výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Pacov (18. 6. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 010425 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.87 11.00
2 Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček 010727 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 07.92 9.00
3 Pavel MorongPavel Morong 020325 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.05 8.00
4 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček 010708 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.07 7.00
5 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 021115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.30 3.00
6 Ondřej VeselýOndřej Veselý 030801 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.53 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠoukalJan Šoukal 011023 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.14 6.00
2 Vlastimil KoupilVlastimil Koupil 010629 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.73 1.00
3 Jakub TomekJakub Tomek 030630 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.87
4 Ondřej MunduchOndřej Munduch 040508 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.27
5 Radek MusilRadek Musil 040724 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.46
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 010320 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.24 5.00
2 Jiří KabrdaJiří Kabrda 011020 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.28 4.00
3 Erik CzévarErik Czévar 040502 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.84
4 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 041123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.00
MB Lukáš NovotnýLukáš Novotný 021203 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 015325 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.09 11.00
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 025913 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.23 9.00
3 Simona DubováSimona Dubová 036021 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.39 7.00
4 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 035128 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.51 6.00
5 Marie KuthanováMarie Kuthanová 015306 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.67 2.00
6 Petra JurkováPetra Jurková 035320 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.26
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona JonášováSimona Jonášová 015805 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.38 8.00
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová 036216 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.55 5.00
3 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 035110 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 08.58 4.00
4 Jitka NavrkalováJitka Navrkalová 015120 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.61 3.00
5 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 045526 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.85
6 Sára ŘíhováSára Říhová 045107 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.99
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.6.2016) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza NěmcováTereza Němcová 015922 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.79 1.00
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 016129 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.83
3 Eliška ČurdováEliška Čurdová 015905 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.48
4 Šárka VrbováŠárka Vrbová 015525 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.82
Kateřina JaklováKateřina Jaklová 045909 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Marie NovotnáMarie Novotná 046129 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 025920 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.06
MB Petra KašováPetra Kašová 015906 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
MB Tereza JonášováTereza Jonášová 015805 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.10
MB Kristýna PíšováKristýna Píšová 036009 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.64
MB Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 035828 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.78
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 18.6.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta VomelováAneta Vomelová 015501 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.24
2 Kateřina NěmečkováKateřina Němečková 016129 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.25
3 Jana KaráskováJana Karásková 025527 Atletika JemniceAtletika Jemnice 09.26
4 Michaela DudeškováMichaela Dudešková 015507 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.82
Aneta MifkováAneta Mifková 026003 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef AdamecJosef Adamec 990830 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.47
2 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 990412 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.70 7.00
3 Martin GronMartin Gron 001215 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11.98 5.00
4 Dan KováčDan Kováč 990727 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.24 4.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DoubkováMonika Doubková 005912 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.82
2 Kristýna GallováKristýna Gallová 006003 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.06 7.00
3 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 006111 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13.26 4.00
4 Michaela MarešováMichaela Marešová 995217 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.37 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TouskováAnna Tousková 995616 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.09 5.00
2 Barbora FelcmanováBarbora Felcmanová 006219 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13.47 2.00
3 Lucie PeňázováLucie Peňázová 005906 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13.72 1.00
Alena PadrnosováAlena Padrnosová 006025 Atletika JemniceAtletika Jemnice DQ
Celkem 4 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PoláchAdam Polách 010315 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.54 7.00
2 Jan ŠoukalJan Šoukal 011023 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.61 6.00
3 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 020427 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 19.93 3.00
4 Martin HrobskýMartin Hrobský 021113 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 20.27 2.00
5 Jakub TomekJakub Tomek 030630 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.56
6 Matyáš MichálekMatyáš Michálek 020812 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.63
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček 010708 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.53 8.00
2 Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček 010727 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.71 5.00
3 Ondřej VeselýOndřej Veselý 030801 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.64 1.00
4 Dominik CzévarDominik Czévar 010531 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.55
5 Radek MusilRadek Musil 040724 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.39
Jan KubíčekJan Kubíček 011229 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.6.2016) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 010425 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 18.12 11.00
2 Pavel MorongPavel Morong 020325 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19.32 9.00
3 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 021115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 19.88 4.00
4 Ondřej MunduchOndřej Munduch 040508 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 22.98
MB Filip VojtkoFilip Vojtko 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.03
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika TrojanováMonika Trojanová 015909 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.20 9.00
2 Simona DubováSimona Dubová 036021 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.23 8.00
3 Veronika CardováVeronika Cardová 025114 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 20.29 7.00
4 Natálie TeplanováNatálie Teplanová 015805 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.73 6.00
5 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 025426 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.73 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 035110 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 21.25 2.00
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 045526 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.74 1.00
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová 036216 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.02
4 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová 035220 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.14
5 Aneta VomelováAneta Vomelová 015501 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 22.39
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 18.6.2016) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona JonášováSimona Jonášová 015805 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.24 3.00
2 Tereza NěmcováTereza Němcová 015922 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 22.04
3 Anežka PleskačováAnežka Pleskačová 025920 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.18
4 Sára ŘíhováSára Říhová 045107 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 22.35
5 Kateřina NěmečkováKateřina Němečková 016129 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.51
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 18.6.2016) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 025913 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 20.04 11.00
2 Eliška KrajčováEliška Krajčová 015518 Atletika JemniceAtletika Jemnice 20.98 4.00
3 Eliška CyrusováEliška Cyrusová 016205 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 21.75
4 Petra JurkováPetra Jurková 035320 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.39
Marie NovotnáMarie Novotná 046129 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 18.6.2016) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČurdováEliška Čurdová 015905 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 23.37
2 Jana KaráskováJana Karásková 025527 Atletika JemniceAtletika Jemnice 23.78
3 Šárka VrbováŠárka Vrbová 015525 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 24.25
4 Andrea NěmcováAndrea Němcová 026013 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 24.62
MB Jitka NavrkalováJitka Navrkalová 015120 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.98
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef AdamecJosef Adamec 990830 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.33
2 Martin GronMartin Gron 001215 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 25.06 7.00
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DoubkováMonika Doubková 005912 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.66
MB Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 006111 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 27.62
MB Lucie PeňázováLucie Peňázová 005906 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 28.45
MB Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 005225 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 28.96
MB Alena PadrnosováAlena Padrnosová 006025 Atletika JemniceAtletika Jemnice 31.31
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal StarýMichal Starý 981112 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:08.40 7.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří KabrdaJiří Kabrda 011020 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:08.72 11.00
2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 010320 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:12.93 9.00
3 Martin HrobskýMartin Hrobský 021113 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:17.00 8.00
4 David NovákDavid Novák 010904 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:22.46 7.00
5 Matyáš MichálekMatyáš Michálek 020812 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:37.42 6.00
6 Šimon RyglŠimon Rygl 020717 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:43.43 5.00
Jan KubíčekJan Kubíček 011229 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora FelcmanováBarbora Felcmanová 006219 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:37.21 7.00
2 Julie LavičkováJulie Lavičková 006113 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:43.85 5.00
3 Michaela MarešováMichaela Marešová 995217 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:51.68 4.00
Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 005509 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 035515 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:34.13 9.00
2 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 015524 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:37.79 8.00
3 Aneta VomelováAneta Vomelová 015501 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:38.83 7.00
4 Mirka VáňováMirka Váňová 035927 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:39.61 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie KamarádováMarie Kamarádová 025725 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2:33.09 11.00
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 026013 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:41.67 5.00
3 Kateřina NěmečkováKateřina Němečková 016129 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:42.07 4.00
4 Žofie ChlupáčkováŽofie Chlupáčková 025815 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:42.97 3.00
5 Tereza JonášováTereza Jonášová 015805 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:47.09 2.00
6 Romana PecinováRomana Pecinová 026201 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:48.93 1.00
7 Šárka VrbováŠárka Vrbová 015525 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3:02.20
8 Tereza ZemanováTereza Zemanová 015325 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:15.25
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 010320 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 29.56 11.00
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 011118 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 30.64 9.00
3 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 020427 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 32.53 8.00
4 Pavel KinclPavel Kincl 020911 Atletika JemniceAtletika Jemnice 36.10 7.00
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 015325 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 30.53 11.00
2 Monika TrojanováMonika Trojanová 015909 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 31.97 7.00
3 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 025426 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 32.12 6.00
4 Martina LapešováMartina Lapešová 015501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 33.48 4.00
5 Marie KuthanováMarie Kuthanová 015306 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 33.73 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 035110 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 31.38 9.00
2 Natálie KováčováNatálie Kováčová 035515 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 31.57 8.00
3 Žofie ChlupáčkováŽofie Chlupáčková 025815 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 35.57 1.00
4 Mirka VáňováMirka Váňová 035927 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 38.18
5 Eliška KrajčováEliška Krajčová 015518 Atletika JemniceAtletika Jemnice 38.62
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 18.6.2016) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 015123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 32.46 5.00
2 Veronika CardováVeronika Cardová 025114 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 33.87 2.00
3 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová 035220 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 35.96
4 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 045909 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 39.32
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 18.6.2016) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 036105 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 36.66
MB Petra KašováPetra Kašová 015906 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNF
Celkem 2 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný 990721 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 39.87
2 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 990412 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 41.19 7.00
3 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 990716 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.57
Celkem 3 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KoubkováLenka Koubková 005919 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 47.02 7.00
2 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 005509 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 48.19 5.00
3 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 006111 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 50.21 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šoukal, Novák, Nováček, Rygl Šoukal, Novák, Nováček, Rygl TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 31.07 11.00
2 Janík, Švaříček, Morong, Krpálek Janík, Švaříček, Morong, Krpálek TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 31.12 9.00
3 Sedláček, Hrobský, Czevar, Švec Sedláček, Hrobský, Czevar, Švec TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 34.52 8.00
4 Veselý, Polách, Tomek, Michálek Veselý, Polách, Tomek, Michálek TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 34.53 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vejvarová, Achcenitová, Dubová, Zabloudilová Vejvarová, Achcenitová, Dubová, Zabloudilová Atletika JihlavaAtletika Jihlava 32.05 11.00
2 Trojanová, Kuthanová, Bartoňková, Teplanová Trojanová, Kuthanová, Bartoňková, Teplanová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 32.24 9.00
3 Mutlová, Všetečková, Houzarová, Svobodová Mutlová, Všetečková, Houzarová, Svobodová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 32.49 8.00
4 Cardová, Tenklová, Říhová, Vaňková B. Cardová, Tenklová, Říhová, Vaňková B. TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 33.38 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vrzalová, Němečková, Chlupáčková Ž., Pecinová Vrzalová, Němečková, Chlupáčková Ž., Pecinová Atletika JihlavaAtletika Jihlava 35.29 6.00
2 Navrkalová, Kývalová, Paločková, Pleskačová Navrkalová, Kývalová, Paločková, Pleskačová TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 36.01 5.00
3 Jurková, Píšová, Hekrlová, Zelníčková Jurková, Píšová, Hekrlová, Zelníčková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 38.14 4.00
Vlasáková, Smejkalová, Jonášová T., Jonášová S. Vlasáková, Smejkalová, Jonášová T., Jonášová S. TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Josef BernatJosef Bernat
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
990329 1.89
2 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
990727 1.81 7.00
3 Tomáš RyškaTomáš Ryška
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
000502 1.53 5.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš SedláčekTomáš Sedláček
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
020616 1.59 11.00
2 Michal ČihákMichal Čihák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
011015 1.53 9.00
3 Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010727 1.53 8.00
4 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010627 1.50 7.00
5 Šimon RyglŠimon Rygl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
020717 1.41 6.00
6 Pavel KinclPavel Kincl
Atletika JemniceAtletika Jemnice
020911 1.38 5.00
7 Martin KocurMartin Kocur
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010823 1.33 4.00
MB Filip VojtkoFilip Vojtko
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 1.33
Abu Mike AminuAbu Mike Aminu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
010615 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
006003 1.54 6.00
1= Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
005509 1.54 6.00
3 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
995827 1.51 4.00
4 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
996125 1.33 3.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025503 1.49 11.00
2 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015805 1.40 9.00
3 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025326 1.34 8.00
4 Nela SmejkalováNela Smejkalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015516 1.31 7.00
5 Michaela DudeškováMichaela Dudešková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015507 1.23 6.00
6 Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
026023 1.18 5.00
MB Kristýna PíšováKristýna Píšová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036009 1.18
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990609 3.60 7.00
2 Tomáš RyškaTomáš Ryška
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
000502 2.43 5.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jana ZerzánkováJana Zerzánková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
006111 2.33 7.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980310 5.68 -1.9 m/s
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990412 5.79 -1.3 m/s 7.00
2 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
990727 5.59 -1.3 m/s 5.00
3 Martin KulhánekMartin Kulhánek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
980109 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
010425 5.27 -1.5 m/s 11.00
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
011118 4.95 -1.9 m/s 9.00
3 Abu Mike AminuAbu Mike Aminu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
010615 4.85 -2.9 m/s 8.00
4 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
020427 4.74 -2.1 m/s 7.00
5 Tomáš SedláčekTomáš Sedláček
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
020616 4.49 -0.7 m/s 6.00
6 Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
021216 4.29 -1.7 m/s 5.00
7 Martin HrobskýMartin Hrobský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
021113 4.26 -4.3 m/s 4.00
8 Ondřej VeselýOndřej Veselý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
030801 4.24 -1.3 m/s 3.00
9 Jakub TomekJakub Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
030630 4.23 -2.4 m/s 2.00
10 Vlastimil KoupilVlastimil Koupil
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010629 4.10 -2.4 m/s 1.00
11 Jan ŠoukalJan Šoukal
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
011023 3.85 -1.4 m/s
12 Pavel KinclPavel Kincl
Atletika JemniceAtletika Jemnice
020911 3.71 -1.1 m/s
13 Radek MusilRadek Musil
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
040724 3.67 -0.9 m/s
14 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
041123 3.44 -0.2 m/s
15 Jakub ŠvecJakub Švec
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
030413 3.40 +0.2 m/s
16 Ondřej MunduchOndřej Munduch
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
040508 3.39 -0.5 m/s
17 Erik CzévarErik Czévar
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
040502 3.24 +0.3 m/s
MB Filip VojtkoFilip Vojtko
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 3.72 -3.1 m/s
MB Lukáš NovotnýLukáš Novotný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
021203 DNS
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna TouskováAnna Tousková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
995616 5.04 -0.9 m/s 7.00
2 Kristýna GallováKristýna Gallová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
006003 4.90 +1.5 m/s 5.00
3 Michaela MarešováMichaela Marešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
995217 4.58 -1.5 m/s 4.00
4 Julie LavičkováJulie Lavičková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
006113 4.22 +0.8 m/s 3.00
5 Jana ZerzánkováJana Zerzánková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
006111 4.21 -1.4 m/s 2.00
6 Lucie PeňázováLucie Peňázová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
005906 4.19 -2.3 m/s 1.00
7 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
995827 3.29 +1.0 m/s
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika TrojanováMonika Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015909 4.72 -1.1 m/s 11.00
2 Karolína MutlováKarolína Mutlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015725 4.57 -1.1 m/s 9.00
3 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025503 4.51 +0.3 m/s 8.00
4 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015805 4.50 -1.6 m/s 7.00
5 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
016129 4.49 -3.2 m/s 6.00
6 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015306 4.43 -0.7 m/s 5.00
7 Marie KamarádováMarie Kamarádová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
025725 4.41 -0.6 m/s 4.00
8 Simona DubováSimona Dubová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
036021 4.20 -0.7 m/s 3.00
9 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
016129 4.16 -0.8 m/s 2.00
10 Veronika CardováVeronika Cardová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
025114 4.14 -1.9 m/s 1.00
11 Martina AchcenitováMartina Achcenitová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
035128 4.14 -0.3 m/s
12 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
036105 4.09 -1.0 m/s
13 Eliška CyrusováEliška Cyrusová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
016205 4.01 -1.1 m/s
14 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
016128 4.01 -0.7 m/s
15 Tereza ZemanováTereza Zemanová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
015325 3.99 -2.9 m/s
16 Nela SmejkalováNela Smejkalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015516 3.97 +0.2 m/s
17 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015831 3.95 -2.3 m/s
18 Sára ŘíhováSára Říhová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
045107 3.90 -1.3 m/s
19 Tereza JonášováTereza Jonášová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015805 3.85 -3.0 m/s
20 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
045526 3.85 -4.1 m/s
21 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
026201 3.71 -2.8 m/s
22 Michaela DudeškováMichaela Dudešková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015507 3.68 -0.8 m/s
23 Lucie SvobodováLucie Svobodová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036216 3.64 -1.4 m/s
24 Jana KaráskováJana Karásková
Atletika JemniceAtletika Jemnice
025527 3.55 -0.4 m/s
25 Eliška ČurdováEliška Čurdová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015905 3.53 +0.1 m/s
26 Lenka ŽákováLenka Žáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
026116 3.52 +0.0 m/s
27 Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
026023 3.39 -2.5 m/s
MB Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035828 3.70 -1.5 m/s
MB Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036201 3.29 -2.2 m/s
Aneta MifkováAneta Mifková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
026003 DNS
Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
045909 DNS
Celkem 31 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
015524 25.73 11.00
2 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015831 21.90 9.00
3 Petra PaločkováPetra Paločková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015420 21.28 8.00
4 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025913 20.95 7.00
5 Anna LeščenkováAnna Leščenková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
016126 18.91 6.00
6 Lenka MachátováLenka Machátová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
015912 14.91 5.00
7 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
016129 14.49 4.00
Klára DlapkováKlára Dlapková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015316 NM
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČihákMichal Čihák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
011015 29.50 11.00
2 Abu Mike AminuAbu Mike Aminu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
010615 28.23 9.00
3 Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
021216 26.34 8.00
4 Adam PoláchAdam Polách
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010315 25.14 7.00
5 Martin KocurMartin Kocur
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010823 22.30 6.00
6 Pavel MorongPavel Morong
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
020325 21.92 5.00
7 Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010603 21.81 4.00
8 Petr MelicharPetr Melichar
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
020104 21.67 3.00
9 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
041123 18.17 2.00
10 Václav FialaVáclav Fiala
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
011024 17.71 1.00
11 Jakub ŠvecJakub Švec
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
030413 10.17
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola NeumannováNikola Neumannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
996004 34.11 7.00
2 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
996125 28.05 5.00
3 Tereza HabermannováTereza Habermannová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
006218 27.53 4.00
4 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
995309 25.73 3.00
5 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
995907 22.50
6 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
005331 21.41 2.00
7 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
005225 19.97 1.00
8 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
006104 19.93
9 Karolína ŠimkováKarolína Šimková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
995529 18.83
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
000712 39.15
2 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990308 33.62 7.00
3 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990627 30.79 5.00
Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
990814 DNS
David NovákDavid Novák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
000704 DNS
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
980310 38.71
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
996125 41.27 7.00
2 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
995309 32.69 5.00
3 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
006104 32.00 4.00
4 Nikola NeumannováNikola Neumannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
996004 30.86 3.00
5 Karolína ŠimkováKarolína Šimková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
995529 29.75 2.00
6 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
995907 28.19
7 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
005331 23.86 1.00
8 Alena PadrnosováAlena Padrnosová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
006025 21.99
Tereza HabermannováTereza Habermannová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
006218 DNS
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára DlapkováKlára Dlapková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015316 29.79 11.00
2 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
016128 27.00 9.00
3 Eliška KrajčováEliška Krajčová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
015518 24.09 8.00
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
016129 17.84 7.00
5 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
016129 15.86 6.00
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr MelicharPetr Melichar
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
020104 24.49 11.00
2 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010627 23.73 9.00
3 Václav FialaVáclav Fiala
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
011024 22.83 8.00
4 Martin KocurMartin Kocur
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010823 20.06 7.00
5 Jakub ŠvecJakub Švec
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
030413 15.44 6.00
6 Dominik CzévarDominik Czévar
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
010531 14.72 5.00
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990609 DNS
Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990308 DNS
Tomáš RyškaTomáš Ryška
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
000502 DNS
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990627 DNS
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
005225 37.97 7.00
2 Tereza HabermannováTereza Habermannová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
006218 29.08 5.00
3 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
006104 25.99 4.00
4 Nikola NeumannováNikola Neumannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
996004 25.05 3.00
5 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
995907 21.52
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
016128 28.89 11.00
2 Petra PaločkováPetra Paločková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015420 27.53 9.00
3 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015831 26.53 8.00
4 Klára DlapkováKlára Dlapková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015316 25.90 7.00
5 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025326 24.90 6.00
6 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
015123 24.42 5.00
7 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
026201 22.82 4.00
8 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
025426 20.79 3.00
9 Anna LeščenkováAnna Leščenková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
016126 17.38 2.00
10 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
025503 17.12 1.00
11 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036201 16.53
12 Mirka VáňováMirka Váňová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
035927 14.35
MB Karolína MutlováKarolína Mutlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
015725 24.00
Lenka MachátováLenka Machátová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
015912 DNS
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ČihákMichal Čihák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
011015 35.87 11.00
2 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
011118 35.11 9.00
3 Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010708 28.56 8.00
4 Matyáš DvorskýMatyáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010603 27.51 7.00
5 Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
010627 26.11 6.00
6 Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
021216 23.56 5.00
7 Petr MelicharPetr Melichar
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
020104 18.81 4.00
MB Lukáš NovotnýLukáš Novotný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
021203 DNS
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan GročekJan Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
000712 49.89
2 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990308 34.71 7.00
3 Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
990814 DNS
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JIHLA JIHLA Atletika Jihlava{8} 057.00
2 HBROD HBROD TJ Jiskra Havlíčkův Brod{8} 028.00
3 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na Moravě z.s.{8} 007.00
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 238.00
2 JIHLA JIHLA Atletika Jihlava{8} 103.00
3 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES Pacov{8} 068.00
4 VELME VELME TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 050.00
5 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na Moravě z.s.{8} 015.00
6 JEMNI JEMNI Atletika Jemnice{8} 012.00
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JIHLA JIHLA Atletika Jihlava{8} 059.00
2 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 056.00
3 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na Moravě z.s.{8} 038.00
4 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES Pacov{8} 012.00
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 241.00
2 JIHLA JIHLA Atletika Jihlava{8} 116.00
3 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES Pacov{8} 062.00
4 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na Moravě z.s.{8} 049.00
5 HBROD HBROD TJ Jiskra Havlíčkův Brod{8} 025.00
6 VELME VELME TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 018.00
7 JEMNI JEMNI Atletika Jemnice{8} 012.00
Celkem 7 závodníků