výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva

Praha-Stromovka (10. 12. 2016)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 07.78
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.96
3 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 030928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.99
4 Martin KostkaMartin Kostka 030219 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.00
5 Josef TerčJosef Terč 030202 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.07
6 Tomáš KováříkTomáš Kovářík 030625 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.15
7 Ondřej VeselýOndřej Veselý 030801 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 08.18
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.29
3 David KoutníkDavid Koutník 030207 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.42
4 Ondřej SladkýOndřej Sladký 030301 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.55
5 Petr VokounPetr Vokoun 030717 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.63
6 Vojtěch TurekVojtěch Turek 030410 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.67
7 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.82
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 07.80
2 Martin KostkaMartin Kostka 030219 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.87
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.95
4 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 030928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.97
5 Josef TerčJosef Terč 030202 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.10
6 Tomáš KováříkTomáš Kovářík 030625 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.19
7 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 08.22
8 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.49
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý 030801 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.38
2 David KoutníkDavid Koutník 030207 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.53
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.60
4 Petr VokounPetr Vokoun 030717 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.64
5 Ondřej SladkýOndřej Sladký 030301 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.72
6 Vojtěch TurekVojtěch Turek 030410 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.86
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.33
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.42
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.54
4 Valérie PelcováValérie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.57
5 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.59
6 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 035702 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.67
7 Lucie SvobodováLucie Svobodová 036216 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.69
8 Renáta HusárkováRenáta Husárková 036019 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.88
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.42
2 Karolína MáškováKarolína Mášková 035427 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.58
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová 035123 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 08.58
4 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 035128 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.63
5 Kristina KůtkováKristina Kůtková 035422 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.70
6 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 036020 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.71
7 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 036204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.73
MB Sára PavliduSára Pavlidu 055124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.54
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 035516 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.28
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.29
3 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.34
4 Valérie PelcováValérie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.52
5 Karolína MáškováKarolína Mášková 035427 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.60
6 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.62
7 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.63
8 Kateřina BurianováKateřina Burianová 035123 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 08.64
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 035702 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.67
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová 036216 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.70
3 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 035128 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.72
4 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 036020 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.76
5 Renáta HusárkováRenáta Husárková 036019 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.77
6 Kristina KůtkováKristina Kůtková 035422 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.77
7 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 036204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.80
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik GnipDominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.05
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 19.10
3 Tomáš KováříkTomáš Kovářík 030625 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.35
4 Filip NýčFilip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.36
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KostkaMartin Kostka 030219 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.84
2 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 030928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.16
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 030227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.33
4 Hynek RandákHynek Randák 030421 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 20.98
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 030202 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 19.79
2 David KoutníkDavid Koutník 030207 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 21.13
3 Jakub TomekJakub Tomek 030630 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.88
4 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 040405 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.39
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester BendováEster Bendová 036028 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 19.65
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.80
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 035726 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.47
4 Valérie PelcováValérie Pelcová 036019 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 20.71
5 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 035106 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.95
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 035424 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 20.70
2 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 045111 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.73
3 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 035110 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 21.02
4 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 045309 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.06
5 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 035702 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.42
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 036216 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.23
2 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 036020 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.46
3 Tereza HodinováTereza Hodinová 045221 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 22.90
MB Sára PavliduSára Pavlidu 055124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.38
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik GnipDominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:10.43
2 Jan PerglerJan Pergler 030612 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:14.05
3 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:16.83
4 Petr KučeraPetr Kučera 030709 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:20.22
5 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 031029 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:22.66
6 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:23.49
7 David CzepiecDavid Czepiec 030627 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:26.18
Jan KundrátJan Kundrát 030825 AK SokolovAK Sokolov DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch SvatekVojtěch Svatek 030723 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:21.94
2 Petr VokounPetr Vokoun 030717 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:22.54
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:22.55
4 Ivan BrejškaIvan Brejška 030829 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:27.10
5 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:27.95
6 Radek MusilRadek Musil 040724 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:51.71
MB Adam TrojanAdam Trojan 040312 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:29.70
Jakub AltrichterJakub Altrichter 041226 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:24.95
2 Monika FlorováMonika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:27.54
3 Barbora HesováBarbora Hesová 035811 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:31.25
4 Natálie KováčováNatálie Kováčová 035515 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:33.36
5 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:33.83
6 Zuzana ŠtudlarováZuzana Študlarová 055910 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:38.85
7 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 045617 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2:39.16
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KučerováEliška Kučerová 056004 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:35.99
2 Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:37.01
3 Mirka VáňováMirka Váňová 035927 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:38.03
4 Lucie KalátováLucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:38.12
5 Kateřina BurianováKateřina Burianová 035123 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:38.17
6 Barbora HejnováBarbora Hejnová 045729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:38.22
7 Lucie MikešováLucie Mikešová 046104 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:43.27
8 Sofie PadyšákováSofie Padyšáková 036004 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:44.29
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František BuchaFrantišek Bucha 030210 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.49
2 Marek ŠpácMarek Špác 031028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.63
3 Ondřej VeselýOndřej Veselý 030801 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.03
4 Martin FliegerMartin Flieger 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.04
5 Tomáš KozaTomáš Koza 040806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.25
6 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 030329 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.28
7 Vojtěch TurekVojtěch Turek 030410 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10.41
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.56
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.27
3 Jakub TomekJakub Tomek 030630 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.68
4 Hynek RandákHynek Randák 030421 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10.94
5 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 040405 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.99
6 Petr SvobodaPetr Svoboda 041028 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.23
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester BendováEster Bendová 036028 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.71
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 035207 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.75
3 Adéla ČepelováAdéla Čepelová 035325 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.99
4 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 036204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.01
5 Lucie ČermákováLucie Čermáková 035609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.65
6 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 045706 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.69
7 Terezie GrulichováTerezie Grulichová 035304 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.87
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 035515 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.27
2 Aneta BrabcováAneta Brabcová 035517 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.46
3 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 045123 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.52
4 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 045111 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.82
5 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 045814 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.26
6 Tereza HodinováTereza Hodinová 045221 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.68
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 František JustaFrantišek Justa
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
030112 1.58
2 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
040606 1.52
3 Matyáš Jan MartinskýMatyáš Jan Martinský
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
030114 1.49
4 Jan RoháčJan Roháč
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
031125 1.46
5 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
040621 1.43
6 Jiří MatoušekJiří Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
030303 1.43
7 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
040803 1.40
8 Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
030301 1.35
9 Daniel KlejchDaniel Klejch
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
031022 1.35
10= Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
040206 1.30
10= Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040708 1.30
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
035427 1.50
2 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035319 1.50
3 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035627 1.47
4 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045909 1.47
5 Karolína PardubskáKarolína Pardubská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
035510 1.47
6 Kateřina KornováKateřina Kornová
TJ SušiceTJ Sušice
036206 1.44
7 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
035118 1.44
8 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
035908 1.41
9 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
035219 1.38
10 Renáta HusárkováRenáta Husárková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
036019 1.38
11 Aneta PazderováAneta Pazderová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
035425 1.38
12 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035928 1.35
13 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
045306 1.35
Celkem 13 závodníků

6 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Kostka, Gnip, Pardubská, Krbcová, Nýč, Bendová A Kostka, Gnip, Pardubská, Krbcová, Nýč, Bendová PrahaPraha 2:40.36
2 A Špác, Čapská, Krejčí, Hanzlíková, Petrušová, Kovářík A Špác, Čapská, Krejčí, Hanzlíková, Petrušová, Kovářík Plzeňský krajPlzeňský kraj 2:44.51
3 Kosielská, Vokoun, Kováčová, Koutník, Rašovská, Veselý Kosielská, Vokoun, Kováčová, Koutník, Rašovská, Veselý Kraj VysočinaKraj Vysočina 2:50.67
4 A Langmaier, Pelcová, Vébrová, Šebestová, Sladký, Terč A Langmaier, Pelcová, Vébrová, Šebestová, Sladký, Terč Karlovarský krajKarlovarský kraj 2:51.11
5 A Krejčí, Mášková, Vilhemová, Krňanský, Randák, Zeman A Krejčí, Mášková, Vilhemová, Krňanský, Randák, Zeman Jihočeský krajJihočeský kraj 2:52.99
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Bucha, Jakubův, Polívková, Čepelová, Skalická, Surjomartono B Bucha, Jakubův, Polívková, Čepelová, Skalická, Surjomartono PrahaPraha 2:45.87
2 B Vrba, Brabcová, Trávníček, Buriánová, Husárková, Perglerová B Vrba, Brabcová, Trávníček, Buriánová, Husárková, Perglerová Plzeňský krajPlzeňský kraj 2:49.09
3 B Chalupová, Čermáková, Janoušková, Turek, Czepiec, Gribin B Chalupová, Čermáková, Janoušková, Turek, Czepiec, Gribin Jihočeský krajJihočeský kraj 2:49.20
4 B Štatský, Dušková, Gabrielová, Študlarová, Kundrát, Špreňar B Štatský, Dušková, Gabrielová, Študlarová, Kundrát, Špreňar Karlovarský krajKarlovarský kraj 2:52.56
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín JakubůvAntonín Jakubův
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
030710 5.28
2 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
030210 5.22
3 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
030319 5.06
4 David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
030627 4.87
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
040803 4.84
6 Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
031227 4.79
7 Viktor RezekViktor Rezek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030523 4.77
8 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
031028 4.75
9 Jan KundrátJan Kundrát
AK SokolovAK Sokolov
030825 4.53
10 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040906 4.51
11 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
030211 4.51
12 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka
Atletika JemniceAtletika Jemnice
031113 4.46
13 Tomáš NovákTomáš Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
030903 4.30
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035207 4.97
2 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035106 4.74
3 Adéla ČepelováAdéla Čepelová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035325 4.73
4 Kateřina ČapskáKateřina Čapská
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
035516 4.68
5 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045227 4.60
6 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035910 4.60
7 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035222 4.48
8 Lucie LedvinováLucie Ledvinová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
035421 4.47
9 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035422 4.40
10 Aneta HradskáAneta Hradská
AK SokolovAK Sokolov
045126 4.37
11 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
045814 4.30
12 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035319 4.22
13 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
036105 4.21
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
035701 11.44
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
045306 11.43
3 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035627 10.70
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035428 10.52
5 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
035707 10.42
6 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ SušiceTJ Sušice
035105 10.37
7 Adéla LonginováAdéla Longinová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
035111 10.27
8 Kateřina MazanáKateřina Mazaná
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
035521 10.09
9 Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
035414 10.03
10 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
036107 10.00
11 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
035118 09.95
12 Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
045915 09.95
13 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
035719 09.63
14 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
045413 09.51
MB Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035222 12.30
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktor RezekViktor Rezek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030523 11.81
2 Jakub NovákJakub Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
030903 10.90
3 Jakub HunalJakub Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
031010 10.67
4 Martin FliegerMartin Flieger
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030723 10.57
5 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
030319 10.05
6 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
030211 09.83
7 Matěj KovářMatěj Kovář
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
040211 09.41
8 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
030329 09.20
9 Tomáš VincencTomáš Vincenc
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
040516 08.68
10 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
041123 08.54
11 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
040508 07.84
12 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
040708 06.55
MB Tomáš NovákTomáš Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
030903 09.80
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Praha Praha Praha{8} 134.00
2 Plzeňský kraj Plzeňský kraj Plzeňský kraj{8} 80.00
3 Jihočeský kraj Jihočeský kraj Jihočeský kraj{8} 70.00
4 Karlovarský kraj Karlovarský kraj Karlovarský kraj{8} 55.00
5 Kraj Vysočina Kraj Vysočina Kraj Vysočina{8} 52.00
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Praha Praha Praha{8} 122.00
2 Kraj Vysočina Kraj Vysočina Kraj Vysočina{8} 74.00
3 Jihočeský kraj Jihočeský kraj Jihočeský kraj{8} 72.00
4 Plzeňský kraj Plzeňský kraj Plzeňský kraj{8} 62.00
5 Karlovarský kraj Karlovarský kraj Karlovarský kraj{8} 62.00
Celkem 5 závodníků