výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále mladšího žactva

Plzeň (23. 9. 2016)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 23.9.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.09
2 Michal MeierMichal Meier 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.24
3 Marek ČelišMarek Čeliš 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.56
4 Jan TürkJan Türk 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.63
5 Michal MaxaMichal Maxa 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.35
6 Šimon PajdarŠimon Pajdar 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.66
Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 23.9.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KováříkTomáš Kovářík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.21
2 Filip ŠauliFilip Šauli 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.73
3 Dominik VlčekDominik Vlček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.88
4 David KolářDavid Kolář 03 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08.91
5 Jakub VojířJakub Vojíř 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.53
6 Boris PikaliBoris Pikali 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.61
Andrej ŠímaAndrej Šíma 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (pá, 23.9.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.20
2 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.54
3 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.75
4 Kevin LeupoldKevin Leupold 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.35
5 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.52
6 Radek KutilRadek Kutil 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.93
7 JAN KARLÍKJAN KARLÍK 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.38
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 23.9.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.25
2 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.31
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.76
4 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.94
5 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.57
6 Ondřej FuchsOndřej Fuchs 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.70
Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (pá, 23.9.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.10 11.00
2 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.20 9.00
3 Tomáš KováříkTomáš Kovářík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.25 8.00
4 Michal MeierMichal Meier 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.28 7.00
5 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.46 6.00
6 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.48 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (pá, 23.9.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ČelišMarek Čeliš 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.67 4.00
2 Tomáš KlečkaTomáš Klečka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.76 3.00
3 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.78 2.00
4 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.80 1.00
5 Jan TürkJan Türk 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.88
6 Filip ŠauliFilip Šauli 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.91
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 23.9.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.55
2 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ SušiceTJ Sušice 08.96
3 Vanessa KašíkováVanessa Kašíková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.98
4 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.14
5 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ SušiceTJ Sušice 09.19
6 Karolína MachováKarolína Machová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.61
7 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.36
8 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (pá, 23.9.2016) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.35
2 Vendula DobruškováVendula Dobrušková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.93
3 Aneta ŠťastováAneta Šťastová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.42
4 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.50
5 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.53
6 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.42
7 BARBORA NOVÁKOVÁBARBORA NOVÁKOVÁ 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11.15
8 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (pá, 23.9.2016) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata HusárkováRenata Husárková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.54
2 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.87
3 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.12
4 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.31
5 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.39
6 Markéta MazancováMarkéta Mazancová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.50
7 Kateřina DunováKateřina Dunová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10.73
8 KAROLÍNA ŠPERLOVÁKAROLÍNA ŠPERLOVÁ 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.75
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (pá, 23.9.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.68
2 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.01
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.05
4 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.36
5 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.47
6 Klára MarkofováKlára Markofová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 09.92
7 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (pá, 23.9.2016) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.72
2 Magdalena PáreckáMagdalena Párecká 03 TJ SušiceTJ Sušice 08.97
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.23
4 Viktorie KronychováViktorie Kronychová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.27
5 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.37
6 Linda BaxováLinda Baxová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.44
7 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (pá, 23.9.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.84
2 Karolína NováKarolína Nová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.26
3 Veronika KalčíkováVeronika Kalčíková 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.31
4 Ester ŠůsováEster Šůsová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.77
5 Adéla SahulováAdéla Sahulová 06 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.98
6 Eliška BauerováEliška Bauerová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 10.02
MB ADRIANA WÜRKNEROVÁADRIANA WÜRKNEROVÁ 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11.37
Julie JežkováJulie Ježková 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (pá, 23.9.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.40 11.00
2 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.45 9.00
3 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.73 8.00
4 Renata HusárkováRenata Husárková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.78 7.00
5 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.92 6.00
6 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.95 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (pá, 23.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.99 4.00
2 Vanessa KašíkováVanessa Kašíková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 09.00 3.00
3 Magdalena PáreckáMagdalena Párecká 03 TJ SušiceTJ Sušice 09.11 2.00
4 Vendula DobruškováVendula Dobrušková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.15 1.00
5 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 TJ SušiceTJ Sušice 09.19
6 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 09.22
Celkem 6 závodníků