výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství České republiky veteránů

Svitavy (18. - 18. 6. 2016)

100 m - Veteráni (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 810328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 11.74
2 Michal RandaMichal Randa 750707 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.31
3 Roman HájekRoman Hájek 731110 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 12.90
4 Milan BoučekMilan Bouček 701225 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 12.95
5 Milan PolívkaMilan Polívka 711211 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.97
6 Ladislav DostálLadislav Dostál 660322 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 13.12
Václav ŠebelaVáclav Šebela 660120 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří UrbanJiří Urban 550205 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.35
2 Lukáš SeveraLukáš Severa 720516 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.40
3 Oto ČechOto Čech 560109 TJ NeratoviceTJ Neratovice 13.51
4 Petr PavelkaPetr Pavelka 610429 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.57
5 Miloš StupkaMiloš Stupka 600101 MeziměstíMeziměstí 14.10
6 Lubomír KnápekLubomír Knápek 591015 LK ŠumperkLK Šumperk 14.40
Radim ŠinkRadim Šink 800910 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 18.6.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ČesákJosef Česák 651221 AC PardubiceAC Pardubice 13.61
2 Josef VondraJosef Vondra 710922 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.91
3 Miroslav NedvědMiroslav Nedvěd 600319 Bakov nad JizerouBakov nad Jizerou 14.37
4 Pavel MichalovičPavel Michalovič 540309 LanškrounLanškroun 14.61
5 Jiří RambousekJiří Rambousek 410418 AC Praha 1890AC Praha 1890 16.36
6 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 420507 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.48
Jan RubešJan Rubeš 421229 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 18.6.2016) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drahoslav ČesákDrahoslav Česák 610324 AC PardubiceAC Pardubice 14.46
2 Vladislav KrinkeVladislav Krinke 520425 LitoměřiceLitoměřice 14.87
3 Karel ŠebelkaKarel Šebelka 480930 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 16.06
4 Antonín KábeleAntonín Kábele 350816 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.57
5 Jiří ZdarsaJiří Zdarsa 550216 TJ OslavanyTJ Oslavany 17.16
6 Otakar PachmannOtakar Pachmann 440223 PrahaPraha 17.26
7 František TomášekFrantišek Tomášek 250310 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 21.36
MS Milan BelianskyMilan Beliansky 441107 BratislavaBratislava 14.84
Celkem 8 závodníků

100 m - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka GottvaldováŠtěpánka Gottvaldová 725506 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.98
2 Jana FrabšováJana Frabšová 645705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.24
3 Evženie VotinskáEvženie Votinská 715529 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.67
4 Ivana JíchováIvana Jíchová 681203 AK TišnovAK Tišnov 15.07
5 Vanda Kadeřábková-BřezinovVanda Kadeřábková-Březinov 735413 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 16.18
6 Anna KlausováAnna Klausová 425921 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.20
7 Ludmila SarofinováLudmila Sarofinová 381216 HodonínHodonín 27.52
Eva ŠafaříkováEva Šafaříková 755921 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Veteráni (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 810328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 23.05
2 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 800811 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 23.32
3 Jan AdensamJan Adensam 770919 CEP SportsCEP Sports 24.48
4 Michal RandaMichal Randa 750707 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.84
5 Milan PolívkaMilan Polívka 711211 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.89
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil VrátnýKamil Vrátný 721023 AC Praha 1890AC Praha 1890 25.67
2 Václav TomanVáclav Toman 720627 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.47
3 Roman HájekRoman Hájek 731110 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 26.79
4 Lukáš SeveraLukáš Severa 720516 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.39
5 Josef VondraJosef Vondra 710922 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 29.68
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 18.6.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 630921 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 26.19
2 Petr PekařPetr Pekař 630412 Stará BoleslavStará Boleslav 27.79
Ladislav DostálLadislav Dostál 660322 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNS
Zdeněk PechZdeněk Pech 661105 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Václav ŠebelaVáclav Šebela 660120 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 18.6.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan SerafinMilan Serafin 650320 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 26.73
2 Petr PavelkaPetr Pavelka 610429 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 28.41
3 Petr ŠímaPetr Šíma 681001 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.21
4 Miroslav NedvědMiroslav Nedvěd 600319 Bakov nad JizerouBakov nad Jizerou 29.31
5 Miloš StupkaMiloš Stupka 600101 MeziměstíMeziměstí 30.34
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 18.6.2016) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří UrbanJiří Urban 550205 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 27.47
2 Pavel MarekPavel Marek 680929 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.27
3 Štěpán MichalovičŠtěpán Michalovič 520411 ŽamberkŽamberk 30.10
4 Jaroslav PtáčníkJaroslav Ptáčník 540903 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 30.53
5 Jan ZedníkJan Zedník 531004 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.53
6 Pavel MichalovičPavel Michalovič 540309 LanškrounLanškroun 30.79
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 18.6.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 590531 AC Česká LípaAC Česká Lípa 32.62
2 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 420507 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.61
3 Jiří RambousekJiří Rambousek 410418 AC Praha 1890AC Praha 1890 35.32
4 Antonín KábeleAntonín Kábele 350816 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.55
5 Otakar PachmannOtakar Pachmann 440223 PrahaPraha 41.96
6 Jan GrenhallJan Grenhall 410318 AC TJ JičínAC TJ Jičín 49.57
Celkem 6 závodníků

200 m - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka GottvaldováŠtěpánka Gottvaldová 725506 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 29.08
2 Ivana JíchováIvana Jíchová 681203 AK TišnovAK Tišnov 30.28
3 Martina BeránkováMartina Beránková 715329 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 32.33
4 Iva PodjuklováIva Podjuklová 746113 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 33.38
Jana FrabšováJana Frabšová 645705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Veteráni (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 810328 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 51.98
2 Jan AdensamJan Adensam 770919 CEP SportsCEP Sports 53.85
3 Tariq HagerTariq Hager 710818 PrahaPraha 56.49
4 Vojtěch KoudelkaVojtěch Koudelka 810604 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 57.35
5 Petr PekařPetr Pekař 630412 Stará BoleslavStará Boleslav 60.51
Miroslav PospíchalMiroslav Pospíchal 731011 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 630921 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 57.01
2 Zdeněk PechZdeněk Pech 661105 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 58.74
3 Karel ŠtoglKarel Štogl 730601 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 59.13
4 Michal PreislerMichal Preisler 710208 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 61.31
5 Radoslav KalaRadoslav Kala 64 AK DrnoviceAK Drnovice 64.59
Petr VelebaPetr Veleba 710126 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav DostálLadislav Dostál 660322 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 57.94
2 Jiří TomešekJiří Tomešek 650510 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 65.75
3 Miloš StupkaMiloš Stupka 600101 MeziměstíMeziměstí 65.98
4 Štěpán MichalovičŠtěpán Michalovič 520411 ŽamberkŽamberk 67.62
5 Pavel MichalovičPavel Michalovič 540309 LanškrounLanškroun 74.36
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ŠejblVáclav Šejbl 441107 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 72.09
2 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 420507 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 82.01
3 Jan GrenhallJan Grenhall 410318 AC TJ JičínAC TJ Jičín 122.17
4 Karel MatznerKarel Matzner 290316 ZvoleZvole 125.81
Celkem 4 závodníků

400 m - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa SeverováDenisa Severová 765403 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.78
2 Michaela KolcováMichaela Kolcová 665529 TJ Sokol Dolní PočerniceTJ Sokol Dolní Počernice 65.26
3 Lucie RožkováLucie Rožková 695528 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 70.85
4 Daniel VojtováDaniel Vojtová 691208 AK TišnovAK Tišnov 74.65
Blanka VykydalováBlanka Vykydalová 560423 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Miloslava RočňákováMiloslava Ročňáková 450228 ZvoleZvole DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bronislav KhýrBronislav Khýr 750608 AC ProstějovAC Prostějov 2:03.21
2 Tariq HagerTariq Hager 710818 PrahaPraha 2:08.37
3 Tomáš BlahaTomáš Blaha 761108 AK KroměřížAK Kroměříž 2:14.63
4 Michal PreislerMichal Preisler 710208 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:21.67
5 Karel ŠtoglKarel Štogl 730601 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:26.93
6 Dušan ŠvarcbachDušan Švarcbach 751008 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:34.56
7 Adrien SehnalAdrien Sehnal 530516 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:37.21
8 Václav ŠejblVáclav Šejbl 441107 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:47.19
9 Petr ChlumskýPetr Chlumský 600220 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:06.86
10 Václav ŠůchaVáclav Šůcha 460213 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:20.30
11 Vladimír TolarVladimír Tolar 400514 SV StříbroSV Stříbro 3:53.23
Celkem 11 závodníků

800 m - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa SeverováDenisa Severová 765403 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:32.40
2 Daniel VojtováDaniel Vojtová 691208 AK TišnovAK Tišnov 2:53.93
3 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 726022 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:11.92
Celkem 3 závodníků

1500 m - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bronislav KhýrBronislav Khýr 750608 AC ProstějovAC Prostějov 4:23.88
2 Milan SerafinMilan Serafin 650320 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4:25.66
3 Jiří BrychtaJiří Brychta 741101 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:32.15
4 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 680222 PetrovicePetrovice 4:33.45
5 Luboš KrátkýLuboš Krátký 620625 LanškrounLanškroun 4:44.95
6 Tomáš KlímaTomáš Klíma 800421 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:51.73
7 Martin HokešMartin Hokeš 771109 UltramaratonciUltramaratonci 4:58.64
8 Ivan ElischerIvan Elischer 600731 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 5:05.52
9 Josef VondraJosef Vondra 710922 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5:06.56
10 Adrien SehnalAdrien Sehnal 530516 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5:41.56
11 Miroslav KrsekMiroslav Krsek 490824 LukováLuková 5:54.45
12 Ivo GottvaldIvo Gottvald 570331 LíšeňLíšeň 5:59.03
13 Václav VilhelmVáclav Vilhelm 510831 PřívratPřívrat 6:18.07
14 Václav ŠůchaVáclav Šůcha 460213 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7:12.67
15 Vladimír TolarVladimír Tolar 400514 SV StříbroSV Stříbro 8:14.87
16 Jiří SoukupJiří Soukup 270630 TJ Liga 100 Hradec Králové z.s.TJ Liga 100 Hradec Králové ... 14:36.79
Václav ŠejblVáclav Šejbl 441107 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. DNS
Celkem 17 závodníků

1500 m - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iva PodjuklováIva Podjuklová 746113 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6:00.15
2 Ivana PešlováIvana Pešlová 636206 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 6:50.47
3 Miloslava RočňákováMiloslava Ročňáková 450228 ZvoleZvole 7:52.50
Blanka VykydalováBlanka Vykydalová 560423 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Celkem 4 závodníků

5000 m - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří BrychtaJiří Brychta 741101 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 16:41.88
2 Roman BudilRoman Budil 690508 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 16:42.37
3 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 761013 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 17:22.75
4 Karel ŠourekKarel Šourek 651125 JR Running sportJR Running sport 18:09.01
5 Miloš ŽilaMiloš Žila 620816 BystréBystré 18:14.11
6 Martin HokešMartin Hokeš 771109 UltramaratonciUltramaratonci 18:19.09
7 Vit MalikVit Malik 690122 BorováBorová 18:43.83
8 Petr MotálekPetr Motálek 610101 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 19:22.53
9 Josef SchwarzJosef Schwarz 550810 SK ChotěbořSK Chotěboř 20:48.01
10 Miroslav KrsekMiroslav Krsek 490824 LukováLuková 20:58.24
11 Josef BobekJosef Bobek 490416 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 23:57.48
12 Václav ŠůchaVáclav Šůcha 460213 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 24:23.99
13 Vladimír TolarVladimír Tolar 400514 SV StříbroSV Stříbro 26:53.00
14 František DolečekFrantišek Doleček 430426 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 32:16.56
Celkem 14 závodníků

5000 m - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová 745627 AC Česká LípaAC Česká Lípa 26:20.10
2 Marie ŠlechtováMarie Šlechtová 521105 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 27:07.49
Celkem 2 závodníků

10000 m - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří BrychtaJiří Brychta 741101 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 34:10.47
2 Bronislav KhýrBronislav Khýr 750608 AC ProstějovAC Prostějov 34:17.17
3 Tomáš BlahaTomáš Blaha 761108 AK KroměřížAK Kroměříž 34:39.40
4 Martin HokešMartin Hokeš 771109 UltramaratonciUltramaratonci 38:13.70
5 Petr MíkaPetr Míka 740413 JihlavaJihlava 38:25.62
6 Ivan ElischerIvan Elischer 600731 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 38:34.06
7 Pavel BrzobohatýPavel Brzobohatý 720205 TJ ŠumperkTJ Šumperk 39:07.80
8 Stanislav TománekStanislav Tománek 540329 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 40:55.92
Celkem 8 závodníků

10000 m - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina BrettschneiderováKateřina Brettschneiderová 736030 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 48:38.18
2 Marie ŠlechtováMarie Šlechtová 521105 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 54:48.65
3 Eva CupalováEva Cupalová 471223 BučoviceBučovice 72:40.88
Celkem 3 závodníků

80 m překážek - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Milan BelianskyMilan Beliansky 441107 BratislavaBratislava 13.99
Celkem 1 závodníků

80 m překážek - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva ŠafaříkováEva Šafaříková 755921 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.80
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oto ČechOto Čech 560109 TJ NeratoviceTJ Neratovice 16.41
2 Ivo StrnadIvo Strnad 510330 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 16.46
3 Jiří TomešekJiří Tomešek 650510 TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek 19.67
4 Jaroslav PtáčníkJaroslav Ptáčník 540903 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 19.72
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří HorákJiří Horák 720806 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16.77
2 Petr VelebaPetr Veleba 710126 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 18.37
3 Stanislav NožkaStanislav Nožka 750120 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 19.04
MS Josef HorákJosef Horák 990907 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 16.30
Celkem 4 závodníků

300 m překážek - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VolnýJiří Volný 560313 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 63.34
2 Karel ŠebelkaKarel Šebelka 480930 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 67.65
Celkem 2 závodníků

400 m překážek - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PechZdeněk Pech 661105 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 64.58
2 Pavel ŠáraPavel Šára 740725 AC Praha 1890AC Praha 1890 68.54
3 Václav TomanVáclav Toman 720627 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 71.42
4 Radoslav KalaRadoslav Kala 64 AK DrnoviceAK Drnovice 73.34
5 Lubomír KnápekLubomír Knápek 591015 LK ŠumperkLK Šumperk 74.82
6 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 660428 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 75.59
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina CoganováMartina Coganová 766102 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 74.68
2 Vanda Kadeřábková-BřezinovVanda Kadeřábková-Březinov 735413 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 88.98
Celkem 2 závodníků

2000 m překážek - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adrien SehnalAdrien Sehnal 530516 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8:36.14
2 Josef SchwarzJosef Schwarz 550810 SK ChotěbořSK Chotěboř 9:25.93
3 Jiří VolnýJiří Volný 560313 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 13:27.44
Celkem 3 závodníků

2000 m překážek - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 735104 SMOLA CHUZE PrahaSMOLA CHUZE Praha 8:49.26
2 Ivana PešlováIvana Pešlová 636206 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 10:04.06
3 Eva CupalováEva Cupalová 471223 BučoviceBučovice 14:27.38
Celkem 3 závodníků

3000 m překážek - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel ŠáraPavel Šára 740725 AC Praha 1890AC Praha 1890 11:15.91
2 Mojmír SvobodaMojmír Svoboda 660520 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11:26.84
3 Kamil VrátnýKamil Vrátný 721023 AC Praha 1890AC Praha 1890 12:21.08
4 Lubomír KnápekLubomír Knápek 591015 LK ŠumperkLK Šumperk 13:04.58
5 Pavel ŠimonekPavel Šimonek 660428 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13:22.69
Jiří MiřejovskýJiří Miřejovský 790421 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "35" Mizerák, Toman, Randa, Vinkler "35" Mizerák, Toman, Randa, Vinkler Czech TeamCzech Team 46.24
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Veteránky (Běh)

Běh (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Votinská, Kolcová, Beránková, Dvořáková Votinská, Kolcová, Beránková, Dvořáková ŽENYŽENY 57.78
Celkem 1 závodníků

400-300-200-100 m - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vrátný, Fuhrmann, Kunovjánek, Ronovký Vrátný, Fuhrmann, Kunovjánek, Ronovký AC Praha 1890AC Praha 1890 2:38.99
"40" Toman, Randa, Šára, Severa "40" Toman, Randa, Šára, Severa Czech TeamCzech Team DNS
Celkem 2 závodníků

400-300-200-100 m - Veteránky (Běh)

Běh (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kadeřábková-Březinová, Pokorová, Severová, Borovičková Kadeřábková-Březinová, Pokorová, Severová, Borovičková BABY 2BABY 2 2:56.66
2 Podjuklová, Vojtová, Jíchová, Bouchnerová Podjuklová, Vojtová, Jíchová, Bouchnerová BABY 3BABY 3 3:03.84
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Oto ČechOto Čech
TJ NeratoviceTJ Neratovice
560109 1.44
2 František VykydalFrantišek Vykydal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
440714 1.32
3 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
441210 1.28
4 Pavel RudolfPavel Rudolf
ABK LiberecABK Liberec
441217 1.12
5 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
370716 1.08
6 Jiří SoukupJiří Soukup
TJ Liga 100 Hradec Králové z.s.TJ Liga 100 Hradec Králové ...
270630 0.80
Květoslav VykydalKvětoslav Vykydal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
360404 DNS
1 Tomáš ŘádekTomáš Řádek
AC PardubiceAC Pardubice
701127 1.74
2 Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
530922 1.64
3 Miroslav PavlíkMiroslav Pavlík
ASK LovosiceASK Lovosice
510310 1.60
4 Aleš KunovjánekAleš Kunovjánek
AC Praha 1890AC Praha 1890
650524 1.48
Pavel BrzobohatýPavel Brzobohatý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
720205 DNS
Petr ČechPetr Čech
Slavoj LitoměřiceSlavoj Litoměřice
440106 DNS
Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
510330 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lenka LandováLenka Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
735412 1.44
2 Martina CoganováMartina Coganová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
766102 1.40
3 Martina BeránkováMartina Beránková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
715329 1.36
4 Zuzana PumprlováZuzana Pumprlová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
606020 1.28
5 Dana DvořákováDana Dvořáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
716001 1.20
6 Evženie VotinskáEvženie Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
715529 1.16
7 Blanka VykydalováBlanka Vykydalová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
560423 1.00
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
740926 3.80
1= Jozef VašinaJozef Vašina
NitraNitra
660718 3.80
3 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
670915 3.70
4 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
740301 3.70
5 Jiří HorákJiří Horák
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
720806 3.60
6 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
721230 3.50
7 Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
510330 3.40
8 Miroslav BajnerMiroslav Bajner
NitraNitra
570907 3.40
9 Antonín HadingerAntonín Hadinger
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
511216 3.30
10 Milan TrejbalMilan Trejbal
AC TJ JičínAC TJ Jičín
660703 3.00
11 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
560313 2.20
12 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak Přerov, spolekTJ Spartak Přerov, spolek
650510 1.90
13 Pavel RudolfPavel Rudolf
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
441217 1.90
Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
680209 DNS
Květoslav VykydalKvětoslav Vykydal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
360404 DNS
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
775608 2.80
2 Alena RychnováAlena Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
666124 1.80
3 Alena SvitákováAlena Svitáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
660513 1.70
Zuzana UhrováZuzana Uhrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
800221 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
520901 4.38
2 Štěpán MichalovičŠtěpán Michalovič
ŽamberkŽamberk
520411 4.29
3 Jan RubešJan Rubeš
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
421229 3.90
4 Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
480930 3.67
5 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
441210 3.62
6 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
370716 3.41
1 Kamil VrátnýKamil Vrátný
AC Praha 1890AC Praha 1890
721023 5.73 +1.5 m/s
2 Leoš MalenovskýLeoš Malenovský
OpočnoOpočno
680203 5.66 +1.8 m/s
3 Stanislav NožkaStanislav Nožka
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
750120 5.53 +0.8 m/s
4 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
670915 5.43 +1.1 m/s
5 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
750707 4.95 +1.2 m/s
6 Milan BoučekMilan Bouček
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
701225 4.94 +1.1 m/s
7 Josef DrábekJosef Drábek
ČerčanyČerčany
590318 4.71 +2.6 m/s 4.67 +2.0 m/s
8 Petr ŠímaPetr Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
681001 4.70 +0.1 m/s
9 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
611125 4.53 -0.8 m/s
Václav ŠebelaVáclav Šebela
Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s.
660120 DNS
Radim ŠinkRadim Šink
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
800910 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva ŠafaříkováEva Šafaříková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
755921 4.86
2 Dana DvořákováDana Dvořáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
716001 4.08
3 Vanda Kadeřábková-BřezinovVanda Kadeřábková-Březinov
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
735413 4.03
4 Evženie VotinskáEvženie Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
715529 4.02
5 Zuzana PumprlováZuzana Pumprlová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
606020 3.90
6 Anna KlausováAnna Klausová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
425921 2.66
Ivana PešlováIvana Pešlová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
636206 DNS
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marcel ZávorkaMarcel Závorka
AK SlatiňanyAK Slatiňany
750930 11.45
2 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
720627 10.14
3 Emil FuhrmannEmil Fuhrmann
AC Praha 1890AC Praha 1890
600329 10.05
5 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
611125 10.05
5 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
520901 09.17
6 Petr GybasPetr Gybas
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
460527 09.04
7 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
441210 07.97
8 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
370716 07.12
9 Pavel RudolfPavel Rudolf
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
441217 06.34
10 František TomášekFrantišek Tomášek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
250310 04.12
11 Jiří SoukupJiří Soukup
TJ Liga 100 Hradec Králové z.s.TJ Liga 100 Hradec Králové ...
270630 04.02
MS István KörösiIstván Körösi
BudapešťBudapešť
500915 10.61
MS Vladimír MokrýVladimír Mokrý
BratislavaBratislava
380213 08.26
Milan BoučekMilan Bouček
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
701225 DNS
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
670915 DNS
Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
690528 DNS
Jan RubešJan Rubeš
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
421229 DNS
Milan SlušnýMilan Slušný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
480330 NM
Celkem 18 závodníků

Trojskok - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
775608 11.66 +2.1 m/s 11.33 -0.6 m/s
2 Dana DvořákováDana Dvořáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
716001 09.05 +0.7 m/s
3 Alena RychnováAlena Rychnová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
666124 08.73 +0.9 m/s
4 Zuzana PumprlováZuzana Pumprlová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
606020 08.11 -0.1 m/s
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 2kg - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva RektorysováEva Rektorysová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
370216 05.99
2 Marie PolívkováMarie Polívková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
391217 05.30
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel JilekPavel Jilek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
290106 08.30
2 Karel MatznerKarel Matzner
ZvoleZvole
290316 07.79
3 František MakovýFrantišek Makový
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
350220 07.50
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladislava PetrželováVladislava Petrželová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
591121 10.70
2 Ema RyckováEma Rycková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
551008 09.01
3 Hana KárníkováHana Kárníková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
555228 08.88
4 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
476105 08.86
5 Blanka VykydalováBlanka Vykydalová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
560423 08.83
6 Ludmila ŠpotákováLudmila Špotáková
AO TJ Sokol UnhošťAO TJ Sokol Unhošť
500913 07.26
7 Daniela ŠkopkováDaniela Škopková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
480904 07.02
8 Miloslava RočňákováMiloslava Ročňáková
ZvoleZvole
450228 06.88
9 Milada PeterkováMilada Peterková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
485618 06.76
Miluše ŠkvařilováMiluše Škvařilová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
496013 DNS
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František UhlíkFrantišek Uhlík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
441007 13.01
2 Zbyněk VašataZbyněk Vašata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
700914 11.42
3 Pavel KalinaPavel Kalina
Ústí nad LabemÚstí nad Labem
421204 08.76
4 Jan KovaříkJan Kovařík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
420308 08.11
5 Jan GrenhallJan Grenhall
AC TJ JičínAC TJ Jičín
410318 05.81
Vladimír HorákVladimír Horák
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
390606 DNS
Jiří KoukalJiří Koukal
Dukla B. BystricaDukla B. Bystrica
450424 DNS
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
765130 10.20
2 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
715206 09.93
3 Martina BeránkováMartina Beránková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
715329 06.92
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bedřich ŘechkaBedřich Řechka
Sokol DomažliceSokol Domažlice
501216 13.63
2 Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
540708 13.03
3 Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
550307 12.22
4 Jiří ŠolarJiří Šolar
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
540613 12.14
5 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
501012 11.39
6 Petr AdamecPetr Adamec
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
510409 10.82
7 Jan VernerJan Verner
ASK LovosiceASK Lovosice
470213 10.14
8 Zdeněk KašparZdeněk Kašpar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
480506 09.95
9 Vlastimil VonášekVlastimil Vonášek
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
460812 08.35
10 František TvrdoňFrantišek Tvrdoň
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
510221 08.31
Pavel VoráčekPavel Voráček
ČernoviceČernovice
480418 DNS
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 6kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
560813 12.51
2 Pavel LestinskýPavel Lestinský
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
610807 12.39
3 Miroslav DresslerMiroslav Dressler
BlanskoBlansko
561024 10.34
4 Petr BrzobohatýPetr Brzobohatý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
600728 10.04
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín HübnerAntonín Hübner
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
730508 14.09
2 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
740301 13.47
3 Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
700911 13.04
4 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
731022 12.82
5 Milan SyrovátkaMilan Syrovátka
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
700831 12.79
6 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
791008 12.30
7 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
740926 12.29
8 Dušan ŠvarcbachDušan Švarcbach
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
751008 08.15
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František UhlíkFrantišek Uhlík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
441007 39.88
2 Václav VašataVáclav Vašata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
43 35.05
3 Karel BednářKarel Bednář
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
440309 30.39
4 František VykydalFrantišek Vykydal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
440714 27.53
5 Pavel KalinaPavel Kalina
Ústí nad LabemÚstí nad Labem
421204 27.02
6 František MakovýFrantišek Makový
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
350220 22.53
7 Arnošt BoldanArnošt Boldan
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
340721 22.38
8 Kamil NeužilKamil Neužil
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
380805 21.72
9 Jan KovaříkJan Kovařík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
420308 20.02
1 Jiří ŠolarJiří Šolar
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
540613 48.32
2 Miloš GrycMiloš Gryc
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
490507 47.17
3 Bedřich ŘechkaBedřich Řechka
Sokol DomažliceSokol Domažlice
501216 45.90
4 Karel SošnaKarel Sošna
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
480222 45.64
5 Zdeněk KašparZdeněk Kašpar
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
480506 40.15
6 Radim JetelinaRadim Jetelina
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
540725 36.30
7 Jan VernerJan Verner
ASK LovosiceASK Lovosice
470213 35.41
8 Josef KuželJosef Kužel
AC TJ JičínAC TJ Jičín
490202 32.11
9 Jaroslav PtáčníkJaroslav Ptáčník
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
540903 30.56
10 Vlastimil VonášekVlastimil Vonášek
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
460812 30.28
11 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
501012 30.04
Karel BednářKarel Bednář
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
440309 DNS
Celkem 21 závodníků

Hod diskem 1kg - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
715206 30.92
2 Hana KárníkováHana Kárníková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
555228 26.56
3 Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
585617 25.35
4 Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
666221 25.21
5 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
765130 24.16
6 Ema RyckováEma Rycková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
551008 24.14
7 Ludmila ŠpotákováLudmila Špotáková
AO TJ Sokol UnhošťAO TJ Sokol Unhošť
500913 22.63
8 Vlastimila KaráskováVlastimila Karásková
GrygovGrygov
470812 20.63
9 Miluše ŠkvařilováMiluše Škvařilová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
496013 19.84
10 Daniela ŠkopkováDaniela Škopková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
480904 18.67
11 Milada PeterkováMilada Peterková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
485618 17.24
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karel HošekKarel Hošek
AK KroměřížAK Kroměříž
580404 46.22
2 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
560813 39.17
3 Bohumil KováčičBohumil Kováčič
AO TJ Sokol UnhošťAO TJ Sokol Unhošť
58 38.81
4 Petr BrzobohatýPetr Brzobohatý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
600728 29.02
Miroslav DresslerMiroslav Dressler
BlanskoBlansko
561024 DNS
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 2kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
791008 39.36
2 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
731022 38.53
3 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
740301 37.62
4 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
730623 37.19
5 Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
700911 36.35
6 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
670825 35.05
7 Milan PolívkaMilan Polívka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
711211 27.77
Jan KovaříkJan Kovařík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
420308 DNS
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
690404 DNS
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 3kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Arnošt BoldanArnošt Boldan
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
340721 29.67
2 Zdeněk BenekZdeněk Benek
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
310208 28.98
3 Zdeněk VašataZdeněk Vašata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
300526 28.64
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 3kg - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
585617 37.38
2 Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová
AK BílinaAK Bílina
565920 32.33
3 Hana KárníkováHana Kárníková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
555228 25.45
4 Jana PalínkováJana Palínková
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
440302 22.67
5 Alena SvitákováAlena Svitáková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
660513 18.74
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 4kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karel BednářKarel Bednář
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
440309 36.33
2 Jiří KoukalJiří Koukal
Dukla B. BystricaDukla B. Bystrica
450424 34.28
3 František ValíčekFrantišek Valíček
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
410219 29.01
Vladimír HorákVladimír Horák
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
390606 DNS
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 4kg - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
745324 40.93
2 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
745627 32.11
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 5kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
550307 40.76
2 František TvrdoňFrantišek Tvrdoň
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
510221 37.16
3 Josef KuželJosef Kužel
AC TJ JičínAC TJ Jičín
490202 36.87
4 Radim JetelinaRadim Jetelina
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
540725 35.00
5 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
501012 29.17
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 6kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří TáborskýJiří Táborský
AK MostAK Most
630708 50.51
2 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
620727 45.50
3 Libor NovotnýLibor Novotný
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
630613 43.50
4 Jozef OsadskýJozef Osadský
OravaOrava
620511 39.81
Petr SklenářPetr Sklenář
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
650804 DNS
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr SuchomelPetr Suchomel
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
671023 46.88
2 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
730623 43.27
3 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
670825 38.84
4 David VlasákDavid Vlasák
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
680922 37.16
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
690404 DNS
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 400g - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel JilekPavel Jilek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
290106 21.62
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 400g - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie PolívkováMarie Polívková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
391217 09.63
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivan SobotkaIvan Sobotka
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
430614 34.30
2 Jaroslav DlouhýJaroslav Dlouhý
VrchlabíVrchlabí
420922 22.72
3 Kamil NeužilKamil Neužil
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
380805 21.87
4 Pavel KalinaPavel Kalina
Ústí nad LabemÚstí nad Labem
421204 21.53
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
476105 28.11
2 Ema RyckováEma Rycková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
551008 17.97
3 Vlastimila KaráskováVlastimila Karásková
GrygovGrygov
470812 17.74
4 Daniela ŠkopkováDaniela Škopková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
480904 17.40
5 Miluše ŠkvařilováMiluše Škvařilová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
496013 13.94
6 Anna KlausováAnna Klausová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
425921 13.14
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František DrábFrantišek Dráb
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
491019 41.16
2 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
520901 36.83
3 Petr AdamecPetr Adamec
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
510409 36.67
4 Jaroslav JanečekJaroslav Janeček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
50 35.21
5 Karel SošnaKarel Sošna
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
480222 32.95
6 Vlastimil VonášekVlastimil Vonášek
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
460812 22.57
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona ScholzováSimona Scholzová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
725107 33.08
2 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
765130 31.50
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 700g - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří DouchaJiří Doucha
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
651023 44.10
2 Petr ErlebachPetr Erlebach
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
610514 43.34
3 Pavel TaibrPavel Taibr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
560813 40.78
4 Aleš KunovjánekAleš Kunovjánek
AC Praha 1890AC Praha 1890
650524 40.08
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 800g - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stanislav NožkaStanislav Nožka
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
750120 42.10
2 Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
680209 39.37
3 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
750707 34.55
4 Dušan ŠvarcbachDušan Švarcbach
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
751008 25.57
Celkem 4 závodníků

Hod břemenem 10kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
730623 13.95
2 Petr SuchomelPetr Suchomel
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
671023 13.47
3 Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
670825 12.33
4 Jiří JešátkoJiří Ješátko
AK SlatiňanyAK Slatiňany
741218 11.70
5 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
731022 11.56
1 Libor NovotnýLibor Novotný
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
630613 15.88
2 Karel HošekKarel Hošek
AK KroměřížAK Kroměříž
580404 14.40
3 Jozef OsadskýJozef Osadský
OravaOrava
620511 14.24
1 Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
550307 16.42
2 Miloš GrycMiloš Gryc
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
490507 16.39
3 František TvrdoňFrantišek Tvrdoň
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
510221 12.87
4 Josef KuželJosef Kužel
AC TJ JičínAC TJ Jičín
490202 12.70
5 Radim JetelinaRadim Jetelina
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
540725 12.59
Jiří ŠolarJiří Šolar
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
540613 DNS
1 František ValíčekFrantišek Valíček
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
410219 10.94
Jiří KoukalJiří Koukal
Dukla B. BystricaDukla B. Bystrica
450424 DNS
1 Zbyněk VašataZbyněk Vašata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
700914 11.56
2 Arnošt BoldanArnošt Boldan
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
340721 11.14
3 Zdeněk BenekZdeněk Benek
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
310208 10.41
Celkem 19 závodníků

Hod břemenem 10kg - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
745324 11.85
2 Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
745627 09.35
3 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
715206 08.75
1 Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová
AK BílinaAK Bílina
565920 11.85
2 Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
585617 11.35
1 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
476105 11.17
2 Jana PalínkováJana Palínková
TJ Sokol Brno - ŽabovřeskyTJ Sokol Brno - Žabovřesky
440302 08.43
Celkem 7 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Veteráni (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 770208 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23:47.27
2 Milan ŠvehlaMilan Švehla 780504 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24:03.23
3 Jiří JanoušekJiří Janoušek 511128 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 29:52.38
4 Miloslav ČervMiloslav Červ 500925 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 29:53.29
5 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 590531 AC Česká LípaAC Česká Lípa 31:05.51
6 Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 480217 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31:47.58
7 Jan ChmelařJan Chmelař 610604 OpavaOpava 32:01.57
8 Rostislav KovářRostislav Kovář 510320 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 32:37.70
9 Jiří KovandaJiří Kovanda 461120 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 32:48.48
10 Michal DušíkMichal Dušík 750114 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 33:28.02
11 Stanislav MarekStanislav Marek 421105 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 34:17.71
12 Jan ZajícJan Zajíc 530624 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 38:48.44
Jan FranckevičJan Franckevič 790331 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Josef SmolaJosef Smola 640717 SMOLA CHUZE PrahaSMOLA CHUZE Praha DNS
Celkem 14 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Veteránky (Finále)

Finále (so, 18.6.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 735104 SMOLA CHUZE PrahaSMOLA CHUZE Praha 28:18.58
2 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 726022 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28:42.39
3 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 686026 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 29:51.41
4 Marie PolívkováMarie Polívková 391217 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 50:38.25
Celkem 4 závodníků