výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva

Praha-Stromovka (10. 12. 2016)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik GnipDominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:10.43
2 Jan PerglerJan Pergler 030612 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:14.05
3 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 030504 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:16.83
4 Petr KučeraPetr Kučera 030709 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:20.22
5 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 031029 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:22.66
6 Daniel GribbinDaniel Gribbin 031111 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:23.49
7 David CzepiecDavid Czepiec 030627 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:26.18
Jan KundrátJan Kundrát 030825 AK SokolovAK Sokolov DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch SvatekVojtěch Svatek 030723 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:21.94
2 Petr VokounPetr Vokoun 030717 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:22.54
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:22.55
4 Ivan BrejškaIvan Brejška 030829 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:27.10
5 Vít ŠtudlarVít Študlar 030212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:27.95
6 Radek MusilRadek Musil 040724 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:51.71
MB Adam TrojanAdam Trojan 040312 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2:29.70
Jakub AltrichterJakub Altrichter 041226 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:24.95
2 Monika FlorováMonika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:27.54
3 Barbora HesováBarbora Hesová 035811 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2:31.25
4 Natálie KováčováNatálie Kováčová 035515 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:33.36
5 Monika ŠebestováMonika Šebestová 036212 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:33.83
6 Zuzana ŠtudlarováZuzana Študlarová 055910 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:38.85
7 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 045617 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2:39.16
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KučerováEliška Kučerová 056004 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:35.99
2 Barbora LoufkováBarbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:37.01
3 Mirka VáňováMirka Váňová 035927 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:38.03
4 Lucie KalátováLucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2:38.12
5 Kateřina BurianováKateřina Burianová 035123 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:38.17
6 Barbora HejnováBarbora Hejnová 045729 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:38.22
7 Lucie MikešováLucie Mikešová 046104 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:43.27
8 Sofie PadyšákováSofie Padyšáková 036004 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:44.29
Celkem 8 závodníků