výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva

Děčín (7. 6. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 7.6.2016) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MotlAdam Motl 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 07.96
2 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK BílinaAK Bílina 08.12
3 Miroslav MatějkaMiroslav Matějka 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.31
4 Denis KholDenis Khol 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.64
5 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.29
6 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 04 ASK DěčínASK Děčín 10.01
Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 7.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 07.61
2 Daniel LeharDaniel Lehar 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.68
3 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.91
4 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 08.19
5 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.23
6 Jakub HovorkaJakub Hovorka 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.42
MB Martin LenhartMartin Lenhart 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 09.63
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 7.6.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch TarantVojtěch Tarant 01 AK BílinaAK Bílina 07.90
2 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.97
3 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.43
4 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.47
5 Štěpán HanzlíkŠtěpán Hanzlík 02 AK BílinaAK Bílina 08.94
6 Jan HendrychJan Hendrych 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.96
7 Timon Josef HozákTimon Josef Hozák 01 ASK DěčínASK Děčín 09.11
MB Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 09.09
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (út, 7.6.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 07.60 11.00
2 Daniel LeharDaniel Lehar 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.87 9.00
3 Vojtěch TarantVojtěch Tarant 01 AK BílinaAK Bílina 07.92 8.00
4 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.93 7.00
5 Adam MotlAdam Motl 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 07.98 6.00
6 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.14 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 7.6.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 08.15 4.00
2 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK BílinaAK Bílina 08.15 3.00
3 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.15 2.00
4 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.35 1.00
5 Miroslav MatějkaMiroslav Matějka 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.43
6 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.60
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 7.6.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.10
2 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 08.28
3 Alexandra HoškováAlexandra Hošková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.40
4 Simona WeberováSimona Weberová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.46
5 Tereza DivišováTereza Divišová 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 08.59
6 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.61
7 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.78
8 Tereza PodhorskáTereza Podhorská 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 7.6.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.34
2 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.64
3 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 09.04
4 Veronika VitvarováVeronika Vitvarová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.13
5 Klára PetýtkováKlára Petýtková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.37
6 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 09.39
7 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.55
Eliška NácarováEliška Nácarová 01 ASK DěčínASK Děčín DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 7.6.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 08.19
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.27
3 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.77
4 Markéta MaláMarkéta Malá 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 08.82
5 Barbora KrnáčováBarbora Krnáčová 01 ASK DěčínASK Děčín 09.09
6 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 09.15
7 Jana BrunclíkováJana Brunclíková 02 AK BílinaAK Bílina 09.43
8 Štěpánka PatíkováŠtěpánka Patíková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.48
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (út, 7.6.2016) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 08.07 11.00
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.09 9.00
3 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 08.21 8.00
4 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.23 7.00
5 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.45 6.00
6 Alexandra HoškováAlexandra Hošková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.45 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 7.6.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.52 4.00
2 Simona WeberováSimona Weberová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.53 3.00
3 Tereza DivišováTereza Divišová 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 08.55 2.00
4 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.60 1.00
5 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.84
6 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.94
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 7.6.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 18.44 11.00
2 Matěj KnoblochMatěj Knobloch 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.66 9.00
3 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 18.78 8.00
4 Vojtěch TarantVojtěch Tarant 01 AK BílinaAK Bílina 18.92 6.00
5 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 19.65
Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 7.6.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MotlAdam Motl 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 18.98 5.00
2 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.21 4.00
3 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.51 2.00
4 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK BílinaAK Bílina 19.88
5 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.72
Miroslav MatějkaMiroslav Matějka 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 7.6.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 18.86 7.00
2 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.90
3 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 20.76
MB Martin LenhartMartin Lenhart 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 23.82
Radek VostřelRadek Vostřel 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNS
Timon Josef HozákTimon Josef Hozák 01 ASK DěčínASK Děčín DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 7.6.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BrukŠtěpán Bruk 01 ASK DěčínASK Děčín 20.46
2 Tomáš PolákTomáš Polák 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.87
3 Štěpán HanzlíkŠtěpán Hanzlík 02 AK BílinaAK Bílina 21.81
4 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.42
5 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.76
MB Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 22.87
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 7.6.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.38 3.00
2 Frank HorabinFrank Horabin 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.60 1.00
3 Jan TuhýJan Tuhý 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 21.78
4 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 22.00
Pavel ŘapekPavel Řapek 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 7.6.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.36 11.00
2 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.63 9.00
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 19.81 8.00
4 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.87 7.00
5 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.58 3.00
Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 7.6.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 20.26 6.00
2 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 20.39 4.00
3 Simona WeberováSimona Weberová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.76 2.00
4 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 21.02
5 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 21.13
Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 7.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 21.23
2 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.35
3 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.64
4 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.95
5 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 22.41
6 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 24.15
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 7.6.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra HoškováAlexandra Hošková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.36 5.00
2 Natálie MikešováNatálie Mikešová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.26
3 Tereza MachátováTereza Machátová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.68
4 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 22.69
5 Klára PetýtkováKlára Petýtková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.81
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 7.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DivišováTereza Divišová 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 20.84 1.00
2 Eliška VašákováEliška Vašáková 01 ASK DěčínASK Děčín 21.20
3 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 22.01
4 Simona VorlíčkováSimona Vorlíčková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.35
5 Veronika VitvarováVeronika Vitvarová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.56
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (út, 7.6.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.61
2 Martina OpavováMartina Opavová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.22
3 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 22.25
4 Barbora KrnáčováBarbora Krnáčová 01 ASK DěčínASK Děčín 22.55
5 Štěpánka PatíkováŠtěpánka Patíková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.48
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 39.66 11.00
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 41.46 8.00
3 Marek FuniokMarek Funiok 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 42.84 6.00
4 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 44.70 4.00
Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín DNS
Daniel LeharDaniel Lehar 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch TarantVojtěch Tarant 01 AK BílinaAK Bílina 41.10 9.00
2 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 42.75 7.00
3 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 44.43 5.00
4 Tomáš PolákTomáš Polák 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 44.88 3.00
5 Jan TuhýJan Tuhý 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 44.90 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 45.24 1.00
2 Marek BystrýMarek Bystrý 01 AK BílinaAK Bílina 45.54
3 Jan FreibergJan Freiberg 01 ASK DěčínASK Děčín 47.58
4 Filip MarkvartFilip Markvart 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 49.47
5 Michal VodvářkaMichal Vodvářka 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 55.61
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denis KholDenis Khol 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 48.77
2 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 49.26
3 Vítek OuzkýVítek Ouzký 04 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 55.91
4 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 04 ASK DěčínASK Děčín 58.87
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 42.79 11.00
2 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 44.60 9.00
3 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 44.94 8.00
4 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 46.38 5.00
5 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 50.51
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 46.70 4.00
2 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 46.75 3.00
3 Jana JílkováJana Jílková 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 46.78 2.00
4 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 47.41 1.00
Eliška NácarováEliška Nácarová 01 ASK DěčínASK Děčín DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra HoškováAlexandra Hošková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 45.53 6.00
2 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 47.75
3 Tereza KokšálováTereza Kokšálová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 50.53
4 Pavla PatíkováPavla Patíková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 51.06
MB Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 51.27
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 45.46 7.00
2 Simona VorlíčkováSimona Vorlíčková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 49.30
3 Sabina HruškováSabina Hrušková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 52.37
4 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 56.06
Anastázie KramerováAnastázie Kramerová 04 ASK DěčínASK Děčín DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:10.07 11.00
2 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:18.77 9.00
3 Marek FuniokMarek Funiok 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:20.22 8.00
4 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:20.44 7.00
5 Radek VostřelRadek Vostřel 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:22.93 6.00
6 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:39.69 5.00
7 Pavel ŘapekPavel Řapek 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:44.90 4.00
8 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:50.25 3.00
9 Vítek OuzkýVítek Ouzký 04 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:51.29 2.00
10 Lukáš KarlíkLukáš Karlík 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:53.40 1.00
11 Michal VodvářkaMichal Vodvářka 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:01.22
MB Martin LenhartMartin Lenhart 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:44.50
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:19.83 11.00
2 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:24.16 9.00
3 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:33.66 8.00
4 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:35.84 7.00
5 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:36.84 6.00
6 Eliška VašákováEliška Vašáková 01 ASK DěčínASK Děčín 2:37.22 5.00
7 Klára ŠponarováKlára Šponarová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:45.08 4.00
8 Sabina HruškováSabina Hrušková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:47.06 3.00
9 Tereza TůmováTereza Tůmová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:49.32 2.00
10 Klára KohoutováKlára Kohoutová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:50.92 1.00
11 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:51.51
12 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2:51.70
13 Klára BystroňováKlára Bystroňová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:54.25
14 Kristýna ŠupicováKristýna Šupicová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:23.83
MB Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:52.04
Celkem 15 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 7.6.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 31.47 9.00
2 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 31.87 8.00
3 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 33.24 7.00
4 Filip MarkvartFilip Markvart 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 34.74 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 7.6.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 33.78 5.00
2 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 39.06 2.00
3 Jakub HovorkaJakub Hovorka 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 39.11 1.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (út, 7.6.2016) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 31.19 11.00
2 Štěpán BrukŠtěpán Bruk 01 ASK DěčínASK Děčín 33.70 6.00
3 Jan FreibergJan Freiberg 01 ASK DěčínASK Děčín 36.33 3.00
MB Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 40.23
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 7.6.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 31.48 11.00
2 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 32.10 9.00
3 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 32.79 8.00
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 36.33 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 7.6.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HýskováAdriana Hýsková 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 33.92 7.00
2 Nina ŠtolbováNina Štolbová 01 AK BílinaAK Bílina 36.80 5.00
3 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 37.44 4.00
4 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 38.38 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 7.6.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JílkováJana Jílková 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 37.73 3
2 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 37.73 2
3 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 38.48
4 Veronika BeckováVeronika Becková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 40.00
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 7.6.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MachátováTereza Machátová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 41.02
2 Kristýna ŠupicováKristýna Šupicová 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 42.28
3 Sabina HruškováSabina Hrušková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 42.98
Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina DQ
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Horabin, Hrbek, Knobloch,Šulc "A" Horabin, Hrbek, Knobloch,Šulc TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 30.94 11.00
2 Funiok, Scholz, Motl, Fiedler Funiok, Scholz, Motl, Fiedler Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 31.14 9.00
3 Jiránek, Havlík, Reichel, Vaňura Jiránek, Havlík, Reichel, Vaňura USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 32.33 8.00
4 "B" Hovorka, Khol, Umlauf, Ouzký "B" Hovorka, Khol, Umlauf, Ouzký TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 36.34 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Prokešová, Hamlerová, Ferenczeiová, Čihařová "A" Prokešová, Hamlerová, Ferenczeiová, Čihařová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 32.80 11.00
2 Beckerová, Malá, Štěkrová, Divišová Beckerová, Malá, Štěkrová, Divišová AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 33.60 9.00
3 Kohoutová, Opavová, Štěpánová, Pavlasová Kohoutová, Opavová, Štěpánová, Pavlasová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 34.35 8.00
4 Dittrichová, Balášová, Špačková, Pšeničková Dittrichová, Balášová, Špačková, Pšeničková Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 34.82 7.00
5 Brunclíková, Krupičková, Šilerová, Knapová Brunclíková, Krupičková, Šilerová, Knapová AK BílinaAK Bílina 36.29 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "C" Machátová, Mikešová, Šupicová, Vitvarová "C" Machátová, Mikešová, Šupicová, Vitvarová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 36.06 6.00
2 "B" Bystroňová, Patíková P., Patíková Š, Podhorská "B" Bystroňová, Patíková P., Patíková Š, Podhorská TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 36.15 5.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.70 11.00
2 Tomáš LaubeTomáš Laube
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 1.65 9.00
3 Daniel LeharDaniel Lehar
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 1.60 8.00
4 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 1.50 7.00
5 Miroslav MatějkaMiroslav Matějka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 1.45 6.00
6 Tomáš MorávekTomáš Morávek
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 1.40 5.00
7 František LáchaFrantišek Lácha
AK BílinaAK Bílina
02 1.40 4.00
8 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.40 3.00
9 Jan FreibergJan Freiberg
ASK DěčínASK Děčín
01 1.30 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 1.57 11.00
2 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 1.48 9.00
3= Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.40 7.50
3= Simona WeberováSimona Weberová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 1.40 7.50
5 Markéta MaláMarkéta Malá
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
01 1.40 6.00
6 Nina ŠtolbováNina Štolbová
AK BílinaAK Bílina
01 1.40 5.00
7 Tereza TůmováTereza Tůmová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.40 4.00
8= Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 1.35 2.00
8= Veronika BeckováVeronika Becková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 1.35 2.00
8= Pavla PatíkováPavla Patíková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 1.35 2.00
11 Tereza PodhorskáTereza Podhorská
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 1.35
12 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 1.35
13 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.30
14= Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.30
14= Natálie MikešováNatálie Mikešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 1.30
14= Klára KohoutováKlára Kohoutová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.30
17 Tereza DörflerováTereza Dörflerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 1.20
Hana PápayováHana Pápayová
ASK DěčínASK Děčín
02 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.90 11.00
2 Kryštof BesserKryštof Besser
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.80 9.00
3 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.70 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla JiráskováAdéla Jirásková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
02 2.00 11.00
2 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková
AK BílinaAK Bílina
02 1.70 9.00
Nina ŠtolbováNina Štolbová
AK BílinaAK Bílina
01 NM
Jana JílkováJana Jílková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
02 NM
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 35.53 11.00
2 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 25.23 9.00
3 Michaela KunertováMichaela Kunertová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 24.91 8.00
4 Adéla JiráskováAdéla Jirásková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
02 22.04 7.00
5 Michaela PavlasováMichaela Pavlasová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 20.18 6.00
6 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 20.14 5.00
7 Simona VorlíčkováSimona Vorlíčková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 18.92 4.00
8 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 18.18 3.00
9 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 17.86 2.00
10 Klára ŠponarováKlára Šponarová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 17.31 1.00
11 Adriana HýskováAdriana Hýsková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 17.06
12 Tereza MyšákováTereza Myšáková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 17.01
13 Tereza KokšálováTereza Kokšálová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 15.70
14 Martina OpavováMartina Opavová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 14.78
15 Klára PetýtkováKlára Petýtková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 13.59
16 Adéla KnapováAdéla Knapová
AK BílinaAK Bílina
02 13.34
17 Karolína TannertováKarolína Tannertová
AK BílinaAK Bílina
01 12.08
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 45.13 11.00
2 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 38.34 9.00
3 Lukáš LachmanLukáš Lachman
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 27.10 8.00
4 Tomáš MorávekTomáš Morávek
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 23.12 7.00
5 Frank HorabinFrank Horabin
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 21.90 6.00
6 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 20.60 5.00
7 Jan HendrychJan Hendrych
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 20.41 4.00
8 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 20.12 3.00
9 Tomáš BlažekTomáš Blažek
AK MostAK Most
02 17.04 2.00
10 Vít HouškaVít Houška
AK MostAK Most
01 16.37 1.00
11 Lukáš KarlíkLukáš Karlík
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 16.34
12 Tomáš PolákTomáš Polák
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 14.86
Radek LanzRadek Lanz
AK BílinaAK Bílina
01 NM
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela KunertováMichaela Kunertová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 26.35 11.00
2 Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK DěčínASK Děčín
01 24.63 9.00
3 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 24.13 8.00
4 Barbora KrnáčováBarbora Krnáčová
ASK DěčínASK Děčín
01 23.89 7.00
5 Michaela PavlasováMichaela Pavlasová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 20.34 6.00
6 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 18.41 5.00
7 Veronika BeckováVeronika Becková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 17.93 4.00
8 Karolína TannertováKarolína Tannertová
AK BílinaAK Bílina
01 16.73 3.00
9 Adéla KnapováAdéla Knapová
AK BílinaAK Bílina
02 15.24 2.00
10 Klára BystroňováKlára Bystroňová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 14.51 1.00
11 Tereza MyšákováTereza Myšáková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 11.00
Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK MostAK Most
02 DNS
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 7.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 31.25 11.00
2 Radek LanzRadek Lanz
AK BílinaAK Bílina
01 25.87 9.00
3 Lukáš LachmanLukáš Lachman
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 24.46 8.00
4 Vít HouškaVít Houška
AK MostAK Most
01 24.36 7.00
5 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 18.86 6.00
6 Tomáš MorávekTomáš Morávek
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 18.74 5.00
7 Matěj HrbekMatěj Hrbek
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 18.08 4.00
8 Jan HendrychJan Hendrych
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 16.44 3.00
Tomáš BlažekTomáš Blažek
AK MostAK Most
02 DNS
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 136.00
2 LITVI LITVI Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 123.00
3 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 103.00
4 POCER POCER ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 052.00
5 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 044.00
6 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 038.00
7 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 011.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 200 m př., 4x60 m, disk 1kg, kladivo 4kg, tyč, výška, 60 m, 60 m, 200 m př., 200 m př., 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 150 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 215.00
2 LITVI LITVI Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 095.00
3 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 068.00
4 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 064.00
5 ZSLOU ZSLOU AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 031.00
6 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 024.00
7 POCER POCER ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 017.00
8 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 004.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 200 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, tyč, výška, 60 m, 60 m, 4x60 m, 200 m př., 200 m př., 300 m, 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků