výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena Opavy v hodu oštěpem

Opava (13. 8. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor VenclViktor Vencl 020814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.81
2 Jan HrdličkaJan Hrdlička 010917 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.99
3 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK ŠternberkAK Šternberk 08.01
4 Adam ŠubíkAdam Šubík 010827 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.15
5 Viktor VelebaViktor Veleba 011104 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.17
6 Vít CharvátVít Charvát 011114 AK ŠternberkAK Šternberk 08.42
7 Dominik MelegaDominik Melega 02 TJ Tatra Spiš.Nová VesTJ Tatra Spiš.Nová Ves 08.70
8 Mateusz WarminskiMateusz Warminski 04 ROW RybnikROW Rybnik 09.95
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 010316 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.13
2 Dominik SchmitDominik Schmit 011001 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.63
3 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.81
4 Pawel JarzynaPawel Jarzyna 05 ROW RybnikROW Rybnik 09.58
5 Jan KrčekJan Krček 050401 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.60
6 Andrzej WalczakAndrzej Walczak 05 ROW RybnikROW Rybnik 09.97
7 Samuel CimingaSamuel Ciminga 050104 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.10
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.16
2 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 015306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.26
3 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.53
4 Věra LenskáVěra Lenská 015108 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.68
5 Klaudia HanzelzováKlaudia Hanzelzová 01 TJ Tatra Spiš.Nová VesTJ Tatra Spiš.Nová Ves 08.92
6 Natália GzomraiováNatália Gzomraiová 02 TJ Tatra Spiš.Nová VesTJ Tatra Spiš.Nová Ves 08.95
7 Eliška MarszalekEliška Marszalek 025125 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 09.16
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK ŠternberkAK Šternberk 08.63
2 Elen UrbáškováElen Urbášková 036107 AK ŠternberkAK Šternberk 08.80
3 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 025427 AK ŠternberkAK Šternberk 09.91
Celkem 3 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.70
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.89
3 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.42
4 Borodin SergeiBorodin Sergei 81 Kyjev-UkrajinaKyjev-Ukrajina 11.46
5 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 950419 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.51
6 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 AK HodonínAK Hodonín 11.59
7 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.02
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 810328 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 11.73
2 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 11.76
3 Jiří KorejzJiří Korejz 960313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.83
4 Jiří BrtníkJiří Brtník 000111 SK Speed BrnoSK Speed Brno 12.14
5 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 SK Speed BrnoSK Speed Brno 12.25
6 Jiří UrbanJiří Urban 550205 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.10
7 Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.40
Tomáš KopeckýTomáš Kopecký 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.01
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.31
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 865508 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.44
4 Patricia GarčarováPatricia Garčarová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.60
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.76
6 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.87
7 Nina JavorskáNina Javorská 00 TJ Tatra Spiš.Nová VesTJ Tatra Spiš.Nová Ves 13.37
8 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.61
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 015306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.32
2 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.34
3 Luciana JenčákováLuciana Jenčáková 00 TJ Tatra Spiš.Nová VesTJ Tatra Spiš.Nová Ves 13.81
4 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 SK Speed BrnoSK Speed Brno 13.97
5 Daria DabrowskaDaria Dabrowska 02 ROW RybnikROW Rybnik 14.15
6 Edita RyszkaEdita Ryszka 01 ROW RybnikROW Rybnik 14.23
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.89
2 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.69
3 Borodin SergeiBorodin Sergei 81 Kyjev-UkrajinaKyjev-Ukrajina 22.79
4 Filip DvořákFilip Dvořák 971104 AK HodonínAK Hodonín 23.16
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.28
6 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 950419 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 23.35
7 Jan SadilJan Sadil 960310 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.76
8 Jiří BrtníkJiří Brtník 000111 SK Speed BrnoSK Speed Brno 24.04
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KocourekMartin Kocourek 000701 SK Speed BrnoSK Speed Brno 24.84
2 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 990211 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.23
3 Jan HrdličkaJan Hrdlička 010917 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.59
4 Viktor VelebaViktor Veleba 011104 SK Speed BrnoSK Speed Brno 25.62
5 Adam DohnalAdam Dohnal 020427 AK ŠternberkAK Šternberk 25.98
6 Tomáš MoravecTomáš Moravec 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 27.32
Tomáš KopeckýTomáš Kopecký 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 810328 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 23.01
2 Jiří KorejzJiří Korejz 960313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.54
3 Matěj LinhartMatěj Linhart 940328 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 23.75
4 Jiří UrbanJiří Urban 550205 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 27.27
Radek RežňákRadek Režňák 79 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 905716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.30
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 24.93
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 865508 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.24
4 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.66
5 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.46
6 Hana BumbálkováHana Bumbálková 015727 SK Speed BrnoSK Speed Brno 26.63
7 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 015207 SK Speed BrnoSK Speed Brno 27.56
Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 005410 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Parícia GarčarováParícia Garčarová 99 TJ Tatra Spiš.Nová VesTJ Tatra Spiš.Nová Ves 26.13
2 Luciana JenčákováLuciana Jenčáková 00 TJ Tatra Spiš.Nová VesTJ Tatra Spiš.Nová Ves 27.84
3 Nina JavorskáNina Javorská 00 TJ Tatra Spiš.Nová VesTJ Tatra Spiš.Nová Ves 28.01
4 Věra LenskáVěra Lenská 015108 SK Speed BrnoSK Speed Brno 28.36
5 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 996004 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.38
6 Natália GzomraiováNatália Gzomraiová 02 TJ Tatra Spiš.Nová VesTJ Tatra Spiš.Nová Ves 29.59
7 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.84
8 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 025427 AK ŠternberkAK Šternberk 32.75
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Borodin SergeiBorodin Sergei 81 Kyjev-UkrajinaKyjev-Ukrajina 49.03
2 David CésarDavid César 941009 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.68
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 990722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.52
4 Jan SadilJan Sadil 960310 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 50.99
5 Kamil WilczekKamil Wilczek 980314 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 51.52
Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 51.43
2 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 52.62
3 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 920503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 53.09
4 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 990213 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 53.14
5 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 940311 SK HraniceSK Hranice 53.77
6 Vít CharvátVít Charvát 011114 AK ŠternberkAK Šternberk 57.85
MS Lukáš LehockýLukáš Lehocký 881117 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.22
Celkem 7 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikolenko VictoriaNikolenko Victoria 91 Kyjev-UkrajinaKyjev-Ukrajina 56.34
2 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 896126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.05
3 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 975417 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 61.69
4 Tereza SmolkováTereza Smolková 015426 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 63.27
5 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.65
Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 005410 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 61.17
2 Bára KučerováBára Kučerová 015526 AK ŠternberkAK Šternberk 61.62
3 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková 965702 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 65.72
4 Klaudia HanzelzováKlaudia Hanzelzová 01 TJ Tatra Spiš.Nová VesTJ Tatra Spiš.Nová Ves 67.95
Kateřina BužíkováKateřina Bužíková 995224 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Ženy

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikolenko VictoriaNikolenko Victoria 91 Kyjev-UkrajinaKyjev-Ukrajina 2:11.00
2 Veronika RosováVeronika Rosová 965926 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:13.05
3 Eliška KutrováEliška Kutrová 935804 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:13.53
4 Barbora LampováBarbora Lampová 956219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:21.50
5 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 956018 AK KroměřížAK Kroměříž 2:28.90
6 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 985622 AK ŠternberkAK Šternberk 2:35.44
7 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 015907 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:37.40
8 Tereza GrégrováTereza Grégrová 045412 AK ŠternberkAK Šternberk 2:38.18
9 Anna MachačováAnna Machačová 025204 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:41.52
10 Michaela ČervenáMichaela Červená 035825 AK ŠternberkAK Šternberk 2:42.93
11 Sabina BočkováSabina Bočková 015921 AK HodonínAK Hodonín 2:48.56
12 Sabina KramnáSabina Kramná 985909 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 3:06.97
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 980328 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:57.52
2 Jozef BubeníkJozef Bubeník 87 AK Kysucké Nové mestoAK Kysucké Nové mesto 3:58.62
3 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:07.54
4 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4:16.29
5 Tomáš DumbrovskýTomáš Dumbrovský 950330 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:17.75
6 David KrálDavid Král 960302 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:23.63
7 Michal DžuberaMichal Džubera 991030 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:27.51
8 Patrik SlanýPatrik Slaný 990603 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:28.35
9 David WittekDavid Wittek 981026 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:30.26
10 Jozef NevedelJozef Nevedel 00 AK Kysucké Nové mestoAK Kysucké Nové mesto 4:36.49
11 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK ŠternberkAK Šternberk 4:37.07
12 Samuel KolářSamuel Kolář 000723 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:45.82
13 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK ŠternberkAK Šternberk 4:48.80
14 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 010619 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4:56.36
15 Lukáš SpevákLukáš Spevák 000106 AK HodonínAK Hodonín 5:04.41
16 Nikolas AgelNikolas Agel 000723 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:22.08
Robert SchaffartzikRobert Schaffartzik 000126 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Matěj BeňovičMatěj Beňovič 960527 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Štěpán JelenŠtěpán Jelen 001119 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Lukáš PrívaraLukáš Prívara 96 AK Kysucké Nové mestoAK Kysucké Nové mesto DNP
Celkem 20 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
921010 1.90
2 Adam BlažekAdam Blažek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
950809 1.85
3 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
010420 1.85
4 Ondřej TesařOndřej Tesař
AK OlomoucAK Olomouc
930612 1.85
5 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
970303 1.80
6 Dominik MelegaDominik Melega
TJ Tatra Spiš.Nová VesTJ Tatra Spiš.Nová Ves
02 1.50
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
930906 4.62
2 Jakub BöhmJakub Böhm
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
840820 4.42
3 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
931213 4.26
4 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950320 4.06
5 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010827 3.45
6 Dominik SchmitDominik Schmit
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
011001 2.14
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Ml. žáci

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
050401 2.14
2 Samuel CimingaSamuel Ciminga
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
050104 2.14
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025403 3.45
2 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015106 3.05
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
990417 7.03 -0.6 m/s
2 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
960506 7.02 -0.9 m/s
3 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
910902 6.68 +0.0 m/s
4 Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950521 6.44 +0.0 m/s
5 Tomáš JanečekTomáš Janeček
AK OlomoucAK Olomouc
981216 6.31 +0.0 m/s
6 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
010924 5.79 +0.6 m/s
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010827 5.22
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
050401 4.40
2 Samuel CimingaSamuel Ciminga
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
050104 4.11
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
925801 5.64 +0.5 m/s
2 Julia SidelnikJulia Sidelnik
ROW RybnikROW Rybnik
00 5.34 +0.7 m/s
3 Alicja SlomkaAlicja Slomka
ROW RybnikROW Rybnik
99 5.20 +0.0 m/s
4 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
825109 5.18 +0.0 m/s
5 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
995501 4.59 -0.9 m/s
6 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
045126 4.36 +0.0 m/s
Daria DabrowskaDaria Dabrowska
ROW RybnikROW Rybnik
02 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025403 4.83
2 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015106 4.79
3 Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
025125 4.26
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adrian SwiderskiAdrian Swiderski
WLKS WroclawWLKS Wroclaw
86 16.01 +0.0 m/s
2 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
960914 14.57 +0.0 m/s
3 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
910902 14.54 +0.0 m/s
4 Tomáš JanečekTomáš Janeček
AK OlomoucAK Olomouc
981216 14.22 -0.6 m/s
5 Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950521 12.39 +0.0 m/s
6 Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
990417 11.70
Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
010924 DNP
Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
961207 DNP
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra HarasimováPetra Harasimová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
976027 11.85 +0.0 m/s
2 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
825109 11.43 -0.6 m/s
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
996103 10.79 -1.3 m/s
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
846011 13.07
2 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
815209 12.26
3 Lenka RösslováLenka Rösslová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
906004 11.79
4 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
935801 10.27
MS Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005108 11.09
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
921005 18.68
2 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
900501 16.31
3 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960711 13.23
4 Matěj JeznýMatěj Jezný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
800922 13.07
5 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
940627 12.59
6 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960303 10.55
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025203 32.05
2 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
026231 26.77
3 Adéla KněžínkováAdéla Kněžínková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035726 24.36
4 Eliška MarszalekEliška Marszalek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
025125 22.85
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010615 45.65
2 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020421 43.39
3 David DumbrovskýDavid Dumbrovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
011004 38.90
4 Dominik ŠpilháčekDominik Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
001019 32.31
5 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 29.80
6 Kryštof KněžínekKryštof Kněžínek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030726 24.43
7 Filip VocetkaFilip Vocetka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030718 21.94
8 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040207 18.02
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
815209 54.05
2 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
905818 53.56
3 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
985124 47.10
4 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
935704 44.84
5 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
935801 42.38
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995914 38.83
7 Michaela VedrováMichaela Vedrová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
005122 38.53
8 Kateřina BužíkováKateřina Bužíková
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
995224 28.70
MS Johana PrudkáJohana Prudká
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
005108 30.49
Barbora MikulcováBarbora Mikulcová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
926112 DNP
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik ŽenúchPatrik Ženúch
Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica
90 74.30
2 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
891022 73.61
3 Martin SklenářMartin Sklenář
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
920303 70.27
4 Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
860730 67.04
5 Bartosz KobylkaBartosz Kobylka
UKS KaliszUKS Kalisz
89 67.00
6 Jakub KubinecJakub Kubinec
Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica
98 64.64
7 Dominik SokolaDominik Sokola
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960704 62.91
8 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
921123 61.82
9 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
881203 61.56
10 Martin BudíkMartin Budík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
871002 49.41
11 Tomáš VíchaTomáš Vícha
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
761120 48.85
12 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
980714 44.61
13 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960303 43.27
14 Daniel KrálDaniel Král
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
981113 43.12
15 Matěj JeznýMatěj Jezný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
800922 42.92
16 Tomáš SonekTomáš Sonek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
980206 42.90
Jan HolecJan Holec
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
821218 DNP
Celkem 17 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof KněžínekKryštof Kněžínek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030726 49.86
2 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 41.72
3 Filip VocetkaFilip Vocetka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030718 41.50
4 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040207 41.04
Celkem 4 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 13.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025203 50.19
2 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
026231 38.84
3 Michaela KoutnáMichaela Koutná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 34.94
4 Adéla KněžínkováAdéla Kněžínková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035726 34.13
Celkem 4 závodníků