Přebor kraje Vysočina starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze
Třebíč (27. 8. 2016)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 27.8.2016) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KovalčíkJakub Kovalčík | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 07.86 | |||||||||||||||
2 | Jan ŠoukalJan Šoukal | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.04 | |||||||||||||||
3 | Lukáš HortLukáš Hort | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.59 | |||||||||||||||
4 | Pavel MorongPavel Morong | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.66 | |||||||||||||||
5 | Petr SmolíkPetr Smolík | 02 | Sportovní klub Bystřice n.P. | 09.19 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 27.8.2016) | Vítr: -2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik PřibylDominik Přibyl | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 07.97 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.22 | |||||||||||||||
3 | Adam PoláchAdam Polách | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.30 | |||||||||||||||
4 | Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.31 | |||||||||||||||
5 | David ŘíháčekDavid Říháček | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.11 | |||||||||||||||
6 | Karel FučíkKarel Fučík | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.62 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KovalčíkJakub Kovalčík | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 07.89 | |||||||||||||||
2 | Dominik PřibylDominik Přibyl | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 07.93 | |||||||||||||||
3 | Jan ŠoukalJan Šoukal | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.09 | |||||||||||||||
4 | Adam PoláchAdam Polách | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.15 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.24 | |||||||||||||||
6 | Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.27 | |||||||||||||||
7 | Lukáš HortLukáš Hort | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.77 | |||||||||||||||
8 | Pavel MorongPavel Morong | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.49 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 27.8.2016) | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.44 | |||||||||||||||
2 | Radek MusilRadek Musil | 04 | Atletika Jihlava | 09.27 | |||||||||||||||
3 | Tomáš KružíkTomáš Kružík | 04 | Atletika Jihlava | 09.44 | |||||||||||||||
4 | Antonín ČaněkAntonín Čaněk | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.72 | |||||||||||||||
5 | Patrik BratršovskýPatrik Bratršovský | 05 | Atletika Jihlava | 10.19 | |||||||||||||||
6 | Filip NěmečekFilip Němeček | 03 | Atletika Jihlava | 10.54 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 27.8.2016) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KneslíkŠimon Kneslík | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.16 | |||||||||||||||
2 | Jakub TomekJakub Tomek | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.31 | |||||||||||||||
3 | Ondřej HortOndřej Hort | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.51 | |||||||||||||||
4 | Tomáš DoupovecTomáš Doupovec | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.59 | |||||||||||||||
5 | Erik CzévarErik Czévar | 04 | TJ Slavoj BANES Pacov | 09.76 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.41 | |||||||||||||||
2 | Jakub TomekJakub Tomek | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.24 | |||||||||||||||
3 | Šimon KneslíkŠimon Kneslík | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.24 | |||||||||||||||
4 | Radek MusilRadek Musil | 04 | Atletika Jihlava | 09.28 | |||||||||||||||
5 | Tomáš KružíkTomáš Kružík | 04 | Atletika Jihlava | 09.34 | |||||||||||||||
6 | Tomáš DoupovecTomáš Doupovec | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.64 | |||||||||||||||
7 | Ondřej HortOndřej Hort | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.66 | |||||||||||||||
8 | Antonín ČaněkAntonín Čaněk | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.99 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 27.8.2016) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana BumbálkováHana Bumbálková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 08.13 | |||||||||||||||
2 | Veronika CardováVeronika Cardová | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 08.80 | |||||||||||||||
3 | Natálie TeplanováNatálie Teplanová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.86 | |||||||||||||||
4 | Klára FilipováKlára Filipová | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 08.95 | |||||||||||||||
5 | Aneta ŠtorkováAneta Štorková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.12 | |||||||||||||||
6 | Aneta VomelováAneta Vomelová | 01 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 09.28 | |||||||||||||||
7 | Jana KaráskováJana Karásková | 02 | Atletika Jemnice | 09.60 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 27.8.2016) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | Atletika Písek, z.s. | 08.56 | |||||||||||||||
2 | Marie KuthanováMarie Kuthanová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.73 | |||||||||||||||
3 | Jitka NavrkalováJitka Navrkalová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.03 | |||||||||||||||
4 | Tereza ZmrhalováTereza Zmrhalová | 02 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 09.57 | |||||||||||||||
5 | Veronika KývalováVeronika Kývalová | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.73 | |||||||||||||||
6 | Eliška ČurdováEliška Čurdová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.77 | |||||||||||||||
7 | Nikola ProcházkováNikola Procházková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.84 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 27.8.2016) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | Atletika Jihlava | 08.30 | |||||||||||||||
2 | Monika TrojanováMonika Trojanová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.68 | |||||||||||||||
3 | Simona JonášováSimona Jonášová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.74 | |||||||||||||||
4 | Barbora VaňkováBarbora Vaňková | 01 | TJ Slavoj BANES Pacov | 09.09 | |||||||||||||||
5 | Tereza JonášováTereza Jonášová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.39 | |||||||||||||||
6 | Simona ČechováSimona Čechová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.90 | |||||||||||||||
7 | Šárka VrbováŠárka Vrbová | 01 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 10.02 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | Atletika Jihlava | 08.27 | |||||||||||||||
2 | Monika TrojanováMonika Trojanová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.60 | |||||||||||||||
3 | Veronika CardováVeronika Cardová | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 08.62 | |||||||||||||||
4 | Simona JonášováSimona Jonášová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.65 | |||||||||||||||
5 | Natálie TeplanováNatálie Teplanová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.70 | |||||||||||||||
6 | Marie KuthanováMarie Kuthanová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.79 | |||||||||||||||
7 | Klára FilipováKlára Filipová | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 08.88 | |||||||||||||||
8 | Jitka NavrkalováJitka Navrkalová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.02 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 27.8.2016) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina AchcenitováMartina Achcenitová | 03 | Atletika Jihlava | 08.71 | |||||||||||||||
2 | Marie NovotnáMarie Novotná | 04 | TJ Slavoj BANES Pacov | 09.15 | |||||||||||||||
3 | Andrea NikodémováAndrea Nikodémová | 04 | Atletika Písek, z.s. | 09.23 | |||||||||||||||
4 | Klára ChalupováKlára Chalupová | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.51 | |||||||||||||||
5 | Kristýna PíšováKristýna Píšová | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.79 | |||||||||||||||
6 | Kristýna OlivováKristýna Olivová | 04 | TJ Slavoj BANES Pacov | 09.87 | |||||||||||||||
7 | Dana HarveyDana Harvey | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 10.81 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 27.8.2016) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.71 | |||||||||||||||
2 | Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková | 04 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 09.23 | |||||||||||||||
3 | Kateřina JaklováKateřina Jaklová | 04 | TJ Slavoj BANES Pacov | 09.56 | |||||||||||||||
4 | Vendula PuzrlováVendula Puzrlová | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 09.97 | |||||||||||||||
5 | Marie FučíkováMarie Fučíková | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 10.06 | |||||||||||||||
6 | Anna MaláAnna Malá | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 10.28 | |||||||||||||||
7 | Pavlína KonečnáPavlína Konečná | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 10.40 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 27.8.2016) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana RašovskáZuzana Rašovská | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.67 | |||||||||||||||
2 | Lucie SvobodováLucie Svobodová | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.75 | |||||||||||||||
3 | Petra JurkováPetra Jurková | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.10 | |||||||||||||||
4 | Eliška MašterováEliška Mašterová | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 09.20 | |||||||||||||||
5 | Tereza JeřábkováTereza Jeřábková | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.67 | |||||||||||||||
6 | Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 10.20 | |||||||||||||||
7 | Monika KrátkáMonika Krátká | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 10.56 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.61 | |||||||||||||||
2 | Martina AchcenitováMartina Achcenitová | 03 | Atletika Jihlava | 08.72 | |||||||||||||||
3 | Lucie SvobodováLucie Svobodová | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 08.76 | |||||||||||||||
4 | Zuzana RašovskáZuzana Rašovská | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.77 | |||||||||||||||
5 | Petra JurkováPetra Jurková | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.08 | |||||||||||||||
6 | Marie NovotnáMarie Novotná | 04 | TJ Slavoj BANES Pacov | 09.27 | |||||||||||||||
7 | Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková | 04 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 09.29 | |||||||||||||||
8 | Eliška MašterováEliška Mašterová | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 09.31 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav HolcmanVáclav Holcman | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 19.14 | |||||||||||||||
2 | Jan ŠoukalJan Šoukal | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 19.75 | |||||||||||||||
3 | Dominik PřibylDominik Přibyl | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 19.93 | |||||||||||||||
4 | Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 19.99 | |||||||||||||||
5 | Pavel MorongPavel Morong | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 23.20 | |||||||||||||||
6 | Karel FučíkKarel Fučík | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 23.59 | |||||||||||||||
Jakub KovalčíkJakub Kovalčík | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 20.31 | |||||||||||||||
2 | Petr VokounPetr Vokoun | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 21.97 | |||||||||||||||
3 | Šimon KneslíkŠimon Kneslík | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 22.66 | |||||||||||||||
4 | Radek MusilRadek Musil | 04 | Atletika Jihlava | 22.89 | |||||||||||||||
5 | Antonín ČaněkAntonín Čaněk | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 25.20 | |||||||||||||||
6 | Jakub AufJakub Auf | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 26.22 | |||||||||||||||
Adam TrojanAdam Trojan | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 27.8.2016) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika CardováVeronika Cardová | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 20.64 | |||||||||||||||
2 | Nela NikodemováNela Nikodemová | 01 | Atletika Písek, z.s. | 21.00 | |||||||||||||||
3 | Natálie TeplanováNatálie Teplanová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 21.28 | |||||||||||||||
4 | Johana DvořákováJohana Dvořáková | 02 | Atletika Jihlava | 21.69 | |||||||||||||||
5 | Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková | 01 | Atletika Jihlava | 21.71 | |||||||||||||||
6 | Klára FilipováKlára Filipová | 02 | TJ Slavoj BANES Pacov | 22.91 | |||||||||||||||
Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | Atletika Jihlava | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 27.8.2016) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 20.97 | |||||||||||||||
2 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 21.69 | |||||||||||||||
3 | Aneta VomelováAneta Vomelová | 01 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 22.50 | |||||||||||||||
4 | Eliška FixováEliška Fixová | 01 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 22.53 | |||||||||||||||
5 | Jana KaráskováJana Karásková | 02 | Atletika Jemnice | 25.01 | |||||||||||||||
6 | Šárka VrbováŠárka Vrbová | 01 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 25.32 | |||||||||||||||
Barbora VelebováBarbora Velebová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 27.8.2016) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 20.49 | |||||||||||||||
2 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 20.54 | |||||||||||||||
3 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 20.83 | |||||||||||||||
4 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 20.85 | |||||||||||||||
5 | Lucie SvobodováLucie Svobodová | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 21.72 | |||||||||||||||
6 | Zuzana RašovskáZuzana Rašovská | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 22.04 | |||||||||||||||
7 | Andrea NikodémováAndrea Nikodémová | 04 | Atletika Písek, z.s. | 22.12 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 27.8.2016) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra JurkováPetra Jurková | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 22.20 | |||||||||||||||
2 | Alexandra HodásováAlexandra Hodásová | 03 | Atletika Jihlava | 22.72 | |||||||||||||||
3 | Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková | 04 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 23.25 | |||||||||||||||
4 | Sofie PadyšákováSofie Padyšáková | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 24.15 | |||||||||||||||
5 | Eliška LudmilováEliška Ludmilová | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 24.37 | |||||||||||||||
6 | Marie FučíkováMarie Fučíková | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 24.67 | |||||||||||||||
Berenika DokulilováBerenika Dokulilová | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
300 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KovalčíkJakub Kovalčík | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 39.33 | |||||||||||||||
2 | Václav HolcmanVáclav Holcman | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 40.15 | |||||||||||||||
3 | Jiří KabrdaJiří Kabrda | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 43.64 | |||||||||||||||
4 | Šimon RyglŠimon Rygl | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 45.87 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 43.70 | |||||||||||||||
2 | Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová | 02 | Atletika Jihlava | 44.48 | |||||||||||||||
3 | Patricie ŠaclováPatricie Šaclová | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 45.70 | |||||||||||||||
4 | Aneta ŠtorkováAneta Štorková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 46.49 | |||||||||||||||
5 | Tereza JonášováTereza Jonášová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 48.49 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr VokounPetr Vokoun | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2:31.29 | |||||||||||||||
2 | Adam TrojanAdam Trojan | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2:40.18 | |||||||||||||||
3 | Jakub AufJakub Auf | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3:02.31 | |||||||||||||||
4 | Filip NěmečekFilip Němeček | 03 | Atletika Jihlava | 3:08.13 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie FurchováNatálie Furchová | 03 | TJ Sokol Přísnotice | 2:30.05 | |||||||||||||||
2 | Natálie KováčováNatálie Kováčová | 03 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2:38.09 | |||||||||||||||
3 | Sofie PadyšákováSofie Padyšáková | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2:39.69 | |||||||||||||||
4 | Mirka VáňováMirka Váňová | 03 | Atletika Jihlava | 2:49.10 | |||||||||||||||
5 | Eliška LudmilováEliška Ludmilová | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2:54.27 | |||||||||||||||
6 | Marie FučíkováMarie Fučíková | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2:55.03 | |||||||||||||||
7 | Berenika DokulilováBerenika Dokulilová | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2:55.85 | |||||||||||||||
8 | Pavla VaňkováPavla Vaňková | 05 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2:55.86 | |||||||||||||||
9 | Dana HarveyDana Harvey | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3:38.84 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KabrdaJiří Kabrda | 01 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 4:44.65 | |||||||||||||||
2 | Jan KubíčekJan Kubíček | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4:53.91 | |||||||||||||||
3 | Ondřej GrulichOndřej Grulich | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5:15.49 | |||||||||||||||
4 | Karel FučíkKarel Fučík | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5:25.11 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola ProcházkováNikola Procházková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5:36.75 | |||||||||||||||
2 | Aneta VomelováAneta Vomelová | 01 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5:58.05 | |||||||||||||||
3 | Šárka VrbováŠárka Vrbová | 01 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 6:55.25 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HavlíčekAdam Havlíček | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 10.42 | |||||||||||||||
2 | Jakub TomekJakub Tomek | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 10.64 | |||||||||||||||
3 | Tomáš KružíkTomáš Kružík | 04 | Atletika Jihlava | 11.41 | |||||||||||||||
4 | Jakub AufJakub Auf | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 12.98 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 27.8.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla KosielskáPavla Kosielská | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 09.70 | |||||||||||||||
2 | Karolína TomkováKarolína Tomková | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 10.88 | |||||||||||||||
3 | Vendula PuzrlováVendula Puzrlová | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 11.59 | |||||||||||||||
4 | Mirka VáňováMirka Váňová | 03 | Atletika Jihlava | 12.86 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 27.8.2016) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 12.30 | |||||||||||||||
2 | Pavlína KonečnáPavlína Konečná | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 12.85 | |||||||||||||||
3 | Anna MaláAnna Malá | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 13.04 | |||||||||||||||
4 | Kristýna OlivováKristýna Olivová | 04 | TJ Slavoj BANES Pacov | 13.85 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 27.8.2016) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 15.89 | |||||||||||||||
2 | Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová | 02 | Atletika Jihlava | 15.93 | |||||||||||||||
3 | Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 16.95 | |||||||||||||||
4 | Viktorie KalovskáViktorie Kalovská | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 17.84 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 27.8.2016) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie TeplanováNatálie Teplanová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 17.14 | |||||||||||||||
2 | Johana DvořákováJohana Dvořáková | 02 | Atletika Jihlava | 18.47 | |||||||||||||||
3 | Aneta ŠtorkováAneta Štorková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 18.75 | |||||||||||||||
Jitka NavrkalováJitka Navrkalová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Vítr: -2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava | 29.48 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Vítr: -2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | Atletika Jihlava | 30.86 | |||||||||||||||
2 | Monika TrojanováMonika Trojanová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 32.84 | |||||||||||||||
3 | Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková | 01 | Atletika Jihlava | 34.16 | |||||||||||||||
4 | Viktorie KalovskáViktorie Kalovská | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 34.52 | |||||||||||||||
5 | Barbora VelebováBarbora Velebová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 36.07 | |||||||||||||||
Simona JonášováSimona Jonášová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Švaříček, Polách, Nováček, Šoukal Švaříček, Polách, Nováček, Šoukal | TJ Spartak Třebíč, spolek | 31.84 | ||||||||||||||||
2 | Kovalčík, Kubíček, Aminu Abu, Vokoun Kovalčík, Kubíček, Aminu Abu, Vokoun | TJ Sokol Velké Meziříčí | 32.39 | ||||||||||||||||
3 | Fučík, Krpálek, Říháček, Hort L. Fučík, Krpálek, Říháček, Hort L. | TJ Spartak Třebíč, spolek | 35.41 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Havlíček, Dobrovolný, Čaněk, Hort O. Havlíček, Dobrovolný, Čaněk, Hort O. | TJ Spartak Třebíč, spolek | 36.52 | ||||||||||||||||
2 | Němeček, Musil, Bratršovský, Kružík Němeček, Musil, Bratršovský, Kružík | Atletika Jihlava | 37.37 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Teplanová, Kuthanová, Trojanová, Bartoňková Teplanová, Kuthanová, Trojanová, Bartoňková | TJ Spartak Třebíč, spolek | 32.39 | ||||||||||||||||
2 | Jonášová S., Jonášová T., Velebová, Navrkalová Jonášová S., Jonášová T., Velebová, Navrkalová | TJ Spartak Třebíč, spolek | 33.55 | ||||||||||||||||
3 | Vaňková, Vaňková, Filipová, Cardová Vaňková, Vaňková, Filipová, Cardová | TJ Slavoj BANES Pacov | 33.72 | ||||||||||||||||
4 | Vomelová, Kováčová, Fixová, Vrbová Vomelová, Kováčová, Fixová, Vrbová | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 34.51 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlidu, Mašterová, Švihálková, Rašovská Pavlidu, Mašterová, Švihálková, Rašovská | TJ Sokol Velké Meziříčí | 33.96 | ||||||||||||||||
2 | Škarková, Váňová, Hodásová, Achcenitová Škarková, Váňová, Hodásová, Achcenitová | Atletika Jihlava | 34.89 | ||||||||||||||||
3 | Jeřábková, Jurková, Hekrlová, Kosielská Jeřábková, Jurková, Hekrlová, Kosielská | TJ Spartak Třebíč, spolek | 35.17 | ||||||||||||||||
4 | Olivová, Vaňková, Jaklová, Novotná Olivová, Vaňková, Jaklová, Novotná | TJ Slavoj BANES Pacov | 37.52 | ||||||||||||||||
5 | Havlíčková, Konečná, Malá, Tomková Havlíčková, Konečná, Malá, Tomková | TJ Spartak Třebíč, spolek | 37.86 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Abu Mike AminuAbu Mike Aminu
TJ Sokol Velké Meziříčí |
01 | 1.70 | ||||||||||||||||
2 |
Michal ČihákMichal Čihák
Atletika Jihlava |
01 | 1.67 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 1.61 | ||||||||||||||||
4 |
Tomáš SedláčekTomáš Sedláček
TJ Slavoj BANES Pacov |
02 | 1.59 | ||||||||||||||||
5 |
Šimon RyglŠimon Rygl
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 1.53 | ||||||||||||||||
6 |
Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P. |
02 | 1.41 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 1.35 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub TomekJakub Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 1.30 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava |
04 | 1.25 | ||||||||||||||||
4 |
Patrik BratršovskýPatrik Bratršovský
Atletika Jihlava |
05 | 1.20 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika VallováVeronika Vallová
JAC Brno |
01 | 1.60 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC Brno |
01 | 1.54 | ||||||||||||||||
3= |
Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková
AC Moravská Slavia Brno |
01 | 1.48 | ||||||||||||||||
3= |
Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 1.48 | ||||||||||||||||
5 |
Simona JonášováSimona Jonášová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 1.36 | ||||||||||||||||
6 |
Nela SmejkalováNela Smejkalová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 1.33 | ||||||||||||||||
7 |
Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 1.30 | ||||||||||||||||
8 |
Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
02 | 1.20 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 1.42 | ||||||||||||||||
2 |
Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 1.20 | ||||||||||||||||
Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké Meziříčí |
01 | 5.48 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Abu Mike AminuAbu Mike Aminu
TJ Sokol Velké Meziříčí |
01 | 5.32 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava |
01 | 5.11 +2.1 m/s | 4.97 +1.8 m/s | |||||||||||||||
4 |
Václav HolcmanVáclav Holcman
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
01 | 5.01 +2.2 m/s | 5.00 +1.5 m/s | |||||||||||||||
5 |
Tomáš SedláčekTomáš Sedláček
TJ Slavoj BANES Pacov |
02 | 4.74 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 4.73 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Marek Matěj NováčekMarek Matěj Nováček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 4.60 +2.5 m/s | 4.39 +0.9 m/s | |||||||||||||||
8 |
David ŘíháčekDavid Říháček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 4.42 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 4.55 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej VeselýOndřej Veselý
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 4.48 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 4.20 +2.7 m/s | 4.03 +0.5 m/s | |||||||||||||||
4 |
Radek MusilRadek Musil
Atletika Jihlava |
04 | 4.18 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Tomáš DoupovecTomáš Doupovec
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 4.03 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Ondřej HortOndřej Hort
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 3.96 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Antonín ČaněkAntonín Čaněk
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 3.80 +1.7 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Filip NěmečekFilip Němeček
Atletika Jihlava |
03 | 3.36 +1.9 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 5.21 -1.6 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC Brno |
01 | 4.87 -0.6 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Hana BumbálkováHana Bumbálková
SK Speed Brno, spolek |
01 | 4.62 -0.9 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 4.58 +0.1 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 4.43 -0.4 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Monika TrojanováMonika Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 4.41 -0.9 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Johana DvořákováJohana Dvořáková
Atletika Jihlava |
02 | 4.24 -0.6 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Eliška FixováEliška Fixová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
01 | 4.23 -1.6 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Jana KaráskováJana Karásková
Atletika Jemnice |
02 | 3.66 -1.3 m/s | ||||||||||||||||
10 |
Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
02 | 3.61 -0.1 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Veronika KývalováVeronika Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 3.59 -0.2 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Eliška ČurdováEliška Čurdová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 3.58 -1.5 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Tereza ZmrhalováTereza Zmrhalová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
02 | 3.52 -2.0 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Simona ČechováSimona Čechová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 3.41 -1.0 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 4.64 +2.6 m/s | 4.61 +1.0 m/s | |||||||||||||||
2 |
Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 4.22 +1.6 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Natálie FurchováNatálie Furchová
TJ Sokol Přísnotice |
03 | 4.20 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Alexandra HodásováAlexandra Hodásová
Atletika Jihlava |
03 | 4.13 +1.7 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Lucie SvobodováLucie Svobodová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 4.13 +1.8 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 4.03 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 3.98 +1.6 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 3.87 +2.4 m/s | 3.69 +1.7 m/s | |||||||||||||||
9 |
Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 3.85 +2.1 m/s | 3.80 +0.4 m/s | |||||||||||||||
10 |
Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 3.72 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 3.71 +2.3 m/s | 3.61 +1.1 m/s | |||||||||||||||
12 |
Klára ChalupováKlára Chalupová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 3.61 +2.8 m/s | 3.40 +0.9 m/s | |||||||||||||||
13 |
Anna MaláAnna Malá
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 3.58 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 3.55 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
15 |
Kristýna PíšováKristýna Píšová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 3.52 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
16 |
Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 3.30 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
17 |
Monika KrátkáMonika Krátká
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 3.18 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
03 | 11.18 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 10.54 | ||||||||||||||||
3 |
Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
03 | 10.27 | ||||||||||||||||
4 |
Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 08.47 | ||||||||||||||||
5 |
Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 08.07 | ||||||||||||||||
6 |
Aneta KrajčováAneta Krajčová
Atletika Jemnice |
03 | 07.91 | ||||||||||||||||
7 |
Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 07.89 | ||||||||||||||||
8 |
Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES Pacov |
05 | 06.44 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 08.84 | ||||||||||||||||
2 |
Erik CzévarErik Czévar
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 06.79 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KrajčováEliška Krajčová
Atletika Jemnice |
01 | 11.98 | ||||||||||||||||
2 |
Ivana KoktaváIvana Koktavá
Sportovní klub Bystřice n.P. |
01 | 11.69 | ||||||||||||||||
3 |
Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 09.29 | ||||||||||||||||
4 |
Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 08.29 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza JonášováTereza Jonášová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 07.83 | ||||||||||||||||
6 |
Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
02 | 07.61 | ||||||||||||||||
7 |
Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 07.24 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 06.80 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 11.30 | ||||||||||||||||
2 |
Adam PoláchAdam Polách
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 09.66 | ||||||||||||||||
3 |
Petr SmolíkPetr Smolík
Sportovní klub Bystřice n.P. |
02 | 07.02 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patricie ŠaclováPatricie Šaclová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
01 | 26.33 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava |
03 | 25.62 | ||||||||||||||||
3 |
Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 25.02 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 23.09 | ||||||||||||||||
5 |
Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 23.05 | ||||||||||||||||
6 |
Klára FilipováKlára Filipová
TJ Slavoj BANES Pacov |
02 | 18.29 | ||||||||||||||||
7 |
Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 15.37 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ČihákMichal Čihák
Atletika Jihlava |
01 | 35.44 | ||||||||||||||||
2 |
Abu Mike AminuAbu Mike Aminu
TJ Sokol Velké Meziříčí |
01 | 34.64 | ||||||||||||||||
3 |
Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika Jihlava |
02 | 25.94 | ||||||||||||||||
4 |
Šimon RyglŠimon Rygl
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 24.46 | ||||||||||||||||
5 |
Pavel MorongPavel Morong
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 24.34 | ||||||||||||||||
6 |
Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 17.91 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KrajčováEliška Krajčová
Atletika Jemnice |
01 | 33.08 | ||||||||||||||||
2 |
Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 28.45 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 17.78 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ivana KoktaváIvana Koktavá
Sportovní klub Bystřice n.P. |
01 | 41.05 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika VallováVeronika Vallová
JAC Brno |
01 | 38.07 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 27.12 | ||||||||||||||||
4 |
Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
01 | 26.06 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava |
03 | 25.73 | ||||||||||||||||
6 |
Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 24.81 | ||||||||||||||||
7 |
Karolína MutlováKarolína Mutlová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 24.58 | ||||||||||||||||
8 |
Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 24.56 | ||||||||||||||||
Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová
Atletika Jihlava |
02 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ČihákMichal Čihák
Atletika Jihlava |
01 | 39.44 | ||||||||||||||||
2 |
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava |
01 | 35.68 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš HortLukáš Hort
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 32.56 | ||||||||||||||||
4 |
David ŘíháčekDavid Říháček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | 32.18 | ||||||||||||||||
5 |
Dominik PřibylDominik Přibyl
TJ Slavoj BANES Pacov |
02 | 31.95 | ||||||||||||||||
6 |
Tomáš KrpálekTomáš Krpálek
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 30.73 | ||||||||||||||||
7 |
Vojtěch ŠvaříčekVojtěch Švaříček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
01 | 28.61 | ||||||||||||||||
8 |
Jakub KaplánekJakub Kaplánek
Atletika Jihlava |
02 | 23.34 | ||||||||||||||||
Lukáš NovotnýLukáš Novotný
TJ Spartak Třebíč, spolek |
02 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 55.49 | ||||||||||||||||
2 |
Erik CzévarErik Czévar
TJ Slavoj BANES Pacov |
04 | 41.18 | ||||||||||||||||
3 |
Šimon KneslíkŠimon Kneslík
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 38.11 | ||||||||||||||||
4 |
Patrik BratršovskýPatrik Bratršovský
Atletika Jihlava |
05 | 36.33 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 27.8.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 48.99 | ||||||||||||||||
2 |
Martina AchcenitováMartina Achcenitová
Atletika Jihlava |
03 | 44.29 | ||||||||||||||||
3 |
Sofie PadyšákováSofie Padyšáková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
03 | 31.84 | ||||||||||||||||
4 |
Pavla VaňkováPavla Vaňková
TJ Slavoj BANES Pacov |
05 | 30.17 | ||||||||||||||||
5 |
Dana HarveyDana Harvey
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 29.83 | ||||||||||||||||
6 |
Aneta KrajčováAneta Krajčová
Atletika Jemnice |
03 | 27.64 | ||||||||||||||||
7 |
Berenika DokulilováBerenika Dokulilová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
04 | 26.83 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |