výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A

Bílina (10. 9. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.51
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.73
3 Štěpán ČechŠtěpán Čech 010620 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.84
4 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 030121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.22
5 Sebastian ScholzSebastian Scholz 011217 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.46
6 Tomáš PolákTomáš Polák 020923 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor KašákViktor Kašák 010309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.47
2 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.71
3 David KonečnýDavid Konečný 010725 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.79
4 Lukáš TalmanLukáš Talman 010604 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.89
5 Michal PokornýMichal Pokorný 020110 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.21
6 Ondřej LukešOndřej Lukeš 020815 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ĎurčovičJan Ďurčovič 010405 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.60
2 Ondřej SeinerOndřej Seiner 010924 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 07.68
3 Jakub FaltusJakub Faltus 010127 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.68
4 Adam MotlAdam Motl 020418 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.06
5 Petr LendvorskýPetr Lendvorský 010617 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 10.9.2016) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.64
2 Erik SitayErik Sitay 010202 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07.68
3 Dominik FenclDominik Fencl 010927 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.20
4 Martin KostkaMartin Kostka 030219 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.25
5 Václav MlčochVáclav Mlčoch 020917 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.68
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 010823 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.72
2 Michal UhlířMichal Uhlíř 010403 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.82
3 Artur UldrichArtur Uldrich 020115 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.11
4 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 030518 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.90
5 Alexander TulisAlexander Tulis 040311 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.78
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 10.9.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor KašákViktor Kašák 010309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.46 11.00
2 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48 9.00
3 Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.56 8.00
4 Ondřej SeinerOndřej Seiner 010924 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 07.57 7.00
5 Jan ĎurčovičJan Ďurčovič 010405 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.60 6.00
6 Jakub FaltusJakub Faltus 010127 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.65 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 10.9.2016) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 010823 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.70 4.00
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.88 3.00
3 Erik SitayErik Sitay 010202 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07.93 2.00
4 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.96 1.00
5 David KonečnýDavid Konečný 010725 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.99
6 Michal UhlířMichal Uhlíř 010403 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.02
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.93
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.24
3 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.32
4 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.35
5 Klára ŠídlováKlára Šídlová 025307 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.76
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná 025506 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.94
2 Františka RappováFrantiška Rappová 035518 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.23
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.29
4 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.90
5 Eva SuchánkováEva Suchánková 035702 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.38
MB Barbora DraslarováBarbora Draslarová 026210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.21
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.24
3 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.56
4 Jana MalánováJana Malánová 026216 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.79
5 Kateřina BílkováKateřina Bílková 026119 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.07
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová 015705 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.34
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.46
3 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.48
4 Sára PoprováSára Poprová 025911 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.68
5 Denisa VysloužilováDenisa Vysloužilová 025309 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.47
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.11
2 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.41
3 Linda ČechováLinda Čechová 016228 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.41
4 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.50
5 Zuzana LöblováZuzana Löblová 035302 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.45
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 10.9.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.92 11.00
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.00 9.00
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.06 8.00
4 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.23 7.00
5 Františka RappováFrantiška Rappová 035518 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.34 6.00
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.49 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 10.9.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.24 4.00
2 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.33 3.00
3 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová 015705 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.39 2.00
4 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.43 1.00
5 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.45
6 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.52
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.42 11.00
2 Viktor KašákViktor Kašák 010309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.91 9.00
3 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.94 8.00
4 Jakub FaltusJakub Faltus 010127 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.23 7.00
5 Filip GorskiFilip Gorski 010526 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.58 6.00
6 Ondřej SeinerOndřej Seiner 010924 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 18.81 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČernýMarek Černý 020608 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18.65 5.00
2 Jan ĎurčovičJan Ďurčovič 010405 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18.66 4.00
3 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.96 1.00
4 Štěpán ČechŠtěpán Čech 010620 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.01
5 Adam MotlAdam Motl 020418 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 19.21
Petr LendvorskýPetr Lendvorský 010617 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.9.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KlokočníkFilip Klokočník 020413 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.92 2.00
2 Jan MachačJan Machač 011007 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19.08
3 Artur UldrichArtur Uldrich 020115 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.24
4 Michal PokornýMichal Pokorný 020110 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.36
5 Dominik FenclDominik Fencl 010927 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19.43
6 Tomáš ReichlTomáš Reichl 020819 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.07
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 10.9.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NovýTomáš Nový 020908 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.08
2 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 010212 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 20.33
3 Ondřej LukešOndřej Lukeš 020815 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.36
4 Václav MlčochVáclav Mlčoch 020917 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.48
5 Tomáš PolákTomáš Polák 020923 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 21.00
MB Martin KostkaMartin Kostka 030219 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.84
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 18.76 11.00
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 015103 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 18.81 9.00
3 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.70 8.00
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.83 7.00
5 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.03 6.00
6 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 035214 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.08 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová 015705 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 20.04 5.00
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20.07 4.00
3 Veronika TřískováVeronika Třísková 025415 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20.07 3.00
4 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.14 1.00
5 Jana MalánováJana Malánová 026216 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 21.91
Klára SobotkováKlára Sobotková 025120 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 10.9.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 026221 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.30
2 Barbora VavříkováBarbora Vavříková 025415 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.67
3 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková 025802 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 21.72
4 Denisa ChadimováDenisa Chadimová 025825 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.05
Jana JílkováJana Jílková 025919 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. DNS
Simona WeberováSimona Weberová 025115 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.48 11.00
2 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 37.09 9.00
3 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 37.71 8.00
4 Jan ProcházkaJan Procházka 011026 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 38.34 7.00
5 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.46 6.00
6 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.13 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 010622 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.79 5.00
2 Michal UhlířMichal Uhlíř 010403 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 39.48 3.00
3 Marek SchätzMarek Schätz 010928 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.11 2.00
4 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 010804 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 40.50 1.00
5 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 40.61
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZikmundDominik Zikmund 020329 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 41.56
2 Marek FuniokMarek Funiok 020322 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 41.73
3 Jan VodičkaJan Vodička 020424 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 43.52
4 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 010212 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 44.26
5 Sebastian ScholzSebastian Scholz 011217 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 44.76
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 41.32 11.00
2 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 42.80 9.00
3 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 43.27 8.00
4 Iveta DufkováIveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 43.43 7.00
5 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 43.65 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 025227 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 44.84 5.00
2 Lucie ProcházkováLucie Procházková 025906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.97 4.00
3 Tereza HouškováTereza Houšková 015809 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.31 3.00
Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 015927 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JílkováJana Jílková 025919 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 47.70 2.00
2 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková 025802 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 47.79 1.00
3 Anna SchwarzováAnna Schwarzová 025324 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 48.00
4 Beata SanveneroBeata Sanvenero 025416 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 49.14
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 020120 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:08.10 11.00
2 Jiří JanečekJiří Janeček 010821 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:08.87 9.00
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 020520 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:11.16 8.00
4 Michal MartinákMichal Martinák 020507 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:11.40 7.00
5 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 020603 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:13.60 6.00
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:16.30 5.00
7 Petr SlunečkoPetr Slunečko 010804 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:17.52 4.00
8 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 010825 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:23.62 3.00
9 Miroslav KepkaMiroslav Kepka 010426 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:31.17 2.00
10 Jakub FaistauerJakub Faistauer 020615 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:47.79 1.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola BisováNikola Bisová 025823 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:24.22 11.00
2 Anna SamešováAnna Samešová 015517 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:25.30 9.00
3 Iveta DufkováIveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:27.19 8.00
4 Martina FořtováMartina Fořtová 025503 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:28.61 7.00
5 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 035422 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:34.92 6.00
6 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:38.63 5.00
7 Karolína SukováKarolína Suková 035814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:45.96 4.00
8 Daniela FürstováDaniela Fürstová 035720 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:50.80 3.00
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 016205 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán MarekŠtěpán Marek 010328 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:31.80 11.00
2 Jakub KolínJakub Kolín 021209 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:34.15 9.00
3 Vít VladykaVít Vladyka 010430 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:35.54 8.00
4 Adam HorníkAdam Horník 010813 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:38.26 7.00
5 Ondřej SteinerOndřej Steiner 011209 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:44.57 6.00
6 Vojtěch HerianVojtěch Herian 010510 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:45.02 5.00
7 Jiří BekJiří Bek 011113 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:59.66 4.00
8 Ondřej JeřábekOndřej Jeřábek 020806 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5:03.10 3.00
9 Petr KadrabaPetr Kadraba 020624 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5:05.50 2.00
10 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 020716 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:41.02 1.00
MB Ondřej ZunaOndřej Zuna 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:21.32
MB Štěpán ZunaŠtěpán Zuna 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:26.35
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:07.96 11.00
2 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 015827 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:24.93 9.00
3 Kateřina KubákováKateřina Kubáková 015728 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:28.54 8.00
4 Tereza KvapilováTereza Kvapilová 015604 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5:36.33 7.00
5 Karolína NyklesováKarolína Nyklesová 036020 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:41.52 6.00
6 Denisa BrunátováDenisa Brunátová 045129 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:41.54 5.00
7 Anna NovákováAnna Nováková 016018 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:52.97 4.00
8 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 026110 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:58.07 3.00
9 Eliška MartínkováEliška Martínková 025127 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5:59.67 2.00
10 Petra VitákováPetra Vitáková 025621 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6:04.09 1.00
Celkem 10 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11:06.52 11.00
2 Adam MatulkaAdam Matulka 010723 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11:22.52 9.00
3 Jakub DavidJakub David 021121 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11:29.43 8.00
4 Matěj SluževskýMatěj Služevský 020815 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11:56.46 7.00
5 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 020630 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13:44.94 6.00
6 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 021121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 14:34.80 5.00
7 Marek MatúšMarek Matúš 040720 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 15:13.58 4.00
Kryštof PrůšaKryštof Průša 010817 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.51 11.00
2 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.52 9.00
3 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.87 8.00
4 Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.05 7.00
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon DutýŠimon Dutý 010808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14.52 6.00
2 Ondřej SteinerOndřej Steiner 011209 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 15.10 5.00
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.11 4.00
4 Daniel StádníkDaniel Stádník 011123 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15.38 3.00
5 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.96 0.50
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof BesserKryštof Besser 010107 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15.68 2.00
2 Adam KoblicAdam Koblic 020225 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.96 0.50
3 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 010307 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 16.25
4 Milan MálekMilan Málek 020630 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.24
5 Jakub TrafinaJakub Trafina 010810 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 34.24
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.18 11.00
2 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.18 9.00
3 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 015306 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15.19 8.00
4 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.35 7.00
5 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 015428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.03 6.00
6 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 025423 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 16.60 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 015119 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.46 5.00
2 Lenka BártováLenka Bártová 025504 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 16.51 4.00
3 Anna VinšováAnna Vinšová 025409 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 16.62 2.00
4 Natálie NožičkováNatálie Nožičková 025724 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 19.24 1.00
MB Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 026121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 17.37
Nikola SteinerováNikola Steinerová 025405 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.50 11.00
2 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 26.88 9.00
3 Marek PáníkMarek Páník 011030 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.28 8.00
4 Šimon DutýŠimon Dutý 010808 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 28.07 7.00
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 010622 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.66 6.00
2 Jakub DemelJakub Demel 010427 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 29.04 5.00
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.78 4.00
4 Kryštof BesserKryštof Besser 010107 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 30.55 3.00
5 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 010804 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 32.13
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.9.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš LaubeTomáš Laube 011108 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 31.54 2.00
2 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 010825 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 31.70 1.00
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 010810 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 31.83
4 Tomáš NovýTomáš Nový 020908 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 32.27
MB Jakub ChloupekJakub Chloupek 021202 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 29.44
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 28.56 11.00
2 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 29.41 9.00
3 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 015422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.45 8.00
4 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.56 7.00
5 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 31.48 6.00
6 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 025423 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 31.88 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 015607 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 31.80 5.00
2 Klára HercíkováKlára Hercíková 025928 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 32.78 3.00
3 Lucie ProcházkováLucie Procházková 025906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.34 1.00
4 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 015401 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 34.43
5 Tereza HouškováTereza Houšková 015809 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna FeitováAnna Feitová 025906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.22 2.00
2 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 35.81
3 Jana JílkováJana Jílková 025919 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 36.76
4 Anna RydvalováAnna Rydvalová 025803 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 39.25
MB Barbora DraslarováBarbora Draslarová 026210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.47
Anna VinšováAnna Vinšová 025409 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub MartinůJakub Martinů 010712 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:02.27 11.00
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 021025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:04.70 9.00
3 Jakub ŠtiplJakub Štipl 010827 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5:11.28 8.00
4 Ondřej HofreiterOndřej Hofreiter 020423 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5:15.34 7.00
5 Jaroslav VšetičkaJaroslav Všetička 020509 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:16.05 6.00
6 Radek AndrleRadek Andrle 020926 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:58.44 5.00
7 Marek VobořilMarek Vobořil 010418 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6:00.75 4.00
MB Lukáš AdamecLukáš Adamec 010222 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:00.29
MIchal BubelaMIchal Bubela 020314 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 9 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Klokočník, Dudra, Novotný, Kašák A-Klokočník, Dudra, Novotný, Kašák ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.40 11.00
2 A-Čechtický, Nguyen, Konečný, Černý A-Čechtický, Nguyen, Konečný, Černý AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 29.00 9.00
3 A-Kostka, Slunečko, Nývlt, Gorski A-Kostka, Slunečko, Nývlt, Gorski A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 29.02 8.00
4 A-Sitay, Davilík, Všetička M., Popovič A-Sitay, Davilík, Všetička M., Popovič TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 29.81 6.00
5 Dutý, Uhlíř, Zikmund, Machač Dutý, Uhlíř, Zikmund, Machač AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 29.88 5.00
Pánik, Bouda, Štěpán, Procházka Pánik, Bouda, Štěpán, Procházka AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Vaidiš, Uldich, Had, Petrikovič A-Vaidiš, Uldich, Had, Petrikovič SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 29.69 7.00
2 B-Konvalina, Talman, Paták, Koucký B-Konvalina, Talman, Paták, Koucký ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.49 4.00
3 B-Vladyka,Herian, Tulis, Vobořil B-Vladyka,Herian, Tulis, Vobořil A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 31.56 3.00
4 B-Beníček, Sedlmayer, Neckář, Faistauer B-Beníček, Sedlmayer, Neckář, Faistauer AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 32.14 2.00
5 B-Andrle, Všetička T., Rubáš, Stanislavský B-Andrle, Všetička T., Rubáš, Stanislavský TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 32.48 1.00
6 Málek, Polák, Reichl, Šnajdr Málek, Polák, Reichl, Šnajdr USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 32.80
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Rappová, Kořínková, Hájková, Poprová A Rappová, Kořínková, Hájková, Poprová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 30.93 11.00
2 A Suchánková, Gabrišková, Loukotková, Třísková A Suchánková, Gabrišková, Loukotková, Třísková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 32.92 7.00
3 A Velíšková, Schwarzová, Burešová, Šimůnková A Velíšková, Schwarzová, Burešová, Šimůnková AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 33.00 6.00
4 A Šínová, Šídlová, Novotná, Vejšická A Šínová, Šídlová, Novotná, Vejšická Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 33.01 5.00
A Cukerová, Cymbálová, Kotrhonzová, Šašková A Cukerová, Cymbálová, Kotrhonzová, Šašková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Uhlová, Škrnová, Hanykýřová, Jarošová A Uhlová, Škrnová, Hanykýřová, Jarošová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 31.11 9.00
2 B Procházková, Smejkalová, Novotná, Hollasová B Procházková, Smejkalová, Novotná, Hollasová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.37 8.00
3 B Dočekalová, Hercíková, Rydvalová, Fořtová B Dočekalová, Hercíková, Rydvalová, Fořtová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 33.80 3.00
4 B Eliášová, Knecelová, Hankeová, Franková B Eliášová, Knecelová, Hankeová, Franková Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 34.75 1.00
Malánová, Steinerová, Kušnierová, Hettlerová Malánová, Steinerová, Kušnierová, Hettlerová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C Šedá, Nováková, Štěpánová, Daňková C Šedá, Nováková, Štěpánová, Daňková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.24 4.00
2 B Rančevová, Bílková, Sanvenero, Maydková B Rančevová, Bílková, Sanvenero, Maydková SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 34.06 2.00
3 BStřihavková, Nožičková, Saidlová, Bártová BStřihavková, Nožičková, Saidlová, Bártová AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 34.82
4 B Loblová, Matušková, Vysloužilová, Furstová B Loblová, Matušková, Vysloužilová, Furstová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 36.41
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Barek, Gorki, Nývlt, Vladyka A-Barek, Gorki, Nývlt, Vladyka A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:43.26 11.00
2 A-Konečný, Černý, Martinů, Vodička A-Konečný, Černý, Martinů, Vodička AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:44.02 9.00
3 Koblic, Talman, Schneider, Konvalina Koblic, Talman, Schneider, Konvalina ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:45.76 8.00
4 A-Marek, Rubáš, Trávníček, Suchý A-Marek, Rubáš, Trávníček, Suchý TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:48.86 6.00
5 A-Hofreiter, Kolín, Fencl, Kepka A-Hofreiter, Kolín, Fencl, Kepka AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2:58.05 5.00
6 Motl, Laube, Vyskočil, Scholz Motl, Laube, Vyskočil, Scholz Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3:00.09 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Besser, Janeček, Kaplan, Šnajdr Besser, Janeček, Kaplan, Šnajdr USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:46.07 7.00
2 C-Čechtický, Faistauer, Sedlmayer, Kudělka C-Čechtický, Faistauer, Sedlmayer, Kudělka AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:01.19 3.00
3 B-Herian, Ederer, Burda, Vobořil B-Herian, Ederer, Burda, Vobořil A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:01.94 2.00
4 B-Jeřábek, David, Vyhnánek, Vích B-Jeřábek, David, Vyhnánek, Vích AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3:03.96 1.00
5 B-Služevský, Bek, Všetička, Neckář B-Služevský, Bek, Všetička, Neckář AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:07.08
6 B-Andrle, Horník, Matulka, Všetička M. B-Andrle, Horník, Matulka, Všetička M. TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:07.61
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štanclová, Samešová, Fořtová, Rappová Štanclová, Samešová, Fořtová, Rappová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:57.00 11.00
2 A Šťastná, Marková, Kotrhonzová, Feitová A Šťastná, Marková, Kotrhonzová, Feitová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:57.51 9.00
3 A Šídlová, Dufková, Landsmannová, Čižinská A Šídlová, Dufková, Landsmannová, Čižinská Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:05.52 7.00
4 Štolbová, Bisová, Tůmová, Weberová Štolbová, Bisová, Tůmová, Weberová USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:07.26 6.00
5 A Schwarzová, Vinšová, Kvapilová, Saidlová A Schwarzová, Vinšová, Kvapilová, Saidlová AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:11.34 5.00
6 A Furstová, Gabrišková, Suchánková, Vysloužilová A Furstová, Gabrišková, Suchánková, Vysloužilová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:20.97 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Cukerová, Dorňáková, Houšková, Novotná B Cukerová, Dorňáková, Houšková, Novotná ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:03.17 8.00
2 Sanvenero, Rančevová, Vavříková, Bílková Sanvenero, Rančevová, Vavříková, Bílková SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:15.56 4.00
3 B Martínková, Burešová, Janatková, Nožičková B Martínková, Burešová, Janatková, Nožičková AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:22.36 2.00
4 B Kvasničková, Niklesová, Brunátová, Loblová B Kvasničková, Niklesová, Brunátová, Loblová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3:32.85 1.00
5 B Holečková, Novotná, Franková, Hošková B Holečková, Novotná, Franková, Hošková Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:33.06
Hrabáková, Chadimová, Navrátilová, Sobotková Hrabáková, Chadimová, Navrátilová, Sobotková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011015 1.80 11.00
2 Milan KudělkaMilan Kudělka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
010725 1.69 9.00
3 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
010427 1.69 8.00
4 Jan SuchýJan Suchý
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
010105 1.66 7.00
5 Tomáš LaubeTomáš Laube
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
011108 1.63 6.00
6 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020516 1.60 5.00
7 Jakub ŠtiplJakub Štipl
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
010827 1.60 4.00
8 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020203 1.60 3.00
9 Jan ĎurčovičJan Ďurčovič
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
010405 1.55 2.00
10= Jan EdererJan Ederer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010413 1.50 0.50
10= Jakub MartinůJakub Martinů
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
010712 1.50 0.50
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010102 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015823 1.55 11.00
2= Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015119 1.52 8.50
2= Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
035214 1.52 8.50
4 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
025101 1.52 7.00
5 Anna VinšováAnna Vinšová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
025409 1.49 6.00
6 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025619 1.49 5.00
7 Simona WeberováSimona Weberová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
025115 1.43 4.00
8 Tereza TůmováTereza Tůmová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
015911 1.40 3.00
9 Barbora BurešováBarbora Burešová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
026022 1.40 2.00
10 Zuzana HankeováZuzana Hankeová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
025522 1.35 1.00
11 Sára HolečkováSára Holečková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
025125 1.30
12 Šárka DaňkováŠárka Daňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025523 1.30
13 Simona RančevováSimona Rančevová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025228 1.20
Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
016205 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010522 3.35 11.00
2 Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011002 2.70 9.00
3 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010828 2.60 8.00
4= Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
011123 2.50 6.50
4= Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011015 2.50 6.50
6 Ondřej SteinerOndřej Steiner
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
011209 2.50 5.00
7= Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
010810 2.20 3.50
7= Petr SlunečkoPetr Slunečko
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010804 2.20 3.50
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025803 2.75 11.00
2 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025928 2.50 9.00
3 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025319 2.00 8.00
4 Šárka DaňkováŠárka Daňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025523 2.00 7.00
5 Adéla JiráskováAdéla Jirásková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
025423 1.80 6.00
Anna FrankováAnna Franková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015110 NM
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín WijasAntonín Wijas
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010330 6.07 +2.2 m/s 5.69 +0.9 m/s 11.00
2 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
010427 6.02 +1.1 m/s 9.00
3 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011015 5.82 +1.4 m/s 8.00
4 Marek VyšínMarek Vyšín
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
010417 5.77 +2.0 m/s 7.00
5 Milan KudělkaMilan Kudělka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
010725 5.56 +0.1 m/s 6.00
6 Ondřej SeinerOndřej Seiner
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
010924 5.49 +0.1 m/s 5.00
7 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
011123 5.43 +0.0 m/s 4.00
8 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020516 5.34 +0.8 m/s 3.00
9 Jakub FaltusJakub Faltus
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010127 5.19 +2.2 m/s 5.07 +0.0 m/s 2.00
10 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
021202 5.18 +0.0 m/s 1.00
11 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020203 5.13 +1.0 m/s
12 Jan VodičkaJan Vodička
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020424 5.13 +2.0 m/s
13 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020716 5.09 +1.1 m/s
14 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
011007 4.98 +1.9 m/s
15 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
020110 4.94 +1.5 m/s
16 Dominik ZikmundDominik Zikmund
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
020329 4.76 +0.0 m/s
17 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
020418 4.74 +0.0 m/s
18 Josef StanislavskýJosef Stanislavský
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
030121 4.74 +0.0 m/s
19 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020205 4.72 +1.3 m/s
20 Martin VšetičkaMartin Všetička
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
030518 4.45 +0.0 m/s
21 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
021121 4.39 +2.4 m/s 4.26 +1.2 m/s
22 Václav MlčochVáclav Mlčoch
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
020917 4.37 +1.4 m/s
23 Jan SuchýJan Suchý
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
010105 3.31 +0.6 m/s
Erik SitayErik Sitay
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
010202 DNS
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
016001 5.28 -1.5 m/s 11.00
2 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
025405 5.24 +1.4 m/s 9.00
3 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015422 5.02 +2.0 m/s 8.00
4 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025319 4.94 +1.9 m/s 7.00
5 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
025415 4.88 +2.2 m/s 4.71 +1.6 m/s 6.00
6 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025906 4.86 +2.0 m/s 5.00
7 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015508 4.82 +3.9 m/s 4.75 +0.0 m/s 4.00
8 Barbora HájkováBarbora Hájková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
015119 4.71 +1.1 m/s 3.00
9 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025120 4.65 +2.4 m/s 4.33 +0.3 m/s 2.00
10 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
015306 4.62 +0.0 m/s 1.00
11 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
025101 4.59 +1.5 m/s
12 Sára PoprováSára Poprová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025911 4.43 +0.6 m/s
13 Adéla ZikmundováAdéla Zikmundová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
015705 4.38 +0.3 m/s
14 Barbora VavříkováBarbora Vavříková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
025415 4.36 +0.0 m/s
15 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
016117 2.46 +0.9 m/s
Kristýna HrušovskáKristýna Hrušovská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025525 DNS
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
015119 12.67 11.00
2 Michaela KunertováMichaela Kunertová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
015102 11.77 9.00
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015817 11.19 8.00
4 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015428 11.16 7.00
5 Linda ČechováLinda Čechová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
016228 11.04 6.00
6 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
025812 10.94 5.00
7 Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
015411 10.67 4.00
8 Kateřina EliášováKateřina Eliášová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015213 09.50 3.00
9 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
035516 08.85 2.00
10 Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025823 08.73 1.00
11 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
025207 08.62
12 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
026025 08.30
13 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035402 07.97
14 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025619 07.73
15 Kateřina SehnalováKateřina Sehnalová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
025923 07.31
16 Zuzana MatúškováZuzana Matúšková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
025903 07.07
17 Tereza KokšálováTereza Kokšálová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
025530 06.38
MB Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
026025 07.77
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek VyšínMarek Vyšín
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
010417 12.96 11.00
2 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011120 12.60 9.00
3 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
010723 11.67 8.00
4 Dominik JiskraDominik Jiskra
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
010402 11.54 7.00
5 Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011002 11.27 6.00
6 Milan PopovičMilan Popovič
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
010909 10.90 5.00
7 Michal MartinákMichal Martinák
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
020507 10.84 4.00
8 Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
010820 10.58 3.00
9 Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011226 10.41 2.00
10 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
011015 10.32 1.00
11 Sebastián HykaSebastián Hyka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
010903 10.20
12 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
020603 09.60
13 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
020624 09.30
14 Adam ProkopAdam Prokop
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020628 09.15
15 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010530 08.99
16 Zdeněk VyhnánekZdeněk Vyhnánek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
020220 08.90
17 Marek MikešMarek Mikeš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020404 08.36
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela KunertováMichaela Kunertová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
015102 32.49 11.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
015119 30.81 9.00
3 Aneta HarvilováAneta Harvilová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
016106 29.51 8.00
4 Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
015411 26.86 7.00
5 Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025823 26.52 6.00
6 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025211 24.32 5.00
7 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
015516 23.66 4.00
8 Dominika HarvilováDominika Harvilová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
016106 23.54 3.00
9 Natálie LoukotkováNatálie Loukotková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
015720 23.41 2.00
10 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
026025 23.29 1.00
11 Denisa ChadimováDenisa Chadimová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
025825 22.87
12 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025619 22.54
13 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
015619 22.27
14 Eliška ZamrazilováEliška Zamrazilová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
025315 22.09
15 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
026017 21.28
16 Kateřina EliášováKateřina Eliášová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015213 19.75
17 Zuzana HankeováZuzana Hankeová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
025522 19.41
18 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
015511 19.16
19 Alexandra GáborováAlexandra Gáborová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
026117 18.86
20 Kristýna CharvátováKristýna Charvátová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025920 17.38
21 Michaela PavlasováMichaela Pavlasová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
015122 17.16
22 Kateřina SehnalováKateřina Sehnalová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
025923 16.45
23 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
035827 15.35
24 Martina TypltováMartina Typltová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
016115 14.02
25 Tereza KokšálováTereza Kokšálová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
025530 13.66
Celkem 25 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010117 45.15 11.00
2 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
010723 40.08 9.00
3 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
010823 39.24 8.00
4 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
011015 36.40 7.00
5 Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011226 34.98 6.00
6 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011120 32.78 5.00
7 Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
010313 32.31 4.00
8 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010522 31.40 3.00
9 Dominik JiskraDominik Jiskra
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
010402 30.66 2.00
10 Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
010820 29.26 1.00
11 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010828 27.80
12 Adam ProkopAdam Prokop
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020628 25.78
13 Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011004 23.82
14 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
020624 22.85
15 Marek MikešMarek Mikeš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020404 22.70
16 Sebastián HykaSebastián Hyka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
010903 22.17
17 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010530 19.71
Martin ZiliziMartin Zilizi
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010526 DNS
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
015411 41.20 11.00
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015817 35.32 9.00
3 Linda ČechováLinda Čechová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
016228 35.27 8.00
4 Kristýna CharvátováKristýna Charvátová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025920 31.83 7.00
5 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
015511 31.31 6.00
6 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025211 27.99 5.00
7 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
025812 26.15 4.00
8 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
015619 25.31 3.00
9 Anna KneselováAnna Kneselová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
016002 24.48 2.00
10 Aneta HarvilováAneta Harvilová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
016106 22.50 1.00
11 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
026025 21.81
12 Dominika HarvilováDominika Harvilová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
016106 20.74
13 Alexandra GáborováAlexandra Gáborová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
026117 20.63
14 Monika MatouškováMonika Matoušková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025904 19.39
15 Michaela PavlasováMichaela Pavlasová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
015122 19.22
16 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
015516 18.46
17 Eliška ZamrazilováEliška Zamrazilová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
025315 16.06
MB Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
026025 20.31
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
011015 40.71 11.00
2 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011120 38.00 9.00
3 Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020510 33.84 8.00
4 Karel RůžičkaKarel Růžička
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
010820 33.83 7.00
5 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
010723 31.70 6.00
6 Marek MikešMarek Mikeš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020404 31.41 5.00
7 Milan PopovičMilan Popovič
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
010909 29.20 4.00
8 Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011002 28.31 3.00
9 Sebastián HykaSebastián Hyka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
010903 25.87 2.00
10 Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011226 24.58 1.00
11 Adam ProkopAdam Prokop
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020628 22.72
12 Martin ZiliziMartin Zilizi
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010526 22.05
13 Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011004 21.38
14 Šimon StudihradŠimon Studihrad
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
020624 21.02
15 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010530 20.73
16 Štěpán MarekŠtěpán Marek
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
010328 19.70
Dominik JiskraDominik Jiskra
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
010402 NM
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
015119 38.93 11.00
2 Michaela KunertováMichaela Kunertová
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
015102 37.10 9.00
3 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015508 33.28 8.00
4 Natálie LoukotkováNatálie Loukotková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
015720 31.30 7.00
5 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
015511 30.65 6.00
6 Barbora HájkováBarbora Hájková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
015119 28.57 5.00
7 Romana ŠkrnováRomana Škrnová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
016107 27.65 4.00
8 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
026017 27.48 3.00
9 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
016018 26.60 2.00
10 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015827 26.48 1.00
11 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
035516 25.57
12 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
015516 25.23
13 Lenka BártováLenka Bártová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
025504 24.30
14 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
015619 23.10
15 Aneta HarvilováAneta Harvilová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
016106 22.90
16 Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025823 22.24
17 Anna KneselováAnna Kneselová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
016002 19.67
18 Dominika HarvilováDominika Harvilová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
016106 14.35
MB Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025921 23.33
Celkem 19 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
010117 55.72 11.00
2 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
010307 54.10 9.00
3 Michael RubášMichael Rubáš
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
011108 43.08 8.00
4 Michal MartinákMichal Martinák
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
020507 42.84 7.00
5 Marek VyšínMarek Vyšín
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
010417 42.48 6.00
6 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010828 40.12 5.00
7 Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
010313 38.33 4.00
8 Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
010929 37.05 3.00
9 Adam KoblicAdam Koblic
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020225 34.54 2.00
10 Jakub ŠtiplJakub Štipl
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
010827 32.60 1.00
11 Jan EdererJan Ederer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010413 28.92
12 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
020815 25.96
13 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
010825 24.00
MB Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
010110 66.37
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020913 NM
Celkem 15 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 010804 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18:55.89 11.00
2 Daniel BaliczDaniel Balicz 021029 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19:23.79 9.00
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 020913 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19:39.28 8.00
4 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 020817 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 19:48.44 7.00
5 Oldřich TulisOldřich Tulis 020201 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20:05.55 6.00
6 Adam LašákAdam Lašák 020724 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 20:58.12 5.00
7 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22:18.78 4.00
8 Marek SchätzMarek Schätz 010928 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22:18.95 3.00
Celkem 8 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 10.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18:02.87 11.00
2 Sára HolečkováSára Holečková 025125 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18:03.02 9.00
3 Denisa JégrováDenisa Jégrová 035827 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19:01.22 8.00
4 Kristýna SüsserováKristýna Süsserová 016123 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19:31.44 7.00
5 Martina TypltováMartina Typltová 016115 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20:14.68 6.00
6 Jana ZikmundováJana Zikmundová 026002 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 20:15.84 5.00
7 Kateřina HoškováKateřina Hošková 025608 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20:33.24 4.00
8 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 015916 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21:13.18 3.00
9 Aneta KrejzováAneta Krejzová 015922 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 21:19.93 2.00
10 Kateřina MatúšováKateřina Matúšová 025619 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 21:26.15 1.00
11 Karolína JanatkováKarolína Janatková 035309 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 21:51.81
12 Zuzana MatúškováZuzana Matúšková 025903 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 23:25.60
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 248.50
2 SPAPR SPAPR A. C. Sparta Praha{8} 161.50
3 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, z.s.{8} 155.50
4 STRIB STRIB TJ Baník Stříbro, spolek{8} 150.00
5 MLBOL MLBOL AC Mladá Boleslav z.s.{8} 136.00
6 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 068.00
7 LITVI LITVI Atletika Litvínov, z.s.{8} 054.00
8 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.{8} 045.00
9 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 027.50
Poznámky:
Stav po: 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 60 m, 60 m, 4x60 m, 4x300 m, 100 m př., 100 m př., 150 m, 150 m, 150 m, 200 m př., 200 m př., 300 m, 300 m, 4x6
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.{8} 202.50
2 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 189.50
3 ATLJM ATLJM Atletika Jižní Město z.s.{8} 154.00
4 ACTUR ACTUR AC SYNER Turnov{8} 095.00
5 STRIB STRIB TJ Baník Stříbro, spolek{8} 086.00
6 LITVI LITVI Atletika Litvínov, z.s.{8} 075.00
7 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.{8} 064.00
8 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 037.00
9 VIPLZ VIPLZ AKM Viktoria Plzeň{8} 031.00
Poznámky:
Stav po: 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 60 m, 60 m, 4x60 m, 4x300 m, 100 m př., 150 m, 150 m, 200 m př., 200 m př., 200 m př., 300 m, 300 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x300 m
Celkem 9 závodníků