výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň

Znojmo (2. 10. 2016)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.80
2 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.91
3 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.01
4 Benedikt LochmanBenedikt Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.04
5 Jan ŠalmanJan Šalman 030311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.09
6 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 030121 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.10
2 Sebastian RausSebastian Raus 030716 BYAC BrnoBYAC Brno 08.31
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 08.34
4 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.41
5 Vladimír PokoraVladimír Pokora 040801 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.57
6 Filip JahnFilip Jahn 03 BYAC BrnoBYAC Brno 09.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba 030830 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.55
2 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 030922 AC ProstějovAC Prostějov 08.57
3 Tomáš DroppaTomáš Droppa 030316 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.58
4 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.66
5 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.77
6 Filip MaňásekFilip Maňásek 040123 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik GebaDominik Geba 040514 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.56
2 Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch 030609 AC ProstějovAC Prostějov 08.60
3 Daniel MatušíkDaniel Matušík 031002 AC ProstějovAC Prostějov 08.73
4 Jiří ZedníkJiří Zedník 031222 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.91
5 Ondřej ŠlapanskýOndřej Šlapanský 040523 BYAC BrnoBYAC Brno 09.06
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří NovotnýJiří Novotný 030820 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.70
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda 040130 AC ProstějovAC Prostějov 09.30
3 Jaromír MlčochJaromír Mlčoch 030813 AC ProstějovAC Prostějov 09.38
4 Václav KrupicaVáclav Krupica 041026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.46
Jan HrabecJan Hrabec 041006 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DQ
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan GregorJan Gregor 030123 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.65
2 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.44
3 Jiří MarčíkJiří Marčík 040219 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.52
4 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 050323 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.74
5 Jakub HorákJakub Horák 050909 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.94
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.25
2 Jan ResslerJan Ressler 060613 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.24
3 Marek VitásekMarek Vitásek 031223 AC ProstějovAC Prostějov 09.28
4 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.52
5 Štěpán LažekŠtěpán Lažek 040618 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.95
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.79 11.00
2 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.83 9.00
3 Benedikt LochmanBenedikt Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.84 8.00
4 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 07.86 7.00
5 Jan ŠalmanJan Šalman 030311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.95 6.00
6 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.00 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 030121 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.02 4.00
2 Sebastian RausSebastian Raus 030716 BYAC BrnoBYAC Brno 08.17 2.50
Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.17 2.50
4 Radim MlečkaRadim Mlečka 03 BYAC BrnoBYAC Brno 08.32 1.00
5 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 08.53
6 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba 030830 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.57
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.53
2 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.64
3 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.78
4 Daniela BártováDaniela Bártová 046101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.79
5 Simona ŠimečkováSimona Šimečková 035509 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.95
6 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HruškováNikola Hrušková 035414 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.72
2 Karolína VlkováKarolína Vlková 036026 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.74
3 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 046011 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.75
4 Štěpánka ChrenováŠtěpánka Chrenová 035930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.77
5 Anna KolářováAnna Kolářová 035124 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.05
6 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 045608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.64
Jůlie MichálkováJůlie Michálková 035707 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.64
3 Tereza KorpaňováTereza Korpaňová 036127 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.92
4 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová 035507 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.98
5 Michaela BurianováMichaela Burianová 035220 JAC BrnoJAC Brno 08.99
6 Timea KijonkováTimea Kijonková 035922 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 046228 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.68
2 Tereza ŠiškováTereza Šišková 035819 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.76
3 Elen VlčkováElen Vlčková 045102 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.84
4 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 045127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.93
5 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 035922 AC ProstějovAC Prostějov 09.03
6 Nikol KříčkováNikol Kříčková 035103 JAC BrnoJAC Brno 09.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DolinováBarbora Dolinová 035922 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.00
2 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.01
3 Tereza BílkováTereza Bílková 045301 AC ProstějovAC Prostějov 09.11
4 Tereza JuráskováTereza Jurásková 035103 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.18
5 Dominika SalčákováDominika Salčáková 045630 JAC BrnoJAC Brno 09.22
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 046115 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.99
2 Ivana NedbálkováIvana Nedbálková 035424 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.32
3 Vivien UvírováVivien Uvírová 035103 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.38
4 Adéla DaňkováAdéla Daňková 045223 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.53
5 Irena MoničováIrena Moničová 035517 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.63
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 08.68
2 Tereza NovákováTereza Nováková 040311 AC ProstějovAC Prostějov 08.87
3 Jana HorečkováJana Horečková 045126 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.82
4 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 045907 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.12
5 Eliška BartošováEliška Bartošová 035727 AC ProstějovAC Prostějov 10.13
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno 08.75
2 Klaudie VitáskováKlaudie Vitásková 035609 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.04
3 Ema VlachynskáEma Vlachynská 050811 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.27
4 Markéta KoubkováMarkéta Koubková 031121 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.45
5 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 036222 AC ProstějovAC Prostějov 09.65
6 Anna MulikováAnna Muliková 031112 AC ProstějovAC Prostějov 10.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BřeskováKateřina Břesková 036115 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.37
2 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 045521 JAC BrnoJAC Brno 09.70
3 Aneta KučerováAneta Kučerová 045605 AC ProstějovAC Prostějov 09.81
4 Klára DužíKlára Duží 050504 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.09
MB Michaela VajnrajchováMichaela Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.56 11.00
2 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.59 9.00
3 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.61 8.00
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 08.69 7.00
5 Jůlie MichálkováJůlie Michálková 035707 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.74 6.00
6 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 046228 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.82 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HruškováNikola Hrušková 035414 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.70 4.00
2 Karolína VlkováKarolína Vlková 036026 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.73 3.00
3 Tereza ŠiškováTereza Šišková 035819 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.78 2.00
4 Štěpánka ChrenováŠtěpánka Chrenová 035930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.80 1.00
5 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 046011 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.82
6 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno 08.92
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela 030219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.94 11.00
2 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 19.03 9.00
3 Jan ŠalmanJan Šalman 030311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.25 8.00
4 Adam SychraAdam Sychra 030704 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 19.54 7.00
5 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.65 6.00
6 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 030121 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 19.82 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastian RausSebastian Raus 030716 BYAC BrnoBYAC Brno 19.81 5.00
2 David ŠárkaDavid Šárka 030213 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.38 2.00
3 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 030922 AC ProstějovAC Prostějov 20.70
4 Pavel HalátekPavel Halátek 040123 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.48
5 Filip JahnFilip Jahn 03 BYAC BrnoBYAC Brno 22.94
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.05 3.00
2 Tomáš DroppaTomáš Droppa 030316 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 20.69 1.00
3 Dominik GebaDominik Geba 040514 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.86
4 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.47
5 Daniel MatušíkDaniel Matušík 031002 AC ProstějovAC Prostějov 21.50
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ČertekJan Čertek 030917 BYAC BrnoBYAC Brno 21.51
2 Jiří HančilJiří Hančil 030814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.77
3 Václav KrupicaVáclav Krupica 041026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 23.07
4 Dominik SvobodaDominik Svoboda 040130 AC ProstějovAC Prostějov 23.70
5 Matěj HartmannMatěj Hartmann 030616 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.70
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David NevařilDavid Nevařil 050830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 22.06
2 Marek VitásekMarek Vitásek 031223 AC ProstějovAC Prostějov 23.40
3 Jiří MarčíkJiří Marčík 040219 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23.45
4 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23.76
5 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 23.83
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030907 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.09
2 Tomáš MannerTomáš Manner 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 22.44
3 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 22.84
4 Ondřej SucháňOndřej Sucháň 050518 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.55
5 Jaromír MlčochJaromír Mlčoch 030813 AC ProstějovAC Prostějov 24.46
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.58 11.00
2 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 035409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.59 9.00
3 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 JAC BrnoJAC Brno 20.94 8.00
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 21.07 6.00
5 Simona ŠimečkováSimona Šimečková 035509 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.21
Jana PoláškováJana Polášková 045126 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 035606 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 21.03 7.00
2 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 035423 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.60 5.00
3 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.61 4.00
4 Daniela BártováDaniela Bártová 046101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.79 3.00
5 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 046228 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.08
6 Anna KolářováAnna Kolářová 035124 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.11
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elen VlčkováElen Vlčková 045102 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.83 1.00
2 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 035221 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.84
3 Tereza BílkováTereza Bílková 045301 AC ProstějovAC Prostějov 22.28
4 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová 035507 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.38
5 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 046011 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 22.43
6 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 045407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.84
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 036031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.90
2 Linda ČernoškováLinda Černošková 045229 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.10
3 Lenka VyvlečkováLenka Vyvlečková 035917 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 22.69
4 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová 046104 JAC BrnoJAC Brno 22.97
5 Markéta KrčmářováMarkéta Krčmářová 035117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 23.31
6 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 036218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 23.48
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila ZedkováKamila Zedková 036231 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 22.24
2 Nikol KříčkováNikol Kříčková 035103 JAC BrnoJAC Brno 22.76
3 Ivana NedbálkováIvana Nedbálková 035424 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 23.55
4 Natálie HrbáčkováNatálie Hrbáčková 035116 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 23.75
5 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 036222 AC ProstějovAC Prostějov 23.81
6 Michaela ŠkodováMichaela Škodová 055328 JAC BrnoJAC Brno 24.19
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DolinováBarbora Dolinová 035922 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 22.19
2 Ema VlachynskáEma Vlachynská 050811 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.81
3 Tereza KolmačkováTereza Kolmačková 036021 AC ProstějovAC Prostějov 25.31
4 Eliška BartošováEliška Bartošová 035727 AC ProstějovAC Prostějov 26.95
Michaela KubešováMichaela Kubešová 045215 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka ChrenováŠtěpánka Chrenová 035930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.90
2 Tereza NovákováTereza Nováková 040311 AC ProstějovAC Prostějov 22.58
3 Natálie PfefferováNatálie Pfefferová 04 JAC BrnoJAC Brno 22.69
4 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 045127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 23.13
5 Markéta KoubkováMarkéta Koubková 031121 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 24.21
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka ČechováAnežka Čechová 04 JAC BrnoJAC Brno 21.82 2.00
2 Jana ŽenčákováJana Ženčáková 035826 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.15
3 Elen MelcrováElen Melcrová 045401 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.24
4 Klaudie VitáskováKlaudie Vitásková 035609 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 22.26
5 Julie KřivánkováJulie Křivánková 045305 AC ProstějovAC Prostějov 25.63
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benedikt LochmanBenedikt Lochman 030210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 41.97 11.00
2 Josef PeřinaJosef Peřina 030214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 43.08 9.00
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 43.33 8.00
4 Robin ZbraněkRobin Zbraněk 030104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 43.61 7.00
5 David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 45.45 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch 030609 AC ProstějovAC Prostějov 46.05 5.00
2 Matyáš GalvasMatyáš Galvas 040211 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 46.16 4.00
3 Kryštof KurečkaKryštof Kurečka 030917 BYAC BrnoBYAC Brno 47.03 3.00
4 Šimon Mathias HurtíkŠimon Mathias Hurtík 031015 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 47.60 2.00
5 Adam ChalupaAdam Chalupa 030304 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.89
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠtouračAdam Štourač 050221 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 49.51 1.00
2 Jakub SlanýJakub Slaný 031129 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.80
3 Dominik SvobodaDominik Svoboda 040130 AC ProstějovAC Prostějov 54.74
4 Matěj DaněkMatěj Daněk 040323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.48
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 035523 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 44.66 11.00
2 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 045901 JAC BrnoJAC Brno 45.36 9.00
3 Marie VařechováMarie Vařechová 035509 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 47.32 6.00
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 045608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 49.21
5 Simona ŠimečkováSimona Šimečková 035509 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.64
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŽenčákováJana Ženčáková 035826 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 46.70 8.00
2 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 045702 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.82 1.00
3 Nina PetrováNina Petrová 046209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 49.61
4 Pavlína ČajkováPavlína Čajková 036028 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 50.14
5 Tereza KorpaňováTereza Korpaňová 036127 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 50.93
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka ČechováAnežka Čechová 04 JAC BrnoJAC Brno 46.97 7.00
2 Lenka VyvlečkováLenka Vyvlečková 035917 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 48.25 3.00
3 Elen VlčkováElen Vlčková 045102 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 48.47 2.00
4 Silvie PapavasilevskáSilvie Papavasilevská 045326 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.13
5 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 036201 AC ProstějovAC Prostějov 57.39
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla StřídováAdéla Střídová 035719 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 47.79 5.00
2 Sabina SobotkováSabina Sobotková 035720 JAC BrnoJAC Brno 47.97 4.00
3 Nikola VálkováNikola Válková 046103 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 52.19
4 Klára DužíKlára Duží 050504 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 58.88
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 030504 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:19.26 11.00
2 Lukáš BudíkLukáš Budík 030124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:21.04 9.00
3 David ŠárkaDavid Šárka 030213 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:22.51 8.00
4 Adam HrbekAdam Hrbek 030331 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:22.99 7.00
5 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 041028 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:23.88 6.00
6 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:25.37 5.00
7 Vojtěch HorákVojtěch Horák 030816 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:28.27 4.00
8 Nzambi Jason Flaviano ZaNzambi Jason Flaviano Za 040511 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:35.32 3.00
9 Benjamin JakobBenjamin Jakob 040311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:36.87 2.00
10 Jan HrabecJan Hrabec 041006 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:42.11 1.00
11 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:43.66
12 Jan TahalJan Tahal 030619 BYAC BrnoBYAC Brno 2:50.24
13 Matěj MertaMatěj Merta 030910 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2:53.36
14 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 050523 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:53.41
15 Jonáš HolušaJonáš Holuša 040124 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:57.50
16 Radim KavanRadim Kavan 040614 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:59.69
17 Lukáš BambuchLukáš Bambuch 040422 BYAC BrnoBYAC Brno 3:13.16
Celkem 17 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 035305 JAC BrnoJAC Brno 2:27.67 11.00
2 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 035423 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:31.79 9.00
3 Elen MelcrováElen Melcrová 045401 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:32.07 8.00
4 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 035221 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:32.63 7.00
5 Sára NavrátilováSára Navrátilová 045716 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:33.58 6.00
6 Klára ToováKlára Toová 046118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:39.43 5.00
7 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 046007 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:43.84 4.00
8 Jana KleibertováJana Kleibertová 046115 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:48.82 1.00
9 Vivien UvírováVivien Uvírová 035103 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:50.74
10 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 035101 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:53.50
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 045505 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:44.16 3.00
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 046115 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:47.60 2.00
3 Timea KijonkováTimea Kijonková 035922 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:50.31
4 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 JAC BrnoJAC Brno 2:54.21
5 Zuzana DolejšíZuzana Dolejší 045201 JAC BrnoJAC Brno 2:55.00
6 Petra ČechováPetra Čechová 036114 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:57.67
7 Simona SalingerováSimona Salingerová 036120 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3:00.67
8 Victoria JežováVictoria Ježová 035131 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3:07.40
9 Barbora BujákováBarbora Bujáková 045410 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3:10.78
Adéla DaňkováAdéla Daňková 045223 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNS
Pavlína ČajkováPavlína Čajková 036028 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Richard VašíčekRichard Vašíček 040511 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5:12.95 11.00
2 Josef RacekJosef Racek 040416 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:16.29 9.00
3 Adam ValíkAdam Valík 030509 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:18.30 8.00
4 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:20.67 7.00
5 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 030525 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:22.06 6.00
6 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 030907 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:23.24 5.00
7 Jakub DočekalJakub Dočekal 031228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5:24.87 4.00
8 Michal HrochMichal Hroch 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:25.42 3.00
9 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 031218 AC ProstějovAC Prostějov 5:26.17 2.00
10 Marek KünstlerMarek Künstler 041125 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:29.42 1.00
11 Matyáš OujezdskýMatyáš Oujezdský 030207 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:30.58
12 Filip MaňásekFilip Maňásek 040123 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5:30.79
13 Radim ŠvábRadim Šváb 050531 BYAC BrnoBYAC Brno 5:50.95
14 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 040504 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6:00.31
15 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 050811 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6:02.84
16 Jakub HanáčekJakub Hanáček 050809 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6:14.30
17 Petr NavrátilPetr Navrátil 030521 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:19.24
Ondřej SojákOndřej Soják 050729 BYAC BrnoBYAC Brno DNS
Celkem 18 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DočkalPetr Dočkal 030830 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.36 11.00
2 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.42 9.00
3 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.54 8.00
4 Michal BujdákMichal Bujdák 030416 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.58 7.00
5 Josef PeřinaJosef Peřina 030214 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.91 5.00
6 Marek KrčmářMarek Krčmář 030117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.06 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 030424 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.60 6.00
2 Kryštof KurečkaKryštof Kurečka 030917 BYAC BrnoBYAC Brno 10.14 3.00
3 Vladimír PokoraVladimír Pokora 040801 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10.15 2.00
4 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 BYAC BrnoBYAC Brno 10.20 1.00
5 Jakub DoležalJakub Doležal 030520 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10.62
Michal HrochMichal Hroch 030218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BudíkLukáš Budík 030124 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 10.54
2 Filip MoučkaFilip Moučka 030802 AC ProstějovAC Prostějov 10.55
3 Tom HrbáčTom Hrbáč 030624 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.75
4 David PastrňákDavid Pastrňák 030501 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.30
5 Kryštof KněžínekKryštof Kněžínek 030726 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.33
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 030509 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.14
2 Matěj HartmannMatěj Hartmann 030616 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.01
3 Filip MarkovičFilip Markovič 030815 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.45
4 Matěj DaněkMatěj Daněk 040323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.73
5 Vojtěch SkaličkaVojtěch Skalička 030525 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.78
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.62
2 Šimon Mathias HurtíkŠimon Mathias Hurtík 031015 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.88
3 Jakub UrbánekJakub Urbánek 030127 BYAC BrnoBYAC Brno 12.70
4 Daniel ŘíhaDaniel Říha 030312 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.80
5 Vojtěch KovačičVojtěch Kovačič 050323 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.87
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HruškováNikola Hrušková 035414 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.28 11.00
2 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 036031 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.41 9.00
3 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 035821 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.49 8.00
4 Tereza ŠiškováTereza Šišková 035819 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.54 7.00
5 Klára KlementováKlára Klementová 045327 JAC BrnoJAC Brno 10.60 6.00
6 Denisa ObornáDenisa Oborná 035908 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.75 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VlkováKarolína Vlková 036026 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.78 3.00
2 Patricie AugustinováPatricie Augustinová 035325 JAC BrnoJAC Brno 10.87 2.00
3 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 045127 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.03 1.00
4 Veronika JavorkováVeronika Javorková 035615 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.16
5 Zuzana VítkováZuzana Vítková 036119 AC ProstějovAC Prostějov 11.46
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 035114 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula OvesnáVendula Ovesná 035606 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.67 5.00
2 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 046125 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.15
3 Aneta KlečkováAneta Klečková 035508 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.33
4 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 045301 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.39
5 Michaela KubešováMichaela Kubešová 045215 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.60
6 Markéta KrčmářováMarkéta Krčmářová 035117 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.67
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 045521 JAC BrnoJAC Brno 11.21
2 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 036218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.32
3 Dominika FialováDominika Fialová 046220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.41
4 Sára FojtíkováSára Fojtíková 045324 JAC BrnoJAC Brno 11.71
5 Kamila ZedkováKamila Zedková 036231 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.83
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína ČajkováPavlína Čajková 036028 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.98
2 Rút SlovákováRút Slováková 036001 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.25
3 Natálie NovotnáNatálie Novotná 050401 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.30
4 Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová 045202 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.31
5 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková 036124 AC ProstějovAC Prostějov 13.03
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čumpelík, Doležal, Pokora, Sekerka Čumpelík, Doležal, Pokora, Sekerka AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 32.15 11.00
2 Sychra, Budík, Nevařil, Šťourač Sychra, Budík, Nevařil, Šťourač TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 33.80 9.00
3 Hrbáč Tomáš, Krupica, Kuzník, Zajíček Hrbáč Tomáš, Krupica, Kuzník, Zajíček Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 35.24 7.00
4 Chalupa, Kněžínek, Halátek, Hartmann Chalupa, Kněžínek, Halátek, Hartmann TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.70 2.00
Jahn, Čertek, Kurečka, Šlapanský Jahn, Čertek, Kurečka, Šlapanský BYAC BrnoBYAC Brno DQ
Novotný, Zedník, Geba, Horák Novotný, Zedník, Geba, Horák Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DQ
Poznámky:
DQ 170.7
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nejezchleba, Droppa, Říha, Gregor Nejezchleba, Droppa, Říha, Gregor AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 33.96 8.00
2 Galvas, Marčík, Neugebauer, Pavlíček Galvas, Marčík, Neugebauer, Pavlíček AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 35.55 6.00
3 Zmidloch, Moučka, Khýr, Mlčoch Zmidloch, Moučka, Khýr, Mlčoch AC ProstějovAC Prostějov 35.90 5.00
4 Pekač, Hanáček F., Janča, Stindl Pekač, Hanáček F., Janča, Stindl AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 36.40 4.00
5 Slaný, Hančil, Holuša, Skalička Slaný, Hančil, Holuša, Skalička TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.57 3.00
Bábek, Jakob, Za Nzambi, Hroch Bábek, Jakob, Za Nzambi, Hroch Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DQ
Poznámky:
DQ 170.7
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ressler, Lažek, Kovačič, Vlachynský Ressler, Lažek, Kovačič, Vlachynský AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 36.96 1.00
2 Markovič, Kavan R., Kavan Š., Daněk Markovič, Kavan R., Kavan Š., Daněk TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 37.07
3 Milata, Hrabec, Dočekal, Liška Milata, Hrabec, Dočekal, Liška Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 38.15
Vašíček, Semančík, Pudelka, Hanáček J. Vašíček, Semančík, Pudelka, Hanáček J. AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DQ
Soják, Šváb, Tahal, Urbánek Soják, Šváb, Tahal, Urbánek BYAC BrnoBYAC Brno DNS
Poznámky:
DQ 170.8
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bártová, Toová, Fialová, Vantuchová Bártová, Toová, Fialová, Vantuchová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 33.97 11.00
2 Burianová, Klementová, Kříčková, Sobotková Burianová, Klementová, Kříčková, Sobotková JAC BrnoJAC Brno 34.14 9.00
3 Javorková, Pisková, Navrátilová, Stankovičová Javorková, Pisková, Navrátilová, Stankovičová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 34.45 8.00
4 Niebauerová, Stloukalová, Střídová, Ženčáková Niebauerová, Stloukalová, Střídová, Ženčáková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 34.66 7.00
Vařechová, Dolinová, Vavříková, Brázdilová Vařechová, Dolinová, Vavříková, Brázdilová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DQ
Poznámky:
DQ 170.7
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zedková, Kašpárková, Ovesná, Zouharová Zedková, Kašpárková, Ovesná, Zouharová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 35.54 5.00
2 Bílková, Kučerová, Vítková, Zahálková Bílková, Kučerová, Vítková, Zahálková AC ProstějovAC Prostějov 35.63 4.00
3 Jurásková, Moničová, Zadinová, Melcrová Jurásková, Moničová, Zadinová, Melcrová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 35.84 2.00
4 Augustinová, Pfefferová, Škodová, Ježková Augustinová, Pfefferová, Škodová, Ježková JAC BrnoJAC Brno 37.76
Polášková, Ondrigová, Krchňáčková, Michálková Polášková, Ondrigová, Krchňáčková, Michálková AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DQ
Poznámky:
DQ 170.7
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fojtíková, Holasová, Vajnrajchová, Úšelová Fojtíková, Holasová, Vajnrajchová, Úšelová JAC BrnoJAC Brno 35.43 6.00
2 Balabánová, Klečková, Čermáková, Papavasilevská Balabánová, Klečková, Čermáková, Papavasilevská SSK VítkoviceSSK Vítkovice 35.90 1.00
3 Mitanová, Vlachynská, Novotná, Čajková Mitanová, Vlachynská, Novotná, Čajková AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 37.07
4 Bartošová, Kolmačková, Křivánková, Zapletalová Bartošová, Kolmačková, Křivánková, Zapletalová AC ProstějovAC Prostějov 39.16
Kijonková, Petrová, Korpaňová, Chrenová Kijonková, Petrová, Korpaňová, Chrenová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. DQ
Poznámky:
DQ 170.7
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Břesková, Kaločová, Uvírová, Salamonová Břesková, Kaločová, Uvírová, Salamonová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 35.75 3.00
2 Válková, Šušková, Horečková, Homolková Válková, Šušková, Horečková, Homolková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 37.06
3 Czepcová, Kleibertová, Sovová, Kočvarová Czepcová, Kleibertová, Sovová, Kočvarová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 37.51
4 Mikesková, Koubková, Čechová, Duží Mikesková, Koubková, Čechová, Duží AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 37.60
5 Vykoukalová, Ježová, Mojžíšová, Bujáková Vykoukalová, Ježová, Mojžíšová, Bujáková AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 39.36
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030324 1.60 10.00
1= Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.60 10.00
3 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030117 1.45 8.00
4 Robin ZbraněkRobin Zbraněk
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030104 1.45 7.00
5 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
030520 1.40 6.00
6 Tom HrbáčTom Hrbáč
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030624 1.35 5.00
7 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
031105 1.35 4.00
8= Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030820 1.35 2.50
8= Josef RacekJosef Racek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
040416 1.35 2.50
10 Martin BábekMartin Bábek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030917 1.30 1.00
11 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
AC ProstějovAC Prostějov
031218 1.30
12= Šimon Mathias HurtíkŠimon Mathias Hurtík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
031015 1.20
12= Radim ŠvábRadim Šváb
BYAC BrnoBYAC Brno
050531 1.20
14 Richard VašíčekRichard Vašíček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
040511 1.20
15 Daniel KhýrDaniel Khýr
AC ProstějovAC Prostějov
040510 1.20
16 Jonáš HolušaJonáš Holuša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040124 1.15
Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030527 NM
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
035325 1.50 11.00
2 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
035921 1.43 9.00
3 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
045327 1.40 8.00
4 Aneta KučerováAneta Kučerová
AC ProstějovAC Prostějov
045605 1.35 7.00
5 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
035114 1.35 6.00
6= Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035617 1.30 4.50
6= Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková
AC ProstějovAC Prostějov
036124 1.30 4.50
8 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
046118 1.30 3.00
9= Nikola VálkováNikola Válková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
046103 1.30 1.50
9= Lucie KašpárkováLucie Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
046125 1.30 1.50
11 Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045215 1.30
12 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035727 1.30
13 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035508 1.30
14 Linda ČernoškováLinda Černošková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045229 1.30
15 Anežka ČechováAnežka Čechová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.25
16= Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková
AC ProstějovAC Prostějov
036201 1.20
16= Tereza JuráskováTereza Jurásková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035103 1.20
Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
036006 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030324 5.65 11.00
2 Benedikt LochmanBenedikt Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030210 5.48 9.00
3 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
030416 5.41 8.00
4 Štěpán NevřelaŠtěpán Nevřela
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030219 5.17 7.00
5 Josef PeřinaJosef Peřina
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030214 4.82 6.00
6 Adam ChalupaAdam Chalupa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030304 4.49 5.00
7 David PastrňákDavid Pastrňák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030501 4.36 4.00
8 Jiří HančilJiří Hančil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030814 4.31 3.00
9 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
051104 4.28 2.00
10 Jakub HartmannJakub Hartmann
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 4.25 1.00
11 Sebastian RausSebastian Raus
BYAC BrnoBYAC Brno
030716 4.25
12 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
030830 4.24
13 Jan ČertekJan Čertek
BYAC BrnoBYAC Brno
030917 4.20
14 Ondřej SucháňOndřej Sucháň
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
050518 3.98
15 Martin BábekMartin Bábek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030917 3.98
16 Jan GregorJan Gregor
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
030123 3.97
17 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030117 3.94
18 Filip MoučkaFilip Moučka
AC ProstějovAC Prostějov
030802 3.92
19 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
050523 3.85
20 Matyáš GalvasMatyáš Galvas
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
040211 3.81
21 Štěpán LažekŠtěpán Lažek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
040618 3.76
22 Rudolf StindlRudolf Stindl
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
031217 3.72
23 Tomáš MannerTomáš Manner
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 3.71
24 Marek PavlíčekMarek Pavlíček
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
05 3.64
25 Daniel ŘíhaDaniel Říha
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
030312 3.64
26 Ondřej SojákOndřej Soják
BYAC BrnoBYAC Brno
050729 3.51
27 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
050226 3.43
28 Kryštof PudelkaKryštof Pudelka
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
050108 2.91
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035908 4.64 11.00
2 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035821 4.55 9.00
3 Nikola HruškováNikola Hrušková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
035414 4.49 8.00
4 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035819 4.39 7.00
5 Adéla StřídováAdéla Střídová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035719 4.32 6.00
6 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 4.31 5.00
7 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
045126 4.30 4.00
8 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035617 4.28 3.00
9 Veronika JavorkováVeronika Javorková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035615 4.19 2.00
10 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková
JAC BrnoJAC Brno
035305 4.14 1.00
11 Zuzana VítkováZuzana Vítková
AC ProstějovAC Prostějov
036119 4.14
12 Irena MoničováIrena Moničová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035517 4.14
13 Anna KolářováAnna Kolářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035124 4.13
14 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
045301 4.11
15 Jůlie MichálkováJůlie Michálková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
035707 4.11
16 Karolína VlkováKarolína Vlková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
036026 4.05
17 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
045505 4.04
18 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
036031 4.01
19 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
045630 3.99
20 Klára ČermákováKlára Čermáková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
036016 3.98
21 Sára FojtíkováSára Fojtíková
JAC BrnoJAC Brno
045324 3.97
22 Michaela BurianováMichaela Burianová
JAC BrnoJAC Brno
035220 3.95
23 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
046209 3.94
24 Markéta KrčmářováMarkéta Krčmářová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035117 3.92
25 Kateřina KaločováKateřina Kaločová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035827 3.84
26 Vendula OvesnáVendula Ovesná
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
035606 3.79
27 Nela MikeskováNela Mikesková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
036206 3.77
28 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
AC ProstějovAC Prostějov
035922 3.72
29 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 3.68
30 Linda ČernoškováLinda Černošková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
045229 3.63
31 Kateřina BřeskováKateřina Břesková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
036115 3.60
32 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
035921 3.56
33 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
050401 3.56
34 Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
045202 3.50
35 Victoria JežováVictoria Ježová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
035131 3.21
Rút SlovákováRút Slováková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
036001 NM
Klaudie VitáskováKlaudie Vitásková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035609 NM
Celkem 37 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035206 11.29 11.00
2 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
036107 10.27 9.00
3 Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035730 10.12 8.00
4 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
035606 08.97 7.00
5 Lucie FojtáchováLucie Fojtáchová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
036109 08.94 6.00
6 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková
AC ProstějovAC Prostějov
036124 08.91 5.00
7 Tereza KreissováTereza Kreissová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
045530 08.89 4.00
8 Natálie KorandováNatálie Korandová
AC ProstějovAC Prostějov
035116 08.69 3.00
9 Stela HolasováStela Holasová
JAC BrnoJAC Brno
045728 08.45 2.00
10 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 07.93 1.00
11 Sabina SobotkováSabina Sobotková
JAC BrnoJAC Brno
035720 07.92
12 Nela MikeskováNela Mikesková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
036206 07.77
13 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035727 07.73
14 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
036006 07.71
15 Petra ČechováPetra Čechová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
036114 07.36
16 Natálie HrbáčkováNatálie Hrbáčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
035116 07.20
17 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
AC ProstějovAC Prostějov
045213 07.07
18 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035325 06.85
19 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035518 06.71
20 Tereza SovováTereza Sovová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035628 05.89
21 Kristýna JežkováKristýna Ježková
JAC BrnoJAC Brno
04 05.85
22 Zuzana DolejšíZuzana Dolejší
JAC BrnoJAC Brno
045201 05.48
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030527 11.89 11.00
2 Daniel MatušíkDaniel Matušík
AC ProstějovAC Prostějov
031002 10.77 9.00
3 Antonín SekerkaAntonín Sekerka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
030504 10.57 8.00
4 Matěj NetopilíkMatěj Netopilík
BYAC BrnoBYAC Brno
03 10.40 7.00
5 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
030121 10.08 6.00
6 Jan ŠalmanJan Šalman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030311 10.04 5.00
7 Robin ZbraněkRobin Zbraněk
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030104 10.02 4.00
8 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040622 09.97 3.00
9 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 09.65 2.00
10 Alexandr NěmečekAlexandr Němeček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
031119 09.17 1.00
11 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
031105 09.10
12 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
030817 09.06
13 Tomáš ŘíčnýTomáš Říčný
BYAC BrnoBYAC Brno
03 08.05
14 Kryštof KněžínekKryštof Kněžínek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030726 07.85
15 Tomáš MannerTomáš Manner
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 07.74
16 Tomáš DošlaTomáš Došla
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
040529 07.36
17 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040427 07.29
18 Jakub UrbánekJakub Urbánek
BYAC BrnoBYAC Brno
030127 07.29
19 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
AC ProstějovAC Prostějov
031218 07.05
20 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
040405 06.65
21 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
050226 06.59
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj NetopilíkMatěj Netopilík
BYAC BrnoBYAC Brno
03 71.94 11.00
2 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
030424 65.42 9.00
3 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030121 65.19 8.00
4 Tomáš ŘíčnýTomáš Říčný
BYAC BrnoBYAC Brno
03 64.57 7.00
5 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
031105 63.30 6.00
6 Tomáš OplockýTomáš Oplocký
AC ProstějovAC Prostějov
030922 58.60 5.00
7 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030527 56.76 4.00
8 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040427 54.65 3.00
9 Adam ŠtouračAdam Štourač
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
050221 51.38 2.00
10 David ŠárkaDavid Šárka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030213 50.58 1.00
11 Josef RacekJosef Racek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
040416 49.60
12 Adam HrbekAdam Hrbek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030331 49.37
13 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
051104 48.43
14 Ondřej ŠlapanskýOndřej Šlapanský
BYAC BrnoBYAC Brno
040523 48.18
15 Petr NavrátilPetr Navrátil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
030521 47.85
16 Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
031222 47.53
17 Matěj MertaMatěj Merta
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
030910 41.02
18 David NevařilDavid Nevařil
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
050830 40.42
19 Jan TahalJan Tahal
BYAC BrnoBYAC Brno
030619 39.46
20 Daniel KhýrDaniel Khýr
AC ProstějovAC Prostějov
040510 39.41
21 Tom HrbáčTom Hrbáč
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
030624 38.61
22 Rudolf StindlRudolf Stindl
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
031217 38.12
23 Alexandr LiškaAlexandr Liška
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
040405 38.04
24 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
040622 37.73
25 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
030817 37.28
26 Ondřej SucháňOndřej Sucháň
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
050518 35.31
27 Kryštof PudelkaKryštof Pudelka
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
050108 23.68
Jakub HorákJakub Horák
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
050909 NM
Lukáš VáchaLukáš Vácha
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
040716 NM
Celkem 29 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie KuxováNatálie Kuxová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
030930 52.44 11.00
2 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 47.36 9.00
3 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
035114 40.10 8.00
4 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035518 40.01 7.00
5 Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035730 36.71 6.00
6 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
035325 36.71 5.00
7 Tereza KreissováTereza Kreissová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
045530 36.20 4.00
8 Jana HorečkováJana Horečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
045126 34.78 3.00
9 Kristýna BužgováKristýna Bužgová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
045702 34.40 2.00
10 Kateřina KaločováKateřina Kaločová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
035827 34.39 1.00
11 Natálie PfefferováNatálie Pfefferová
JAC BrnoJAC Brno
04 32.86
12 Anna MulikováAnna Muliková
AC ProstějovAC Prostějov
031112 32.78
13 Stela HolasováStela Holasová
JAC BrnoJAC Brno
045728 32.27
14 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
AC ProstějovAC Prostějov
045213 32.12
15 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 32.08
16 Barbora BujákováBarbora Bujáková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
045410 31.37
17 Tereza SovováTereza Sovová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
035628 31.34
18 Julie KřivánkováJulie Křivánková
AC ProstějovAC Prostějov
045305 29.45
19 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
045907 26.57
Celkem 19 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.{8} 169.50
2 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia Brno{8} 099.00
3 OTROK OTROK TJ Jiskra Otrokovice{8} 084.00
4 SOKOP SOKOP TJ Sokol Opava{8} 074.00
5 BYACB BYACB BYAC Brno{8} 070.50
6 PORUB PORUB Atletika Poruba z.s.{8} 066.00
7 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště{8} 027.00
8 PROST PROST AC Prostějov{8} 026.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 300 m, 300 m, 60 m př., 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JACBR JACBR JAC Brno{8} 123.00
2 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.{8} 121.00
3 VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 097.50
4 PORUB PORUB Atletika Poruba z.s.{8} 087.50
5 AKZLI AKZLI Atletický klub Zlín, z.s.{8} 076.50
6 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště{8} 031.00
7 PROST PROST AC Prostějov{8} 023.50
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m, 300 m, 300 m, 300 m, 800 m, 60 m př., 60 m př., 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 7 závodníků