||
6= |
David DuranDavid Duran
AC Praha 1890 |
00 | 1.65 | ||||||||||||||||
6= |
Roman BabicaRoman Babica
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 1.65 | ||||||||||||||||
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Jakub KonvičkaJakub Konvička
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Václav LuhanVáclav Luhan
ASK Slavia Praha |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla Praha |
97 | 1.68 | ||||||||||||||||
2 |
Julie WeissováJulie Weissová
ASK Slavia Praha |
98 | 1.50 | ||||||||||||||||
3 |
Johana FeixováJohana Feixová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
98 | 1.45 | ||||||||||||||||
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní Město z.s. |
99 | 1.71 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia Praha |
00 | 1.56 | ||||||||||||||||
3 |
Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia Praha |
00 | 1.50 | ||||||||||||||||
4 |
Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 1.45 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 1.45 | ||||||||||||||||
6 |
Denisa ZárubováDenisa Zárubová
ASK Slavia Praha |
99 | 1.40 | ||||||||||||||||
7= |
Hana ProcházkováHana Procházková
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 1.35 | ||||||||||||||||
7= |
Anežka VeseláAnežka Veselá
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 1.35 | ||||||||||||||||
Marika VávrováMarika Vávrová
ASK Slavia Praha |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia Praha |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Valentýna MalíkováValentýna Malíková
TJ Dukla Praha |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok o tyči - Junioři (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 3.70 | ||||||||||||||||
2 |
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia Praha |
97 | 3.30 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 4.16 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 3.80 | ||||||||||||||||
3 |
Patrik SeidlPatrik Seidl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 3.40 | ||||||||||||||||
4 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 3.30 | ||||||||||||||||
5 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia Praha |
99 | 3.20 | ||||||||||||||||
6 |
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4 |
00 | 3.00 | ||||||||||||||||
Pavel BartusíkPavel Bartusík
ATLETIK RUDNÁ |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 4.00 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 3.20 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 3.00 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza RejchrtováTereza Rejchrtová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 2.70 | ||||||||||||||||
5 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 2.50 | ||||||||||||||||
Josefína MerhoutováJosefína Merhoutová
ASK Slavia Praha |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan ZunaJan Zuna
SK Kotlářka Praha |
98 | 6.04 -3.6 m/s | ||||||||||||||||
2 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 5.86 -2.0 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Jan AmlerJan Amler
A. C. Sparta Praha |
97 | 5.85 -1.1 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Jan HečkoJan Hečko
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
97 | 5.84 -1.3 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Dominik EichlerDominik Eichler
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
97 | 5.24 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK DVOJKA Praha z.s. |
99 | 6.54 -0.3 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Jan KlímaJan Klíma
ASK Slavia Praha |
99 | 6.29 -1.3 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 6.15 +0.1 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Roman BabicaRoman Babica
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 5.89 -0.1 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla Praha |
00 | 5.87 -0.4 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia Praha |
99 | 5.76 -0.3 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4 |
00 | 5.74 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Adam VymazalAdam Vymazal
ASK Slavia Praha |
00 | 5.67 -0.1 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Adam HavlasAdam Havlas
AC Praha 1890 |
00 | 5.55 -0.1 m/s | ||||||||||||||||
10 |
Karel NaxeraKarel Naxera
Spartak Praha 4 |
00 | 5.52 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Dan DvořákDan Dvořák
ASK Slavia Praha |
00 | 4.77 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
Marek SmékalMarek Smékal
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Maciej GorskiMaciej Gorski
A. C. Sparta Praha |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Jan ŠedivýJan Šedivý
ŠAK Novoborská Praha |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 5.55 -0.1 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
ASK Slavia Praha |
98 | 5.24 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Klára HolečkováKlára Holečková
ASK Slavia Praha |
98 | 4.89 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Barbora ČadováBarbora Čadová
TJ Dukla Praha |
98 | 4.67 -0.9 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Tereza TitěrováTereza Titěrová
Spartak Praha 4 |
97 | 4.23 -0.4 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia Praha |
00 | 5.12 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka Praha |
99 | 5.02 -0.8 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia Praha |
00 | 4.98 -0.2 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Veronika MarešováVeronika Marešová
ASK Slavia Praha |
00 | 4.75 -0.4 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Adéla TomáškováAdéla Tomášková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 4.73 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Dita HanzalováDita Hanzalová
PSK Olymp Praha,z.s. |
99 | 4.73 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Kateřina ŠimkováKateřina Šimková
ASK Slavia Praha |
00 | 4.64 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Nikola NagyováNikola Nagyová
ASK Slavia Praha |
99 | 4.63 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Kateřina FloriánováKateřina Floriánová
ASK Slavia Praha |
99 | 4.63 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
10 |
Viktorie MajoberováViktorie Majoberová
SK Kotlářka Praha |
00 | 4.50 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Eliška DundáčkováEliška Dundáčková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 4.32 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Nikola TopolováNikola Topolová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 4.21 +2.2 m/s | 3,70 -0.4 m/s | |||||||||||||||
Barbora HolasováBarbora Holasová
ASK Slavia Praha |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
trojskok - Junioři (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 12.98 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 12.30 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
trojskok - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 13.88 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK DVOJKA Praha z.s. |
99 | 12.39 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia Praha |
99 | 12.07 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Jan ŠedivýJan Šedivý
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 11.74 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
Adam HavlasAdam Havlas
AC Praha 1890 |
00 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
trojskok - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tina KititiTina Kititi
ŠAK Novoborská Praha |
99 | 11.23 +1.9 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 10.34 -0.2 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Denisa ZárubováDenisa Zárubová
ASK Slavia Praha |
99 | 10.20 +1.7 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 10.19 -1.3 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 12.05 | ||||||||||||||||
2 |
Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 11.65 | ||||||||||||||||
3 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 11.33 | ||||||||||||||||
4 |
Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní Město z.s. |
99 | 10.60 | ||||||||||||||||
5 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia Praha |
99 | 10.55 | ||||||||||||||||
6 |
Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia Praha |
00 | 10.53 | ||||||||||||||||
7 |
Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka Praha |
99 | 10.41 | ||||||||||||||||
8 |
Veronika ChvostováVeronika Chvostová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 08.88 | ||||||||||||||||
9 |
Lucie ŠimonováLucie Šimonová
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
00 | 07.21 | ||||||||||||||||
10 |
Hana ProcházkováHana Procházková
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 06.93 | ||||||||||||||||
Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Dominika ZachováDominika Zachová
A. C. Sparta Praha |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
A. C. Sparta Praha |
97 | 10.90 | ||||||||||||||||
2 |
Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla Praha |
97 | 09.80 | ||||||||||||||||
3 |
Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
97 | 07.77 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj VeveraMatěj Vevera
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 12.86 | ||||||||||||||||
2 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia Praha |
99 | 12.78 | ||||||||||||||||
3 |
Kryštof KozačKryštof Kozač
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 12.31 | ||||||||||||||||
4 |
Lukáš PařízekLukáš Pařízek
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
99 | 11.79 | ||||||||||||||||
5 |
Martin RybářMartin Rybář
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 11.55 | ||||||||||||||||
6 |
René MutomboRené Mutombo
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 11.26 | ||||||||||||||||
7 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 11.08 | ||||||||||||||||
8 |
Theodor GondíkTheodor Gondík
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 09.42 | ||||||||||||||||
9 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 09.26 | ||||||||||||||||
10 |
Jiří ŠindelářJiří Šindelář
SC Radotín Praha |
99 | 08.85 | ||||||||||||||||
11 |
Lukáš PavlíkLukáš Pavlík
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 08.84 | ||||||||||||||||
Marek SmékalMarek Smékal
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | 13.49 | ||||||||||||||||
2 |
Kryštof HraběKryštof Hrabě
Spartak Praha 4 |
98 | 12.10 | ||||||||||||||||
3 |
Jakub SoučekJakub Souček
ASK Slavia Praha |
98 | 10.70 | ||||||||||||||||
Karel StudničkaKarel Studnička
A. C. Sparta Praha |
97 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
A. C. Sparta Praha |
97 | 28.09 | ||||||||||||||||
2 |
Aneta MandováAneta Mandová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
97 | 25.07 | ||||||||||||||||
3 |
Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
97 | 24.40 | ||||||||||||||||
4 |
Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla Praha |
97 | 23.20 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karina RozhynaKarina Rozhyna
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 35.62 | ||||||||||||||||
2 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 28.30 | ||||||||||||||||
3 |
Alena KumpoštováAlena Kumpoštová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 27.78 | ||||||||||||||||
4 |
Dominika VlnasováDominika Vlnasová
SK Kotlářka Praha |
99 | 26.64 | ||||||||||||||||
5 |
Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka Praha |
99 | 26.14 | ||||||||||||||||
6 |
Kateřina CísařováKateřina Císařová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 22.01 | ||||||||||||||||
7 |
Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka Praha |
00 | 21.60 | ||||||||||||||||
8 |
Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 20.54 | ||||||||||||||||
Anežka HuňáčkováAnežka Huňáčková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Dominika ZachováDominika Zachová
A. C. Sparta Praha |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Veronika ChvostováVeronika Chvostová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia Praha |
99 | 40.17 | ||||||||||||||||
2 |
Kryštof KozačKryštof Kozač
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 37.67 | ||||||||||||||||
3 |
Matěj VeveraMatěj Vevera
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 34.73 | ||||||||||||||||
4 |
Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 34.58 | ||||||||||||||||
5 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 33.73 | ||||||||||||||||
6 |
Martin RybářMartin Rybář
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 32.31 | ||||||||||||||||
7 |
Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 30.78 | ||||||||||||||||
8 |
Richard GründlerRichard Gründler
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 26.98 | ||||||||||||||||
9 |
Adam AoufAdam Aouf
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 25.99 | ||||||||||||||||
10 |
Vojtěch UlmanVojtěch Ulman
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 25.86 | ||||||||||||||||
11 |
Lukáš PařízekLukáš Pařízek
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
99 | 23.98 | ||||||||||||||||
12 |
Samuel PeterkaSamuel Peterka
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 18.92 | ||||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Ve 20:00 zranění rozhodčího diskem při dopadu. Rozhodčí ing. Jaroslav Vlasák (1930) - zásah diskem do pravé holeně. Ošetřen zdravotnicí zdravotnicí závodu (Skalníková Eva), přivolána záchranná služba, příjezd 20:30. Zapsal hl. rozhodčí Rudolf Mastík 0/208. |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)
Finále (pá, 3.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří MulačJiří Mulač
A. C. Sparta Praha |
98 | 38.56 | ||||||||||||||||
2 |
Jan SirotekJan Sirotek
SC Radotín Praha |
97 | 36.28 | ||||||||||||||||
3 |
Kryštof HraběKryštof Hrabě
Spartak Praha 4 |
98 | 35.14 | ||||||||||||||||
4 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | 34.43 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub SoučekJakub Souček
ASK Slavia Praha |
98 | 30.48 | ||||||||||||||||
Karel StudničkaKarel Studnička
A. C. Sparta Praha |
97 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominika VlnasováDominika Vlnasová
SK Kotlářka Praha |
99 | 28.57 | ||||||||||||||||
2 |
Alena KumpoštováAlena Kumpoštová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 28.04 | ||||||||||||||||
3 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 25.76 | ||||||||||||||||
4 |
Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka Praha |
99 | 22.21 | ||||||||||||||||
5 |
Kateřina CísařováKateřina Císařová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 21.79 | ||||||||||||||||
6 |
Kamila PitřincováKamila Pitřincová
Atletika Jižní Město z.s. |
00 | 20.09 | ||||||||||||||||
Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka Praha |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lucie StibralováLucie Stibralová
SK Kotlářka Praha |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin RybářMartin Rybář
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 36.41 | ||||||||||||||||
2 |
Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 33.15 | ||||||||||||||||
3 |
Adam PalisaAdam Palisa
ASK Slavia Praha |
99 | 31.09 | ||||||||||||||||
4 |
Jiří ŠindelářJiří Šindelář
SC Radotín Praha |
99 | 26.50 | ||||||||||||||||
5 |
René MutomboRené Mutombo
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 24.34 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan SirotekJan Sirotek
SC Radotín Praha |
97 | DNS | |||||||||||||||||
Kryštof HraběKryštof Hrabě
Spartak Praha 4 |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 41.57 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia Praha |
00 | 34.71 | ||||||||||||||||
3 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 33.66 | ||||||||||||||||
4 |
Alena KumpoštováAlena Kumpoštová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 31.69 | ||||||||||||||||
5 |
Vendula PiliarováVendula Piliarová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 31.53 | ||||||||||||||||
6 |
Josefína MerhoutováJosefína Merhoutová
ASK Slavia Praha |
00 | 31.49 | ||||||||||||||||
7 |
Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková
TJ Dukla Praha |
00 | 28.98 | ||||||||||||||||
8 |
Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka Praha |
99 | 27.02 | ||||||||||||||||
9 |
Adéla TomáškováAdéla Tomášková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 26.71 | ||||||||||||||||
10 |
Anežka VeseláAnežka Veselá
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 16.64 | ||||||||||||||||
11 |
Anna MatějovskáAnna Matějovská
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 15.04 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla Praha |
97 | 35.19 | ||||||||||||||||
2 |
Aneta MandováAneta Mandová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
97 | 31.07 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina KrálováKateřina Králová
SK Aktis Praha |
97 | 26.26 | ||||||||||||||||
4 |
Eliška PlecitáEliška Plecitá
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
97 | 25.05 | ||||||||||||||||
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | DNS | |||||||||||||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kryštof KozačKryštof Kozač
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
99 | 56.65 | ||||||||||||||||
2 |
Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 46.86 | ||||||||||||||||
3 |
Šimon ProcházkaŠimon Procházka
TJ Dukla Praha |
00 | 46.84 | ||||||||||||||||
4 |
František KostkaFrantišek Kostka
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 44.25 | ||||||||||||||||
5 |
Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia Praha |
99 | 41.44 | ||||||||||||||||
6 |
Lukáš PařízekLukáš Pařízek
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
99 | 41.20 | ||||||||||||||||
7 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia Praha |
99 | 40.29 | ||||||||||||||||
8 |
Petr ŠestákPetr Šesták
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 35.56 | ||||||||||||||||
9 |
Richard GründlerRichard Gründler
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
00 | 33.67 | ||||||||||||||||
10 |
Tomáš PešťákTomáš Pešťák
A. C. Sparta Praha |
00 | 29.79 | ||||||||||||||||
11 |
Samuel PeterkaSamuel Peterka
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 25.11 | ||||||||||||||||
12 |
Lukáš PavlíkLukáš Pavlík
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 17.23 | ||||||||||||||||
Ondřej SedláčekOndřej Sedláček
A. C. Sparta Praha |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)
Finále (so, 4.6.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří MulačJiří Mulač
A. C. Sparta Praha |
98 | 63.25 | ||||||||||||||||
2 |
Jan SirotekJan Sirotek
SC Radotín Praha |
97 | 48.65 | ||||||||||||||||
3 |
Jakub VlčekJakub Vlček
ŠAK Novoborská Praha |
98 | 48.16 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub SoučekJakub Souček
ASK Slavia Praha |
98 | 44.98 | ||||||||||||||||
5 |
Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 40.38 | ||||||||||||||||
6 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | 38.30 | ||||||||||||||||
Tomáš HusákTomáš Husák
A. C. Sparta Praha |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Victor NicolasVictor Nicolas
PSK Olymp Praha,z.s. |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |