výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj

Stará Boleslav (5. 6. 2016)

60 m - Muži

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.28
2 Jiří JanouchJiří Janouch 59 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.85
3 Richard ČesnekRichard Česnek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.27
4 Dan BenešDan Beneš 04 NeratoviceNeratovice 09.36
5 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.38
6 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 ČelákoviceČelákovice 10.53
7 Otakar PachmanOtakar Pachman 44 ČelákoviceČelákovice 11.07
8 Jan HušekJan Hušek 10 NeratoviceNeratovice 11.55
9 David FlorDavid Flor 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.58
Celkem 9 závodníků

60 m - Ženy

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.79 5
2 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.02 3
3 Natálie LeváNatálie Levá 04 ČelákoviceČelákovice 09.24 2
4 Klára KučerováKlára Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.55
5 Mariána ZávodnáMariána Závodná 03 ČelákoviceČelákovice 09.98 1
6 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.03
7 Zuzana ZutrováZuzana Zutrová 05 LíbezniceLíbeznice 10.23
8 Tereza FotrováTereza Fotrová 07 ČelákoviceČelákovice 10.52
8 Markéta MajerováMarkéta Majerová 04 LíbezniceLíbeznice 10.52
10 Tereza PříhodováTereza Příhodová 04 LíbezniceLíbeznice 10.63
11 Renata MajerováRenata Majerová 04 LíbezniceLíbeznice 11.17
12 Lucie VrbováLucie Vrbová 07 ČelákoviceČelákovice 11.97
Celkem 12 závodníků

100 m - Muži

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JakoubekJakub Jakoubek 98 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 12.64 8
2 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.02 6
3 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.57 5
4 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 13.67 4
5 Jiří JanouchJiří Janouch 59 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 14.11 3
6 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.42
7 Oliver GažiOliver Gaži 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 16.51
8 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 ČelákoviceČelákovice 17.82 2
9 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 20.76 1
10 David FlorDavid Flor 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.11
Celkem 10 závodníků

100 m - Ženy

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie LeváNatálie Levá 04 ČelákoviceČelákovice 15.01 4
2 Zahrádková Zahrádková 04 ČelákoviceČelákovice 15.25 2
3 Alžběta SpurnáAlžběta Spurná 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 15.69 1
4 Mariána ZávodnáMariána Závodná 03 ČelákoviceČelákovice 16.19
5 Tereza LáchováTereza Láchová 06 ŘíčanyŘíčany 16.29
6 Lucie VrbováLucie Vrbová 07 ČelákoviceČelákovice 20.65
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.35 9
2 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 28.08 7
3 Martin AndresMartin Andres 01 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 28.84 6
4 Jiří JanouchJiří Janouch 59 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 29.45 5
5 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.30
6 Oliver GažiOliver Gaži 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 34.33 4
7 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.40
8 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 ČelákoviceČelákovice 37.63 3
9 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 ČelákoviceČelákovice 39.07 2
10 Jan HušekJan Hušek 10 NeratoviceNeratovice 41.92 1
11 David FlorDavid Flor 10 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 42.93
12 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 44.86
Celkem 12 závodníků

200 m - Ženy

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie LeváNatálie Levá 04 ČelákoviceČelákovice 32.03 4
2 Zahrádková Zahrádková 04 ČelákoviceČelákovice 32.52 2
3 Alžběta SpurnáAlžběta Spurná 02 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 33.60 1
4 Mariána ZávodnáMariána Závodná 03 ČelákoviceČelákovice 34.46
5 Zuzana ZutrováZuzana Zutrová 05 LíbezniceLíbeznice 36.34
6 Tereza PříhodováTereza Příhodová 04 LíbezniceLíbeznice 36.64
7 Markéta MajerováMarkéta Majerová 04 LíbezniceLíbeznice 38.15
8 Tereza FotrováTereza Fotrová 07 ČelákoviceČelákovice 38.83
9 Zuzana MajerováZuzana Majerová 04 LíbezniceLíbeznice 39.04
10 Lucie VrbováLucie Vrbová 07 ČelákoviceČelákovice 46.45
Celkem 10 závodníků

800 m - Muži

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin MikulaMartin Mikula 98 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2:22.99 4
2 Jiří ŠmídJiří Šmíd 84 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:24.64 2
3 Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:24.94 1
4 Radek HušekRadek Hušek 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:46.99
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:30.44
2 Adéla PísačkováAdéla Písačková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:58.07
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11.11
2 Richard ČesnekRichard Česnek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.09
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Veteráni

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 12.65
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PísačkováAdéla Písačková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.29
2 Petra MikováPetra Miková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.42
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Žákyně

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soňa ČernáSoňa Černá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 18.92
2 Markéta MikováMarkéta Miková 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 19.92
3 Markéta ZávodníkováMarkéta Závodníková 03 ČelákoviceČelákovice 21.96
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikula, Jakoubek, Lauermann, Andres Mikula, Jakoubek, Lauermann, Andres Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 52.67 3
2 Beneš, Hušek, Bareš , Česnek Beneš, Hušek, Bareš , Česnek TJ NeratoviceTJ Neratovice 59.39 1
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Ženy

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černá, Miková, Miková, Pisáčková Černá, Miková, Miková, Pisáčková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 61.99
2 Majerová, Majerová, Zutrová, Příhodová Majerová, Majerová, Zutrová, Příhodová LíbezniceLíbeznice 67.23
3 Závodná, Zahrádková, Levá, Vrbová Závodná, Zahrádková, Levá, Vrbová ČelákoviceČelákovice 68.09 2
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub JakoubekJakub Jakoubek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
98 1.65 7
2 David LauermannnDavid Lauermannn
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
97 1.50 5
3 Jiří JanouchJiří Janouch
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
59 1.40 4
4 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 1.40
5 Dan BenešDan Beneš
NeratoviceNeratovice
04 1.35 3
6 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.30
7 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 1.25 2
8 Radek HušekRadek Hušek
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 1.15 1
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Barbora MikešováBarbora Mikešová
ČelákoviceČelákovice
99 1.54 4
2 Karolína GrigarováKarolína Grigarová
ČelákoviceČelákovice
01 1.45 2
3 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1.30 1
4 Nikola MelicharováNikola Melicharová
ČelákoviceČelákovice
02 1.30
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub JakoubekJakub Jakoubek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
98 5.35 7
2 Emil FishrmannEmil Fishrmann
PrahaPraha
60 4.57
3 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 4.50 5
4 David LauermannnDavid Lauermannn
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
97 4.48 4
5 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 4.34
6 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.27
7 Pavel BenešPavel Beneš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.17 3
8 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 3.70 2
9 Zdeněk VacekZdeněk Vacek
ČelákoviceČelákovice
07 3.14 1
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.34 5
2 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3.91 3
3 Nikola MelicharováNikola Melicharová
ČelákoviceČelákovice
02 3.82 2
4 Hana HuškováHana Hušková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 3.72
5 Soňa ČernáSoňa Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 3.54
6 Tereza LáchováTereza Láchová
ŘíčanyŘíčany
06 3.45
7 Markéta MajerováMarkéta Majerová
LíbezniceLíbeznice
04 3.42
8 Mariána ZávodnáMariána Závodná
ČelákoviceČelákovice
03 3.39 1
9 Tereza PříhodováTereza Příhodová
LíbezniceLíbeznice
04 3.35
10 Zuzana ZutrováZuzana Zutrová
LíbezniceLíbeznice
05 3.24
11 Renata MajerováRenata Majerová
LíbezniceLíbeznice
04 2.96
12 Tereza FotrováTereza Fotrová
ČelákoviceČelákovice
07 2.94
13 Petra MikováPetra Miková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 2.84
14 Lucie VrbováLucie Vrbová
ČelákoviceČelákovice
07 2.41
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 2kg - Atletická minipřípravka-dívky

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová
ŘíčanyŘíčany
06 06.64
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oliver GažiOliver Gaži
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
02 07.40
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Veteráni

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
2 Stanislav KosíkStanislav Kosík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
42 07.09
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vlaďka HanouskováVlaďka Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
75 08.04 2
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 08.38 3
2 Jiří JanouchJiří Janouch
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
59 08.35 1
3 Stanislav KosíkStanislav Kosík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
42 05.16
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Veteráni

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stanislav KosíkStanislav Kosík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
42 20.01
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 20.88 3
2 Stanislav KosíkStanislav Kosík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
42 14.07 1
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 22.95
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 43.11
2 Soňa ČernáSoňa Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 17.80
3 Markéta MikováMarkéta Miková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 13.08
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vlaďka HanouskováVlaďka Hanousková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
75 24.59 2
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Veteráni

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří JanouchJiří Janouch
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
59 38.05
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 5.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 27.97 4
2 Jakub JakoubekJakub Jakoubek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
98 27.80 2
3 Stanislav KosíkStanislav Kosík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
42 16.24 1
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sokol Roztoky Sokol Roztoky Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 54
2 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 49
3 TJ Neratovice TJ Neratovice TJ NeratoviceTJ Neratovice 24
4 Spartak Čelákovice Spartak Čelákovice Spartak ČelákoviceSpartak Čelákovice 9
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Sokol Roztoky Sokol Roztoky Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 158
2 TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s. TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 111
3 TJ Neratovice TJ Neratovice TJ NeratoviceTJ Neratovice 89
4 Spartak Čelákovice Spartak Čelákovice Spartak ČelákoviceSpartak Čelákovice 27
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Spartak Čelákovice Spartak Čelákovice Spartak ČelákoviceSpartak Čelákovice 26
2 Neratovice Neratovice NeratoviceNeratovice 17
3 Sokol Roztoky Sokol Roztoky Sokol RoztokySokol Roztoky 6
4 Slavoj Český Brod Slavoj Český Brod Slavoj Český BrodSlavoj Český Brod 0
1 Neratovice Neratovice NeratoviceNeratovice 138
2 Spartak Čelákovice Spartak Čelákovice Spartak ČelákoviceSpartak Čelákovice 87
3 Sokol Roztoky Sokol Roztoky Sokol RoztokySokol Roztoky 50
4 Slavoj Český Brod Slavoj Český Brod Slavoj Český BrodSlavoj Český Brod 41
Celkem 8 závodníků