výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva

Praha-Stromovka (10. 12. 2016)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín JakubůvAntonín Jakubův
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
030710 5.28
2 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
030210 5.22
3 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
030319 5.06
4 David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
030627 4.87
5 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
040803 4.84
6 Petr ŠpreňarPetr Špreňar
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
031227 4.79
7 Viktor RezekViktor Rezek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
030523 4.77
8 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
031028 4.75
9 Jan KundrátJan Kundrát
AK SokolovAK Sokolov
030825 4.53
10 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
040906 4.51
11 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
030211 4.51
12 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka
Atletika JemniceAtletika Jemnice
031113 4.46
13 Tomáš NovákTomáš Novák
Atletika JemniceAtletika Jemnice
030903 4.30
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 10.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035207 4.97
2 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035106 4.74
3 Adéla ČepelováAdéla Čepelová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035325 4.73
4 Kateřina ČapskáKateřina Čapská
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
035516 4.68
5 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
045227 4.60
6 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
035910 4.60
7 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
035222 4.48
8 Lucie LedvinováLucie Ledvinová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
035421 4.47
9 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
035422 4.40
10 Aneta HradskáAneta Hradská
AK SokolovAK Sokolov
045126 4.37
11 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
045814 4.30
12 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
035319 4.22
13 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
036105 4.21
Celkem 13 závodníků