2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C a 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje
Chodov (8. 9. 2016)60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (čt, 8.9.2016) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan UllmannJan Ullmann | 00 | ŠAK Chodov, z. s. | 07.41 | |||||||||||||||
2 | Jiří StarkJiří Stark | 00 | ŠAK Chodov, z. s. | 07.89 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 8.9.2016) | Vítr: -2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek NetíkMarek Netík | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 07.82 | |||||||||||||||
2 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.96 | |||||||||||||||
3 | Adam HadAdam Had | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.14 | |||||||||||||||
4 | Artur UldrichArtur Uldrich | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.15 | |||||||||||||||
Adam BauerAdam Bauer | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | DNS | ||||||||||||||||
Tomáš HendrichTomáš Hendrich | 01 | ŠAK Chodov, z. s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 8.9.2016) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.25 | |||||||||||||||
2 | Václav MlčochVáclav Mlčoch | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.77 | |||||||||||||||
3 | Jindřich MazanecJindřich Mazanec | 01 | ŠAK Chodov, z. s. | 08.87 | |||||||||||||||
4 | Ondřej BatlaOndřej Batla | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 09.48 | |||||||||||||||
5 | Pavel GárskýPavel Gárský | 02 | ŠAK Chodov, z. s. | 09.65 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 8.9.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef TerčJosef Terč | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 08.26 | |||||||||||||||
2 | Ondřej SladkýOndřej Sladký | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 08.68 | |||||||||||||||
3 | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.74 | |||||||||||||||
4 | David BerkaDavid Berka | 04 | AK Sokolov | 08.95 | |||||||||||||||
5 | Petr CharvátPetr Charvát | 04 | AK Sokolov | 09.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (čt, 8.9.2016) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín VrbaAntonín Vrba | 05 | AK Sokolov | 08.83 | |||||||||||||||
2 | Daniel KlejchDaniel Klejch | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 09.34 | |||||||||||||||
3 | Michal MaxaMichal Maxa | 05 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.39 | |||||||||||||||
4 | Martin BartošMartin Bartoš | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 09.50 | |||||||||||||||
5 | Jakub VojířJakub Vojíř | 05 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.55 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (čt, 8.9.2016) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon KraftŠimon Kraft | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 09.45 | |||||||||||||||
2 | Tadeáš PěknýTadeáš Pěkný | 04 | ŠAK Chodov, z. s. | 09.75 | |||||||||||||||
3 | Marek BubelíniMarek Bubelíni | 04 | ŠAK Chodov, z. s. | 09.97 | |||||||||||||||
4 | Tomáš ZikmundTomáš Zikmund | 05 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.99 | |||||||||||||||
5 | Václav VoříšekVáclav Voříšek | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 10.10 | |||||||||||||||
6 | Jiří HampejsJiří Hampejs | 04 | ŠAK Chodov, z. s. | 10.77 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 8.9.2016) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina JarošováKateřina Jarošová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.28 | |||||||||||||||
2 | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.48 | |||||||||||||||
3 | Adéla JírováAdéla Jírová | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 08.57 | |||||||||||||||
4 | Veronika MaydlováVeronika Maydlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.91 | |||||||||||||||
5 | Veronika NohejlováVeronika Nohejlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.99 | |||||||||||||||
6 | Romana ŠkrnováRomana Škrnová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 8.9.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valentina LudvíkováValentina Ludvíková | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 08.88 | |||||||||||||||
2 | Barbora VavříkováBarbora Vavříková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.96 | |||||||||||||||
3 | Eliška HozákováEliška Hozáková | 02 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 09.14 | |||||||||||||||
4 | Martina PolákováMartina Poláková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.30 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (čt, 8.9.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona RančevováSimona Rančevová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.36 | |||||||||||||||
2 | Adéla LiškováAdéla Lišková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.52 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 8.9.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina KůtkováKristina Kůtková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.86 | |||||||||||||||
2 | Anna PeřinováAnna Peřinová | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 09.01 | |||||||||||||||
3 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.23 | |||||||||||||||
4 | Nicole HofmannováNicole Hofmannová | 04 | AK Sokolov | 09.29 | |||||||||||||||
5 | Adéla KrálováAdéla Králová | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.31 | |||||||||||||||
6 | Valerie HerzováValerie Herzová | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.32 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (čt, 8.9.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KotroušováTereza Kotroušová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 09.52 | |||||||||||||||
2 | Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 09.64 | |||||||||||||||
3 | Klára MarkofováKlára Markofová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 09.97 | |||||||||||||||
4 | Tereza RůžičkováTereza Růžičková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 10.00 | |||||||||||||||
5 | Natálie SeifertováNatálie Seifertová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 10.07 | |||||||||||||||
Eliška ČesákováEliška Česáková | 04 | TJ MDDM Ostrov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (čt, 8.9.2016) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valérie PelcováValérie Pelcová | 03 | TJ MDDM Ostrov | 08.73 | |||||||||||||||
2 | Viktorie DrobnáViktorie Drobná | 06 | TJ MDDM Ostrov | 10.08 | |||||||||||||||
3 | Ivana ČesákováIvana Česáková | 05 | TJ MDDM Ostrov | 10.18 | |||||||||||||||
4 | Andrea PokrupováAndrea Pokrupová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 10.38 | |||||||||||||||
5 | Eva UrbánkováEva Urbánková | 06 | TJ MDDM Ostrov | 10.53 | |||||||||||||||
Kateřina SchwarzováKateřina Schwarzová | 05 | TJ MDDM Ostrov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (čt, 8.9.2016) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KafkováNatálie Kafková | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 10.23 | |||||||||||||||
2 | Alice ČesákováAlice Česáková | 07 | TJ MDDM Ostrov | 10.34 | |||||||||||||||
3 | Michaela RybákováMichaela Rybáková | 05 | TJ MDDM Ostrov | 10.69 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |