výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále C MPD mladšího žactva

Praha - Jeseniova (15. 9. 2016)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KostkaMartin Kostka 030219 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.10 11.00
2 Filip NýčFilip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.15 9.00
3 Viktor RezekViktor Rezek 030523 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.56 8.00
4 Matyáš MottelMatyáš Mottel 030823 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.83 7.00
5 Patrik KroupaPatrik Kroupa 030817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.85 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MakovecAdam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.99 4.00
2 Matěj BednářMatěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.18 2.00
3 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 050815 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.37 1.00
4 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 050410 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.64
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon InnemanŠimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.84 6.00
2 Damjan ToljDamjan Tolj 041120 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.05 3.00
3 Adam FeixAdam Feix 051023 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.63
Lukáš VeselýLukáš Veselý 040317 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří Sebastian HavelkaJiří Sebastian Havelka 040317 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.38
2 Josef LebedaJosef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.53
3 Michael KocmanMichael Kocman 040113 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.93
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.53 11.00
2 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 035416 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.83 9.00
3 Lucie PetrůLucie Petrů 035713 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.87 8.00
4 Anna VoseckáAnna Vosecká 055710 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.24 5.00
5 Aneta PazderováAneta Pazderová 035425 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.32 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie JakabováNatálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.33 3.00
2 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 045323 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.37 2.00
3 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 055430 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.73
4 Barbora HacklováBarbora Hacklová 046130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.82
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VoborskáNikola Voborská 035717 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.19 6.00
2 Nikola OtáhalováNikola Otáhalová 036022 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.39 1.00
3 Eliška OndríkováEliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.52
4 Šárka JoachimováŠárka Joachimová 045729 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 09.66
5 Tereza SkalováTereza Skalová 035226 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.71
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 045619 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.15 7.00
2 Adéla HálováAdéla Hálová 045326 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.55
3 Eliška BrabencováEliška Brabencová 045726 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.76
4 Anna HospodkováAnna Hospodková 035121 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.32
5 Johana JurákováJohana Juráková 035219 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 10.40
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karin MolinkováKarin Molinková 035521 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.83
2 Dominika PacholíkováDominika Pacholíková 035911 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.11
3 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 045123 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.80
MB Anna BednářováAnna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.23
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Jana KoželuhováJana Koželuhová 035816 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.48
MB Adéla KovaříkováAdéla Kovaříková 035819 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.70
MB Nikol BalcarováNikol Balcarová 046028 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.73
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NýčFilip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.85 11.00
2 Martin KostkaMartin Kostka 030219 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.10 9.00
3 Dominik GnipDominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20.34 8.00
4 Martin DvořákMartin Dvořák 031013 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.91 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 030722 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.61 6.00
2 Maxim PolákMaxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.73 1.00
3 Šimon WeiserŠimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.98
Vojtěch HospodkaVojtěch Hospodka 030121 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RokosMichal Rokos 040408 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.44 7.00
2 Daniel JánskýDaniel Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.80 4.00
3 Jiří Sebastian HavelkaJiří Sebastian Havelka 040317 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 25.10
4 Marek DolejšMarek Dolejš 040725 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 26.47
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexander BaňasAlexander Baňas 040307 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.64 5.00
2 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 040510 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 23.54 2.00
3 Josef LebedaJosef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.79
Vilém BednářVilém Bednář 030701 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HavelJakub Havel 030730 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 23.92
2 Petr FranekPetr Franek 041125 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.91
MB Adam ŠindelářAdam Šindelář 030217 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.92 11.00
2 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.08 9.00
3 Lucie PoppelováLucie Poppelová 035424 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.33 8.00
4 Aneta KůrkováAneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.23 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna StrnadováAnna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.19 7.00
2 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 035425 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 22.60 4.00
3 Denisa PolákováDenisa Poláková 035326 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.91 3.00
4 Šárka JoachimováŠárka Joachimová 045729 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 24.60
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie JakabováSofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.99 2.00
2 Terezie BuriánkováTerezie Buriánková 035518 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.59
3 Viktorie OstenováViktorie Ostenová 055618 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 25.09
4 Eliška BártováEliška Bártová 056116 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 26.93
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KaráskováMichaela Karásková 045524 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.56 5.00
2 Tran Kieu Trinh NguyenTran Kieu Trinh Nguyen 035709 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.34 1.00
3 Chiara VaccinoChiara Vaccino 035331 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.91
4 Tereza ChalupováTereza Chalupová 056013 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 26.66
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela RubešováMichaela Rubešová 055706 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 24.51
2 Sophie HegyiSophie Hegyi 046019 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 25.62
3 Johana JurákováJohana Juráková 035219 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 26.47
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 045916 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.80
2 Barbora HacklováBarbora Hacklová 046130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.52
Barbora LandováBarbora Landová 046005 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Anna BednářováAnna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.19
MB Jana KoželuhováJana Koželuhová 035816 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.69
MB Adéla KovaříkováAdéla Kovaříková 035819 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.39
MB Nikol BalcarováNikol Balcarová 046028 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.70
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik GnipDominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:19.54 11.00
2 Matěj BednářMatěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:30.38 9.00
3 Daniel BernasDaniel Bernas 041111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:35.10 8.00
4 Ivo HorákIvo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:40.95 5.00
5 Jakub DobiášJakub Dobiáš 030808 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:42.77 3.00
6 Jakub TalašJakub Talaš 030218 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2:46.90 1.00
7 Jakub LouckýJakub Loucký 040625 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:50.03
8 Martin KaňkaMartin Kaňka 031210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:53.20
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KudláčekJakub Kudláček 040126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:36.15 7.00
2 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 040827 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:40.67 6.00
3 Jan SchnajberkJan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:41.44 4.00
4 Samuel ŘíhaSamuel Říha 030228 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:44.28 2.00
5 Matyáš SedláčekMatyáš Sedláček 030627 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:53.80
6 David VocůDavid Voců 030528 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:57.77
7 Richard HanuškaRichard Hanuška 060728 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:04.38
8 Ondřej KubištaOndřej Kubišta 050421 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:10.37
MB Marek DolejšMarek Dolejš 040725 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:47.91
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška PoborskáEliška Poborská 035518 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:33.61 11.00
2 Monika FlorováMonika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:34.02 9.00
3 Natálie JakabováNatálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:46.54 7.00
4 Veronika SoučkováVeronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:47.06 6.00
5 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:47.42 5.00
6 Karolína KuthanováKarolína Kuthanová 045704 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:47.50 4.00
7 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:52.95 3.00
8 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 035412 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:53.05 2.00
9 Sára TomaštíkováSára Tomaštíková 035325 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:08.81
10 Kateřina PolanskáKateřina Polanská 055430 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:12.94
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:42.14 8.00
2 Karin MolinkováKarin Molinková 035521 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:54.06 1.00
3 Michaela RubešováMichaela Rubešová 055706 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:54.86
4 Sofie SolárováSofie Solárová 035624 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:55.16
5 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:56.64
6 Eliška BártováEliška Bártová 056116 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:08.40
7 Adéla HornofováAdéla Hornofová 046019 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3:09.86
8 Tereza ChalupováTereza Chalupová 056013 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 3:22.22
9 Andrea ŠajnováAndrea Šajnová 045904 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3:24.04
Magdalena KlírováMagdalena Klírová 055329 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin FliegerMartin Flieger 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.05 11.00
2 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 030722 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.32 9.00
3 Ivan VolfIvan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.82 8.00
4 Šimon WeiserŠimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.05 7.00
5 Marek SečkařMarek Sečkař 040706 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.80 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš SedláčekMatyáš Sedláček 030627 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.51 6.00
2 Marek VandírekMarek Vandírek 050302 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.67 5.00
3 Maxim PolákMaxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.32 2.00
4 Tomáš HájekTomáš Hájek 040514 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12.95
5 Jan SchnajberkJan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.95
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 040317 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 12.20 3.00
2 Petr MíšekPetr Míšek 031211 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12.47 1.00
3 Martin ByczkowskiMartin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 13.30
4 Martin DvořákMartin Dvořák 031013 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.32
Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.73 11.00
2 Michaela DurdováMichaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.58 9.00
3 Sofie JakabováSofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.64 8.00
4 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 045619 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.86 7.00
5 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.21 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.07 6.00
2 Lucie PoppelováLucie Poppelová 035424 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.84 5.00
3 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 035412 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.95 4.00
4 Jessica CrowtherJessica Crowther 035430 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.72
5 Eliška BrabencováEliška Brabencová 045726 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 16.98
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KřenováLucie Křenová 035328 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12.53 2.00
2 Veronika SoučkováVeronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.25
3 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.66
4 Kristina Anna DoležalováKristina Anna Doležalová 035627 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 14.15
5 Adéla PožárováAdéla Požárová 036228 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.25
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika FlorováMonika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.01 1.00
2 Miriam KroftováMiriam Kroftová 036112 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 13.42
3 Anita NovákováAnita Nováková 046022 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13.85
4 Denisa KonvalinkováDenisa Konvalinková 035921 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 14.10
Žaneta MrázováŽaneta Mrázová 045610 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
pravidlo 168.7
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Krbcová, Pardubská, Poledník, Nýč A Krbcová, Pardubská, Poledník, Nýč Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 31.57 11.00
2 A Hlaváčová, Dvořáková N., Makovec, Nop A Hlaváčová, Dvořáková N., Makovec, Nop Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 33.51 9.00
3 A Jarvinen, Ondríková, Šteflová, Gnip A Jarvinen, Ondríková, Šteflová, Gnip Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 35.55
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Kostka, Šindelář, Zadden, Poppelová A Kostka, Šindelář, Zadden, Poppelová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 34.19 5.00
2 A Baňas, Rokos, Florová, Obrdová A Baňas, Rokos, Florová, Obrdová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 34.42 4.00
3 A Křenová, Míšek, Pazderová, Talaš A Křenová, Míšek, Pazderová, Talaš ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 35.18 3.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Durdová, Poborská, Veselý, Rezek B Durdová, Poborská, Veselý, Rezek Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 33.74 8.00
2 A Veselý, Havel, Milmková, Vlčková A Veselý, Havel, Milmková, Vlčková ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 36.65
3 B Polanská, Konvalinková, Havelka, Kubišta B Polanská, Konvalinková, Havelka, Kubišta ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 38.14
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Krejčíř, Kára, Vosecká, Karásková B Krejčíř, Kára, Vosecká, Karásková ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 35.25 2.00
2 B Schnajberk, Rubešová, Teplá, Vandírek B Schnajberk, Rubešová, Teplá, Vandírek Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 36.07
B Volf, Horák, Endrštová, Otáhalová B Volf, Horák, Endrštová, Otáhalová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DQ
Poznámky:
pravidlo 170.7
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Dvořák, Sečkář, Pacholíková, Konířová B Dvořák, Sečkář, Pacholíková, Konířová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 33.99 7.00
2 Byczkowski, Vyskočil, Kroftová, Čisláková Byczkowski, Vyskočil, Kroftová, Čisláková Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 35.77
3 B Voců, Kocman, Brabencová, Doležalová B Voců, Kocman, Brabencová, Doležalová ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 37.05
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C Ksandrová, Nguyen, Kudláček, Mottel C Ksandrová, Nguyen, Kudláček, Mottel Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 34.03 6.00
2 C Loucký, Jánský, Štrosová, Vaccino C Loucký, Jánský, Štrosová, Vaccino Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 35.30 1.00
3 Obuškevičová, Mrázová, Franek, Kaňka Obuškevičová, Mrázová, Franek, Kaňka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.42
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C Hospodka, Říha, Poláková, Bendlová C Hospodka, Říha, Poláková, Bendlová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 37.51
2 C Červenka, Hájek, Nováková, Hegyi C Červenka, Hájek, Nováková, Hegyi ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 38.19
3 C Feix, Hanuška, Augustová, Haugvicová C Feix, Hanuška, Augustová, Haugvicová ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 38.48
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
051021 1.50 11.00
2 Ondřej PoledníkOndřej Poledník
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030826 1.43 9.00
3 Matyáš MottelMatyáš Mottel
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030823 1.40 8.00
4 Daniel VeselýDaniel Veselý
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030315 1.40 7.00
5 Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
040317 1.35 6.00
6 Alexander BaňasAlexander Baňas
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
040307 1.30 5.00
7 Adam KalabiškaAdam Kalabiška
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
040331 1.25 4.00
8 Patrik KroupaPatrik Kroupa
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
030817 1.25 3.00
9 Adam ČervenkaAdam Červenka
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
050102 1.25 2.00
10 Jakub HavelJakub Havel
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
030730 1.20 1.00
11 Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
051006 1.20
Vojtěch HospodkaVojtěch Hospodka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
030121 DNS
Šimon InnemanŠimon Inneman
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
040115 NM
Marek SečkařMarek Sečkař
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
040706 NM
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Karolína PardubskáKarolína Pardubská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
035510 1.43 11.00
2 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
035302 1.40 9.00
3 Adéla HálováAdéla Hálová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
045326 1.37 8.00
4 Denisa PolákováDenisa Poláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
035326 1.34 7.00
5 Aneta PazderováAneta Pazderová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
035425 1.31 6.00
6 Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
035701 1.28 5.00
7 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
045406 1.25 4.00
8 Aneta KůrkováAneta Kůrková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
035329 1.25 3.00
9 Denisa KonvalinkováDenisa Konvalinková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
035921 1.25 2.00
10 Tran Kieu Trinh NguyenTran Kieu Trinh Nguyen
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
035709 1.20 1.00
11 Aneta BendlováAneta Bendlová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
045302 1.20
12 Miriam KroftováMiriam Kroftová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
036112 1.20
13 Sophie HegyiSophie Hegyi
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
046019 1.20
14= Adéla HornofováAdéla Hornofová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
046019 1.15
14= Zuzana AugustováZuzana Augustová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
035126 1.15
16= Karolína KuthanováKarolína Kuthanová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
045704 1.15
16= Simona SuchánkováSimona Suchánková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
045612 1.15
MB Rozálie LautnerováRozálie Lautnerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
036014 NM
Anežka ČislákováAnežka Čisláková
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
035222 NM
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan TrundaJan Trunda
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030401 5.06 11.00
2 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
051021 4.41 9.00
3 Marek VandírekMarek Vandírek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
050302 4.35 8.00
4 Michal RokosMichal Rokos
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
040408 4.25 7.00
5 Martin FliegerMartin Flieger
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030723 4.24 6.00
6 Matěj VíšekMatěj Víšek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030729 4.22 5.00
7 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
040206 4.18 4.00
8 Adam MakovecAdam Makovec
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
030116 4.00 3.00
9 Damjan ToljDamjan Tolj
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
041120 3.79 2.00
10 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
050410 3.77 1.00
11 Adam ČervenkaAdam Červenka
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
050102 3.71
12 Petr MíšekPetr Míšek
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
031211 3.69
13 David VocůDavid Voců
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
030528 3.66
14 Ondřej KubištaOndřej Kubišta
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
050421 3.44
15 Martin ByczkowskiMartin Byczkowski
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
030814 3.33
16 Tobiáš BočekTobiáš Boček
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
050504 3.31
17 Adam KalabiškaAdam Kalabiška
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
040331 3.30
Adam ŠindelářAdam Šindelář
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
030217 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
035302 4.66 11.00
2 Lucie PetrůLucie Petrů
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
035713 4.28 9.00
3 Karolína KošařováKarolína Košařová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
045525 4.00 8.00
4 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
035627 3.94 7.00
5 Barbora VlčkováBarbora Vlčková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
035425 3.94 6.00
6 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
035208 3.91 5.00
7 Barbora DudkovaBarbora Dudkova
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
036005 3.91 4.00
8 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
045624 3.77 3.00
9 Anna StrnadováAnna Strnadová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
035619 3.74 2.00
10 Michaela RadouškováMichaela Radoušková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
045323 3.71 1.00
11 Terezie BuriánkováTerezie Buriánková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
035518 3.66
12 Vendula ObuškevičováVendula Obuškevičová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035928 3.58
13 Eliška OndríkováEliška Ondríková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
045607 3.56
14 Lucie KřenováLucie Křenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
035328 3.52
15 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
036114 3.52
16 Anita NovákováAnita Nováková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
046022 3.49
17 Andrea ŠajnováAndrea Šajnová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
045904 3.15
18 Ludmila VávrováLudmila Vávrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
055803 2.95
Jessica CrowtherJessica Crowther
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
035430 DNS
Amálie ŠteflováAmálie Šteflová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
045724 DNS
Barbora LandováBarbora Landová
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
046005 DNS
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
035701 10.50 11.00
2 Michaela DurdováMichaela Durdová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
035622 10.36 9.00
3 Adéla LonginováAdéla Longinová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
035111 10.15 8.00
4 Eliška PoborskáEliška Poborská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
035518 09.87 7.00
5 Karolína KomárkováKarolína Komárková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
035115 08.78 6.00
6 Anna DonátováAnna Donátová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
036027 08.65 5.00
7 Tereza SkalováTereza Skalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
035226 08.33 4.00
8 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
045426 07.77 3.00
9 Vendula ObuškevičováVendula Obuškevičová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035928 07.23 2.00
10 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
045724 07.05 1.00
11 Michaela KaráskováMichaela Karásková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
045524 06.80
12 Anežka ČislákováAnežka Čisláková
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
035222 06.80
13 Dominika PacholíkováDominika Pacholíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
035911 06.66
14 Chiara VaccinoChiara Vaccino
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
035331 06.64
15 Lucie MírovskáLucie Mírovská
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
035426 06.61
16 Eliška HaugvicováEliška Haugvicová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
045907 06.37
17 Nina KoroušováNina Koroušová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
045401 06.08
18 Natálie KramlováNatálie Kramlová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
055225 05.69
19 Ludmila VávrováLudmila Vávrová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
055803 05.40
Sára TomaštíkováSára Tomaštíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
035325 DNS
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktor RezekViktor Rezek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030523 11.29 11.00
2 Daniel VeselýDaniel Veselý
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030315 09.91 9.00
3 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
040206 08.79 8.00
4 Ivan VolfIvan Volf
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
031122 08.23 7.00
5 Tomáš HájekTomáš Hájek
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
040514 08.09 6.00
6 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
050815 07.83 5.00
7 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
040318 07.66 4.00
8 David GottwaldDavid Gottwald
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
050225 07.04 3.00
9 Matěj PošívalMatěj Pošíval
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
030602 06.62 2.00
10 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil
Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ...
040510 06.55 1.00
11 Daniel JánskýDaniel Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
041221 06.40
12 Jakub KudláčekJakub Kudláček
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
040126 06.04
13 Michael KocmanMichael Kocman
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
040113 05.50
Daniel ProcházkaDaniel Procházka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
030712 DNS
Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
040710 DNS
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan TrundaJan Trunda
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030401 64.58 11.00
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
040317 55.44 9.00
3 Ondřej PoledníkOndřej Poledník
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030826 55.20 8.00
4 Matěj VíšekMatěj Víšek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030729 53.65 7.00
5 Jakub TalašJakub Talaš
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
030218 47.06 6.00
6 Samuel ŘíhaSamuel Říha
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
030228 46.39 5.00
7 Adam ŠindelářAdam Šindelář
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
030217 44.53 4.00
8 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
040318 41.95 3.00
9 Jakub SvobodaJakub Svoboda
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
051006 39.42 2.00
10 Ivo HorákIvo Horák
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
030604 38.65 1.00
11 Matouš NopMatouš Nop
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
040317 38.44
12 Jakub LouckýJakub Loucký
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
040625 38.14
13 Martin KaňkaMartin Kaňka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
031210 37.68
14 Daniel BernasDaniel Bernas
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
041111 34.96
15 Petr FranekPetr Franek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
041125 32.61
16 Matěj PošívalMatěj Pošíval
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
030602 31.96
17 David GottwaldDavid Gottwald
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
050225 28.81
18 Jakub KrejčířJakub Krejčíř
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
040827 27.23
19 Vilém BednářVilém Bednář
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
030701 23.85
20 Richard HanuškaRichard Hanuška
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
060728 22.46
21 Adam FeixAdam Feix
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
051023 20.20
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 15.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla LonginováAdéla Longinová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
035111 46.10 11.00
2 Anna DonátováAnna Donátová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
036027 43.28 9.00
3 Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
035701 43.18 8.00
4 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
036114 43.09 7.00
5 Karolína KomárkováKarolína Komárková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
035115 42.03 6.00
6 Nikola OtáhalováNikola Otáhalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
036022 41.53 5.00
7 Nikola VoborskáNikola Voborská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
035717 41.44 4.00
8 Kristina Anna DoležalováKristina Anna Doležalová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
035627 29.80 3.00
9 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
045610 28.78 2.00
10 Viktorie OstenováViktorie Ostenová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
055618 26.75 1.00
11 Simona SuchánkováSimona Suchánková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
045612 23.15
12 Lucie MírovskáLucie Mírovská
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
035426 20.57
13 Karolína KutalováKarolína Kutalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
055306 18.10
14 Anežka HanuškováAnežka Hanušková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
035813 17.06
MB Rozálie LautnerováRozálie Lautnerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
036014 42.11
Gabriela NovákováGabriela Nováková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
055917 DNS
Magdalena KlírováMagdalena Klírová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
055329 DNS
Celkem 17 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.{8} 195.00
2 ATLJM ATLJM Atletika Jižní Město z.s.{8} 088.00
3 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub Praha{8} 079.00
4 SPAPR SPAPR A. C. Sparta Praha{8} 055.00
5 UJPR9 UJPR9 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha{8} 037.00
6 ATRUD ATRUD ATLETIK RUDNÁ{8} 024.00
7 NOVPR NOVPR ŠAK Novoborská Praha{8} 013.00
8 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 010.00
9 USKB USKB Univerzitní sportovní klub Praha B{8} 003.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 800 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m, 800 m, 60 m př., 60 m př.
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.{8} 164.00
2 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub Praha{8} 088.00
3 UJPR9 UJPR9 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha{8} 086.00
4 SPAPR SPAPR A. C. Sparta Praha{8} 058.00
5 ATRUD ATRUD ATLETIK RUDNÁ{8} 019.00
6 ATLJM ATLJM Atletika Jižní Město z.s.{8} 015.00
7 NOVPR NOVPR ŠAK Novoborská Praha{8} 014.00
8 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 004.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 800 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m, 800 m, 60 m př., 60 m př., 60 m př.
Celkem 8 závodníků