výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a mladších žákyň

Pacov (12. 6. 2016)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KoutníkDavid Koutník 030207 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.48 428
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček 040803 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.87 333
3 Jakub TomekJakub Tomek 030630 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.97 311
4 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 040405 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.98 309
5 Petr VokounPetr Vokoun 030717 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.69 169
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VincencTomáš Vincenc 040516 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.06 291
2 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 040702 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.17 268
3 Tomáš KružíkTomáš Kružík 040206 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.39 224
4 Jakub AltrichterJakub Altrichter 041226 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.54 196
5 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 060219 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.56 192
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek MusilRadek Musil 040724 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.31 239
2 Tomáš DoupovecTomáš Doupovec 030922 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.54 196
3 Filip LudesFilip Ludes 040130 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.59 187
4 Filip NěmečekFilip Němeček 031227 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.63 45
5 Jan KopeckýJan Kopecký 051123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.68 40
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 12.6.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan KvasničkaMilan Kvasnička 041017 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.68 171
2 Václav PalánVáclav Palán 060213 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.38 71
3 Adam RokosAdam Rokos 060615 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.54 53
4 Ondřej MusilOndřej Musil 060405 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.57 50
5 Jan KršekJan Kršek 060720 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.85 26
Erik CzévarErik Czévar 040502 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 12.6.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PodrábskýJan Podrábský 050609 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.40 68
MB Filip VojtkoFilip Vojtko 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.16 270
MB Jakub MrákotaJakub Mrákota 040313 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.61 46
MB Pavel SmíšovskýPavel Smíšovský 030918 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.91 22
MB Jakub AufJakub Auf 050322 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.31 2
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 035128 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.59 676
2 Simona DubováSimona Dubová 036021 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.60 673
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 035515 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.86 603
4 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 045526 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.94 582
5 Karolína TomkováKarolína Tomková 035627 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.28 496
6 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová 035910 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.30 492
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová 035220 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.10 541
2 Anna MaláAnna Malá 045507 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.64 413
3 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 045803 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.98 340
4 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 036201 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.48 245
5 Valentýna SolařováValentýna Solařová 035508 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.56 231
6 Sára ŠimkováSára Šimková 045806 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.67 213
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 035808 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.14 531
2 Mirka VáňováMirka Váňová 035927 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.61 419
3 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 045623 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.80 378
4 Marie LorencováMarie Lorencová 035311 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.98 340
5 Denisa MilerováDenisa Milerová 035904 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.51 240
6 Kateřina PlockováKateřina Plocková 035121 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.84 185
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena VrtalováAlena Vrtalová 035317 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.01 334
2 Monika KrátkáMonika Krátká 045407 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.40 259
3 Pavlína KonečnáPavlína Konečná 045909 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.65 216
4 Berenika DokulilováBerenika Dokulilová 046019 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.94 170
5 Diana VlastníkováDiana Vlastníková 045401 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.07 151
6 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 065611 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.07 151
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie FučíkováMarie Fučíková 045801 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.84 369
2 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 065706 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.50 242
3 Viktorie FialováViktorie Fialová 045508 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.75 199
4 Anna SklenářováAnna Sklenářová 045315 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.89 55
MB Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.16 138
Natálie DudeškováNatálie Dudešková 036010 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 12.6.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 035702 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.77 626
2 Sára ŘíhováSára Říhová 045107 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.87 600
3 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 045330 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.47 451
4 Kristýna PíšováKristýna Píšová 036009 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.74 391
5 Pavla VaňkováPavla Vaňková 056014 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.38 263
6 Karolína SůvováKarolína Sůvová 065810 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.50 96
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 12.6.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana KopicováZuzana Kopicová 045524 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.16 526
2 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 036105 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.17 523
3 Eliška MašterováEliška Mašterová 035717 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.19 518
4 Marie NovotnáMarie Novotná 046129 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.34 482
5 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 045909 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.53 438
6 Tereza LiškováTereza Lišková 035719 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.12 312
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra PodrábskáVěra Podrábská 035111 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.28 496
2 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 065708 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.90 357
3 Natálie MalcováNatálie Malcová 045730 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.37 265
4 Sabina MalcováSabina Malcová 045413 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.56 231
5 Kristýna NorkováKristýna Norková 046019 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.60 224
6 Klára NekovářováKlára Nekovářová 055718 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.94 51
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 036216 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.70 645
2 Natálie BáňováNatálie Báňová 045806 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.37 475
3 Karolína BundováKarolína Bundová 045412 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 10.01 334
4 Sofie PadyšákováSofie Padyšáková 036004 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.56 231
5 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 065313 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.63 219
6 Natálie PufferNatálie Puffer 046019 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.83 187
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr VokounPetr Vokoun 030717 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:25.98 536
2 David KoutníkDavid Koutník 030207 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:38.73 403
3 Jakub TomekJakub Tomek 030630 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:39.32 397
4 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 040405 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:41.37 377
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček 040803 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:50.13 298
6 Tomáš KružíkTomáš Kružík 040206 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:54.67 261
7 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 040702 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:59.08 227
8 Tomáš VincencTomáš Vincenc 040516 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3:03.20 197
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub AltrichterJakub Altrichter 041226 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:38.95 401
2 Radek MusilRadek Musil 040724 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:40.47 386
3 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 060219 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:46.61 329
4 Milan KvasničkaMilan Kvasnička 041017 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3:07.41 168
5 Jan KopeckýJan Kopecký 051123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:08.58 160
6 Jan PodrábskýJan Podrábský 050609 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:16.19 115
7 Tomáš DoupovecTomáš Doupovec 030922 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:16.24 115
8 Filip LudesFilip Ludes 040130 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:17.43 108
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip NěmečekFilip Němeček 031227 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:04.52 187
2 Václav PalánVáclav Palán 060213 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:10.67 147
3 Ondřej MusilOndřej Musil 060405 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:11.72 141
4 Adam RokosAdam Rokos 060615 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:13.89 128
5 Jan KršekJan Kršek 060720 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:28.03 58
MB Filip VojtkoFilip Vojtko 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:59.53 223
MB Jakub MrákotaJakub Mrákota 040313 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:06.18 176
MB Jakub AufJakub Auf 050322 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:19.98 95
MB Pavel SmíšovskýPavel Smíšovský 030918 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:22.34 83
Erik CzévarErik Czévar 040502 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 035515 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:34.37 639
2 Simona DubováSimona Dubová 036021 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:39.31 581
3 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 035702 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:51.23 451
4 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 045526 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:57.56 388
5 Eliška MašterováEliška Mašterová 035717 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:02.56 342
6 Karolína TomkováKarolína Tomková 035627 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:03.05 337
7 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová 035910 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:05.93 312
8 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 036105 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:07.43 299
9 Sára ŘíhováSára Říhová 045107 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:11.59 265
10 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 035808 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:14.36 243
11 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 035128 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:21.55 191
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mirka VáňováMirka Váňová 035927 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:44.08 527
2 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová 035220 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:52.61 437
3 Tereza LiškováTereza Lišková 035719 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:01.63 350
4 Lucie SvobodováLucie Svobodová 036216 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:03.08 337
5 Anna MaláAnna Malá 045507 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:03.45 334
6 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 045803 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:05.63 315
7 Zuzana KopicováZuzana Kopicová 045524 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3:09.66 281
8 Marie NovotnáMarie Novotná 046129 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:12.95 254
9 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 045330 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:14.85 240
10 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 045623 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:20.60 198
11 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 045909 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:25.09 167
Celkem 11 závodníků
Běh 3 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sofie PadyšákováSofie Padyšáková 036004 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:41.83 552
2 Věra PodrábskáVěra Podrábská 035111 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:42.04 550
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková 056014 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:04.98 320
4 Natálie BáňováNatálie Báňová 045806 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:10.10 277
5 Natálie MalcováNatálie Malcová 045730 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:15.61 234
6 Alena VrtalováAlena Vrtalová 035317 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:19.71 204
7 Kristýna PíšováKristýna Píšová 036009 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:19.79 203
8 Pavlína KonečnáPavlína Konečná 045909 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:21.32 193
9 Marie LorencováMarie Lorencová 035311 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:25.01 168
10 Karolína BundováKarolína Bundová 045412 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3:27.04 155
11 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 065708 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:40.22 83
Celkem 11 závodníků
Běh 4 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie FučíkováMarie Fučíková 045801 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:49.75 466
2 Sabina MalcováSabina Malcová 045413 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3:07.37 300
3 Denisa MilerováDenisa Milerová 035904 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:13.80 248
4 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 065313 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:16.78 225
5 Monika KrátkáMonika Krátká 045407 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:22.19 187
6 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 065706 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:33.26 119
7 Kristýna NorkováKristýna Norková 046019 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:38.35 92
8 Sára ŠimkováSára Šimková 045806 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:47.18 54
9 Kateřina PlockováKateřina Plocková 035121 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:57.62 21
10 Valentýna SolařováValentýna Solařová 035508 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4:05.42 6
11 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 036201 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4:06.05 5
Celkem 11 závodníků
Běh 5 (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Berenika DokulilováBerenika Dokulilová 046019 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:18.21 215
2 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 065611 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:31.15 130
3 Viktorie FialováViktorie Fialová 045508 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:43.35 69
4 Diana VlastníkováDiana Vlastníková 045401 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3:49.36 46
5 Karolína SůvováKarolína Sůvová 065810 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:55.98 25
6 Klára NekovářováKlára Nekovářová 055718 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3:57.67 21
7 Anna SklenářováAnna Sklenářová 045315 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4:13.99 0
MB Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Natálie DudeškováNatálie Dudešková 036010 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Natálie PufferNatálie Puffer 046019 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 040803 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.67 421
2 Jakub TomekJakub Tomek 030630 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.83 395
3 David KoutníkDavid Koutník 030207 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.96 374
4 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 040405 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.50 293
5 Petr VokounPetr Vokoun 030717 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11.64 274
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 040702 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.58 282
2 Tomáš KružíkTomáš Kružík 040206 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.69 267
3 Tomáš VincencTomáš Vincenc 040516 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 12.43 176
4 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 060219 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.48 171
5 Jakub AltrichterJakub Altrichter 041226 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.85 133
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek MusilRadek Musil 040724 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.21 201
2 Filip LudesFilip Ludes 040130 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.87 131
3 Tomáš DoupovecTomáš Doupovec 030922 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.95 123
4 Jan KopeckýJan Kopecký 051123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.40 85
5 Filip NěmečekFilip Němeček 031227 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.38 25
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan KvasničkaMilan Kvasnička 041017 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 12.37 183
2 Václav PalánVáclav Palán 060213 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.81 56
3 Ondřej MusilOndřej Musil 060405 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.52 19
4 Adam RokosAdam Rokos 060615 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.88 8
5 Jan KršekJan Kršek 060720 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 15.55 0
Erik CzévarErik Czévar 040502 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PodrábskýJan Podrábský 050609 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 14.54 18
MB Filip VojtkoFilip Vojtko 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.40 180
MB Jakub MrákotaJakub Mrákota 040313 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.49 78
MB Jakub AufJakub Auf 050322 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14.06 41
MB Pavel SmíšovskýPavel Smíšovský 030918 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 15.48 0
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona DubováSimona Dubová 036021 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.20 675
2 Karolína TomkováKarolína Tomková 035627 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.95 545
3 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 035128 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.03 532
4 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 045803 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.21 355
5 Anna MaláAnna Malá 045507 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.31 341
6 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová 035220 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.39 331
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová 035910 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11.51 456
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 045526 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.74 286
3 Kristýna PíšováKristýna Píšová 036009 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.18 234
4 Sára ŠimkováSára Šimková 045806 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14.28 125
5 Valentýna SolařováValentýna Solařová 035508 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14.40 115
6 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 036201 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.15 61
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 12.6.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 035808 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.57 447
2 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 045623 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12.84 274
3 Alena VrtalováAlena Vrtalová 035317 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.07 66
4 Diana VlastníkováDiana Vlastníková 045401 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.80 28
5 Anna SklenářováAnna Sklenářová 045315 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 17.05 0
6 Marie FučíkováMarie Fučíková 045801 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 17.44 0
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 12.6.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mirka VáňováMirka Váňová 035927 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.28 345
2 Denisa MilerováDenisa Milerová 035904 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.86 163
3 Kateřina PlockováKateřina Plocková 035121 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.88 161
4 Marie LorencováMarie Lorencová 035311 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.91 158
5 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 065706 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.85 81
6 Viktorie FialováViktorie Fialová 045508 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 16.13 15
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína KonečnáPavlína Konečná 045909 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.80 169
2 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 065611 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.41 46
3 Berenika DokulilováBerenika Dokulilová 046019 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 17.29 0
4 Monika KrátkáMonika Krátká 045407 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 18.93 0
MB Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 06 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 18.02 0
Natálie DudeškováNatálie Dudešková 036010 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 035515 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.28 661
2 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 035702 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11.05 528
3 Sára ŘíhováSára Říhová 045107 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.80 412
4 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 045330 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.88 269
5 Pavla VaňkováPavla Vaňková 056014 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.57 192
6 Karolína SůvováKarolína Sůvová 065810 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 19.48 0
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 036105 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11.47 462
2 Zuzana KopicováZuzana Kopicová 045524 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 12.40 329
3 Tereza LiškováTereza Lišková 035719 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.66 296
4 Marie NovotnáMarie Novotná 046129 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.99 256
5 Kristýna NorkováKristýna Norková 046019 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16.17 14
6 Věra PodrábskáVěra Podrábská 035111 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 16.62 3
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MašterováEliška Mašterová 035717 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.48 319
2 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 045909 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.02 252
3 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 065708 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.83 166
4 Natálie MalcováNatálie Malcová 045730 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 14.06 145
5 Sabina MalcováSabina Malcová 045413 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 14.45 111
6 Klára NekovářováKlára Nekovářová 055718 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 18.77 0
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (ne, 12.6.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie PadyšákováSofie Padyšáková 036004 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13.68 181
2 Natálie BáňováNatálie Báňová 045806 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13.82 167
3 Karolína BundováKarolína Bundová 045412 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 14.89 78
Natálie PufferNatálie Puffer 046019 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 91 (ne, 12.6.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 036216 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.14 239
2 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 065313 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 14.46 110
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
040803 4.74 +1.0 m/s 333
2 David KoutníkDavid Koutník
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
030207 4.27 +0.4 m/s 250
3 Jakub TomekJakub Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
030630 4.23 +1.3 m/s 244
4 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
040702 4.22 +0.8 m/s 242
5 Tomáš VincencTomáš Vincenc
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
040516 4.03 +1.3 m/s 211
6 Tomáš DoupovecTomáš Doupovec
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
030922 3.96 +0.6 m/s 199
7 Petr VokounPetr Vokoun
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
030717 3.86 +1.1 m/s 184
8 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
040206 3.86 +1.7 m/s 184
9 Šimon KneslíkŠimon Kneslík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
040405 3.80 +1.3 m/s 174
10 Radek MusilRadek Musil
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
040724 3.76 +0.9 m/s 168
11 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
060219 3.67 +1.8 m/s 155
12 Milan KvasničkaMilan Kvasnička
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
041017 3.64 +1.4 m/s 150
13 Jakub AltrichterJakub Altrichter
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
041226 3.52 +1.8 m/s 133
14 Jan PodrábskýJan Podrábský
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
050609 3.49 +0.7 m/s 129
15 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
051123 3.42 +1.2 m/s 119
16 Ondřej MusilOndřej Musil
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
060405 3.32 +1.1 m/s 106
17 Filip NěmečekFilip Němeček
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
031227 3.31 +1.0 m/s 104
18 Václav PalánVáclav Palán
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
060213 3.19 +1.2 m/s 89
19 Filip LudesFilip Ludes
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
040130 3.01 +1.5 m/s 67
20 Adam RokosAdam Rokos
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
060615 2.97 +1.9 m/s 62
21 Jan KršekJan Kršek
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
060720 2.87 +0.9 m/s 51
MB Filip VojtkoFilip Vojtko
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 4.03 +1.0 m/s 211
MB Jakub MrákotaJakub Mrákota
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
040313 3.43 +2.1 m/s 3,29 +1.1 m/s 121
MB Jakub AufJakub Auf
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
050322 3.07 +0.6 m/s 74
MB Pavel SmíšovskýPavel Smíšovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
030918 2.98 +0.7 m/s 63
Erik CzévarErik Czévar
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
040502 DNS
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona DubováSimona Dubová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
036021 4.30 -0.5 m/s 379
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
045526 4.12 -0.3 m/s 336
3 Martina AchcenitováMartina Achcenitová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
035128 4.07 -0.5 m/s 324
4 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035910 4.05 -0.5 m/s 319
5 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045803 3.78 -0.8 m/s 259
6 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035627 3.77 -0.5 m/s 257
7 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
035808 3.64 -0.4 m/s 229
8 Anna MaláAnna Malá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045507 3.57 -0.1 m/s 214
9 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045623 3.52 -0.2 m/s 204
10 Mirka VáňováMirka Váňová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
035927 3.49 -0.2 m/s 198
11 Kristýna PíšováKristýna Píšová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036009 3.49 -0.9 m/s 198
12 Monika KrátkáMonika Krátká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045407 3.42 -0.3 m/s 184
13 Pavlína KonečnáPavlína Konečná
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045909 3.32 -0.5 m/s 165
14 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035220 3.32 -0.4 m/s 165
15 Kateřina PlockováKateřina Plocková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035121 3.32 -0.5 m/s 165
16 Marie LorencováMarie Lorencová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035311 3.30 -0.8 m/s 161
17 Marie FučíkováMarie Fučíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045801 3.27 -0.8 m/s 155
18 Alena VrtalováAlena Vrtalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035317 3.21 -0.1 m/s 144
19 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036201 3.13 -0.8 m/s 130
20 Sára ŠimkováSára Šimková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045806 3.12 +0.0 m/s 128
21 Viktorie FialováViktorie Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045508 3.02 +0.0 m/s 110
22 Diana VlastníkováDiana Vlastníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045401 2.88 +0.0 m/s 87
23 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
065706 2.86 -0.5 m/s 84
24 Valentýna SolařováValentýna Solařová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035508 2.82 -0.6 m/s 78
25 Berenika DokulilováBerenika Dokulilová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
046019 2.79 -0.4 m/s 73
26 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
065611 2.63 -0.6 m/s 50
Natálie DudeškováNatálie Dudešková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036010 DNS
MB Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 NM
Denisa MilerováDenisa Milerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035904 NM
Anna SklenářováAnna Sklenářová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045315 NM
Celkem 30 závodníků
Finále B (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
035515 4.50 -1.8 m/s 428
2 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
035702 4.10 -1.5 m/s 331
3 Lucie SvobodováLucie Svobodová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036216 3.94 -2.1 m/s 294
4 Věra PodrábskáVěra Podrábská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
035111 3.93 -0.9 m/s 292
5 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
036105 3.89 -0.6 m/s 283
6 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
045909 3.82 -0.9 m/s 267
7 Zuzana KopicováZuzana Kopicová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
045524 3.80 -1.1 m/s 263
8 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
035717 3.66 -0.5 m/s 233
9 Sára ŘíhováSára Říhová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
045107 3.55 -0.6 m/s 210
10 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
046129 3.55 -1.9 m/s 210
11 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
035719 3.50 -0.6 m/s 200
12 Sofie PadyšákováSofie Padyšáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
036004 3.39 -1.9 m/s 178
13 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
045330 3.35 -1.7 m/s 170
14 Natálie BáňováNatálie Báňová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
045806 3.26 -1.5 m/s 153
15 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
065708 3.24 -1.9 m/s 150
16 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
056014 3.16 -1.2 m/s 135
17 Karolína BundováKarolína Bundová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
045412 3.13 -1.5 m/s 130
18 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
065313 3.07 -0.3 m/s 119
19 Natálie MalcováNatálie Malcová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
045730 2.96 -2.1 m/s 100
20 Sabina MalcováSabina Malcová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
045413 2.95 -2.2 m/s 99
21 Natálie PufferNatálie Puffer
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
046019 2.83 -1.2 m/s 80
22 Klára NekovářováKlára Nekovářová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
055718 2.64 -1.3 m/s 52
23 Kristýna NorkováKristýna Norková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
046019 2.60 -0.4 m/s 46
24 Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
065810 2.57 -2.3 m/s 43
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
040803 61.80 409
2 Jakub TomekJakub Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
030630 47.66 288
3 Milan KvasničkaMilan Kvasnička
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
041017 47.49 287
4 David KoutníkDavid Koutník
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
030207 41.93 240
5 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
060219 41.16 234
6 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
040702 39.90 223
7 Šimon KneslíkŠimon Kneslík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
040405 38.50 212
8 Tomáš VincencTomáš Vincenc
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
040516 37.65 205
9 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
040206 37.63 205
10 Filip LudesFilip Ludes
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
040130 37.22 201
11 Petr VokounPetr Vokoun
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
030717 36.96 199
12 Tomáš DoupovecTomáš Doupovec
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
030922 35.96 191
13 Jan PodrábskýJan Podrábský
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
050609 35.87 190
14 Jakub AltrichterJakub Altrichter
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
041226 34.72 181
15 Ondřej MusilOndřej Musil
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
060405 33.86 174
16 Filip NěmečekFilip Němeček
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
031227 32.37 162
17 Radek MusilRadek Musil
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
040724 31.92 159
18 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
051123 31.75 157
19 Václav PalánVáclav Palán
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
060213 28.06 128
20 Adam RokosAdam Rokos
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
060615 26.44 115
21 Jan KršekJan Kršek
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
060720 13.69 22
MB Filip VojtkoFilip Vojtko
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 37.67 205
MB Pavel SmíšovskýPavel Smíšovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
030918 32.05 160
MB Jakub AufJakub Auf
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
050322 30.19 145
MB Jakub MrákotaJakub Mrákota
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
040313 27.83 126
Erik CzévarErik Czévar
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
040502 DNS
Celkem 26 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona DubováSimona Dubová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
036021 45.18 419
2 Martina AchcenitováMartina Achcenitová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
035128 43.96 404
3 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
045526 41.94 379
4 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035910 36.86 317
5 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035627 35.74 304
6 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036201 34.45 288
7 Diana VlastníkováDiana Vlastníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045401 32.26 262
8 Viktorie FialováViktorie Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045508 31.98 259
9 Kateřina PlockováKateřina Plocková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035121 31.46 252
10 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035220 28.96 223
11 Alena VrtalováAlena Vrtalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035317 27.63 207
12 Mirka VáňováMirka Váňová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
035927 27.47 206
13 Pavlína KonečnáPavlína Konečná
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045909 27.09 201
14 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045803 24.63 173
15 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
035808 24.34 169
16 Denisa MilerováDenisa Milerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035904 24.08 166
17 Berenika DokulilováBerenika Dokulilová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
046019 23.97 165
18 Monika KrátkáMonika Krátká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045407 23.05 155
19 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
065611 22.77 152
20 Marie LorencováMarie Lorencová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035311 22.68 151
21 Valentýna SolařováValentýna Solařová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035508 22.55 149
22 Anna SklenářováAnna Sklenářová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045315 21.81 141
23 Anna MaláAnna Malá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045507 21.46 137
24 Sára ŠimkováSára Šimková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045806 20.35 124
25 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
065706 20.14 122
26 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045623 19.51 115
27 Marie FučíkováMarie Fučíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
045801 18.86 108
28 Kristýna PíšováKristýna Píšová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036009 18.81 107
MB Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
06 21.09 133
Natálie DudeškováNatálie Dudešková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036010 DNS
Celkem 30 závodníků
Finále B (ne, 12.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
035719 48.89 465
2 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
035515 45.08 418
3 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
036105 36.04 307
4 Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
056014 33.13 272
5 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
045909 32.89 269
6 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
035717 32.43 264
7 Sára ŘíhováSára Říhová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
045107 30.45 240
8 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
035702 30.17 237
9 Sofie PadyšákováSofie Padyšáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
036004 28.50 218
10 Věra PodrábskáVěra Podrábská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
035111 27.32 204
11 Karolína BundováKarolína Bundová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
045412 26.23 191
12 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
046129 25.11 178
13 Lucie SvobodováLucie Svobodová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
036216 23.69 162
14 Sabina MalcováSabina Malcová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
045413 23.53 160
15 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
045330 23.51 160
16 Natálie MalcováNatálie Malcová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
045730 23.49 160
17 Natálie PufferNatálie Puffer
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
046019 22.25 146
18 Natálie BáňováNatálie Báňová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
045806 21.68 139
19 Zuzana KopicováZuzana Kopicová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
045524 20.57 127
20 Kristýna NorkováKristýna Norková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
046019 20.05 121
21 Klára NekovářováKlára Nekovářová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
055718 19.76 118
22 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
065708 19.39 114
23 Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
065810 17.29 91
24 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
065313 16.14 79
Celkem 24 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 040803 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 1794
2 David KoutníkDavid Koutník 030207 TJ Slavoj BANES Pacov{8} 1695
3 Jakub TomekJakub Tomek 030630 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 1635
4 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 040405 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 1365
5 Petr VokounPetr Vokoun 030717 TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 1362
6 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 040702 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 1242
7 Radek MusilRadek Musil 040724 Atletika Jihlava{8} 1153
8 Tomáš KružíkTomáš Kružík 040206 Atletika Jihlava{8} 1141
9 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 060219 Atletika Jihlava{8} 1081
10 Tomáš VincencTomáš Vincenc 040516 TJ Jiskra Humpolec{8} 1080
11 Jakub AltrichterJakub Altrichter 041226 Atletika Jihlava{8} 1044
12 Milan KvasničkaMilan Kvasnička 041017 TJ Jiskra Humpolec{8} 0959
13 Tomáš DoupovecTomáš Doupovec 030922 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 0824
14 Filip LudesFilip Ludes 040130 TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 0694
15 Jan KopeckýJan Kopecký 051123 Atletika Jihlava{8} 0561
16 Filip NěmečekFilip Němeček 031227 Atletika Jihlava{8} 0523
17 Jan PodrábskýJan Podrábský 050609 TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 0520
18 Václav PalánVáclav Palán 060213 Atletika Jihlava{8} 0491
19 Ondřej MusilOndřej Musil 060405 Atletika Jihlava{8} 0490
20 Adam RokosAdam Rokos 060615 Atletika Jihlava{8} 0366
21 Jan KršekJan Kršek 060720 TJ Slavoj BANES Pacov{8} 0157
22 Erik CzévarErik Czévar 040502 TJ Slavoj BANES Pacov{8} DNS
MB Filip VojtkoFilip Vojtko 04 Atletika Jihlava{8} 1089
MB Jakub MrákotaJakub Mrákota 040313 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 0547
MB Jakub AufJakub Auf 050322 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 0357
MB Pavel SmíšovskýPavel Smíšovský 030918 TJ Slavoj BANES Pacov{8} 0328
Poznámky:
Havlíček A. 1794 (61.80/409-10.67/421-08.87/333-4.74/333-2:50.13/298)

Koutník D. 1695 (41.93/240-10.96/374-08.48/428-4.27/250-2:38.73/403)

Tomek J. 1635 (47.66/288-10.83/395-08.97/311-4.23/244-2:39.32/397)

Kneslík Š. 1365 (38.50/212-11.50/293-08.98/309-3.80/174-2:41.37/377)

Vokoun P. 1362 (36.96/199-11.64/274-09.69/169-3.86/184-2:25.98/536)

Dobrovolný A. 1242 (39.90/223-11.58/282-09.17/268-4.22/242-2:59.08/227)

Musil R. 1153 (31.92/159-12.21/201-09.31/239-3.76/168-2:40.47/386)

Kružík T. 1141 (37.63/205-11.69/267-09.39/224-3.86/184-2:54.67/261)

Vojtko F. 1089 (37.67/205-12.40/180-09.16/270-4.03/211-2:59.53/223)

Dreisig M. 1081 (41.16/234-12.48/171-09.56/192-3.67/155-2:46.61/329)

Vincenc T. 1080 (37.65/205-12.43/176-09.06/291-4.03/211-3:03.20/197)

Altrichter J. 1044 (34.72/181-12.85/133-09.54/196-3.52/133-2:38.95/401)

Kvasnička M. 959 (47.49/287-12.37/183-09.68/171-3.64/150-3:07.41/168)

Doupovec T. 824 (35.96/191-12.95/123-09.54/196-3.96/199-3:16.24/115)

Ludes F. 694 (37.22/201-12.87/131-09.59/187-3.01/67-3:17.43/108)

Kopecký J. 561 (31.75/157-13.40/85-10.68/40-3.42/119-3:08.58/160)

Mrákota J. 547 (27.83/126-13.49/78-10.61/46-3.43/121-3:06.18/176)

Němeček F. 523 (32.37/162-14.38/25-10.63/45-3.31/104-3:04.52/187)

Podrábský J. 520 (35.87/190-14.54/18-10.40/68-3.49/129-3:16.19/115)

Palán V. 491 (28.06/128-13.81/56-10.38/71-3.19/89-3:10.67/147)

Musil O. 490 (33.86/174-14.52/19-10.57/50-3.32/106-3:11.72/141)

Rokos A. 366 (26.44/115-14.88/8-10.54/53-2.97/62-3:13.89/128)

Auf J. 357 (30.19/145-14.06/41-11.31/2-3.07/74-3:19.98/95)

Smíšovský P. 328 (32.05/160-15.48/0-10.91/22-2.98/63-3:22.34/83)

Kršek J. 157 (13.69/22-15.55/0-10.85/26-2.87/51-3:28.03/58)

Czévar E. 0 (/-/-/-/-/)
Celkem 26 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 035515 TJ Jiskra Havlíčkův Brod{8} 2749
2 Simona DubováSimona Dubová 036021 Atletika Jihlava{8} 2727
3 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 035702 TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 2173
4 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 035128 Atletika Jihlava{8} 2127
5 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 045526 Atletika Jihlava{8} 1971
6 Karolína TomkováKarolína Tomková 035627 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 1939
7 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová 035910 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 1896
8 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 036105 TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 1874
9 Sára ŘíhováSára Říhová 045107 TJ Slavoj BANES Pacov{8} 1727
10 Veronika Ema HouzarováVeronika Ema Houzarová 035220 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 1697
11 Mirka VáňováMirka Váňová 035927 Atletika Jihlava{8} 1695
12 Lucie SvobodováLucie Svobodová 036216 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 1677
13 Eliška MašterováEliška Mašterová 035717 TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 1676
14 Tereza LiškováTereza Lišková 035719 TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 1623
15 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová 035808 Atletika Jihlava{8} 1619
16 Věra PodrábskáVěra Podrábská 035111 TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 1545
17 Zuzana KopicováZuzana Kopicová 045524 TJ Jiskra Humpolec{8} 1526
18 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 045803 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 1442
19 Anna MaláAnna Malá 045507 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 1439
20 Kateřina JaklováKateřina Jaklová 045909 TJ Slavoj BANES Pacov{8} 1393
21 Marie NovotnáMarie Novotná 046129 TJ Slavoj BANES Pacov{8} 1380
22 Sofie PadyšákováSofie Padyšáková 036004 TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 1360
23 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 045330 TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 1290
24 Natálie BáňováNatálie Báňová 045806 TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 1211
25 Pavla VaňkováPavla Vaňková 056014 TJ Slavoj BANES Pacov{8} 1182
26 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 045623 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 1169
27 Kristýna PíšováKristýna Píšová 036009 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 1133
28 Marie FučíkováMarie Fučíková 045801 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 1098
29 Marie LorencováMarie Lorencová 035311 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 0978
30 Alena VrtalováAlena Vrtalová 035317 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 0955
31 Pavlína KonečnáPavlína Konečná 045909 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 0944
32 Natálie MalcováNatálie Malcová 045730 TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 0904
33 Sabina MalcováSabina Malcová 045413 TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 0901
34 Karolína BundováKarolína Bundová 045412 TJ Jiskra Humpolec{8} 0888
35 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 065708 TJ Slavoj BANES Pacov{8} 0870
36 Denisa MilerováDenisa Milerová 035904 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 0817
37 Monika KrátkáMonika Krátká 045407 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 0785
38 Kateřina PlockováKateřina Plocková 035121 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 0784
39 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 065313 TJ Slavoj BANES Pacov{8} 0752
40 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 036201 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 0729
41 Viktorie FialováViktorie Fialová 045508 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 0652
42 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 065706 Atletika Jihlava{8} 0648
43 Sára ŠimkováSára Šimková 045806 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 0644
44 Berenika DokulilováBerenika Dokulilová 046019 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 0623
45 Valentýna SolařováValentýna Solařová 035508 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 0579
46 Diana VlastníkováDiana Vlastníková 045401 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 0574
47 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 065611 Atletika Jihlava{8} 0529
48 Kristýna NorkováKristýna Norková 046019 TJ Slavoj BANES Pacov{8} 0497
49 Karolína SůvováKarolína Sůvová 065810 TJ Slavoj BANES Pacov{8} 0255
50 Klára NekovářováKlára Nekovářová 055718 TJ Slavoj BANES Pacov{8} 0242
51 Anna SklenářováAnna Sklenářová 045315 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 0196
MB Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 06 Atletika Jihlava{8} 0271
Natálie DudeškováNatálie Dudešková 036010 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} DNF
Natálie PufferNatálie Puffer 046019 TJ Sokol Velké Meziříčí{8} DNF
Poznámky:
Kováčová N. 2749 (10.28/661-4.50/428-45.08/418-08.86/603-2:34.37/639)

Dubová S. 2727 (10.20/675-4.30/379-45.18/419-08.60/673-2:39.31/581)

Rašovská Z. 2173 (11.05/528-4.10/331-30.17/237-08.77/626-2:51.23/451)

Achcenitová M. 2127 (11.03/532-4.07/324-43.96/404-08.59/676-3:21.55/191)

Vrzalová P. 1971 (12.74/286-4.12/336-41.94/379-08.94/582-2:57.56/388)

Tomková K. 1939 (10.95/545-3.77/257-35.74/304-09.28/496-3:03.05/337)

Rozmahelová V. 1896 (11.51/456-4.05/319-36.86/317-09.30/492-3:05.93/312)

Puzrlová V. 1874 (11.47/462-3.89/283-36.04/307-09.17/523-3:07.43/299)

Říhová S. 1727 (11.80/412-3.55/210-30.45/240-08.87/600-3:11.59/265)

Houzarová V. 1697 (12.39/331-3.32/165-28.96/223-09.10/541-2:52.61/437)

Váňová M. 1695 (12.28/345-3.49/198-27.47/206-09.61/419-2:44.08/527)

Svobodová L. 1677 (13.14/239-3.94/294-23.69/162-08.70/645-3:03.08/337)

Mašterová E. 1676 (12.48/319-3.66/233-32.43/264-09.19/518-3:02.56/342)

Lišková T. 1623 (12.66/296-3.50/200-48.89/465-10.12/312-3:01.63/350)

Hodásová A. 1619 (11.57/447-3.64/229-24.34/169-09.14/531-3:14.36/243)

Podrábská V. 1545 (16.62/3-3.93/292-27.32/204-09.28/496-2:42.04/550)

Kopicová Z. 1526 (12.40/329-3.80/263-20.57/127-09.16/526-3:09.66/281)

Havlíčková E. 1442 (12.21/355-3.78/259-24.63/173-09.98/340-3:05.63/315)

Malá A. 1439 (12.31/341-3.57/214-21.46/137-09.64/413-3:03.45/334)

Jaklová K. 1393 (13.02/252-3.82/267-32.89/269-09.53/438-3:25.09/167)

Novotná M. 1380 (12.99/256-3.55/210-25.11/178-09.34/482-3:12.95/254)

Padyšáková S. 1360 (13.68/181-3.39/178-28.50/218-10.56/231-2:41.83/552)

Švihálková V. 1290 (12.88/269-3.35/170-23.51/160-09.47/451-3:14.85/240)

Báňová N. 1211 (13.82/167-3.26/153-21.68/139-09.37/475-3:10.10/277)

Vaňková P. 1182 (13.57/192-3.16/135-33.13/272-10.38/263-3:04.98/320)

Jeřábková T. 1169 (12.84/274-3.52/204-19.51/115-09.80/378-3:20.60/198)

Píšová K. 1133 (13.18/234-3.49/198-18.81/107-09.74/391-3:19.79/203)

Fučíková M. 1098 (17.44/0-3.27/155-18.86/108-09.84/369-2:49.75/466)

Lorencová M. 978 (13.91/158-3.30/161-22.68/151-09.98/340-3:25.01/168)

Vrtalová A. 955 (15.07/66-3.21/144-27.63/207-10.01/334-3:19.71/204)

Konečná P. 944 (13.80/169-3.32/165-27.09/201-10.65/216-3:21.32/193)

Malcová N. 904 (14.06/145-2.96/100-23.49/160-10.37/265-3:15.61/234)

Malcová S. 901 (14.45/111-2.95/99-23.53/160-10.56/231-3:07.37/300)

Bundová K. 888 (14.89/78-3.13/130-26.23/191-10.01/334-3:27.04/155)

Kozojedová L. 870 (13.83/166-3.24/150-19.39/114-09.90/357-3:40.22/83)

Milerová D. 817 (13.86/163-/-24.08/166-10.51/240-3:13.80/248)

Krátká M. 785 (18.93/0-3.42/184-23.05/155-10.40/259-3:22.19/187)

Plocková K. 784 (13.88/161-3.32/165-31.46/252-10.84/185-3:57.62/21)

Dolejšová N. 752 (14.46/110-3.07/119-16.14/79-10.63/219-3:16.78/225)

Zelníčková A. 729 (15.15/61-3.13/130-34.45/288-10.48/245-4:06.05/5)

Fialová V. 652 (16.13/15-3.02/110-31.98/259-10.75/199-3:43.35/69)

Šouka)
Celkem 54 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JIHLA JIHLA Atletika Jihlava{8} 156.0
2 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 129.0
3 VELME VELME TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 057.0
4 HUMPO HUMPO TJ Jiskra Humpolec{8} 040.0
5 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES Pacov{8} 039.0
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 129.0
2 VELME VELME TJ Sokol Velké Meziříčí{8} 125.0
3 JIHLA JIHLA Atletika Jihlava{8} 118.0
4 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES Pacov{8} 049.0
5 HBROD HBROD TJ Jiskra Havlíčkův Brod{8} 031.0
6 HUMPO HUMPO TJ Jiskra Humpolec{8} 014.0
Celkem 6 závodníků