výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Europen Kids Athletics Games

Brno (5. - 7. 9. 2016)

Skok daleký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.77
2 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.77
5 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 5.61
7 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 5.58
9 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 5.49
10 Jakub HurtJakub Hurt
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 5.47
12 Abu Mike AminuAbu Mike Aminu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 5.38
14 Tomáš PešekTomáš Pešek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5.32
18 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.18
20 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 5.12
21 Martin FlorianMartin Florian
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 5.12
23 Matěj KrálMatěj Král
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 5.01
25 Dominik VodičkaDominik Vodička
BYAC BrnoBYAC Brno
01 4.42
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace B (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Marek ŘehákMarek Řehák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.28
4 Michal BlažekMichal Blažek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 5.18
5 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.17
7 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.95
8 Jan ŠponerJan Šponer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 4.92
9 Viktor VelebaViktor Veleba
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
01 4.91
10 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.85
11 Jan ProkopJan Prokop
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4.80
12 Filip ŠmahelFilip Šmahel
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.80
13 Jakub StibalJakub Stibal
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 4.78
14 Jan UngerJan Unger
BYAC BrnoBYAC Brno
01 4.75
15 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 4.71
16 Radimír HolinaRadimír Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
01 4.67
17 Maxim JarošekMaxim Jarošek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 4.56
18 Martin PechaMartin Pecha
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 4.56
19 Matěj VeselýMatěj Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 4.55
20 Tomáš KořínekTomáš Kořínek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 4.50
21 Jakub PodanýJakub Podaný
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 4.49
22 Jan TibitanclJan Tibitancl
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.32
24 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 4.25
26 Tomáš TláskalTomáš Tláskal
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 2.67
Celkem 21 závodníků
Kvalifikace C (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6.58
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 5.79
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 5.74
5 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.63
6 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.38
7 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 5.14
8 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.11
9 Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5.10
10 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 5.03
11 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 5.02
12 Roman StehnoRoman Stehno
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 4.86
18 Michael ZapletalMichael Zapletal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
02 4.56
19 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 3.93
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace D (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.02
3 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.87
4 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 4.74
5 Michal KadlecMichal Kadlec
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 4.68
6 Adam KriegelAdam Kriegel
BYAC BrnoBYAC Brno
02 4.52
7 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.51
8 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 4.50
9 Martin PohankaMartin Pohanka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 4.48
10 Lukáš PunčochářLukáš Punčochář
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 4.46
11 Patrik StankovPatrik Stankov
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 4.43
12 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 4.39
13 Cyril Děpold CzerninCyril Děpold Czernin
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.38
14 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 4.16
15 Vojtěch HyánekVojtěch Hyánek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 4.15
16 Jiří SolomJiří Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.05
17 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 3.95
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále A (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.63
2 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.95
5 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 5.78
6 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 5.68
Celkem 4 závodníků
Finále B (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6.37
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 5.79
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 5.70
4 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.62
6 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.43
7 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.25
8 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 4.83
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Benedikt LochmanBenedikt Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5.74
3 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.35
4 David JežekDavid Ježek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 5.21
5 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5.19
7 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 5.11
8 Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
03 5.07
10 Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 4.98
12 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.89
14 Tadeáš ŽilkaTadeáš Žilka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 4.86
16 David MoravecDavid Moravec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 3.84
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace B (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 4.86
2 Adam SychraAdam Sychra
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.85
3 Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.81
4 Jakub StodůlkaJakub Stodůlka
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
03 4.75
5 Radim HrizcoRadim Hrizco
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 4.71
6 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 4.62
9 Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.42
10 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 4.40
14 Sebastian RausSebastian Raus
BYAC BrnoBYAC Brno
03 4.28
15 Ondřej DubjákOndřej Dubják
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
03 4.20
16 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 4.18
17 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 4.18
18 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 3.94
20 Michal KuchařMichal Kuchař
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.74
Celkem 14 závodníků
Kvalifikace C (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin KostkaMartin Kostka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 5.01
2 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 4.94
4 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.57
5 Matěj ŠimekMatěj Šimek
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 4.49
6 Kristián HráskýKristián Hráský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.48
7 Robin DorotíkRobin Dorotík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 4.46
8 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 4.37
9 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 4.37
10 Jiří ŠantavýJiří Šantavý
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 4.35
12 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 4.25
13 Kryštof KurečkaKryštof Kurečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 4.20
16 Jan ČertekJan Čertek
BYAC BrnoBYAC Brno
03 4.04
18 Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.97
20 Jan TahalJan Tahal
BYAC BrnoBYAC Brno
03 3.68
21 Petr KuchařPetr Kuchař
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 3.67
Celkem 15 závodníků
Kvalifikace D (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Lukáš VlkLukáš Vlk
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 4.32
3 Václav KratochvílVáclav Kratochvíl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 3.93
5 Lukáš TrtíkLukáš Trtík
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 3.88
6 Matyáš VěchetMatyáš Věchet
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 3.85
7 Daniel GribbinDaniel Gribbin
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.79
8 Martin VychronMartin Vychron
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
03 3.76
9 Alexandr ČačaAlexandr Čača
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
03 3.76
10 Oliver SobotkaOliver Sobotka
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3.72
11 Marek MyškaMarek Myška
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3.72
12 Pavel BodlákPavel Bodlák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.69
14 Josef SmutnýJosef Smutný
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 3.59
15 Jiří PavelekJiří Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 3.47
16 David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.25
17 Filip GročekFilip Groček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 3.19
18 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.12
19 Jakub KufčákJakub Kufčák
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
03 3.06
Celkem 16 závodníků
Kvalifikace E (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek SikoraMarek Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.84
3 Matyáš GalvasMatyáš Galvas
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 4.65
4 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4.63
6 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 4.53
8 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 4.47
9 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.44
10 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.34
12 Ondřej FialaOndřej Fiala
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 4.33
13 Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4.31
14 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.27
15 Ondřej PavelekOndřej Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 4.26
20 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.01
22 Jiří MarčíkJiří Marčík
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 3.29
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace F (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 4.46
2 Hynek BartoňHynek Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 4.42
3 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 4.42
6 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.09
7 Tomáš BohuslavTomáš Bohuslav
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
04 4.08
8 David KonečnýDavid Konečný
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
04 4.06
9 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 3.94
10 Matěj ŠimekMatěj Šimek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 3.92
12 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 3.83
13 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.82
14 Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.71
16 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 3.69
17 František RajchlFrantišek Rajchl
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 3.69
18 Tomas KrejzaTomas Krejza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.68
20 Pavel VrbasPavel Vrbas
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
04 3.54
22 Dominik HanákDominik Hanák
ASK BlanskoASK Blansko
04 3.30
23 Marek MalitsMarek Malits
ASK BlanskoASK Blansko
04 3.02
24 Martin FialaMartin Fiala
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 2.75
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Benedikt LochmanBenedikt Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5.60
2 David JežekDavid Ježek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 5.40
3 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.40
5 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5.27
6 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 4.95
Celkem 5 závodníků
Finále B (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek SikoraMarek Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.80
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4.62
4 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 4.57
5 Matyáš GalvasMatyáš Galvas
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 4.56
8 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 4.32
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 5.30
2 Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
01 5.23
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 5.19
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK DobruškaSK Dobruška
01 5.11
5 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5.09
7 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC BrnoJAC Brno
01 4.98
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.32
2 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5.17
4 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.96
7 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.74
8 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 4.55
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
01 4.79
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK DobruškaSK Dobruška
01 4.75
3 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.73
4 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 4.72
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.69
7 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC BrnoJAC Brno
01 4.64
8 Adéla KupkováAdéla Kupková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 4.57
9 Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 4.51
10 Anna KozlováAnna Kozlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 4.39
Celkem 9 závodníků
Kvalifikace B (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 4.50
3 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 4.40
4 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 4.38
5 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 4.37
6 Sabina HabrmanováSabina Habrmanová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 4.22
7 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 4.19
10 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.08
13 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 3.96
15 Simona KowalikováSimona Kowaliková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 3.77
16 Michaela PříhodováMichaela Příhodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.69
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace C (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 4.23
3 Nikola JežkováNikola Ježková
SK ŽirovniceSK Žirovnice
01 4.21
8 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 4.03
9 Veronika BurešováVeronika Burešová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
01 4.01
10 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.00
11 Tereza ČermochováTereza Čermochová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.99
12 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 3.91
13 Anna HorákováAnna Horáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.85
14 Nikol HillerováNikol Hillerová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 3.37
15 Eliška MüllerováEliška Müllerová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 3.36
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace D (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Karolína KvochováKarolína Kvochová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
01 4.12
3 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.89
4 Adéla KelblováAdéla Kelblová
ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice
01 3.80
5 Nikola SlámováNikola Slámová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 3.75
8 Martina PoláčkováMartina Poláčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.62
10 Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 3.51
11 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
01 3.40
Celkem 7 závodníků
Kvalifikace E (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.08
4 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.56
9 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC BrnoJAC Brno
02 4.40
10 Karolína UrstaKarolína Ursta
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 4.36
11 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 4.36
12 Tereza KrejčíTereza Krejčí
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 4.32
14 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.24
16 Nela DrápalíkováNela Drápalíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 4.11
Celkem 8 závodníků
Kvalifikace F (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 4.50
2 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.49
3 Dominika MikováDominika Miková
JAC BrnoJAC Brno
02 4.39
4 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 4.32
5 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 4.24
6 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 4.24
7 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.20
8 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.16
9 Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.14
10 Sabina PopiolkováSabina Popiolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 4.09
11 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.03
15 Jana ŠafránkováJana Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.86
16 Kristýna MaškováKristýna Mašková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 3.84
17 Tereza TřetinováTereza Třetinová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
02 3.74
Celkem 14 závodníků
Kvalifikace G (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4.89
2 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 4.33
4 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 4.20
6 Kristýna SchusterováKristýna Schusterová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 4.08
7 Tereza VyplašilováTereza Vyplašilová
JAC BrnoJAC Brno
02 3.97
8 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.79
9 Klára NovákováKlára Nováková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 3.79
11 Adéla VítkováAdéla Vítková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
02 3.77
12 Aneta KolegarováAneta Kolegarová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
02 3.74
13 Karolína KlusákováKarolína Klusáková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 3.56
14 Miroslava SlavíčkováMiroslava Slavíčková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.50
15 Hana ČechováHana Čechová
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 3.48
16 Dominika ŠtěpničkováDominika Štěpničková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.37
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace H (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 3.94
3 Natálie VedralováNatálie Vedralová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 3.93
5 Kristýna PetrováKristýna Petrová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 3.86
6 Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC BrnoJAC Brno
02 3.84
7 Petra HladnáPetra Hladná
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
02 3.78
8 Lucie JadrnáLucie Jadrná
JAC BrnoJAC Brno
02 3.78
9 Adéla PohlováAdéla Pohlová
JAC BrnoJAC Brno
02 3.76
10 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
02 3.70
11 Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová
JAC BrnoJAC Brno
02 3.70
12 Lucie PařízkováLucie Pařízková
JAC BrnoJAC Brno
02 3.66
13 Nela PokornáNela Pokorná
JAC BrnoJAC Brno
02 3.66
14 Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 3.65
15 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
02 3.32
17 Pavla UrbáškováPavla Urbášková
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
02 3.23
18 Karolína PetrováKarolína Petrová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
02 2.84
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5.04
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
03 4.96
5 Ester BendováEster Bendová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 4.91
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
03 4.85
7 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 4.82
13 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 4.63
14 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 4.63
16 Elen UrbáškováElen Urbášková
AK ŠternberkAK Šternberk
03 4.60
17 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková
ASK BlanskoASK Blansko
03 4.52
19 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 4.45
21 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.44
22 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 4.39
24 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 4.36
25 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 4.36
26 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.30
28 Kristina ŠpačkováKristina Špačková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 4.21
Celkem 16 závodníků
Kvalifikace B (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie FurchováNatálie Furchová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
03 4.57
4 Desislava HristovaDesislava Hristova
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
03 4.40
6 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.38
7 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 4.35
8 Adéla KolářováAdéla Kolářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 4.34
12 Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.26
13 Anna JunkováAnna Junková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 4.25
14 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.24
15 Eliška VébrováEliška Vébrová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 4.22
16 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.22
17 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 4.20
18 Jana SombergováJana Sombergová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.20
19 Natálie HrabcováNatálie Hrabcová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 4.18
20 Lucie PoppelováLucie Poppelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 4.17
21 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 4.16
22 Nela ŠoukalováNela Šoukalová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
03 4.15
23 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK ŠternberkAK Šternberk
03 4.14
25 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.11
26 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 4.08
28 Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
03 3.88
29 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.86
31 Aneta FingerováAneta Fingerová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 3.66
Celkem 22 závodníků
Kvalifikace C (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 4.64
2 Michaela BurianováMichaela Burianová
JAC BrnoJAC Brno
03 4.44
3 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 4.41
4 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 4.29
5 Vendula HajnáVendula Hajná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4.28
6 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 4.25
7 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 4.20
8 Karolína TobiškováKarolína Tobišková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 4.09
9 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 4.06
10 Ester VančurováEster Vančurová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 4.05
11 Gabriela MenouškováGabriela Menoušková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.05
13 Sabina SobotkováSabina Sobotková
JAC BrnoJAC Brno
03 4.00
14 Martina GalburováMartina Galburová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 3.97
15 Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.96
17 Andrea SakalováAndrea Sakalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 3.86
18 Lucie ŠtůskováLucie Štůsková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 3.86
19 Iveta FilounováIveta Filounová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 3.85
20 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 3.84
21 Kateřina HodačováKateřina Hodačová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 3.82
22 Kateřina MaškováKateřina Mašková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 3.76
23 Kateřina MelicharováKateřina Melicharová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 3.70
24 Ellen MarklováEllen Marklová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 3.69
25 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 3.65
26 Michaela ChmelováMichaela Chmelová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
03 3.63
27 Michaela DostálováMichaela Dostálová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3.53
29 Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.44
Celkem 26 závodníků
Kvalifikace D (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Tereza VšianskáTereza Všianská
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 4.32
4 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 4.03
5 Natálie KuchařováNatálie Kuchařová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 4.00
7 Kateřina KaločováKateřina Kaločová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 3.96
8 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 3.94
9 Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.93
10 Nela PernicováNela Pernicová
JAC BrnoJAC Brno
03 3.84
11 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.83
12 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.81
14 Radka EndelováRadka Endelová
JAC BrnoJAC Brno
03 3.68
15 Ivana MáchováIvana Máchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 3.62
16 Kristýna SkopalováKristýna Skopalová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
03 3.61
19 Kateřina KucejováKateřina Kucejová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 3.56
20 Iveta TrojancováIveta Trojancová
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
03 3.54
21 Ema RejchrtováEma Rejchrtová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 3.51
23 Tereza HorákováTereza Horáková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.34
25 Anna HospodkováAnna Hospodková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 3.13
Celkem 17 závodníků
Kvalifikace E (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Anna CagašováAnna Cagašová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 4.68
5 Dominka SalčákováDominka Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.59
6 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 4.51
9 Sára KřížkováSára Křížková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 4.39
10 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.38
11 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 4.34
12 Lia HeryánováLia Heryánová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 4.33
14 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.26
15 Markéta BurešováMarkéta Burešová
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
04 4.23
16 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.20
20 Eva KovaříkováEva Kovaříková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.16
22 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3.66
23 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3.64
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace F (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.21
2 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 4.10
4 Radka KučerováRadka Kučerová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 4.09
6 Anita GoraniAnita Gorani
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 4.06
7 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4.05
8 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.02
9 Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.00
10 Tereza GrégrováTereza Grégrová
AK ŠternberkAK Šternberk
04 3.97
11 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 3.96
12 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3.95
13 Sára FojtíkováSára Fojtíková
JAC BrnoJAC Brno
04 3.95
14 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 3.95
16 Natálie PfefferováNatálie Pfefferová
JAC BrnoJAC Brno
04 3.90
17 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 3.78
18 Anna PetruželkováAnna Petruželková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 3.74
19 Barbora MalinováBarbora Malinová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.74
20 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová
JAC BrnoJAC Brno
04 3.69
21 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 3.69
23 Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 3.57
25 Stela HolasováStela Holasová
JAC BrnoJAC Brno
04 3.47
26 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 3.44
Celkem 21 závodníků
Kvalifikace G (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.84
3 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3.82
5 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.79
6 Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 3.74
7 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 3.74
8 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3.74
9 Nikola JeníšováNikola Jeníšová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3.69
11 Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
04 3.52
12 Aneta MacúchováAneta Macúchová
Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov
04 3.49
13 Kateřina KukalováKateřina Kukalová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.47
14 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3.47
15 Vendula MatějkováVendula Matějková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3.45
16 Josefína MelicharováJosefína Melicharová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 3.42
17 Tereza TeichmannováTereza Teichmannová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3.35
19 Sabina VolkováSabina Volková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3.34
20 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová
JAC BrnoJAC Brno
04 3.33
21 Nikola KlusákováNikola Klusáková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
04 3.19
22 Rozálie KutějováRozálie Kutějová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3.18
Celkem 18 závodníků
Kvalifikace H (út, 6.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.82
2 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 3.78
3 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 3.69
4 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 3.68
5 Tereza LukoszováTereza Lukoszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3.66
6 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK BlanskoASK Blansko
04 3.62
7 Simona ŘehákováSimona Řeháková
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
04 3.61
8 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3.53
9 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 3.52
10 Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová
JAC BrnoJAC Brno
04 3.44
12 Nela SovováNela Sovová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3.30
14 Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
04 3.19
15 Jana HorečkováJana Horečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3.18
16 Zuzana DolejšíZuzana Dolejší
JAC BrnoJAC Brno
04 3.05
17 Klára ŠpundováKlára Špundová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
04 2.83
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5.10
3 Ester BendováEster Bendová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 4.87
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
03 4.86
6 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
03 4.83
7 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 4.81
Celkem 5 závodníků
Finále B (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Anna CagašováAnna Cagašová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 4.86
5 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 4.58
7 Dominka SalčákováDominka Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.53
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
05 4.42
6 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.27
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 5.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
05 4.00
5 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.00
9 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3.97
10 Václav HanulíkVáclav Hanulík
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
05 3.96
11 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 3.95
12 Václav HamšíkVáclav Hamšík
ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice
05 3.88
13 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.85
15 Marek MatýskaMarek Matýska
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 3.79
18 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.74
19 Štěpán HanekŠtěpán Hanek
ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice
05 3.68
20 Vojtěch FrýdlVojtěch Frýdl
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.51
21 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.50
22 Jan PobořilJan Pobořil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 3.42
23 Petr HurtaPetr Hurta
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 3.39
Celkem 14 závodníků
Kvalifikace B (po, 5.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.80
2 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.76
3 Marek PavlíčekMarek Pavlíček
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
05 3.68
4 Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.50
6 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3.48
7 Jakub VysokýJakub Vysoký
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.45
8 Jan VodičkaJan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
06 3.42
10 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.39
11 Martin VlkMartin Vlk
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.38
12 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.38
13 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.38
14 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 3.36
15 Lukáš KulhavýLukáš Kulhavý
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
05 3.31
16 David NevařilDavid Nevařil
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3.24
18 Jonáš KohlJonáš Kohl
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.11
19 Martin TrungelMartin Trungel
BYAC BrnoBYAC Brno
05 2.87
Celkem 16 závodníků
Kvalifikace C (po, 5.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip MifekFilip Mifek
BYAC BrnoBYAC Brno
06 3.72
2 Kryštof HanekKryštof Hanek
ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice
05 3.65
3 Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3.51
4 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.49
6 Tomáš KrouželTomáš Kroužel
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
05 3.47
8 Josef VaníčekJosef Vaníček
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.45
9 Max BartoňMax Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.43
10 Josef HájovskýJosef Hájovský
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.41
11 Jiří SedláčekJiří Sedláček
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
06 3.24
12 Josef KubiasJosef Kubias
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.24
13 Vojtěch KrylVojtěch Kryl
BYAC BrnoBYAC Brno
05 3.14
14 Mikuláš NesvadbaMikuláš Nesvadba
BYAC BrnoBYAC Brno
05 3.12
15 Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3.11
16 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.10
17 Filip BláhaFilip Bláha
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.10
18 Matěj KarasMatěj Karas
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 3.08
19 Ondřej BeránekOndřej Beránek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.08
20 Vojtěch KrupaVojtěch Krupa
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
06 3.06
22 Jakub DudaJakub Duda
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
07 2.97
23 Štěpán NeubauerŠtěpán Neubauer
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
05 2.72
Celkem 20 závodníků
Kvalifikace D (po, 5.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.53
2 Ondřej SojákOndřej Soják
BYAC BrnoBYAC Brno
05 3.40
3 Jan BílekJan Bílek
BYAC BrnoBYAC Brno
06 3.36
4 Adam HoněkAdam Honěk
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.28
6 Filip VychronFilip Vychron
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
07 3.15
7 Petr TrungelPetr Trungel
BYAC BrnoBYAC Brno
07 3.12
8 Oliver VincenecOliver Vincenec
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
07 3.11
9 Šimon IndruchŠimon Indruch
BYAC BrnoBYAC Brno
06 3.10
10 Michael KamasMichael Kamas
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3.07
11 Adam ProkšAdam Prokš
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
05 3.05
12 Tobiáš BartoňTobiáš Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.01
13 Boleslav KočíBoleslav Kočí
BYAC BrnoBYAC Brno
06 3.01
14 Oliver GrzychOliver Grzych
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 2.97
15 Jan Václav KuchařJan Václav Kuchař
BYAC BrnoBYAC Brno
07 2.89
17 Marek KrylMarek Kryl
BYAC BrnoBYAC Brno
07 2.71
18 Ivo DubšIvo Dubš
BYAC BrnoBYAC Brno
05 2.68
19 Čeněk ToporČeněk Topor
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
07 2.62
21 Jakub HůlkaJakub Hůlka
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
07 2.18
22 Šimon KrškaŠimon Krška
BYAC BrnoBYAC Brno
05 2.16
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 5.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Monika JakouběováMonika Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
05 4.19
4 Luisa KlementováLuisa Klementová
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
06 4.14
6 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 4.07
7 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 4.01
8 Vendula JurečkováVendula Jurečková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.00
9 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 4.00
10 Lenka BurešováLenka Burešová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 3.95
13 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.91
14 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.91
15 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.89
16 Ivana RýdlováIvana Rýdlová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 3.88
18 Tereza LieblovaTereza Lieblova
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.86
19 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 3.80
21 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 3.78
23 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.74
24 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.69
25 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
05 3.62
26 Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.54
27 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 3.51
29 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.47
30 Nikol JiříčkováNikol Jiříčková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 3.40
31 Nina VálkováNina Válková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3.34
32 Michaela PoštulkováMichaela Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3.31
33 Michaela ŠkodováMichaela Škodová
JAC BrnoJAC Brno
05 3.16
34 Lucie KrčkováLucie Krčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2.91
Celkem 25 závodníků
Kvalifikace B (po, 5.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 4.11
2 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 4.07
4 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.93
6 Kamila KanitrováKamila Kanitrová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.90
7 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.89
8 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3.81
9 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.79
11 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.74
12 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.73
13 Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
05 3.70
14 Agáta AndělováAgáta Andělová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
06 3.66
15 Eliška KučerováEliška Kučerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3.63
17 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
05 3.61
18 Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 3.58
19 Petra MaixnerováPetra Maixnerová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.57
20 Markéta MaškováMarkéta Mašková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
05 3.54
21 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 3.53
23 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová
ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice
05 3.51
24 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3.50
26 Natálie MaternováNatálie Maternová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.50
27 Lucie HudečkováLucie Hudečková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
06 3.49
36 Ema VálkováEma Válková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 2.72
Celkem 22 závodníků
Kvalifikace C (po, 5.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Klára BílkováKlára Bílková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
05 3.77
4 Andrea KumpoštováAndrea Kumpoštová
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
05 3.65
5 Michaela SochováMichaela Sochová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.57
6 Hana MaštalířováHana Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.57
7 Nikola MusilováNikola Musilová
SK ŽirovniceSK Žirovnice
06 3.54
9 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice
07 3.50
10 Tereza PetráskováTereza Petrásková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 3.47
11 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.45
13 Marie BohdálkováMarie Bohdálková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 3.37
14 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.37
15 Anna VýmolováAnna Výmolová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.36
16 Anna TesáčkováAnna Tesáčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
05 3.34
17 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.32
18 Stela TomanováStela Tomanová
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
07 3.31
19 Petra BenišováPetra Benišová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.31
21 Kateřina FojtíkováKateřina Fojtíková
JAC BrnoJAC Brno
06 3.26
23 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
06 3.24
24 Dorota PolákováDorota Poláková
JAC BrnoJAC Brno
05 3.24
25 Andrea LenomarováAndrea Lenomarová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
07 3.24
28 Aneta MrázkováAneta Mrázková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
07 3.11
29 Sára JanákováSára Janáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 3.09
30 Anna FialováAnna Fialová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 2.99
31 Barbora KuncováBarbora Kuncová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
06 2.98
33 Lucia JuríkováLucia Juríková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
06 2.86
35 Julie JadrnáJulie Jadrná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
06 2.58
Celkem 25 závodníků
Kvalifikace D (po, 5.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Agáta SkotákováAgáta Skotáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
06 3.81
2 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová
JAC BrnoJAC Brno
06 3.47
3 Lucie KrouželováLucie Krouželová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
06 3.38
4 Nela GazdováNela Gazdová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
06 3.33
5 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.30
6 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.18
7 Zuzana KřížováZuzana Křížová
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
05 3.17
8 Barbora SirotkováBarbora Sirotková
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
06 3.15
9 Julie MikováJulie Miková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
06 3.13
10 Nela MatuchováNela Matuchová
JAC BrnoJAC Brno
05 3.13
12 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 3.09
13 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 3.07
14 Barbora VondruškováBarbora Vondrušková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
06 3.05
15 Klára JančováKlára Jančová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3.04
16 Rozálie BambuchováRozálie Bambuchová
JAC BrnoJAC Brno
05 3.04
17 Sára HryzákováSára Hryzáková
SK ŽirovniceSK Žirovnice
05 3.03
18 Nikola BobokováNikola Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 3.00
19 Eva BohuslavováEva Bohuslavová
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
07 2.96
20 Ema FelklováEma Felklová
JAC BrnoJAC Brno
05 2.94
21 Kateřina GottvaldováKateřina Gottvaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 2.93
22 Anežka KraisováAnežka Kraisová
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
05 2.91
23 Petra BlažkováPetra Blažková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 2.91
26 Monika ChloupkováMonika Chloupková
ASK BlanskoASK Blansko
06 2.78
27 Nikola BednářováNikola Bednářová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 2.75
28 Gabriela SyrováGabriela Syrová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
07 2.70
29 Dominka SvobodováDominka Svobodová
JAC BrnoJAC Brno
07 2.65
30 Žaneta ZádrapováŽaneta Zádrapová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
07 2.54
31 Anna ŽižkováAnna Žižková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
06 2.50
32 Elen MaršíkováElen Maršíková
JAC BrnoJAC Brno
06 2.46
33 Monika TrojancováMonika Trojancová
Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika
08 2.44
34 Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
07 2.39
35 Adéla NovotnáAdéla Novotná
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
06 2.38
36 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1.97
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Monika JakouběováMonika Jakouběová
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
05 4.28
4 Luisa KlementováLuisa Klementová
Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub...
06 4.14
5 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 4.05
6 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.97
7 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 3.95
Celkem 5 závodníků