výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Závody o pohár předsedy Jihočeského KAS pro mladší žactvo a přípravky

České Budějovice (9. 10. 2016)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 060813 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.20
2 Tobias BustaTobias Busta 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.65
3 Marek KantorMarek Kantor 050725 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.97
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.74
2 Marek KunaMarek Kuna 061007 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.23
3 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička 060429 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.35
4 Antonín SakAntonín Sak 060305 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.39
Celkem 4 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.80
2 Jolana JanišováJolana Janišová 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.03
3 Barbora MondekováBarbora Mondeková 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.43
4 Sylvie FizikováSylvie Fiziková 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.07
5 Nela PudivítrováNela Pudivítrová 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.36
6 Kristýna KolínováKristýna Kolínová 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.49
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 065819 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.17
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 055904 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.20
3 Veronika TošilováVeronika Tošilová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.36
4 Barbora KubákováBarbora Kubáková 075414 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.70
5 Veronika TylováVeronika Tylová 065829 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.44
Tereza LáchováTereza Láchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.94
2 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar 031210 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.22
3 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský 040621 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.78
MS Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.15
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 045224 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 09.06
2 Ema HruškováEma Hrušková 035121 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.38
3 Kamila KlímováKamila Klímová 045306 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.16
MS Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.53
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Teodor BrckoTeodor Brcko 060106 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:08.05
2 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička 060429 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:13.34
3 Jan ZáhorovskýJan Záhorovský 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:32.33
4 Tobias BustaTobias Busta 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:34.64
5 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík 070818 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:37.04
6 Jakub OutlýJakub Outlý 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:41.54
7 Antonín HruškaAntonín Hruška 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:45.14
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 065819 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:04.38
2 Barbora KubákováBarbora Kubáková 075414 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:11.49
3 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:20.46
4 Sylvie FizikováSylvie Fiziková 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:44.20
5 Barbora MondekováBarbora Mondeková 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:45.47
6 Andrea OutláAndrea Outlá 09 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:53.73
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:35.45
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 045224 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2:50.35
2 Barbora BrckováBarbora Brcková 045220 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:52.86
3 Kamila KlímováKamila Klímová 045306 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:27.01
Celkem 3 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KunaMarek Kuna 061007 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.50
2 Marek KantorMarek Kantor 050725 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.67
3 Jan ZáhorovskýJan Záhorovský 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.77
4 Antonín HruškaAntonín Hruška 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14.09
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 050112 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.26
2 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 060813 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.63
3 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička 060429 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.09
4 Antonín SakAntonín Sak 060305 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.91
Celkem 4 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MondekováBarbora Mondeková 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.97
2 Nela PudivítrováNela Pudivítrová 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.66
3 Sylvie FizikováSylvie Fiziková 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 14.08
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.20
2 Veronika TylováVeronika Tylová 065829 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.01
3 Kateřina RusínováKateřina Rusínová 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.35
4 Kristýna KolínováKristýna Kolínová 07 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.72
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.70
2 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar 031210 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 11.74
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Žáci

(ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Bohumil SakBohumil Sak 020726 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 16.35
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Žákyně

(ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 026018 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 20.32
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MS Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020726 1.58
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
040621 1.40
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045220 1.24
2 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 1.10
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
060813 1.00
2 Jan ZáhorovskýJan Záhorovský
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 0.95
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.18
2 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
075414 1.05
3 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
065829 1.00
4 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 1.00
5 Kateřina RusínováKateřina Rusínová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 0.90
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
031210 4.34
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
031111 3.92
3 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
040621 3.62
MS Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
020726 5.01
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
045224 4.26
2 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045220 3.95
3 Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035121 3.72
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
050112 4.35
2 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
061007 3.83
3 Antonín SakAntonín Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
060305 3.73
4 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
060813 3.32
5 Tobias BustaTobias Busta
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 2.98
6 Jan ZáhorovskýJan Záhorovský
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 2.93
7 Antonín HruškaAntonín Hruška
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 2.35
8 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
070818 2.23
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.78
2 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
055904 3.77
3 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
065819 3.23
4 Nina TouškováNina Toušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 3.21
5 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
075414 3.17
6 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
055806 3.01
7 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
065829 2.81
8 Kristýna KolínováKristýna Kolínová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 2.66
Barbora MondekováBarbora Mondeková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 NM
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035121 08.51
2 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045220 06.58
3 Kamila KlímováKamila Klímová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045306 04.83
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015209 10.41
2 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
026018 05.89
Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
025330 NM
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
015209 33.21
2 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
026018 13.21
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žákyně

(ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 20.04
2 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
045220 12.02
3 Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035121 09.85
Celkem 3 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
050318 37.95
2 Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
060429 37.55
3 Vladislav KůraVladislav Kůra
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
061115 35.55
4 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
050112 33.75
5 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
060106 24.80
6 Marek KantorMarek Kantor
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
050725 22.76
7 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
070818 21.61
8 Tobias BustaTobias Busta
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 19.18
9 Antonín HruškaAntonín Hruška
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 14.52
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 37.85
2 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
055904 26.03
3 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
055806 23.03
4 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 23.02
5 Veronika TošilováVeronika Tošilová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 22.09
6 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
075414 21.59
7 Kristýna KolínováKristýna Kolínová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 20.60
8 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
065819 20.43
9 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
065829 19.66
10 Sylvie FizikováSylvie Fiziková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 16.26
Celkem 10 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
050318 08.99
2 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
061007 08.17
3 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
060106 06.55
4 Vladislav KůraVladislav Kůra
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
061115 05.74
Celkem 4 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika TošilováVeronika Tošilová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 09.25
2 Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 08.95
3 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
055806 08.08
4 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
055904 07.71
5 Kristýna KolínováKristýna Kolínová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 06.38
6 Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
075414 05.82
7 Kateřina RusínováKateřina Rusínová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 05.27
8 Nela PudivítrováNela Pudivítrová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
07 05.18
Celkem 8 závodníků