výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (11. 6. 2016)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.24
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.62
3 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.73
4 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.97
5 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.54
MB Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.01
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.45
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.56
3 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.63
4 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.75
5 Petr KolářPetr Kolář 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.04
Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.6.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.16
2 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.36
3 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.53
4 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.02
5 Patrik KrausPatrik Kraus 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.06
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 11.6.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.18 11.00
2 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.25 9.00
3 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.31 8.00
4 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.32 7.00
5 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.46 6.00
6 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.52 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 11.6.2016) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.65 4.00
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.66 3.00
3 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.68 2.00
4 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 11.75 1.00
5 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.93
6 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.14
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.65
2 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.20
3 Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.23
4 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.52
5 Agáta ŠůsováAgáta Šůsová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.84
6 Anna DvořákováAnna Dvořáková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.93
7 Hana VargováHana Vargová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 14.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 TJ SušiceTJ Sušice 13.03
2 Klára HolečkováKlára Holečková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.39
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.57
4 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.88
5 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.99
6 Lenka FialováLenka Fialová 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14.02
7 Kristýna MikulováKristýna Mikulová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14.15
8 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 14.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.02
2 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.17
3 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 TJ SušiceTJ Sušice 13.22
4 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.46
5 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.59
6 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.70
7 Tereza KrbicováTereza Krbicová 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.86
Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 11.6.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.61 11.00
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 TJ SušiceTJ Sušice 12.71 9.00
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.92 8.00
4 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.04 7.00
5 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.10 6.00
6 Klára HolečkováKlára Holečková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.39 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 11.6.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 TJ SušiceTJ Sušice 13.33 4.00
2 Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.38 3.00
3 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.44 2.00
4 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.46 1.00
5 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.51
6 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.89
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.70 11.00
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.91 8.00
3 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.92 7.00
4 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.34 5.00
5 Dominik ŠejstalDominik Šejstal 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.34 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 23.37 3.00
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.37 2.00
3 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 23.38 1.00
4 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.59
5 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 24.21
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.72 9.00
2 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.11 6.00
3 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.71
4 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.28
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 25.32 11.00
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 TJ SušiceTJ Sušice 25.77 9.00
3 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.38 8.00
4 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.44 7.00
5 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.54 6.00
6 Petra ŠtěpánkováPetra Štěpánková 86 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.54 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.59 4.00
2 Klára HolečkováKlára Holečková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.00 3.00
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.19 2.00
4 Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.80 1.00
5 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.82
6 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.26
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2016) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 27.83
2 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.19
3 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 28.31
4 Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 28.52
5 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 TJ SušiceTJ Sušice 28.66
6 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 29.28
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 11.6.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 27.97
2 Adéla BrožováAdéla Brožová 99 TJ SušiceTJ Sušice 28.69
3 Martina BrejchováMartina Brejchová 86 TJ SušiceTJ Sušice 29.69
4 Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 30.28
MB Olha SyvulychOlha Syvulych 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.47
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 50.22 11.00
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51.59 9.00
3 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 52.11 8.00
4 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 53.81 5.00
Jan StejskalJan Stejskal 95 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 53.51 7.00
2 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 53.71 6.00
3 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 54.10 4.00
4 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 55.00 3.00
Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 58.18 11.00
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 58.95 9.00
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 60.34 8.00
4 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 63.49 7.00
5 Martina BrejchováMartina Brejchová 86 TJ SušiceTJ Sušice 63.54 6.00
MB Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 63.25
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 64.24 5.00
2 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 65.12 4.00
3 Veronika PrůchováVeronika Průchová 98 TJ SušiceTJ Sušice 65.88 3.00
4 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 66.23 2.00
5 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 67.37 1.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1:59.54 11.00
2 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:59.84 9.00
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:00.21 8.00
4 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:01.15 7.00
5 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:01.53 6.00
6 Jakub ČvandaJakub Čvanda 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2:01.54 5.00
7 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:03.92 4.00
8 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:06.49 3.00
MB Erik PavlíkErik Pavlík 96 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:14.40
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:24.07 11.00
2 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:24.47 9.00
3 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:26.36 8.00
4 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:26.93 7.00
5 Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 80 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:27.79 6.00
6 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 98 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:28.70 5.00
7 Veronika PrůchováVeronika Průchová 98 TJ SušiceTJ Sušice 2:29.29 4.00
8 Leona SkleničkováLeona Skleničková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:32.81 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 2:30.43 3.00
2 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:41.11 1.00
3 Viktorie PechováViktorie Pechová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:42.42
4 Kateřina NěmečkováKateřina Němečková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:43.32
5 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:46.53
6 Kateřina PolicarováKateřina Policarová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:54.36
7 Veronika VotíkováVeronika Votíková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:04.03
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman BudilRoman Budil 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice nezměřeno 11.00
2 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov nezměřeno 9.00
3 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. nezměřeno 8.00
4 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. nezměřeno 7.00
5 Jan MacounJan Macoun 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice nezměřeno 6.00
6 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. nezměřeno 5.00
7 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. nezměřeno 4.00
8 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice nezměřeno 3.00
9 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 88 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim nezměřeno 2.00
10 Jan VeldaJan Velda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice nezměřeno 1.00
11 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice nezměřeno
12 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim nezměřeno
13 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava nezměřeno
Pavel FrelichPavel Frelich 71 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Jakub ČvandaJakub Čvanda 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha DNS
Poznámky:
Časy vzhledem k poruše elektrické časomíry nezměřeny.
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:58.35 11.00
2 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:58.76 9.00
3 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:59.41 8.00
4 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:17.08 7.00
5 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:22.38 6.00
6 Jaroslava ŠetlíkováJaroslava Šetlíková 78 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:24.75 5.00
7 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:36.28 4.00
8 Petra ŠimáčkováPetra Šimáčková 86 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:38.50 3.00
9 Vanda HoláVanda Holá 74 TJ SušiceTJ Sušice 6:05.93 2.00
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 10 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08:49.65 11.00
2 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09:14.62 9.00
3 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 88 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09:15.57 8.00
4 Jan MacounJan Macoun 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:15.63 7.00
5 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09:15.65 6.00
6 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09:16.62 5.00
7 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09:23.52 4.00
8 Jakub ČvandaJakub Čvanda 95 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 09:58.62 3.00
9 Pavel FrelichPavel Frelich 71 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:00.24 2.00
10 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10:06.16 1.00
11 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:29.42
Pavel PickaPavel Picka 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNF
Celkem 12 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 18:55.60 11.00
2 Jaroslava ŠetlíkováJaroslava Šetlíková 78 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20:10.27 9.00
3 Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 80 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 20:12.13 8.00
4 Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20:19.48 7.00
5 Anna ŠímováAnna Šímová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20:41.87 6.00
6 Petra ŠimáčkováPetra Šimáčková 86 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 20:45.39 5.00
7 Vanda HoláVanda Holá 74 TJ SušiceTJ Sušice 22:26.42 4.00
8 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22:53.83 3.00
9 Lenka PapežováLenka Papežová 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 24:34.59 2.00
10 Blanka ZavadilováBlanka Zavadilová 80 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 25:22.64 1.00
Celkem 10 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.16 11.00
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.89 9.00
3 Adéla BrožováAdéla Brožová 99 TJ SušiceTJ Sušice 16.79 7.00
4 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16.97 6.00
5 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16.98 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16.09 8.00
2 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 17.59 4.00
3 Michaela MaryškováMichaela Maryšková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 18.21 3.00
4 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 18.62 2.00
5 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 18.82 1.00
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.02 11.00
2 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.92 9.00
3 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.00 8.00
4 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16.58 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 19.28 6.00
2 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 19.76 5.00
3 Pavel VaněkPavel Vaněk 73 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 21.21 4.00
4 Jakub MikolášJakub Mikoláš 91 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 21.88 3.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 56.66 11.00
2 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 59.46 9.00
3 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 60.56 8.00
4 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 60.86 7.00
5 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 61.41 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 63.86 5.00
2 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 67.02 4.00
3 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 70.00 3.00
4 Jakub MikolášJakub Mikoláš 91 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 71.27 2.00
Roman ZápotockýRoman Zápotocký 79 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Pavel PickaPavel Picka 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 68.18 9.00
2 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 71.62 5.00
3 Leona SkleničkováLeona Skleničková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 72.12 3.00
4 Martina BrejchováMartina Brejchová 86 TJ SušiceTJ Sušice 72.43 2.00
5 Aneta VrabcováAneta Vrabcová 00 TJ SušiceTJ Sušice 72.52 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 67.87 11.00
2 Dominika KrejčováDominika Krejčová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 70.62 6.00
3 Tereza KrbicováTereza Krbicová 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 71.68 4.00
4 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 74.04
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 69.83 8.00
2 Lucie TůmováLucie Tůmová 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 70.29 7.00
3 Jana HoškováJana Hošková 99 TJ SušiceTJ Sušice 73.36
4 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 96 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 73.43
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matějček, Hrdý, Habrda, Novotný Matějček, Hrdý, Habrda, Novotný T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:29.21 11.00
2 Havel, Mikula, Čečetka, Adamec Havel, Mikula, Čečetka, Adamec TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:32.18 9.00
3 Jarolím, Votava, Škrdleta, Křiklán Jarolím, Votava, Škrdleta, Křiklán TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:33.05 8.00
4 Carda, Novák, Musil, Holenda Carda, Novák, Musil, Holenda TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:34.05 7.00
5 Hykeš, Čvanda, Vohradník, Pěkný Hykeš, Čvanda, Vohradník, Pěkný VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 3:53.17 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valenta, Velda, Sýkora, Budil Valenta, Velda, Sýkora, Budil T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:42.44 6.00
2 Mička, Vondrů, Pech, Dvořák Mička, Vondrů, Pech, Dvořák TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:47.09 5.00
3 Chudý, Móri, Strnad, Novák Patrik Chudý, Móri, Strnad, Novák Patrik TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:50.98 4.00
4 Rillich, Vondráček, Svoboda, Neděla Rillich, Vondráček, Svoboda, Neděla TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:57.31 2.00
5 Burda, Hnilo, Podolský, Picka Burda, Hnilo, Podolský, Picka TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:08.84 1.00
6 Zaňák, Vaněk, Jakl, Vítovský Zaňák, Vaněk, Jakl, Vítovský TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:43.39
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Burdová, Švecová, Tvrzová, Franková Burdová, Švecová, Tvrzová, Franková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:10.67 11.00
2 Burda M., Burda R., Skřivanová, Štěpánková Burda M., Burda R., Skřivanová, Štěpánková TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:13.68 9.00
3 Fořtová, Malá, Vrabcová, Průchová Fořtová, Malá, Vrabcová, Průchová TJ SušiceTJ Sušice 4:25.66 6.00
4 Neradová, Smítková, Průšová, Doubková Neradová, Smítková, Průšová, Doubková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:27.09 5.00
5 Šafaříková, Špererová, Kubátová, Vavrečková Šafaříková, Špererová, Kubátová, Vavrečková Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:40.42 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jinderlová, Krejčová, Dvořáková, Pardamcová Jinderlová, Krejčová, Dvořáková, Pardamcová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:20.35 8.00
2 Růžičková, Hulmáková, Hoftová, Nováková Růžičková, Hulmáková, Hoftová, Nováková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:22.64 7.00
3 Dvořáková, Němečková, Chlupáčková, Matějíčková Dvořáková, Němečková, Chlupáčková, Matějíčková Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:32.63 4.00
4 Strusková, Špatenková, Baronová, Šimáčková Strusková, Špatenková, Baronová, Šimáčková SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:06.47 2.00
5 Vaňková B., Vaňková K., Němejcová, Zavadilová Vaňková B., Vaňková K., Němejcová, Zavadilová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5:11.93 1.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 1.91 11.00
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
96 1.85 9.00
3 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.82 8.00
4 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 1.82 7.00
5 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 1.77 6.00
6 David HavelDavid Havel
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 1.72 5.00
7 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 1.62 4.00
Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
90 1.63 11.00
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 1.56 9.00
3 Eva NěmcováEva Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 1.56 8.00
4 Daniela VránováDaniela Vránová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 1.53 7.00
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.53 6.00
6 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.53 5.00
7 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 1.53 4.00
8 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.48 3.00
9 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.48 2.00
10 Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 1.48 1.00
11 Anita KelemenováAnita Kelemenová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 1.43
12 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.38
MB Pavlína KružíkováPavlína Kružíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 1.38
MB Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 NM
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.02 11.00
2 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 3.72 9.00
3= Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 3.02 7.50
3= Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 3.02 7.50
5 Roman ZápotockýRoman Zápotocký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
79 2.82 6.00
6 Martin VohradníkMartin Vohradník
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
77 2.62 5.00
7 Radek PatlejchRadek Patlejch
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
78 2.42 4.00
Tomáš StejskalTomáš Stejskal
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
95 DNS
Jan StejskalJan Stejskal
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
95 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 3.33 11.00
2 Mariana MaláMariana Malá
TJ SušiceTJ Sušice
96 3.03 9.00
3 Anna ŠímováAnna Šímová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 2.83 8.00
4 Monika VobořilováMonika Vobořilová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 2.43 7.00
5 Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ SušiceTJ Sušice
99 2.23 6.00
6 Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 2.13 5.00
7 Daniela VránováDaniela Vránová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 2.03 4.00
8 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.83 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 6.47 +1.8 m/s 11.00
2 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 6.46 +1.2 m/s 9.00
3 David HavelDavid Havel
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 6.38 +0.8 m/s 8.00
4 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 6.32 +2.4 m/s 6.24 +1.6 m/s 7.00
5 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 6.11 +1.9 m/s 6.00
6 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 6.01 +2.7 m/s 5.86 +0.3 m/s 5.00
7 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 5.99 +0.3 m/s 4.00
8 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 5.92 +1.2 m/s 3.00
9 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 5.81 +1.8 m/s 2.00
10 Adam OndraAdam Ondra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 5.64 +1.3 m/s 1.00
11 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.48 +1.9 m/s
12 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
73 5.46 +1.8 m/s
13 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 4.64 +2.1 m/s 4.46 +0.5 m/s
MB Daniel SekyraDaniel Sekyra
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
96 5.94 +1.6 m/s
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 5.61 +0.6 m/s 11.00
2 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.44 +1.3 m/s 9.00
3 Eva NěmcováEva Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 5.15 +0.8 m/s 8.00
4 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ SušiceTJ Sušice
02 5.06 +0.8 m/s 7.00
5 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 5.06 +1.6 m/s 6.00
6 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
TJ SušiceTJ Sušice
01 4.96 +1.5 m/s 5.00
7 Klára HolečkováKlára Holečková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 4.95 +0.8 m/s 4.00
8 Michaela MaryškováMichaela Maryšková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.91 +1.2 m/s 3.00
9 Petra NěmejcováPetra Němejcová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
78 4.87 +1.2 m/s 2.00
10 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.87 +0.3 m/s 1.00
11 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 4.83 +0.6 m/s
12 Mariana MaláMariana Malá
TJ SušiceTJ Sušice
96 4.79 +0.0 m/s
13 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.77 +1.2 m/s
14 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.77 +1.3 m/s
15 Anna TouskováAnna Tousková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 4.74 +1.1 m/s
16 Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 4.71 +0.0 m/s
17 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.68 +0.8 m/s
18 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 4.63 +0.2 m/s
19 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 4.62 +0.0 m/s
20 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.56 +0.0 m/s
21 Markéta VostálováMarkéta Vostálová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.50 +0.7 m/s
22 Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 4.43 +0.0 m/s
23 Aneta DubováAneta Dubová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 4.43 +1.2 m/s
24 Anna VobeckáAnna Vobecká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 4.33 +0.6 m/s
25 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.27 +0.6 m/s
26 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 4.10 +0.4 m/s
Celkem 26 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David HavelDavid Havel
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 12.98 +1.8 m/s 11.00
2 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 12.98 +2.1 m/s 9.00
3 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
73 12.65 +0.4 m/s 8.00
4 Daniel SekyraDaniel Sekyra
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
96 12.44 +2.5 m/s 12.13 +0.4 m/s 7.00
5 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 12.40 +0.9 m/s 6.00
6 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 11.79 +0.3 m/s 5.00
7 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 11.35 +2.3 m/s 4.00
Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 DNS
Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 DNS
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 10.71 +1.2 m/s 11.00
2 Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 10.42 +0.6 m/s 9.00
3 Mariana MaláMariana Malá
TJ SušiceTJ Sušice
96 10.38 +0.0 m/s 8.00
4 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10.35 +1.4 m/s 7.00
5 Petra NěmejcováPetra Němejcová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
78 10.22 +1.0 m/s 6.00
6 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 10.21 +0.7 m/s 5.00
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
90 11.42 11.00
2 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 11.17 9.00
3 Dita PoslušnáDita Poslušná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 10.61 8.00
4 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10.55 7.00
5 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
82 10.25 6.00
6 Petra NěmejcováPetra Němejcová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
78 08.93 5.00
7 Ivana VítovcováIvana Vítovcová
TJ SušiceTJ Sušice
72 08.69 4.00
8 Hana KárníkováHana Kárníková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
55 07.86 3.00
9 Monika VobořilováMonika Vobořilová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 07.71 2.00
10 Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
66 07.21 1.00
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 14.07 11.00
2 Miroslav PetrMiroslav Petr
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
78 13.60 9.00
3 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 12.12 8.00
4 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
83 11.96 7.00
5 David NovákDavid Novák
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
92 11.87 6.00
6 Michael BražinaMichael Bražina
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
84 11.85 5.00
7 Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 11.77 4.00
8 Filip ŠafandaFilip Šafanda
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
85 11.06 3.00
9 Petr MatrasPetr Matras
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
83 10.87 2.00
10 Martin KošťálMartin Košťál
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
88 10.82 1.00
11 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10.78
12 Vlastimil NěmejcVlastimil Němejc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
65 10.65
13 Václav HronVáclav Hron
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 10.37
14 Samuel WaageSamuel Waage
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 09.99
15 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 09.34
Ctibor CabadajCtibor Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
68 DNS
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 35.49 11.00
2 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 33.38 9.00
3 Iveta ŠpererováIveta Špererová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 32.36 8.00
4 Jana ŘežábkováJana Řežábková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 28.54 7.00
5 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 26.20 6.00
6 Lenka FialováLenka Fialová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 25.62 5.00
7 Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
66 25.19 4.00
8 Ivana VítovcováIvana Vítovcová
TJ SušiceTJ Sušice
72 24.00 3.00
9 Hana KárníkováHana Kárníková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
55 23.89 2.00
10 Anna VobeckáAnna Vobecká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 23.67 1.00
11 Lucie StruskováLucie Strusková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 23.63
12 Tereza HabermannováTereza Habermannová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 22.85
13 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
82 22.59
14 Aneta HarvilováAneta Harvilová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 21.86
15 Eva NěmcováEva Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 20.93
16 Veronika HradováVeronika Hradová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
99 20.06
17 Dominika HarvilováDominika Harvilová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 19.45
18 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 18.94
19 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 18.56
20 Eliška VítovcováEliška Vítovcová
TJ SušiceTJ Sušice
99 18.48
21 Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
66 18.08
Celkem 21 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 41.60 11.00
2 Miroslav PetrMiroslav Petr
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
78 41.54 9.00
3 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 40.81 8.00
4 Miroslav StaněkMiroslav Staněk
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 39.71 7.00
5 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 37.21 6.00
6 Martin KošťálMartin Košťál
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
88 36.33 5.00
7 David NovákDavid Novák
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
92 35.44 4.00
8 Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
83 35.10 3.00
9= Michal ČernýMichal Černý
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 33.51 1.50
9= Samuel WaageSamuel Waage
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 33.51 1.50
11 Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 33.50
12 Petr MatrasPetr Matras
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
83 32.22
13 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 31.00
14 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 30.27
15 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 28.83
16 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 28.03
17 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 25.91
Václav HronVáclav Hron
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 NM
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka PourováAnežka Pourová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 35.81 11.00
2 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 32.37 9.00
3 Anna VobeckáAnna Vobecká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
97 29.31 8.00
4 Iveta ŠpererováIveta Špererová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 26.90 7.00
5 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 25.17 6.00
6 Ivana VítovcováIvana Vítovcová
TJ SušiceTJ Sušice
72 22.84 5.00
7 Hana KárníkováHana Kárníková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
55 19.71 4.00
8 Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
66 19.16 3.00
9 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 17.37 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 52.49 11.00
2 Radim JebavýRadim Jebavý
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
73 43.40 9.00
3 Lubomír ZaňákLubomír Zaňák
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
93 37.10 8.00
4 Pavel ZajícPavel Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
53 36.13 7.00
5 Radek ŘíhaRadek Říha
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 35.48 6.00
6 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 35.33 5.00
7 Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
70 29.97 4.00
8 Václav HronVáclav Hron
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 24.95 3.00
9 Samuel WaageSamuel Waage
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 21.85 2.00
Petr MatrasPetr Matras
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
83 DNS
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 37.77 11.00
2 Jana ŘežábkováJana Řežábková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 36.31 9.00
3 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
82 35.09 8.00
4 Dita PoslušnáDita Poslušná
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 33.65 7.00
5 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 32.98 6.00
6 Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
66 29.86 5.00
7 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 29.70 4.00
8 Tereza HabermannováTereza Habermannová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 29.09 3.00
9 Lucie StruskováLucie Strusková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 27.25 2.00
10 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 26.22 1.00
11 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 26.11
12 Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 26.00
13 Agáta ŠůsováAgáta Šůsová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 24.46
14 Veronika HradováVeronika Hradová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
99 23.58
15 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 23.52
16 Hana VargováHana Vargová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
00 22.20
17 Aneta HarvilováAneta Harvilová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 21.35
18 Veronika VotíkováVeronika Votíková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 17.02
Celkem 18 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 11.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČernýMichal Černý
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 59.80 11.00
2 David NovákDavid Novák
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
92 47.43 9.00
3 Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 47.24 8.00
4 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 47.04 7.00
5 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 47.02 6.00
6 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 45.81 5.00
7 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 45.64 4.00
8 Michael BražinaMichael Bražina
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
84 44.49 3.00
9 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 44.08 2.00
10 Filip ŠafandaFilip Šafanda
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
85 42.87 1.00
11 Martin KošťálMartin Košťál
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
88 41.05
12 Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 38.28
13 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 37.73
14 Jakub MikolášJakub Mikoláš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
91 31.03
Ctibor CabadajCtibor Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
68 DNS
Adam OndraAdam Ondra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 NM
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 217.00
2 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 204.00
3 TABOR TABOR TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 175.00
4 VLASI VLASI TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 170.50
5 FTVSP FTVSP VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 111.50
6 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 056.00
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 227.00
2 VLASI VLASI TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 147.00
3 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 135.00
4 SUSIC SUSIC TJ SušiceTJ Sušice 114.00
5 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 106.00
6 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 096.00
7 ATKLA ATKLA Atletika KlatovyAtletika Klatovy 091.00
8 STRIB STRIB TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 021.00
Celkem 8 závodníků