výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev mladšího žactva

Ústí nad Orlicí (8. 6. 2016)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim VrabecRadim Vrabec 05 SVITASVITA 09.06
2 Marek ŠtegnerMarek Štegner 03 LITOMLITOM 09.37
3 Antonín KönigAntonín König 05 CTREBCTREB 10.37
4 Filip RomanFilip Roman 04 SVITASVITA 10.41
5 Kristián DzurkoKristián Dzurko 05 ATPOLATPOL 10.45
6 Jan KrálJan Král 06 ATPOLATPOL 10.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SteklýFrantišek Steklý 03 SVITASVITA 08.90
2 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 SOKZASOKZA 09.02
3 Michal VacekMichal Vacek 04 SOKZASOKZA 09.76
4 David CagáňDavid Cagáň 04 LITOMLITOM 09.91
5 Matouš NěmecMatouš Němec 05 ATPOLATPOL 10.55
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František SteklýFrantišek Steklý 03 SVITASVITA 08.63 11
2 Radim VrabecRadim Vrabec 05 SVITASVITA 08.91 9
3 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 SOKZASOKZA 08.96 8
4 Marek ŠtegnerMarek Štegner 03 LITOMLITOM 09.12 7
5 Michal VacekMichal Vacek 04 SOKZASOKZA 09.59 6
6 Antonín KönigAntonín König 05 CTREBCTREB 10.30 5
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CagáňDavid Cagáň 04 LITOMLITOM 09.89 4
2 Matouš NěmecMatouš Němec 05 ATPOLATPOL 10.39 3
3 Kristián DzurkoKristián Dzurko 05 ATPOLATPOL 10.41 2
4 Jan KrálJan Král 06 ATPOLATPOL 10.46 1
5 Filip RomanFilip Roman 04 SVITASVITA 10.67
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 03 AKMTRAKMTR 08.89
2 Karolína PůlkrábkováKarolína Půlkrábková 03 SVITASVITA 09.16
3 Žaneta HalamkováŽaneta Halamková 03 ATPOLATPOL 09.24
4 Elen BenkováElen Benková 03 LITOMLITOM 09.35
5 Adéla VykydalováAdéla Vykydalová 04 AKMTRAKMTR 10.56
6 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATPOLATPOL 10.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 ATPOLATPOL 08.81
2 Anna ProkešováAnna Prokešová 04 LITOMLITOM 09.32
3 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 SVITASVITA 09.34
4 Kateřina HolakovskáKateřina Holakovská 05 USORLUSORL 09.56
5 Karolína CimflováKarolína Cimflová 06 USORLUSORL 09.95
6 Lucie PtáčkováLucie Ptáčková 05 ATPOLATPOL 10.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 03 LITOMLITOM 08.82
2 Vendula FrantováVendula Frantová 03 SVITASVITA 09.37
3 Vendula RohlenováVendula Rohlenová 03 USORLUSORL 09.46
4 Tereza PatakiTereza Pataki 05 USORLUSORL 09.65
5 Brigatte ČoriBrigatte Čori 04 ATPOLATPOL 09.72
6 Barbora OtcovskáBarbora Otcovská 05 ATPOLATPOL 10.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 ATPOLATPOL 08.90
2 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 USORLUSORL 09.12
3 Pavla KopeckáPavla Kopecká 03 LITOMLITOM 09.81
4 Barbora VytlačilováBarbora Vytlačilová 04 LITOMLITOM 09.97
5 Julie KlímováJulie Klímová 06 AKMTRAKMTR 10.45
6 Klára MachkováKlára Machková 05 ATPOLATPOL 10.50
7 Lucie KonečnáLucie Konečná 06 AKMTRAKMTR 10.67
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 03 AKMTRAKMTR 08.60 11
2 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 ATPOLATPOL 08.65 9
3 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 03 LITOMLITOM 08.80 8
4 Eliška ČervenáEliška Červená 04 ATPOLATPOL 08.90 7
5 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 USORLUSORL 08.93 6
6 Karolína PůlkrábkováKarolína Půlkrábková 03 SVITASVITA 09.81 5
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula FrantováVendula Frantová 03 SVITASVITA 09.27 4
2 Žaneta HalamkováŽaneta Halamková 03 ATPOLATPOL 09.28 3
3 Elen BenkováElen Benková 03 LITOMLITOM 09.31 2
4 Vendula RohlenováVendula Rohlenová 03 USORLUSORL 09.33 1
5 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 SVITASVITA 09.38
6 Anna ProkešováAnna Prokešová 04 LITOMLITOM 09.38
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Dominik VebrDominik Vebr 03 CTREBCTREB 20.17 10
1= Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 SVITASVITA 20.17 10
3 Šimon SchreiberŠimon Schreiber 03 SOKZASOKZA 21.60 8
4 Jakub MarekJakub Marek 03 SVITASVITA 21.92 7
5 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 ATPOLATPOL 23.92 5
6 Tomáš JadrnýTomáš Jadrný 04 CTREBCTREB 24.20 4
7 David CagáňDavid Cagáň 04 LITOMLITOM 24.24 3
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠimekMatěj Šimek 04 SOKZASOKZA 22.17 6
2 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 ATPOLATPOL 24.79 2
3 Jindřich HerákJindřich Herák 04 SOKZASOKZA 25.13 1
4 Antonín KönigAntonín König 05 CTREBCTREB 25.39
5 Josef BurešJosef Bureš 06 CTREBCTREB 25.68
6 Matouš NěmecMatouš Němec 05 ATPOLATPOL 26.50
7 Kristián DzurkoKristián Dzurko 05 ATPOLATPOL 26.91
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ProkešováAnna Prokešová 04 LITOMLITOM 23.51
2 Sára BačováSára Bačová 05 USORLUSORL 23.85
3 Žaneta HoráčkováŽaneta Horáčková 05 USORLUSORL 24.41
4 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AKMTRAKMTR 25.03
5 Lola RocheLola Roche 04 AKMTRAKMTR 26.47
6 Klára MachkováKlára Machková 05 ATPOLATPOL 26.50
7 Lucie KonečnáLucie Konečná 06 AKMTRAKMTR 26.52
8 Nikola SedlákováNikola Sedláková 04 USORLUSORL 27.81
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 ATPOLATPOL 21.27 8
2 Elen BenkováElen Benková 03 LITOMLITOM 22.54 6
3 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 SVITASVITA 22.92 4
4 Barbara ŠvihelováBarbara Švihelová 03 AKMTRAKMTR 23.13 3
5 Eliška NykodýmováEliška Nykodýmová 04 ATPOLATPOL 24.42
6 Adéla VykydalováAdéla Vykydalová 04 AKMTRAKMTR 25.95
Karolína HovorkováKarolína Hovorková 03 USORLUSORL DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 03 AKMTRAKMTR 21.06 11
2 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 03 LITOMLITOM 21.18 9
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 ATPOLATPOL 22.12 7
4 Vendula FrantováVendula Frantová 03 SVITASVITA 22.63 5
5 Jana MatouškováJana Matoušková 04 AKMTRAKMTR 23.17 2
6 Aneta SkalickáAneta Skalická 03 USORLUSORL 23.27 1
7 Sára KotyzováSára Kotyzová 03 USORLUSORL 23.56
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik VebrDominik Vebr 03 CTREBCTREB 2:29.92 11
2 Jan KapounJan Kapoun 03 ATPOLATPOL 2:34.79 9
3 Pankrác BoháčPankrác Boháč 06 SOKZASOKZA 2:39.83 8
4 Šimon StupkaŠimon Stupka 03 SVITASVITA 2:41.83 7
5 Tomáš JadrnýTomáš Jadrný 04 CTREBCTREB 2:48.81 6
6 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 ATPOLATPOL 2:50.47 5
7 Pavel HuangPavel Huang 04 SVITASVITA 2:53.99 4
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára SerbouskováSára Serbousková 04 ATPOLATPOL 2:33.94 11
2 Adéla KolářováAdéla Kolářová 03 USORLUSORL 2:46.06 9
3 Karolína HovorkováKarolína Hovorková 03 USORLUSORL 2:49.09 8
4 Thea MačátováThea Mačátová 04 SVITASVITA 2:51.15 7
5 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AKMTRAKMTR 2:55.44 6
6 Barbara ŠvihelováBarbara Švihelová 03 AKMTRAKMTR 2:56.99 5
7 Karolína PůlkrábkováKarolína Půlkrábková 03 SVITASVITA 3:07.32 4
8 Eliška NykodýmováEliška Nykodýmová 04 ATPOLATPOL 3:16.36 3
9 Petra VrbováPetra Vrbová 03 USORLUSORL 3:25.59 2
10 Ema TrnkováEma Trnková 06 ATPOLATPOL 3:29.85 1
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 SVITASVITA 10.35 11
2 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 SVITASVITA 10.68 9
3 Jan KapounJan Kapoun 03 ATPOLATPOL 12.63 8
4 David CagáňDavid Cagáň 04 LITOMLITOM 13.85 7
5 Filip RomanFilip Roman 04 SVITASVITA 14.86 6
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková 03 ATPOLATPOL 10.73 11
2 Aneta NovotnáAneta Novotná 03 LITOMLITOM 11.42 9
3 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 LITOMLITOM 11.66 7
4 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 USORLUSORL 11.86 6
5 Vendula FrantováVendula Frantová 03 SVITASVITA 12.05 5
6 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 SVITASVITA 12.16 4
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie MourováMarie Mourová 03 ATPOLATPOL 11.61 8
2 Eliška LexmanováEliška Lexmanová 03 AKMTRAKMTR 12.85 3
3 Lucie DolečkováLucie Dolečková 05 AKMTRAKMTR 13.00 2
4 Klára ŠejnohováKlára Šejnohová 04 SVITASVITA 13.90 1
5 Jana MatouškováJana Matoušková 04 AKMTRAKMTR 20.72
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Ml. žáci

(st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zoicas, Marek, Stodola, Steklý Zoicas, Marek, Stodola, Steklý SVITASVITA 3:10.85 11
2 Jadrný, Vebr, Vetchý, Bureš Jadrný, Vebr, Vetchý, Bureš CTREBCTREB 3:25.35 9
3 Stupka, Vrabec, Huang, Roman Stupka, Vrabec, Huang, Roman SVITASVITA 3:41.28 8
4 Dzurko, Král, Šafář, Kuda Dzurko, Král, Šafář, Kuda ATPOLATPOL 3:48.49 7
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Ml. žákyně

(st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Halamková, Burešová, Serbousková, Nykodýmová Halamková, Burešová, Serbousková, Nykodýmová ATPOLATPOL 3:29.22 11
2 Kopecká, Vytlačilová, Macháčková, Dostálová Kopecká, Vytlačilová, Macháčková, Dostálová LITOMLITOM 3:32.41 9
3 Stodolová, Mačátová, Navrátilová, Kolářová Stodolová, Mačátová, Navrátilová, Kolářová SVITASVITA 3:39.87 8
4 Bačová, Skalická, Vrbová, Rohlenová Bačová, Skalická, Vrbová, Rohlenová USORLUSORL 3:47.06 7
5 Klímová, Lexmanová, Matoušková, Roche Klímová, Lexmanová, Matoušková, Roche AKMTRAKMTR 3:47.22 6
6 Holakovská, Pataki, Sedláková, Horáčková Holakovská, Pataki, Sedláková, Horáčková USORLUSORL 3:51.25 5
7 Elčknerová, Hlaváčová, Chlupová, Hlaváčová Elčknerová, Hlaváčová, Chlupová, Hlaváčová SVITASVITA 4:03.50 4
8 Otcovská, Machová, Trnková, Ptáčková Otcovská, Machová, Trnková, Ptáčková ATPOLATPOL 4:09.54 3
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
SVITASVITA
04 1.40 11
2 Jan JelínekJan Jelínek
ATPOLATPOL
04 1.40 9
3 Daniel JarmerDaniel Jarmer
SVITASVITA
03 1.40 8
4 Lukáš KudaLukáš Kuda
ATPOLATPOL
03 1.30 7
5= Pankrác BoháčPankrác Boháč
SOKZASOKZA
06 1.20 5.5
5= Marek ŠtegnerMarek Štegner
LITOMLITOM
01 1.20 5.5
7 Kryštof VetchýKryštof Vetchý
CTREBCTREB
04 1.15 4
8 Šimon StupkaŠimon Stupka
SVITASVITA
03 1.15 3
9 Michal VacekMichal Vacek
SOKZASOKZA
04 1.10 2
Jindřich HerákJindřich Herák
SOKZASOKZA
04 NM
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
ATPOLATPOL
03 1.45 11
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
LITOMLITOM
03 1.40 9
3 Žaneta HalamkováŽaneta Halamková
ATPOLATPOL
03 1.25 8
4 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
SVITASVITA
04 1.25 7
5 Aneta NovotnáAneta Novotná
LITOMLITOM
03 1.25 6
6 Eliška LexmanováEliška Lexmanová
AKMTRAKMTR
03 1.20 5
7 Marie MourováMarie Mourová
ATPOLATPOL
03 1.20 4
8 Brigatte ČoriBrigatte Čori
ATPOLATPOL
04 1.15 3
9 Sára BačováSára Bačová
USORLUSORL
05 1.15 2
10 Klára ŠejnohováKlára Šejnohová
SVITASVITA
04 1.10 1
Aneta ElčknerováAneta Elčknerová
SVITASVITA
04 NM
Dorota HlaváčováDorota Hlaváčová
SVITASVITA
03 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan JelínekJan Jelínek
ATPOLATPOL
04 4.39 11
2 Šimon SchreiberŠimon Schreiber
SOKZASOKZA
03 4.33 9
3 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička
SOKZASOKZA
04 4.11 8
4 František SteklýFrantišek Steklý
SVITASVITA
03 4.06 7
5 Marek ŠtegnerMarek Štegner
LITOMLITOM
03 3.87 6
6 Jindřich HerákJindřich Herák
SOKZASOKZA
04 3.79 5
7 Matěj ŠimekMatěj Šimek
SOKZASOKZA
04 3.73 4
8 Michal VacekMichal Vacek
SOKZASOKZA
04 3.54 3
9 Matouš NěmecMatouš Němec
ATPOLATPOL
05 3.33 2
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie SteffanováNatálie Steffanová
AKMTRAKMTR
03 4.59 11
2 Aneta NovotnáAneta Novotná
LITOMLITOM
03 4.40 9
3 Adéla KolářováAdéla Kolářová
USORLUSORL
03 4.27 8
4 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
LITOMLITOM
03 4.23 7
5 Eliška ČervenáEliška Červená
ATPOLATPOL
04 4.19 6
6 Karolína HovorkováKarolína Hovorková
USORLUSORL
03 4.08 5
7 Elen BenkováElen Benková
LITOMLITOM
03 3.99 4
8 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
USORLUSORL
03 3.95 3
9 Vendula RohlenováVendula Rohlenová
USORLUSORL
03 3.82 2
10 Aneta SkalickáAneta Skalická
USORLUSORL
03 3.78 1
11 Marie MourováMarie Mourová
ATPOLATPOL
03 3.70
12 Sára SerbouskováSára Serbousková
ATPOLATPOL
04 3.51
13 Tereza PatakiTereza Pataki
USORLUSORL
05 3.36
14 Kateřina HolakovskáKateřina Holakovská
USORLUSORL
05 3.35
15 Karolína CimflováKarolína Cimflová
USORLUSORL
06 3.26
16 Lucie KonečnáLucie Konečná
AKMTRAKMTR
06 3.09
17 Sára KotyzováSára Kotyzová
USORLUSORL
04 3.08
18 Petra VrbováPetra Vrbová
USORLUSORL
03 2.74
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
ATPOLATPOL
03 10.25 11
2 Klára DostálováKlára Dostálová
LITOMLITOM
03 09.95 9
3 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
SVITASVITA
04 07.93 8
4 Barbora KolářováBarbora Kolářová
SVITASVITA
04 07.83 7
5 Thea MačátováThea Mačátová
SVITASVITA
04 07.50 6
6 Adéla VykydalováAdéla Vykydalová
AKMTRAKMTR
04 07.19 5
7 Veronika StodolováVeronika Stodolová
SVITASVITA
05 07.16 4
8 Anna ProkešováAnna Prokešová
LITOMLITOM
04 06.58 3
9 Aneta ElčknerováAneta Elčknerová
SVITASVITA
04 06.18 2
10 Markéta MarešováMarkéta Marešová
SVITASVITA
04 06.16 1
11 Lucie ChlupováLucie Chlupová
SVITASVITA
04 05.52
12 Jana KrušinováJana Krušinová
SVITASVITA
03 05.23
13 Nikola SedlákováNikola Sedláková
USORLUSORL
04 04.54
Karolína PůlkrábkováKarolína Půlkrábková
SVITASVITA
03 DNS
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel JarmerDaniel Jarmer
SVITASVITA
03 10.05 11
2 Štěpán LudvíčekŠtěpán Ludvíček
LITOMLITOM
03 09.98 9
3 Jan KapounJan Kapoun
ATPOLATPOL
03 08.81 8
4 Ondřej ZölflOndřej Zölfl
LITOMLITOM
03 08.54 7
5 Jan LataJan Lata
LITOMLITOM
04 07.59 6
6 Kryštof VetchýKryštof Vetchý
CTREBCTREB
04 07.26 5
7 Marek BukáčekMarek Bukáček
ATPOLATPOL
04 05.47 4
Celkem 7 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LataJan Lata
LITOMLITOM
04 55.62 11
2 Štěpán LudvíčekŠtěpán Ludvíček
LITOMLITOM
03 51.50 9
3 Radim VrabecRadim Vrabec
SVITASVITA
05 48.59 8
4 Lukáš KudaLukáš Kuda
ATPOLATPOL
03 48.15 7
5 Daniel JarmerDaniel Jarmer
SVITASVITA
03 48.11 6
6 Pankrác BoháčPankrác Boháč
SOKZASOKZA
06 46.54 5
7 Šimon SchreiberŠimon Schreiber
SOKZASOKZA
03 42.55 4
8 Jan JelínekJan Jelínek
ATPOLATPOL
04 40.79 3
9 Jan KrálJan Král
ATPOLATPOL
06 38.61 2
10 Matěj ŠimekMatěj Šimek
SOKZASOKZA
04 36.37 1
11 Antonín KönigAntonín König
CTREBCTREB
05 34.95
12 Ondřej ZölflOndřej Zölfl
LITOMLITOM
03 32.23
13 Samuel ŠafářSamuel Šafář
ATPOLATPOL
07 31.51
14 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička
SOKZASOKZA
04 29.82
15 Pavel HuangPavel Huang
SVITASVITA
04 26.92
16 Josef BurešJosef Bureš
CTREBCTREB
06 24.45
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 8.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla KolářováAdéla Kolářová
USORLUSORL
03 46.10 11
2 Brigatte ČoriBrigatte Čori
ATPOLATPOL
04 42.73 9
3 Karolína HovorkováKarolína Hovorková
USORLUSORL
03 40.44 8
4 Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
SVITASVITA
04 38.96 7
5 Barbara ŠvihelováBarbara Švihelová
AKMTRAKMTR
03 38.90 6
6 Klára DostálováKlára Dostálová
LITOMLITOM
03 38.37 5
7 Pavla KopeckáPavla Kopecká
LITOMLITOM
03 36.80 4
8 Barbora KolářováBarbora Kolářová
SVITASVITA
04 32.17 3
9 Klára ŠejnohováKlára Šejnohová
SVITASVITA
04 30.82 2
10 Veronika StodolováVeronika Stodolová
SVITASVITA
05 30.72 1
11 Barbora VytlačilováBarbora Vytlačilová
LITOMLITOM
04 29.00
12 Lola RocheLola Roche
AKMTRAKMTR
04 28.70
13 Sára KotyzováSára Kotyzová
USORLUSORL
04 28.15
14 Markéta MarešováMarkéta Marešová
SVITASVITA
04 25.65
15 Lucie PtáčkováLucie Ptáčková
ATPOLATPOL
05 24.33
16 Barbora OtcovskáBarbora Otcovská
ATPOLATPOL
05 23.92
17 Dorota HlaváčováDorota Hlaváčová
SVITASVITA
03 21.56
18 Julie KlímováJulie Klímová
AKMTRAKMTR
06 20.05
19 Karolína CimflováKarolína Cimflová
USORLUSORL
03 20.27
20 Jana KrušinováJana Krušinová
SVITASVITA
03 12.96
21 Žaneta HoráčkováŽaneta Horáčková
USORLUSORL
05 11.59
Celkem 21 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Svitavy Svitavy SvitavySvitavy 147
2 Atletika Polička Atletika Polička Atletika PoličkaAtletika Polička 95
3 Sokol Žamberk Sokol Žamberk Sokol ŽamberkSokol Žamberk 83,5
4 Jiskra Litomyšl Jiskra Litomyšl Jiskra LitomyšlJiskra Litomyšl 74,5
5 ČTRB Iscarex Česká Třebová ČTRB Iscarex Česká Třebová ČTRB Iscarex Česká TřebováČTRB Iscarex Česká Třebová 54
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Svitavy Svitavy SvitavySvitavy 463
2 Jiskra Litomyšl Jiskra Litomyšl Jiskra LitomyšlJiskra Litomyšl 290,5
3 Atletika Polička Atletika Polička Atletika PoličkaAtletika Polička 242
4 Sokol Žamberk Sokol Žamberk Sokol ŽamberkSokol Žamberk 223,5
5 ČTRB Iscarex Česká Třebová ČTRB Iscarex Česká Třebová ČTRB Iscarex Česká TřebováČTRB Iscarex Česká Třebová 172
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Atletika Polička Atletika Polička Atletika PoličkaAtletika Polička 134
2 Jiskra Litomyšl Jiskra Litomyšl Jiskra LitomyšlJiskra Litomyšl 106
3 Svitavy Svitavy SvitavySvitavy 100
4 Jiskra Ústí nad Orlicí Jiskra Ústí nad Orlicí Jiskra Ústí nad OrlicíJiskra Ústí nad Orlicí 85
5 AK Moravská Třebová AK Moravská Třebová AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 76
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Atletika Polička Atletika Polička Atletika PoličkaAtletika Polička 442,5
2 Jiskra Litomyšl Jiskra Litomyšl Jiskra LitomyšlJiskra Litomyšl 275,5
3 Svitavy Svitavy SvitavySvitavy 278
4 Jiskra Ústí nad Orlicí Jiskra Ústí nad Orlicí Jiskra Ústí nad OrlicíJiskra Ústí nad Orlicí 262,5
5 AK Moravská Třebová AK Moravská Třebová AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 243,5
Celkem 5 závodníků