výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ústí nad Orlicí (5. 6. 2016)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Filip SlanýFilip Slaný 971027 AC PardubiceAC Pardubice 11.61
MB Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 980114 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12.18
Celkem 2 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RaabeJakub Raabe 000519 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.22 11.00
2 Jiří MachekJiří Machek 980403 AC PardubiceAC Pardubice 11.24 9.00
3 Jiří KřivskýJiří Křivský 010221 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.68 8.00
4 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 970617 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.45 7.00
Tomáš JanečekTomáš Janeček 980505 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Jakub VondraJakub Vondra 980313 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Tomáš JiráčekTomáš Jiráček 980131 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub UrbanJakub Urban 000713 AC PardubiceAC Pardubice 11.48 11.00
2 Lukáš KubíkLukáš Kubík 990504 AC PardubiceAC Pardubice 11.50 9.00
3 Martin ŽenkaMartin Ženka 000329 AC PardubiceAC Pardubice 11.96 8.00
4 David SedláčekDavid Sedláček 000828 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 12.49 7.00
5 Michal ŘíhaMichal Říha 000819 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12.75 6.00
6 Jan JindraJan Jindra 010526 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.02 5.00
7 Ondřej BalcarOndřej Balcar 990501 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 13.70 4.00
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 985130 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.15 11.00
2 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.76 9.00
3 Dominika VognarováDominika Vognarová 985826 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.42 8.00
4 Martina LoskotováMartina Loskotová 985316 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.45 7.00
5 Vendula HubálkováVendula Hubálková 005126 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.46 6.00
6 Adéla KolkováAdéla Kolková 995808 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.64 5.00
7 Michaela VítkováMichaela Vítková 995531 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.69 4.00
MB Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 986125 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.16
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 5.6.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.00
2 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 025429 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.70
3 Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková 995604 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 13.76
4 Tereza ŠimonováTereza Šimonová 025502 AK SlatiňanyAK Slatiňany 14.23
5 Lucie KlejchováLucie Klejchová 006024 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.34
6 Nela KozákováNela Kozáková 005323 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14.40
Eliška BačováEliška Bačová 005826 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 5.6.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 006105 AC PardubiceAC Pardubice 13.16
2 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.25
3 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 015307 AK SlatiňanyAK Slatiňany 13.58
4 Veronika NovákováVeronika Nováková 005828 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.06
5 Karolína ChládkováKarolína Chládková 005408 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 14.41
6 Lenka SokolováLenka Sokolová 025420 AK SlatiňanyAK Slatiňany 14.58
MB Nela LonerováNela Lonerová 006119 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 13.82
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12.53 11.00
2 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 006105 AC PardubiceAC Pardubice 13.04 9.00
3 Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.09 8.00
4 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 015307 AK SlatiňanyAK Slatiňany 13.52 7.00
5= Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková 995604 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 13.60 5.50
5= Petra MlejnkováPetra Mlejnková 025429 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.60 5.50
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 5.6.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NovákováVeronika Nováková 005828 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.74 4.00
2 Lucie KlejchováLucie Klejchová 006024 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.07 3.00
3 Lenka SokolováLenka Sokolová 025420 AK SlatiňanyAK Slatiňany 14.12 2.00
4 Karolína ChládkováKarolína Chládková 005408 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 14.16 1.00
5 Tereza ŠimonováTereza Šimonová 025502 AK SlatiňanyAK Slatiňany 14.17
6 Nela KozákováNela Kozáková 005323 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14.22
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.24 11.00
2 Jiří MachekJiří Machek 980403 AC PardubiceAC Pardubice 22.78 9.00
3 Jan JankovičJan Jankovič 980822 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.11 8.00
4 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 970302 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.31 7.00
MB Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 21.99
Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 970926 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Jakub RaabeJakub Raabe 000519 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.89 6.00
2 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 980303 AC PardubiceAC Pardubice 25.24 5.00
3 František JiroušekFrantišek Jiroušek 990512 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25.45 4.00
MB Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 980114 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 25.30
Dominik MojžíšDominik Mojžíš 970316 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 AC PardubiceAC Pardubice 23.30 11.00
2 Martin ŽenkaMartin Ženka 000329 AC PardubiceAC Pardubice 24.18 9.00
3 David JanouchDavid Janouch 001104 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 25.49 8.00
4 Michal ŘíhaMichal Říha 000819 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 26.21 7.00
5 Jan JindraJan Jindra 010526 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 26.49 6.00
Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner 000701 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 26.28 9.00
2 Dominika VognarováDominika Vognarová 985826 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 27.93 6.00
3 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 005211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.91 4.00
4 Barbora HaškováBarbora Hašková 016002 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 29.23 3.00
5 Monika ProuzováMonika Prouzová 025830 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30.23 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 25.79 11.00
2 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 985822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.29 8.00
3 Adéla KolkováAdéla Kolková 995808 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.81 7.00
4 Petra ČerenkováPetra Čerenková 995124 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.29 5.00
MB Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 27.40
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 005811 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 26.37 11.00
2 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 006105 AC PardubiceAC Pardubice 27.14 9.00
3 Sabina UžachovováSabina Užachovová 005407 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 27.73 8.00
4 Karolína BartošováKarolína Bartošová 015716 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 30.10 1.00
5 Lucie KlejchováLucie Klejchová 006024 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 30.37
Adriana GrulichováAdriana Grulichová 005526 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NovákováVeronika Nováková 005828 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 29.35 5.00
2 Jana MalíkováJana Malíková 995505 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 29.78 3.00
3 Nela KozákováNela Kozáková 005323 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 30.09 2.00
4 Tereza PoledníkováTereza Poledníková 005828 AK SlatiňanyAK Slatiňany 30.92
Petra MlejnkováPetra Mlejnková 025429 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Tereza VavřinováTereza Vavřinová 015811 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 016102 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 28.57 7.00
2 Kristýna ČermákováKristýna Čermáková 995831 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 28.83 6.00
3 Ester KvirencováEster Kvirencová 015821 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 29.74 4.00
4 Adéla JurováAdéla Jurová 015706 AK SlatiňanyAK Slatiňany 33.69
MB Nela LonerováNela Lonerová 006119 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 29.02
Klára BartoškováKlára Bartošková 026005 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KalousJan Kalous 980112 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 52.82 11.00
2 Lukáš KillarLukáš Killar 991204 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 53.51 8.00
3 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 980303 AC PardubiceAC Pardubice 55.11 7.00
4 Martin BínaMartin Bína 000712 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 56.38 6.00
MB Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 AC PardubiceAC Pardubice 53.06 9.00
2 František JiroušekFrantišek Jiroušek 990512 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 56.49 5.00
MB Filip SlanýFilip Slaný 971027 AC PardubiceAC Pardubice 53.06
MB Vojtěch BártaVojtěch Bárta 920109 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 54.49
Jakub VondraJakub Vondra 980313 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ZelenkaMarek Zelenka 000515 AC PardubiceAC Pardubice 57.57 11.00
2 David SedláčekDavid Sedláček 000828 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 60.77 9.00
3 Jan PlecháčekJan Plecháček 991130 AC PardubiceAC Pardubice 61.69 8.00
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ČerenkováPetra Čerenková 995124 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61.78 11.00
2 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 995922 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 62.87 9.00
3 Vendula HubálkováVendula Hubálková 005126 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 66.19 8.00
4 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 005211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 67.01 7.00
MB Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 62.19
Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ŠigutováJohana Šigutová 996208 AC PardubiceAC Pardubice 63.69 11.00
2 Kristýna ČermákováKristýna Čermáková 995831 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 64.10 9.00
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 995928 AC PardubiceAC Pardubice 67.00 8.00
4 Jana MalíkováJana Malíková 995505 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 68.83 7.00
5 Aneta SpilkováAneta Spilková 016207 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 70.65 6.00
6 Karolína HrubáKarolína Hrubá 006015 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 73.01 5.00
Eliška BačováEliška Bačová 005826 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Tereza VavřinováTereza Vavřinová 015811 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 1:57.52 11.00
2 Lukáš SeckýLukáš Secký 970718 AC PardubiceAC Pardubice 1:58.32 9.00
3 Jan KalousJan Kalous 980112 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1:59.90 8.00
4 Lukáš KillarLukáš Killar 991204 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:03.56 7.00
5 Martin ČížekMartin Čížek 970805 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:04.59 6.00
6 Martin BínaMartin Bína 000712 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:07.07 5.00
7 František JiroušekFrantišek Jiroušek 990512 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:08.18 4.00
8 Tomáš GdulaTomáš Gdula 970109 AC PardubiceAC Pardubice 2:11.30 3.00
MB Jan DoskočilJan Doskočil 970912 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1:59.31
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 000506 AC PardubiceAC Pardubice 1:58.21 11.00
2 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 990125 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:05.18 9.00
3 Marek ZelenkaMarek Zelenka 000515 AC PardubiceAC Pardubice 2:09.44 8.00
4 Erik MachErik Mach 001217 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:15.77 7.00
5 Jan PlecháčekJan Plecháček 991130 AC PardubiceAC Pardubice 2:17.99 6.00
MB Jan ZástavaJan Zástava 000516 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:22.17
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie VíškováNatálie Víšková 985821 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:38.38 11.00
2 Lenka SedláčkováLenka Sedláčková 016016 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:53.92 9.00
Michaela StránskáMichaela Stránská 975407 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNS
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Johana ŠigutováJohana Šigutová 996208 AC PardubiceAC Pardubice 2:31.49 11.00
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 995928 AC PardubiceAC Pardubice 2:35.75 9.00
3 Karolína HrubáKarolína Hrubá 006015 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:45.66 8.00
4 Zuzana TesařováZuzana Tesařová 005818 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:59.93 7.00
MB Adéla BreitrováAdéla Breitrová 026129 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:36.63
Celkem 5 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin PavlišMartin Pavliš 980823 AC PardubiceAC Pardubice 4:26.78 11.00
2 Pavel BitnarPavel Bitnar 971021 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:32.13 9.00
3 Tomáš GdulaTomáš Gdula 970109 AC PardubiceAC Pardubice 4:40.70 8.00
Daniel ŠlorDaniel Šlor 970821 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 4 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal RůžekMichal Růžek 990529 AC PardubiceAC Pardubice 09:45.46 11.00
2 Vojtěch LibnarVojtěch Libnar 990411 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10:14.49 9.00
3 Jakub ŘíhaJakub Říha 001103 AC PardubiceAC Pardubice 10:45.40 8.00
4 Petr PojezdalaPetr Pojezdala 000205 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 10:47.28 7.00
5 Petr JakoubekPetr Jakoubek 990719 AC PardubiceAC Pardubice 12:00.13 6.00
Šimon LuptovskýŠimon Luptovský 991126 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová 986115 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 15.23 11.00
2 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 985822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.29 9.00
3 Dominika HyskováDominika Hysková 975816 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 16.53 8.00
4 Tereza KinskáTereza Kinská 005601 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.73 7.00
5 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 985629 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 19.26 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Margit JunkováMargit Junková 005219 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 17.29 6.00
2 Karolína ČernáKarolína Černá 996020 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 18.47 4.00
3 Karolína ChládkováKarolína Chládková 005408 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 18.69 3.00
Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 005510 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNF
Lenka KaralováLenka Karalová 005513 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.6.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 005811 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 14.48 11.00
2 Lada VondrováLada Vondrová 995906 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.49 9.00
3 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová 995316 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16.30 8.00
4 Kateřina HájkováKateřina Hájková 996219 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 16.98 7.00
5 Nikol PánkováNikol Pánková 005103 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 17.69 5.00
Natalie JahnickáNatalie Jahnická 995113 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNF
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 14.19 11.00
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 980516 AC PardubiceAC Pardubice 14.62 9.00
3 David HolýDavid Holý 980304 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.44 8.00
4 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 970617 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.48 7.00
5 Dominik FajmonDominik Fajmon 981110 AC PardubiceAC Pardubice 15.91 6.00
6 Jan TomšůJan Tomšů 980221 AC PardubiceAC Pardubice 16.11 5.00
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 990707 AC PardubiceAC Pardubice 14.54 11.00
2 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.61 9.00
3 Josef HorákJosef Horák 990907 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 16.51 8.00
4 Pavel HalířPavel Halíř 000425 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.10 7.00
MB Adam ProkešAdam Prokeš 000108 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 14.69
Celkem 5 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RybaDavid Ryba 990203 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 39.10 11.00
2 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 43.65 9.00
3 Erik MachErik Mach 001217 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 47.19 8.00
4 David JanouchDavid Janouch 001104 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 48.46 7.00
5 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 990125 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.34 6.00
6 Ondřej BalcarOndřej Balcar 990501 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 54.50 5.00
Ondřej HolubOndřej Holub 990518 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 7 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 996219 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 47.85 11.00
2 Margit JunkováMargit Junková 005219 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 48.76 9.00
3 Aneta BednářováAneta Bednářová 005204 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 49.06 8.00
4 Nikol PánkováNikol Pánková 005103 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 50.46 7.00
5 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 005402 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 50.51 6.00
6 Leona HejlováLeona Hejlová 006107 AK SlatiňanyAK Slatiňany 60.18 5.00
Lenka KaralováLenka Karalová 005513 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. DNS
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 970926 AC PardubiceAC Pardubice 54.64 11.00
2 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 970316 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 55.50 9.00
3 Jan TomšůJan Tomšů 980221 AC PardubiceAC Pardubice 58.99 8.00
4 Dominik FajmonDominik Fajmon 981110 AC PardubiceAC Pardubice 61.33 7.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 985822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 69.65 11.00
2 Tereza KinskáTereza Kinská 005601 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 75.21 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Raabe, Jankovič, Prokeš, Červený "A" Raabe, Jankovič, Prokeš, Červený TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 46.48 11.00
2 "B" Killar, Mojžíš, Janeček, Kudrnáč "B" Killar, Mojžíš, Janeček, Kudrnáč TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 48.66 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Kolková, Loskotová, Koldinská, Dachovská "A" Kolková, Loskotová, Koldinská, Dachovská TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.90 11.00
2 Hubálková, Vítková, Vognarová, Pohořelá Hubálková, Vítková, Vognarová, Pohořelá TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 54.09 9.00
3 "B" Prouzová, Hašková, Kinská, Čerenková "B" Prouzová, Hašková, Kinská, Čerenková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 55.07 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Poledníková, Šimonová, Jurová, Hejlová Poledníková, Šimonová, Jurová, Hejlová AK SlatiňanyAK Slatiňany 60.03
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David HolýDavid Holý
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
980304 1.80 11.00
2 Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
980505 1.75 9.00
Jakub DlouhýJakub Dlouhý
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
981115 DNS
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
980516 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner
AC PardubiceAC Pardubice
000701 1.70 11.00
2= Martin PokornýMartin Pokorný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
990601 1.60 8.50
2= Marek BrokešMarek Brokeš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
991210 1.60 8.50
4 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
000704 1.60 7.00
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
990707 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
986115 1.80 11.00
2 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
985629 1.60 9.00
3 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
975816 1.55 8.00
Adéla MacounováAdéla Macounová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
006226 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza VackováTereza Vacková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
005812 1.65 11.00
2 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
005510 1.55 9.00
3 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
015703 1.45 8.00
4 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
015103 1.40 7.00
5 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
005402 1.40 6.00
MB Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
995312 1.50
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David HolýDavid Holý
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
980304 4.30
MB Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940603 4.00
Štěpán JirmanŠtěpán Jirman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
970331 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
000425 3.50 11.00
2 Marek BrokešMarek Brokeš
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
991210 2.90 9.00
Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
990409 NM
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
995922 2.60 11.00
2 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
995826 2.00 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
005811 3.20 11.00
2 Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
005219 3.00 9.00
3 Kateřina HorováKateřina Horová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
996109 2.20 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC PardubiceAC Pardubice
970911 6.69 11.00
2 Adam ProkešAdam Prokeš
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
000108 6.26 9.00
3 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
981110 6.10 8.00
4 Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
980505 5.42 7.00
Tomáš JiráčekTomáš Jiráček
AC PardubiceAC Pardubice
980131 DNS
Martin KynčlMartin Kynčl
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
000408 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
000425 6.02 11.00
2 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner
AC PardubiceAC Pardubice
000701 5.65 9.00
3 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
000704 5.48 8.00
4 David BohuněkDavid Bohuněk
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
000504 5.33 7.00
5 Martin PokornýMartin Pokorný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
990601 5.32 6.00
6 Jan JindraJan Jindra
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
010526 5.28 5.00
7 Jaroslav KostlánJaroslav Kostlán
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
001216 4.95 4.00
8 David FajmanDavid Fajman
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
000129 4.80 3.00
Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
020724 DNS
František PrudičFrantišek Prudič
AC PardubiceAC Pardubice
000522 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
986115 5.43 11.00
2 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
985316 5.02 9.00
3 Michaela VítkováMichaela Vítková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
995531 4.71 8.00
4 Klára KopeckáKlára Kopecká
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
006205 4.45 7.00
Adéla MacounováAdéla Macounová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
006226 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
005526 5.17 11.00
2 Sabina UžachovováSabina Užachovová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
005407 5.16 9.00
3 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
996219 5.10 8.00
4 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
005204 5.03 7.00
5 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
995113 5.00 6.00
6 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
015307 4.90 5.00
7 Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
995604 4.79 4.00
8 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
006024 4.74 3.00
9 Tereza ŠimonováTereza Šimonová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
025502 4.58 2.00
10 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
015821 4.53 1.00
11 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
016102 4.34
12 Lenka SokolováLenka Sokolová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
025420 4.27
13 Bára RoztočilováBára Roztočilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
005824 4.23
MB Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
995223 5.73
MB Nela LonerováNela Lonerová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
006119 4.78
MB Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
995312 4.35
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
990125 10.66 11.00
2 David BohuněkDavid Bohuněk
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
000504 10.63 9.00
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
985629 11.58 11.00
2 Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
975816 11.03 9.00
3 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
985316 10.94 8.00
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
015307 10.53 11.00
2 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
005526 10.32 9.00
3 Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
995604 09.78 8.00
Tereza PoledníkováTereza Poledníková
AK SlatiňanyAK Slatiňany
005828 DNS
Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
995316 DNS
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora TicháBarbora Tichá
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
995916 13.46 11.00
2 Eliška PernáEliška Perná
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
995212 12.25 9.00
3 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
005516 12.09 8.00
4 Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
995316 11.72 7.00
5 Nikola NeumeisterováNikola Neumeisterová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
006009 10.74 6.00
6 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
995521 10.24 5.00
7 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
025421 09.88 4.00
8 Kateřina HorováKateřina Horová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
996109 09.87 3.00
9 Tereza LakotováTereza Lakotová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
006111 08.59 2.00
MB Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
995427 12.71
MB Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
995729 08.06
Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
995411 NM
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iva KramářováIva Kramářová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
975326 11.11 11.00
2 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
985527 09.97 9.00
3 Tereza KomínkováTereza Komínková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
976231 09.82 8.00
4 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
985608 09.68 7.00
5 Karolína NohejlováKarolína Nohejlová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
985703 08.26 6.00
6 Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
975512 08.18 5.00
MB Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
985119 12.79
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
990604 15.18 11.00
2 Oto PetrášOto Petráš
AC PardubiceAC Pardubice
000111 13.39 9.00
3 Kamil NovotnýKamil Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
001105 12.49 8.00
4 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
000614 12.46 7.00
5 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
000109 12.01 6.00
6 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
990707 11.71 5.00
7 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
000927 10.85 4.00
8 Jaroslav KostlánJaroslav Kostlán
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
001216 10.50 3.00
9 Vojtěch FuchsVojtěch Fuchs
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
990622 09.92 2.00
10 David FajmanDavid Fajman
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
000129 08.22 1.00
Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
000117 NM
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Michael ŠípMichael Šíp
AC PardubiceAC Pardubice
981009 13.45
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iva KramářováIva Kramářová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
975326 38.16 11.00
2 Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975426 34.42 9.00
3 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975310 32.20 8.00
4 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
975528 26.33 7.00
5 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
985608 25.20 6.00
6 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
985527 23.70 5.00
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora TicháBarbora Tichá
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
995916 44.18 11.00
2 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
995411 28.64 9.00
3 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
995521 26.32 8.00
4 Nikola NeumeisterováNikola Neumeisterová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
006009 24.81 7.00
5 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
025421 23.80 6.00
6 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
015821 21.92 5.00
7 Tereza LakotováTereza Lakotová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
006111 20.61 4.00
8 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
026111 17.15 3.00
9 Lenka SokolováLenka Sokolová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
025420 15.11 2.00
MB Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
995427 28.94
MB Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
995312 25.19
MB Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
995729 20.70
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
990604 46.69 11.00
2 Oto PetrášOto Petráš
AC PardubiceAC Pardubice
000111 46.30 9.00
3 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
000614 41.27 8.00
4 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
000927 31.89 7.00
5 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
000109 31.67 6.00
6 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
000117 30.15 5.00
7 Kamil NovotnýKamil Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
001105 24.25 4.00
8 Vojtěch FuchsVojtěch Fuchs
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
990622 22.01 3.00
9 Adam HnátAdam Hnát
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
001004 19.00 2.00
Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
020724 DNS
Celkem 10 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
980516 40.61 11.00
2 Michael ŠípMichael Šíp
AC PardubiceAC Pardubice
981009 40.09 9.00
Daniel ŠlorDaniel Šlor
AC PardubiceAC Pardubice
970821 DNS
Ondřej DonátOndřej Donát
AC PardubiceAC Pardubice
970901 DNS
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola NeumeisterováNikola Neumeisterová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
006009 41.79 11.00
2 Adéla VelebováAdéla Velebová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
995909 40.05 9.00
3 Kateřina HorováKateřina Horová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
996109 22.66 8.00
4 Leona HejlováLeona Hejlová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
006107 21.99 7.00
5 Adéla JurováAdéla Jurová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
015706 19.29 6.00
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975426 41.81 11.00
2 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
975528 40.98 9.00
3 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
985608 39.52 8.00
4 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975310 39.00 7.00
5 Tereza KomínkováTereza Komínková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
976231 35.35 6.00
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
990604 45.90 11.00
2 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
000614 39.41 9.00
3 Oto PetrášOto Petráš
AC PardubiceAC Pardubice
000111 34.88 8.00
4 Vojtěch FuchsVojtěch Fuchs
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
990622 27.12 7.00
5 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
000109 26.70 6.00
6 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
000927 23.73 5.00
7 Adam HnátAdam Hnát
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
001004 17.27 4.00
Kamil NovotnýKamil Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
001105 NM
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Michael ŠípMichael Šíp
AC PardubiceAC Pardubice
981009 51.94
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
005516 35.48 11.00
2 Eliška PernáEliška Perná
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
995212 33.61 9.00
3 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
995113 31.40 8.00
4 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
995521 29.25 7.00
5 Barbora TicháBarbora Tichá
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
995916 28.88 6.00
6 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
025421 25.48 5.00
7 Bára RoztočilováBára Roztočilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
005824 24.68 4.00
8 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
996020 23.05 3.00
9 Tereza LakotováTereza Lakotová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
006111 18.27 2.00
MB Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
995729 23.98
Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
026111 DNS
Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
995411 DNS
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína NohejlováKarolína Nohejlová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
985703 33.54 11.00
2 Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
975512 31.35 9.00
3 Iva KramářováIva Kramářová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
975326 29.50 8.00
4 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
995922 28.13 7.00
5 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
975528 24.85 6.00
6 Adéla ProcházkováAdéla Procházková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
995826 24.69 5.00
7 Gabriela TrejbalováGabriela Trejbalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
985527 19.80 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
000117 35.68 11.00
2 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
000704 33.34 9.00
3 Adam HnátAdam Hnát
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
001004 28.82 8.00
MB Tomáš PopelkaTomáš Popelka
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
990423 43.35
MB Jan JursaJan Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
990219 25.24
Jan PlecháčekJan Plecháček
AC PardubiceAC Pardubice
991130 DNS
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 166.00
2 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov{8} 137.00
3 HVEPA HVEPA Hvězda Pardubice z.s.{8} 043.00
4 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 042.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., disk 1,75kg, dálka, výška, 400 m, 200 m, 4x100 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 179.00
2 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.{8} 117.00
3 LITOM LITOM TJ Jiskra Litomyšl{8} 087.50
4 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 084.00
5 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim, z.s.{8} 066.50
6 TYNOR TYNOR Sportovní klub Týniště nad Orlicí{8} 065.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 3000 m, 110 m př., 300 m př., disk 1,5kg, kladivo 5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, trojskok, tyč, výška
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 224.00
2 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov{8} 162.00
3 VMYTO VMYTO AC Vysoké Mýto{8} 083.00
4 HVEPA HVEPA Hvězda Pardubice z.s.{8} 074.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 200 m, 4x100 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HVEPA HVEPA Hvězda Pardubice z.s.{8} 216.00
2 VMYTO VMYTO AC Vysoké Mýto{8} 191.50
3 SVITA SVITA TJ Svitavy, z . s.{8} 080.50
4 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.{8} 059.00
5 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 057.00
6 SLATI SLATI AK Slatiňany{8} 047.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 100 m př., 300 m př., disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m př., 100 m, 100 m, 200 m, 200 m
Celkem 6 závodníků