výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. kolo KPD přípravek a staršího žactva

Nová Včelnice (4. 9. 2016)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.00 11.00
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.21 9.00
3 Martin ValekMartin Valek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.30 8.00
4 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.45 6.00
5 Lukáš RácLukáš Rác 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.52 3.50
6 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.71 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.9.2016) Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BláhaJan Bláha 05 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.50 5.00
2 Filip HolýFilip Holý 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.52 3.50
3 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.11
4 Kryštof TušilKryštof Tušil 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.23
5 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.24
6 Matěj MarešMatěj Mareš 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.69
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TABOR BTABOR B 08.78
2 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.03
3 Matěj BláhaMatěj Bláha 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.17
4 Petr StejskalPetr Stejskal 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.61
MB Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.59
MB Tomáš AlbrechtTomáš Albrecht 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.30
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 4.9.2016) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 08.38 7.00
2 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.75 1.00
3 František ČervenýFrantišek Červený 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 10.40
4 Antonín HruškaAntonín Hruška 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.03
5 Jiří MlsJiří Mls 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 12.51
Celkem 5 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 4.9.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.81 11.00
2 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 07.96 8.00
3 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.04 7.00
4 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.15 5.00
5 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.49
Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 07.91 9.00
2 Viktorie VolfováViktorie Volfová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.12 6.00
3 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.26 4.00
4 Adéla ChválováAdéla Chválová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.31 3.00
5 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.37 2.00
6 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.39 0.33
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 4.9.2016) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.39 0.33
2 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.47
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.52
4 Karolína BartošováKarolína Bartošová 06 TABOR BTABOR B 08.60
5 Micaela RozmušováMicaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.68
6 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková 06 SOKCB BSOKCB B 08.78
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 4.9.2016) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.39 0.33
2 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.91
3 Barbora BorováBarbora Borová 07 TABOR BTABOR B 08.93
4 Zuzana ZemanováZuzana Zemanová 05 TABOR BTABOR B 08.96
5 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.98
6 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.14
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 4.9.2016) Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.11
2 Viola HrouzkováViola Hrouzková 06 SOKCB BSOKCB B 09.18
3 Viktorie VítováViktorie Vítová 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.33
4 Šárka KobrlováŠárka Kobrlová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.48
5 Edita NagyováEdita Nagyová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.81
MB Ema MlsováEma Mlsová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 09.38
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TABOR BTABOR B 09.16
2 Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.64
3 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.72
4 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.87
5 Marie ČervenáMarie Červená 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 10.00
6 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková 06 TABOR BTABOR B 10.37
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 4.9.2016) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.65
2 Linda MatouškováLinda Matoušková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.01
3 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.14
4 Veronika DivišováVeronika Divišová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 09.28
5 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.30
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.9.2016) Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.71 11.00
2 Erik ŠuteraErik Šutera 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.05 9.00
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.07 8.00
4 František HořavaFrantišek Hořava 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.16 7.00
5 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.56 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 4.9.2016) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BeckMatěj Beck 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.22 6.00
2 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.39 5.00
3 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.46 4.00
4 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.72 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.97 1.00
2 Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.12
3 Čeněk JansaČeněk Jansa 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.64
MB Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.18
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.9.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.29 11.00
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.31 9.00
3 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.40 8.00
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.45 7.00
5 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.77 5.00
6 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.82 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.9.2016) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.52 6.00
2 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.94 2.00
3 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.20
4 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.21
5 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.24
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 4.9.2016) Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PodlahováKarolína Podlahová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.95 1.00
2 Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.29
MB Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.68
MB Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.87
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 4.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta BindrováIveta Bindrová 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.92 3.00
2 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.22
3 Michaela ŠenováMichaela Šenová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.54
4 Tereza VotíkováTereza Votíková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.54
Celkem 4 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.9.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.13 11.00
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 19.39 8.00
3 František HořavaFrantišek Hořava 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 19.69 7.00
4 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 20.80 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 4.9.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.38 9.00
2 Jakub JanáčJakub Janáč 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 21.15 5.00
3 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 22.91 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 4.9.2016) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 21.39 4.00
2 Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 21.92 3.00
Marian ValášekMarian Valášek 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNP
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.9.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 19.50 11.00
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 19.94 9.00
3 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 20.37 8.00
4 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 21.22 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 4.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 20.39 7.00
2 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.46 6.00
3 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.38 3.00
4 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 21.40 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 4.9.2016) Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
2 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 21.25 4.00
3 Veronika VotíkováVeronika Votíková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.31
Iveta BindrováIveta Bindrová 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 4.9.2016) Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.18
2 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.77
3 Michaela ŠenováMichaela Šenová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 23.52
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (ne, 4.9.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.47 1.00
2 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 27.79
MB Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 21.21
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (ne, 4.9.2016) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ChalupováVeronika Chalupová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.26
2 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 22.71
3 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 22.96
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (ne, 4.9.2016) Vítr: -3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 22.05
2 Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.48
3 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 27.52
Celkem 3 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 4.9.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.19 11.00
2 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 23.86 9.00
3 Lukáš RácLukáš Rác 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 24.04 8.00
4 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 25.10 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 4.9.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 24.07 7.00
2 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.27 5.00
3 Matěj NovotnýMatěj Novotný 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 26.04 3.00
4 Matěj BláhaMatěj Bláha 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 27.26 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 24.23 6.00
2 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 26.48 2.00
3 Matěj MarešMatěj Mareš 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.80
MB Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 25.59
Celkem 4 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 4.9.2016) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.57 11.00
2 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 23.40 9.00
3 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 23.98 8.00
4 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 24.12 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 4.9.2016) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PrůchováKlára Průchová 05 TABOR BTABOR B 24.06 7.00
2 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.71 4.00
3 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 24.87 2.00
Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.19
2 Klára DuškováKlára Dušková 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 25.59
3 Tereza BoháčováTereza Boháčová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.01
4 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 26.28
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ZemanováZuzana Zemanová 05 TABOR BTABOR B 25.55
2 Karolína BartošováKarolína Bartošová 06 TABOR BTABOR B 26.05
3 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková 06 SOKCB BSOKCB B 26.14
4 Viola HrouzkováViola Hrouzková 06 SOKCB BSOKCB B 26.88
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára KrchováSára Krchová 05 TABOR BTABOR B 25.97
2 Julie BoháčováJulie Boháčová 06 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 28.46
3 Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 29.64
Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková 06 TABOR BTABOR B DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.17 5.00
2 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 24.83 3.00
3 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 28.25
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (ne, 4.9.2016) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.96 1.00
2 Barbora BorováBarbora Borová 07 TABOR BTABOR B 25.76
3 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 27.53
4 Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 32.68
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 39.13 11.00
2 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 40.26 9.00
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 43.17 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek VolfMarek Volf 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 47.48 7.00
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 48.81 6.00
3 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 50.57 5.00
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 43.02 11.00
2 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 45.76 9.00
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 46.49 8.00
4 Markéta ŘehouškováMarkéta Řehoušková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 46.81 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 48.44 6.00
2 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.40 5.00
3 Barbora FloriánováBarbora Floriánová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 50.68 4.00
4 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 50.80 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta BindrováIveta Bindrová 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 50.91 2.00
2 Veronika VotíkováVeronika Votíková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 51.75 1.00
Celkem 2 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hynek HrdličkaHynek Hrdlička 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1:56.17 11.00
2 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1:56.64 9.00
3 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:58.77 8.00
4 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:00.15 7.00
5 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:05.59 6.00
6 Matouš StrnadMatouš Strnad 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:06.35 5.00
7 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:06.87 4.00
8 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:07.48 3.00
9 Tomáš KofroňTomáš Kofroň 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:07.55 2.00
10 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:07.99 1.00
11 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:10.10
12 Martin BenešMartin Beneš 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2:11.46
13 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:16.87
14 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:25.41
15 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:28.05
MB Jakub DohnalJakub Dohnal 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:00.42
Celkem 16 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1:59.13 11.00
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:01.31 9.00
3 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:02.13 8.00
4 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:03.16 7.00
5 Sára KrchováSára Krchová 05 TABOR BTABOR B 2:03.79 6.00
6 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:07.57 5.00
7 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:09.03 4.00
8 Viktorie VolfováViktorie Volfová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:10.51 3.00
9 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TABOR BTABOR B 2:11.09 2.00
10 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:12.73 1.00
11 Klára DuškováKlára Dušková 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:12.78
12 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:13.57
13 Barbora KurzováBarbora Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:13.95
14 Micaela RozmušováMicaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:15.21
15 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TABOR BTABOR B 2:15.89
16 Linda MatouškováLinda Matoušková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:19.58
17 Aneta EliáškováAneta Eliášková 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:26.37
Celkem 17 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:20.83 11.00
2 Jan TibitanclJan Tibitancl 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:36.57 9.00
3 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:38.15 8.00
4 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:40.38 7.00
5 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:45.35 6.00
6 Filip HoloubekFilip Holoubek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:53.18 5.00
7 Michal PolívkaMichal Polívka 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:53.28 4.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:29.34 11.00
2 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:30.96 9.00
3 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:39.77 8.00
4 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:42.18 7.00
5 Adéla HálováAdéla Hálová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:43.10 6.00
6 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:47.65 5.00
7 Lenka HekerlováLenka Hekerlová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:53.68 4.00
8 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:55.37 3.00
9 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:27.84 2.00
10 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:44.04 1.00
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna HrdličkováAnna Hrdličková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5:16.29 11.00
2 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5:47.73 9.00
3 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:54.09 8.00
4 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:55.84 7.00
5 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 6:01.84 6.00
6 Barbora FloriánováBarbora Floriánová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6:19.79 5.00
7 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7:14.72 4.00
Natálie VlasákováNatálie Vlasáková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.18 11.00
2 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.45 9.00
3 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.94 6.00
4 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.50 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.92 7.00
2 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.23 5.00
3 Šimon BártaŠimon Bárta 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.30 4.00
4 Matouš StrnadMatouš Strnad 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.64
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 06 TABOR BTABOR B 10.45 3.00
2 Kryštof TušilKryštof Tušil 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11.84
3 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.58
4 Antonín HruškaAntonín Hruška 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14.22
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 4.9.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.46 8.00
2 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.60 1.00
Vojtěch BasíkVojtěch Basík 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DQ
Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.46 11.00
2 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.57 9.00
3 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.70 8.00
4 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.24 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.81 5.50
2 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.84 4.00
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.64
4 Natálie PřibylováNatálie Přibylová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.79
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie JeseničováMarie Jeseničová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.10
2 Sára FoučkováSára Foučková 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.47
3 Šárka KobrlováŠárka Kobrlová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.58
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára PrůchováKlára Průchová 05 TABOR BTABOR B 09.81 5.50
2 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.40 2.00
3 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.53 1.00
4 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TABOR BTABOR B 10.92
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 4.9.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.58
2 Kristýna KolínováKristýna Kolínová 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.41
Ema MlsováEma Mlsová 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. DNP
Marie ČervenáMarie Červená 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.79 7.00
2 Aneta EliáškováAneta Eliášková 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 10.56
3 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TABOR BTABOR B 11.15
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 16.74 8.00
2 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 17.94 7.00
3 David HašekDavid Hašek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 18.55 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.40 11.00
2 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.88 9.00
3 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.08 6.00
4 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 18.88 4.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.9.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 15.84 11.00
2 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 15.92 9.00
3 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 16.20 8.00
4 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 17.71 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 4.9.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 17.21 7.00
2 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18.25 2.00
3 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 19.23 1.00
4 Anna BabkováAnna Babková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.54
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 4.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 17.43 6.00
2 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.79 4.00
3 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 17.99 3.00
4 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 24.53
Celkem 4 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:05.18 11.00
2 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:27.00 9.00
3 Václav ŠtikaVáclav Štika 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:50.81 8.00
4 David PiklDavid Pikl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:02.25 7.00
5 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:05.50 6.00
6 David HašekDavid Hašek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6:10.87 5.00
7 Matyáš StaněkMatyáš Staněk 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6:10.99 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Šutera,Kortus,Marousek,Augustýn A - Šutera,Kortus,Marousek,Augustýn T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.88 11.00
2 B - Svědínek,Votýpka,Malinský,Jansa B - Svědínek,Votýpka,Malinský,Jansa T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33.24 9.00
3 Pěknic,Hlaváč,Cabadaj A.,Staněk Pěknic,Hlaváč,Cabadaj A.,Staněk TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 33.59 8.00
4 Dubšík,Hašek,Janáč,Vojta Dubšík,Hašek,Janáč,Vojta TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 33.61 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Vozábalová M.,Vozábalová V.,Jedličková,Řezníková A - Vozábalová M.,Vozábalová V.,Jedličková,Řezníková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 32.33 11.00
2 A - Kršová,Basíková,Zykánová,Suková A - Kršová,Basíková,Zykánová,Suková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 33.23 9.00
3 A - Bindrová,Dvořáková,Hrdličková,Šímová A - Bindrová,Dvořáková,Hrdličková,Šímová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 33.79 7.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Jinderlová,Řehoušková,Babická K.,Chalupová B - Jinderlová,Řehoušková,Babická K.,Chalupová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 34.46 6.00
2 B - Pastyříková,Hesová,Hálová,Pokorná B - Pastyříková,Hesová,Hálová,Pokorná TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 35.52 4.00
3 B - Kopáčková,Korandová,Vaníčková,Vetýšková B - Kopáčková,Korandová,Vaníčková,Vetýšková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 36.64 3.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C - Babková,Babická T.,Sýkorová,Hekerlová C - Babková,Babická T.,Sýkorová,Hekerlová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33.43 8.00
2 C - Podlahová,Buřičová,šedivá,Florianová C - Podlahová,Buřičová,šedivá,Florianová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 34.77 5.00
3 Sokolová,Sedláková,Klímová,Brcková Sokolová,Sedláková,Klímová,Brcková SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 39.88 2.00
Celkem 3 závodníků

8 x 100 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Kutová,Kümmelová,Borová,Kratochvíl,Rozmušová,Strnad,Turková,Rác A - Kutová,Kümmelová,Borová,Kratochvíl,Rozmušová,Strnad,Turková,Rác TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:05.28 11.00
2 Boháčová,Štika,Jeseničová,Bárta,Svobodová,Rada,Radová,Bahenská Boháčová,Štika,Jeseničová,Bárta,Svobodová,Rada,Radová,Bahenská T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:09.11 9.00
3 Cvrková,Chválová,Foučková,Konfrštová,Holý,Čuřím,Vovesný,Kofroň Cvrková,Chválová,Foučková,Konfrštová,Holý,Čuřím,Vovesný,Kofroň Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:12.98 8.00
4 Kršek,Poslušný,Strnad,Šívr,Urbánek,Kurzová,Přibylová,Zikmundová Kršek,Poslušný,Strnad,Šívr,Urbánek,Kurzová,Přibylová,Zikmundová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:15.39 7.00
5 Dvořáková,Albrechtová,Strusková,Tibitancová,Čoka J., Čoka T.,Kvasnička,Čermák Dvořáková,Albrechtová,Strusková,Tibitancová,Čoka J., Čoka T.,Kvasnička,Čermák TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:16.43 6.00
6 Slavíková,Vorzáčková,Boháčová,Klečka,Bílek,Bláha,Píek,Bláha J. Slavíková,Vorzáčková,Boháčová,Klečka,Bílek,Bláha,Píek,Bláha J. TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:24.18 5.00
7 Nová,Albrecht,Červená,Kubíková,Mareš,Doležal,Červený,Beneš Nová,Albrecht,Červená,Kubíková,Mareš,Doležal,Červený,Beneš TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2:32.12 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.241.291.341.391.421.451.481.511.541.571.601.62 Body
1 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.60 ---O-OXXOOOOOXXX 11.00
2 Adam PrůšaAdam Průša
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.57 -OOOOOO-OXOXXX 9.00
3 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 1.34 OXXOXOXXX 8.00
4= Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.29 OOXXX 6.50
4= Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 1.29 OOXXX 6.50
MB Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.191.241.291.341.391.421.451.481.511.53 Body
1 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1.51 --OOOOOXXOXOXXX 11.00
2= Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.45 -OOOOXOOXXX 8.50
2= Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.45 -OOOXOOOXXX 8.50
4 Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.45 -OOOXOXOXOXXX 7.00
5 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 1.45 ---OOOXXOXXX 6.00
6 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 1.42 -OXOXOXXOXOXXX 5.00
7 Lucie SokolováLucie Sokolová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.39 -OOOXXOXXX 4.00
8= Zdislava SvatkováZdislava Svatková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1.34 OOOXXOXXX 2.50
8= Natálie VlasákováNatálie Vlasáková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 1.34 OOOXXOXXX 2.50
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.181.211.24 Body
1 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 1.21 OOOOXXOXXX 11.00
2 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 1.18 OOOOXXX 9.00
3 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 1.15 -OXOXXX 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.051.101.131.161.191.221.251.271.29 Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.27 -OOOOOOXXOOXXX 11.00
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.22 -OOOOXOOXXX 9.00
3 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 1.19 -OOOXXOOXXX 8.00
4 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 1.16 -OXOXOOXXX 7.00
5 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.16 OOXOXOXOXXX 6.00
6 Marie JeseničováMarie Jeseničová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 1.16 OXOXXOOXXOXXX 5.00
7= Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 1.13 OOOOXXX 3.50
7= Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 1.13 OOOOXXX 3.50
9 Natálie PřibylováNatálie Přibylová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 1.10 OXOXXOXXX 2.00
10 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 1.05 OOXXX 1.00
11 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
TABOR BTABOR B
07 1.00 XOXXX
12 Marie ČervenáMarie Červená
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 -XXX
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František HořavaFrantišek Hořava
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 5.31 -2.1 m/s X-1.05.14-0.7X-3.15.145.31-2.15.31-0.95.25-1.7 11.00
2 Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5.07 -0.6 m/s 5.07-0.64.79-3.15.02-2.05.074.57-2.3X-1.34.62-0.8 9.00
3 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 4.93 -0.5 m/s 4.82-1.24.84-2.94.90-1.84.904.71-3.14.85-2.14.93-0.5 8.00
4 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.72 -1.9 m/s 4.66-1.54.72-1.94.17-1.84.723.85-1.94.22-0.64.71-1.7 7.00
5 Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4.72 -2.1 m/s 4.72-2.14.66-1.04.69-0.64.724.63-2.23.91-1.24.68-0.7 6.00
6 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4.67 -1.7 m/s 4.67-1.74.63-0.9X-0.84.674.46-2.1X-2.24.56-2.0 5.00
7 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.21 -1.5 m/s 4.21-1.53.99-2.2-4.21--- 4.00
8 Ondřej VotýpkaOndřej Votýpka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.19 -3.1 m/s 4.00-2.33.94-1.64.19-3.14.193.94-3.43.95-2.03.81-0.4 3.00
9 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.04 -1.0 m/s 4.04-1.04.02-2.04.03-0.94.04 2.00
10 Jakub JanáčJakub Janáč
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3.95 -1.2 m/s X-1.73.91-2.73.95-1.23.95 1.00
11 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 3.84 -1.3 m/s 3.82-1.73.84-1.3X-2.83.84
12 Čeněk JansaČeněk Jansa
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.56 -1.7 m/s 3.43-2.43.56-1.7X-3.13.56
MB Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 3.66 -1.8 m/s
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.94 -0.3 m/s 4.67-2.54.90-0.34.83-0.34.904.78-2.84.75-0.14.94-1.9 11.00
2 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 4.76 -0.2 m/s 4.62-0.54.57-1.84.64-0.24.644.76-0.3X4.69-2.0 9.00
3 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 4.69 -0.8 m/s 4.62-2.94.58-1.44.69-0.84.69-X4.55-1.3 8.00
4 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 4.69 -1.8 m/s 4.38-2.74.24-2.94.69-1.84.694.26-0.94.28-0.14.37-1.8 7.00
5 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.67 -3.1 m/s 4.56-3.14.50-0.5X4.564.52-1.44.60-1.44.67-1.6 6.00
6 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 4.66 -2.1 m/s 4.66-2.14.38-1.64.44-0.14.664.57-0.1XX 5.00
7 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4.57 -1.4 m/s 4.52-3.04.56-0.44.57-1.44.574.49-0.84.44-1.94.53-0.8 4.00
8 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.54 -0.4 m/s 3.76-2.84.54-0.44.16-3.24.544.17-1.34.42-2.1X 3.00
9 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4.52 -3.1 m/s 4.52-3.14.37-3.24.50-2.44.52 2.00
10 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.51 -1.1 m/s X4.21-2.04.51-1.14.51 1.00
11 Zdislava SvatkováZdislava Svatková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4.44 -2.8 m/s 4.44-2.83.52-2.1X4.44
12 Eliška SukováEliška Suková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 4.39 -0.2 m/s 4.02-2.44.18-1.34.39-0.24.39
13 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4.32 -0.2 m/s 4.30-2.74.29-2.04.32-0.24.32
14 Veronika MolováVeronika Molová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4.31 +0.2 m/s 4.31+0.24.22-1.23.94-1.54.31
15 Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.27 -0.9 m/s 4.27-0.94.08-1.64.20-0.34.27
16 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.27 -2.1 m/s 4.00-2.13.93-2.54.27-2.14.27
17 Kateřina StruskováKateřina Strusková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 4.21 -0.4 m/s X3.86-2.14.21-0.44.21
18 Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 4.12 -3.2 m/s 2.72-1.2X4.12-3.24.12
19 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.04 -2.1 m/s 3.89-1.54.04-2.1X4.04
20 Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4.01 -2.2 m/s 3.91-2.14.01-2.2-4.01
21 Michaela ŠenováMichaela Šenová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 3.97 -1.4 m/s 3.97-1.43.81-1.93.83-0.13.97
22 Veronika VotíkováVeronika Votíková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 3.97 -1.2 m/s 3.66-1.73.79-2.33.97-1.23.97
23 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.86 -2.4 m/s 3.86-2.43.82-2.73.38-0.63.86
24 Adéla HálováAdéla Hálová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3.45 -2.6 m/s 3.41-0.83.45-2.63.42-3.13.45
25 Tereza VotíkováTereza Votíková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 2.87 -2.9 m/s 2.87-2.92.81-2.52.28-1.22.87
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.20 4.203.744.144.20 11.00
2 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.85 3.853.683.833.85 9.00
3 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 3.78 3.783.393.533.78 8.00
4 Jan BláhaJan Bláha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 3.76 3.763.733.213.76 7.00
5 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 3.65 3.633.653.493.65 6.00
6 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.63 3.303.583.633.63 5.00
7 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 3.63 3.563.343.633.63 4.00
8 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 3.58 3.353.583.543.58 3.00
9 Jakub StrnadJakub Strnad
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 3.51 3.513.503.443.51 2.00
10 Matěj ŠívrMatěj Šívr
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 3.44 3.443.213.443.44 1.00
11 Šimon BártaŠimon Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.43 3.3373.243.433.43
12 Adam KvasničkaAdam Kvasnička
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.43 3.433.313.203.43
13 Matěj NovotnýMatěj Novotný
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 3.33 3.243.333.283.33
14 Jakub ŠilhanJakub Šilhan
TABOR BTABOR B
06 3.32 3.303.322.983.32
15 Antonín BílekAntonín Bílek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 3.23 2.943.233.093.23
16 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 2.98 2.932.982.932.98
17 Ondřej HavelkaOndřej Havelka
TABOR BTABOR B
05 2.96 2.852.96X2.96
18 Jan ČermákJan Čermák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 2.95 2.952.742.682.95
19 Rostislav PivecRostislav Pivec
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 2.68 2.68X2.582.68
20 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 2.43 2.431.922.052.43
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna BorováAnna Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.07 4.073.783.844.07 11.00
2 Klára PrůchováKlára Průchová
TABOR BTABOR B
05 4.01 4.013.583.334.01 9.00
3 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 3.99 3.963.793.993.99 8.00
4 Barbora KurzováBarbora Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 3.96 3.823.903.963.96 7.00
5 Viktorie VolfováViktorie Volfová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.82 X3.823.783.82 6.00
6 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 3.75 3.683.543.753.75 5.00
7 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 3.66 3.553.473.663.66 4.00
8 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 3.59 3.503.593.453.59 3.00
9 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 3.54 3.413.483.543.54 2.00
10 Denisa NovákováDenisa Nováková
TABOR BTABOR B
05 3.53 3.503.533.173.53 1.00
11 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 3.50 3.503.38X3.50
12 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 3.45 2.462.473.453.45
13 Klára DuškováKlára Dušková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 3.42 3.333.263.423.42
14 Lívie SivokováLívie Sivoková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 3.42 3.423.273.263.42
15 Tereza SvobodováTereza Svobodová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.38 3.073.38X3.38
16 Veronika ŘepováVeronika Řepová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 3.29 3.243.293.233.29
17 Andrea ŠirokáAndrea Široká
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 3.26 3.263.183.133.26
18 Ema AlbrechtováEma Albrechtová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.26 3.263.152.913.26
19 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 3.22 3.073.223.203.22
20 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková
SOKCB BSOKCB B
06 3.21 3.033.173.213.21
21 Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 3.14 3.003.143.033.14
22 Aneta FišerováAneta Fišerová
TABOR BTABOR B
06 3.14 2.863.013.143.14
23 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 3.05 2.983.023.053.05
24 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 3.04 2.863.003.043.04
25 Viola HrouzkováViola Hrouzková
SOKCB BSOKCB B
06 2.97 2.972.901.982.97
26 Veronika NováVeronika Nová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 2.59 2.402.432.592.59
27 Anna HruškováAnna Hrušková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 2.18 2.182.182.012.18
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 11.40 10.6910.9411.0111.0111.40-10.60 11.00
2 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 10.09 08.5509.5909.5809.5909.1309.2010.09 9.00
3 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 09.86 09.5008.7808.9909.5009.8608.8509.21 8.00
4 Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 09.00 XX08.4008.4009.0008.4207.12 7.00
5 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 08.90 08.9008.5008.3508.90X08.6008.39 6.00
6 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 08.62 08.6208.0008.5208.6208.6207.2708.13 5.00
7 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 07.79 07.2407.7907.3807.7906.8307.6907.50 4.00
8 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 07.30 07.2707.2006.4907.2706.6506.8807.30 3.00
9 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 07.23 07.1007.1507.2307.23 2.00
10 Adéla SedlákováAdéla Sedláková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 07.08 07.07X07.0807.08 1.00
11 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 06.58 06.5806.3706.5206.58
12 Tereza VotíkováTereza Votíková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 04.90 04.9004.2104.3804.90
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 12.41 12.0910.8712.4112.4111.6011.4911.19 11.00
2 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 09.66 09.6209.1908.9909.6209.6609.1208.85 9.00
3 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 09.60 09.34X09.4109.4109.3809.4109.60 8.00
4 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 08.50 07.4808.5008.4008.5007.8708.2508.49 7.00
5 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 08.40 07.93--07.93-08.1608.40 6.00
6 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 08.38 08.3108.3807.9808.3808.2907.8708.28 5.00
7 Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 08.12 07.3908.0107.7008.0108.0407.6608.12 4.00
8 Jan TibitanclJan Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 07.87 07.2707.3407.4207.4207.7207.7707.87 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 28.77 25.5824.5126.4726.47X23.9828.77 11.00
2 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 27.06 X25.35X25.3525.7525.9927.06 9.00
3 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 24.53 17.5820.26X20.2622.4424.5323.61 8.00
4 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 22.10 19.1220.83X20.83X20.4222.10 7.00
5 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 20.79 20.7619.0620.7320.7620.7120.7919.30 6.00
6 Lucie SokolováLucie Sokolová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 19.17 16.6317.7117.8517.8519.17X19.14 5.00
7 Veronika KopáčkováVeronika Kopáčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 17.22 X17.2216.5717.2217.1516.66X 4.00
8 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 16.83 15.6116.3515.5116.3516.83XX 3.00
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 32.39 X31.88X31.8832.3931.4629.45 11.00
2 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 29.88 26.8529.8827.1629.8827.4325.8025.44 9.00
3 Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 29.77 25.3128.1929.7729.7727.7528.3227.23 8.00
4 Tomáš VelekTomáš Velek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 23.57 20.6522.38X22.3821.1722.6823.57 7.00
5 Radek NečinaRadek Nečina
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 23.28 23.05X23.2823.2821.7322.2620.91 6.00
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 35.19 28.6927.8032.9432.9429.0635.1929.14 11.00
2 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 32.67 32.1324.4329.6232.1331.4129.3032.67 9.00
3 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 28.05 21.9922.2328.0528.0522.5723.9124.67 8.00
4 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 24.84 24.8423.68X24.8424.69X24.81 7.00
5 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 24.32 22.5624.3223.3224.3223.2820.4823.42 6.00
6 Nikol DoležalováNikol Doležalová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 23.39 19.3320.2523.3923.3915.13XX 5.00
7 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 21.01 19.1621.0119.9121.0120.9720.2920.31 4.00
8 Kamila KůtováKamila Kůtová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 19.91 19.9115.45X19.9115.0914.24X 3.00
9 Natalie VaškováNatalie Vašková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 18.26 13.7618.2617.8718.26 2.00
10 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 17.32 14.7317.32X17.32 1.00
11 Soňa VaníčkováSoňa Vaníčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 15.77 13.9914.2915.7715.77
12 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 13.59 13.5911.8612.1613.59
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erik ŠuteraErik Šutera
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 44.40 36.5044.4034.3344.4039.2334.6239.30 11.00
2 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 32.89 32.8931.4528.9832.8931.91X29.76 9.00
3 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 32.43 32.4328.0229.3032.4332.2431.4028.68 8.00
4 Jan CabadajJan Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 30.61 27.0930.3729.8330.3728.36X30.61 7.00
5 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 30.55 X30.5528.5430.55XX29.87 6.00
6 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 27.77 25.5027.7726.4527.7724.8025.7127.07 5.00
7 Adam CabadajAdam Cabadaj
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 27.74 23.5527.7421.8427.7425.4923.0825.49 4.00
8 Jan TibitanclJan Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 27.05 21.6722.7625.5825.5820.4727.0522.50 3.00
9 Marek MazanýMarek Mazaný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 19.81 15.2417.8319.8119.81 2.00
10 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 19.24 17.8818.7119.2419.24 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 41.85 41.8541.85 11.00
2 Martin ValekMartin Valek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 41.84 41.8441.84 9.00
3 Hynek HrdličkaHynek Hrdlička
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 41.27 41.2741.27 8.00
4 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 38.86 38.8638.86 7.00
5 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 38.35 38.3538.35 6.00
6 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 38.29 38.2938.29 5.00
7 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 37.88 37.8837.88 4.00
8 Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 33.39 33.3933.39 3.00
9 Tomáš KofroňTomáš Kofroň
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 32.92 32.9232.92 2.00
10 Ondřej WalterOndřej Walter
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 31.19 31.1931.19 1.00
11 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 29.75 29.7529.75
12 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 28.21 28.2128.21
13 David PísekDavid Písek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 27.37 27.3727.37
14 František ČervenýFrantišek Červený
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
08 22.49 22.4922.49
15 Tomáš ČokaTomáš Čoka
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
08 21.85 21.8521.85
16 Antonín BílekAntonín Bílek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 20.68 20.6820.68
17 Tomáš AlbrechtTomáš Albrecht
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
10 19.99 19.9919.99
18 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 19.21 19.2119.21
19 Antonín HruškaAntonín Hruška
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 18.38 18.3818.38
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 30.39 11.00
2 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 30.33 9.00
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 30.07 8.00
4 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 28.89 7.00
5 Barbora VaškováBarbora Vašková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 28.56 6.00
6 Karolína BartošováKarolína Bartošová
TABOR BTABOR B
06 28.01 5.00
7 Aneta FišerováAneta Fišerová
TABOR BTABOR B
06 27.91 4.00
8 Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 27.69 3.00
9 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TABOR BTABOR B
06 27.56 2.00
10 Kristýna KvíčerováKristýna Kvíčerová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 26.86 1.00
11 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
TABOR BTABOR B
07 24.85
12 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 23.79
13 Šárka KobrlováŠárka Kobrlová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 22.20
14 Kristýna KolínováKristýna Kolínová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 21.33
15 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 14.30
16 Karolína ZpěvákováKarolína Zpěváková
TABOR BTABOR B
06 12.63
Celkem 16 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 9.54 9.289.199.549.54 11.00
2 Martin ValekMartin Valek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 8.66 7.968.668.118.66 9.00
3 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 8.47 7.928.228.478.47 8.00
4 Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 8.02 8.027.657.598.02 7.00
5 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 7.85 7.187.857.807.85 6.00
6 Štěpán FohlŠtěpán Fohl
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 6.16 6.166.156.046.16 5.00
7 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 5.19 3.895.194.385.19 4.00
8 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
06 5.10 5.104.744.975.10 3.00
9 David PísekDavid Písek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
05 4.99 4.714.884.994.99 2.00
10 Ondřej HavelkaOndřej Havelka
TABOR BTABOR B
05 4.23 4.233.964.224.23 1.00
11 Jiří MlsJiří Mls
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
10 2.28 1.892.28-2.28
MB Jan HoloubekJan Holoubek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 5.88
Celkem 12 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 4.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 10.57 10.5710.3710.4310.57 11.00
2 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 08.87 08.4508.6608.8708.87 9.00
3 Kristýna KvíčerováKristýna Kvíčerová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 07.92 07.8707.7307.9207.92 8.00
4 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 07.74 07.2207.3007.7407.74 7.00
5 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 07.69 07.5507.6007.6907.69 6.00
6 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 07.39 07.0207.1807.3907.39 5.00
7 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 07.32 06.9407.1607.3207.32 4.00
8 Lívie SivokováLívie Sivoková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 07.24 05.9206.7307.2407.24 3.00
9 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TABOR BTABOR B
06 06.91 06.6506.3306.5806.65 2.00
10 Aneta FišerováAneta Fišerová
TABOR BTABOR B
06 06.65 05.6505.6106.2906.29 1.00
11 Sára KrchováSára Krchová
TABOR BTABOR B
05 06.29 05.5006.1904.3006.19
12 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 06.19 05.4306.1205.8506.12
13 Barbora VaškováBarbora Vašková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 06.12 05.33-05.8605.86
14 Kristýna KolínováKristýna Kolínová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 05.86 05.5505.6205.7805.78
15 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 05.78 03.9904.9304.9204.93
16 Adriana HolušováAdriana Holušová
TABOR BTABOR B
06 04.93 05.5706.1006.4706.47
MB Ema MlsováEma Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 06.47
Celkem 17 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 236.50
2 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 194.00
3 TABOR TABOR TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 110.00
4 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 027.00
5 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 021.50
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 100 m př., 1500 m př., kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, výška, 100 m př., 60 m, 60 m, 4x60 m, 150 m, 150 m, 300 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 256.00
2 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 174.50
3 TABOR TABOR TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 165.50
4 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 044.00
5 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 021.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, výška, 100 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 4x60 m, 150 m, 150 m, 150 m, 300 m, 300 m, 100 m př., 4x60 m, 4x60 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 095.00
2 TABOR TABOR TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 088.50
3 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 076.00
4 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 071.00
5 ATPIS ATPIS Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 045.50
6 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 036.00
7 CZSTR CZSTR TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 022.00
8 SKOKJH SKOKJH SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 021.00
9 BLATN BLATN TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 011.00
10 TABOB TABOB TABOR BTABOR B 004.00
Poznámky:
Stav po: 50 m, 150 m, 600 m, 50 m př., 8x100m, kriket, plný míč, dálka, výška, 50 m př., 50 m př., 50 m př., 50 m, 50 m, 150 m, 150 m
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 147.00
2 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 076.00
3 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 065.33
4 TABOB TABOB TABOR BTABOR B 040.50
5 ATPIS ATPIS Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 031.33
6 NVCEL NVCEL TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 025.00
7 SKOKJH SKOKJH SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 024.33
8 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 022.50
9 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 012.00
10 BLATN BLATN TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 004.00
Poznámky:
Stav po: 50 m, 150 m, 600 m, 50 m př., kriket, plný míč, dálka, výška, 50 m př., 50 m př., 50 m, 50 m, 50 m, 150 m, 150 m, 150 m, 50 m př.
Celkem 10 závodníků