výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (11. 6. 2016)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.22
2 Tomáš SovaTomáš Sova 950522 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.40
3 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.56
4 Martin VachataMartin Vachata 850122 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.62
5 Luboš MastnyLuboš Mastny 990331 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.63
6 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 000712 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.21
2 David RichterDavid Richter 981120 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.35
3 Michael UrbanMichael Urban 970503 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.44
4 Martin LecjaksMartin Lecjaks 900807 AK BílinaAK Bílina 11.46
5 Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.76
Radek VopršálekRadek Vopršálek 900214 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr NejedlýPetr Nejedlý 881028 AK BílinaAK Bílina 11.22
2 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.50
3 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.64
4 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 961006 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.66
5 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.09
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.70
MB Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.83
MB Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.83
Celkem 3 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 11.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.82 11.00
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.95 9.00
3 Petr NejedlýPetr Nejedlý 881028 AK BílinaAK Bílina 11.13 8.00
4 Tomáš SovaTomáš Sova 950522 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.22 7.00
5 David RichterDavid Richter 981120 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.25 6.00
6 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.27 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UrbanMichael Urban 970503 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.32 4.00
2 Martin VachataMartin Vachata 850122 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.38 3.00
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 900807 AK BílinaAK Bílina 11.42 2.00
4 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.51 1.00
5 Filip LičmanFilip Ličman 000119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.59
6 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 961006 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.62
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín nezměřeno
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 nezměřeno
3 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky nezměřeno
4 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 nezměřeno
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky nezměřeno
6 Ivana EichlerováIvana Eichlerová 025730 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky nezměřeno
7 Beata SanveneroBeata Sanvenero 025416 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky nezměřeno
MB Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 005706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha nezměřeno
Poznámky:
čas nezměřen
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.57
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.98
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.25
4 Lenka NovotnáLenka Novotná 976204 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.26
5 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.48
6 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.50
7 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.49
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.60
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.83
3 Iveta KubováIveta Kubová 835615 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.15
4 Hana OndrkováHana Ondrková 976009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.25
5 Nikol BafoeNikol Bafoe 005219 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.37
6 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.76
Anežka KunčickáAnežka Kunčická 006012 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 11.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.88 11.00
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.41 9.00
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.44 8.00
4 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.67 7.00
5 Ema KaletováEma Kaletová 025424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.79 6.00
6 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.97 5.00
7 Daniela KotkováDaniela Kotková 025128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.99 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta KubováIveta Kubová 835615 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.05 3.00
2 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.11 2.00
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.22 1.00
4 Hana OndrkováHana Ondrková 976009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.23
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 976204 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.36
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.99 11.00
2 Matěj MachMatěj Mach 971117 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.20 8.00
3 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 861012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.30 5.00
4 David RichterDavid Richter 981120 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.39 3.00
5 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.50 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.04 9.00
2 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.22 7.00
3 Petr NejedlýPetr Nejedlý 881028 AK BílinaAK Bílina 22.25 6.00
4 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.35 4.00
5 Martin LecjaksMartin Lecjaks 900807 AK BílinaAK Bílina 22.93
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SovaTomáš Sova 950522 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.60 1.00
2 Jan ValášekJan Valášek 940920 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 23.06
3 Jan PetákJan Peták 981113 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 23.11
4 Michael UrbanMichael Urban 970503 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.19
5 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 961006 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.69
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.66
MB Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.04
MB Lukáš OsinekLukáš Osinek 981001 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 24.21
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.56 11.00
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.75 9.00
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.94 7.00
4 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.05 5.00
5 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 26.30 4.00
6 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.35 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 925830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.02 6.00
2 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.36 2.00
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 896126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.72
4 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.10
Hana OndrkováHana Ondrková 976009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 875213 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.89 8.00
2 Barbora BurianováBarbora Burianová 965218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.65 1.00
3 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 955419 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.18
4 Denisa PouchováDenisa Pouchová 976016 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.40
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.46
6 Nikol BafoeNikol Bafoe 005219 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 27.57
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 005214 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.47
2 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.15
3 Stella SobotkováStella Sobotková 015216 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 29.68
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 30.00
5 Simona RančevováSimona Rančevová 025228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 30.69
Eliška VybíralováEliška Vybíralová 995429 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beata SanveneroBeata Sanvenero 025416 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.99
MB Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.56
MB Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 005706 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.80
MB Vladimíra CimbolincováVladimíra Cimbolincová 995202 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 27.01
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 971117 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 48.09 11.00
2 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 48.23 9.00
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 49.39 8.00
4 Hakim SalehHakim Saleh 960521 AK BílinaAK Bílina 49.79 7.00
5 Jan PetákJan Peták 981113 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 50.80 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HoftaJakub Hofta 970309 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 51.04 5.00
2 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.21 3.00
3 Jan ValášekJan Valášek 940920 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 51.28 2.00
4 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.57 1.00
Jiří GregorJiří Gregor 940311 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 880623 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 51.18 4.00
2 David ŠtefekDavid Štefek 990324 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 52.66
3 Gerron StewartGerron Stewart 980921 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.96
4 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 950809 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 53.35
5 Daniel NovýDaniel Nový 980602 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 53.93
6 Tomáš HatkaTomáš Hatka 890520 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 54.95
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.92 11.00
2 Anita ŽákováAnita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 57.39 9.00
3 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 925830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.85 8.00
4 Kateřina TurkováKateřina Turková 916102 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.86 7.00
5 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 60.88
Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.40 6.00
2 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 896126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.91 5.00
3 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.56 4.00
4 Kristýna VolfováKristýna Volfová 956221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 59.85 3.00
5 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.96 1.00
MB Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.31
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BurianováBarbora Burianová 965218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.89 2.00
2 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 955419 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.35
3 Denisa PouchováDenisa Pouchová 976016 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.70
4 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 986026 AK MostAK Most 62.39
Eliška BoháčováEliška Boháčová 995510 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 880623 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:54.26 11.00
2 Jiří GregorJiří Gregor 940311 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:54.59 9.00
3 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:55.95 8.00
4 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:55.97 7.00
5 Dominik PaslerDominik Pasler 980331 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:57.14 6.00
6 Josef RyglJosef Rygl 921209 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1:57.25 5.00
7 Gerron StewartGerron Stewart 980921 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:58.32 4.00
8 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 990928 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:59.10 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon EklŠimon Ekl 960518 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:58.55 3.00
2 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 950809 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:01.63 1.00
3 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 920908 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:02.46
4 David WollerDavid Woller 931030 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:03.10
5 Jan LaštovkaJan Laštovka 961111 AK BílinaAK Bílina 2:05.89
6 David ŠtenglDavid Štengl 940322 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:07.75
7 František PodroužekFrantišek Podroužek 820220 AK BílinaAK Bílina 2:10.74
MB Jan RusJan Rus 850923 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1:56.24
MB Jakub RadaJakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:08.06
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 015927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:15.50 11.00
2 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 906119 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:15.95 9.00
3 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:16.71 8.00
4 Anežka KoubkováAnežka Koubková 905604 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:16.74 7.00
5 Lenka ČechováLenka Čechová 015131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:17.21 6.00
6 Bára PlacatkováBára Placatková 006227 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:18.71 5.00
7 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 996023 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:20.36 4.00
8 Lucie SvobodováLucie Svobodová 966102 AK MostAK Most 2:26.11 3.00
9 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 006208 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:26.48 2.00
10 Lucie AdlerováLucie Adlerová 015425 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:30.68 1.00
Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 915316 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNF
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 880623 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:01.74 11.00
2 Jan ŠípJan Šíp 950417 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:02.46 9.00
3 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:02.73 8.00
4 Filip ŽižkaFilip Žižka 930306 AK BílinaAK Bílina 4:04.13 7.00
5 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:05.28 6.00
6 Vojtěch KoželuchVojtěch Koželuch 921011 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:09.82 5.00
7 David BohmannDavid Bohmann 941029 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:10.31 4.00
8 Aleš FilingrAleš Filingr 920204 AK BílinaAK Bílina 4:12.21 3.00
9 Ondřej VáchalOndřej Váchal 940424 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:13.35 2.00
10 Vojtěch VychopeňVojtěch Vychopeň 990811 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4:13.37 1.00
11 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 920409 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:15.91
12 Matyáš RusekMatyáš Rusek 000214 AK BílinaAK Bílina 4:17.43
13 Martin KostohryzMartin Kostohryz 960420 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:18.68
14 Šimon BurešŠimon Bureš 920728 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:18.79
15 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:19.72
Josef RyglJosef Rygl 921209 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 920908 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Martin VaněkMartin Vaněk 840217 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Celkem 18 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Moira StewartováMoira Stewartová 955609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:38.83 11.00
2 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:39.42 9.00
3 Katarína Bel´ováKatarína Bel´ová 845301 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:45.80 8.00
4 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:48.87 7.00
5 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 906119 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4:49.21 6.00
6 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 015422 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:49.33 5.00
7 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:50.73 4.00
8 Klára HubrováKlára Hubrová 885310 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:51.35 3.00
9 Adéla CivínováAdéla Civínová 985905 AK MostAK Most 4:52.47 2.00
MB Anna KryškováAnna Kryšková 965707 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:43.68
Dana FickerováDana Fickerová 855330 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Lucie SvobodováLucie Svobodová 966102 AK MostAK Most DNS
Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 915316 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 13 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Katarína Bel´ováKatarína Bel´ová 845301 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:11.57 11.00
2 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 825201 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:14.34 9.00
3 Tereza LajdováTereza Lajdová 935726 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10:15.48 8.00
4 Veronika NovotnáVeronika Novotná 006111 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10:26.78 7.00
5 Gabriela KurkováGabriela Kurková 955829 AK MostAK Most 10:37.92 6.00
6 Hanka RandákováHanka Randáková 865331 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10:40.88 5.00
7 Klára ŽáčkováKlára Žáčková 885528 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:41.51 4.00
8 Hana PavelkováHana Pavelková 006028 AK MostAK Most 10:51.25 3.00
9 Idris Carmen BeshirováIdris Carmen Beshirová 986005 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10:57.55 2.00
10 Lucie SvobodováLucie Svobodová 966102 AK MostAK Most 11:16.22 1.00
11 Dana FickerováDana Fickerová 855330 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11:19.61
12 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 006220 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11:21.67
13 Bc. Andrea FrantováBc. Andrea Frantová 855312 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11:59.07
Celkem 13 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 921202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 32:23.30 11.00
2 Jaroslav LučJaroslav Luč 870417 AK BílinaAK Bílina 32:38.47 9.00
3 Milan HochmutMilan Hochmut 871226 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 32:54.68 8.00
4 Václav JanoušekVáclav Janoušek 850823 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 33:04.85 7.00
5 Jindřich TučanJindřich Tučan 781104 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 33:37.39 6.00
6 Martin VaněkMartin Vaněk 840217 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 33:45.27 5.00
7 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 950609 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 34:24.26 4.00
8 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 920409 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 35:12.19 3.00
9 Tomáš GornerTomáš Gorner 811128 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 35:27.27 2.00
10 Vít BílýVít Bílý 950926 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 35:44.33 1.00
11 Pavel FišerPavel Fišer 661228 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 41:37.71
Celkem 11 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.10 11.00
2 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.12 9.00
3 Kavínová Hana SládkováKavínová Hana Sládková 855409 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.18 8.00
4 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.69 6.00
5 Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.72 5.00
6 Petra FairaislováPetra Fairaislová 845206 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16.32 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15.50 7.00
2 Julie WeissováJulie Weissová 985711 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.94 4.00
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.93 2.00
4 Patricie TóthováPatricie Tóthová 005426 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 17.12 1.00
5 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová 986003 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 17.55
Eliška HodkováEliška Hodková 005504 AK MostAK Most DNS
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 971117 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14.94 11.00
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.37 9.00
3 Vít RejmonVít Rejmon 860714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.85 8.00
4 Ivan HupkaIvan Hupka 910326 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.87 7.00
5 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.29 4.00
6 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 970925 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.31 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David LinhartDavid Linhart 890625 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16.13 6.00
2 Luboš TůmaLuboš Tůma 961220 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 16.28 5.00
3 Josef ŠmídJosef Šmíd 921121 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 16.45 2.00
4 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.76 1.00
5 Petr KřenekPetr Křenek 810103 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.27
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 54.60 11.00
2 Vít RejmonVít Rejmon 860714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.89 9.00
3 David LinhartDavid Linhart 890625 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 56.40 8.00
4 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.38 6.00
5 Luboš TůmaLuboš Tůma 961220 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 58.33 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan HupkaIvan Hupka 910326 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 60.16 2.00
2 Petr MecnerPetr Mecner 850114 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 60.62 1.00
3 Filip CenefelsFilip Cenefels 940905 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 60.88
4 Radek StránskýRadek Stránský 980825 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 61.64
5 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 980515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61.88
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 56.50 7.00
2 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 920908 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.60 4.00
3 Václav MatoušekVáclav Matoušek 860902 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 59.93 3.00
4 Jan ToncarJan Toncar 930513 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 63.70
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.51 11.00
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 875213 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.77 9.00
3 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 66.42 6.00
4 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 906119 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 68.71 3.00
Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.59 8.00
2 Kavínová Hana SládkováKavínová Hana Sládková 855409 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 64.46 7.00
3 Julie WeissováJulie Weissová 985711 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 66.54 5.00
4 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 68.39 4.00
5 Lenka KuberkováLenka Kuberková 995603 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 74.03 2.00
Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Koutník, Šulc, Feher, Benda A-Koutník, Šulc, Feher, Benda Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.74 11.00
2 A-Hes, Richter, Sova, Maruštík A-Hes, Richter, Sova, Maruštík AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.05 9.00
3 A-Urban, Mach, Růžička, Vorlíček A-Urban, Mach, Růžička, Vorlíček TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 43.57 8.00
4 A-Tauer, Šnajdr, Báchal, Peták A-Tauer, Šnajdr, Báchal, Peták AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 43.91 7.00
5 A-Strnad, Doležal, Lecjaks, Nejedlý A-Strnad, Doležal, Lecjaks, Nejedlý AK BílinaAK Bílina 44.82 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Hupka, Kocánek, Kuptík, Končický B-Hupka, Kocánek, Kuptík, Končický Spartak Praha 4Spartak Praha 4 44.43 5.50
2 B-Bluďovský, Krůta, Švajgr, Ličman B-Bluďovský, Krůta, Švajgr, Ličman AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.19 3.00
3 A-Čada, Vachata, Meissner, Štogl A-Čada, Vachata, Meissner, Štogl TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 45.32 2.00
4 A-Hostýnek, Bešta L., Tůma, Bešta J. A-Hostýnek, Bešta L., Tůma, Bešta J. Atletika KlatovyAtletika Klatovy 45.44 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Valášek, Mastný, Blacký, Pivoňka B-Valášek, Mastný, Blacký, Pivoňka AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 44.43 5.50
2 A-Vopršálek, Stranský, Zach, Linhart A-Vopršálek, Stranský, Zach, Linhart Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 46.56
3 C-Slavíček, Horák, Bohmann, Beran C-Slavíček, Horák, Bohmann, Beran AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.31
4 B-Podroužek, Lepeška, Rusek, Saleh B-Podroužek, Lepeška, Rusek, Saleh AK BílinaAK Bílina 47.44
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A- Rajmonová, Kubicová, Strejčková, Ondrková A- Rajmonová, Kubicová, Strejčková, Ondrková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.56 11.00
2 Hlaváčková, Kalvová, Veverková, Sladovníková Hlaváčková, Kalvová, Veverková, Sladovníková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.35 9.00
3 A-Tiralová, Petrikovičová, SabadinováJarošová A-Tiralová, Petrikovičová, SabadinováJarošová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.29 8.00
4 A- Bafoe, Barešová, Tvrdá, Cerhová A- Bafoe, Barešová, Tvrdá, Cerhová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 51.08 7.00
5 A-Panovská, Šedivá, Pražáková, Novotná A-Panovská, Šedivá, Pražáková, Novotná TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 52.96 2.00
A-Kubová, Přástková, Adlerová T., Štychová A-Kubová, Přástková, Adlerová T., Štychová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B- Pouchová, Kaletová, Plíhalová, Volfová B- Pouchová, Kaletová, Plíhalová, Volfová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.01 6.00
2 B-Eichlerová, Uhlová, Hanykýřová, Škrnová B-Eichlerová, Uhlová, Hanykýřová, Škrnová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 52.07 5.00
3 C-Mayndlová, Kozáková, Kunčická, Tothová C-Mayndlová, Kozáková, Kunčická, Tothová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 52.32 4.00
4 B-Petriláková, Dyrynková, Holubová, Fairaislová B-Petriláková, Dyrynková, Holubová, Fairaislová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 52.62 3.00
5 B-Lokajíčková, Heinnichová, Vybíralová, Adlerová L. B-Lokajíčková, Heinnichová, Vybíralová, Adlerová L. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 53.92 1.00
6 A-Sobotková, Sklenářová, Sunkovská, Novotná A-Sobotková, Sklenářová, Sunkovská, Novotná TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 55.64
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Peták, Pivoňka, Gregor, Šnajdr A-Peták, Pivoňka, Gregor, Šnajdr AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:22.81 11.00
2 A-Končický, Šulc V., Koutník, Reimon A-Končický, Šulc V., Koutník, Reimon Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:23.12 9.00
3 A-Beran, Bohmann, Ličman, Hes A-Beran, Bohmann, Ličman, Hes AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:27.30 7.00
4 B-Tauer, Blacký, Valášek, Váchal B-Tauer, Blacký, Valášek, Váchal AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:28.14 5.00
5 A-Hatka, Doubek, Kuriš, Hofta A-Hatka, Doubek, Kuriš, Hofta Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:36.04
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Nejedlý, Doležal, Lecjaks, Sahel A-Nejedlý, Doležal, Lecjaks, Sahel AK BílinaAK Bílina 3:25.45 8.00
2 A-Vorlíček, Svoboda, Růžička, Rygl A-Vorlíček, Svoboda, Růžička, Rygl TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:27.51 6.00
3 A-Štogl, Vachata, Matoušek, Pokorný A-Štogl, Vachata, Matoušek, Pokorný TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:29.82 4.00
4 A-Steward, Kostohryz, Pasler, Kocánek A-Steward, Kostohryz, Pasler, Kocánek Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:30.63 3.00
5 A-Bešta J., Tůma, Vachal, Štefek A-Bešta J., Tůma, Vachal, Štefek Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:32.59 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C-Mastný, Ekl, Šíp, Šilhavý C-Mastný, Ekl, Šíp, Šilhavý AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:34.34 1.00
2 B-Švajgr, Štěpáník, Černý, Slavíček B-Švajgr, Štěpáník, Černý, Slavíček AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:36.38
3 B-Podroužek, Laštovka, Lepeška, Rusek B-Podroužek, Laštovka, Lepeška, Rusek AK BílinaAK Bílina 3:42.03
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Korelová, Barešová, Čechová L., Veselá A-Korelová, Barešová, Čechová L., Veselá Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:54.67 11.00
2 A-Burianová, Turková, Šimková, Treglerová A-Burianová, Turková, Šimková, Treglerová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:58.16 9.00
3 A-Žáková, Petriláková, Šafránková, Palcatková A-Žáková, Petriláková, Šafránková, Palcatková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:05.92 8.00
4 A- Volfová, Koubková, Plíhalová, Strejčková A- Volfová, Koubková, Plíhalová, Strejčková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:05.99 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Slezáková, Sabadosch, Čechová E., Sládková B-Slezáková, Sabadosch, Čechová E., Sládková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4:07.97 6.00
2 A-Lokajíčková, Přástková, Kuberková, Hřebíková A-Lokajíčková, Přástková, Kuberková, Hřebíková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:09.69 5.00
3 A-Sentenská, Kůrková, Civínová, Svobodová A-Sentenská, Kůrková, Civínová, Svobodová AK MostAK Most 4:23.14 4.00
4 B-Novotná, Prouzová, Beshirová, Fairaislová B-Novotná, Prouzová, Beshirová, Fairaislová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:31.59 3.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
980802 1.93 11.00
2 David KovalskýDavid Kovalský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
870527 1.93 9.00
3 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
951208 1.89 8.00
4 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 1.89 7.00
5= Josef SkrčenýJosef Skrčený
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
861101 1.84 5.50
5= Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
910316 1.84 5.50
7 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
980830 1.84 4.00
8 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
940331 1.78 3.00
9 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
930328 1.78 2.00
10= Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
971119 1.72 0.50
10= Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
990914 1.72 0.50
12= Radek StránskýRadek Stránský
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
980825 1.72
12= Jiří DoležalJiří Doležal
AK BílinaAK Bílina
910827 1.72
14 Václav JislVáclav Jisl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
000705 1.65
15 Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910704 1.65
Jakub ŽižkaJakub Žižka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
980804 NM
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995515 1.70 11.00
2 Kavínová Hana SládkováKavínová Hana Sládková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
855409 1.70 9.00
3 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
965428 1.67 8.00
4 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995625 1.64 7.00
5 Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995206 1.61 6.00
6 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
015827 1.61 5.00
7 Eliška HodkováEliška Hodková
AK MostAK Most
005504 1.58 4.00
8 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995616 1.58 3.00
9 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015928 1.55 2.00
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
995906 NM
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
930328 4.31 11.00
2= Marek LehockýMarek Lehocký
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
851118 4.00 8.50
2= Tomáš KrůtaTomáš Krůta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
970925 4.00 8.50
4 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 3.90 7.00
5= Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980417 3.75 5.50
5= Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
900325 3.75 5.50
7 Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910704 3.75 4.00
8= Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961220 3.20 2.50
8= David ČernýDavid Černý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
951028 3.20 2.50
10 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
000715 3.20 1.00
11 Václav ŠelmátVáclav Šelmát
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
770424 3.00
Josef ŠmídJosef Šmíd
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
921121 NM
Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
950414 NM
Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
981005 NM
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jerneja WritzlJerneja Writzl
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
855314 3.54 11.00
2 Eva JeníkováEva Jeníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
926128 3.45 9.00
3 Josefína MerhoutováJosefína Merhoutová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005424 3.00 8.00
4 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
005419 3.00 7.00
5= Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
015422 2.75 5.50
5= Eliška ČechováEliška Čechová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
015131 2.75 5.50
7 Simona ŠamanováSimona Šamanová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
005912 2.60 4.00
8 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005809 2.10 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VachataMartin Vachata
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
850122 6.43 11.00
2 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
951208 6.42 9.00
3 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
850129 6.40 8.00
4 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
960404 6.39 7.00
5 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
890916 6.38 6.00
6 Jan MeissnerJan Meissner
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
890622 6.31 5.00
7 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
980409 6.30 4.00
8 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
950414 6.26 3.00
9 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
960714 6.01 2.00
10 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
980625 6.01 1.00
11 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 5.98
12 Radek VopršálekRadek Vopršálek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
900214 5.78
13 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
970925 5.76
14 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
940331 5.66
Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
960920 DNS
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010603 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 5.58 11.00
2 Iveta KubováIveta Kubová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
835615 5.27 9.00
3 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
015928 5.24 8.00
4 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
025128 5.14 7.00
5 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
005106 5.14 6.00
6 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995515 5.10 5.00
7 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
976204 5.09 4.00
8 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
025123 4.94 3.00
9 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
976006 4.88 2.00
10 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
985216 4.83 1.00
11 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
005214 4.79
12 Anežka KunčickáAnežka Kunčická
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
006012 4.78
13 Adéla KollárováAdéla Kollárová
AK MostAK Most
985921 4.78
14 Marie CerhováMarie Cerhová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
985427 4.60
15 Patricie TóthováPatricie Tóthová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
005426 4.56
16 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025120 4.40
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
980409 14.11 11.00
2 Martin VachataMartin Vachata
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
850122 13.63 9.00
3 Martin RůžičkaMartin Růžička
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
951229 13.60 8.00
4 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
810620 13.51 7.00
5 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910729 13.37 6.00
6 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
960714 13.33 5.00
7 Jan MeissnerJan Meissner
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
890622 12.98 4.00
8 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
890916 12.85 3.00
9 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
960920 12.66 2.00
10 Martin SýkoraMartin Sýkora
AK BílinaAK Bílina
701223 12.34 1.00
11 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
850129 12.23
12 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
981005 12.06
13 Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
971119 11.70
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
970111 DNS
Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
940331 DNS
Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
810620 DNS
David LinhartDavid Linhart
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
890625 DNS
Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
950414 NM
Celkem 18 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
836108 11.52 11.00
2 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
976006 11.18 9.00
3 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
976204 10.88 8.00
4 Tina KititiTina Kititi
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
996030 10.80 7.00
5 Adéla KollárováAdéla Kollárová
AK MostAK Most
985921 10.72 6.00
6 Hana VáchováHana Váchová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
995206 10.69 5.00
7 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
995429 10.63 4.00
8 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
986003 10.43 3.00
MB Kateřina KašparováKateřina Kašparová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
955902 10.82
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
915820 16.10 11.00
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 12.19 9.00
3 Radka KůrkováRadka Kůrková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
875517 11.58 8.00
4 Pavlína KocurováPavlína Kocurová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985327 11.50 7.00
5 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
985108 10.95 6.00
6 Lenka DlouháLenka Dlouhá
AK MostAK Most
885313 10.90 5.00
7 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 10.71 4.00
8 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965814 10.59 3.00
9 Barbora NovákováBarbora Nováková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
935105 10.58 2.00
10 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
775506 10.57 1.00
11 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
006204 10.52
12 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
975701 10.13
13 Lucie SalaiLucie Salai
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
896007 09.97
14 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
995129 09.97
15 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
985805 09.95
16 Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
985705 09.15
MB Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
956001 10.23
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
955421 DNS
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
921102 15.98 11.00
2 František ŠmídFrantišek Šmíd
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
871028 15.42 9.00
3 Jan TylčeJan Tylče
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
821205 15.07 8.00
4 Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
950401 14.80 7.00
5 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
841010 14.05 6.00
6 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
761013 13.88 5.00
7 Milan SyrovátkaMilan Syrovátka
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
700831 13.25 4.00
8 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980310 13.17 3.00
9 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890718 13.02 2.00
10 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
820410 12.13 1.00
11 Luboš NováčekLuboš Nováček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
741121 12.10
12 Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
850910 12.03
13 Jakub DeckerJakub Decker
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
901029 DNP
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 47.95 11.00
2 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
915820 42.92 9.00
3 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
775506 37.80 8.00
4 Lenka DlouháLenka Dlouhá
AK MostAK Most
885313 35.08 7.00
5 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 34.60 6.00
6 Radka KůrkováRadka Kůrková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
875517 33.92 5.00
7 Lucie SalaiLucie Salai
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
896007 31.77 4.00
8 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
995129 31.38 3.00
9 Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
845206 29.76 2.00
10 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
985108 27.59 1.00
11 Barbora NovákováBarbora Nováková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
935105 27.48
12 Pavlína KocurováPavlína Kocurová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985327 27.37
13 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
975701 27.07
14 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
006204 23.36
15 Jana ValešováJana Valešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
875911 21.71
16 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
955428 20.80
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
955421 DNP
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
921102 47.82 11.00
2 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
841010 42.90 9.00
3 Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
950401 40.98 8.00
4 Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
910826 40.73 7.00
5 Arnošt HolovskýArnošt Holovský
AK BílinaAK Bílina
820410 40.46 6.00
6 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890718 40.33 5.00
7 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
761013 39.82 4.00
8 Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
850910 39.60 3.00
9 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980417 36.65 2.00
10 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980310 36.08 1.00
11 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
970111 35.76
12 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
660406 35.18
13 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
970724 33.81
14 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
800414 31.65
15 Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910704 30.43
Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
930328 NM
Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961231 NM
Jakub DeckerJakub Decker
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
901029 NM
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
915820 49.69 11.00
2 Radka KůrkováRadka Kůrková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
875517 48.93 9.00
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 47.62 8.00
4 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965814 42.66 7.00
5 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
745324 41.19 6.00
6 Kateřina BenešováKateřina Benešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
985705 40.76 5.00
7 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005511 38.73 4.00
8 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
005707 35.44 3.00
9 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 35.43 2.00
10 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
955428 35.22 1.00
11 Jana ValešováJana Valešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
875911 34.84
12 Lucie SalaiLucie Salai
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
896007 34.48
13 Gabriela LandováGabriela Landová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
976221 33.65
14 Barbora VodičkováBarbora Vodičková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
995406 32.81
15 Lenka DlouháLenka Dlouhá
AK MostAK Most
885313 32.49
16 Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
775506 32.32
17 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
995104 27.50
18 Michaela UrbanováMichaela Urbanová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
985108 25.95
19 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
985805 24.08
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HolečekAdam Holeček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
950401 56.39 11.00
2 Jakub ČížekJakub Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
910826 50.01 9.00
3 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890718 49.00 8.00
4 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961231 48.22 7.00
5 Petr SuchomelPetr Suchomel
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
671023 47.12 6.00
6 Petr TomanPetr Toman
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
980414 46.00 5.00
7 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
970724 45.42 4.00
8 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
690525 42.73 3.00
9 Miroslav PourMiroslav Pour
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
740224 38.68 2.00
10 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
800414 36.16 1.00
11 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
960112 35.16
Martin FederMartin Feder
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
980512 DNP
Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
850910 NM
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
975701 44.49 11.00
2 Pavla VozárováPavla Vozárová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
915410 39.58 9.00
3 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
955109 39.23 8.00
4 Lucie MojdlováLucie Mojdlová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
905114 38.22 7.00
5 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 37.13 6.00
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995914 36.80 5.00
7 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
996111 34.59 4.00
8 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
995104 33.23 3.00
9 Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
845206 33.02 2.00
10 Lucie SklenářováLucie Sklenářová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
935808 31.64 1.00
11 Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
006204 28.90
12 Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
996208 28.88
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr BělunekPetr Bělunek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
790405 65.00 11.00
2 Luboš NováčekLuboš Nováček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
741121 58.04 9.00
3 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
761013 57.11 8.00
4 Václav CardaVáclav Carda
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
810506 51.13 7.00
5 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
970111 49.68 6.00
6 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980417 49.59 5.00
7 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
990914 47.40 4.00
8 Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
860806 47.18 3.00
9 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
690525 46.18 2.00
10 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
841010 46.12 1.00
11 Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
971119 44.67
12 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
900325 44.27
13 Josef ŠmídJosef Šmíd
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
921121 41.55
14 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
981005 40.59
Jakub DeckerJakub Decker
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
901029 DNP
Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910704 DNP
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4{8} 205.00
2 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 155.50
3 DOMAZ DOMAZ AC Domažlice, z. s.{8} 145.00
4 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 131.00
5 STBOL STBOL Atletika Stará Boleslav, z.s.{8} 123.50
6 STOPR STOPR TJ Stodůlky Praha, o.s.{8} 118.00
7 BILIN BILIN AK Bílina{8} 110.00
8 ATKLA ATKLA Atletika Klatovy{8} 080.50
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 800 m, 110 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 400 m př., 100 m, 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 217.00
2 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4{8} 197.50
3 STBOL STBOL Atletika Stará Boleslav, z.s.{8} 188.50
4 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-Petřín{8} 115.00
5 TABOR TABOR TJ VS Tábor, z. s.{8} 113.00
6 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun z.s.{8} 085.00
7 AKMOS AKMOS AK Most{8} 044.00
8 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 036.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 100 m, 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků