výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen

Praha - Děkanka (12. 6. 2016)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 12.6.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusilJan Musil 00 AK MostAK Most 11.38
2 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.52
3 Lukáš PeremskýLukáš Peremský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.67
4 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.95
5 Jan DeckerJan Decker 95 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 12.40
MB Jiří GerhardtJiří Gerhardt 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.25
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.37
3 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.47
4 Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.69
5 Jakub SoučekJakub Souček 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.14
Jan ŠubaJan Šuba 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.46
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 AK MostAK Most 11.70
3 Radek StehnoRadek Stehno 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.74
4 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most 12.21
5 Roman HanákRoman Hanák 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.72
Ondřej VápeníkOndřej Vápeník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 12.6.2016) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.95
2 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 11.51
3 Ondřej GrimOndřej Grim 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.78
4 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.83
5 Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.86
Dominik ŠimekDominik Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DQ
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 12.6.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.88 11.00
2 Michal ŠístekMichal Šístek 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.12 9.00
3 Jan MusilJan Musil 00 AK MostAK Most 11.32 8.00
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.36 7.00
5 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.38 6.00
6 Pavel PetříkPavel Petřík 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.41 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 AK MostAK Most 11.47 4.00
2 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 11.48 3.00
3 Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.60 2.00
4 Radek StehnoRadek Stehno 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.95 1.00
Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Lukáš PeremskýLukáš Peremský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.06
2 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.13
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.23
4 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.47
5 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 14.01
6 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.86
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.36
3 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.39
4 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 14.10
5 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 14.96
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.57
2 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13.15
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.24
4 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.36
5 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.64
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 12.6.2016) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 12.65
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.88
3 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.27
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.49
5 Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 15.40
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 12.6.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.67
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.79
3 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.30
4 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.67
5 Tereza OpavováTereza Opavová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 14.85
MB Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 13.18
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.67 11.00
2 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 12.70 9.00
3 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.88 8.00
4 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.90 7.00
5 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.94 6.00
6 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.06 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.01 4.00
2 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.15 3.00
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.30 2.00
4 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.39 1.00
5 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13.45
6 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.76
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2016) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.65 11.00
2 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 22.54 9.00
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 22.80 8.00
4 Jan VlachJan Vlach 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.95 6.50
Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.95 6.50
2 David ŠimekDavid Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.22 4.00
3 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.69
Pavel PetříkPavel Petřík 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DQ
Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.23 3.00
2 Jan MusilJan Musil 00 AK MostAK Most 23.50 1.00
3 Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.93
4 Ondřej GrimOndřej Grim 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.16
5 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.20
Radek StehnoRadek Stehno 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 12.6.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 AK MostAK Most 23.43 2.00
2 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.05
3 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.34
4 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.17
Jan ŠubaJan Šuba 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.06 5.00
2 Adam PekárekAdam Pekárek 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.27
3 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.30
4 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 25.17
MB Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.88
Tomáš HendrichTomáš Hendrich 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 25.87 11.00
2 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 26.65 9.00
3 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 27.01 8.00
4 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.07 7.00
5 Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 27.31 5.00
6 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 27.69
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.22 6.00
2 Adéla ChramcováAdéla Chramcová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 27.43 4.00
3 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.50 3.00
4 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 27.66 2.00
5 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.86
6 Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 28.26
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 12.6.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.95
2 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 28.34
3 Alexandra HoškováAlexandra Hošková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 28.46
4 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 28.50
5 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 29.45
MB Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 12.6.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.39
2 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 28.79
3 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.06
4 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.03
Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 28.24
2 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 29.89
3 Hana KokšálováHana Kokšálová 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 31.43
4 Viktorie EliášováViktorie Eliášová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.74
5 Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 33.37
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 27.68 1.00
2 Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.73
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 27.96
4 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.84
5 Tereza OpavováTereza Opavová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 31.69
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 49.79 11.00
2 Jan VlachJan Vlach 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 50.88 9.00
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 51.35 8.00
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 AK MostAK Most 51.88 7.00
5 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 54.95 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.26 6.00
2 Vojtěch UlmanVojtěch Ulman 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 56.57 4.00
3 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.07 3.00
4 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 58.50 2.00
Vojtěch SkopovýVojtěch Skopový 81 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNP
Jiří MatoušekJiří Matoušek 87 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 60.86 8.00
2 Lucie JiránkováLucie Jiránková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.22 7.00
3 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 61.42 6.00
4 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 61.80 5.00
5 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 62.10 4.00
6 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 64.72
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 63.02 3.00
2 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 64.94
3 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 65.70
4 Barbora HiekováBarbora Hieková 01 ASK LovosiceASK Lovosice 67.78
5 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 70.64
Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 59.27 9.00
2 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 63.68 1.00
3 Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 64.58
4 Barbora JanebováBarbora Janebová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 65.14
5 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 68.11
6 Lucie MaršíkováLucie Maršíková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 74.76
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 57.96 11.00
2 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 63.40 2.00
3 Alexandra HoškováAlexandra Hošková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 63.94
4 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 67.09
5 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 69.65
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radim KůtaRadim Kůta 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1:57.19 11.00
2 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:03.10 9.00
3 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:06.12 8.00
4 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:13.71 7.00
5 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:13.87 6.00
6 Dominik KörnerDominik Körner 96 AK MostAK Most 2:16.67 4.00
MB Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1:57.55
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KarchňákJan Karchňák 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:14.70 5.00
2 Jiří MatoušekJiří Matoušek 87 AK MostAK Most 2:18.82 3.00
3 Viktor DerkaViktor Derka 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:18.93 2.00
4 Metoděj FikesMetoděj Fikes 67 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:21.18 1.00
5 Václav SkopovýVáclav Skopový 81 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:25.07
Arnošt PtáčekArnošt Ptáček 67 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna MálkováAnna Málková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:21.12 11.00
2 Denisa SeverováDenisa Severová 76 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:22.53 9.00
3 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:23.87 8.00
4 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:24.66 7.00
5 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:30.26 6.00
6 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:32.48 5.00
7 Tina ProzrováTina Prozrová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:34.87 4.00
MB Klára HubrováKlára Hubrová 88 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:25.14
MB Andrea MatúšováAndrea Matúšová 00 AK SokolovAK Sokolov 3:08.89
Jana ProzrováJana Prozrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:25.11 11.00
2 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:29.47 9.00
3 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:32.30 8.00
4 Luboš HurbanLuboš Hurban 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:34.69 7.00
5 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:39.53 6.00
6 Jan KarchňákJan Karchňák 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4:50.50 5.00
7 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 4:55.68 4.00
8 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:56.72 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa SeverováDenisa Severová 76 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:16.60 11.00
2 Jarmila Halířová-SobeckáJarmila Halířová-Sobecká 77 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:17.18 9.00
3 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5:23.57 8.00
4 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:26.71 7.00
5 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:28.40 6.00
6 Zuzana FicenecováZuzana Ficenecová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:30.72 5.00
7 Tereza SvobodováTereza Svobodová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:31.73 4.00
8 Helena BuchlováHelena Buchlová 87 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5:36.66 3.00
Kateřina BrettschneiderováKateřina Brettschneiderová 73 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. DNP
Nikola FiskováNikola Fisková 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 10 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16:36.69 11.00
2 Luboš HurbanLuboš Hurban 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16:51.80 9.00
3 Štěpán RejentŠtěpán Rejent 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16:55.60 8.00
4 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17:32.71 7.00
5 Michal ŠmejkalMichal Šmejkal 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20:29.69 6.00
MB Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
MB Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16:54.78
Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 8 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jarmila Halířová-SobeckáJarmila Halířová-Sobecká 77 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19:03.51 11.00
2 Hana WeiserováHana Weiserová 89 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20:07.17 9.00
3 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 20:20.07 8.00
4 Nikola FiskováNikola Fisková 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20:35.13 7.00
5 Helena BuchlováHelena Buchlová 87 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 20:44.41 6.00
6 Adriana ČernáAdriana Černá 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22:27.63 5.00
7 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22:28.98 4.00
8 Gabriela ŠvejdarováGabriela Švejdarová 72 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 22:34.02 3.00
9 Kateřina BrettschneiderováKateřina Brettschneiderová 73 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 22:58.24 2.00
10 Hana KokšálováHana Kokšálová 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 24:04.22 1.00
11 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24:33.33
Celkem 11 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15.72 11.00
2 Vendula VelcováVendula Velcová 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 16.76 9.00
3 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 17.71 8.00
4 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.71 7.00
Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNF
Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 17.74 6.00
2 Nikola KinclováNikola Kinclová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.33 5.00
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.44 4.00
4 Anežka PancováAnežka Pancová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 20.79 3.00
5 Tereza SamkováTereza Samková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.11 2.00
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 16.16 11.00
2 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 16.84 9.00
3 Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.15 8.00
Jan DeckerJan Decker 95 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav ChumJaroslav Chum 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.13 7.00
2 Samuel FabianSamuel Fabian 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.37 6.00
3 Michael DobošMichael Doboš 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.66 5.00
Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNP
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 55.12 11.00
2 David ŠimekDavid Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 57.59 9.00
3 Jan JanečekJan Janeček 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 57.95 8.00
4 Jakub SoučekJakub Souček 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 58.93 7.00
5 Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 59.22 6.00
6 Michael DobošMichael Doboš 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 64.70 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PtáčekJakub Ptáček 91 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 59.53 5.00
2 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 62.50 4.00
3 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 66.03 2.00
4 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 74.65 1.00
MB Jan NešporJan Nešpor 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Arnošt PtáčekArnošt Ptáček 67 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka PšajdlováLenka Pšajdlová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 68.55 11.00
2 Vendula VelcováVendula Velcová 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 68.82 9.00
3 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 70.11 8.00
4 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 75.19 7.00
5 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 79.29 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 75.23 6.00
2 Johana FeixováJohana Feixová 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 75.24 5.00
3 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 75.87 4.00
4 Anežka PancováAnežka Pancová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 80.56 2.00
5 Lucie VáňováLucie Váňová 97 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 80.65 1.00
Marie SkalickáMarie Skalická 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Běhounek, Capouch, Urbánek, Slavíček A Běhounek, Capouch, Urbánek, Slavíček TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 44.64 11.00
2 A Bernášek, Kříž, Kadlec, Myškovský A Bernášek, Kříž, Kadlec, Myškovský A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.78 9.00
3 A Zelenda, Urban, Michal, Prozr A Zelenda, Urban, Michal, Prozr Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46.14 8.00
4 B Šimerda, Janeček, Fabián, Seidl B Šimerda, Janeček, Fabián, Seidl Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 46.29 7.00
5 Hanák, Karchňák, Ptáček A., Bureš Hanák, Karchňák, Ptáček A., Bureš SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 52.05 2.00
A Vlach, Svoboda, Šístek, Kůta A Vlach, Svoboda, Šístek, Kůta Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C Grim, Doboš, Ulman, Souček C Grim, Doboš, Ulman, Souček Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 46.82 6.00
2 B Nardelli, Pavlica, Nešpor, Kašpar B Nardelli, Pavlica, Nešpor, Kašpar Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46.98 5.00
3 B Zahrádka, Drda, Chloupek, Páleník B Zahrádka, Drda, Chloupek, Páleník TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 47.09 4.00
4 B Olič, Herák, Ledvinka, Chum B Olič, Herák, Ledvinka, Chum A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.46 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Caisová, Maštalířová, Cikánová, Šťastná A Caisová, Maštalířová, Cikánová, Šťastná Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 49.38 11.00
2 Lesniková, Řeháková, Janku, Štolbová Lesniková, Řeháková, Janku, Štolbová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 50.48 9.00
3 Vosyková, Chocholová, Čurdová, Junová Vosyková, Chocholová, Čurdová, Junová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.41 8.00
4 A Heřmánková, Kirbsová, Štyksová, Malířová A Heřmánková, Kirbsová, Štyksová, Malířová ASK LovosiceASK Lovosice 51.79 7.00
5 Hosingerová D., Hosingerová K., Váňová, Gläser Hosingerová D., Hosingerová K., Váňová, Gläser Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 55.55 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Banovičová, Hořejší, Hamerlová, Fisková Banovičová, Hořejší, Hamerlová, Fisková TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 51.80 6.00
2 B Velcová, Rybářová, Mandová, Zárubová B Velcová, Rybářová, Mandová, Zárubová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 52.97 5.00
3 B Hymplová, Peštová, Janebová, Šulcová B Hymplová, Peštová, Janebová, Šulcová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.74 4.00
4 B Hellerová, Hieková, Dzivjaková, Opatová B Hellerová, Hieková, Dzivjaková, Opatová ASK LovosiceASK Lovosice 57.68 2.00
A Coufalová, Macháčková, Rabiňáková, Titěrová A Coufalová, Macháčková, Rabiňáková, Titěrová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DQ
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
91 1.87 11.00
2 Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.81 9.00
3 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 1.78 8.00
4 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 1.78 7.00
5 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.78 6.00
6 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 1.78 5.00
7 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.75 4.00
MB Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 1.90
MB Václav LuhanVáclav Luhan
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 1.81
Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 DNS
Adam PekárekAdam Pekárek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 DNS
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.71 11.00
2 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.68 9.00
3 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 1.65 8.00
4 Karolína HiekováKarolína Hieková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.56 7.00
5= Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 1.53 5.50
5= Tereza HusákováTereza Husáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 1.53 5.50
7 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.50 4.00
8 Monika PekařováMonika Pekařová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.45 3.00
9 Johana FeixováJohana Feixová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
98 1.45 2.00
10 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.40 1.00
MB Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.30
Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 NM
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 4.00 11.00
2 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 3.90 9.00
3 Tomáš CapouchTomáš Capouch
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
97 3.80 8.00
4 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 3.70 7.00
5 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 3.40 6.00
6 Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 3.30 5.00
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 3.20 4.00
8 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.00 3.00
9 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
AK MostAK Most
99 3.00 2.00
MB Kryštof VilkKryštof Vilk
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
98 3.20
Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
95 DNS
Michal ŠídaMichal Šída
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
78 DNS
Patrik SeidlPatrik Seidl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 NM
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2.70 11.00
2 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
82 2.60 9.00
3 Štěpánka LužákováŠtěpánka Lužáková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
95 2.50 8.00
4 Dana JunováDana Junová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 2.30 7.00
5= Julie VosykováJulie Vosyková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 2.30 5.50
5= Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2.30 5.50
7 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
ASK LovosiceASK Lovosice
00 2.00 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
91 6.60 +0.1 m/s 11.00
2 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 6.09 +0.9 m/s 9.00
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
92 6.07 +0.0 m/s 8.00
4 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.89 -1.0 m/s 7.00
5 Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 5.57 -1.5 m/s 6.00
6 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.56 -1.4 m/s 5.00
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 5.48 -1.4 m/s 4.00
8 Michal UrbanMichal Urban
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
90 5.17 +0.2 m/s 3.00
9 Jakub ChloupekJakub Chloupek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 3.91 +0.1 m/s 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
92 5.70 +1.0 m/s 11.00
2 Kateřina MastnáKateřina Mastná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.48 -1.0 m/s 9.00
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 5.30 +0.0 m/s 8.00
4 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.15 -1.1 m/s 7.00
5 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5.13 -0.8 m/s 6.00
6 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4.92 +0.4 m/s 5.00
7 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 4.85 +0.0 m/s 4.00
8 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.83 +0.0 m/s 3.00
9 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.63 -0.6 m/s 2.00
10 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
95 4.63 -1.7 m/s 1.00
11 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
98 4.38 -1.4 m/s
12 Diana PeštováDiana Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.31 +0.0 m/s
13 Dominika RybářováDominika Rybářová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
98 4.20 -1.9 m/s
14 Tereza ČihařováTereza Čihařová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 4.19 -0.2 m/s
15 Viktorie EliášováViktorie Eliášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.56 +0.3 m/s
MB Andrea MatúšováAndrea Matúšová
AK SokolovAK Sokolov
00 3.59 -1.4 m/s
Veronika VoskováVeronika Vosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 NM
Celkem 17 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 13.20 -0.1 m/s 11.00
2 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 12.50 -0.5 m/s 9.00
3 Petr KašparPetr Kašpar
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 12.34 -0.7 m/s 8.00
4 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 12.02 -1.0 m/s 7.00
5 Jakub PtáčekJakub Ptáček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
91 11.51 -0.4 m/s 6.00
6 Samuel FabianSamuel Fabian
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
97 11.19 -1.2 m/s 5.00
Ondřej VápeníkOndřej Vápeník
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 DNS
Michal UrbanMichal Urban
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
90 NM
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
92 11.32 -0.3 m/s 11.00
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 11.01 +0.5 m/s 9.00
3 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 10.61 +1.4 m/s 8.00
4 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 10.44 +0.4 m/s 7.00
5 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 10.38 +0.2 m/s 6.00
6 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 10.12 +0.4 m/s 5.00
7 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10.02 +0.2 m/s 4.00
8 Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 09.92 +0.1 m/s 3.00
9 Veronika VoskováVeronika Vosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 09.01 -1.3 m/s 2.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 11.16 11.00
2 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 10.81 9.00
3 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 10.11 8.00
4 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 09.94 7.00
5 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 09.55 6.00
6 Simona ScholzováSimona Scholzová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
72 08.87 5.00
7 Adéla SomrováAdéla Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 08.57 4.00
8 Veronika JáskováVeronika Jásková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 08.28 3.00
9 Blanka FischerováBlanka Fischerová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
58 07.46 2.00
10 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 07.20 1.00
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 18.01 11.00
2 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 15.19 9.00
3 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 14.50 8.00
4 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 14.48 7.00
5 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 12.63 6.00
6 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 12.14 5.00
7 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 12.11 4.00
8 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 11.83 3.00
9 David ŽitnýDavid Žitný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 11.80 2.00
10 Petr UrbánekPetr Urbánek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
98 11.74 1.00
11 Tomáš NovákTomáš Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 11.62
12 Radek ŘezáčRadek Řezáč
AK MostAK Most
72 11.17
13 Radim HanzlíkRadim Hanzlík
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
80 10.82
14 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 10.59
15 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 10.38
16 Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 09.81
Jan DeckerJan Decker
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
95 DNS
Dominik PešekDominik Pešek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 DNS
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 40.31 11.00
2= Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 31.74 8.50
2= Vendula VelcováVendula Velcová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
90 31.74 8.50
4 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 29.37 7.00
5 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 27.32 6.00
6 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 27.12 5.00
7 Petra PodroužkováPetra Podroužková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
92 24.74 4.00
8 Adéla SomrováAdéla Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 23.99 3.00
9 Eva PupováEva Pupová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
85 23.76 2.00
10 Simona ScholzováSimona Scholzová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
72 23.74 1.00
11 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 23.60
12 Aneta MandováAneta Mandová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
97 22.80
13 Veronika JáskováVeronika Jásková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 22.43
14 Tereza SamkováTereza Samková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 21.41
15 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 21.37
16 Anna DoubravováAnna Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 19.16
17 Petra JeníkováPetra Jeníková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 18.70
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 58.65 11.00
2 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 46.27 9.00
3 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 43.66 8.00
4 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 38.77 7.00
5 David ŽitnýDavid Žitný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 37.93 6.00
6 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 37.84 5.00
7 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 36.29 4.00
8 Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 34.85 3.00
9 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 34.34 2.00
10 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 33.06 1.00
11 Radek ŘezáčRadek Řezáč
AK MostAK Most
72 32.77
12 Tomáš NovákTomáš Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 29.79
13 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 29.17
14 Petr KirschPetr Kirsch
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
90 22.10
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 38.45 11.00
2 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 38.36 9.00
3 Anna DoubravováAnna Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 38.12 8.00
4 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 32.19 7.00
5 Blanka FischerováBlanka Fischerová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
58 26.03 6.00
6 Petra PodroužkováPetra Podroužková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
92 24.90 5.00
7 Tereza SchlitzováTereza Schlitzová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
94 20.95 4.00
8 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 20.59 3.00
9 Lucie MaršíkováLucie Maršíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 19.25 2.00
10 Adéla SomrováAdéla Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 15.91 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 50.18 11.00
2 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 46.98 9.00
3 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 45.41 8.00
4 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 44.39 7.00
5 Jiří TáborskýJiří Táborský
AK MostAK Most
63 43.38 6.00
6 Jan VacekJan Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
72 41.43 5.00
7 Tomáš NovákTomáš Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 40.35 4.00
8 Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 37.60 3.00
9 Jakub KubálekJakub Kubálek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 37.42 2.00
10 David ŽitnýDavid Žitný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 37.32 1.00
11 Radek ŘezáčRadek Řezáč
AK MostAK Most
72 32.90
12 Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 28.57
13 Jan KubicaJan Kubica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 28.13
14 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 27.20
15 Petr KirschPetr Kirsch
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
90 22.75
16 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 20.67
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 41.98 11.00
2 Aneta MandováAneta Mandová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
97 34.89 9.00
3 Simona ScholzováSimona Scholzová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
72 34.81 8.00
4 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 34.54 7.00
5 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 33.67 6.00
6 Eva PupováEva Pupová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
85 32.36 5.00
7 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 31.00 4.00
8 Barbora LandováBarbora Landová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
89 30.99 3.00
9 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 29.68 2.00
10 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 27.81 1.00
11 Petra PodroužkováPetra Podroužková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
92 26.93
12 Michaela PatočkováMichaela Patočková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 25.88
13 Veronika JáskováVeronika Jásková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 25.70
14 Lucie VáňováLucie Váňová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
97 23.58
15 Petra JeníkováPetra Jeníková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 21.09
Veronika VotroubkováVeronika Votroubková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
94 DNS
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš NovotnýLukáš Novotný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
84 54.79 11.00
2 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 53.77 9.00
3 Adam LiteraAdam Litera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 52.29 8.00
4 Jiří MatoušekJiří Matoušek
AK MostAK Most
87 48.47 7.00
5 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 48.07 6.00
6 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 47.84 5.00
7 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 44.87 4.00
8 Dominik PešekDominik Pešek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 44.81 3.00
9 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 44.44 2.00
10 Jakub SoučekJakub Souček
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
98 40.16 1.00
11 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 37.66
12 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 33.23
13 Jakub SýkoraJakub Sýkora
AK MostAK Most
98 31.61
Celkem 13 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.00
2 Vladimír KánskýVladimír Kánský 40 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9.00
3 Milan PivoňkaMilan Pivoňka 42 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8.00
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 243.50
2 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 175.50
3 KLAST KLAST TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 158.00
4 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 148.00
5 SCSKV SCSKV SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 127.00
6 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 080.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 100 m, 4x100 m, 800 m, 110 m př., 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 200 m, 200 m, 4x100 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 185.50
2 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 183.00
3 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 122.00
4 LITVI LITVI Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 110.00
5 TRIKV TRIKV TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 099.50
6 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 098.00
7 LOVOS LOVOS ASK LovosiceASK Lovosice 086.00
8 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 050.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x100 m, 100 m př., 400 m, 400 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 4x100 m
Celkem 8 závodníků