výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (20. 8. 2016)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.8.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.53
2 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.61
3 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 AK MostAK Most 11.69
4 Pavel PetříkPavel Petřík 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.75
5 Lukáš PeremskýLukáš Peremský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.12
6 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.39
7 Vladislav VertskhayzerVladislav Vertskhayzer 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.61
Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.8.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.44
2 Jan MusilJan Musil 00 AK MostAK Most 11.62
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.93
4 Jakub MráčekJakub Mráček 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.09
5 Ondřej VápeníkOndřej Vápeník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.96
Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
MB Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 12.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.50
2 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.69
3 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.84
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 AK MostAK Most 11.89
5 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.12
MB Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.94
Dominik ŠimekDominik Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DQ
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 20.8.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.14 11.00
2 Michal ŠístekMichal Šístek 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.39 9.00
3 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.40 8.00
4 Pavel PetříkPavel Petřík 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.59 7.00
5 Jan MusilJan Musil 00 AK MostAK Most 11.59 6.00
6 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.61 5.00
7 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 AK MostAK Most 11.83 4.00
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 20.8.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.82 3.00
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.83 2.00
3 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.13 1.00
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 AK MostAK Most 12.22
5 Jakub MráčekJakub Mráček 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.23
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.8.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.82
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.01
3 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.39
4 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.39
5 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 13.42
6 Markéta ŠkorpilováMarkéta Škorpilová 98 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 14.30
7 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 14.77
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.8.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.96
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14.10
3 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 14.12
4 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 14.15
5 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 14.47
MB Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.63
Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.8.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.58
2 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.59
3 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 13.97
4 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.18
5 Jana BursováJana Bursová 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 14.27
6 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.63
7 Michaela ZimmermannováMichaela Zimmermannová 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 14.89
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 20.8.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.67 11.00
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.03 9.00
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.35 8.00
4 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.51 7.00
5 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.51 6.00
6 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.98 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 20.8.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 13.34 4.00
2 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.56 3.00
3 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 13.80 2.00
4 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.83 1.00
5 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 13.88
6 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 13.91
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.8.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.44 11.00
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.03 9.00
3 Michal MačekMichal Maček 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.06 8.00
4 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.28 7.00
Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.8.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PetříkPavel Petřík 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.50 6.00
2 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.51 5.00
3 Jan BenešJan Beneš 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.56 3.00
4 Jan MusilJan Musil 00 AK MostAK Most 23.91 1.00
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 AK MostAK Most 24.44
6 David ŠimekDavid Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.45
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 20.8.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.88 2.00
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.12
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.20
4 Václav LuhanVáclav Luhan 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 24.24
5 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.68
6 Jan KřížJan Kříž 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.80
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 20.8.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MaleckýJan Malecký 96 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.55 4.00
2 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.72
3 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.83
4 Vladislav VertskhayzerVladislav Vertskhayzer 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 25.36
5 Vojtěch SkopovýVojtěch Skopový 81 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 26.03
Ondřej VápeníkOndřej Vápeník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 20.8.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Ondřej NucOndřej Nuc 97 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 24.63
MB Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 24.77
MB Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.57
MB Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 26.90
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.8.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková 92 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 25.21 11.00
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 26.28 9.00
3 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 26.53 8.00
4 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 27.09 7.00
5 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 27.31 6.00
6 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 28.49 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.8.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 27.70 4.00
2 Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 27.99 3.00
3 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 28.51 1.00
4 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 28.62
5 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.79
Karolína KirbsováKarolína Kirbsová 99 ASK LovosiceASK Lovosice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 20.8.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.62 5.00
2 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 29.15
3 Alexandra HoškováAlexandra Hošková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 29.35
4 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 29.95
Viktoria BabíkováViktoria Babíková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 20.8.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MálkováAnna Málková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 28.77
2 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.61
3 Jana BursováJana Bursová 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 30.01
4 Michaela ZimmermannováMichaela Zimmermannová 98 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 30.56
5 Barbora HiekováBarbora Hieková 01 ASK LovosiceASK Lovosice 31.05
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.09 11.00
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 51.36 9.00
3 Jan VlachJan Vlach 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 52.42 8.00
4 Václav LuhanVáclav Luhan 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 52.73 7.00
5 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.87 6.00
MB Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.15
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.77 4.00
2 Jakub MráčekJakub Mráček 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 56.06 3.00
3 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 56.36 2.00
4 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.00
Jiří MatoušekJiří Matoušek 87 AK MostAK Most DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KrálíkJiří Králík 87 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 55.19 5.00
2 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 56.62 1.00
3 Štěpán RejentŠtěpán Rejent 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 59.50
MB Ondřej NucOndřej Nuc 97 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 55.10
MB David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most 60.17
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 59.31 11.00
2 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 02 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 63.12 9.00
3 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 64.37 7.00
4 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 65.61 6.00
Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 64.29 8.00
2 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 69.30 5.00
3 Eliška HozákováEliška Hozáková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 70.22 4.00
4 Hana KokšálováHana Kokšálová 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 71.01 3.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:06.89 11.00
2 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:10.61 9.00
3 Benjamin VáchaBenjamin Vácha 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:12.34 8.00
4 Dominik KörnerDominik Körner 96 AK MostAK Most 2:15.70 7.00
5 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:16.56 6.00
6 Jan KarchňákJan Karchňák 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:16.89 5.00
7 Vít MálekVít Málek 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:19.37 4.00
8 Václav SkopovýVáclav Skopový 81 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:20.89 3.00
9 Arnošt PtáčekArnošt Ptáček 67 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:48.98 2.00
MB Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:18.24
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa SeverováDenisa Severová 76 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:22.73 11.00
2 Anna MálkováAnna Málková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:27.88 9.00
3 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:28.84 8.00
4 Kateřina MolnárováKateřina Molnárová 76 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 2:30.09 7.00
5 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:30.89 6.00
6 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:34.13 5.00
7 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:36.01 4.00
8 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:38.98 3.00
MB Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:19.59
Jana JílkováJana Jílková 02 ASK LovosiceASK Lovosice DNS
Kateřina ZapletalováKateřina Zapletalová 98 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4:26.07 11.00
2 Radek ČudaRadek Čuda 91 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 4:27.20 9.00
3 Štěpán RejentŠtěpán Rejent 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:29.46 8.00
4 Luboš HurbanLuboš Hurban 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:31.33 7.00
5 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 4:33.75 6.00
6 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 4:56.60 5.00
7 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:18.47 4.00
MB Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:17.32
MB Jakub PatúcJakub Patúc 86 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 4:32.75
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa SeverováDenisa Severová 76 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:13.63 11.00
2 Kateřina MolnárováKateřina Molnárová 76 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5:19.72 9.00
3 Kateřina ZapletalováKateřina Zapletalová 98 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 5:20.68 8.00
4 Jarmila Halířová-SobeckáJarmila Halířová-Sobecká 77 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:21.99 7.00
5 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5:36.60 6.00
6 Helena BuchlováHelena Buchlová 87 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5:39.01 5.00
7 Eliška SlovákováEliška Slováková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6:17.57 4.00
8 Kateřina BrettschneiderováKateřina Brettschneiderová 73 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6:20.55 3.00
MB Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:10.61
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.8.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 16.13 11.00
2 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 16.47 9.00
3 Vendula VelcováVendula Velcová 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 16.48 8.00
MB Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.11
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.8.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 17.84 7.00
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 18.16 6.00
3 Anežka PancováAnežka Pancová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 19.71 5.00
4 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.22 4.00
5 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 23.84 3.00
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 16.34 11.00
2 Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.98 9.00
3 Jaroslav ChumJaroslav Chum 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.23 8.00
4 Martin TrávníčekMartin Trávníček 80 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.51 7.00
5 Samuel FabianSamuel Fabian 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.52 6.00
6 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 19.65 5.00
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 55.87 11.00
2 Radim KůtaRadim Kůta 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 56.20 9.00
3 David ŠimekDavid Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 56.25 8.00
4 Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.96 5.00
Jakub PtáčekJakub Ptáček 91 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NešporJan Nešpor 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 60.20 7.00
2 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.43 6.00
3 Martin TrávníčekMartin Trávníček 80 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 68.03 4.00
4 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 71.64 3.00
MB Pavel CmíralPavel Cmíral 85 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 62.06
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula VelcováVendula Velcová 90 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 68.73 11.00
2 Lenka PšajdlováLenka Pšajdlová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 69.46 9.00
3 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 72.63 8.00
4 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 74.15 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 73.00 7.00
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 75.36 5.00
3 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 75.63 4.00
4 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 76.24 3.00
5 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 79.90 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 77.45 2.00
2 Anežka PancováAnežka Pancová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 82.71
3 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 90.66
MB Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 67.90
Celkem 4 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 10:19.97 11.00
2 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:06.02 9.00
3 Luboš HurbanLuboš Hurban 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:12.97 8.00
4 Metoděj FikesMetoděj Fikes 67 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11:22.28 7.00
5 Jan KarchňákJan Karchňák 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12:18.39 6.00
Celkem 5 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jarmila Halířová-SobeckáJarmila Halířová-Sobecká 77 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12:40.69 11.00
2 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 13:02.19 9.00
3 Helena BuchlováHelena Buchlová 87 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 13:17.00 8.00
4 Kateřina BrettschneiderováKateřina Brettschneiderová 73 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 15:18.38 7.00
MB Michaela SedlákováMichaela Sedláková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12:18.70
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svoboda, Šístek, Vlach, Kůta Svoboda, Šístek, Vlach, Kůta Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3:30.97 11.00
2 Slavíček, Chloupek, Drda, Vejražka Slavíček, Chloupek, Drda, Vejražka TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3:32.45 9.00
3 Šimek,Králík, Čuda, Maček Šimek,Králík, Čuda, Maček Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3:42.01 8.00
4 Ledvinka M., Šmíd, Olič, Bernášek Ledvinka M., Šmíd, Olič, Bernášek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:49.16 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal, Lukeš, Rejent, Kulhánek Michal, Lukeš, Rejent, Kulhánek Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:48.02 7.00
2 Bureš, Skopový, Skopový, Ptáček Bureš, Skopový, Skopový, Ptáček SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3:49.59 5.00
3 Kašpar, Nešpor, Vápeník, kuptík Kašpar, Nešpor, Vápeník, kuptík Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:50.61 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holubová, Kolcová, Tomášková, Caisová Holubová, Kolcová, Tomášková, Caisová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 4:16.32 11.00
2 Burgerová, CHocholová, Pekařová, Šmídová Burgerová, CHocholová, Pekařová, Šmídová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:25.65 9.00
3 Hošková, Babiková, Kokšálová, Štolbová Hošková, Babiková, Kokšálová, Štolbová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4:31.28 6.00
4 Hosingerová K., Hosingerová D., Podubčanová, Macasová Hosingerová K., Hosingerová D., Podubčanová, Macasová Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4:38.25 4.00
Heřmánková, Štyksová, Jirásková, Kirbsová Heřmánková, Štyksová, Jirásková, Kirbsová ASK LovosiceASK Lovosice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nová, Hozáková, Košíková, Korbová Nová, Hozáková, Košíková, Korbová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4:26.42 8.00
2 Kotrčová, Hořejší, Molnárová, Hamerlová Kotrčová, Hořejší, Molnárová, Hamerlová TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 4:29.65 7.00
3 Coufalová, Uhlíková, Pšajdlová, Macháčková Coufalová, Uhlíková, Pšajdlová, Macháčková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:35.11 5.00
Wožnická, Dzivlaková, Hieková, ? Wožnická, Dzivlaková, Hieková, ? ASK LovosiceASK Lovosice DNS
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
91 1.86 11.00
2 Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.83 9.00
3= Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 1.80 7.50
3= Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.80 7.50
5 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 1.80 6.00
6 Václav LuhanVáclav Luhan
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 1.80 5.00
7 Adam PekárekAdam Pekárek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 1.80 4.00
8= Dmitry BocharovDmitry Bocharov
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 1.75 2.50
8= Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 1.75 2.50
10 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.65 1.00
MB Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.80
Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.62 11.00
2 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 1.62 9.00
3 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.53 8.00
4 Tereza HusákováTereza Husáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 1.53 7.00
5= Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1.45 5.00
5= Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.45 5.00
5= Karolína HiekováKarolína Hieková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.45 5.00
MB Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.59
Tereza KaplanováTereza Kaplanová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 4.00 11.00
2 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
80 3.60 9.00
3 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 3.60 8.00
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
92 3.50 7.00
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
AK MostAK Most
99 3.00 6.00
6 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.00 5.00
7= Lukáš BoumaLukáš Bouma
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
83 3.00 3.50
7= Matěj BěhounekMatěj Běhounek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 3.00 3.50
MB Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 3.00
Jan SchützJan Schütz
AK MostAK Most
99 NM
Lukáš PeremskýLukáš Peremský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 NM
Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 NM
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Julie VosykováJulie Vosyková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 2.70 11.00
2 Dana JunováDana Junová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 2.40 9.00
3 Adéla JiráskováAdéla Jirásková
ASK LovosiceASK Lovosice
02 2.00 8.00
4 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
ASK LovosiceASK Lovosice
00 1.80 7.00
MB Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.90
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
91 6.58 11.00
2 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6.41 9.00
3 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 6.36 8.00
4 Tadeáš SommerTadeáš Sommer
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
93 6.30 7.00
5 Ivan ZavřelIvan Zavřel
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 5.68 6.00
6 Jan MaleckýJan Malecký
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
96 5.63 5.00
7 Jakub SýkoraJakub Sýkora
AK MostAK Most
98 5.57 4.00
8 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 5.37 3.00
9 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.19 2.00
10 Michal UrbanMichal Urban
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
90 5.05 1.00
11 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5.03
MB Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.43
MB Petr FrolíkPetr Frolík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 5.79
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
92 5.86 11.00
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5.38 9.00
3 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 5.03 8.00
4 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 5.01 6.00
5 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.01 7.00
11 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4.17
6 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.93 5.00
7 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.90 4.00
8 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.84 3.00
9 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
98 4.40 2.00
10 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 4.28 1.00
MB Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
81 6.38
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 12.78 11.00
2 Petr KašparPetr Kašpar
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 12.68 9.00
3 Jan SchützJan Schütz
AK MostAK Most
99 12.50 8.00
4 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 12.13 7.00
5 Samuel FabianSamuel Fabian
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
97 11.69 6.00
6 Jakub PtáčekJakub Ptáček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
91 11.58 5.00
7 Ondřej VápeníkOndřej Vápeník
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 11.11 4.00
MB Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 13.54
Tadeáš SommerTadeáš Sommer
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
93 DNS
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
92 11.51 11.00
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 10.64 9.00
3 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 10.46 8.00
4 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 10.02 7.00
5 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 09.73 6.00
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 10.80 11.00
2 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 09.61 9.00
3 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 09.57 8.00
4 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 09.43 7.00
5 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
ASK LovosiceASK Lovosice
00 09.16 6.00
6 Barbora LandováBarbora Landová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
89 08.69 5.00
7 Karolína PacákováKarolína Pacáková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
98 08.33 4.00
8 Blanka FischerováBlanka Fischerová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
58 07.90 3.00
9 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
98 07.27 2.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 16.90 11.00
2 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 14.27 9.00
3 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 14.10 8.00
4 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 13.29 7.00
5 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 12.65 6.00
6 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 12.59 5.00
7 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 12.50 4.00
8 Radek ŘezáčRadek Řezáč
AK MostAK Most
72 11.86 3.00
9 Radim HanzlíkRadim Hanzlík
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
80 11.76 2.00
10 Petr UrbánekPetr Urbánek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
98 11.63 1.00
11 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 11.53
12 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
80 11.04
13 Petr LovašPetr Lovaš
AK MostAK Most
80 10.81
14 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 10.20
15 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 09.99
16 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 09.80
17 Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 09.59
18 Pavel VrbaPavel Vrba
AK MostAK Most
89 09.31
Celkem 18 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 39.08 11.00
2 Vendula VelcováVendula Velcová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
90 29.98 9.00
3 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 29.26 8.00
4 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 28.68 7.00
5 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 27.80 6.00
6 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 27.43 5.00
7 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 23.75 4.00
8 Adéla SomrováAdéla Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 22.67 3.00
9 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 21.65 2.00
10 Veronika JáskováVeronika Jásková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 20.99 1.00
11 Petra JeníkováPetra Jeníková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 19.20
Adéla SomrováAdéla Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 DNS
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 41.32 11.00
2 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 41.14 9.00
3 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 38.57 8.00
4 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 37.35 7.00
5 Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 35.73 6.00
6 Radek ŘezáčRadek Řezáč
AK MostAK Most
72 35.49 5.00
7 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 34.76 4.00
8 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 34.01 3.00
9 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 33.07 2.00
10 Petr UrbánekPetr Urbánek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
98 32.32 1.00
11 Jindřich OttlJindřich Ottl
AK MostAK Most
91 31.93
12 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 28.27
MB Daniel KadlečekDaniel Kadleček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 24.46
Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 DNS
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta SchönpflugováMarkéta Schönpflugová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 39.31 11.00
2 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 38.80 9.00
3 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 37.37 8.00
4 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 30.35 7.00
5 Blanka FischerováBlanka Fischerová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
58 25.72 6.00
6 Veronika DobiášováVeronika Dobiášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
99 20.29 5.00
7 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
98 19.74 4.00
8 Veronika JáskováVeronika Jásková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 19.15 3.00
9 Karolína PacákováKarolína Pacáková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
98 17.92 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
81 52.69 11.00
2 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 47.12 9.00
3 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
88 43.16 8.00
4 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 42.29 7.00
5 Jiří TáborskýJiří Táborský
AK MostAK Most
63 40.68 6.00
6 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 38.96 5.00
7 Pavel VrbaPavel Vrba
AK MostAK Most
89 36.13 4.00
8 Radek ŘezáčRadek Řezáč
AK MostAK Most
72 33.79 3.00
9 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 29.75 2.00
10 Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 28.92 1.00
11 Jan KubicaJan Kubica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 26.62
12 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 24.96
Michal PauzaMichal Pauza
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 DNS
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 37.62 11.00
2 Andrea CieslaAndrea Ciesla
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
74 34.02 9.00
3 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 33.41 8.00
4 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 32.53 7.00
5 Barbora LandováBarbora Landová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
89 32.49 6.00
6 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 30.90 5.00
7 Vendulka PraskáVendulka Praská
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
76 30.77 4.00
8 Maria GläßerMaria Gläßer
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
96 30.66 3.00
9 Veronika JáskováVeronika Jásková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 29.14 2.00
10 Petra JeníkováPetra Jeníková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 22.56 1.00
11 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
94 18.47
MB Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 41.39
Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 DNS
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 20.8.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 52.49 11.00
2 Jindřich OttlJindřich Ottl
AK MostAK Most
91 52.48 9.00
3 Adam LiteraAdam Litera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 48.34 8.00
4 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 47.43 7.00
5 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 46.26 6.00
6 Petr LovašPetr Lovaš
AK MostAK Most
80 44.89 5.00
7 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 44.17 4.00
8 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 43.18 3.00
9 Petr UrbánekPetr Urbánek
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
98 37.72 2.00
10 Lukáš BoumaLukáš Bouma
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
83 34.80 1.00
11 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
80 31.95
MB David ŠtiblickýDavid Štiblický
AK MostAK Most
00 37.03
MB Daniel KadlečekDaniel Kadleček
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
75 36.62
Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 DNS
Jiří MatoušekJiří Matoušek
AK MostAK Most
87 DNS
Celkem 15 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 238.50
2 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 187.50
3 SCSKV SCSKV SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 144.50
4 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 124.00
5 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 118.50
6 KLAST KLAST TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 109.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 400 m, 400 m př., 400 m, 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 200 m, 4x400 m, 4x400 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 202.00
2 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 178.00
3 LITVI LITVI Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 143.00
4 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 092.00
5 LOVOS LOVOS ASK LovosiceASK Lovosice 088.00
6 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 069.00
7 TJCHO TJCHO TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 063.00
8 TRIKV TRIKV TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 034.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m př., 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 100 m, 100 m, 4x400 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků