výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev žactva

Opava (1. 10. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.26
2 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.40
3 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.51
4 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.67
5 Tomáš HujňákTomáš Hujňák 010512 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.75
6 Filip DrhlíkFilip Drhlík 020101 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.83
7 Tomáš PeřinaTomáš Peřina 011022 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.39
2 Viktor KašákViktor Kašák 010309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.50
3 Aleš KučeraAleš Kučera 010630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.66
4 Jan ProkopJan Prokop 010907 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.70
5 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.83
6 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.92
7 Jozef TutkoJozef Tutko 010831 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FialaJakub Fiala 010325 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.31
2 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.36
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 010119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.60
4 David KonečnýDavid Konečný 010725 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.71
5 Zdeněk CupákZdeněk Cupák 010928 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.09
6 Jakub KolářJakub Kolář 020218 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.30
7 David LangDavid Lang 020621 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.32
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.50
2 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 010823 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.65
3 Štěpán ŽenčákŠtěpán Ženčák 010107 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.83
4 Jakub ProcházkaJakub Procházka 020215 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.31
MB Martin KostkaMartin Kostka 030219 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.15
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 1.10.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.19 11.00
2 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.22 9.00
3 Jakub FialaJakub Fiala 010325 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.30 8.00
4 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.38 7.00
5 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.42 6.00
6 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.61 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor KašákViktor Kašák 010309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.44 4.00
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 010119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.46 3.00
3 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.51 2.00
4 Aleš KučeraAleš Kučera 010630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.55 1.00
5 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 010823 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.63
6 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.68
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.98
2 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 015112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.01
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.09
4 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.21
5 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.27
6 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32
7 Barbora PokornáBarbora Pokorná 025801 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.50
8 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 016109 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.94
2 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 015306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.05
3 Tereza ČermochováTereza Čermochová 015925 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.12
4 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.37
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 025429 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.43
6 Tereza MartinkováTereza Martinková 025930 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.48
Jana ŠafránkováJana Šafránková 025715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.48
8 Adéla NovotnáAdéla Novotná 025506 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 015210 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.98
2 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.00
3 Františka RappováFrantiška Rappová 035518 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.11
5 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.47
6 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 035123 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.50
7 Anna VrábelováAnna Vrábelová 025327 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.57
8 Anna FrankováAnna Franková 015110 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.10
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 1.10.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.94 11.00
2 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.96 9.00
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.98 8.00
4 Amálie NovákováAmálie Nováková 015210 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.99 7.00
5 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 015306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.14 6.00
6 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 015112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.17 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.10.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.07 4.00
2 Františka RappováFrantiška Rappová 035518 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.10 3.00
3 Tereza ČermochováTereza Čermochová 015925 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.17 2.00
4 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.36 1.00
5 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.40
6 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.42
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.02 11.00
2 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 020127 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.09 9.00
3 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.40 8.00
4 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.75 6.00
5 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 010119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.82 5.00
6= Jakub FialaJakub Fiala 010325 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.83 3.50
6= Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.83 3.50
8 Martin KašparMartin Kašpar 010829 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.82
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FaltusJakub Faltus 010127 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17.61 7.00
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17.90 2.00
3 Michal HusekMichal Husek 010319 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.99 1.00
4 Viktor KašákViktor Kašák 010309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.07
5 Lukáš MoravecLukáš Moravec 010827 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.25
6 David KonečnýDavid Konečný 010725 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18.28
7 Michal PazderaMichal Pazdera 020402 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 18.29
8 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 010220 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.58
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KučeraAleš Kučera 010630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.08
2 Filip GorskiFilip Gorski 010526 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.30
3 Tomáš HujňákTomáš Hujňák 010512 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 18.44
4 Jan ProkopJan Prokop 010907 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.45
5 Jakub PánekJakub Pánek 010512 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.55
6 Marek ČernýMarek Černý 020608 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18.66
7 Filip KlokočníkFilip Klokočník 020413 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.13
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ČechtickýDavid Čechtický 020213 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18.65
2 Zdeněk CupákZdeněk Cupák 010928 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 19.49
3 Jakub ProcházkaJakub Procházka 020215 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.81
4 Tomáš PeřinaTomáš Peřina 011022 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.28
5 Vojtěch AdámekVojtěch Adámek 011121 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 20.72
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.69 11.00
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 18.84 9.00
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.48 8.00
4 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.61 6.00
5 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.71 4.00
6 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 035214 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.02
7 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.08
Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 19.69 5.00
2 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 015306 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.72 3.00
3 Tereza ČermochováTereza Čermochová 015925 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.79 2.00
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová 025224 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.01 1.00
5 Lucie MičunkováLucie Mičunková 025409 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.39
6 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 035618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.71
7 Anna VrábelováAnna Vrábelová 025327 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.87
Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 016109 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Františka RappováFrantiška Rappová 035518 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.56 7.00
2 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 015116 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.41
3 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 015112 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.58
4 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 015720 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.68
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 025429 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.78
6 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.08
7 Markéta MachováMarkéta Machová 026117 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 23.02
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.33 11.00
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 010119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.17 9.00
3 Jakub FaltusJakub Faltus 010127 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 37.45 8.00
4 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.08 5.00
5 Michal HusekMichal Husek 010319 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 38.15 4.00
6 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.39 1.00
7 Lukáš MoravecLukáš Moravec 010827 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 38.96
Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.86 7.00
2 Martin KovačechMartin Kovačech 010624 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 37.96 6.00
3 Martin KašparMartin Kašpar 010829 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.28 3.00
4 Filip ŠmahelFilip Šmahel 010712 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.34 2.00
5 Aleš KučeraAleš Kučera 010630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.54
6 Marek ŘehákMarek Řehák 010815 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.74
7 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.77
8 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 010220 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 39.61
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PánekJakub Pánek 010512 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.44
2 Jiří NývltJiří Nývlt 010711 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 38.50
3 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 010622 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.88
4 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 010804 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 39.15
5 Štěpán ŽenčákŠtěpán Ženčák 010107 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 39.46
6 David VelichDavid Velich 010817 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.19
7 Jakub FaistauerJakub Faistauer 020615 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 44.86
8 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 020817 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 45.19
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.28 11.00
2 Anna KozlováAnna Kozlová 015912 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.30 9.00
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 035326 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 41.08 8.00
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová 025224 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.77 7.00
5 Tereza MarkováTereza Marková 015130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.17 6.00
6 Karolína PetrováKarolína Petrová 025321 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 42.22 5.00
7 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 43.14
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 42.67 4.00
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 025312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 42.74 3.00
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 026027 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.78 2.00
4 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 43.07 1.00
5 Iveta DufkováIveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 43.66
6 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 015720 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.97
7 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 015824 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 44.29
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SamešováAnna Samešová 015517 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 43.58
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 045808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.84
3 Lucie KovářováLucie Kovářová 026026 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 44.12
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 025316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.26
5 Tereza MervartováTereza Mervartová 025707 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 45.05
6 Tereza SmolkováTereza Smolková 015426 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.06
7 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 026011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45.33
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MaškováAnna Mašková 015618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.57
2 Lucie ProcházkováLucie Procházková 025906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.78
3 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 025313 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.88
4 Anna KošatováAnna Košatová 015129 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.54
5 Klára NovákováKlára Nováková 025918 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 48.18
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin KovačechMartin Kovačech 010624 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:01.48 11.00
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:03.79 9.00
3 Viktor GebauerViktor Gebauer 010919 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:03.90 8.00
4 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:06.48 7.00
5 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 010316 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:11.99 6.00
6 Lukáš TalmanLukáš Talman 010604 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:14.66 5.00
7 Jan VilímJan Vilím 020526 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:22.29 4.00
8 Petr SlunečkoPetr Slunečko 010804 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:23.52 3.00
9 Jan HrdličkaJan Hrdlička 010917 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:26.23 2.00
10 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:26.98 1.00
11 Jakub FaistauerJakub Faistauer 020615 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:31.03
12 MIchal BubelaMIchal Bubela 020314 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:32.32
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 016230 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:16.58 11.00
2 Anna CagašováAnna Cagašová 045505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:20.97 9.00
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 016122 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:21.85 8.00
4 Iveta DufkováIveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:22.98 7.00
5 Anna SamešováAnna Samešová 015517 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:24.25 6.00
6 Jitka NovosadováJitka Novosadová 026027 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:27.01 5.00
7 Tereza MervartováTereza Mervartová 025707 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:31.50 4.00
8 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 025808 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:35.66
9 Tereza KunzováTereza Kunzová 015822 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:39.98
10 Klára ŠimečkováKlára Šimečková 016016 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:45.20
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 025618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.19 3.00
2 Simona PelováSimona Pelová 016106 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:35.40 2.00
3 Šárka HavlováŠárka Havlová 025521 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:35.49 1.00
4 Nicole HůlováNicole Hůlová 046013 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:35.80
5 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 015601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:37.57
6 Anna TomčanováAnna Tomčanová 025212 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:37.68
7 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová 035323 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:39.82
8 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 025220 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:41.55
9 Anna NovákováAnna Nováková 016018 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:46.73
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 020817 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:17.45 11.00
2 Patrik PastorPatrik Pastor 010122 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:19.30 9.00
3 Vít VladykaVít Vladyka 010430 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:32.36 8.00
4 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 021025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:34.37 7.00
5 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:35.84 6.00
6 Lukáš VíchaLukáš Vícha 020425 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:37.63 5.00
7 Jan VavříčekJan Vavříček 010914 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:39.08 4.00
8 Jakub MartinůJakub Martinů 010712 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:45.37 3.00
9 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4:47.75 2.00
10 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 010327 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:51.83 1.00
11 Michal RomanecMichal Romanec 010712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:02.21
12 Vojtěch PatákVojtěch Paták 020203 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:02.97
13 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 010522 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5:55.35
Jan VilímJan Vilím 020526 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 045723 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:53.40 11.00
2 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 015604 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:54.51 9.00
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 025809 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:59.05 8.00
4 Adéla HlucháAdéla Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:59.93 7.00
5 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:02.20 6.00
6 Tereza HlucháTereza Hluchá 015710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:08.84 5.00
7 Klára NingerováKlára Ningerová 035125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:15.14 4.00
8 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 025218 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:17.06 3.00
9 Martina FořtováMartina Fořtová 025503 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:20.27 2.00
10 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 015827 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:21.55 1.00
11 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 045712 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:30.44
12 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 035306 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:36.79
13 Anna HorákováAnna Horáková 016215 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:46.66
Adéla MatouškováAdéla Matoušková 015513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 14 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman PazderaRoman Pazdera 011209 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10:04.32 11.00
2 Samuel KrýsaSamuel Krýsa 010201 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10:24.30 9.00
3 Oliver ZamazalOliver Zamazal 020404 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:40.80 8.00
4 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 010623 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:46.81 7.00
5 Daniel JuříčekDaniel Juříček 020425 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10:47.74 6.00
6 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 010119 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11:05.66 5.00
7 Matěj SluževskýMatěj Služevský 020815 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11:09.58 4.00
8 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:11.45 3.00
9 Pavel LenomarPavel Lenomar 020130 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11:13.46 2.00
10 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 010117 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11:33.80 1.00
11 Vojtěch HerianVojtěch Herian 010510 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11:34.42
12 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna 020309 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11:40.50
13 Marek VobořilMarek Vobořil 010418 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11:58.76
Celkem 13 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.31 11.00
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.78 9.00
3 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.94 8.00
4 Marek KretMarek Kret 010316 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.15 6.00
5 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.20 5.00
6 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.26 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.13 7.00
2 Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.46 3.00
3 Daniel StádníkDaniel Stádník 011123 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14.49 2.00
4 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.36
Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 020804 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Jakub VítekJakub Vítek 010513 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim KňávaMaxim Kňáva 010314 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.25 1.00
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 020615 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.55
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 010810 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15.95
4 Tomáš StachTomáš Stach 010608 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.30
5 František NovotnýFrantišek Novotný 030304 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 16.43
6 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 021023 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 16.89
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.02 11.00
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.96 9.00
3 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.06 8.00
4 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.74 7.00
5 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 025603 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.92 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 025212 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16.02 4.50
2 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 015428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.13 2.00
3 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 025418 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.14 1.00
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 035214 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.14
5 Terezie BřezinováTerezie Březinová 025305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.90
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 015119 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.40
2 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 015719 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.95
3 Tereza VilímováTereza Vilímová 025531 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.48
4 Simona KowalikováSimona Kowaliková 016020 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17.59
5 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 015106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.13
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KaráskováBarbora Karásková 016106 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.02 4.50
2 Sára PoprováSára Poprová 025911 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.10 3.00
3 Terezie MackováTerezie Macková 015913 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.18
4 Andrea PilařováAndrea Pilařová 016011 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 21.32
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 010619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.35 11.00
2 Jiří PecharJiří Pechar 010324 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 26.95 9.00
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.33 7.00
4 Marek KretMarek Kret 010316 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 27.36 6.00
5 Adam GrodaAdam Groda 010915 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.65 5.00
6 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 010622 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.04 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ValaŠimon Vala 010323 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.26 8.00
2 Jakub DemelJakub Demel 010427 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 28.48 3.00
3 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 011108 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.85 2.00
4 Ondřej PodešvaOndřej Podešva 010410 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.11
5 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 30.89
Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 011107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik HreňkoErik Hreňko 010111 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.05 4.00
2 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 010804 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 29.91
3 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 010327 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.27
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 010810 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 31.89
5 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 32.19
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 28.15 11.00
2 Leona VokálováLeona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 28.87 9.00
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.99 8.00
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 015422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.50 7.00
5 Amálie NovákováAmálie Nováková 015210 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 31.21 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda DufkováLinda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 31.17 6.00
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 015630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 31.53 4.00
3 Tereza JaníkováTereza Janíková 025403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.61 3.00
4 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 015427 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.02 2.00
5 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 025211 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 32.16 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProcházkováLucie Procházková 025906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.51
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 025618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.23
3 Karolína MagerováKarolína Magerová 025424 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35.37
4 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová 035323 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 40.14
Tereza VilímováTereza Vilímová 025531 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna FeitováAnna Feitová 025906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.22
2 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 025212 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 33.05
3 Terezie BřezinováTerezie Březinová 025305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.11
4 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 025603 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.74
5 Eva KubešováEva Kubešová 025301 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.33
Celkem 5 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 010601 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:49.49 11.00
2 Nikola MikulkaNikola Mikulka 020403 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:56.52 9.00
3 Jan BužgaJan Bužga 020127 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:58.64 8.00
4 Samuel PiosekSamuel Piosek 010317 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:01.86 7.00
5 Martin BláhaMartin Bláha 020902 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:02.48 6.00
6 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 011107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:02.60 5.00
7 Ondřej MelčOndřej Melč 020526 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:23.06 4.00
8 Jaroslav VšetičkaJaroslav Všetička 020509 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:24.08 3.00
9 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 021023 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5:33.34 2.00
10 Viktor KocourekViktor Kocourek 011125 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:38.45 1.00
11 Adam ChocholaAdam Chochola 021103 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:40.29
12 Patrik GregorPatrik Gregor 020310 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:43.13
13 Adam HojdaAdam Hojda 020206 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:44.70
14 Marek MacuraMarek Macura 020114 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:46.28
15 Šimon VojtaŠimon Vojta 020428 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:58.24
Miloš RejfekMiloš Rejfek 010228 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNF
Kryštof PrůšaKryštof Průša 010817 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 17 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A:Plaček, Groda, Holuscha, Formánek A:Plaček, Groda, Holuscha, Formánek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.02 11.00
2 A:Talman, Klokočník, Kašák, Hykš A:Talman, Klokočník, Kašák, Hykš ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.90 9.00
3 A:Vilím, Konvalina, Šmahel, Pavlas A:Vilím, Konvalina, Šmahel, Pavlas TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28.97 8.00
4 A:Čechtický, Nguyen, Konečným,Černý A:Čechtický, Nguyen, Konečným,Černý AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 28.98 7.00
5 A:Hrdlička, Bužga, Stach,Macura A:Hrdlička, Bužga, Stach,Macura SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.09 6.00
6 A:Kostka, Gorski, Slunéčko, Nývlt A:Kostka, Gorski, Slunéčko, Nývlt A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 29.39 5.00
7 A:Cupák, Drhlík, Misař, Hujňák A:Cupák, Drhlík, Misař, Hujňák Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 29.60 3.00
8 A:Drunecký, Reichl, Velich, Melč A:Drunecký, Reichl, Velich, Melč A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.55
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B:Vala, Bartusek, Gebauer, Vavříček B:Vala, Bartusek, Gebauer, Vavříček TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.59 4.00
2 A:Kolář, Procházka, Prokop, Ženčák A:Kolář, Procházka, Prokop, Ženčák Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 29.92 2.00
3 A:Dobrý, Dykast, Kühr, Pazdera A:Dobrý, Dykast, Kühr, Pazdera Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 30.46 1.00
4 B:Gregor, Ederer,Vladyka,Herian B:Gregor, Ederer,Vladyka,Herian A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 32.12
5 B:Hrabovský, Mikulka, Pastor, Juříček B:Hrabovský, Mikulka, Pastor, Juříček SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.16
6 B:Hodboď, Hojda, Pazdera, Solm B:Hodboď, Hojda, Pazdera, Solm TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 32.24
7 B:CHochola, Prokop, Lang, Alexa B:CHochola, Prokop, Lang, Alexa A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.52
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B:Kudělka, Vodička,Beníček,Trafina B:Kudělka, Vodička,Beníček,Trafina AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 30.55
2 B:Konvalina, Schneider, Lípový, Havlík B:Konvalina, Schneider, Lípový, Havlík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.56
3 C:Služevský, Všetička, Sedlmayer, Prokop C:Služevský, Všetička, Sedlmayer, Prokop AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 33.86
4 C:Vobořil, Pohl, Diviš, Vojta C:Vobořil, Pohl, Diviš, Vojta A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 34.11
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Cukerová,Kotrhonzová,Šašková,Procházková A-Cukerová,Kotrhonzová,Šašková,Procházková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.00 11.00
2 A-Šlehubrová,Novotná,Šafránková,Čermochová A-Šlehubrová,Novotná,Šafránková,Čermochová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.18 9.00
3 A-Kovářová,Kořínková,Hájková,Poprová A-Kovářová,Kořínková,Hájková,Poprová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 31.23 8.00
4 A-Vrábelová,Mašková,Macková,Lamačová A-Vrábelová,Mašková,Macková,Lamačová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.23 7.00
5 A-Jurčeková,Baroňová,Magerová,Šoltýsová A-Jurčeková,Baroňová,Magerová,Šoltýsová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.81 6.00
6 A-Jurečková,Slámová,Dokoupilová,Eltnerová A-Jurečková,Slámová,Dokoupilová,Eltnerová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 32.50 4.00
7 A-Šínová A.,Eliášová,Franková,Vejšická A-Šínová A.,Eliášová,Franková,Vejšická Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 33.12 1.00
8 A-Kožuškaničová,Pazderová,Svozilová,Machová A-Kožuškaničová,Pazderová,Svozilová,Machová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 33.37
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Pokorná,Martinková,Sobčiková,Kunčarová A-Pokorná,Martinková,Sobčiková,Kunčarová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.05 5.00
2 B-Čihulová,Rydvalová,Procházková,Süsserová B-Čihulová,Rydvalová,Procházková,Süsserová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 32.94 2.00
3 B-Libovická,Somrová,Šrobová,Hůlová B-Libovická,Somrová,Šrobová,Hůlová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.13
4 B-Pavlíková,Košatová,Škopková,Pešová B-Pavlíková,Košatová,Škopková,Pešová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.15
5 B-Smolková, Vránová,Paťavová,Škrobánková B-Smolková, Vránová,Paťavová,Škrobánková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.18
6 A-Pilařová,Lukášová,Chyšková,Syrovátková A-Pilařová,Lukášová,Chyšková,Syrovátková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 35.63
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Březinová,Smejkalová,Novotná,Holasová B-Březinová,Smejkalová,Novotná,Holasová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.66 3.00
2 B-Gajdošíková,Pánková,Nováková,Mynářová B-Gajdošíková,Pánková,Nováková,Mynářová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 34.22
3 C-Bartoňová,Vosátková,Pelová,Slováková C-Bartoňová,Vosátková,Pelová,Slováková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.89
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A:Hrdlička, Moravec,Husek,Kováčech A:Hrdlička, Moravec,Husek,Kováčech SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:34.51 11.00
2 A:Holuscha,Gebauer,Skýpala, Vala A:Holuscha,Gebauer,Skýpala, Vala TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:36.11 9.00
3 A:Barek, Nývlt, Slunéčko,Faltus A:Barek, Nývlt, Slunéčko,Faltus A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:37.47 8.00
4 A:Hodboď, Höfner, Šmahel, Fiala A:Hodboď, Höfner, Šmahel, Fiala TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:37.73 7.00
5 A:Novotný, Talman, Konvalina, Dudra A:Novotný, Talman, Konvalina, Dudra ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:38.17 6.00
6 A:Lipnický, Černý, Martinů, Stadník A:Lipnický, Černý, Martinů, Stadník AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:40.97 5.00
7 A:Drunecký, Reichl,Melč, Pánek A:Drunecký, Reichl,Melč, Pánek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:43.80 3.00
8 A:Šafránék, Adámek, Jeřábek, Šmíd A:Šafránék, Adámek, Jeřábek, Šmíd Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3:04.54
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B:Šubík, Vavřiček, Bartusek, Vícha B:Šubík, Vavřiček, Bartusek, Vícha TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:41.70 4.00
2 B:Bužga, Podešva, Mikulka, Hrabovský B:Bužga, Podešva, Mikulka, Hrabovský SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:44.86 2.00
3 A:Adensam, Kňáva, Kosourek, Vašut A:Adensam, Kňáva, Kosourek, Vašut Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:50.66
4 B:Ederer, Herian, Vladyka,Gorski B:Ederer, Herian, Vladyka,Gorski A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:52.54
5 A:Dykast, Kühr, Meduna, Rejfek A:Dykast, Kühr, Meduna, Rejfek Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:55.75
6 B:Alexa, Lang, Chochola,Velich B:Alexa, Lang, Chochola,Velich A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:02.61
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B:Pavlas, Podnecký, Vilím Konvalina B:Pavlas, Podnecký, Vilím Konvalina TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:47.42 1.00
2 C:Pastor, Schmit,Krýsa,Feranec C:Pastor, Schmit,Krýsa,Feranec SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:52.82
3 B:Cihlář, Beneš, Klokočník, Schneider B:Cihlář, Beneš, Klokočník, Schneider ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:54.88
4 B:Všetička, Faistauer, Vodička, Beníček B:Všetička, Faistauer, Vodička, Beníček AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:03.72
5 C:Kostka, Bubela, Vojta,Gregor C:Kostka, Bubela, Vojta,Gregor A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:18.64
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Lamačová, Quadrátová, Khunová, Somrová A-Lamačová, Quadrátová, Khunová, Somrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:53.68 11.00
2 A-Cukerová,Feitová,Marková,Šťastná A-Cukerová,Feitová,Marková,Šťastná ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:53.87 9.00
3 A-Kopcová,Cagašová,Lojkásková,Dokoupilová A-Kopcová,Cagašová,Lojkásková,Dokoupilová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:53.92 8.00
4 A-Olivová,Novosadová,Vánišová,Šafránková A-Olivová,Novosadová,Vánišová,Šafránková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:00.14 7.00
5 A-Smolková,Hluchá A.,Hluchá T. Janíková A-Smolková,Hluchá A.,Hluchá T. Janíková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:02.27 5.00
6 A-Kovářová,Samešová,Fořtová,Hercíková A-Kovářová,Samešová,Fořtová,Hercíková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:06.20
7 A-Holečková,Dufková I.,Landsmannová,Eliášová A-Holečková,Dufková I.,Landsmannová,Eliášová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:11.44
8 A-Pazderová,Lavrinčíková,Machová,Svobodová A-Pazderová,Lavrinčíková,Machová,Svobodová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:14.80
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Hromadová, Magerová,Šimečková, Kunzová B-Hromadová, Magerová,Šimečková, Kunzová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:01.79 6.00
2 B-Slámov, Zemaníková,Mynářová,Eltnerová B-Slámov, Zemaníková,Mynářová,Eltnerová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3:02.58 3.00
3 B-Košutová,Havlová,Pavlíková,Škopková B-Košutová,Havlová,Pavlíková,Škopková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:03.53 2.00
4 B-Mašková, Hůlová,Bennett,Šrobová B-Mašková, Hůlová,Bennett,Šrobová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:04.79 1.00
5 B-Rydvalová,Veštová,Procházková,Čihulová B-Rydvalová,Veštová,Procházková,Čihulová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:12.46
6 A-Šenková,Suchánková,Motlochová,Ščibrániová A-Šenková,Suchánková,Motlochová,Ščibrániová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:14.80
7 A-Doležalová,Chrapanová,Mervarková,Chyšková A-Doležalová,Chrapanová,Mervarková,Chyšková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:17.16
8 B-Franková,Novotná,Typltová,Kneselová B-Franková,Novotná,Typltová,Kneselová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:36.79
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Kotrhonzová,Skalická,Novotná,Štěpánová B-Kotrhonzová,Skalická,Novotná,Štěpánová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:02.32 4.00
2 C-Pánková,Nováková,Ningerová,Jurečková C-Pánková,Nováková,Ningerová,Jurečková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3:11.40
3 C-Pelová,Bartoňová,Kubešová,Slováková C-Pelová,Bartoňová,Kubešová,Slováková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:18.13
4 C-Pešová,Horáková,Seifertová,Drábková C-Pešová,Horáková,Seifertová,Drábková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:18.93
5 D-Žurovcová,Gajdošíková,Reinertová,Kotásková D-Žurovcová,Gajdošíková,Reinertová,Kotásková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3:20.42
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.731.76 Body
1 Matěj SrovnalMatěj Srovnal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010222 1.73 ---XOOXOXXX 11.00
2 Milan KudělkaMilan Kudělka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
010725 1.73 --XOOOXXOXXX 9.00
3 Marek KretMarek Kret
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010316 1.73 _-OOXXOXXOXXX 8.00
4 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
010221 1.70 -OXXOXXOOXXX 7.00
5 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010111 1.70 -OOOXXOXXX 6.00
6 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
010427 1.65 --OXOXXX 5.00
7 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020516 1.65 OXXOOXOXXX 4.00
8 Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011002 1.65 XOXOXOXOXXX 3.00
9 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010607 1.65 -XOXOXXOXXX 2.00
10 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020203 1.60 OOOXXX 1.00
11 Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020321 1.60 OOXOXXX
12 Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
011002 1.60 OOXXOXXX
13= Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010606 1.55 OOXXX
13= Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010513 1.55 -O--
15 Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
020405 1.55 XOOXXX
16 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020922 1.50 OXXX
17 Adam HojdaAdam Hojda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020206 1.50 XXOXXX
Jan WinklerJan Winkler
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020324 0 XXX
František NovotnýFrantišek Novotný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
030304 0 XXX
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
015630 1.67 11.00
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015823 1.64 9.00
3 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035415 1.64 8.00
4 Simona SvozilováSimona Svozilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025910 1.58 7.00
5 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015504 1.58 6.00
6 Jindra VránováJindra Vránová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015309 1.58 5.00
7 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015627 1.55 4.00
8 Simona KowalikováSimona Kowaliková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
016020 1.55 3.00
9= Radka EltnerováRadka Eltnerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
026207 1.50 1.50
9= Šárka HavlováŠárka Havlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025521 1.50 1.50
11= Natálie PaťavováNatálie Paťavová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035103 1.50
11= Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015119 1.50
13= Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
035214 1.50
13= Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025928 1.50
15= Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025212 1.50
15= Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
016106 1.50
17 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025619 1.45
18= Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
026025 1.45
18= Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
015227 1.45
20 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025613 1.40
21 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
035204 1.40
Jolana AndrlováJolana Andrlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
045602 DNP
Sára HolečkováSára Holečková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
025125 NM
Zuzana HankeováZuzana Hankeová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
025522 NM
Celkem 24 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.412.612.813.013.213.413.513.613.713.813.914.11 Body
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
010202 3.71 ------O-XO--XXX 11.00
2 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010102 3.61 ----OXXOXXOXOXX-- 9.00
3 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010827 3.61 --OOOXOOXXOXXX 8.00
4 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010513 3.51 ------O--XXX 7.00
5 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
011105 3.41 -XOOXOXOOXXX 6.00
6 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
011123 3.21 OOOOXOXXX 5.00
7 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010522 3.21 --XXOOXXOXXX 4.00
8 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020523 3.01 OOOXXOXXX 3.00
9 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010828 2.81 OOOXXX 2.00
10 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020114 2.81 OOXXOXX--XXX 1.00
11 Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011002 2.61 OOXXX
12= Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020321 2.41 XOXXX
12= Jiří ŠámalJiří Šámal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020219 2.41 XOXXX
14 Dominik SchmitDominik Schmit
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
011001 2.41 XXOXXX
Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
021126 0 XXX
Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010607 0 XX---
Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020922 0 XXX
Michal RomanecMichal Romanec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
010712 0 XXX
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
011227 0 -----XXX
Celkem 19 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025403 3.23 11.00
2 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015106 3.03 9.00
3 Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015719 2.83 8.00
4 Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025803 2.83 7.00
5 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
035103 2.83 6.00
6 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015802 2.63 5.00
7 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015325 2.63 4.00
8 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025928 2.63 3.00
9 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025301 2.43 2.00
10 Klára ŠimečkováKlára Šimečková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
016016 2.43 1.00
11 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025801 2.23
12 Tereza ProcházkováTereza Procházková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025122 2.03
Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025319 NM
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
011227 6.53 11.00
2 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010108 6.45 9.00
3 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020428 6.30 8.00
4 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
021226 6.01 7.00
5 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010314 5.90 6.00
6 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
010427 5.88 5.00
7 Robert DykastRobert Dykast
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
021123 5.69 4.00
8 Ondřej PodešvaOndřej Podešva
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010410 5.62 3.00
9 Milan KudělkaMilan Kudělka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
010725 5.60 2.00
10 Tomáš StachTomáš Stach
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010608 5.58 1.00
11 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020203 5.51
12 Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
030224 5.39
13 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020716 5.37
14 Michal RomanecMichal Romanec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
010712 5.27
15 Jan KührJan Kühr
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
010606 5.14
16 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020516 5.07
17 Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
020405 5.04
18 Jan VodičkaJan Vodička
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020424 5.01
19 Filip DrhlíkFilip Drhlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
020101 4.92
20 Tomáš PeřinaTomáš Peřina
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
011022 4.83
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010513 DNP
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
016117 5.60 +1.2 m/s 11.00
2 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
035518 5.30 +1.6 m/s 9.00
3 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015913 5.30 +1.4 m/s 8.00
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015422 5.30 +1.0 m/s 7.00
5 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015427 5.20 +1.8 m/s 6.00
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
025312 5.19 +1.1 m/s 5.00
7 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025801 5.13 +1.9 m/s 4.00
8 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025319 5.03 +0.9 m/s 3.00
9 Barbora HájkováBarbora Hájková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
015119 4.98 +1.8 m/s 2.00
10 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025418 4.98 +1.7 m/s 1.00
11 Anna VánišováAnna Vánišová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015513 4.95 +0.9 m/s
12 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035415 4.94 +1.6 m/s
13 Amálie NovákováAmálie Nováková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015210 4.92 +0.0 m/s
14 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025801 4.86 +1.6 m/s
15 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015508 4.77 +0.6 m/s
16 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025409 4.71 +0.7 m/s
17 Sára PoprováSára Poprová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025911 4.62 +2.5 m/s
18 Simona KowalikováSimona Kowaliková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
016020 4.59 +0.7 m/s
19 Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
016106 4.59 +2.2 m/s 4.08 +1.0 m/s
20 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025930 4.53 +1.3 m/s
21 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025906 4.51 +1.7 m/s
22 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025613 4.40 +1.7 m/s
23 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025812 4.37 +1.6 m/s
24 Anna HorákováAnna Horáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
016215 4.21 +1.4 m/s
25 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
016001 3.72 +0.8 m/s
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015627 11.87 11.00
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015817 11.39 9.00
3 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015419 11.30 8.00
4 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015428 11.25 7.00
5 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025203 10.92 6.00
6 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025104 10.10 5.00
7 Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035501 10.03 4.00
8 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015802 09.71 3.00
9 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015412 09.70 2.00
10 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015513 09.49 1.00
11 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
015522 09.26
12 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025710 08.88
13 Kateřina EliášováKateřina Eliášová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015213 08.70
14 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
035516 08.65
15 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
025207 08.43
16 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
016005 08.40
17 Alice RášováAlice Rášová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
016109 08.39
18 Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025303 08.33
19 Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025823 08.29
20 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
026025 08.19
21 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025506 08.03
22 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025204 07.66
Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 NM
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
010304 16.53 11.00
2 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010615 15.97 9.00
3 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010831 14.57 8.00
4 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020219 12.90 7.00
5 Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
011002 12.82 6.00
6 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020615 12.46 5.00
7 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011120 12.32 4.00
8 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020816 12.21 3.00
9 David BlechaDavid Blecha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
010208 12.06 2.00
10 Jiří HerákJiří Herák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010903 12.03 1.00
11 Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011226 11.15
12 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
010202 11.14
13 Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011002 10.74
14 Matěj KukučkaMatěj Kukučka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010713 10.65
15 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020123 10.64
16 Marek SojkaMarek Sojka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020324 10.59
17 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
021009 10.53
18 Jakub KolářJakub Kolář
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
020218 09.96
19 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020719 09.92
20 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
011221 09.66
21 Matěj MarekMatěj Marek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
010904 09.46
22 Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
021129 09.36
23 David HoráčekDavid Horáček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
010615 08.34
24 Pavel VláčilPavel Vláčil
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
020611 07.97
Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
010221 0
Celkem 25 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015412 36.22 11.00
2 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
015522 35.50 9.00
3 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025203 35.00 8.00
4 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015419 33.81 7.00
5 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015627 33.79 6.00
6 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015401 29.45 5.00
7 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
026025 29.27 4.00
8 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025710 27.43 3.00
9 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025104 26.98 2.00
10 Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
026025 26.90 1.00
11 Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015521 25.79
12 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025506 24.99
13 Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025823 24.67
14 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025116 23.47
15 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025404 21.59
16 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
016005 20.83
17 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025619 20.82
18 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
035403 20.54
19 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025211 20.06
20 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
026231 19.56
21 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025526 19.45
22 Kristýna LupačováKristýna Lupačová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015530 18.31
23 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025204 14.50
Kateřina EliášováKateřina Eliášová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015213 DNP
Zuzana HankeováZuzana Hankeová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
025522 DNP
Celkem 25 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010615 45.73 11.00
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
010304 45.33 9.00
3 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010831 41.54 8.00
4 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020816 41.04 7.00
5 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020615 38.51 6.00
6 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
010823 36.94 5.00
7 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020421 35.45 4.00
8 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020219 35.03 3.00
9 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
010912 33.71 2.00
10 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020123 32.81 1.00
11 Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011226 32.34
12 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
010212 31.13
13 Marek SojkaMarek Sojka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020324 30.58
14 David BlechaDavid Blecha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
010208 29.99
15 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
010221 29.26
16 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020719 28.79
17 Adam ProkopAdam Prokop
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020628 28.77
18 Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
021129 28.47
19 Matěj KukučkaMatěj Kukučka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010713 27.84
20= Marek MikešMarek Mikeš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020404 24.20
20= Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020913 24.20
22 Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011004 22.40
23 Jozef TutkoJozef Tutko
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
010831 16.59
Celkem 23 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015419 46.27 11.00
2 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
015513 43.83 9.00
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
015817 40.47 8.00
4 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
015522 34.94 7.00
5 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025116 32.23 6.00
6 Kristýna CharvátováKristýna Charvátová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
025920 31.92 5.00
7 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025526 28.06 4.00
8 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025211 27.86 3.00
9 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
035516 27.38 2.00
10 Anna KneselováAnna Kneselová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
016002 26.21 1.00
11 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015412 26.09
12 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 26.00
13 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
026025 24.60
14 Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015521 24.23
15 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
025204 23.40
16 Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
026025 22.51
17 Kristýna LupačováKristýna Lupačová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015530 20.40
18 Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025303 19.01
19 Alice RášováAlice Rášová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
016109 17.10
20 Šárka VosátkováŠárka Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
016120 16.66
Tereza KotáskováTereza Kotásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
016012 DNF
Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025404 NM
Celkem 22 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010831 61.28 11.00
2 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010209 57.72 9.00
3 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010615 47.63 8.00
4 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020816 42.96 7.00
5 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
010212 42.25 6.00
6 Jiří HerákJiří Herák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
010903 41.65 5.00
7 David BlechaDavid Blecha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
010208 40.26 4.00
8 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011120 36.67 3.00
9 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
011221 32.25 2.00
10 Marek MikešMarek Mikeš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020404 31.58 1.00
11 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
010912 31.44
12 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
020719 30.68
13 Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
021129 29.52
14 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
020219 28.94
15 Matěj MarekMatěj Marek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
010904 25.60
16 Pavel VláčilPavel Vláčil
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
020611 25.05
17 Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
011004 24.59
18 Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
011226 24.27
19 Adam ProkopAdam Prokop
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
020628 24.22
20 David HoráčekDavid Horáček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
010615 24.10
21 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
010202 23.37
22 Jozef TutkoJozef Tutko
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
010831 15.27
Celkem 22 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015508 38.22 11.00
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015427 37.57 9.00
3 Jindra VránováJindra Vránová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
015309 33.06 8.00
4 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
025104 32.34 7.00
5 Barbora HájkováBarbora Hájková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
015119 31.35 6.00
6 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
025203 31.25 5.00
7 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015802 31.20 4.00
8 Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
025823 30.92 3.00
9 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
016005 30.29 2.00
10 Šárka VosátkováŠárka Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
016120 30.08 1.00
11 Anna VánišováAnna Vánišová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
015513 28.17
12 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025116 28.08
13 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
035516 27.95
14 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
016018 27.89
15 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
026231 27.69
16 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
025506 27.00
17 Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015116 26.10
18 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
015827 24.45
19 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
025710 22.93
20 Kristýna LupačováKristýna Lupačová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
015530 22.91
21 Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
035501 22.62
22 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
035403 22.55
23 Anna KneselováAnna Kneselová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
016002 20.74
Celkem 23 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
010212 52.83 11.00
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
010304 50.10 9.00
3 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
020421 45.08 8.00
4 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
010828 43.48 7.00
5 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010220 40.72 6.00
6 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
020123 39.94 5.00
7 Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
011002 38.98 4.00
8 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010522 36.88 3.00
9 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
011221 35.35 2.00
10 Lukáš NovákLukáš Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
010903 34.90 1.00
11 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
010912 33.73
12 David HoráčekDavid Horáček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
010615 32.58
13 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
010209 32.00
14 Jan EdererJan Ederer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
010413 31.35
15 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
020913 31.34
16 Matěj DobrýMatěj Dobrý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
021123 31.13
17 Samuel KrýsaSamuel Krýsa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
010201 30.69
18 Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
021111 26.02
19 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
020309 16.83
MB Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
021002 31.62
Celkem 20 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam FeranecAdam Feranec 020412 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17:36.48 11.00
2 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski 010607 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17:51.02 9.00
3 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 020817 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18:40.88 8.00
4 Kryštof AlexaKryštof Alexa 030325 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19:13.61 7.00
5 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 020913 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19:55.52 6.00
6 Oldřich TulisOldřich Tulis 020201 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20:24.39 5.00
7 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 010908 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 20:45.17 4.00
8 Dominik SchmitDominik Schmit 011001 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20:46.03 3.00
9 Jiří SolomJiří Solom 021216 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21:32.17 2.00
Jan DivišJan Diviš 020102 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DQ
Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 021126 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DQ
Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
závodník Schneider, Diviš - DQ pravidlo 230, 4a (rozhodnutí vrchníka)
závodník Pospíšil - DQ pravidlo 230, 7a
Celkem 12 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KotáskováTereza Kotásková 016012 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:40.50 11.00
2 Sára HolečkováSára Holečková 025125 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 17:52.88 9.00
3 Amálie MynářováAmálie Mynářová 035814 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:03.15 8.00
4 Denisa PánkováDenisa Pánková 025503 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:08.22 7.00
5 Veronika KazimírskáVeronika Kazimírská 015404 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18:47.09 6.00
6 Eliška SlovákováEliška Slováková 015819 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18:52.87 5.00
7 Kristýna SüsserováKristýna Süsserová 016123 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 18:54.16 4.00
8 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková 035529 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19:03.62 3.00
9 Veronika ChyškováVeronika Chyšková 026201 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 19:15.74 2.00
10 Viktorie ChrapanováViktorie Chrapanová 025327 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 19:40.54 1.00
11 Bára DoležalováBára Doležalová 025110 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 19:41.16
12 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 015916 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19:42.48
13 Kateřina HoškováKateřina Hošková 025608 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19:49.15
14 Martina TypltováMartina Typltová 016115 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19:49.74
15 Nikol ReinertováNikol Reinertová 025926 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20:18.19
16 Adéla PazderováAdéla Pazderová 025219 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20:37.81
Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DQ
Denisa JégrováDenisa Jégrová 035827 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Poznámky:
DQ . dle paragrafu 230 7a
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol Opava{8} 216.00
2 VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 179.00
3 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletika{8} 166.50
4 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 149.50
5 SPAPR SPAPR A. C. Sparta Praha{8} 090.00
6 TEKLA TEKLA A. C. TEPO Kladno{8} 068.00
7 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, z.s.{8} 067.00
8 AHAVY AHAVY Atletický klub AHA Vyškov, z. s.{8} 065.00
9 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.{8} 044.00
10 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim, z.s.{8} 018.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 100 m př., 100 m př., 300 m, 200 m př., 200 m př., 150 m, 60 m, 60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x300 m, 4x300 m, 4x300 m
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol Opava{8} 157.00
2 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.{8} 142.00
3 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletika{8} 123.50
4 TEKLA TEKLA A. C. TEPO Kladno{8} 121.00
5 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha{8} 109.00
6 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.{8} 095.50
7 ATLJM ATLJM Atletika Jižní Město z.s.{8} 090.00
8 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.{8} 053.50
9 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim, z.s.{8} 044.00
10 VITKO VITKO SSK Vítkovice{8} 016.50
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 800 m, 100 m př., 100 m př., 300 m, 200 m př., 150 m, 150 m, 60 m, 60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x300 m, 4x300 m, 4x300 m, 4x60 m
Celkem 10 závodníků