výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

11. ročník Mikulášské haly žactva

Praha-Stromovka (3. 12. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.38
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.56
3 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.57
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.59
5 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.62
6 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 07.77
7 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07.78
8 Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 07.92
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.70
2 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.77
3 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.80
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.81
5 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.81
6 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 07.84
7 Erik ŠuteraErik Šutera 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.86
8 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.21
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 07.70
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.90
3 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.02
4 Artur UldrichArtur Uldrich 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.09
5 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.15
6 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.17
7 Alfred HostičkaAlfred Hostička 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.33
8 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.85
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.85
2 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.96
3 daniel Vaidišdaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.01
4 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.10
5 Václav VávraVáclav Vávra 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 08.11
6 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.14
7 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.22
8 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.67
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.09
2 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.17
3 Lukáš ZounekLukáš Zounek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.28
4 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.29
5 Jan ŠkrleJan Škrle 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.32
6 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.40
7 Vojtěch HyánekVojtěch Hyánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.54
8 Jakub HemberaJakub Hembera 03 SK ŽirovniceSK Žirovnice 09.13
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.51
2 Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.52
3 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.58
4 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.58
5 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.61
6 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.67
7 Vojtěch PéčVojtěch Péč 04 SK ŽirovniceSK Žirovnice 09.21
8 Martin FialaMartin Fiala 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.68
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr FomenkoPetr Fomenko 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.31
2 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.50
3 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.58
4 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.60
5 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.78
6 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.82
7 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.09
8 Matouš NopMatouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.66
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.37
2 Ondřej PoledníkOndřej Poledník 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.44
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.50
4 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.62
5 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.68
6 David FilipDavid Filip 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.71
7 Lukáš BeránekLukáš Beránek 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.87
8 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.18
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel VašinaSamuel Vašina 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.07
2 Jakub VávraJakub Vávra 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.09
3 David HrubýDavid Hrubý 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.26
4 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.40
5 David KarolDavid Karol 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.45
6 Jan KodídekJan Kodídek 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.59
7 Matěj KolesaMatěj Kolesa 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.86
8 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.89
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej LiškaOndřej Liška 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.14
2 Jan KadaněJan Kadaně 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.20
3 Ondřej VrzoňOndřej Vrzoň 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.20
4 Josef HluštíkJosef Hluštík 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 09.60
5 Václav VoříšekVáclav Voříšek 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.68
6 Matěj KopeckýMatěj Kopecký 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.75
7 Igor RázgaIgor Rázga 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.05
8 Milan ZavřelMilan Zavřel 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.79
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek TobiášMarek Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.35
2 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.45
3 Zdeněk HrouzekZdeněk Hrouzek 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.89
4 Lukáš RaymLukáš Raym 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.04
5 Daniel OttDaniel Ott 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.56
6 Radomír PlačekRadomír Plaček 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.72
7 Filip HübschFilip Hübsch 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.29
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.13
2 Štěpán PostávkaŠtěpán Postávka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.37
3 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.11
4 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.18
5 Filip ReicholdFilip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.98
6 Jan ŠťastnýJan Šťastný 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.62
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.07
2 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.14
3 Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.74
4 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.74
5 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.15
6 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.88
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.05
2 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.19
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.24
4 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.26
5 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.38
6 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.43
7 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.53
8 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.65
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.23
2 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 08.37
3 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.39
4 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 08.41
5 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.48
6 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.49
7 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.66
8 Kristýna SudíkováKristýna Sudíková 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.91
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.30
2 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.43
3 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.45
4 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.47
5 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.47
6 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 SK Čéčova Č. BudějoviceSK Čéčova Č. Budějovice 08.48
7 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.66
8 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.94
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.34
2 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.50
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.57
4 Natálie HrabcováNatálie Hrabcová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 08.60
5 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 08.72
6 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.74
7 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.75
8 Adéla SoukupováAdéla Soukupová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.91
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.50
2 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.53
3 Tereza DivišováTereza Divišová 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 08.63
4 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.66
5 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.69
6 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.79
7 Simona RaušováSimona Raušová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.88
8 Vendula CikánováVendula Cikánová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.97
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.56
2 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.64
3 Martina TrhoňováMartina Trhoňová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.72
4 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.78
5 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.88
6 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.89
7 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.96
8 Gabriela VětrovskáGabriela Větrovská 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.55
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.62
2 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.74
3 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.81
4 Markéta MaláMarkéta Malá 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 08.92
5 Veronika PoštováVeronika Poštová 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.01
6 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09.09
7 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.17
8 Johana LipowskáJohana Lipowská 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.61
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozárie BenováRozárie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.76
2 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.86
3 Barbora VavříkováBarbora Vavříková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.95
4 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.05
5 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 09.10
6 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK Elna PočeradyASK Elna Počerady 09.14
7 Eliška ŠtillerováEliška Štillerová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.37
8 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.65
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK Elna PočeradyASK Elna Počerady 08.69
2 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.72
3 Klára BláhováKlára Bláhová 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.80
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.86
5 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.01
6 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.06
7 Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.40
8 Julie ProvazníkováJulie Provazníková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.42
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SchönpflugováEliška Schönpflugová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.84
2 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.87
3 Růžena UrbánkováRůžena Urbánková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.07
4 Štěpánka BrožováŠtěpánka Brožová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.12
5 Sára RybkováSára Rybková 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.13
6 natalie Dvořákovánatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.14
7 Karolína KošařováKarolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.50
8 Chiara VaccinoChiara Vaccino 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.51
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.81
1 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 08.81
3 Hana SojkováHana Sojková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.95
4 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.18
5 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.21
6 Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.49
7 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.51
Klára ČernáKlára Černá 04 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.03
2 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 09.07
3 Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.34
4 Barbora HasprováBarbora Hasprová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.44
5 Tereza ČernáTereza Černá 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.53
7 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.72
6 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 09.72
8 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.27
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katka PospíšilováKatka Pospíšilová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 09.15
2 Martina HrdličkováMartina Hrdličková 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.24
3 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.24
4 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.24
5 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.40
6 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.45
7 Jůlie ŘeřichováJůlie Řeřichová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.46
8 Sára HryzákováSára Hryzáková 05 SK ŽirovniceSK Žirovnice 10.08
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MaivaldováBarbora Maivaldová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.14
3 Anna BednářováAnna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.18
2 Nikola MusilováNikola Musilová 04 SK ŽirovniceSK Žirovnice 09.18
4 Eliška HájkováEliška Hájková 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.20
5 Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.52
6 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.78
7 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.06
8 Klára MacíkováKlára Macíková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.12
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.90
2 Lucie KřenováLucie Křenová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.11
3 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.14
4 Aneta VohnoutováAneta Vohnoutová 03 AK MostAK Most 09.40
5 Eliška KubátováEliška Kubátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.43
6 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.50
7 Kateřina PolicarováKateřina Policarová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.58
Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 16 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 08.85
2 Lucie ŘimnáčováLucie Řimnáčová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 09.13
3 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.22
4 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.33
5 Kristína LibováKristína Libová 04 AK MostAK Most 09.49
6 Adéla BlahováAdéla Blahová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.51
7 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.57
8 Tereza VokounováTereza Vokounová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.07
Celkem 8 závodníků
Běh 17 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová 02 AK MostAK Most 09.10
2 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.20
3 Tereza MaškováTereza Mašková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.28
4 Amélie SíbováAmélie Síbová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.59
5 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.70
6 Tereza VotíkováTereza Votíková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.28
7 Viktorie RichterováViktorie Richterová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.35
8 Marie PozděnováMarie Pozděnová 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.88
Celkem 8 závodníků
Běh 18 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.96
2 Františka StaškováFrantiška Stašková 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.36
3 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.38
4 Gabriela ParkanovaGabriela Parkanova 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.52
5 Klára CeleckáKlára Celecká 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.73
6 Magdalena VondrováMagdalena Vondrová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.81
7 Andrea BulantováAndrea Bulantová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.03
8 Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.45
Celkem 8 závodníků
Běh 19 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta FeixováAneta Feixová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.98
2 Eva patočkováEva patočková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.18
3 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.19
4 Natálie HermanováNatálie Hermanová 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.53
5 Tereza TůmováTereza Tůmová 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.87
6 Anna KaliášováAnna Kaliášová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.15
Lucie KřenováLucie Křenová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Adéla PožárováAdéla Požárová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 20 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.06
2 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.57
3 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.59
4 Kateřina ŠmejkalováKateřina Šmejkalová 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.21
5 Dominika ŠtekerováDominika Štekerová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.49
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.64
2 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 17.95
3 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.02
4 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.08
5 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 19.23
6 Radomír PlačekRadomír Plaček 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 23.99
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.25
2 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.29
3 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.65
4 Daniel JánskýDaniel Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.39
Filip ReicholdFilip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HurtJakub Hurt 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 18.37
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.55
3 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 18.70
4 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.76
5 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 19.60
6 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 21.91
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 18.55
2 David KlementDavid Klement 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 19.18
3 Artur UldrichArtur Uldrich 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.36
4 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.58
5 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 20.46
6 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 22.00
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 18.24
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.93
3 Vojtěch JežekVojtěch Ježek 03 SK ŽirovniceSK Žirovnice 20.12
4 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 20.62
5 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.65
6 Ondřej HartlOndřej Hartl 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.47
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.73
2 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 20.32
3 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 20.43
4 David FilipDavid Filip 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.94
5 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 21.45
Samuel VašinaSamuel Vašina 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.77
2 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 20.33
3 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 20.68
4 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.29
5 Zdeněk HrouzekZdeněk Hrouzek 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 22.14
Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HaspraJakub Haspra 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.17
2 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 20.74
3 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 20.86
4 Petr TranPetr Tran 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.32
5 Václav VoříšekVáclav Voříšek 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.93
Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NýčFilip Nýč 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.50
2 Petr HronPetr Hron 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.26
3 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.30
4 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 20.67
5 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.13
6 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 21.33
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 20.40
2 Vojtěch MachVojtěch Mach 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.43
3 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.89
4 Jiří KřivanJiří Křivan 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.53
5 Jan PoliakJan Poliak 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.83
6 Matěj KolesaMatěj Kolesa 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 24.29
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.93
2 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.12
3 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.17
4 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 21.30
5 Michal RokosMichal Rokos 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.55
6 Josef LebedaJosef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.16
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.00
2 Ondřej PoledníkOndřej Poledník 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.63
3 Jakub LouckýJakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.22
4 Jakub HemberaJakub Hembera 03 SK ŽirovniceSK Žirovnice 22.48
Šimon JíraŠimon Jíra 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.02
2 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.20
3 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.16
4 Filip KasanFilip Kasan 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.51
5 Jiří UllspergerJiří Ullsperger 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.60
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.06
2 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.89
3 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.97
4 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.37
5 Sava KovačevicSava Kovačevic 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.19
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.50
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.72
3 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 19.76
4 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 20.03
5 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.23
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JežkováNikola Ježková 01 SK ŽirovniceSK Žirovnice 20.04
2 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 20.11
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.23
4 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 20.79
5 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.93
6 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.72
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.88
2 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 19.98
3 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.61
4 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.02
5 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.26
Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.09
2 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 20.52
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.54
4 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.14
5 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 22.18
6 Nicola PetříkováNicola Petříková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.34
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 20.14
2 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.17
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 20.27
4 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.43
5 Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.38
6 Julie StránskáJulie Stránská 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.94
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 20.46
2 Adéla ČepelováAdéla Čepelová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.62
3 Vendula CikánováVendula Cikánová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.73
4 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.76
5 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 22.38
6 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.81
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.39
2 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.92
3 Eliška VeseláEliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.98
4 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 21.17
5 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 21.41
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozárie BenováRozárie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.99
2 Hana MezihorákováHana Mezihoráková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.41
3 Jitka HarazímováJitka Harazímová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.45
4 Šárka RychlovskáŠárka Rychlovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.53
5 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.54
6 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 21.56
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.15
2 Barbora VavříkováBarbora Vavříková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.78
3 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.86
4 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.04
5 Eliška ŠtillerováEliška Štillerová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.67
6 tereza Tůmovátereza Tůmová 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 24.42
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PácalováPetra Pácalová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 20.92
2 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.02
3 Johana KřepelkováJohana Křepelková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.39
4 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.45
5 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.63
6 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22.49
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 21.64
2 Anna KubešováAnna Kubešová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.75
3 Markéta JanovskáMarkéta Janovská 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.76
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.98
5 Tereza ČernáTereza Černá 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 24.04
Klára ČernáKlára Černá 04 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 21.16
2 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 21.38
3 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.51
4 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 21.82
5 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.84
6 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.62
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŘimnáčováLucie Řimnáčová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 21.84
2 Natálie HermanováNatálie Hermanová 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 22.51
3 Simona RančevováSimona Rančevová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.54
4 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.59
5 Adéla BlahováAdéla Blahová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.36
5 Eliška NovákováEliška Nováková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.99
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.99
2 Martina hrdličkováMartina hrdličková 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 22.65
3 Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.28
4 Klára VenclováKlára Venclová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.31
5 Veronika GregorováVeronika Gregorová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.95
6 Tereza VotíkováTereza Votíková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 25.66
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VenclováBarbora Venclová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.28
2 Sabina OuzkáSabina Ouzká 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.67
3 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 22.20
4 Hana KormáňošováHana Kormáňošová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.48
5 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 22.79
6 Kateřina ŠmejkalováKateřina Šmejkalová 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 25.66
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.78
2 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.13
3 Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.96
4 Kristína LibováKristína Libová 04 AK MostAK Most 23.40
5 Eliška HaugvicováEliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.45
6 Sára HryzákováSára Hryzáková 05 SK ŽirovniceSK Žirovnice 25.47
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.86
2 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 21.66
3 Sára FantyšováSára Fantyšová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.56
4 Lucie EliášováLucie Eliášová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.92
5 Daniela RužičováDaniela Ružičová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.35
6 Eliška VackováEliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.13
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.24
2 Aneta VohnoutováAneta Vohnoutová 03 AK MostAK Most 22.91
3 Julie ProvazníkováJulie Provazníková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 23.15
4 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.54
Adéla RůžičkováAdéla Růžičková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... DQ
Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 19 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FrckováAdéla Frcková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.64
2 Anna SteinerováAnna Steinerová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 23.71
3 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.81
4 Marie PozděnováMarie Pozděnová 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 26.14
Klára MacíkováKlára Macíková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 20 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva PatočkováEva Patočková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.01
2 Tereza VeverkováTereza Veverková 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.51
3 Vanessa Anna MüllerováVanessa Anna Müllerová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.97
4 Adéla GremlicováAdéla Gremlicová 03 AK MostAK Most 23.61
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.54
2 Jakub HurtJakub Hurt 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 39.85
3 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 40.04
4 Michal RokosMichal Rokos 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.35
5 Jakub HemberaJakub Hembera 03 SK ŽirovniceSK Žirovnice 51.61
Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 38.35
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.72
3 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 39.59
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 40.08
5 Vojtěch HyánekVojtěch Hyánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 43.47
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 40.62
2 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 41.04
3 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 41.47
4 Artur UldrichArtur Uldrich 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 41.98
5 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.56
6 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 44.41
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít ŠtudlarVít Študlar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 45.54
2 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 45.67
3 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.98
4 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.58
5 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.75
6 Ondřej HartlOndřej Hartl 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 51.99
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.34
2 Vojtěch JežekVojtěch Ježek 03 SK ŽirovniceSK Žirovnice 45.96
3 Samuel VašinaSamuel Vašina 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 46.18
4 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46.20
5 Vojtěch PéčVojtěch Péč 04 SK ŽirovniceSK Žirovnice 52.77
6 Jan PoliakJan Poliak 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.76
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 39.54
2 Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.06
3 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.72
4 Štěpán PostávkaŠtěpán Postávka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.35
5 David HrubýDavid Hrubý 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 48.17
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.40
2 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 42.89
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 43.83
4 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 43.90
5 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.37
6 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 48.25
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 44.49
2 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 44.55
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 45.19
4 Lucie KovářováLucie Kovářová 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 46.99
5 Magdaléna SykováMagdaléna Syková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 47.99
6 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.37
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.24
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 45.47
3 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.55
4 Sára HryzákováSára Hryzáková 05 SK ŽirovniceSK Žirovnice 61.77
Veronika PoštováVeronika Poštová 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. DNS
Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 45.31
2 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 46.99
3 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 48.01
4 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.74
5 Simona RančevováSimona Rančevová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.07
6 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 50.30
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 45.81
2 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 45.91
3 Nikola JežkováNikola Ježková 01 SK ŽirovniceSK Žirovnice 46.52
4 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.63
5 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.70
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 46.61
2 Barbora VavříkováBarbora Vavříková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 48.39
3 Hana MezihorákováHana Mezihoráková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 48.69
4 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 48.78
5 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 49.53
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.35
2 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 49.81
3 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 52.11
4 Nikola MusilováNikola Musilová 04 SK ŽirovniceSK Žirovnice 55.15
Tereza VokounováTereza Vokounová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 42.97
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.96
3 Tereza HouškováTereza Houšková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.96
4 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 51.69
5 Veronika GregorováVeronika Gregorová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.88
Karolína CvakováKarolína Cvaková 03 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník DQ
Celkem 6 závodníků

600 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1:42.66
2 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 1:46.06
3 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1:49.82
4 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1:51.73
5 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:51.92
6 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1:54.12
7 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1:55.71
8 Eliška KrobováEliška Krobová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 1:57.67
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1:46.59
2 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:52.89
3 Eliška KubátováEliška Kubátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:55.12
4 Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 1:56.13
5 Tereza SajdlováTereza Sajdlová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 1:58.25
6 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1:58.64
7 Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2:00.87
8 Adéla GremlicováAdéla Gremlicová 03 AK MostAK Most 2:05.04
Magdaléna VenclováMagdaléna Venclová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.34
2 Eliška HájkováEliška Hájková 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:59.98
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:03.24
4 Johana LipowskáJohana Lipowská 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:04.15
5 Gabriela ParkanovaGabriela Parkanova 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:05.56
6 Adéla PožárováAdéla Požárová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:07.30
7 Nikola MusilováNikola Musilová 04 SK ŽirovniceSK Žirovnice 2:07.68
8 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:10.62
9 Amálie ŠteflováAmálie Šteflová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:12.43
Celkem 9 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1:45.71
2 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:00.69
3 Magdalena VondrováMagdalena Vondrová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:02.24
4 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:05.00
5 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:07.91
6 Klára KosteleckáKlára Kostelecká 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:08.04
7 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:12.64
8 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:13.45
9 Tereza VotíkováTereza Votíková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:14.34
10 Dominika ŠtekerováDominika Štekerová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:16.88
Celkem 10 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1:58.11
2 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:09.89
3 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:10.67
4 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:11.85
5 Richard HejlíkRichard Hejlík 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:16.93
6 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:20.31
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:19.62
2 Adam RybákAdam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:20.73
3 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:21.27
4 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:21.47
5 Vojtěch KonečnýVojtěch Konečný 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:22.09
6 Radek KofroňRadek Kofroň 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:24.88
7 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:30.66
8 Lukáš HanousekLukáš Hanousek 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:34.45
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:20.80
2 Daniel WiltDaniel Wilt 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:21.92
3 Alfred HostičkaAlfred Hostička 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:24.37
4 Emil JavůrekEmil Javůrek 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:29.30
5 Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 2:29.77
6 Philipe CarpentierPhilipe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:32.95
7 Lukáš RaymLukáš Raym 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:40.26
8 Jakub VávraJakub Vávra 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:41.16
9 Daniel OttDaniel Ott 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:41.78
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:24.35
2 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:27.82
3 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:28.94
4 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:31.23
5 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:34.31
6 Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová 02 AK MostAK Most 2:38.35
7 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:40.54
8 Iveta KrýslováIveta Krýslová 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:42.13
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:33.48
2 Barbora HartmanováBarbora Hartmanová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:41.48
3 Sára HolečkováSára Holečková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:43.02
4 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:46.66
5 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:52.46
6 Veronika VotíkováVeronika Votíková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:52.73
7 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:58.17
8 Monika TicháčkováMonika Ticháčková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:58.24
9 Paula GrandováPaula Grandová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:00.92
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza LibikováTereza Libiková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:36.26
2 Veronika RadováVeronika Radová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:37.14
3 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:42.52
4 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2:47.96
5 Lucia DavisLucia Davis 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:48.48
6 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:48.83
7 Anna RyšaváAnna Ryšavá 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:49.75
8 Nicola PetříkováNicola Petříková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:50.41
9 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:03.98
Celkem 9 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:56.26
2 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3:03.21
3 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:04.02
4 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:04.78
5 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:06.98
6 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3:07.27
7 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:11.38
8 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 3:15.33
9 Radek HušekRadek Hušek 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3:19.94
10 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:23.74
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít ŠtudlarVít Študlar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3:15.60
2 Adam VyšínskýAdam Vyšínský 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3:17.01
3 Martin FialaMartin Fiala 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:22.72
4 Marek DolejšMarek Dolejš 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:28.76
5 Ondřej LiškaOndřej Liška 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 3:33.75
6 Matěj KopeckýMatěj Kopecký 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:36.77
7 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:37.22
8 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:40.71
9 Jan KadaněJan Kadaně 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:46.14
10 Vojtěch PéčVojtěch Péč 04 SK ŽirovniceSK Žirovnice 3:50.46
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.43
2 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.58
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.83
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.00
5 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.12
6 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.33
7 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.47
8 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.49
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KlementDavid Klement 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.64
2 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.89
3 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.94
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.51
5 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.73
7 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.74
6 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.74
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alessandro PuleseAlessandro Pulese 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.40
2 Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.69
3 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.89
4 Petr HronPetr Hron 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.01
5 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.91
6 Artur LautnerArtur Lautner 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 10.94
7 Igor RázgaIgor Rázga 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.36
Gabriel PipotaGabriel Pipota 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.66
2 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.68
3 Martin FliegerMartin Flieger 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.05
4 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 10.50
5 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.71
6 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.72
7 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.02
8 Matouš NopMatouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.07
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch JežekVojtěch Ježek 03 SK ŽirovniceSK Žirovnice 10.41
2 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.65
3 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.70
4 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.33
5 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.33
6 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.54
7 Milan ZavřelMilan Zavřel 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.82
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.37
2 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.38
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.53
4 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.55
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.62
6 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.73
7 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.20
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.75
2 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.80
3 Adéla ČepelováAdéla Čepelová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.92
4 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.94
5 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.97
6 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.23
7 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.33
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.56
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.85
3 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.98
4 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.00
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.20
6 Michaela FantováMichaela Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 11.76
7 Karolína FantováKarolína Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 12.45
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.12
2 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.59
3 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.88
4 Jasmína SirotkováJasmína Sirotková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.00
5 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.01
6 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.09
7 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.48
8 Aneta ŠindlerováAneta Šindlerová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.62
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.62
2 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.72
3 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.15
4 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 10.35
5 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.42
6 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.42
7 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.44
8 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.70
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.53
2 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.63
3 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.64
4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.66
5 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.67
6 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.20
7 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.63
8 Johana LipowskáJohana Lipowská 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.08
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 11.24
2 Hana SojkováHana Sojková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.40
3 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.55
4 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 11.83
5 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.94
6 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.95
7 Lucie KřenováLucie Křenová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.95
8 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.07
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.22
2 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 11.68
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.21
4 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.30
5 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.61
6 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 12.69
7 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.56
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 1.87
2 Tomáš VeselskýTomáš Veselský
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
01 1.84
3 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1.60
4 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.55
5 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 1.50
6 Adam PrůšaAdam Průša
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.50
7 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 1.45
8 Jan ŠeboJan Šebo
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 1.40
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Anna JaškinaAnna Jaškina
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
01 1.66
2 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 1.66
3= Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 1.51
3= Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 1.51
5 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 1.51
6 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 1.48
7 Karolína PardubskáKarolína Pardubská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 1.48
8= Lucie KlímováLucie Klímová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1.45
8= Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 1.45
10 Markéta MaláMarkéta Malá
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
01 1.45
11 Aneta PazderováAneta Pazderová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 1.45
12 Tereza DivišováTereza Divišová
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
01 1.40
13 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 1.40
14 Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 1.40
15 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 1.35
16 Lucie EliášováLucie Eliášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
02 1.35
17 Sára RybkováSára Rybková
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 1.35
18 Kristýna PolívkováKristýna Polívková
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 1.30
19= Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 1.30
19= Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 1.30
Eliška ČechvalováEliška Čechvalová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 NM
Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 NM
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 6.83
2 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 6.45
3 Alessandro PuleseAlessandro Pulese
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 5.80
4 jakub Petrjanošjakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5.75
5 Jakub HurtJakub Hurt
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 5.69
6 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5.57
7 Matyáš VacekMatyáš Vacek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 5.55
8 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 5.54
9 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 5.52
10 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5.46
11 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 5.14
12 Lukáš ZounekLukáš Zounek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 5.12
13 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5.02
14 Jan VaněčekJan Vaněček
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.87
15 Filip SeveraFilip Severa
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 4.82
16 Jan ToulaJan Toula
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 4.81
17 Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4.76
18 Tomáš WoollerTomáš Wooller
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.72
19 Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.65
20 Andrej TobiášAndrej Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.55
21 František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 4.54
22 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4.49
23 Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
02 4.48
24 Marek TobiášMarek Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.34
25 Lukáš KvapilLukáš Kvapil
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.18
26 Václav VávraVáclav Vávra
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
01 4.05
27 Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 4.00
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 5.44
2 Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 5.20
3 Anna SuchomelováAnna Suchomelová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 5.16
4 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.08
5 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.07
6 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.03
7 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 5.03
8 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.99
9 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 4.91
10 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 4.85
11 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.85
12 Valentýna DuškováValentýna Dušková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 4.81
13 Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 4.80
14 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 4.75
15 Dominika MikováDominika Miková
JAC BrnoJAC Brno
02 4.73
16 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 4.66
17 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.64
18 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 4.60
19 Tereza SrnováTereza Srnová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.59
20 Markéta MaláMarkéta Malá
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
01 4.46
21 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.45
22 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.41
23 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 4.37
24 Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.28
25 Karolína BlechováKarolína Blechová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 4.22
26 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.20