výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

10. veřejné závody PAS

Praha (6. 10. 2005)

1 anglická míle - Muži

(čt, 6.10.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jindřich TučanJindřich Tučan 78 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 4:24.8
2 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 4:32.2
3 Robert ČepekRobert Čepek 68 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:41.0
4 Pavel FrajtágPavel Frajtág 76 TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Roztoky 4:45.2
5 Martin ZouharMartin Zouhar 85 AC Praha 1890AC Praha 1890 4:47.6
6 Marek DvořákMarek Dvořák 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:35.2
7 Jan NovákJan Novák 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:37.1
8 Josef BoláčekJosef Boláček 52 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9 6:39.1
Celkem 8 závodníků

1 anglická míle - Ženy

(čt, 6.10.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie PelantováLucie Pelantová 86 AC Praha 1890AC Praha 1890 5:36.8
2 Romana BreznickáRomana Breznická 74 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:56.5
3 Anna ŠambergerováAnna Šambergerová 95 TJ KlatovyTJ Klatovy 6:19.7
4 Barbora ŠambergerováBarbora Šambergerová 97 TJ KlatovyTJ Klatovy 6:37.8
5 Anna Eliška KubičkováAnna Eliška Kubičková 66 PIM RCPIM RC 7:11.1
Celkem 5 závodníků

3000 m - Ženy

(čt, 6.10.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna Eliška KubičkováAnna Eliška Kubičková 66 PIM RCPIM RC 14:16.3
Miluše TůmováMiluše Tůmová 81 bez odd.příslušnostibez odd.příslušnosti DNF
Celkem 2 závodníků

10000 m - Muži

(čt, 6.10.2005) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 32:28.2
2 Jan BláhaJan Bláha 71 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 32:39.8
3 Tomáš ReisTomáš Reis 87 AC Praha 1890AC Praha 1890 34:01.4
4 Jan CihlářJan Cihlář 70 TJ Lokomotiva BerounTJ Lokomotiva Beroun 34:41.8
5 Ondřej ČarňanskýOndřej Čarňanský 81 Progress TeamProgress Team 35:08.7
6 Luděk CiglerLuděk Cigler 83 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 35:49.3
7 Tomáš JanovskýTomáš Janovský 64 SK PragaSK Praga 36:08.0
8 Jan JežekJan Ježek 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 36:19.7
9 Jáchym VaněčekJáchym Vaněček 78 Meteor KačerovMeteor Kačerov 37:08.6
10 Luboš MikyskaLuboš Mikyska 74 STS Chvojkovice BrodSTS Chvojkovice Brod 38:37.7
11 Miloš PřibylMiloš Přibyl 67 Spartak Sezimovo ÚstíSpartak Sezimovo Ústí 39:25.2
12 Dušan HošekDušan Hošek 76 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 39:59.9
13 Kostlivý MiroslavKostlivý Miroslav 55 PIM RCPIM RC 42:23.0
14 Jana DoskočilováJana Doskočilová 77 bez odd.příslušnostibez odd.příslušnosti 45:17.0
15 Holík VlastimírHolík Vlastimír 43 Liga 100 PrahaLiga 100 Praha 45:25.5
16 Milan KošařMilan Košař 55 bez odd.příslušnostibez odd.příslušnosti 50:11.5
Stanislav PípalStanislav Pípal 74 Vanaman KladnoVanaman Kladno DNF
Celkem 17 závodníků