výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. Kolo KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS

Týniště nad Orlicí (11. 9. 2016)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 920916 AC PardubiceAC Pardubice 11.86
2 Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice 12.06
3 David VrbataDavid Vrbata 010907 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 12.34
4 Martin MaršíkMartin Maršík 960518 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.68
5 Tomáš SoukalTomáš Soukal 950421 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 12.98
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SlanýFilip Slaný 971027 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 11.92
2 Josef RýdlJosef Rýdl 010804 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 11.94
3 Matěj KašparMatěj Kašpar 980903 AC PardubiceAC Pardubice 12.10
4 Tomáš PlžikTomáš Plžik 990730 AC PardubiceAC Pardubice 12.30
5 Jan HalberštátJan Halberštát 980107 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.50
6 Václav TomanVáclav Toman 720627 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 11.78
2 Martin VilímMartin Vilím 920912 AC PardubiceAC Pardubice 11.94
3 Vladimír PolášekVladimír Polášek 990610 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 12.34
4 Jakub KošínJakub Košín 870905 AK SlatiňanyAK Slatiňany 12.76
Tomáš KosTomáš Kos 000826 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... DNS
Filip MoravecFilip Moravec 001215 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 920916 AC PardubiceAC Pardubice x 11
2 Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice x 9
3 Filip SlanýFilip Slaný 971027 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek x 8
4 Josef RýdlJosef Rýdl 010804 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka x 7
5 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice x 6
6 Martin VilímMartin Vilím 920912 AC PardubiceAC Pardubice x 5
Poznámky:
Kamera nesepnula, pořadí souhlasí
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KašparMatěj Kašpar 980903 AC PardubiceAC Pardubice 12.14 4.00
2 David VrbataDavid Vrbata 010907 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 12.22 3.00
3 Vladimír PolášekVladimír Polášek 990610 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 12.42 2.00
4 Martin MaršíkMartin Maršík 960518 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.86 1.00
5 Jakub KošínJakub Košín 870905 AK SlatiňanyAK Slatiňany 14.42
Tomáš PlžikTomáš Plžik 990730 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 52.58 11.00
2 Filip SlanýFilip Slaný 971027 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 53.90 9.00
3 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 920916 AC PardubiceAC Pardubice 54.54 7.00
MB Kryštof HübnerKryštof Hübner 950214 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNS
Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 980303 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HalberštátJan Halberštát 980107 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 54.48 8.00
2 Marek ZelenkaMarek Zelenka 000515 AC PardubiceAC Pardubice 56.30 5.50
3 Martin DoušaMartin Douša 880810 AK SlatiňanyAK Slatiňany 59.90 4.00
Martin VilímMartin Vilím 920912 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Martin MaršíkMartin Maršík 960518 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 991212 AC PardubiceAC Pardubice 56.30 5.50
2 Daniel HromádkoDaniel Hromádko 930314 AC PardubiceAC Pardubice 60.50 3.00
3 Ladislav JiroušekLadislav Jiroušek 861201 AK SlatiňanyAK Slatiňany 62.50 2.00
MB Jan PospíšilJan Pospíšil 000915 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 55.38
MB Slawomir KosucinskiSlawomir Kosucinski 81 POLSKOPOLSKO 57.74
MB Josef VondraJosef Vondra 710922 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 64.22
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek ZelenkaMarek Zelenka 000515 AC PardubiceAC Pardubice 2:08.18 11.00
2 Milan UchytilMilan Uchytil 740411 AC PardubiceAC Pardubice 2:15.36 9.00
3 Tomáš MocekTomáš Mocek 790430 AC PardubiceAC Pardubice 2:17.50 8.00
4 Přemysl MáclPřemysl Mácl 000129 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:18.26 7.00
5 Lukáš PavlovičLukáš Pavlovič 020828 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 2:18.74 6.00
6 Vladimír UrválekVladimír Urválek 910126 AK SlatiňanyAK Slatiňany 2:20.90 5.00
7 Jakub ČervenýJakub Červený 950114 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:23.06 4.00
8 Daniel HromádkoDaniel Hromádko 930314 AC PardubiceAC Pardubice 2:24.96 3.00
9 Robert HurdálekRobert Hurdálek 780715 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:25.82 2.00
10 Karel SejkoraKarel Sejkora 880121 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2:35.80 1.00
MB Adam DvořáčekAdam Dvořáček 960510 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 2:02.50
MB Josef NovákJosef Novák 850401 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 2:09.76
MB Jan PospíšilJan Pospíšil 000915 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 2:14.78
MB Josef VondraJosef Vondra 710922 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:27.74
Václav RohlíkVáclav Rohlík 800301 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Michal VenclMichal Vencl 000412 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... DNS
Celkem 16 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan UchytilMilan Uchytil 740411 AC PardubiceAC Pardubice 4:31.52 11.00
2 Tomáš MocekTomáš Mocek 790430 AC PardubiceAC Pardubice 4:37.76 9.00
3 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 980303 AC PardubiceAC Pardubice 4:38.58 8.00
4 Jan PlecháčekJan Plecháček 991130 AC PardubiceAC Pardubice 4:39.70 7.00
5 Petr PojezdalaPetr Pojezdala 000205 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 4:39.92 6.00
6 Kamil JílekKamil Jílek 730111 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 4:41.26 5.00
7 Marek ŠlechtaMarek Šlechta 990720 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4:48.66 4.00
8 Karel SejkoraKarel Sejkora 880121 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4:49.68 3.00
9 Robert HurdálekRobert Hurdálek 780715 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4:51.66 2.00
10 Karel RadiměřskýKarel Radiměřský 870212 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4:58.76 1.00
11 Jakub ČervenýJakub Červený 950114 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:03.24
12 Pavel KrunčíkPavel Krunčík 850831 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 5:16.58
Václav RohlíkVáclav Rohlík 800301 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 13 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HolýDavid Holý 980304 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 16.50 11.00
2 Jan TomšůJan Tomšů 980221 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 16.94 9.00
3 Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice 17.30 8.00
4 Jiří LedenJiří Leden 740302 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 19.86 7.00
5 Ondřej ČešíkOndřej Češík 850611 AK SlatiňanyAK Slatiňany 22.54 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VečeřeTomáš Večeře 900718 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 20.68 6.00
2 Ondřej TejchmanOndřej Tejchman 841118 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 22.06 5.00
3 Marek ŠulaMarek Šula 850722 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 25.76 3.00
Karel ŠvandaKarel Švanda 901108 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... DNS
Jan PajurekJan Pajurek 820524 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka DNS
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 970926 AC PardubiceAC Pardubice 59.38 11.00
2 Martin DoušaMartin Douša 880810 AK SlatiňanyAK Slatiňany 59.66 9.00
3 Jan TomšůJan Tomšů 980221 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 59.94 8.00
4 Dominik FajmonDominik Fajmon 981110 AC PardubiceAC Pardubice 62.74 6.00
Jan PajurekJan Pajurek 820524 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice 61.74 7.00
2 Ondřej ČešíkOndřej Češík 850611 AK SlatiňanyAK Slatiňany 65.10 5.00
3 Zdeněk ZástěraZdeněk Zástěra 991228 AK SlatiňanyAK Slatiňany 69.42 3.00
4 Tomáš SoukalTomáš Soukal 950421 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 70.34 2.00
5 Václav TomanVáclav Toman 720627 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 72.74
6 Jakub KošínJakub Košín 870905 AK SlatiňanyAK Slatiňany 80.04
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VečeřeTomáš Večeře 900718 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 66.62 4.00
2 Robert HurdálekRobert Hurdálek 780715 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 71.54 1.00
3 Ondřej TejchmanOndřej Tejchman 841118 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 73.22
4 Martin RulíkMartin Rulík 950213 AK SlatiňanyAK Slatiňany 78.78
MB Pavel ŠimonekPavel Šimonek 660428 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 83.32
Karel ŠvandaKarel Švanda 901108 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... DNS
Celkem 6 závodníků

3000 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karel SejkoraKarel Sejkora 880121 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 11:28.42 11.00
2 Robert HurdálekRobert Hurdálek 780715 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11:32.28 9.00
3 Karel RadiměřskýKarel Radiměřský 870212 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 11:53.20 8.00
4 Pavel KrunčíkPavel Krunčík 850831 Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ... 12:17.78 7.00
5 Tomáš VečeřeTomáš Večeře 900718 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 12:36.38 6.00
MB Pavel ŠimonekPavel Šimonek 660428 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13:09.02
MB Miloslav ČervMiloslav Červ 500925 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 14:20.00
Poznámky:
Přeborníkem Královéhradeckého KAS je Robert Hurdálek z Lokom. Trutnov
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Češík, Douša, Jiroušek, Urválek A-Češík, Douša, Jiroušek, Urválek AK SlatiňanyAK Slatiňany 4:00.60 11.00
2 Tomšů, Slaný, Radiměřský, Soukal Tomšů, Slaný, Radiměřský, Soukal ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 4:05.94 9.00
3 Červený J., Hurdálek, Macl, Kazda Červený J., Hurdálek, Macl, Kazda TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 4:08.54 8.00
4 B-Košín, Pavliš, Venzara, Zástěra B-Košín, Pavliš, Venzara, Zástěra AK SlatiňanyAK Slatiňany 4:16.12 7.00
A-Kroupa, Paďour, Fajmon, Kašpar A-Kroupa, Paďour, Fajmon, Kašpar AC PardubiceAC Pardubice DNS
B-Svoboda, Zelenka M., Zelenka D., Plecháček B-Svoboda, Zelenka M., Zelenka D., Plecháček AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
980304 1.86 11.00
2 Martin SychraMartin Sychra
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940402 1.83 9.00
3 Tomáš KosTomáš Kos
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
000826 1.80 8.00
4 Jakub ČížekJakub Čížek
AC PardubiceAC Pardubice
931113 1.80 7.00
5 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
960207 1.75 6.00
6 Martin RulíkMartin Rulík
AK SlatiňanyAK Slatiňany
950213 1.70 5.00
7 Jakub VenzaraJakub Venzara
AK SlatiňanyAK Slatiňany
940503 1.70 4.00
8 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
981110 1.65 3.00
9 Jan ZálabskýJan Zálabský
AC PardubiceAC Pardubice
891123 1.60 2.00
10 Jiří LedenJiří Leden
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
740302 1.55 1.00
11 Jan VostrovskýJan Vostrovský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
011031 1.55
12 Tomáš SoukalTomáš Soukal
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
950421 1.50
13 David VrbataDavid Vrbata
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
010907 1.45
Filip MoravecFilip Moravec
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
001215 DNP
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
980304 4.40 11.00
2 Jan VostrovskýJan Vostrovský
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
011031 3.60 9.00
3 Jan FormánekJan Formánek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
850531 3.40 8.00
4 Martin HodekMartin Hodek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
800221 2.80 7.00
5 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
860225 2.80 6.00
6 Jan ZálabskýJan Zálabský
AC PardubiceAC Pardubice
891123 2.80 5.00
Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
721230 NM
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KuthanTomáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
920916 6.25 11.00
2 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka
AC PardubiceAC Pardubice
970926 6.13 9.00
3 Jakub ČížekJakub Čížek
AC PardubiceAC Pardubice
931113 5.98 8.00
4 Matěj KašparMatěj Kašpar
AC PardubiceAC Pardubice
980903 5.93 7.00
5 Martin SychraMartin Sychra
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940402 5.89 6.00
6 Jiří LedenJiří Leden
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
740302 5.69 5.00
7 Martin JírekMartin Jírek
AC PardubiceAC Pardubice
850419 5.52 4.00
8 Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
980304 5.42 3.00
9 Jan TomšůJan Tomšů
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
980221 5.38 2.00
10 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
020404 5.29 1.00
11 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
011027 5.20
12 Tomáš PlžikTomáš Plžik
AC PardubiceAC Pardubice
990730 4.79
13 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
611125 4.69
14 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
720627 4.57
Marek ŠulaMarek Šula
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
850722 DNP
Jan JírekJan Jírek
AC PardubiceAC Pardubice
930411 DNP
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži

(ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VenzaraJakub Venzara
AK SlatiňanyAK Slatiňany
940503 11.56 11.00
2 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
960207 11.34 9.00
3 Martin JírekMartin Jírek
AC PardubiceAC Pardubice
850419 11.06 8.00
4 Jiří LedenJiří Leden
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
740302 10.82 7.00
5 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
611125 10.52 6.00
6 Ladislav JiroušekLadislav Jiroušek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
861201 10.41 5.00
7 Filip SlanýFilip Slaný
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
971027 09.95 4.00
8 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
720627 09.83 3.00
MB Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
911028 14.38
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
791008 13.48 11.00
2 Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
990604 13.09 9.00
3 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
811011 12.72 8.00
4 Martin HodekMartin Hodek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
800221 11.45 7.00
5 Jiří JešátkoJiří Ješátko
AK SlatiňanyAK Slatiňany
741218 11.45 6.00
6 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
860225 11.25 5.00
7 Pavel BrožekPavel Brožek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
720718 11.07 4.00
8 Lukáš MalínskýLukáš Malínský
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
770416 10.77 3.00
9 Tomáš SlámaTomáš Sláma
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
850109 10.43 2.00
10 Ivo RuferIvo Rufer
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
690507 10.20 1.00
11 Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
831205 10.19
12 Michal PaďourMichal Paďour
AC PardubiceAC Pardubice
940819 09.84
13 Michal SirovýMichal Sirový
AK SlatiňanyAK Slatiňany
871204 09.63
14 Jakub HaldaJakub Halda
AC PardubiceAC Pardubice
960222 09.50
MB Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
900501 15.34
MB Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
920120 14.76
MB David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
930729 13.12
Lukáš PecháčekLukáš Pecháček
AC PardubiceAC Pardubice
940626 DNP
Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
721230 DNP
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
811011 39.68 11.00
2= Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
791008 39.13 8.50
2= Tomáš KuthanTomáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
920916 39.13 8.50
4 Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
990604 35.87 7.00
5 Lukáš MalínskýLukáš Malínský
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
770416 35.41 6.00
6 Martin HodekMartin Hodek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
800221 33.46 5.00
7 Jiří JešátkoJiří Ješátko
AK SlatiňanyAK Slatiňany
741218 33.00 4.00
8 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
860225 32.58 3.00
9 Tomáš SlámaTomáš Sláma
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
850109 32.54 2.00
10 Ivo RuferIvo Rufer
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
690507 30.34 1.00
11 Michal SirovýMichal Sirový
AK SlatiňanyAK Slatiňany
871204 30.26
12 Marek ŠulaMarek Šula
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
850722 29.84
13 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
721230 29.46
14 Radek KvapilRadek Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
870129 27.07
15 Jiří PavlišJiří Pavliš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
781221 26.22
16 Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
831205 26.02
17 Jakub HaldaJakub Halda
AC PardubiceAC Pardubice
960222 25.86
18 Pavel BrožekPavel Brožek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
720718 25.84
19 Roman KopeckýRoman Kopecký
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
790715 24.70
MB Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
900501 45.14
MB Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
920120 44.31
MB David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
930729 43.28
MB Daniel ŠtochlDaniel Štochl
AC PardubiceAC Pardubice
95 15.15
Jan JírekJan Jírek
AC PardubiceAC Pardubice
930411 DNP
Karel ŠvandaKarel Švanda
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
901108 DNP
Celkem 25 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří JešátkoJiří Ješátko
AK SlatiňanyAK Slatiňany
741218 39.30 11.00
2 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
860225 38.12 9.00
3 Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
831205 37.90 8.00
4 Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
990604 36.01 7.00
5 Martin HodekMartin Hodek
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
800221 31.25 6.00
6 Michal SirovýMichal Sirový
AK SlatiňanyAK Slatiňany
871204 30.85 5.00
7 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
811011 29.95 4.00
8 Pavel BrožekPavel Brožek
AK SlatiňanyAK Slatiňany
720718 22.48 3.00
9 Jiří PavlišJiří Pavliš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
781221 20.45 2.00
10 Radek KvapilRadek Kvapil
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
870129 19.76 1.00
Martin JírekMartin Jírek
AC PardubiceAC Pardubice
850419 DNP
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
020404 44.27
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 11.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SlámaTomáš Sláma
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
850109 55.26 11.00
2 Martin SychraMartin Sychra
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940402 48.56 9.00
3 Tomáš KazdaTomáš Kazda
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
960826 46.92 8.00
4 Marek ŠulaMarek Šula
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
850722 38.94 7.00
5 Jiří PavlišJiří Pavliš
AK SlatiňanyAK Slatiňany
781221 38.29 6.00
6 Jan ZálabskýJan Zálabský
AC PardubiceAC Pardubice
891123 37.30 5.00
7 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
960207 36.73 4.00
8 Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
721230 36.45 3.00
9 Jakub VenzaraJakub Venzara
AK SlatiňanyAK Slatiňany
940503 35.88 2.00
10 Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
980304 35.21 1.00
11 Roman KopeckýRoman Kopecký
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
790715 33.69
12 Zdeněk ZástěraZdeněk Zástěra
AK SlatiňanyAK Slatiňany
991228 33.60
13 Matěj KašparMatěj Kašpar
AC PardubiceAC Pardubice
980903 30.20
14 Jakub ČížekJakub Čížek
AC PardubiceAC Pardubice
931113 29.37
MB Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
921123 63.30
MB Štěpán KozákŠtěpán Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
960421 42.72
MB Daniel ŠtochlDaniel Štochl
AC PardubiceAC Pardubice
95 23.08
Jan JírekJan Jírek
AC PardubiceAC Pardubice
930411 DNP
Jan PajurekJan Pajurek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
820524 DNP
Lukáš PecháčekLukáš Pecháček
AC PardubiceAC Pardubice
940626 DNP
Jan SoumarJan Soumar
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
801119 DNP
Celkem 21 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 242.50
2 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim, z.s.{8} 143.00
3 SLATI SLATI AK Slatiňany{8} 118.00
4 ATPOL ATPOL ATLETIKA Polička, spolek{8} 115.00
5 TYNOR TYNOR Sportovní klub Týniště nad Orlicí{8} 084.00
6 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov{8} 070.50
7 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 035.00
8 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová Paka{8} 035.00
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 31
2 ATPOL ATPOL ATLETIKA Polička, spolek{8} 27
3 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim, z.s.{8} 22
4 SLATI SLATI AK Slatiňany{8} 21
5 TYNOR TYNOR Sportovní klub Týniště nad Orlicí{8} 12
6 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov{8} 12
7 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 12
8 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová Paka{8} 07
Celkem 8 závodníků