výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále C MPD mladšího žactva

Praha - Jeseniova (22. 9. 2016)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MaršálekJakub Maršálek 030430 AC Praha 1890AC Praha 1890 09.31 11.00
2 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 040703 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.40 9.00
3 David VocůDavid Voců 030528 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.50 8.00
4 Ondřej PešlOndřej Pešl 031006 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.05 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŘehákFilip Řehák 040811 AC Praha 1890AC Praha 1890 10.29 6.00
2 Jan ŠťastnýJan Šťastný 040127 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.91 5.00
3 Jan LazarJan Lazar 050917 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 11.48 4.00
MB Igor HejnaIgor Hejna 041202 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.85
Jan HlaváčJan Hlaváč 041217 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VlčkováBarbora Vlčková 035425 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.22 11.00
2 Ester HrdinováEster Hrdinová 055405 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.85 8.00
3 Barbora HacklováBarbora Hacklová 046130 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 09.99 7.00
4 Romana TicháRomana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.04 5.00
5 Adéla MaříkováAdéla Maříková 055731 AC Praha 1890AC Praha 1890 10.98
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 056101 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 09.73 9.00
2 Veronika GregorováVeronika Gregorová 046014 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 10.09 4.00
3 Adéla HornofováAdéla Hornofová 046019 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 10.33 2.00
4 Dorota VeverkováDorota Veverková 055926 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.37 1.00
5 Sofie UrbanováSofie Urbanová 045606 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.81
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amélie BalážováAmélie Balážová 056106 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.01 6.00
2 Andrea BulantováAndrea Bulantová 046015 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 10.24 3.00
3 Zuzana RonováZuzana Ronová 045929 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.73
MB Petra SedlmajerováPetra Sedlmajerová 055224 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 10.17
Aneta OtcovskáAneta Otcovská 046213 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZuzánekJan Zuzánek 040726 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.05 9.00
2 Filip ŠtětkaFilip Štětka 040127 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.46 7.00
Daniel ČervenkaDaniel Červenka 040312 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D DNS
Matyáš ZakouřilMatyáš Zakouřil 040924 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HavelJakub Havel 030730 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 23.75 11.00
2 Frederik LaiblFrederik Laibl 040507 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.11 8.00
3 Filip HübschFilip Hübsch 040213 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 27.04 6.00
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 045621 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 24.67 9.00
2 Patricie SchwarzPatricie Schwarz 045718 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 27.04 1.00
Klára ČernáKlára Černá 045324 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNS
Patricie ŽídkováPatricie Žídková 035715 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠloufováNela Šloufová 055425 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 24.09 11.00
2 Aneta ŘehořováAneta Řehořová 036014 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 25.23 7.00
3 Nika PeerováNika Peerová 045721 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 26.19 3.00
4 Lucie MírovskáLucie Mírovská 035426 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 26.52 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NovákováEliška Nováková 035328 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 24.69 8.00
2 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 035120 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.50 6.00
3 Barbora HacklováBarbora Hacklová 046130 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 26.13 4.00
4 Andrea ŠajnováAndrea Šajnová 045904 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 27.11
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KodadováKateřina Kodadová 036127 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.81 5.00
MB Adéla KupkováAdéla Kupková 046021 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 24.84
Klára FialkováKlára Fialková 045215 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 040703 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:36.21 11.00
2 Daniel BernasDaniel Bernas 041111 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2:38.03 9.00
3 Viktor HejnaViktor Hejna 041202 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:38.74 8.00
4 Filip ŠtětkaFilip Štětka 040127 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:51.84 7.00
5 Tomáš KocnárTomáš Kocnár 040514 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2:54.99 6.00
6 Martin KaňkaMartin Kaňka 031210 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2:57.60 5.00
7 Ondřej KohlOndřej Kohl 050302 AC Praha 1890AC Praha 1890 3:00.39 4.00
8 Ondřej ŽilkaOndřej Žilka 030606 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3:00.92 3.00
9 Mirek ŠťastnýMirek Šťastný 041211 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3:02.70 2.00
10 Jan ŠťastnýJan Šťastný 040127 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3:11.21 1.00
11 Michael KocmanMichael Kocman 040113 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3:13.02
MB Michal MichlíkMichal Michlík 030322 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3:00.02
MB Jan BuriánekJan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3:05.12
Daniel ČervenkaDaniel Červenka 040312 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D DNS
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Linda GrecmanováLinda Grecmanová 045621 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 2:56.67 11.00
2 Nika PeerováNika Peerová 045721 ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C 2:57.75 9.00
3 Kateřina KrupičkováKateřina Krupičková 035120 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:01.45 8.00
4 Eliška VejdovcováEliška Vejdovcová 035924 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3:01.98 7.00
5 Amélie BalážováAmélie Balážová 056106 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 3:05.23 6.00
6 Elisa VorlováElisa Vorlová 045705 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3:05.46 5.00
7 Andrea BulantováAndrea Bulantová 046015 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 3:05.65 4.00
8 Dorota VeverkováDorota Veverková 055926 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3:05.77 3.00
9 Simona SuchánkováSimona Suchánková 045612 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3:15.50 2.00
10 Anna MrázováAnna Mrázová 046225 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:34.62 1.00
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 040317 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 11.98 11.00
2 Jakub CieleckýJakub Cielecký 030704 AC Praha 1890AC Praha 1890 12.44 9.00
3 Šimon JíraŠimon Jíra 040622 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 15.69 6.00
Matyáš ZakouřilMatyáš Zakouřil 040924 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŽilkaOndřej Žilka 030606 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 13.77 8.00
2 Jakub ŘezáčJakub Řezáč 040804 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 14.08 7.00
MB Igor HejnaIgor Hejna 041202 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.73
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie PokornáJulie Pokorná 035122 AC Praha 1890AC Praha 1890 12.72 11.00
2 Romana TicháRomana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 13.63 6.00
3 Nina KoroušováNina Koroušová 045401 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 14.91 4.00
4 Jana SlavíčkováJana Slavíčková 045206 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 15.41 2.00
Adéla RůžičkováAdéla Růžičková 045408 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika GregorováVeronika Gregorová 046014 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 13.04 9.00
2 Petra BučányováPetra Bučányová 046007 ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D 13.72 5.00
3 Tereza MalcováTereza Malcová 035828 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.97 3.00
MB Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 035609 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10.91
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina Anna DoležalováKristina Anna Doležalová 035627 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 13.26 8.00
2 Eliška NovákováEliška Nováková 035328 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.60 7.00
Lucie SlonkováLucie Slonková 035802 AC Praha 1890AC Praha 1890 DQ
Klára FialkováKlára Fialková 045215 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DNS
Poznámky:
pravidlo 168.7
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Šmídová, Černá, Bálek, Hunal A Šmídová, Černá, Bálek, Hunal ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 35.39 11.00
2 A Veselý, Havel, Vlčková, Doležalová A Veselý, Havel, Vlčková, Doležalová ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 36.25 9.00
3 A Rajmon, Zuzánek, Ronová, Krupičková A Rajmon, Zuzánek, Ronová, Krupičková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 38.78 6.00
A Hejna V., Šťastný M., Vorlová, Hasprová A Hejna V., Šťastný M., Vorlová, Hasprová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DQ
Poznámky:
pravidlo 170.7
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cielecký, Pokorná, Slonková, Maršálek Cielecký, Pokorná, Slonková, Maršálek AC Praha 1890AC Praha 1890 36.87 8.00
2 B Voců, Kocman, Hornofová, Mírovská B Voců, Kocman, Hornofová, Mírovská ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 39.09 4.50
3 B Tichá, Slavíčková, Lazar, Pešl B Tichá, Slavíčková, Lazar, Pešl ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 39.32 3.00
A Kupková, Bučányová, Kocnár, Hlaváč A Kupková, Bučányová, Kocnár, Hlaváč ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D DQ
Poznámky:
pravidlo 170.7
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novotný, Karol, Vejdovcová, Vrzáková Novotný, Karol, Vejdovcová, Vrzáková Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 38.61 7.00
2 B Češka, Štětka, Kodadová, Urbanová B Češka, Štětka, Kodadová, Urbanová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 39.09 4.50
B Sedlmajerová, Gregorová, Ullsperger, Polyak B Sedlmajerová, Gregorová, Ullsperger, Polyak ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D DQ
Poznámky:
pravidlo 170.7
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub CieleckýJakub Cielecký
AC Praha 1890AC Praha 1890
030704 1.38 11.00
2 Jan PoliakJan Poliak
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
031202 1.23 9.00
3 Frederik LaiblFrederik Laibl
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
040507 1.23 8.00
4 Lukáš PavlicaLukáš Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
050208 1.20 7.00
5= Filip KasanFilip Kasan
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
041031 1.12 5.50
5= David VocůDavid Voců
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
030528 1.12 5.50
Jan HlaváčJan Hlaváč
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
041217 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina KrupičkováKateřina Krupičková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
035120 1.29 11.00
2 Andryiana KrisAndryiana Kris
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
036120 1.26 9.00
3 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
055425 1.26 8.00
4 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
035120 1.23 7.00
5 Barbora VlčkováBarbora Vlčková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
035425 1.20 6.00
6 Aneta ŘehořováAneta Řehořová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
036014 1.20 5.00
7 Kristina Anna DoležalováKristina Anna Doležalová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
035627 1.17 4.00
MB Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
035609 1.29
Barbora HasprováBarbora Hasprová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
045903 NM
Eliška VejdovcováEliška Vejdovcová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
035924 NM
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HunalJakub Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
031010 4.55 11.00
2 Jakub ŘezáčJakub Řezáč
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
040804 4.02 9.00
3 Jakub MaršálekJakub Maršálek
AC Praha 1890AC Praha 1890
030430 3.92 8.00
4 Jakub HavelJakub Havel
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
030730 3.78 7.00
5 David KarolDavid Karol
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030815 3.78 6.00
6 Michal MichlíkMichal Michlík
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
030322 3.67 5.00
7 Ondřej KohlOndřej Kohl
AC Praha 1890AC Praha 1890
050302 3.58 4.00
8 Tomáš KocnárTomáš Kocnár
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
040514 3.47 3.00
9 Filip ŘehákFilip Řehák
AC Praha 1890AC Praha 1890
040811 3.46 2.00
10 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
040810 3.42 1.00
11 Jan RajmonJan Rajmon
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040319 3.39
12 Adam NovotnýAdam Novotný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030530 3.37
13 Jan LazarJan Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
050917 3.06
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie ŠmídováNatálie Šmídová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
036001 3.99 11.00
2 Barbora HasprováBarbora Hasprová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
045903 3.63 9.00
3 Adéla HornofováAdéla Hornofová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
046019 3.52 8.00
4 Ester HrdinováEster Hrdinová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
055405 3.41 7.00
5 Jana SlavíčkováJana Slavíčková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
045206 3.37 6.00
6 Lucie MírovskáLucie Mírovská
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
035426 3.22 5.00
7 Elisa VorlováElisa Vorlová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
045705 3.21 4.00
8 Adéla KupkováAdéla Kupková
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
046021 3.19 3.00
9 Eliška VatěrováEliška Vatěrová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
056101 2.85 2.00
10 Zuzana RonováZuzana Ronová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
045929 2.84 1.00
Sofie UrbanováSofie Urbanová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
045606 DNS
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KodadováKateřina Kodadová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
036127 08.42 11.00
2 Zuzana VrzákováZuzana Vrzáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
045516 07.94 9.00
3 Kateřina MasopustováKateřina Masopustová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
035813 05.62 8.00
4 Simona SuchánkováSimona Suchánková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
045612 05.56 7.00
Petra BučányováPetra Bučányová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
046007 DNS
Aneta OtcovskáAneta Otcovská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
046213 DNS
Klára ČernáKlára Černá
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
045324 DNS
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HunalJakub Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
031010 10.31 11.00
2 Patrik BálekPatrik Bálek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
030520 08.25 9.00
3 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
040810 07.19 8.00
4 David KarolDavid Karol
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030815 06.99 7.00
5 Jakub ČervenýJakub Červený
AC Praha 1890AC Praha 1890
031220 06.36 6.00
6 Jan BuriánekJan Buriánek
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
031031 06.27 5.00
7 Dalibor BerkaDalibor Berka
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
030228 06.16 4.00
8 Adam NovotnýAdam Novotný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030530 05.92 3.00
9 Martin LachmanMartin Lachman
AC Praha 1890AC Praha 1890
040515 05.81 2.00
10 Michael KocmanMichael Kocman
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
040113 05.70 1.00
11 Jiří UllspergerJiří Ullsperger
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
041027 05.50
12 Jan ZuzánekJan Zuzánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040726 05.09
13 Jan RajmonJan Rajmon
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
040319 04.74
14 Šimon JíraŠimon Jíra
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
040622 04.08
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
040317 57.66 11.00
2 Viktor HejnaViktor Hejna
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
041202 42.46 9.00
3 Ondřej PešlOndřej Pešl
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
031006 41.66 8.00
4 Jan PoliakJan Poliak
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
031202 39.23 7.00
5 Martin KaňkaMartin Kaňka
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
031210 38.02 6.00
6 Patrik BálekPatrik Bálek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
030520 37.52 5.00
7 Lukáš PavlicaLukáš Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
050208 37.39 4.00
8 Martin LachmanMartin Lachman
AC Praha 1890AC Praha 1890
040515 36.54 3.00
9 Daniel BernasDaniel Bernas
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
041111 35.85 2.00
10 Dalibor BerkaDalibor Berka
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
030228 35.75 1.00
11 Jakub ČervenýJakub Červený
AC Praha 1890AC Praha 1890
031220 32.52
12 Mirek ŠťastnýMirek Šťastný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
041211 31.86
13 Jiří UllspergerJiří Ullsperger
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
041027 31.22
14 Filip KasanFilip Kasan
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
041031 26.84
15 Filip HübschFilip Hübsch
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
040213 25.96
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andryiana KrisAndryiana Kris
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
036120 36.94 11.00
2 Natálie ŠmídováNatálie Šmídová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
036001 36.59 9.00
3 Zuzana VrzákováZuzana Vrzáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
045516 35.70 8.00
4 Julie PokornáJulie Pokorná
AC Praha 1890AC Praha 1890
035122 34.70 7.00
5 Lucie SlonkováLucie Slonková
AC Praha 1890AC Praha 1890
035802 30.72 6.00
6 Petra SedlmajerováPetra Sedlmajerová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
055224 28.70 5.00
7 Kateřina MasopustováKateřina Masopustová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
035813 28.38 4.00
8 Adéla MaříkováAdéla Maříková
AC Praha 1890AC Praha 1890
055731 24.63 3.00
9 Nina KoroušováNina Koroušová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
045401 23.80 2.00
10 Patricie SchwarzPatricie Schwarz
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
045718 23.50 1.00
11 Tereza MalcováTereza Malcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
035828 21.46
12 Anna MrázováAnna Mrázová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
046225 16.80
13 Andrea ŠajnováAndrea Šajnová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
045904 15.27
Patricie ŽídkováPatricie Žídková
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
035715 DNS
Adéla RůžičkováAdéla Růžičková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
045408 DNS
Celkem 15 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.{8} 079.00
2 SLAVD SLAVD ASK Slavia Praha D{8} 078.50
3 ACPRA ACPRA AC Praha 1890{8} 074.00
4 ATHOS ATHOS ATLETIKA HOSTIVAŘ{8} 069.00
5 NOVPR NOVPR ŠAK Novoborská Praha{8} 068.00
6 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4{8} 064.50
7 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha C{8} 022.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 800 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 150 m, 60 m př.
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JESPR JESPR Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.{8} 096.00
2 SLAVD SLAVD ASK Slavia Praha D{8} 076.00
3 ATHOS ATHOS ATLETIKA HOSTIVAŘ{8} 070.00
4 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4{8} 065.00
5 NOVPR NOVPR ŠAK Novoborská Praha{8} 061.00
6 ACPRA ACPRA AC Praha 1890{8} 027.00
7 SLAPR SLAPR ASK Slavia Praha C{8} 025.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 800 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m, 60 m př., 60 m př.
Celkem 7 závodníků