výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva

Praha-Stromovka (10. 12. 2016)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 07.78
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.96
3 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.99
4 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.00
5 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.07
6 Tomáš KováříkTomáš Kovářík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.15
7 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 08.18
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.29
3 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.42
4 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.55
5 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.63
6 Vojtěch TurekVojtěch Turek 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.67
7 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.82
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 07.80
2 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.87
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 07.95
4 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.97
5 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.10
6 Tomáš KováříkTomáš Kovářík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.19
7 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 08.22
8 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.49
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.38
2 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.53
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.60
4 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.64
5 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 08.72
6 Vojtěch TurekVojtěch Turek 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08.86
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.33
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.42
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.54
4 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.57
5 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.59
6 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.67
7 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.69
8 Renáta HusárkováRenáta Husárková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.88
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.42
2 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.58
4 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 08.58
4 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.63
5 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.70
6 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.71
7 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.73
MB Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.54
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.28
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.29
3 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.34
4 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.52
5 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.60
6 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.62
7 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08.63
8 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 08.64
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.67
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.70
3 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.72
4 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.76
5 Renáta HusárkováRenáta Husárková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.77
6 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.77
7 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.80
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.05
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 19.10
3 Tomáš KováříkTomáš Kovářík 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.35
4 Filip NýčFilip Nýč 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.36
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.84
2 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.16
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.33
4 Hynek RandákHynek Randák 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 20.98
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 19.79
2 David KoutníkDavid Koutník 03 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 21.13
3 Jakub TomekJakub Tomek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.88
4 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 22.39
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 19.65
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.80
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.47
4 Valérie PelcováValérie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 20.71
5 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.95
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 20.70
2 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.73
3 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 21.02
4 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.06
5 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.42
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 21.23
2 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.46
3 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 22.90
MB Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.38
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:10.43
2 Jan PerglerJan Pergler 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:14.05
3 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:16.83
4 Petr KučeraPetr Kučera 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:20.22
5 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:22.66
6 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:23.49
7 David CzepiecDavid Czepiec 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:26.18
Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch SvatekVojtěch Svatek 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:21.94
2 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:22.54
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:22.55
4 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:27.10
5 Vít ŠtudlarVít Študlar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:27.95
6 Radek MusilRadek Musil 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:51.71
MB Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:29.70
Jakub AltrichterJakub Altrichter 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:24.95
2 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:27.54
3 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:31.25
4 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:33.36
5 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:33.83
6 Zuzana ŠtudlarováZuzana Študlarová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:38.85
7 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2:39.16
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:35.99
2 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:37.01
3 Mirka VáňováMirka Váňová 03 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:38.03
4 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:38.12
5 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:38.17
6 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:38.22
7 Lucie MikešováLucie Mikešová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:43.27
8 Sofie PadyšákováSofie Padyšáková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:44.29
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.49
2 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.63
3 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.03
4 Martin FliegerMartin Flieger 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.04
5 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.25
6 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.28
7 Vojtěch TurekVojtěch Turek 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10.41
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.56
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.27
3 Jakub TomekJakub Tomek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.68
4 Hynek RandákHynek Randák 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10.94
5 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10.99
6 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.23
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.71
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.75
3 Adéla ČepelováAdéla Čepelová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.99
4 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.01
5 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.65
6 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.69
7 Terezie GrulichováTerezie Grulichová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.87
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.27
2 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.46
3 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.52
4 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.82
5 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.26
6 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.68
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 František JustaFrantišek Justa
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 1.58
2 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 1.52
3 Matyáš Jan MartinskýMatyáš Jan Martinský
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 1.49
4 Jan RoháčJan Roháč
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
03 1.46
5 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 1.43
6 Jiří MatoušekJiří Matoušek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 1.43
7 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1.40
8 Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 1.35
9 Daniel KlejchDaniel Klejch
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 1.35
10= Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 1.30
10= Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 1.30
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 1.50
2 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 1.50
3 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 1.47
4 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.47
5 Karolína PardubskáKarolína Pardubská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 1.47
6 Kateřina KornováKateřina Kornová
TJ SušiceTJ Sušice
03 1.44
7 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 1.44
8 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1.41
9 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 1.38
10 Renáta HusárkováRenáta Husárková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
03 1.38
11 Aneta PazderováAneta Pazderová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 1.38
12 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 1.35
13 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 1.35
Celkem 13 závodníků

6 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Kostka, Gnip, Pardubská, Krbcová, Nýč, Bendová A Kostka, Gnip, Pardubská, Krbcová, Nýč, Bendová PrahaPraha 2:40.36
2 A Špác, Čapská, Krejčí, Hanzlíková, Petrušová, Kovářík A Špác, Čapská, Krejčí, Hanzlíková, Petrušová, Kovářík Plzeňský krajPlzeňský kraj 2:44.51
3 Kosielská, Vokoun, Kováčová, Koutník, Rašovská, Veselý Kosielská, Vokoun, Kováčová, Koutník, Rašovská, Veselý Kraj VysočinaKraj Vysočina 2:50.67
4 A Langmaier, Pelcová, Vébrová, Šebestová, Sladký, Terč A Langmaier, Pelcová, Vébrová, Šebestová, Sladký, Terč Karlovarský krajKarlovarský kraj 2:51.11
5 A Krejčí, Mášková, Vilhemová, Krňanský, Randák, Zeman A Krejčí, Mášková, Vilhemová, Krňanský, Randák, Zeman Jihočeský krajJihočeský kraj 2:52.99
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Bucha, Jakubův, Polívková, Čepelová, Skalická, Surjomartono B Bucha, Jakubův, Polívková, Čepelová, Skalická, Surjomartono PrahaPraha 2:45.87
2 B Vrba, Brabcová, Trávníček, Buriánová, Husárková, Perglerová B Vrba, Brabcová, Trávníček, Buriánová, Husárková, Perglerová Plzeňský krajPlzeňský kraj 2:49.09
3 B Chalupová, Čermáková, Janoušková, Turek, Czepiec, Gribin B Chalupová, Čermáková, Janoušková, Turek, Czepiec, Gribin Jihočeský krajJihočeský kraj 2:49.20
4 B Štatský, Dušková, Gabrielová, Študlarová, Kundrát, Špreňar B Štatský, Dušková, Gabrielová, Študlarová, Kundrát, Špreňar Karlovarský krajKarlovarský kraj 2:52.56
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín JakubůvAntonín Jakubův
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 5.28
2 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 5.22
3 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 5.06
4 David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 4.87
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4.84
6 Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 4.79
7 Viktor RezekViktor Rezek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 4.77
8 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 4.75
9 Jan KundrátJan Kundrát
AK SokolovAK Sokolov
03 4.53
10 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 4.51
11 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 4.51
12 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka
Atletika JemniceAtletika Jemnice
03 4.46
13 Tomáš NovákTomáš Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
03 4.30
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.97
2 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.74
3 Adéla ČepelováAdéla Čepelová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.73
4 Kateřina ČapskáKateřina Čapská
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
03 4.68
5 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.60
6 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 4.60
7 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.48
8 Lucie LedvinováLucie Ledvinová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
03 4.47
9 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 4.40
10 Aneta HradskáAneta Hradská
AK SokolovAK Sokolov
04 4.37
11 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 4.30
12 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 4.22
13 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 4.21
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 11.44
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 11.43
3 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 10.70
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 10.52
5 Kateřina KulhánkováKateřina Kulhánková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 10.42
6 Michaela MíčkováMichaela Míčková
TJ SušiceTJ Sušice
03 10.37
7 Adéla LonginováAdéla Longinová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 10.27
8 Kateřina MazanáKateřina Mazaná
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 10.09
9 Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
03 10.03
10 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 10.00
11 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 09.95
12 Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 09.95
13 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 09.63
14 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 09.51
MB Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 12.30
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktor RezekViktor Rezek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 11.81
2 Jakub NovákJakub Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
03 10.90
3 Jakub HunalJakub Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 10.67
4 Martin FliegerMartin Flieger
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 10.57
5 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 10.05
6 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 09.83
7 Matěj KovářMatěj Kovář
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
04 09.41
8 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 09.20
9 Tomáš VincencTomáš Vincenc
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 08.68
10 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 08.54
11 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 07.84
12 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 06.55
MB Tomáš NovákTomáš Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
03 09.80
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Praha Praha PrahaPraha 134.00
2 Plzeňský kraj Plzeňský kraj Plzeňský krajPlzeňský kraj 80.00
3 Jihočeský kraj Jihočeský kraj Jihočeský krajJihočeský kraj 70.00
4 Karlovarský kraj Karlovarský kraj Karlovarský krajKarlovarský kraj 55.00
5 Kraj Vysočina Kraj Vysočina Kraj VysočinaKraj Vysočina 52.00
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Praha Praha PrahaPraha 122.00
2 Kraj Vysočina Kraj Vysočina Kraj VysočinaKraj Vysočina 74.00
3 Jihočeský kraj Jihočeský kraj Jihočeský krajJihočeský kraj 72.00
4 Plzeňský kraj Plzeňský kraj Plzeňský krajPlzeňský kraj 62.00
5 Karlovarský kraj Karlovarský kraj Karlovarský krajKarlovarský kraj 62.00
Celkem 5 závodníků