výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky

Veselí nad Lužnicí (25. 9. 2016)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 25.9.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.79 305
2 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 060813 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.93 271
3 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 051107 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 07.98 259
4 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 060409 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.21 208
5 Martin ValekMartin Valek 060119 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.22 206
6 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz 050913 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.55 142
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 25.9.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop VovesnýProkop Vovesný 051009 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.29 192
2 David KübelbeckDavid Kübelbeck 051201 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.41 168
3 Jakub KršekJakub Kršek 050510 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.43 164
4 Filip HolýFilip Holý 050827 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.44 162
5 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 060208 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.81 99
6 Jakub StrnadJakub Strnad 051023 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.82 98
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 050212 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.04 245
2 Šimon BártaŠimon Bárta 050902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.61 131
3 Šimon MelicharŠimon Melichar 060116 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.64 126
4 Teodor BrckoTeodor Brcko 060106 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.73 112
5 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka 061105 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.53 18
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 060605 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.23 204
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 050103 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.52 147
3 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 050711 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.53 146
4 Petr AlexaPetr Alexa 050819 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.77 105
5 Jiří MazalovskýJiří Mazalovský 060303 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.98 75
6 Marek KantorMarek Kantor 050725 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.04 67
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 060324 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.15 221
2 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 050121 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.37 176
3 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 050829 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.59 135
4 Lukáš HavelLukáš Havel 060804 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 08.78 104
5 Matěj HlasMatěj Hlas 050728 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.62 12
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.68 333
2 Ondřej WalterOndřej Walter 050301 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.19 212
3 Marek KunaMarek Kuna 061007 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.36 178
4 Jakub ŠustrJakub Šustr 060819 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.73 112
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička 060429 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.39 172
2 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 050720 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.55 142
3 Vladislav KůraVladislav Kůra 061115 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.76 5
4 David PísekDavid Písek 050713 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.82 3
Celkem 4 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 055730 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.73 569
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 055918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.84 534
3 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 055712 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 07.99 489
4 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 055620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.07 466
5 Viktorie VolfováViktorie Volfová 055131 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.15 443
6 Lenka KollarováLenka Kollarová 055904 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.31 399
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 25.9.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KurzováBarbora Kurzová 056027 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.14 446
2 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 055820 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.15 443
3 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 055224 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.18 435
4 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 065819 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.24 418
5 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 065222 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.27 410
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melanie TurkováMelanie Turková 055903 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.06 469
2 Elena HyškováElena Hyšková 056021 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.10 457
3 Petra NedvědováPetra Nedvědová 056104 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.25 415
4 Martina BöhmováMartina Böhmová 065713 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.71 298
5 Sára FoučkováSára Foučková 066126 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.81 275
6 Julie BoháčováJulie Boháčová 066106 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.99 235
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ChválováAdéla Chválová 065714 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.49 352
2 Thea PetrůThea Petrů 065315 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.54 339
3 Tína StejskalováTína Stejskalová 065509 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.57 332
4 Tereza SvobodováTereza Svobodová 055204 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.62 320
5 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková 056024 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.69 303
6 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 065128 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.90 255
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 25.9.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DuškováKlára Dušková 055616 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.47 357
2 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová 065327 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.73 293
3 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková 065622 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.88 259
4 Berenika DrhováBerenika Drhová 056108 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.12 208
5 Linda BednářováLinda Bednářová 066016 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 09.23 187
6 Kateřina MaláKateřina Malá 065625 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.41 154
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 25.9.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KorytarováAnna Korytarová 055427 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.37 383
2 Tereza GalbaváTereza Galbavá 055103 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.64 315
3 Nela KadečkováNela Kadečková 066026 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.12 208
4 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 066127 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.28 177
5 Edita NagyováEdita Nagyová 055806 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.35 164
6 Erika CihlářováErika Cihlářová 065529 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.87 83
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela BláhováNela Bláhová 055926 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 08.13 449
2 Nicol HodinováNicol Hodinová 065530 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.32 396
3 Bára HruškováBára Hrušková 055331 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.64 315
4 Adéla StruskováAdéla Strusková 066103 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.83 270
5 Nela NovotnáNela Novotná 066228 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.30 174
6 Leontýna HálkováLeontýna Hálková 066024 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.32 170
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 065517 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.41 373
2 Kateřina BeyerováKateřina Beyerová 065110 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.82 273
3 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 065505 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.18 197
4 Viola HrouzkováViola Hrouzková 065622 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.26 181
5 Alena VětrovskáAlena Větrovská 065328 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.96 71
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (ne, 25.9.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 056222 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.50 349
2 Julie NovákováJulie Nováková 055716 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.64 315
3 Karolína MičkováKarolína Mičková 065920 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.70 300
4 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 055516 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.06 221
5 Anna ZemanováAnna Zemanová 065224 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.21 191
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 25.9.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CzepiecDavid Czepiec 030627 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.56 408
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 030410 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.68 378
3 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.05 293
4 Michal BöhmMichal Böhm 040306 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.82 148
5 Jakub ŠimekJakub Šimek 040311 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.14 101
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.03 551
2 Pavel BodlákPavel Bodlák 030525 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.22 257
3 David LangmullerDavid Langmuller 040111 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.49 205
4 Marek LudvíkMarek Ludvík 041119 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.54 196
5 Jan StejskalJan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.87 140
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 25.9.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar 031210 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.14 274
2 Zdeněk WölflZdeněk Wölfl 041126 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 09.23 255
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 041028 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.43 216
4 Jakub KrejčíJakub Krejčí 040326 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.62 181
5 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 041214 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.28 83
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 25.9.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan BrejškaIvan Brejška 030829 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.92 322
2 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 09.47 208
3 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský 040621 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.81 149
4 Petr MlejnekPetr Mlejnek 040505 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.16 98
5 Petr SalavaPetr Salava 040406 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.76 33
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Norbert HausnerNorbert Hausner 030727 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.00 304
2 Jan DubšíkJan Dubšík 041020 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.01 302
3 Vít PfeiferVít Pfeifer 040506 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.81 149
4 Ondřej SukdolOndřej Sukdol 031126 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.90 135
5 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 041218 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.97 125
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.55 687
2 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.72 640
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková 045819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.77 626
4 Lucie ČermákováLucie Čermáková 035609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.93 584
5 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 045814 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.00 566
6 Barbora HejnováBarbora Hejnová 045729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.01 564
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 25.9.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 045224 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.05 553
2 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 045413 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.30 492
3 Rosalie PlacháRosalie Plachá 045316 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.46 454
4 Klára HemberováKlára Hemberová 045901 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.57 428
5 Barbora BrckováBarbora Brcková 045220 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.88 361
6 Jana DřevováJana Dřevová 045122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.38 263
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 25.9.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína DuškováKarolína Dušková 045519 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.24 506
2 Tereza FaktorováTereza Faktorová 035805 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.32 487
3 Nela KozákováNela Kozáková 036104 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.44 458
4 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 045531 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.52 440
5 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 045822 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.72 395
6 Markéta KrejčováMarkéta Krejčová 045402 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.38 263
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 25.9.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna OmastováValentýna Omastová 035402 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 09.09 543
2 Natálie KahudováNatálie Kahudová 036001 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.24 506
3 Anna JiráskováAnna Jirásková 035525 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.65 411
4 Kateřina HomerováKateřina Homerová 045429 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 10.25 287
5 Anežka HuškováAnežka Hušková 045909 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.35 268
6 Kamila KlímováKamila Klímová 045306 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.25 126
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nika KroupováNika Kroupová 045227 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.17 523
2 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 045226 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.22 511
3 Linda KrakowitzerováLinda Krakowitzerová 036221 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.76 386
4 Gabriela Eliška RemanováGabriela Eliška Remanová 046113 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.20 297
5 Leontina PavlíkováLeontina Pavlíková 046020 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10.47 247
6 Tereza KnapováTereza Knapová 045411 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.50 242
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata TurkováRenata Turková 045110 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.27 499
2 Kateřina TáborováKateřina Táborová 036211 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.42 463
3 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 035530 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.54 435
4 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 045407 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.86 365
5 Franziska PerleFranziska Perle 045825 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10.51 240
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 046215 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.00 566
2 Ema SvědíkováEma Svědíková 035410 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.38 472
3 Julie ŽáčkováJulie Žáčková 036204 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.47 451
4 Adéla VandováAdéla Vandová 036105 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.98 340
5 Kristýna ZikováKristýna Ziková 045707 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.28 281
Celkem 5 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Teodor BrckoTeodor Brcko 060106 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:02.70 470
2 Jakub StrnadJakub Strnad 051023 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:07.23 407
3 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 050829 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:15.50 305
4 Jakub ŠilhanJakub Šilhan 060208 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:17.47 282
5 Jiří MazalovskýJiří Mazalovský 060303 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:20.70 247
6 Petr AlexaPetr Alexa 050819 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:22.35 230
7 Jakub ŠustrJakub Šustr 060819 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:22.95 224
8 Marek KantorMarek Kantor 050725 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:23.57 218
9 David PísekDavid Písek 050713 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:27.67 179
10 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka 061105 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:29.80 160
11 Matěj HlasMatěj Hlas 050728 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:32.50 138
12 Vladislav KůraVladislav Kůra 061115 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:56.60 10
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika 050121 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:04.39 446
2 Prokop VovesnýProkop Vovesný 051009 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:04.42 446
3 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 060409 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:09.33 380
4 Marek KunaMarek Kuna 061007 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:10.43 366
5 David KübelbeckDavid Kübelbeck 051201 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:11.96 347
6 Šimon MelicharŠimon Melichar 060116 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:12.33 342
7 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 050720 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:14.31 319
8 Šimon BártaŠimon Bárta 050902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:15.78 301
9 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 060813 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:16.44 294
10 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz 050913 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:16.88 289
11 Lukáš HavelLukáš Havel 060804 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2:22.08 233
12 Jakub KršekJakub Kršek 050510 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:31.69 144
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 050212 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1:56.48 562
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 050926 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:57.75 542
3 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička 060429 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:03.36 460
4 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 051107 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:04.55 444
5 Ondřej WalterOndřej Walter 050301 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:05.63 429
6 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 050711 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:08.31 393
7 Tadeáš PelcTadeáš Pelc 060324 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:11.39 354
8 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:16.02 299
9 Martin ValekMartin Valek 060119 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:16.61 292
10 Filip HolýFilip Holý 050827 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:19.28 262
11 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 050103 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:19.53 260
12 Filip KratochvílFilip Kratochvíl 060605 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:26.79 187
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Berenika DrhováBerenika Drhová 056108 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:13.47 329
2 Alena VětrovskáAlena Větrovská 065328 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:18.35 272
3 Viola HrouzkováViola Hrouzková 065622 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:21.31 241
4 Nela KadečkováNela Kadečková 066026 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:22.61 227
5 Anna ZemanováAnna Zemanová 065224 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:26.98 185
6 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 066127 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:27.61 180
7 Kateřina MaláKateřina Malá 065625 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:30.19 157
8 Linda BednářováLinda Bednářová 066016 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2:31.35 147
9 Nela NovotnáNela Novotná 066228 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:32.87 135
10 Erika CihlářováErika Cihlářová 065529 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:39.78 85
11 Leontýna HálkováLeontýna Hálková 066024 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:43.13 65
12 Edita NagyováEdita Nagyová 055806 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:44.98 55
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tína StejskalováTína Stejskalová 065509 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:08.89 386
2 Karolína MičkováKarolína Mičková 065920 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:13.79 325
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová 055204 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:14.62 315
4 Julie NovákováJulie Nováková 055716 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:16.13 297
5 Julie BoháčováJulie Boháčová 066106 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:18.32 273
6 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková 065622 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:19.09 264
7 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 065505 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:19.90 256
8 Adéla StruskováAdéla Strusková 066103 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:22.20 232
9 Markéta PilátováMarkéta Pilátová 055516 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:23.61 217
10 Lucie ŠvíkováLucie Švíková 065128 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:24.24 211
11 Sára FoučkováSára Foučková 066126 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:32.77 136
12 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová 065327 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:34.62 121
13 Kateřina BeyerováKateřina Beyerová 065110 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:38.47 94
Celkem 13 závodníků
Běh 3 (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková 056024 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:03.02 465
2 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 065819 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:04.46 445
3 Thea PetrůThea Petrů 065315 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:09.14 382
4 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 056222 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:11.25 356
5 Adéla ChválováAdéla Chválová 065714 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:14.29 319
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 065517 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:16.70 291
7 Klára DuškováKlára Dušková 055616 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:19.95 255
8 Bára HruškováBára Hrušková 055331 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:21.47 239
9 Martina BöhmováMartina Böhmová 065713 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:23.37 220
10 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 055820 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:26.72 188
11 Anna KorytarováAnna Korytarová 055427 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:26.86 186
12 Tereza GalbaváTereza Galbavá 055103 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:27.16 184
13 Nicol HodinováNicol Hodinová 065530 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:28.67 170
Celkem 13 závodníků
Běh 4 (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 055712 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1:53.70 605
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 055224 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1:56.25 565
3 Nela ŠteierováNela Šteierová 055730 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:58.21 535
4 Elena HyškováElena Hyšková 056021 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1:59.51 516
5 Lucie BahenskáLucie Bahenská 055918 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:00.04 508
6 Viktorie VolfováViktorie Volfová 055131 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:00.13 507
7 Nela BláhováNela Bláhová 055926 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 2:03.08 464
8 Barbora KurzováBarbora Kurzová 056027 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:05.25 434
9 Lenka KollarováLenka Kollarová 055904 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:08.61 389
10 Melanie TurkováMelanie Turková 055903 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:10.82 361
11 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 055620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:13.82 324
12 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 065222 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:25.34 201
13 Petra NedvědováPetra Nedvědová 056104 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:40.39 82
Celkem 13 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub KrejčíJakub Krejčí 040326 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:38.73 403
2 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2:41.32 378
3 Marek LudvíkMarek Ludvík 041119 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:50.51 295
4 Vít PfeiferVít Pfeifer 040506 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:52.57 278
5 Ondřej SukdolOndřej Sukdol 031126 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:00.77 214
6 Jan DubšíkJan Dubšík 041020 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3:00.95 213
7 Michal BöhmMichal Böhm 040306 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:04.74 186
8 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 041218 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:06.19 176
9 Petr MlejnekPetr Mlejnek 040505 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:08.20 163
10 Petr SalavaPetr Salava 040406 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3:09.25 156
11 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 041214 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:11.54 142
12 Jakub ŠimekJakub Šimek 040311 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:14.01 127
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David CzepiecDavid Czepiec 030627 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:29.28 500
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:31.62 475
3 Ivan BrejškaIvan Brejška 030829 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:35.96 430
4 Norbert HausnerNorbert Hausner 030727 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:41.06 380
5 Pavel BodlákPavel Bodlák 030525 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:41.42 377
6 Vojtěch TurekVojtěch Turek 030410 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:43.85 354
7 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:48.43 313
8 Petr SvobodaPetr Svoboda 041028 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:55.59 253
9 Zdeněk WölflZdeněk Wölfl 041126 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3:00.72 214
10 David LangmullerDavid Langmuller 040111 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:01.75 207
11 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský 040621 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3:03.16 197
12 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar 031210 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3:07.30 169
Jan StejskalJan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 035530 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:56.76 396
2 Tereza KnapováTereza Knapová 045411 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:57.30 391
3 Julie ŽáčkováJulie Žáčková 036204 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:06.66 306
4 Jana DřevováJana Dřevová 045122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:12.29 259
5 Kristýna ZikováKristýna Ziková 045707 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3:14.28 244
6 Markéta KrejčováMarkéta Krejčová 045402 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3:15.11 238
7 Adéla VandováAdéla Vandová 036105 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:16.87 224
8 Natálie KahudováNatálie Kahudová 036001 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:20.78 196
9 Linda KrakowitzerováLinda Krakowitzerová 036221 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3:21.67 190
10 Franziska PerleFranziska Perle 045825 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3:23.74 176
11 Gabriela Eliška RemanováGabriela Eliška Remanová 046113 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3:24.22 173
12 Leontina PavlíkováLeontina Pavlíková 046020 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3:35.29 108
13 Kamila KlímováKamila Klímová 045306 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:57.96 20
Anežka HuškováAnežka Hušková 045909 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 045407 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:54.96 413
2 Kateřina HomerováKateřina Homerová 045429 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:58.53 379
3 Rosalie PlacháRosalie Plachá 045316 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3:00.44 361
4 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 045226 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:04.97 320
5 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 045822 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3:05.30 317
6 Nela KozákováNela Kozáková 036104 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:09.37 283
7 Karolína DuškováKarolína Dušková 045519 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3:11.22 268
8 Nika KroupováNika Kroupová 045227 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:14.37 243
9 Renata TurkováRenata Turková 045110 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3:16.47 227
10 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 045531 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:17.40 220
11 Anna JiráskováAnna Jirásková 035525 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:21.80 189
12 Valentýna OmastováValentýna Omastová 035402 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 3:24.97 168
13 Klára HemberováKlára Hemberová 045901 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3:25.40 165
Celkem 13 závodníků
Běh 3 (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:44.51 522
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová 045729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:48.30 481
3 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 046215 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:49.37 470
4 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 045224 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:49.74 466
5 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 045814 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:52.15 441
6 Barbora BrckováBarbora Brcková 045220 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:52.76 435
7 Markéta LiškováMarkéta Lišková 045819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2:52.81 435
8 Ema SvědíkováEma Svědíková 035410 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:54.04 423
9 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 045413 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:56.76 396
10 Lucie ČermákováLucie Čermáková 035609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:57.97 384
11 Kateřina TáborováKateřina Táborová 036211 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3:01.85 348
12 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3:08.48 290
13 Tereza FaktorováTereza Faktorová 035805 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:21.96 188
Celkem 13 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.76 407
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.15 209
3 Norbert HausnerNorbert Hausner 030727 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 12.62 156
4 Zdeněk WölflZdeněk Wölfl 041126 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 12.94 124
5 Ivan BrejškaIvan Brejška 030829 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.33 90
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 041028 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.07 357
2 Ondřej SukdolOndřej Sukdol 031126 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.19 102
3 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 041218 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.96 47
4 Jakub ŠimekJakub Šimek 040311 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 14.41 24
5 Petr SalavaPetr Salava 040406 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 16.44 0
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar 031210 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 11.70 266
2 Vít PfeiferVít Pfeifer 040506 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.95 123
3 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 041214 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.03 116
4 Petr MlejnekPetr Mlejnek 040505 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.13 107
5 Jan DubšíkJan Dubšík 041020 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14.09 39
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 25.9.2016) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 030410 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10.23 498
2 David CzepiecDavid Czepiec 030627 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 11.23 333
3 Jan StejskalJan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.16 207
4 Michal BöhmMichal Böhm 040306 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.64 154
5 Pavel BodlákPavel Bodlák 030525 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.86 132
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 25.9.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský 040621 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 12.07 218
2 David LangmullerDavid Langmuller 040111 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 12.17 206
3 Jakub KrejčíJakub Krejčí 040326 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.90 128
4 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 12.97 121
5 Marek LudvíkMarek Ludvík 041119 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.57 72
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BrckováBarbora Brcková 045220 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.35 336
2 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 045413 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12.59 305
3 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 045226 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.80 279
4 Kateřina HomerováKateřina Homerová 045429 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 13.30 221
5 Markéta KrejčováMarkéta Krejčová 045402 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14.89 78
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 25.9.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.40 639
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 035609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.46 463
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková 045819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.66 296
4 Klára HemberováKlára Hemberová 045901 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 12.94 262
5 Linda KrakowitzerováLinda Krakowitzerová 036221 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 13.11 242
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 25.9.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 045729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.09 371
2 Tereza FaktorováTereza Faktorová 035805 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.52 314
3 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 045822 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13.18 234
4 Karolína DuškováKarolína Dušková 045519 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 13.39 211
Renata TurkováRenata Turková 045110 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna JiráskováAnna Jirásková 035525 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.57 307
2 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 045531 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.70 179
3 Franziska PerleFranziska Perle 045825 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 14.56 103
4 Adéla VandováAdéla Vandová 036105 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 14.80 85
5 Kamila KlímováKamila Klímová 045306 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.62 0
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.42 327
2 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 045224 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 12.91 265
3 Nela KozákováNela Kozáková 036104 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.03 251
4 Valentýna OmastováValentýna Omastová 035402 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s. 13.27 224
5 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 035530 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.09 142
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rosalie PlacháRosalie Plachá 045316 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.76 173
2 Julie ŽáčkováJulie Žáčková 036204 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.78 171
3 Nika KroupováNika Kroupová 045227 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.82 167
4 Tereza KnapováTereza Knapová 045411 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14.83 83
5 Gabriela Eliška RemanováGabriela Eliška Remanová 046113 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 15.74 30
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 25.9.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 045814 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.58 445
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 046215 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.61 302
3 Anežka HuškováAnežka Hušková 045909 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.28 223
4 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 045407 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.62 187
5 Natálie KahudováNatálie Kahudová 036001 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 14.64 96
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (ne, 25.9.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TáborováKateřina Táborová 036211 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 12.57 307
2 Kristýna ZikováKristýna Ziková 045707 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12.64 298
3 Ema SvědíkováEma Svědíková 035410 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 12.70 291
4 Jana DřevováJana Dřevová 045122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.01 149
5 Leontina PavlíkováLeontina Pavlíková 046020 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 14.16 136
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
030627 4.48 +0.1 m/s 287
2 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
031210 4.46 -0.1 m/s 283
3 Vojtěch TurekVojtěch Turek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
030410 4.26 -1.7 m/s 249
4 Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
031220 4.18 -0.5 m/s 235
5 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
041028 4.09 -0.2 m/s 220
6 Ivan BrejškaIvan Brejška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030829 4.03 +0.0 m/s 211
7 Marek LudvíkMarek Ludvík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
041119 3.86 +0.0 m/s 184
8 Zdeněk WölflZdeněk Wölfl
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
041126 3.84 -0.1 m/s 181
9 Norbert HausnerNorbert Hausner
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
030727 3.82 +1.2 m/s 177
10 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
040621 3.78 -0.7 m/s 171
11 Pavel BodlákPavel Bodlák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
030525 3.78 +0.4 m/s 171
12 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040708 3.70 +0.1 m/s 159
13 Daniel GribbinDaniel Gribbin
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
031111 3.64 -0.4 m/s 150
14 Jan DubšíkJan Dubšík
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
041020 3.64 -0.5 m/s 150
15 David LangmullerDavid Langmuller
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040111 3.62 -0.7 m/s 147
16 Petr MlejnekPetr Mlejnek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040505 3.58 +0.0 m/s 142
17 Ondřej DrnekOndřej Drnek
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
040325 3.50 +0.1 m/s 130
18 Jakub KrejčíJakub Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040326 3.48 +0.7 m/s 127
19 Michal BöhmMichal Böhm
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040306 3.45 -0.4 m/s 123
20 Ondřej SukdolOndřej Sukdol
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
031126 3.29 +0.3 m/s 102
21 Vít PfeiferVít Pfeifer
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040506 3.11 +0.4 m/s 79
22 Jakub ŠimekJakub Šimek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040311 2.90 -0.5 m/s 54
23 Matěj PavlíkMatěj Pavlík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
041214 2.89 +0.0 m/s 53
24 Petr SalavaPetr Salava
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
040406 2.74 +0.0 m/s 38
Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
041218 NM
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
045814 4.74 +0.7 m/s 490
2 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045227 4.34 +0.5 m/s 388
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045819 4.28 -0.2 m/s 374
4 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
046215 4.04 +0.6 m/s 317
5 Julie ŽáčkováJulie Žáčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
036204 4.04 +1.1 m/s 317
6 Rosalie PlacháRosalie Plachá
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045316 3.87 +0.9 m/s 279
7 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
035530 3.86 -0.4 m/s 276
8 Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
035410 3.84 +1.1 m/s 272
9 Renata TurkováRenata Turková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
045110 3.84 +0.2 m/s 272
10 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
045224 3.80 +0.8 m/s 263
11 Kristýna ZikováKristýna Ziková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
045707 3.71 +0.4 m/s 244
12 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
036105 3.66 +0.6 m/s 233
13 Valentýna OmastováValentýna Omastová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
035402 3.65 +0.6 m/s 231
14 Kateřina TáborováKateřina Táborová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
036211 3.52 +0.8 m/s 204
15 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045407 3.50 +0.4 m/s 200
16 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
045822 3.33 +1.0 m/s 167
17 Leontina PavlíkováLeontina Pavlíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
046020 3.32 +0.9 m/s 165
18 Zuzana MallátováZuzana Mallátová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045226 3.13 -0.3 m/s 130
19 Franziska PerleFranziska Perle
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
045825 2.86 +0.4 m/s 84
Gabriela Eliška RemanováGabriela Eliška Remanová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
046113 NM
Celkem 20 závodníků
Finále B (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
035628 4.33 +0.6 m/s 386
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
035609 4.24 +0.8 m/s 364
3 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
045531 4.10 +0.5 m/s 331
4 Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
035525 4.08 +0.9 m/s 326
5 Barbora HejnováBarbora Hejnová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045729 4.07 +0.4 m/s 324
6 Karolína DuškováKarolína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
045519 3.93 +0.0 m/s 292
7 Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
035805 3.90 +0.6 m/s 285
8 Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
035726 3.80 +0.3 m/s 263
9 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
045413 3.78 +0.4 m/s 259
10 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045220 3.75 +0.4 m/s 252
11 Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
045901 3.69 +0.8 m/s 239
12 Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
045429 3.67 +0.6 m/s 235
13 Linda KrakowitzerováLinda Krakowitzerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
036221 3.65 +0.4 m/s 231
Nela KozákováNela Kozáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
036104 3.65 +0.7 m/s 231
15 Markéta KrejčováMarkéta Krejčová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
045402 3.62 +1.0 m/s 225
16 Natálie KahudováNatálie Kahudová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
036001 3.53 +0.9 m/s 206
17 Jana DřevováJana Dřevová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045122 3.35 +0.5 m/s 170
18 Anežka HuškováAnežka Hušková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045909 3.04 +0.7 m/s 114
19 Tereza KnapováTereza Knapová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
045411 3.00 +0.6 m/s 107
20 Kamila KlímováKamila Klímová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045306 1.80 +1.0 m/s 0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
050112 3.81 -0.3 m/s 176
2 David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
051201 3.73 +0.5 m/s 164
3 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050720 3.69 +0.6 m/s 158
4 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050103 3.62 +0.9 m/s 147
5 Jiří BrunclíkJiří Brunclík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
050829 3.53 +1.0 m/s 135
6 Lukáš HavelLukáš Havel
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
060804 3.47 +0.9 m/s 126
7 Prokop VovesnýProkop Vovesný
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
051009 3.44 -0.5 m/s 122
8 Šimon MelicharŠimon Melichar
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
060116 3.43 +1.0 m/s 121
9 Jakub KršekJakub Kršek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050510 3.41 +0.8 m/s 118
10 Tadeáš PelcTadeáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
060324 3.40 +0.6 m/s 116
11 Ondřej WalterOndřej Walter
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
050301 3.29 -0.3 m/s 102
12 Jiří MazalovskýJiří Mazalovský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
060303 3.21 +0.4 m/s 91
13 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
060106 3.14 +0.5 m/s 83
14 Matěj HlasMatěj Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
050728 2.97 +0.8 m/s 62
15 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
061105 2.91 +0.6 m/s 56
16 Petr AlexaPetr Alexa
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050819 2.90 +0.7 m/s 54
17 Vladislav KůraVladislav Kůra
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
061115 2.27 +0.0 m/s 2
Celkem 17 závodníků
Finále B (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050212 4.49 +0.8 m/s 288
2 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050926 4.27 +0.6 m/s 250
3 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
051107 3.68 -0.2 m/s 156
4 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050121 3.67 +0.7 m/s 155
5 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050711 3.60 +0.3 m/s 145
6 Martin ValekMartin Valek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060119 3.60 +0.0 m/s 145
7 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
060429 3.58 +1.0 m/s 142
8 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
061007 3.56 +1.3 m/s 139
9 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
060409 3.51 -0.5 m/s 132
10 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
050827 3.47 -0.3 m/s 126
11 Jakub StrnadJakub Strnad
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
051023 3.35 +0.8 m/s 110
12 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
060605 3.28 +0.4 m/s 100
13 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050913 3.27 +0.6 m/s 99
14 Jakub ŠilhanJakub Šilhan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
060208 3.26 +1.0 m/s 98
15 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
060813 3.26 +0.7 m/s 98
16 Jakub ŠustrJakub Šustr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
060819 3.12 +1.1 m/s 80
17 David PísekDavid Písek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
050713 3.08 +0.8 m/s 75
18 Marek KantorMarek Kantor
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
050725 3.06 -0.2 m/s 73
19 Šimon BártaŠimon Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050902 2.77 +0.6 m/s 41
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
056222 3.64 +0.4 m/s 229
2 Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
055903 3.61 +0.5 m/s 223
3 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
055730 3.60 +1.1 m/s 220
4 Nela BláhováNela Bláhová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
055926 3.55 +0.9 m/s 210
5 Anna KorytarováAnna Korytarová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
055427 3.55 +0.8 m/s 210
6 Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
065315 3.41 +1.1 m/s 182
7 Kateřina BeyerováKateřina Beyerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
065110 3.30 +1.0 m/s 161
8 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
065327 3.26 +0.9 m/s 153
9 Nicol HodinováNicol Hodinová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
065530 3.19 +0.2 m/s 140
10 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
065819 3.17 +0.6 m/s 137
11 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
066103 3.17 +0.2 m/s 137
12 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
065517 3.12 +0.7 m/s 128
13 Sára FoučkováSára Foučková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
066126 3.08 +1.0 m/s 121
14 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
065509 3.07 +0.5 m/s 119
15 Alena VětrovskáAlena Větrovská
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
065328 3.03 +0.8 m/s 112
16 Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
066106 2.98 +1.0 m/s 104
17 Berenika DrhováBerenika Drhová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
056108 2.96 +0.4 m/s 100
18 Markéta PilátováMarkéta Pilátová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
055516 2.95 +0.8 m/s 99
19 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
055806 2.89 +0.6 m/s 89
20 Lucie ŠvíkováLucie Švíková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
065128 2.88 +0.4 m/s 87
21 Leontýna HálkováLeontýna Hálková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
066024 2.84 +0.5 m/s 81
22 Nela KadečkováNela Kadečková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
066026 2.80 +0.7 m/s 75
23 Linda BednářováLinda Bednářová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
066016 2.72 +0.3 m/s 63
24 Erika CihlářováErika Cihlářová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
065529 2.65 +0.8 m/s 53
25 Anna ZemanováAnna Zemanová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
065224 2.60 +1.0 m/s 46
26 Nela NovotnáNela Novotná
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
066228 2.56 +0.9 m/s 41
27 Kateřina MaláKateřina Malá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
065625 2.45 +0.4 m/s 28
28 Kateřina MatějkováKateřina Matějková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
066127 2.39 +0.2 m/s 21
Celkem 28 závodníků
Finále B (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055918 3.84 +0.3 m/s 272
2 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
056104 3.83 +0.6 m/s 270
3 Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
056021 3.75 +0.7 m/s 252
4 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
055904 3.66 +1.2 m/s 233
5 Barbora KurzováBarbora Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
056027 3.64 +1.1 m/s 229
6 Tereza GalbaváTereza Galbavá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
055103 3.59 +0.3 m/s 218
7 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
065222 3.58 +1.1 m/s 216
8 Viktorie VolfováViktorie Volfová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055131 3.58 +0.8 m/s 216
9 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
055224 3.55 +0.1 m/s 210
10 Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
065713 3.53 +0.4 m/s 206
11 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
055712 3.52 +0.0 m/s 204
12 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
056024 3.49 +1.0 m/s 198
13 Bára HruškováBára Hrušková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055331 3.45 +0.9 m/s 190
14 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
055620 3.38 +1.1 m/s 176
15 Tereza SvobodováTereza Svobodová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055204 3.31 +0.6 m/s 163
16 Karolína MičkováKarolína Mičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
065920 3.23 +0.4 m/s 148
17 Klára DuškováKlára Dušková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
055616 3.23 +0.2 m/s 148
18 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
065714 3.19 +1.1 m/s 140
19 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
065505 3.16 +0.7 m/s 135
20 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055820 3.12 +0.0 m/s 128
21 Julie NovákováJulie Nováková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
055716 3.12 +0.9 m/s 128
22 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
065622 3.08 +1.0 m/s 121
23 Viola HrouzkováViola Hrouzková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
065622 2.83 +0.3 m/s 80
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel BodlákPavel Bodlák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
030525 48.96 299
2 David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
030627 48.18 292
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
031220 44.49 261
4 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040708 43.32 252
5 David LangmullerDavid Langmuller
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
040111 40.45 228
6 Vojtěch TurekVojtěch Turek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
030410 40.12 225
7 Vít PfeiferVít Pfeifer
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040506 39.90 223
8 Norbert HausnerNorbert Hausner
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
030727 39.74 222
9 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
031210 39.14 217
10 Marek LudvíkMarek Ludvík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
041119 38.84 215
11 Petr MlejnekPetr Mlejnek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040505 35.60 188
12 Zdeněk WölflZdeněk Wölfl
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
041126 35.07 184
13 Michal BöhmMichal Böhm
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040306 32.78 165
14 Ondřej DrnekOndřej Drnek
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
040325 32.54 164
15 Jakub KrejčíJakub Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
040326 30.89 150
16 Matěj PavlíkMatěj Pavlík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
041214 30.85 150
17 Jan DubšíkJan Dubšík
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
041020 30.56 148
18 Ivan BrejškaIvan Brejška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
030829 30.19 145
19 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
040621 29.87 142
20 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
041028 29.83 142
21 Daniel GribbinDaniel Gribbin
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
031111 28.93 135
22 Ondřej SukdolOndřej Sukdol
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
031126 26.27 114
23 Jakub ŠimekJakub Šimek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040311 25.36 107
24 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
041218 23.56 93
25 Petr SalavaPetr Salava
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
040406 19.71 64
Celkem 25 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045819 46.75 439
2 Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
035410 42.52 386
3 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
035628 39.33 347
4 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045407 37.11 320
5 Renata TurkováRenata Turková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
045110 36.66 315
6 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
035609 34.11 284
7 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045220 33.90 281
8 Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
035805 33.17 273
9 Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
045429 32.72 267
10 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
045822 32.10 260
11 Rosalie PlacháRosalie Plachá
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
045316 29.72 232
12 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
036105 29.62 231
13 Anna JiráskováAnna Jirásková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
035525 29.33 227
14 Kateřina TáborováKateřina Táborová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
036211 29.05 224
15= Franziska PerleFranziska Perle
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
045825 28.04 212
15= Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
035726 28.04 212
17 Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
045901 27.26 203
18 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
035530 26.79 198
19 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
045531 26.76 197
20 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
045413 26.75 197
21 Nela KozákováNela Kozáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
036104 26.38 193
22 Karolína DuškováKarolína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
045519 25.50 183
23 Valentýna OmastováValentýna Omastová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
035402 25.24 180
24 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
046215 24.29 169
25 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
045224 24.12 167
26 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
045814 23.08 155
27 Natálie KahudováNatálie Kahudová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
036001 22.96 154
28 Jana DřevováJana Dřevová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045122 21.92 142
29 Kristýna ZikováKristýna Ziková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
045707 21.40 136
30 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045227 21.30 135
31 Gabriela Eliška RemanováGabriela Eliška Remanová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
046113 21.01 132
32 Linda KrakowitzerováLinda Krakowitzerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
036221 20.98 131
33 Tereza KnapováTereza Knapová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
045411 20.66 128
34 Anežka HuškováAnežka Hušková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045909 20.47 126
35 Markéta KrejčováMarkéta Krejčová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
045402 19.73 118
36 Barbora HejnováBarbora Hejnová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045729 19.20 112
37 Leontina PavlíkováLeontina Pavlíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
046020 19.01 110
38 Zuzana MallátováZuzana Mallátová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045226 18.57 105
39 Julie ŽáčkováJulie Žáčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
036204 15.09 67
40 Kamila KlímováKamila Klímová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045306 09.96 16
Celkem 40 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050711 42.04 241
2 Martin ValekMartin Valek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
060119 39.53 220
3 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050103 39.43 219
4 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
060429 38.18 209
5 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
050212 38.05 208
6 Tadeáš PelcTadeáš Pelc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
060324 36.52 196
7 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
050112 36.13 193
8 Šimon BártaŠimon Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050902 35.45 187
9 Filip KratochvílFilip Kratochvíl
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
060605 34.47 179
10 Ondřej WalterOndřej Walter
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
050301 34.33 178
11 Vladislav KůraVladislav Kůra
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
061115 33.90 174
12 Lukáš HavelLukáš Havel
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
060804 33.67 173
13 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
050827 33.43 171
14 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
050926 33.15 168
15 Matěj HlasMatěj Hlas
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
050728 33.09 168
16 Šimon MelicharŠimon Melichar
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
060116 32.80 166
17 Vojtěch SeidenglanzVojtěch Seidenglanz
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050913 32.61 164
18 Petr AlexaPetr Alexa
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050819 32.53 163
19 Štěpán KlečkaŠtěpán Klečka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
061105 32.16 161
20 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
050121 31.53 155
21 Jakub StrnadJakub Strnad
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
051023 30.68 149
22 Jakub KršekJakub Kršek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050510 30.01 143
23 Jakub ŠustrJakub Šustr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
060819 29.67 141
24 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
051107 28.21 129
25 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
050720 28.08 128
26 David KübelbeckDavid Kübelbeck
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
051201 27.68 125
27 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
060106 26.82 118
28 Jiří BrunclíkJiří Brunclík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
050829 25.64 109
29 Prokop VovesnýProkop Vovesný
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
051009 24.79 103
30 Marek KantorMarek Kantor
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
050725 24.65 102
31 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
061007 24.42 100
32 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
060409 24.12 98
33 David PísekDavid Písek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
050713 20.61 71
34 Jiří MazalovskýJiří Mazalovský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
060303 20.29 69
35 Jakub ŠilhanJakub Šilhan
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
060208 17.56 49
36 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
060813 13.57 21
Celkem 36 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Elena HyškováElena Hyšková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
056021 33.70 279
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
055224 33.20 273
3 Anna KorytarováAnna Korytarová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
055427 29.56 230
4 Tereza SvobodováTereza Svobodová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055204 29.11 225
5 Barbora KurzováBarbora Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
056027 28.75 220
6 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
066103 28.73 220
7 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
065327 28.33 216
8 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
056104 28.30 215
9 Melanie TurkováMelanie Turková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
055903 28.03 212
10 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
055620 27.65 208
11 Alena VětrovskáAlena Větrovská
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
065328 26.27 192
12 Viktorie VolfováViktorie Volfová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055131 26.22 191
13 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055820 25.65 184
Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
055904 25.65 184
15 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055918 24.95 176
16 Zuzana HavlíkováZuzana Havlíková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
056024 24.01 166
17 Thea PetrůThea Petrů
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
065315 23.22 157
18 Viola HrouzkováViola Hrouzková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
065622 22.96 154
19 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
055730 22.55 149
20 Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
066106 22.29 146
21 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
065505 22.12 144
22 Klára DuškováKlára Dušková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
055616 21.98 143
23 Eliška HrouzkováEliška Hrouzková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
065622 21.86 141
24 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
065819 21.57 138
Nela BláhováNela Bláhová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
055926 21.57 138
26 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
065222 21.18 134
27 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
055806 21.02 132
28 Nicol HodinováNicol Hodinová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
065530 20.64 128
29 Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
056222 20.52 126
30 Sára FoučkováSára Foučková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
066126 20.42 125
31 Nela KadečkováNela Kadečková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
066026 20.22 123
32 Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
065713 20.18 123
33 Lucie ŠvíkováLucie Švíková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
065128 20.08 121
34 Linda BednářováLinda Bednářová
TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.
066016 19.62 116
35 Berenika DrhováBerenika Drhová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
056108 19.37 114
36 Anna ZemanováAnna Zemanová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
065224 19.11 111
37 Markéta PilátováMarkéta Pilátová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
055516 18.78 107
38 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
065509 18.72 106
39 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
065714 18.28 102
40 Kateřina MaláKateřina Malá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
065625 18.11 100
41 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
065517 17.48 93
42 Karolína MičkováKarolína Mičková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
065920 17.37 92
43 Bára HruškováBára Hrušková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
055331 17.32 91
44 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
055712 17.16 89
45 Tereza GalbaváTereza Galbavá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
055103 16.46 82
46 Kateřina MatějkováKateřina Matějková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
066127 15.28 69
47 Julie NovákováJulie Nováková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
055716 15.11 68
48 Kateřina BeyerováKateřina Beyerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
065110 14.46 61
49 Nela NovotnáNela Novotná
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
066228 13.73 53
50 Erika CihlářováErika Cihlářová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
065529 13.18 48
51 Leontýna HálkováLeontýna Hálková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
066024 10.74 23
Celkem 51 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David CzepiecDavid Czepiec 030627 VESELÁ ATLETIKA, z.s.{8} 1820
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 1767
3 Vojtěch TurekVojtěch Turek 030410 Atletika Prachatice{8} 1704
4 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 1262
5 Norbert HausnerNorbert Hausner 030727 TJ ČZ Strakonice{8} 1239
6 Pavel BodlákPavel Bodlák 030525 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 1236
7 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar 031210 VESELÁ ATLETIKA, z.s.{8} 1209
8 Ivan BrejškaIvan Brejška 030829 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1198
9 Petr SvobodaPetr Svoboda 041028 TJ VS Tábor, z. s.{8} 1188
10 Ondřej DrnekOndřej Drnek 040325 TJ BLATNÁ z.s.{8} 1001
11 David LangmullerDavid Langmuller 040111 TJ VS Tábor, z. s.{8} 0993
12 Jakub KrejčíJakub Krejčí 040326 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0989
13 Marek LudvíkMarek Ludvík 041119 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0962
14 Zdeněk WölflZdeněk Wölfl 041126 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.{8} 0958
15 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský 040621 VESELÁ ATLETIKA, z.s.{8} 0877
16 Vít PfeiferVít Pfeifer 040506 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0852
17 Jan DubšíkJan Dubšík 041020 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0852
18 Michal BöhmMichal Böhm 040306 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0776
19 Petr MlejnekPetr Mlejnek 040505 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0698
20 Ondřej SukdolOndřej Sukdol 031126 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0667
21 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 041214 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0544
22 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 041218 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 0441
23 Jakub ŠimekJakub Šimek 040311 TJ ČZ Strakonice{8} 0413
24 Petr SalavaPetr Salava 040406 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0291
Jan StejskalJan Stejskal 040708 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} DNF
Poznámky:
Czepiec D. 1820 (11.23/333-48.18/292-08.56/408-4.48/287-2:29.28/500)

Krňanský M. 1767 (10.76/407-44.49/261-08.03/551-4.18/235-2:48.43/313)

Turek V. 1704 (10.23/498-40.12/225-08.68/378-4.26/249-2:43.85/354)

Gribbin D. 1262 (12.15/209-28.93/135-09.05/293-3.64/150-2:31.62/475)

Hausner N. 1239 (12.62/156-39.74/222-09.00/304-3.82/177-2:41.06/380)

Bodlák P. 1236 (12.86/132-48.96/299-09.22/257-3.78/171-2:41.42/377)

Plouhar M. 1209 (11.70/266-39.14/217-09.14/274-4.46/283-3:07.30/169)

Brejška I. 1198 (13.33/90-30.19/145-08.92/322-4.03/211-2:35.96/430)

Svoboda P. 1188 (11.07/357-29.83/142-09.43/216-4.09/220-2:55.59/253)

Drnek O. 1001 (12.97/121-32.54/164-09.47/208-3.50/130-2:41.32/378)

Langmuller D. 993 (12.17/206-40.45/228-09.49/205-3.62/147-3:01.75/207)

Krejčí J. 989 (12.90/128-30.89/150-09.62/181-3.48/127-2:38.73/403)

Ludvík M. 962 (13.57/72-38.84/215-09.54/196-3.86/184-2:50.51/295)

Wölfl Z. 958 (12.94/124-35.07/184-09.23/255-3.84/181-3:00.72/214)

Drachovský V. 877 (12.07/218-29.87/142-09.81/149-3.78/171-3:03.16/197)

Pfeifer V. 852 (12.95/123)

Dubšík J. 852 (14.09/39)

Pfeifer V. 852 (39.90/223)

Dubšík J. 852 (30.56/148-09.01/302)

Pfeifer V. 852 (09.81/149-3.11/79)

Dubšík J. 852 (3.64/150-3:00.95/213)

Pfeifer V. 852 (2:52.57/278)

Böhm M. 776 (12.64/154-32.78/165-09.82/148-3.45/123-3:04.74/186)

Mlejnek P. 698 (13.13/107-35.60/188-10.16/98-3.58/142-3:08.20/163)

Sukdol O. 667 (13.19/102-26.27/114-09.90/135-3.29/102-3:00.77/214)

Pavlík M. 544 (13.03/116-30.85/150-10.28/83-2.89/53-3:11.54/142)

Havelka T. 441 (13.96/47-23.56/93-09.97/125-/-3:06.19/176)

Šimek J. 413 (14.41/24-25.36/107-10.14/101-2.90/54-3:14.01/127)

Salava P. 291 (16.44/0-19.71/64-10.76/33-2.74/38-3:09.25/156)
Celkem 25 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza BabickáTereza Babická 035628 T. J. Sokol České Budějovice{8} 2581
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková 045819 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 2170
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 045814 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 2097
4 Lucie ČermákováLucie Čermáková 035609 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 2079
5 Barbora HejnováBarbora Hejnová 045729 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1852
6 Ema SvědíkováEma Svědíková 035410 SKOK J. Hradec, z.s.{8} 1844
7 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 046215 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1824
8 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 1732
9 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 045224 Atletika Písek, z.s.{8} 1714
10 Barbora BrckováBarbora Brcková 045220 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 1665
11 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 045413 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 1649
12 Tereza FaktorováTereza Faktorová 035805 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1547
13 Kateřina TáborováKateřina Táborová 036211 TJ Sokol Milevsko{8} 1546
14 Rosalie PlacháRosalie Plachá 045316 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 1499
15 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 045407 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 1485
16 Anna JiráskováAnna Jirásková 035525 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1460
17 Karolína DuškováKarolína Dušková 045519 TJ Sokol Milevsko{8} 1460
18 Nika KroupováNika Kroupová 045227 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1456
19 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 035530 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1447
20 Nela KozákováNela Kozáková 036104 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1416
21 Kateřina HomerováKateřina Homerová 045429 VESELÁ ATLETIKA, z.s.{8} 1389
22 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 045822 TJ VS Tábor, z. s.{8} 1373
23 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 045531 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 1367
24 Valentýna OmastováValentýna Omastová 035402 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.{8} 1346
25 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 045226 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1345
26 Renata TurkováRenata Turková 045110 Atletika Prachatice{8} 1313
27 Julie ŽáčkováJulie Žáčková 036204 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1312
28 Klára HemberováKlára Hemberová 045901 SKOK J. Hradec, z.s.{8} 1297
29 Kristýna ZikováKristýna Ziková 045707 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 1203
30 Linda KrakowitzerováLinda Krakowitzerová 036221 Atletika Prachatice{8} 1180
31 Natálie KahudováNatálie Kahudová 036001 TJ ČZ Strakonice{8} 1158
32 Adéla VandováAdéla Vandová 036105 TJ ČZ Strakonice{8} 1113
33 Jana DřevováJana Dřevová 045122 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0983
34 Tereza KnapováTereza Knapová 045411 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0951
35 Markéta KrejčováMarkéta Krejčová 045402 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0922
36 Franziska PerleFranziska Perle 045825 SKOK J. Hradec, z.s.{8} 0815
37 Leontina PavlíkováLeontina Pavlíková 046020 SKOK J. Hradec, z.s.{8} 0766
38 Gabriela Eliška RemanováGabriela Eliška Remanová 046113 TJ ČZ Strakonice{8} 0632
39 Kamila KlímováKamila Klímová 045306 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 0162
Anežka HuškováAnežka Hušková 045909 T. J. Sokol České Budějovice{8} DNF
Poznámky:
Babická T. 2581 (10.40/639-39.33/347-08.55/687-4.33/386-2:44.51/522)

Lišková M. 2170 (12.66/296-46.75/439-08.77/626-4.28/374-2:52.81/435)

Vilhelmová L. 2097 (11.58/445-23.08/155-09.00/566-4.74/490-2:52.15/441)

Čermáková L. 2079 (11.46/463-34.11/284-08.93/584-4.24/364-2:57.97/384)

Hejnová B. 1852 (12.09/371-19.20/112-09.01/564-4.07/324-2:48.30/481)

Svědíková E. 1844 (12.70/291-42.52/386-09.38/472-3.84/272-2:54.04/423)

Maršálková J. 1824 (12.61/302-24.29/169-09.00/566-4.04/317-2:49.37/470)

Krejčí P. 1732 (12.42/327-28.04/212-08.72/640-3.80/263-3:08.48/290)

Nikodémová A. 1714 (12.91/265-24.12/167-09.05/553-3.80/263-2:49.74/466)

Brcková B. 1665 (12.35/336-33.90/281-09.88/361-3.75/252-2:52.76/435)

Dvořáková M. 1649 (12.59/305-26.75/197-09.30/492-3.78/259-2:56.76/396)

Faktorová T. 1547 (12.52/314-33.17/273-09.32/487-3.90/285-3:21.96/188)

Táborová K. 1546 (12.57/307-29.05/224-09.42/463-3.52/204-3:01.85/348)

Plachá R. 1499 (13.76/173-29.72/232-09.46/454-3.87/279-3:00.44/361)

Zaňáková E. 1485 (13.62/187-37.11/320-09.86/365-3.50/200-2:54.96/413)

Dušková K. 1460 (13.39/211)

Jirásková A. 1460 (12.57/307)

Dušková K. 1460 (25.50/183)

Jirásková A. 1460 (29.33/227-09.65/411)

Dušková K. 1460 (09.24/506)

Jirásková A. 1460 (4.08/326)

Dušková K. 1460 (3.93/292)

Jirásková A. 1460 (3:21.80/189)

Dušková K. 1460 (3:11.22/268)

Kroupová N. 1456 (13.82/167-21.30/135-09.17/523-4.34/388-3:14.37/243)

Ludvíková T. 1447 (14.09/142-26.79/198-09.54/435-3.86/276-2:56.76/396)

Kozáková N. 1416 (13.03/251-26.38/193-09.44/458-3.65/231-3:09.37/283)

Homerová K. 1389 (13.30/221-32.72/267-10.25/287-3.67/235-2:58.53/379)

Přhodová B. 1373 (13.18/234-32.10/260-09.72/395-3.33/167-3:05.30/317)

Břehovská A. 1367 (13.70/179-26.76/197-09.52/440-4.10/331-3:17.40/220)

Omastová V. 1346 (13.27/224-25.24/180-09.09/543-3.65/231-3:24.97/168)

Mallátová Z. 1345 (12.80/279-18.57/105-09.22/511-3.13/130-3:04.97/320)

Turková R. 1313 (/-36.66/315-09.27/499-3.84/272-3:16.47/227)

Žáčková J. 1312 (13.78/171-15.09/67-09.47/451-4.04/317-3:06.66/306)

Hemberová K. 1297 (12.94/262-27.26/203-09.57/428-3.69/239-3:25.40/165)

Ziková K. 1203 (12.64/298-21.40/136-10.28/281-3.71/244-3:14.28/244)

Krakowitzerová L. 1180 (13.11/242-20.98/131-09.76/386-3.65/231-3:21.67/190)

Kahudová N. 1158 (14.64/96-22.96/154-09.24/506-3.53/206-3:20.78/196)

Vandová A. 1113 (14.80/85-29.62/231-09.98/340-3.66/233-3:16.87/224)

Dřevová J. 983 (14.01/149-21.92/142-10.38/263-3.35/170-3:12.29/259)

Knapová T. 951 (14.83/83-20.66/128-10.50/242-3.00/107-2:57.30/391)

Krejčová M. 922 (14.89/78-19.73/118-10.38/263-3.62/225-3:15.11/238)

Perle F. 815 (14.56/103-28.04/212-10.51/240-2.86/84-3:23.74/176)

Pavlíková L. 766 (14.16/136-19.01/110-10.47/247-3.32/165-3:35.29/108)

Remanová G. 632 (15.74/30-21.01/132-10.20/297-/-3:24.22)
Celkem 40 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lemberka Ondřej Lemberka Ondřej 050212 TJ VS Tábor, z. s.{8} 1302
2 Hlaváč Jan Hlaváč Jan 050926 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 1264
3 Vacek Lukáš Vacek Lukáš 050112 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 1000
4 Jelínek Vojtěch Jelínek Vojtěch 051107 SKOK J. Hradec, z.s.{8} 0987
5 Kvasnička Lukáš Kvasnička Lukáš 060429 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 0982
6 Štika Vojtěch Štika Vojtěch 050121 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0932
7 Basík Vojtěch Basík Vojtěch 050711 TJ VS Tábor, z. s.{8} 0924
8 Walter Ondřej Walter Ondřej 050301 Atletika Písek, z.s.{8} 0920
9 Pelc Tadeáš Pelc Tadeáš 060324 TJ ČZ Strakonice{8} 0886
10 Vovesný Prokop Vovesný Prokop 051009 Atletika Písek, z.s.{8} 0863
11 Valek Martin Valek Martin 060119 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0862
12 Kočvara Matyáš Kočvara Matyáš 060409 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 0818
13 Kübelbeck David Kübelbeck David 051201 TJ ČZ Strakonice{8} 0804
14 Brcko Teodor Brcko Teodor 060106 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 0783
15 Kuna Marek Kuna Marek 061007 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 0783
16 Poslušný Pavel Poslušný Pavel 050103 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0772
17 Strnad Jakub Strnad Jakub 051023 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0764
18 Melichar Šimon Melichar Šimon 060116 SKOK J. Hradec, z.s.{8} 0755
19 Urbánek Šimon Urbánek Šimon 050720 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0747
20 Holý Filip Holý Filip 050827 Atletika Písek, z.s.{8} 0720
21 Seidenglanz Vojtěch Seidenglanz Vojtěch 050913 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0694
22 Brunclík Jiří Brunclík Jiří 050829 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 0684
23 Kroupa Ondřej Kroupa Ondřej 060813 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 0684
24 Kratochvíl Filip Kratochvíl Filip 060605 TJ VS Tábor, z. s.{8} 0669
25 Bárta Šimon Bárta Šimon 050902 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0660
26 Havel Lukáš Havel Lukáš 060804 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.{8} 0636
27 Kršek Jakub Kršek Jakub 050510 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0569
28 Šustr Jakub Šustr Jakub 060819 TJ VS Tábor, z. s.{8} 0557
29 Alexa Petr Alexa Petr 050819 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0552
30 Šilhan Jakub Šilhan Jakub 060208 TJ VS Tábor, z. s.{8} 0528
31 Mazalovský Jiří Mazalovský Jiří 060303 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 0480
32 Kantor Marek Kantor Marek 050725 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 0460
33 Klečka Štěpán Klečka Štěpán 061105 TJ ČZ Strakonice{8} 0395
34 Hlas Matěj Hlas Matěj 050728 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 0370
35 Písek David Písek David 050713 TJ ČZ Strakonice{8} 0328
36 Kůra Vladislav Kůra Vladislav 061115 Atletika Písek, z.s.{8} 0191
Celkem 36 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hyšková Elena Hyšková Elena 056021 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 1504
2 Bahenská Lucie Bahenská Lucie 055918 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1490
3 Plešáková Michaela Plešáková Michaela 055224 TJ VS Tábor, z. s.{8} 1483
4 Šteierová Nela Šteierová Nela 055730 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 1473
5 Manuel Lurdes Gloria Manuel Lurdes Gloria 055712 TJ VS Tábor, z. s.{8} 1387
6 Volfová Viktorie Volfová Viktorie 055131 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1357
7 Kurzová Barbora Kurzová Barbora 056027 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 1329
8 Turková Melanie Turková Melanie 055903 TJ VS Tábor, z. s.{8} 1265
9 Bláhová Nela Bláhová Nela 055926 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.{8} 1261
10 Kollarová Lenka Kollarová Lenka 055904 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 1205
11 Kratochvílová Sarah Kratochvílová Sarah 055620 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 1174
12 Konfrštová Klára Konfrštová Klára 065819 Atletika Písek, z.s.{8} 1138
13 Havlíková Zuzana Havlíková Zuzana 056024 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 1132
14 Petrů Thea Petrů Thea 065315 TJ VS Tábor, z. s.{8} 1060
15 Fidlerová Lenka Fidlerová Lenka 056222 Atletika Prachatice{8} 1060
16 Svobodová Tereza Svobodová Tereza 055204 T. J. Sokol České Budějovice{8} 1023
17 Korytarová Anna Korytarová Anna 055427 Atletika Prachatice{8} 1009
18 Nedvědová Petra Nedvědová Petra 056104 SKOK J. Hradec, z.s.{8} 0982
19 Zikmundová Eliška Zikmundová Eliška 065222 TJ Nová Včelnice, z.s.{8} 0961
20 Tomášková Kateřina Tomášková Kateřina 055820 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0943
21 Stejskalová Tína Stejskalová Tína 065509 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 0943
22 Chválová Adéla Chválová Adéla 065714 Atletika Písek, z.s.{8} 0913
23 Dušková Klára Dušková Klára 055616 SKOK J. Hradec, z.s.{8} 0903
24 Dvořáková Kateřina Dvořáková Kateřina 065517 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 0885
25 Mičková Karolína Mičková Karolína 065920 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 0865
26 Strusková Adéla Strusková Adéla 066103 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 0859
27 Böhmová Martina Böhmová Martina 065713 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0847
28 Hrušková Bára Hrušková Bára 055331 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0835
29 Hodinová Nicol Hodinová Nicol 065530 Atletika Prachatice{8} 0834
30 Nováková Julie Nováková Julie 055716 TJ ČZ Strakonice{8} 0808
31 Galbavá Tereza Galbavá Tereza 055103 TJ ČZ Strakonice{8} 0799
32 Hrouzková Eliška Hrouzková Eliška 065622 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0785
33 Tibitanclová Kateřina Tibitanclová Kateřina 065327 TJ SK Čéčova Č.Budějovice{8} 0783
34 Boháčová Julie Boháčová Julie 066106 TJ ČZ Strakonice{8} 0758
35 Drhová Berenika Drhová Berenika 056108 Atletika Prachatice{8} 0751
36 Pospíchalová Tereza Pospíchalová Tereza 065505 TJ VS Tábor, z. s.{8} 0732
37 Švíková Lucie Švíková Lucie 065128 Atletika Prachatice{8} 0674
38 Foučková Sára Foučková Sára 066126 Atletika Písek, z.s.{8} 0657
39 Hrouzková Viola Hrouzková Viola 065622 T. J. Sokol České Budějovice{8} 0656
40 Větrovská Alena Větrovská Alena 065328 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 0647
41 Pilátová Markéta Pilátová Markéta 055516 Atletika Prachatice{8} 0644
42 Kadečková Nela Kadečková Nela 066026 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 0633
43 Beyerová Kateřina Beyerová Kateřina 065110 Atletika Prachatice{8} 0589
44 Zemanová Anna Zemanová Anna 065224 TJ VS Tábor, z. s.{8} 0533
45 Bednářová Linda Bednářová Linda 066016 TJ Jiskra Nová Bystřice, z.s.{8} 0513
46 Matějková Kateřina Matějková Kateřina 066127 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 0447
47 Nagyová Edita Nagyová Edita 055806 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice{8} 0440
48 Malá Kateřina Malá Kateřina 065625 TJ ČZ Strakonice{8} 0439
49 Novotná Nela Novotná Nela 066228 TJ ČZ Strakonice{8} 0403
50 Hálková Leontýna Hálková Leontýna 066024 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 0339
51 Cihlářová Erika Cihlářová Erika 065529 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.{8} 0269
Celkem 51 závodníků