výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále mladšího žactva

Plzeň (23. 9. 2016)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 23.9.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 030928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.09
2 Michal MeierMichal Meier 031203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.24
3 Marek ČelišMarek Čeliš 040317 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.56
4 Jan TürkJan Türk 030513 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.63
5 Michal MaxaMichal Maxa 050308 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.35
6 Šimon PajdarŠimon Pajdar 040719 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.66
Ondřej VollerOndřej Voller 040720 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 23.9.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KováříkTomáš Kovářík 030625 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.21
2 Filip ŠauliFilip Šauli 030504 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.73
3 Dominik VlčekDominik Vlček 030623 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.88
4 David KolářDavid Kolář 030411 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08.91
5 Jakub VojířJakub Vojíř 051007 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.53
6 Boris PikaliBoris Pikali 070320 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.61
Andrej ŠímaAndrej Šíma 051202 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 23.9.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 030121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.20
2 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 030531 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.54
3 Martin VostatekMartin Vostatek 030708 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.75
4 Kevin LeupoldKevin Leupold 050904 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.35
5 Vítězslav MärzVítězslav März 040520 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.52
6 Radek KutilRadek Kutil 040618 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.93
7 JAN KARLÍKJAN KARLÍK 060816 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.38
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 23.9.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 030501 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.25
2 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 030211 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.31
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.76
4 Tomáš KozaTomáš Koza 040806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.94
5 Martin BartošMartin Bartoš 050910 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.57
6 Ondřej FuchsOndřej Fuchs 060608 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.70
Robert KučeraRobert Kučera 061009 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (pá, 23.9.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 030928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.10 11.00
2 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 030121 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.20 9.00
3 Tomáš KováříkTomáš Kovářík 030625 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.25 8.00
4 Michal MeierMichal Meier 031203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.28 7.00
5 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 030211 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.46 6.00
6 Hynek JurečkaHynek Jurečka 030501 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.48 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (pá, 23.9.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČelišMarek Čeliš 040317 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.67 4.00
2 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 030531 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.76 3.00
3 Martin VostatekMartin Vostatek 030708 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.78 2.00
4 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.80 1.00
5 Jan TürkJan Türk 030513 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.88
6 Filip ŠauliFilip Šauli 030504 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.91
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 23.9.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie PelcováValérie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.55
2 Veronika SimetováVeronika Simetová 035912 TJ SušiceTJ Sušice 08.96
3 Vanessa KašíkováVanessa Kašíková 055409 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.98
4 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.14
5 Michaela HolečkováMichaela Holečková 055402 TJ SušiceTJ Sušice 09.19
6 Karolína MachováKarolína Machová 065116 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.61
7 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 055907 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.36
8 Aneta MatúškováAneta Matúšková 075928 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 23.9.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.35
2 Vendula DobruškováVendula Dobrušková 035907 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.93
3 Aneta ŠťastováAneta Šťastová 035511 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.42
4 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 036219 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.50
5 Denisa HruškováDenisa Hrušková 035212 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.53
6 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 075304 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.42
7 BARBORA NOVÁKOVÁBARBORA NOVÁKOVÁ 065307 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11.15
8 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová 056201 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 23.9.2016) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata HusárkováRenata Husárková 036019 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.54
2 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 045309 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.87
3 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 045123 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.12
4 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 045405 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.31
5 Dominika HejdováDominika Hejdová 055405 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.39
6 Markéta MazancováMarkéta Mazancová 045811 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.50
7 Kateřina DunováKateřina Dunová 055627 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10.73
8 KAROLÍNA ŠPERLOVÁKAROLÍNA ŠPERLOVÁ 065927 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.75
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 23.9.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.68
2 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 035628 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.01
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 045228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.05
4 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 065814 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.36
5 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 036201 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.47
6 Klára MarkofováKlára Markofová 036111 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.92
7 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 046015 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (pá, 23.9.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 035421 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.72
2 Magdalena PáreckáMagdalena Párecká 035905 TJ SušiceTJ Sušice 08.97
3 Adéla KrálováAdéla Králová 045809 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.23
4 Viktorie KronychováViktorie Kronychová 045318 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.27
5 Patricie TokárováPatricie Tokárová 055425 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.37
6 Linda BaxováLinda Baxová 045924 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.44
7 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 045519 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (pá, 23.9.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina KůtkováKristina Kůtková 035422 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.84
2 Karolína NováKarolína Nová 046129 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.26
3 Veronika KalčíkováVeronika Kalčíková 035903 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.31
4 Ester ŠůsováEster Šůsová 036016 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.77
5 Adéla SahulováAdéla Sahulová 065129 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.98
6 Eliška BauerováEliška Bauerová 036112 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10.02
MB ADRIANA WÜRKNEROVÁADRIANA WÜRKNEROVÁ 076021 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11.37
Julie JežkováJulie Ježková 035703 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (pá, 23.9.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie PelcováValérie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.40 11.00
2 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.45 9.00
3 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.73 8.00
4 Renata HusárkováRenata Husárková 036019 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.78 7.00
5 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 035421 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.92 6.00
6 Kristina KůtkováKristina Kůtková 035422 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.95 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (pá, 23.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 045309 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.99 4.00
2 Vanessa KašíkováVanessa Kašíková 055409 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.00 3.00
3 Magdalena PáreckáMagdalena Párecká 035905 TJ SušiceTJ Sušice 09.11 2.00
4 Vendula DobruškováVendula Dobrušková 035907 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.15 1.00
5 Veronika SimetováVeronika Simetová 035912 TJ SušiceTJ Sušice 09.19
6 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 035628 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.22
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 23.9.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 030928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.73 11.00
2 Tomáš KováříkTomáš Kovářík 030625 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.92 9.00
3 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 030211 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20.11 8.00
4 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20.14 7.00
5 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.59 6.00
6 Hynek JurečkaHynek Jurečka 030501 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.62 5.00
7 Marek ČelišMarek Čeliš 040317 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.70 4.00
8 Jan PerglerJan Pergler 030612 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 20.94 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 23.9.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 030531 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.88 3.00
2 Martin VostatekMartin Vostatek 030708 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 21.46 1.00
3 Dominik VlčekDominik Vlček 030623 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.49
4 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 041027 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 22.07
5 Ondřej ParuchOndřej Paruch 040304 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.40
6 Michal PerglerMichal Pergler 050420 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 22.76
7 Filip VetenglFilip Vetengl 051212 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.91
8 Vítězslav MärzVítězslav März 040520 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 22.92
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 23.9.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RoháčJan Roháč 031125 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 22.71
2 Martin BartošMartin Bartoš 050910 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 23.25
3 Pavel VacekPavel Vacek 060626 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 23.99
4 Radim ŠvajnerRadim Švajner 071013 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 25.66
5 JAN KARLÍKJAN KARLÍK 060816 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 25.95
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 050623 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Bruno AlbrechtBruno Albrecht 051106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 23.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie PelcováValérie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 20.65 11.00
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.35 9.00
3 Terezie GrulichováTerezie Grulichová 035304 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 21.55 8.00
4 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 045309 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.59 7.00
5 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 045111 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.65 6.00
6 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 045926 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 22.14 5.00
7 Vanessa KašíkováVanessa Kašíková 055409 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 22.29 2.00
8 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 045706 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 22.40
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 23.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SimetováVeronika Simetová 035912 TJ SušiceTJ Sušice 22.22 4.00
2 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 045228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.26 3.00
3 Jana SchafhauserováJana Schafhauserová 035812 TJ SušiceTJ Sušice 22.45
4 Veronika KalčíkováVeronika Kalčíková 035903 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 22.71
5 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 045405 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.08
6 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 045726 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 23.30
7 Valerie DzurováValerie Dzurová 055202 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.84
8 Libuše WiesnerováLibuše Wiesnerová 035717 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 25.50
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 23.9.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta JanováAgáta Janová 045630 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.78
2 Patricie TokárováPatricie Tokárová 055425 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 23.81
3 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 045326 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 24.21
4 Františka HorákováFrantiška Horáková 045713 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 24.40
5 Karolína MachováKarolína Machová 065116 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 24.88
6 Anna RaškováAnna Rašková 045510 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 25.22
7 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 055907 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 25.92
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 23.9.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SahulováAdéla Sahulová 065129 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 25.23
2 Lucie KinzlerováLucie Kinzlerová 055119 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 25.32
3 Pavlína PeroutkováPavlína Peroutková 046029 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 25.42
4 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 075304 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 26.46
5 Andrea NushartováAndrea Nushartová 065704 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.57
6 KAROLÍNA ŠPERLOVÁKAROLÍNA ŠPERLOVÁ 065927 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 27.14
7 Aneta MatúškováAneta Matúšková 075928 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 27.22
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (pá, 23.9.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 045123 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 22.35 1.00
2 Vendula DobruškováVendula Dobrušková 035907 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.27
3 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 036219 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 24.24
4 Linda BaxováLinda Baxová 045924 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.41
5 BARBORA NOVÁKOVÁBARBORA NOVÁKOVÁ 065307 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 27.41
6 Klaudie ŠetlíkováKlaudie Šetlíková 065603 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 28.11
MB ADRIANA WÜRKNEROVÁADRIANA WÜRKNEROVÁ 076021 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 29.84
Celkem 7 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KováříkTomáš Kovářík 030625 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 42.95 11.00
2 Michal MeierMichal Meier 031203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.10 9.00
3 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 43.71 8.00
4 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.92 7.00
5 Petr KučeraPetr Kučera 030709 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 45.68 6.00
6 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 030329 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 46.08 5.00
7 Jakub BednářJakub Bednář 030320 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 47.41 4.00
Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 030928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 030823 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 47.54 3.00
2 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 040521 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 48.98 2.00
3 Ondřej ParuchOndřej Paruch 040304 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 49.02 1.00
4 Albert SkalaAlbert Skala 050427 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 51.96
5 Jan ŠveňhaJan Šveňha 060702 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 52.03
6 Pavel VacekPavel Vacek 060626 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 52.05
7 Josef MinaříkJosef Minařík 040625 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.93
Marek ČelišMarek Čeliš 040317 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof SkalaKryštof Skala 050314 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.39
2 Lukáš FörsterLukáš Förster 050131 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 54.50
3 Vojtěch FraněkVojtěch Franěk 040315 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.42
4 Radim ŠvajnerRadim Švajner 071013 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 55.79
5 Lukáš ZvolánekLukáš Zvolánek 041212 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 56.25
Bruno AlbrechtBruno Albrecht 051106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Tomáš KozaTomáš Koza 040806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 44.95 11.00
2 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 045111 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.57 9.00
3 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 045309 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.76 8.00
4 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 045228 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 48.46 6.00
5 Aneta BrabcováAneta Brabcová 035517 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 48.84 5.00
6 Jana SchafhauserováJana Schafhauserová 035812 TJ SušiceTJ Sušice 48.90 4.00
7 Eva SuchánkováEva Suchánková 035702 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 49.45 2.00
8 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 045926 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 49.56
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena PáreckáMagdalena Párecká 035905 TJ SušiceTJ Sušice 48.30 7.00
2 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 036201 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 49.41 3.00
3 Agáta JanováAgáta Janová 045630 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 49.84
4 Zuzana LöblováZuzana Löblová 035302 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 50.11
5 Karolína NováKarolína Nová 046129 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 50.52
6 Eliška SvobodováEliška Svobodová 045906 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 50.89
7 Eliška VozárováEliška Vozárová 055605 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 52.68
8 Aneta ŠťastováAneta Šťastová 035511 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 52.93
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 055322 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 49.52 1.00
2 Valerie DzurováValerie Dzurová 055202 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.20
3 Viktorie KronychováViktorie Kronychová 045318 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.06
4 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 055820 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 54.15
5 Eliška ČesákováEliška Česáková 045528 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 54.51
6 Michaela ŠibilováMichaela Šibilová 036011 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 55.43
Viktorie ČervenáViktorie Červená 036002 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PerglerJan Pergler 030612 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:19.74 11.00
2 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:24.90 9.00
3 Petr KučeraPetr Kučera 030709 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:28.26 8.00
4 Radek HrubýRadek Hrubý 041230 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:34.28 7.00
5 Filip VetenglFilip Vetengl 051212 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:36.77 6.00
6 Michal PerglerMichal Pergler 050420 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:38.27 5.00
7 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben 051015 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:44.69 4.00
8 Josef MinaříkJosef Minařík 040625 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:47.57 3.00
9 Lukáš FörsterLukáš Förster 050131 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:50.82 2.00
10 Ondřej HartlOndřej Hartl 040831 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:51.10 1.00
11 Vojtěch ČechuraVojtěch Čechura 040420 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:54.50
12 Robert KučeraRobert Kučera 061009 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:58.50
13 Jan ŠkarbanJan Škarban 060119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:00.46
Ondřej FuchsOndřej Fuchs 060608 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNF
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 050623 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 15 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana ŠtudlarováZuzana Študlarová 055910 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:34.03 11.00
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:36.06 9.00
3 Veronika SimetováVeronika Simetová 035912 TJ SušiceTJ Sušice 2:36.36 8.00
4 Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:40.21 7.00
5 Daniela FürstováDaniela Fürstová 035720 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:40.56 6.00
6 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 055322 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:46.31 5.00
7 Barbora ŠmákalováBarbora Šmákalová 055223 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2:50.99 4.00
8 Lenka BurešováLenka Burešová 055619 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:54.71 3.00
9 Johanka VohnoutováJohanka Vohnoutová 035214 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:56.15 2.00
10 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 065521 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:00.00 1.00
11 Ester ŠůsováEster Šůsová 036016 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:00.44
12 Markéta MazancováMarkéta Mazancová 045811 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:01.68
13 Františka HorákováFrantiška Horáková 045713 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:03.40
14 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 035628 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:04.51
15 Terezie DrobnáTerezie Drobná 065418 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:06.80
16 Vendula OchocováVendula Ochocová 046202 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:10.34
17 Ema FaschingbauerováEma Faschingbauerová 085202 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3:40.35
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5:11.25 11.00
2 Filip ŠauliFilip Šauli 030504 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5:11.48 9.00
3 David ŠpaleDavid Špale 030427 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:16.29 8.00
4 Matyáš MyslíkMatyáš Myslík 030516 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:18.07 7.00
5 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 041027 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:20.63 6.00
6 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 040521 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:24.82 5.00
7 Ondřej VollerOndřej Voller 040720 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5:39.80 4.00
8 Albert SkalaAlbert Skala 050427 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:40.67 3.00
9 Lukáš ZvolánekLukáš Zvolánek 041212 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:45.38 2.00
10 Adam WeberAdam Weber 040813 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:50.40 1.00
11 Ondřej HavířOndřej Havíř 060317 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5:53.92
12 Jan DuchekJan Duchek 060616 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5:54.00
13 Vojtěch MenclVojtěch Mencl 040210 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:59.19
14 Radek SochůrekRadek Sochůrek 050103 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6:00.25
15 Dominik HeinrichDominik Heinrich 030801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6:01.75
16 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 050811 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6:03.81
17 Petr KlíčekPetr Klíček 060216 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6:22.58
18 Vojtěch FraněkVojtěch Franěk 040315 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:58.35
Andrej ŠímaAndrej Šíma 051202 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNP
Celkem 19 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KučerováEliška Kučerová 056004 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5:20.18 11.00
2 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 045617 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5:25.06 9.00
3 Karolína NyklesováKarolína Nyklesová 036020 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:25.18 8.00
4 Adéla KočandrlováAdéla Kočandrlová 045314 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:26.52 7.00
5 Denisa BrunátováDenisa Brunátová 045129 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:38.34 6.00
6 Viola BárkováViola Bárková 035601 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:53.68 5.00
7 Michaela FialováMichaela Fialová 045420 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:04.51 4.00
8 Claudia-Julia KonicarováClaudia-Julia Konicarová 046218 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6:20.74 3.00
9 Blanka HrachováBlanka Hrachová 035204 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6:26.24 2.00
10 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 035404 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6:28.75 1.00
11 Marie FornousováMarie Fornousová 036114 TJ SušiceTJ Sušice 6:32.41
12 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 065411 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6:39.51
13 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 065418 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6:42.19
Celkem 13 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 23.9.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŠpácMarek Špác 031028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.77 11.00
2 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 030329 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.92 9.00
3 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.22 8.00
4 Tomáš KozaTomáš Koza 040806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.26 7.00
5 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 040209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.94 6.00
6 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas 031014 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.97 5.00
7 Jakub BednářJakub Bednář 030320 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.32 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 23.9.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 030823 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.35 3.00
2 Ondřej ParuchOndřej Paruch 040304 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.79 2.00
3 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben 051015 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12.73 1.00
4 Adam WeberAdam Weber 040813 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.75
5 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 040828 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12.83
6 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 040202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.10
7 Šimon PajdarŠimon Pajdar 040719 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 13.18
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 23.9.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.50 11.00
2 Aneta BrabcováAneta Brabcová 035517 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.59 9.00
3 Terezie GrulichováTerezie Grulichová 035304 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.82 8.00
4 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 045706 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.33 6.00
5= Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 045123 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.50 4.50
5= Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 045306 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.50 4.50
7 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 065309 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12.26
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 23.9.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina KůtkováKristina Kůtková 035422 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.32 7.00
2 Adéla KrálováAdéla Králová 045809 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.96 2.00
3 Barbora MatochováBarbora Matochová 035407 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12.22 1.00
4 Lenka BurešováLenka Burešová 055619 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.97
5 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 035928 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.49
6 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 055820 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.73
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 23.9.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SičákováPetra Sičáková 035414 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 11.80 3.00
2 Michaela FialováMichaela Fialová 045420 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.46
3 Eliška SvobodováEliška Svobodová 045906 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.47
4 Miloslava ŠlajerováMiloslava Šlajerová 036107 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 13.20
5 Renata DoušováRenata Doušová 035306 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.57
6 Andrea NushartováAndrea Nushartová 065704 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.81
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 23.9.2016) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 056109 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.32
2 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová 046215 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.33
3 Amálie MádrováAmálie Mádrová 036203 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.40
4 Natálie KafkováNatálie Kafková 045818 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.43
5 Linda UbryováLinda Ubryová 056217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.44
6 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 045519 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 14.79
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Vostatek, Myslík, Kučera, Rudas A - Vostatek, Myslík, Kučera, Rudas TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 34.48 11.00
2 Špale, Minařík, Bíman, Skala Špale, Minařík, Bíman, Skala AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 36.23 9.00
3 A - Hůrka, Kutil, Skala, März A - Hůrka, Kutil, Skala, März MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 36.46 7.00
4 Vacek, Duchek, Kocourek, Havíř Vacek, Duchek, Kocourek, Havíř ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 37.85 5.00
5 Karlík, Novák Matúš, Čechura Karlík, Novák Matúš, Čechura TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 40.33 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Hrubý, Weber, Výška, Mencl B - Hrubý, Weber, Výška, Mencl TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 36.27 8.00
2 Vojík, Šveňka, Kubka, Maxa Vojík, Šveňka, Kubka, Maxa SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 36.55 6.00
3 Sochůrek, Kraft, Leopold, Klíček Sochůrek, Kraft, Leopold, Klíček TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 37.98 4.00
4 Fuchs, Voller, Vetengl, Vránek Fuchs, Voller, Vetengl, Vránek AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 38.32 3.00
5 B - Förster, Švajner, Zvolánek, Pikali B - Förster, Švajner, Zvolánek, Pikali MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 38.75 2.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Furstová, Kašíková, Loblová, Suchánková A - Furstová, Kašíková, Loblová, Suchánková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 34.62 11.00
2 A A SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 35.06 8.00
3 A - Kučerová, Loufková, Šalátová, Schwainerová A - Kučerová, Loufková, Šalátová, Schwainerová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 35.14 7.00
4 A - Vozárová, Štastová, Hrachová, Ledvinová A - Vozárová, Štastová, Hrachová, Ledvinová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 35.67 6.00
5 A - Baxová, Eichackerová, Dobrušková, Jánská A - Baxová, Eichackerová, Dobrušková, Jánská AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 36.02 5.00
6 Drobná V., Česáková, Nová, Tokárová Drobná V., Česáková, Nová, Tokárová TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 37.41 1.00
7 A - Kuboušková, Doušová, Konicarová, Šibilová A - Kuboušková, Doušová, Konicarová, Šibilová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 37.72
8 Bauerová, Sahulová, Pavezová, Šlajerová Bauerová, Sahulová, Pavezová, Šlajerová ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 37.90
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Dzurová, Fialová, Janová, Weinfurterová B - Dzurová, Fialová, Janová, Weinfurterová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 36.47 4.00
2 B B SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 37.09 3.00
3 B - Hrušková, Kalčíková, Záhořová, Poláková B - Hrušková, Kalčíková, Záhořová, Poláková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 37.35 2.00
4 B - Štampachová, Šůsová, Váchová, Machová B - Štampachová, Šůsová, Váchová, Machová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 37.53
5 B - Markofová, Pancová, Kotroušová, Kadlecová B - Markofová, Pancová, Kotroušová, Kadlecová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 37.57
6 B - Rašková, Šleisová, Wiesnerová, Vašíčková B - Rašková, Šleisová, Wiesnerová, Vašíčková AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 38.70
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holečková, Kornová, Schamfhausbrová, Šantrůčková Holečková, Kornová, Schamfhausbrová, Šantrůčková TJ SušiceTJ Sušice 34.91 9.00
2 C - Brunátová, Kočandrlová, Nyklesová, Loblová C - Brunátová, Kočandrlová, Nyklesová, Loblová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 39.20
3 D - Krajčíková, Šperlová, Matúšková, Andrlová D - Krajčíková, Šperlová, Matúšková, Andrlová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 42.65
4 B B ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 42.92
C - Faschingbauerová, Šetlíková B., Šetlíková K., Kinzlerová C - Faschingbauerová, Šetlíková B., Šetlíková K., Kinzlerová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNP
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.211.261.311.341.371.401.431.461.49 Body
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
030501 1.46 -OOOXOOOXXO- 11.00
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
031227 1.43 OOOOOXXOOXXX 9.00
3 Marek VůchMarek Vůch
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
031026 1.37 XOOOXOOXXX 8.00
4 Jan TürkJan Türk
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
030513 1.34 -OOXXOXXX 7.00
5 Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
030706 1.31 XOXOOXXX 6.00
6 Jan RoháčJan Roháč
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
031125 1.31 OOXXOXXX 5.00
Jan ŠkarbanJan Škarban
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
060119 DNP
Martin HladMartin Hlad
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
050922 DNP
MICHAL NOVÁKMICHAL NOVÁK
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
030514 NH
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.161.211.261.291.321.351.381.411.44 Body
1 Kateřina KornováKateřina Kornová
TJ SušiceTJ Sušice
036206 1.41 OOXOOOOOXOXXX 11.00
2 Renata HusárkováRenata Husárková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
036019 1.41 OOOOOXOXOXOXXX 9.00
3 Daniela FürstováDaniela Fürstová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
035720 1.35 OOOOOOXXX 8.00
4 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035928 1.35 OOOOXOXXOXXX 7.00
5= Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
045306 1.32 OOOOOXXX 5.50
5= Terezie GrulichováTerezie Grulichová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
035304 1.32 OOOOOXXX 5.50
7 Miloslava ŠlajerováMiloslava Šlajerová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
036107 1.29 OXOXOOXXX 4.00
8 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
045117 1.29 OOXOXOXXX 3.00
9 Renata DoušováRenata Doušová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
035306 1.29 OOXOXXOXXX 2.00
10 Barbora MatochováBarbora Matochová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
035407 1.26 OOXOXX 1.00
11 Lucie KašíkováLucie Kašíková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
035626 1.21 OOXXX
12 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ SušiceTJ Sušice
035105 1.21 OXOXXX
13 Markéta PancováMarkéta Pancová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
035616 1.21 XOXOXXX
14 Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
046014 1.16 XXOXXX
15 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
065807 XXX
16 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
036002 XXX
17 Julie JežkováJulie Ježková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
035703
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
031028 5.08 4.36X5.085.085.004.875.08 11.00
2 Josef StanislavskýJosef Stanislavský
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
030121 5.00 4.234.604.554.603.174.305.00 9.00
3 Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
031227 4.67 4.244.394.674.67X4.404.59 8.00
4 Michal MeierMichal Meier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
031203 4.52 -X4.254.254.26X4.52 7.00
5 Jakub BednářJakub Bednář
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
030320 4.46 4.294.11X4.294.29X4.46 6.00
6 Jan RoháčJan Roháč
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
031125 4.30 4.084.104.144.144.084.054.30 5.00
7 Tomáš KlečkaTomáš Klečka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
030531 4.16 3.234.162.764.164.133.654.09 4.00
8 Jan TürkJan Türk
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
030513 4.06 4.004.06X4.063.613.743.72 3.00
9 Michal PerglerMichal Pergler
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
050420 3.99 3.733.993.933.99 2.00
10 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
030823 3.98 XX3.983.98 1.00
11 Bartoloměj RudasBartoloměj Rudas
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
031014 3.92 3.843.763.923.92
12 David KolářDavid Kolář
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
030411 3.92 3.693.763.923.92
13 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
050314 3.80 3.803.80X3.80
14 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
051015 3.58 3.583.553.563.58
15 MICHAL NOVÁKMICHAL NOVÁK
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
030514 3.47 3.472.653.233.47
16 Jan ŠveňhaJan Šveňha
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
060702 3.44 3.353.253.443.44
17 Boris PikaliBoris Pikali
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
070320 3.32 X3.323.233.32
18 Radek KutilRadek Kutil
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
040618 3.05 3.052.202.983.05
Bruno AlbrechtBruno Albrecht
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
051106 DNP 0
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
035516 4.80 4.404.394.424.424.564.804.48 11.00
2 Lucie LedvinováLucie Ledvinová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
035421 4.43 4.254.174.434.434.194.42X 9.00
3 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035422 4.35 4.204.354.194.354.214.304.15 8.00
4 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
045926 4.24 4.244.094.114.243.993.904.10 7.00
5 Kateřina KornováKateřina Kornová
TJ SušiceTJ Sušice
036206 4.14 3.994.064.044.063.984.143.83 6.00
6 Renata HusárkováRenata Husárková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
036019 4.12 4.094.123.954.124.003.983.91 5.00
7 Barbora LoufkováBarbora Loufková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
035429 4.10 4.013.864.094.094.104.014.00 4.00
8 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
045111 4.08 4.083.894.074.083.874.023.45 3.00
9 Valérie PelcováValérie Pelcová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
036019 4.02 4.02X3.844.02 2.00
10 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
035628 4.01 3.924.013.984.01 1.00
11 Eva SuchánkováEva Suchánková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
035702 4.01 3.834.013.094.01
12 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
045726 3.99 X3.993.823.99
13 Aneta BrabcováAneta Brabcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
035517 3.86 3.783.863.173.86
14 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
065807 3.85 3.852.983.523.85
15 Viktorie KronychováViktorie Kronychová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
045318 3.84 3.733.843.683.84
16 Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
035302 3.83 3.763.833.803.83
17 Johanka VohnoutováJohanka Vohnoutová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
035214 3.79 X3.793.793.79
18 Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
045906 3.79 3.233.703.793.79
19 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035928 3.75 3.663.753.493.75
20 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
045706 3.73 3.733.143.643.73
21 Barbora ŠmákalováBarbora Šmákalová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
055223 3.72 3.333.373.723.72
22 Michaela HolečkováMichaela Holečková
TJ SušiceTJ Sušice
055402 3.69 3.652.813.693.69
23 Eliška BauerováEliška Bauerová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
036112 3.69 3.693.593.203.69
24 Karolína NováKarolína Nová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
046129 3.68 3.683.603.573.68
25 Aneta ŠleisováAneta Šleisová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
045326 3.64 3.403.563.643.64
26 Anna RaškováAnna Rašková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
045510 3.22 3.223.043.093.22
27 Pavlína PeroutkováPavlína Peroutková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
046029 3.14 3.043.043.143.14
28 Lucie KinzlerováLucie Kinzlerová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
055119 3.00 3.002.952.863.00
29 Kateřina DunováKateřina Dunová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
055627 2.84 2.842.622.692.84
Julie JežkováJulie Ježková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
035703 DNP 0
Celkem 30 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška VébrováEliška Vébrová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
035424 10.40 -10.4010.0310.4010.03-- 11.00
2 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ SušiceTJ Sušice
035105 10.30 09.7610.3008.7510.3009.26X09.57 9.00
3 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
045306 10.00 09.0509.6508.2509.6509.3208.5010.00 8.00
4 Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
045915 09.90 09.9008.1608.6209.9008.85X09.70 7.00
5 Denisa HruškováDenisa Hrušková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
035212 09.60 09.6008.56X09.6008.6308.9608.81 6.00
6 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
046215 09.53 09.1807.7809.1809.1809.5308.8609.42 5.00
7 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035402 09.32 08.8208.8609.1709.1709.0009.3209.16 4.00
8 Klára MarkofováKlára Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
036111 09.22 09.2209.1709.1909.2208.9209.0208.77 3.00
9 Lucie KašíkováLucie Kašíková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
035626 08.89 08.6208.8907.7908.89 2.00
10 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
045117 08.40 08.4008.3908.2708.40 1.00
11 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
055207 07.95 07.4907.2207.9507.95
12 Markéta PancováMarkéta Pancová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
035616 07.65 07.6507.1207.2307.65
13 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ SušiceTJ Sušice
036109 07.56 07.5607.2107.3607.56
14 Blanka HrachováBlanka Hrachová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
035204 07.56 07.0707.2907.5607.56
15 Viola BárkováViola Bárková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
035601 07.53 07.0406.6907.5307.53
16 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
045819 07.51 06.8906.3407.5107.51
17 Barbora MatochováBarbora Matochová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
035407 07.50 06.99X07.5007.50
18 Eliška VozárováEliška Vozárová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
055605 07.22 07.0006.6407.2207.22
19 Vendula OchocováVendula Ochocová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
046202 06.14 05.9205.5806.1406.14
20 Barbora MachováBarbora Machová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
065116 06.09 06.0905.6205.3106.09
21 SIMONA LÖBLOVÁSIMONA LÖBLOVÁ
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
055803 05.28 05.1004.2505.2805.28
22 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
056201 04.40 X03.8704.4004.40
23 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
046015 04.39 X04.39X04.39
Petra SičákováPetra Sičáková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
035414 NM XXX0
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
030211 09.86 08.8109.79X09.7909.8609.2309.45 11.00
2 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
030329 09.20 09.2008.3407.4609.2009.0007.9908.40 9.00
3 Jan PerglerJan Pergler
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
030612 08.98 08.5608.9108.8208.9108.8708.0108.98 8.00
4 Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
030706 08.86 08.73X08.7008.7308.86XX 7.00
5 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
040828 08.78 08.3708.5507.8908.5508.1508.7807.62 6.00
6 Jiří ChadimJiří Chadim
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
040329 08.39 07.9008.0008.3908.3908.1907.8907.95 5.00
7 Marek VůchMarek Vůch
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
031026 08.22 07.9407.3907.8407.9408.1107.9508.22 4.00
8 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
040209 08.09 07.0106.8508.0908.0907.6407.9707.90 3.00
9 Marek MatúšMarek Matúš
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
040720 07.68 07.6806.6807.6007.68 2.00
10 Niko VránekNiko Vránek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
041106 07.54 07.5407.2707.2207.54 1.00
11 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
040508 07.38 07.33X07.3807.38
12 Jan KinkorJan Kinkor
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
040831 07.36 07.2007.1407.3607.36
13 Jan KocourekJan Kocourek
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
030325 06.90 06.9006.7506.4706.90
14 Vojtěch FraněkVojtěch Franěk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
040315 05.20 05.20--05.20
Martin HladMartin Hlad
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
050922 DNP 0
Vojtěch FraněkVojtěch Franěk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
040315 DNP 0
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef StanislavskýJosef Stanislavský
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
030121 61.54 11.00
2 Filip ŠauliFilip Šauli
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
030504 61.10 9.00
3 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
031028 58.73 8.00
4 Jan VýškaJan Výška
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
040524 57.57 7.00
5 Jiří ChadimJiří Chadim
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
040329 52.47 6.00
6 David KolářDavid Kolář
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
030411 49.36 5.00
7 Vít ŠtudlarVít Študlar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
030212 47.03 4.00
8 Jan KinkorJan Kinkor
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
040831 43.34 3.00
9 Ondřej HavířOndřej Havíř
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
060317 42.84 2.00
10 Šimon PajdarŠimon Pajdar
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
040719 42.82 1.00
11 Radek HrubýRadek Hrubý
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
041230 42.50
12 Kevin LeupoldKevin Leupold
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
050904 41.36
13 Marek VůchMarek Vůch
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
031026 41.05
14 Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
030706 40.59
15 Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
061009 39.91
16 Jan KocourekJan Kocourek
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
030325 39.88
17 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
040508 37.32
18 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
040209 35.39
19 Matyáš KubkaMatyáš Kubka
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
040202 34.94
20 Jan ŠkarbanJan Škarban
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
060119 33.39
21 Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
050910 32.10
22 Jakub VojířJakub Vojíř
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
051007 30.63
23 Marek MatúšMarek Matúš
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
040720 29.93
24 Petr KlíčekPetr Klíček
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
060216 28.30
25 Jan DuchekJan Duchek
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
060616 26.27
Celkem 25 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 23.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra SičákováPetra Sičáková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
035414 52.19 11.00
2 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ SušiceTJ Sušice
035105 45.84 9.00
3 Viola BárkováViola Bárková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
035601 44.04 8.00
4 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
045117 40.73 7.00
5 Johanka VohnoutováJohanka Vohnoutová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
035214 39.25 6.00
6 Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
046014 38.49 5.00
7 Eliška ČesákováEliška Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
045528 37.09 4.00
8 Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
045915 36.62 3.00
9 Libuše WiesnerováLibuše Wiesnerová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
035717 36.04 2.00
10 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ SušiceTJ Sušice
036109 35.65 1.00
11 Linda UbryováLinda Ubryová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
056217 34.50
12 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
045819 33.43
13 Lenka BurešováLenka Burešová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
055619 33.08
14 Magdalena PáreckáMagdalena Párecká
TJ SušiceTJ Sušice
035905 31.92
15 Zuzana PavelcováZuzana Pavelcová
TJ SušiceTJ Sušice
035615 31.76
16 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
055207 31.65
17 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035402 31.32
18 Marie FornousováMarie Fornousová
TJ SušiceTJ Sušice
036114 31.07
19 Natálie SeifertováNatálie Seifertová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
065521 28.70
20 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
065309 28.50
21 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
056109 28.17
22 Claudia-Julia KonicarováClaudia-Julia Konicarová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
046218 28.07
23 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
035320 26.35
24 Klaudie ŠetlíkováKlaudie Šetlíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
065603 24.94
25 Amálie MádrováAmálie Mádrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
036203 22.43
26 Vendula OchocováVendula Ochocová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
046202 22.21
27 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
065411 21.86
28 SIMONA LÖBLOVÁSIMONA LÖBLOVÁ
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
055803 21.82
29 Barbora MachováBarbora Machová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
065116 17.78
30 Ema FaschingbauerováEma Faschingbauerová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
085202 14.62
31 Viktorie ČervenáViktorie Červená
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
036002 DNP
Celkem 31 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 140.00
2 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-Petřín{8} 125.00
3 STRIB STRIB TJ Baník Stříbro, spolek{8} 081.00
4 VIPLZ VIPLZ AKM Viktoria Plzeň{8} 077.00
5 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 061.00
6 MILDO MILDO MÍLAŘI Domažlice{8} 045.00
PREST PREST ŠAK při ZŠ Přeštice{8} 045.00
8 TRIKV TRIKV TRIATLET Karlovy Vary z.s.{8} 032.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m, 60 m, 300 m, 150 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 102.00
2 TRIKV TRIKV TRIATLET Karlovy Vary z.s.{8} 085.50
3 UNICH UNICH SKP Union Cheb - klub atletiky{8} 083.00
4 DOMAZ DOMAZ AC Domažlice, z. s.{8} 070.50
5 SUSIC SUSIC TJ Sušice{8} 070.00
6 STRIB STRIB TJ Baník Stříbro, spolek{8} 068.00
7 NYRAN NYRAN ATLETCLUB Nýřany, z.s.{8} 064.00
8 OSTRO OSTRO TJ MDDM Ostrov{8} 050.00
9 ATKLA ATKLA Atletika Klatovy{8} 023.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 9 závodníků